Hráč Petras Milan

Petras Milan

User Pic
Jméno: Petras Milan
Oddíl: Šachový klub Bohnice
Výkonnostní třída / Titul: CM
Elo národní: 1984
Elo mezinárodní: 1962
ID: 812
FIDE ID: 306665
Rok narození: 1959
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 Šachový klub Příbram-Baník 1995 2012 Mičánek Tomáš TJ Bohemians Praha 2157 2129 1
2018/2019 6 Šachový klub Příbram-Baník 2007 1996 Vlková Anežka TJ Spartak Vlašim 1947 1948 0
2018/2019 5 Šachový klub Příbram-Baník 2016 2028 Janočko Petr Šachový klub Líně 2068 2060 ½
2018/2019 4 Šachový klub Příbram-Baník 2016 2028 Loskot Petr Sokol Tábor 2014 2032 0
2018/2019 3 Šachový klub Příbram-Baník 2023 2028 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2002 2011 ½
2018/2019 2 Šachový klub Příbram-Baník 2023 2028 Eret Matouš ŠK Sokol Klatovy 2170 2159 0
2018/2019 1 Šachový klub Příbram-Baník 2029 2028 Novák Václav ČZ Strakonice 1794 1839 ½
2018/2019 9 Šachový klub Bohnice - A 1962 1984 Hrdina Robin TJ Kobylisy D 2222 2215 0
2018/2019 8 Šachový klub Bohnice - A 1962 1984 Minbayev Bolatbek USK Praha A 0
2018/2019 7 Šachový klub Bohnice - A 1962 1984 Pták Pavel Dukla C 2044 2061 ½
2018/2019 6 Šachový klub Bohnice - A 1962 1984 Sandvik Thomas GROP Classical Chess 2044 0 ½
2018/2019 5 Šachový klub Bohnice - A 1962 1984 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad F 2051 2067 ½
2018/2019 4 Šachový klub Bohnice - A 1962 1984 Koudelka Ivan TJ Bohemians Praha D 2003 2005 0
2018/2019 1 Šachový klub Bohnice - A 1962 1984 Straka Jaroslav TJ Pankrác E 1923 1903 1
2018/2019 11 Šachový klub Bohnice - B 1962 1984 Steimar Miroslav ŠK Mahrla C 1882 1889 ½
2018/2019 10 Šachový klub Bohnice - B 1962 1984 Kopecký František Šachový klub Praha 4 "B" 0 1812 1
2018/2019 9 Šachový klub Bohnice - B 1962 1984 Hruška Jan Sokol Nebušice 2073 2075 ½
2018/2019 8 Šachový klub Bohnice - B 1962 1984 Štěrba Erik SK Lokomotiva Radlice B 1797 1951 ½
2018/2019 7 Šachový klub Bohnice - B 1962 1984 Pokorný Jan SK OAZA Praha F 1881 1848 ½
2018/2019 6 Šachový klub Bohnice - B 1962 1984 Kolář Roman SNAD Kbely 0 1413 1
2018/2019 5 Šachový klub Bohnice - B 1962 1984 Richtr Karel Dukla F 1853 1818 1
2018/2019 4 Šachový klub Bohnice - B 1962 1984 Bainhofner Jiří ŠK Smíchov C 1744 1686 1
2018/2019 3 Šachový klub Bohnice - B 1962 1984 Martirosyan Artyom ŠK DP Praha H - PORG 1216 1590 1
2017/2018 11 �K Bohnice A 1962 1984 Růžička Aleš �K Sokol Vy�ehrad D 2105 2092 ½
2017/2018 10 �K Bohnice A 1962 1984 Melmuk Petr �K Loko Praha B 2029 2031 0
2017/2018 9 �K Bohnice A 1962 1984 Macháček Otakar USK Praha A 1923 1893 1
2017/2018 8 �K Bohnice A 1962 1984 Sochor Martin TJ Bohemians Praha D 1892 1909 1
2017/2018 7 �K Bohnice A 1962 1984 Kostelecký Daniel TJ Kobylisy E 1957 1946 1
2017/2018 6 �K Bohnice A 1962 1984 Domlátil Jiří �K Sokol Vy�ehrad E 2118 2119 0
2017/2018 5 �K Bohnice A 1962 1984 Musil Miroslav �O Praga Praha A 2007 2003 ½
2017/2018 4 �K Bohnice A 1962 1984 Partl Miloslav Kbel.�ach. reprezentace A 1838 1824 1
2017/2018 3 �K Bohnice A 1962 1984 Kalousek Zdeněk �K Viktoria �i�kov B 2039 2041 ½
2017/2018 2 �K Bohnice A 1962 1984 Hollan Martin SK OAZA Praha B 2403 2402 0
2017/2018 1 �K Bohnice A 1962 1984 Turková Karolína �K DP Praha C - V�FS I 1996 0 1
2017/2018 11 ŠK Bohnice B 1962 1984 Čmiko Jakub SK OAZA Praha D 2008 1993 ½
2017/2018 10 ŠK Bohnice B 1962 1984 Smutný Jan LISA A 2217 2219 0
2017/2018 9 ŠK Bohnice B 1962 1984 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 B 2176 2169 ½
2017/2018 8 ŠK Bohnice B 1962 1984 Šedý Pavel ŠK Praha - Smíchov B 2171 2157 ½
2017/2018 7 ŠK Bohnice B 1962 1984 Šimeček Bohumil Šachový klub Praha 4 A 2077 2092 ½
2017/2018 6 ŠK Bohnice B 1962 1984 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha E 2037 2052 1
2017/2018 4 ŠK Bohnice B 1962 1984 Plášek Zdeněk Sokol Praha Vršovice D 1942 1956 1
2017/2018 3 ŠK Bohnice B 1962 1984 Novák Václav SK Lokomotiva Radlice A 2048 2027 1
2017/2018 2 ŠK Bohnice B 1962 1984 Kindler Mikhail Steinitz - Makabi 2093 2147 0
2017/2018 1 ŠK Bohnice B 1962 1984 Miskolczi Vítězslav Unichess E 2002 2001 ½
2017/2018 10 Příbram Baník A 2016 2016 Švadlenka Jaroslav Český lev Kolešovice A 1933 1918 1
2017/2018 9 Příbram Baník A 2016 2016 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2022 2021 ½
2017/2018 8 Příbram Baník A 2019 2016 Buriánek Petr Caissa Roztoky A 1835 1843 1
2017/2018 7 Příbram Baník A 2019 2016 Voříšek Jakub Spartak Vlašim B 2078 1932 0
2017/2018 6 Příbram Baník A 2035 2016 Suchý Ladislav Kostelec nad Černými lesy A 1848 1847 1
2017/2018 5 Příbram Baník A 2035 2016 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1864 1865 ½
2017/2018 4 Příbram Baník A 2016 2016 Lánský Petr ŠK Kralupy A 1663 1612 1
2017/2018 3 Příbram Baník A 2016 2016 Kolašín Jan Klub šachistů Říčany 1925 B 1994 2011 1
2017/2018 2 Příbram Baník A 2016 2016 Mazánek David JOLY Lysá nad Labem E 1902 1897 1
2017/2018 1 Příbram Baník A 2019 2004 Dudek Jaromír Sokol Nymburk A 1957 1955 ½
2016/2017 5 ŠK Bohnice A 1962 1984 Musil Miroslav ŠO Praga Praha A 2007 2003 ½
2016/2017 4 ŠK Bohnice A 1962 1984 Partl Miloslav Kbel.šach. reprezentace A 1838 1824 1
2016/2017 3 ŠK Bohnice A 1962 1984 Kalousek Zdeněk ŠK Viktoria Žižkov B 2039 2041 ½
2016/2017 2 ŠK Bohnice A 1962 1984 Hollan Martin SK OAZA Praha B 2403 2402 0
2016/2017 1 ŠK Bohnice A 1962 1984 Turková Karolína ŠK DP Praha C - VŠFS I 1996 0 1
2015/2016 11 ŠK Bohnice B 1931 1912 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha F 2085 2091 ½
2015/2016 10 ŠK Bohnice B 1931 1912 Burdík Lubomír Viktoria Žižkov C 2122 2135 0
2015/2016 9 ŠK Bohnice B 1931 1912 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 B 2092 2090 ½
2015/2016 8 ŠK Bohnice B 1931 1912 Seifarth Robert ŠK DP Praha - VŠFS II 2155 2166 0
2015/2016 7 ŠK Bohnice B 1931 1912 Hula Lukáš Unichess E 2108 2094 0
2015/2016 6 ŠK Bohnice B 1931 1912 Hála Martin TJ Praga Praha C 1902 1908 1
2015/2016 5 ŠK Bohnice B 1931 1912 Procházka Dalibor TJ Praga Praha D 2183 2194 1
2015/2016 4 ŠK Bohnice B 1931 1912 Lýsek Lukáš ŠO TJ Dukla Praha D 1956 1952 0
2015/2016 3 ŠK Bohnice B 1931 1912 Hostička František TJ Pankrác E 2181 2187 ½
2015/2016 2 ŠK Bohnice B 1931 1912 Schmid Jaroslav ŠK Praha - Smíchov B 2017 2089 1
2015/2016 11 ŠK Bohnice A 1931 1912 Špaček Michal GROP Classical Chess 2008 2001 ½
2015/2016 10 ŠK Bohnice A 1931 1912 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2042 2057 0
2015/2016 9 ŠK Bohnice A 1931 1912 Kovář Josef ŠK Praha - Smíchov A 2018 2028 ½
2015/2016 8 ŠK Bohnice A 1931 1912 Zdrubecký Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad D 1953 1953 1
2015/2016 7 ŠK Bohnice A 1931 1912 Novák Václav SK Lokomotiva Radlice A 2049 2043 0
2015/2016 5 ŠK Bohnice A 1931 1912 Hába Zdeněk ŠK Mahrla Praha B 2197 2193 0
2015/2016 4 ŠK Bohnice A 1931 1912 Krejbich Miloslav LISA A 2020 2015 1
2015/2016 3 ŠK Bohnice A 1931 1912 Tocháček Michal ŠK DP Praha - VŠFS I 2077 2061 0
2015/2016 2 ŠK Bohnice A 1931 1912 Koukolík Alexander Sokol Praha Vršovice C 2007 1988 ½
2015/2016 10 Sokol Praha-Vršovice 1908 1912 Kořenek František ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2066 2041 ½
2015/2016 8 Sokol Praha-Vršovice 1908 1912 Stehlík Jiří Sokol Kolín 2005 1999 0
2015/2016 6 Sokol Praha-Vršovice 1908 1912 Kučera Tomáš ŠK Dopravní podnik Praha B 2045 2010 0
2015/2016 3 Sokol Praha-Vršovice 1908 1912 Štukheil Martin ŠK Světlá nad Sázavou 1967 1948 ½
2014/2015 11 ŠK Bohnice B 1972 2012 Hollan Petr SK OAZA Praha B 2124 2059 0
2014/2015 10 ŠK Bohnice B 1972 2012 Možný Miloš ŠK Sokol Vyšehrad D 2318 2298 0
2014/2015 9 ŠK Bohnice B 1972 2012 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha C 2096 2111 ½
2014/2015 8 ŠK Bohnice B 1972 2012 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2075 2072 ½
2014/2015 7 ŠK Bohnice B 1972 2012 Sharashenidze Akaki GROP Classic.Chess 2306 2310 0
2014/2015 6 ŠK Bohnice B 1972 2012 Svačina Petr TJ Pankrác E 2045 2079 0
2014/2015 5 ŠK Bohnice B 1972 2012 Zanikov Konstantin ŠK Smíchov A 2157 2177 0
2014/2015 4 ŠK Bohnice B 1972 2012 Rozkovec Hynek SK Lokomotiva Radlice A 2045 2028 0
2014/2015 1 ŠK Bohnice B 1972 2012 Svatoš Jan Sokol Vršovice B 2226 2225 0
2014/2015 11 ŠK Bohnice A 1972 2012 Sedláček Tomáš ŠO TJ Dukla Praha B 2112 2111 ½
2014/2015 9 ŠK Bohnice A 1972 2012 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad F 2045 2050 ½
2014/2015 8 ŠK Bohnice A 1972 2012 Strahl Jiří USK Praha A 2090 2083 ½
2014/2015 7 ŠK Bohnice A 1972 2012 Jablečník Gustav SK Loko Praha B 2127 2130 0
2014/2015 6 ŠK Bohnice A 1972 2012 Hlaváček Tomáš Viktoria Žižkov B 2037 2045 ½
2014/2015 5 ŠK Bohnice A 1972 2012 Koudelka Ivan Bohemians Praha D 2057 2029 1
2014/2015 4 ŠK Bohnice A 1972 2012 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác D 2149 2132 ½
2014/2015 3 ŠK Bohnice A 1972 2012 Čmiko Jakub SK OAZA Praha C 2081 2109 ½
2014/2015 2 ŠK Bohnice A 1972 2012 Fišer Jiří Unichess ČSOB E 1981 1984 ½
2014/2015 1 ŠK Bohnice A 1972 2012 Brčák Marek TJ Praga Praha B 1937 1935 1
2014/2015 11 TJ Sokol Praha-Vršovice 1972 2012 Binder Jan Sokol Praha - Kobylisy 1710 1751 ½
2014/2015 10 TJ Sokol Praha-Vršovice 1972 2012 Bicek Richard Karlovarský šachklub Tietz B 2005 2028 0
2014/2015 8 TJ Sokol Praha-Vršovice 1972 2012 Matějka Vladimír ŠK Holdia DP Praha 2030 2043 1
2014/2015 7 TJ Sokol Praha-Vršovice 1972 2012 Eret Jaroslav ŠK Sokol Klatovy 2125 2096 ½
2014/2015 6 TJ Sokol Praha-Vršovice 1972 2012 Janoušek Petr TJ Šakal Kozolupy 2174 2170 ½
2014/2015 5 TJ Sokol Praha-Vršovice 1972 2012 Kracík Dobroslav ŠK Líně 2014 2019 ½
2014/2015 4 TJ Sokol Praha-Vršovice 1972 2012 Grill Roman ŠACHklub Písek 2149 2149 1
2014/2015 1 TJ Sokol Praha-Vršovice 1972 2012 Valíčková Martina ŠK Tachov 2026 2027 ½
2013/2014 11 ŠK Bohnice A 1996 2002 Svačina Petr TJ Pankrác E 2035 2075 ½
2013/2014 10 ŠK Bohnice A 1996 2002 Královský Martin ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2042 2057 0
2013/2014 8 ŠK Bohnice A 1996 2002 Dolínek Vladimír ŠO TJ Dukla Praha D 1985 1982 1
2013/2014 7 ŠK Bohnice A 1996 2002 Dvořák Ludvík SK LISA A 2147 2142 ½
2013/2014 6 ŠK Bohnice A 1996 2002 Kovář Jan ŠK Černý Baron A 1939 1956 0
2013/2014 5 ŠK Bohnice A 1996 2002 Kůs Petr TJ Praga Praha B 1993 1969 1
2013/2014 4 ŠK Bohnice A 1996 2002 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad F 2097 2090 0
2013/2014 3 ŠK Bohnice A 1996 2002 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha B 2153 2145 1
2013/2014 2 ŠK Bohnice A 1996 2002 Miturová Magdaléna ŠK PORG B 2101 2093 ½
2013/2014 11 ŠK Bohnice B 1996 2002 Hála Martin TJ Praga Praha C 1971 1969 ½
2013/2014 10 ŠK Bohnice B 1996 2002 Pavlíček Petr SK Loko Praha C 1975 1963 ½
2013/2014 9 ŠK Bohnice B 1996 2002 Svrček Luboš Sokol Praha-Vršovice D 2087 ½
2013/2014 8 ŠK Bohnice B 1996 2002 Kindler Mikhail Steinitz-Makabi A 2185 ½
2013/2014 7 ŠK Bohnice B 1996 2002 Strnad Pavel ŠK Černý Baron B 1888 1886 ½
2013/2014 6 ŠK Bohnice B 1996 2002 Umancová Barbora ŠK PORG C 1878 1903 1
2013/2014 5 ŠK Bohnice B 1996 2002 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 B 2145 2152 1
2013/2014 4 ŠK Bohnice B 1996 2002 Dvouletý Pavel SK OAZA Praha D 2135 2133 0
2013/2014 3 ŠK Bohnice B 1996 2002 Burdík Lubomír ŠK Viktoria Žižkov B 2157 2161 0
2013/2014 2 ŠK Bohnice B 1996 2002 Zdeněk Petr SK Lokomotiva Radlice B 2107 2089 ½
2013/2014 9 SK Újezd nad Lesy A 1996 2002 Zimák Karel Holdia DP Praha D 1918 1901 ½
2013/2014 8 SK Újezd nad Lesy A 1996 2002 Soukal Rudolf ŠK Praha 4 A 2037 2035 1
2013/2014 6 SK Újezd nad Lesy A 1996 2002 Mukashev Assan ŠK Aurora A 2256 2256 0
2013/2014 5 SK Újezd nad Lesy A 1996 2002 Šrol Pavel ŠK Bohnice D 1825 ½
2013/2014 1 SK Újezd nad Lesy A 1996 2002 Haase Pavel ŠK PORG E 1756 1
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 Bednařík Radovan Sokol Český Brod A 2020 1
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 Macek Kamil Sokol Kolín C 2006 ½
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 Procházka Petr JAWA Brodce B 2019 ½
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram B 2204 1
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 Vesecký Martin Sokol Pečky A 2110 0
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 Snížek Květoslav Stadion Kutná Hora B 1995 ½
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 Pospíšil Martin Klub šachistů Říčany 1925 D 1971 ½
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 Postupa Pavel JOLY Lysá n.Labem D 2071 0
2009/2010 11 Biomedica Říčany C 1989 Nosek Filip Sokol Struhařov 2015 0
2009/2010 9 Biomedica Říčany C 1989 Vávra Jan JAWA Brodce 2066 ½
2009/2010 8 Biomedica Říčany C 1989 Palas Aleš Kralupy n.Vltavou B 2024 ½
2009/2010 7 Biomedica Říčany C 1989 Plíva Vojtěch Rakovník 2056 ½
2009/2010 6 Biomedica Říčany C 1989 Stluka František Pyrit Příbram 2158 0
2009/2010 5 Biomedica Říčany C 1989 Tričkov Vasil Sokol Hostivice 2312 ½
2009/2010 4 Biomedica Říčany C 1989 Vanka Miloslav Caissa Úholičky 2153 0
2009/2010 2 Biomedica Říčany C 1989 Šindler Michal Biomedica Říčany B 2164 0
2008/2009 11 Biomedica Říčany D 2049 Fialka Miroslav JAWA Brodce A 2115 0
2008/2009 10 Biomedica Říčany D 2049 Skřivánek Jan ŠK Kralupy 2211 0
2008/2009 9 Biomedica Říčany D 2049 Zeman Martin Pyrit Příbram B 1985 0
2008/2009 8 Biomedica Říčany D 2049 Forman Štěpán Sokol Hostivice A 2288 0
2008/2009 7 Biomedica Říčany D 2049 Evan Jan Sokol Struhařov 1920 ½
2008/2009 6 Biomedica Říčany D 2049 Růžička Václav Biomedica Říčany C 2043 0
2008/2009 5 Biomedica Říčany D 2049 Hostička František Spartak Žebrák 2180 1
2008/2009 4 Biomedica Říčany D 2049 Mejzlík Ondřej TRW autoel. Vlašim 2248 ½
2008/2009 3 Biomedica Říčany D 2049 Framberk Jan Caissa Úholičky 2024 ½
2008/2009 2 Biomedica Říčany D 2049 Grulich Jiří Rakovník 2017 1
2007/2008 11 Biomedica Říčany B 2060 Háse Pavel MONTAKO Kralupy n.V. A 2023 ½
2007/2008 10 Biomedica Říčany B 2060 Sladovník Tomáš Alva Příbram B 1888 ½
2007/2008 7 Biomedica Říčany B 2060 Minařík Petr ŠK Kladno B 1735 1
2007/2008 1 Biomedica Říčany B 2060 Gutman Petr ŠK Kladno A 2145 ½
2005/2006 10 TJ Tourist Biomedica Říčany 2077 Doležal Jiří Sokol Tábor 2195 ½
2005/2006 9 TJ Tourist Biomedica Říčany 2077 Spal Milan Sokol Písek 2243 0
2005/2006 7 TJ Tourist Biomedica Říčany 2077 Svoboda Miloš Sokol Plzeň Letná 2197 1
2005/2006 6 TJ Tourist Biomedica Říčany 2077 Folk Petr Šachklub Sokol Klatovy 2233 0
2005/2006 5 TJ Tourist Biomedica Říčany 2077 Karlík Jiří ŠAKAL Kozolupy 2297 0
2005/2006 3 TJ Tourist Biomedica Říčany 2077 Hlaváček Jiří ŠK Alva Pb Příbram 2224 ½
2005/2006 2 TJ Tourist Biomedica Říčany 2077 Vanka Miloslav Bohemians Praha 2247 ½
2004/2005 11 Biomedica Říčany A 2106 Tejkal Jiří Kostelec n/ČL A 1959 ½
2004/2005 10 Biomedica Říčany A 2106 Hora Milan Sokol Nymburk A 2113 ½
2004/2005 9 Biomedica Říčany A 2106 Doležal Jan Bohemia PoděbradyA 1933 ½
2004/2005 8 Biomedica Říčany A 2106 Skála Jaromír Sokol Pečky A 1964 ½
2004/2005 7 Biomedica Říčany A 2106 Koper Štefan Sokol Benešov A 1997 ½
2004/2005 6 Biomedica Říčany A 2106 Kaplan Tomáš Sokol Kolín C 2040 1
2004/2005 4 Biomedica Říčany A 2106 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1841 1
2004/2005 3 Biomedica Říčany A 2106 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1771 1
2004/2005 2 Biomedica Říčany A 2106 Hlavnička Jan Biomedica Říčany B 1864 1