Hráč Petras Milan

Petras Milan

User Pic
Jméno: Petras Milan
Oddíl: Šachový klub Bohnice
Výkonnostní třída / Titul: CM
Elo národní: 1991
Elo mezinárodní: 1976
ID: 812
FIDE ID: 306665
Rok narození: 1959
Třída rozhodčího: 2
Třída trenéra: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 ŠK Bohnice A 1987 1992 Gerženi Róbert GROP - D 0 0 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Bohnice A 1987 1992 Lavrinčík Radek ŠK Mahrla C 1673 1678 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Bohnice A 1987 1992 Klusák Michal SK OAZA Praha D 0 1878 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Bohnice A 1987 1992 Šimeček Alexej ŠK Viktoria Žižkov C 1934 1942 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Bohnice A 1987 1992 Štádler Pavel ŠK Loko Praha C 0 1939 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Bohnice A 1987 1992 Boháč Jaroslav TJ Kobylisy E 1821 1782 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Bohnice A 1987 1992 Černý Richard Sokol Vršovice D 1785 1816 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Bohnice B 1987 1992 Šimeček Bohumil Šachový klub Praha 4 A 2077 2092 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Bohnice B 1987 1992 Novotný Jaroslav Dukla E 2073 2077 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Bohnice B 1987 1992 Kouba Libor Unichess E 1884 1933 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Bohnice B 1987 1992 Novák Václav SK Rapid Praha 1972 1971 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Bohnice B 1987 1992 Děcká Eliška Unichess Ž 2069 2073 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Bohnice B 1987 1992 Koudelka Ivan TJ Bohemians E 1980 1988 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Bohnice B 1987 1992 Výprachtický David SK OAZA Praha E 2270 2270 0 soutěž
2019/2020 9 Šachový klub Příbram-Baník 1992 1992 Grill Roman ŠACHklub Písek 2114 2090 0 soutěž
2019/2020 8 Šachový klub Příbram-Baník 1992 1992 Vašíček Tomáš TJ Sokol Domažlice 2029 2024 1 soutěž
2019/2020 7 Šachový klub Příbram-Baník 1987 1992 Popper Tomáš Unichess Reserve 2063 2050 1 soutěž
2019/2020 6 Šachový klub Příbram-Baník 1987 1992 Vokoun Jan TJ Pankrác "B" 2082 2090 0 soutěž
2019/2020 5 Šachový klub Příbram-Baník 1974 1984 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad "B 2073 2067 ½ soutěž
2019/2020 4 Šachový klub Příbram-Baník 1973 1984 Vávra Stanislav TJ Spartak Vlašim "B" 1976 1911 1 soutěž
2019/2020 2 Šachový klub Příbram-Baník 1973 1984 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha 2016 2028 ½ soutěž
2019/2020 1 Šachový klub Příbram-Baník 1976 1984 Petr Jakub TJ Bohemians 2288 2266 0 soutěž
2018/2019 11 Šachový klub Bohnice - B 2007 1996 Steimar Miroslav ŠK Mahrla C 1901 1917 ½ soutěž
2018/2019 10 Šachový klub Bohnice - B 2007 1996 Kopecký František Šachový klub Praha 4 "B" 0 1843 1 soutěž
2018/2019 9 Šachový klub Bohnice - B 2007 1996 Hruška Jan Sokol Nebušice 2040 2055 ½ soutěž
2018/2019 8 Šachový klub Bohnice - B 2007 1996 Štěrba Erik SK Lokomotiva Radlice B 1797 1962 ½ soutěž
2018/2019 7 Šachový klub Bohnice - B 2007 1996 Pokorný Jan SK OAZA Praha F 1884 1900 ½ soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Bohnice - B 2007 1996 Kolář Roman SNAD Kbely 0 1417 1 soutěž
2018/2019 5 Šachový klub Bohnice - B 2007 1996 Richtr Karel Dukla F 1853 1808 1 soutěž
2018/2019 4 Šachový klub Bohnice - B 2007 1996 Bainhofner Jiří ŠK Smíchov C 1758 1679 1 soutěž
2018/2019 3 Šachový klub Bohnice - B 2007 1996 Martirosyan Artyom ŠK DP Praha H - PORG 1216 1600 1 soutěž
2018/2019 9 Šachový klub Bohnice - A 2007 1996 Hrdina Robin TJ Kobylisy D 2268 2252 0 soutěž
2018/2019 8 Šachový klub Bohnice - A 2007 1996 Minbayev Bolatbek USK Praha A 0 soutěž
2018/2019 7 Šachový klub Bohnice - A 2007 1996 Pták Pavel Dukla C 2109 2111 ½ soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Bohnice - A 2007 1996 Sandvik Thomas GROP Classical Chess 2044 0 ½ soutěž
2018/2019 5 Šachový klub Bohnice - A 2007 1996 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad F 2060 2084 ½ soutěž
2018/2019 4 Šachový klub Bohnice - A 2007 1996 Koudelka Ivan TJ Bohemians Praha D 1983 1987 0 soutěž
2018/2019 1 Šachový klub Bohnice - A 2007 1996 Straka Jaroslav TJ Pankrác E 1884 1867 1 soutěž
2018/2019 8 Šachový klub Příbram-Baník 1995 2012 Mičánek Tomáš TJ Bohemians Praha 2157 2129 1 soutěž
2018/2019 6 Šachový klub Příbram-Baník 2007 1996 Vlková Anežka TJ Spartak Vlašim 1947 1948 0 soutěž
2018/2019 5 Šachový klub Příbram-Baník 2016 2028 Janočko Petr Šachový klub Líně 2068 2060 ½ soutěž
2018/2019 4 Šachový klub Příbram-Baník 2016 2028 Loskot Petr Sokol Tábor 2014 2032 0 soutěž
2018/2019 3 Šachový klub Příbram-Baník 2023 2028 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2002 2011 ½ soutěž
2018/2019 2 Šachový klub Příbram-Baník 2023 2028 Eret Matouš ŠK Sokol Klatovy 2170 2159 0 soutěž
2018/2019 1 Šachový klub Příbram-Baník 2029 2028 Novák Václav ČZ Strakonice 1794 1839 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Bohnice B 2035 2016 Čmiko Jakub SK OAZA Praha D 2014 2012 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Bohnice B 2035 2016 Smutný Jan LISA A 2170 2175 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Bohnice B 2035 2016 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 B 2076 2067 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Bohnice B 2035 2016 Šedý Pavel ŠK Praha - Smíchov B 2056 2075 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Bohnice B 2035 2016 Šimeček Bohumil Šachový klub Praha 4 A 2078 2093 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Bohnice B 2035 2016 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha E 2073 2096 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Bohnice B 2035 2016 Plášek Zdeněk Sokol Praha Vršovice D 2002 1995 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Bohnice B 2035 2016 Novák Václav SK Lokomotiva Radlice A 2041 2040 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Bohnice B 2035 2016 Kindler Mikhail Steinitz - Makabi 2141 2134 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Bohnice B 2035 2016 Miskolczi Vítězslav Unichess E 2010 2034 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Bohnice A 2035 2016 Růžička Aleš ŠK Sokol Vyšehrad D 2076 2068 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Bohnice A 2035 2016 Melmuk Petr ŠK Loko Praha B 2022 2036 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Bohnice A 2035 2016 Macháček Otakar USK Praha A 2015 1959 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Bohnice A 2035 2016 Sochor Martin TJ Bohemians Praha D 1879 1909 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Bohnice A 2035 2016 Kostelecký Daniel TJ Kobylisy E 1947 1953 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Bohnice A 2035 2016 Domlátil Jiří ŠK Sokol Vyšehrad E 2100 2108 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Bohnice A 2035 2016 Musil Miroslav ŠO Praga Praha A 2035 2017 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Bohnice A 2035 2016 Partl Miloslav Kbel.šach. reprezentace A 1827 1815 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Bohnice A 2035 2016 Kalousek Zdeněk ŠK Viktoria Žižkov B 2029 2019 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Bohnice A 2035 2016 Hollan Martin SK OAZA Praha B 2184 2198 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Bohnice A 2035 2016 Turková Karolína ŠK DP Praha C - VŠFS I 2005 0 1 soutěž
2017/2018 10 Příbram Baník A 2016 2016 Švadlenka Jaroslav Český lev Kolešovice A 1933 1918 1 soutěž
2017/2018 9 Příbram Baník A 2016 2016 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2022 2021 ½ soutěž
2017/2018 8 Příbram Baník A 2019 2016 Buriánek Petr Caissa Roztoky A 1835 1843 1 soutěž
2017/2018 7 Příbram Baník A 2019 2016 Voříšek Jakub Spartak Vlašim B 2078 1932 0 soutěž
2017/2018 6 Příbram Baník A 2035 2016 Suchý Ladislav Kostelec nad Černými lesy A 1848 1847 1 soutěž
2017/2018 5 Příbram Baník A 2035 2016 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1864 1865 ½ soutěž
2017/2018 4 Příbram Baník A 2016 2016 Lánský Petr ŠK Kralupy A 1663 1612 1 soutěž
2017/2018 3 Příbram Baník A 2016 2016 Kolašín Jan Klub šachistů Říčany 1925 B 1994 2011 1 soutěž
2017/2018 2 Příbram Baník A 2016 2016 Mazánek David JOLY Lysá nad Labem E 1902 1897 1 soutěž
2017/2018 1 Příbram Baník A 2019 2004 Dudek Jaromír Sokol Nymburk A 1957 1955 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Bohnice B 1908 1912 Procházka Jiří ŠK Praha - Smíchov B 2136 2160 0 soutěž
2016/2017 10 ŠK Bohnice B 1908 1912 Jirsa Lukáš TJ Bohemians Praha F 2003 2020 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Bohnice B 1908 1912 Rozkovec Hynek SK Lokomotiva Radlice A 2070 2059 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Bohnice B 1908 1912 Pick Štěpán TJ Pankrác E 2036 2052 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK Bohnice B 1908 1912 Černoch Vít Kbel.šach. reprezentace B 1706 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Bohnice B 1908 1912 Burdík Lubomír ŠK Viktoria Žižkov C 2122 2135 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Bohnice B 1908 1912 Kasalický Petr ŠO TJ Dukla Praha D 2037 2046 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Bohnice B 1908 1912 Štolba Miloš ŠK Mahrla Praha B 2041 2077 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Bohnice A 1908 1912 Kubík Jaroslav Sokol Kobylisy D 1936 1888 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Bohnice A 1908 1912 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov B 2107 2124 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Bohnice A 1908 1912 Růžička Ondřej ŠK Sokol Vyšehrad F 1892 1848 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Bohnice A 1908 1912 Lhotský Zdeněk SK OAZA Praha C 1693 1621 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Bohnice A 1908 1912 Schuster Jan ŠK DP Praha - VŠFS II 1894 1899 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK Bohnice A 1908 1912 Döring Robert TJ Bohemians Praha C 2157 2161 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Bohnice A 1908 1912 Kohout Vratislav LISA A 2065 2080 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Bohnice A 1908 1912 Rakovský Adam Sokol Praha Vršovice C 2105 2008 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Bohnice A 1908 1912 Schmid Jaroslav ŠK Praha - Smíchov A 2017 2089 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Bohnice A 1908 1912 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha C 2086 2078 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Bohnice A 1908 1912 Matocha Pavel GROP Classical Chess 2016 2043 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Bohnice A 1976 1991 Musil Miroslav ŠO Praga Praha A 2036 2032 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Bohnice A 1976 1991 Partl Miloslav Kbel.šach. reprezentace A 1840 1839 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Bohnice A 1976 1991 Kalousek Zdeněk ŠK Viktoria Žižkov B 2013 2020 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Bohnice A 1976 1991 Hollan Martin SK OAZA Praha B 2343 2354 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Bohnice A 1976 1991 Turková Karolína ŠK DP Praha C - VŠFS I 1904 0 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Bohnice B 1908 1912 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha F 2106 2091 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Bohnice B 1908 1912 Burdík Lubomír Viktoria Žižkov C 2122 2135 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Bohnice B 1908 1912 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 B 2142 2090 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Bohnice B 1908 1912 Seifarth Robert ŠK DP Praha - VŠFS II 2155 2166 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Bohnice B 1908 1912 Hula Lukáš Unichess E 2095 2094 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Bohnice B 1908 1912 Hála Martin TJ Praga Praha C 1902 1908 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Bohnice B 1908 1912 Procházka Dalibor TJ Praga Praha D 2195 2194 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Bohnice B 1908 1912 Lýsek Lukáš ŠO TJ Dukla Praha D 1966 1952 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Bohnice B 1908 1912 Hostička František TJ Pankrác E 2192 2171 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Bohnice B 1908 1912 Schmid Jaroslav ŠK Praha - Smíchov B 2017 2089 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Bohnice A 1908 1912 Špaček Michal GROP Classical Chess 2008 2001 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Bohnice A 1908 1912 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2042 2057 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Bohnice A 1908 1912 Kovář Josef ŠK Praha - Smíchov A 2018 2028 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Bohnice A 1908 1912 Zdrubecký Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad D 1953 1953 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Bohnice A 1908 1912 Novák Václav SK Lokomotiva Radlice A 2049 2043 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Bohnice A 1908 1912 Hába Zdeněk ŠK Mahrla Praha B 2227 2193 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Bohnice A 1908 1912 Krejbich Miloslav LISA A 2020 2015 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Bohnice A 1908 1912 Tocháček Michal ŠK DP Praha - VŠFS I 2077 2061 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Bohnice A 1908 1912 Koukolík Alexander Sokol Praha Vršovice C 2007 1988 ½ soutěž
2015/2016 10 Sokol Praha-Vršovice 1908 1912 Kořenek František ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2066 2041 ½ soutěž
2015/2016 8 Sokol Praha-Vršovice 1908 1912 Stehlík Jiří Sokol Kolín 2005 1999 0 soutěž
2015/2016 6 Sokol Praha-Vršovice 1908 1912 Kučera Tomáš ŠK Dopravní podnik Praha B 2045 2010 0 soutěž
2015/2016 3 Sokol Praha-Vršovice 1908 1912 Štukheil Martin ŠK Světlá nad Sázavou 1967 1948 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Bohnice B 1972 2012 Hollan Petr SK OAZA Praha B 2124 2059 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Bohnice B 1972 2012 Možný Miloš ŠK Sokol Vyšehrad D 2318 2298 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Bohnice B 1972 2012 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha C 2096 2111 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Bohnice B 1972 2012 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2075 2072 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Bohnice B 1972 2012 Sharashenidze Akaki GROP Classic.Chess 2306 2310 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Bohnice B 1972 2012 Svačina Petr TJ Pankrác E 2045 2079 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Bohnice B 1972 2012 Zanikov Konstantin ŠK Smíchov A 2157 2177 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Bohnice B 1972 2012 Rozkovec Hynek SK Lokomotiva Radlice A 2045 2028 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Bohnice B 1972 2012 Svatoš Jan Sokol Vršovice B 2226 2225 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Bohnice A 1972 2012 Sedláček Tomáš ŠO TJ Dukla Praha B 2112 2111 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Bohnice A 1972 2012 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad F 2045 2050 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Bohnice A 1972 2012 Strahl Jiří USK Praha A 2090 2083 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Bohnice A 1972 2012 Jablečník Gustav SK Loko Praha B 2127 2130 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Bohnice A 1972 2012 Hlaváček Tomáš Viktoria Žižkov B 2037 2045 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Bohnice A 1972 2012 Koudelka Ivan Bohemians Praha D 2057 2029 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Bohnice A 1972 2012 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác D 2149 2132 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Bohnice A 1972 2012 Čmiko Jakub SK OAZA Praha C 2081 2109 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Bohnice A 1972 2012 Fišer Jiří Unichess ČSOB E 1981 1984 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Bohnice A 1972 2012 Brčák Marek TJ Praga Praha B 1937 1935 1 soutěž
2014/2015 11 TJ Sokol Praha-Vršovice 1972 2012 Binder Jan Sokol Praha - Kobylisy 1710 1751 ½ soutěž
2014/2015 10 TJ Sokol Praha-Vršovice 1972 2012 Bicek Richard Karlovarský šachklub Tietz B 2005 2028 0 soutěž
2014/2015 8 TJ Sokol Praha-Vršovice 1972 2012 Matějka Vladimír ŠK Holdia DP Praha 2030 2043 1 soutěž
2014/2015 7 TJ Sokol Praha-Vršovice 1972 2012 Eret Jaroslav ŠK Sokol Klatovy 2125 2096 ½ soutěž
2014/2015 6 TJ Sokol Praha-Vršovice 1972 2012 Janoušek Petr TJ Šakal Kozolupy 2174 2170 ½ soutěž
2014/2015 5 TJ Sokol Praha-Vršovice 1972 2012 Kracík Dobroslav ŠK Líně 2014 2019 ½ soutěž
2014/2015 4 TJ Sokol Praha-Vršovice 1972 2012 Grill Roman ŠACHklub Písek 2149 2149 1 soutěž
2014/2015 1 TJ Sokol Praha-Vršovice 1972 2012 Valíčková Martina ŠK Tachov 2026 2027 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Bohnice B 1996 2002 Hála Martin TJ Praga Praha C 1971 1969 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Bohnice B 1996 2002 Pavlíček Petr SK Loko Praha C 1975 1963 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Bohnice B 1996 2002 Svrček Luboš Sokol Praha-Vršovice D 2087 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Bohnice B 1996 2002 Kindler Mikhail Steinitz-Makabi A 2185 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Bohnice B 1996 2002 Strnad Pavel ŠK Černý Baron B 1888 1886 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Bohnice B 1996 2002 Umancová Barbora ŠK PORG C 1878 1903 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Bohnice B 1996 2002 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 B 2145 2152 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Bohnice B 1996 2002 Dvouletý Pavel SK OAZA Praha D 2135 2133 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Bohnice B 1996 2002 Burdík Lubomír ŠK Viktoria Žižkov B 2157 2161 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Bohnice B 1996 2002 Zdeněk Petr SK Lokomotiva Radlice B 2107 2089 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Bohnice A 1996 2002 Svačina Petr TJ Pankrác E 2035 2075 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Bohnice A 1996 2002 Královský Martin ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2042 2057 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Bohnice A 1996 2002 Dolínek Vladimír ŠO TJ Dukla Praha D 1985 1982 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Bohnice A 1996 2002 Dvořák Ludvík SK LISA A 2147 2142 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Bohnice A 1996 2002 Kovář Jan ŠK Černý Baron A 1939 1956 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Bohnice A 1996 2002 Kůs Petr TJ Praga Praha B 1993 1969 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Bohnice A 1996 2002 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad F 2097 2090 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Bohnice A 1996 2002 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha B 2153 2145 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Bohnice A 1996 2002 Miturová Magdaléna ŠK PORG B 2101 2093 ½ soutěž
2013/2014 9 SK Újezd nad Lesy A 1996 2002 Zimák Karel Holdia DP Praha D 1918 1901 ½ soutěž
2013/2014 8 SK Újezd nad Lesy A 1996 2002 Soukal Rudolf ŠK Praha 4 A 2037 2035 1 soutěž
2013/2014 6 SK Újezd nad Lesy A 1996 2002 Mukashev Assan ŠK Aurora A 2256 2256 0 soutěž
2013/2014 5 SK Újezd nad Lesy A 1996 2002 Šrol Pavel ŠK Bohnice D 1825 ½ soutěž
2013/2014 1 SK Újezd nad Lesy A 1996 2002 Haase Pavel ŠK PORG E 1756 1 soutěž
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 Bednařík Radovan Sokol Český Brod A 2020 1 soutěž
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 Macek Kamil Sokol Kolín C 2006 ½ soutěž
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 Procházka Petr JAWA Brodce B 2019 ½ soutěž
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram B 2204 1 soutěž
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 Vesecký Martin Sokol Pečky A 2110 0 soutěž
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 Snížek Květoslav Stadion Kutná Hora B 1995 ½ soutěž
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 Pospíšil Martin Klub šachistů Říčany 1925 D 1971 ½ soutěž
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 Postupa Pavel JOLY Lysá n.Labem D 2071 0 soutěž
2009/2010 11 Biomedica Říčany C 1989 Nosek Filip Sokol Struhařov 2015 0 soutěž
2009/2010 9 Biomedica Říčany C 1989 Vávra Jan JAWA Brodce 2066 ½ soutěž
2009/2010 8 Biomedica Říčany C 1989 Palas Aleš Kralupy n.Vltavou B 2024 ½ soutěž
2009/2010 7 Biomedica Říčany C 1989 Plíva Vojtěch Rakovník 2056 ½ soutěž
2009/2010 6 Biomedica Říčany C 1989 Stluka František Pyrit Příbram 2158 0 soutěž
2009/2010 5 Biomedica Říčany C 1989 Tričkov Vasil Sokol Hostivice 2312 ½ soutěž
2009/2010 4 Biomedica Říčany C 1989 Vanka Miloslav Caissa Úholičky 2153 0 soutěž
2009/2010 2 Biomedica Říčany C 1989 Šindler Michal Biomedica Říčany B 2164 0 soutěž
2008/2009 11 Biomedica Říčany D 2049 Fialka Miroslav JAWA Brodce A 2115 0 soutěž
2008/2009 10 Biomedica Říčany D 2049 Skřivánek Jan ŠK Kralupy 2211 0 soutěž
2008/2009 9 Biomedica Říčany D 2049 Zeman Martin Pyrit Příbram B 1985 0 soutěž
2008/2009 8 Biomedica Říčany D 2049 Forman Štěpán Sokol Hostivice A 2288 0 soutěž
2008/2009 7 Biomedica Říčany D 2049 Evan Jan Sokol Struhařov 1920 ½ soutěž
2008/2009 6 Biomedica Říčany D 2049 Růžička Václav Biomedica Říčany C 2043 0 soutěž
2008/2009 5 Biomedica Říčany D 2049 Hostička František Spartak Žebrák 2180 1 soutěž
2008/2009 4 Biomedica Říčany D 2049 Mejzlík Ondřej TRW autoel. Vlašim 2248 ½ soutěž
2008/2009 3 Biomedica Říčany D 2049 Framberk Jan Caissa Úholičky 2024 ½ soutěž
2008/2009 2 Biomedica Říčany D 2049 Grulich Jiří Rakovník 2017 1 soutěž
2007/2008 11 Biomedica Říčany B 2060 Háse Pavel MONTAKO Kralupy n.V. A 2023 ½ soutěž
2007/2008 10 Biomedica Říčany B 2060 Sladovník Tomáš Alva Příbram B 1888 ½ soutěž
2007/2008 7 Biomedica Říčany B 2060 Minařík Petr ŠK Kladno B 1735 1 soutěž
2007/2008 1 Biomedica Říčany B 2060 Gutman Petr ŠK Kladno A 2145 ½ soutěž
2005/2006 10 TJ Tourist Biomedica Říčany 2077 Doležal Jiří Sokol Tábor 2195 ½ soutěž
2005/2006 9 TJ Tourist Biomedica Říčany 2077 Spal Milan Sokol Písek 2243 0 soutěž
2005/2006 7 TJ Tourist Biomedica Říčany 2077 Svoboda Miloš Sokol Plzeň Letná 2197 1 soutěž
2005/2006 6 TJ Tourist Biomedica Říčany 2077 Folk Petr Šachklub Sokol Klatovy 2233 0 soutěž
2005/2006 5 TJ Tourist Biomedica Říčany 2077 Karlík Jiří ŠAKAL Kozolupy 2297 0 soutěž
2005/2006 3 TJ Tourist Biomedica Říčany 2077 Hlaváček Jiří ŠK Alva Pb Příbram 2224 ½ soutěž
2005/2006 2 TJ Tourist Biomedica Říčany 2077 Vanka Miloslav Bohemians Praha 2247 ½ soutěž
2004/2005 11 Biomedica Říčany A 2106 Tejkal Jiří Kostelec n/ČL A 1959 ½ soutěž
2004/2005 10 Biomedica Říčany A 2106 Hora Milan Sokol Nymburk A 2113 ½ soutěž
2004/2005 9 Biomedica Říčany A 2106 Doležal Jan Bohemia PoděbradyA 1933 ½ soutěž
2004/2005 8 Biomedica Říčany A 2106 Skála Jaromír Sokol Pečky A 1964 ½ soutěž
2004/2005 7 Biomedica Říčany A 2106 Koper Štefan Sokol Benešov A 1997 ½ soutěž
2004/2005 6 Biomedica Říčany A 2106 Kaplan Tomáš Sokol Kolín C 2040 1 soutěž
2004/2005 4 Biomedica Říčany A 2106 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1841 1 soutěž
2004/2005 3 Biomedica Říčany A 2106 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1771 1 soutěž
2004/2005 2 Biomedica Říčany A 2106 Hlavnička Jan Biomedica Říčany B 1864 1 soutěž