Hráč Mazánek Kamil

Mazánek Kamil

User Pic
Jméno: Mazánek Kamil
Oddíl: TJ Klášterec nad Ohří
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2062
Elo mezinárodní: 2060
ID: 2074
FIDE ID: 321281
Rok narození: 1970
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 8 TJ Klášterec n.O 2060 2062 Šmíd Pavel ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1983 1981 0
2019/2020 7 TJ Klášterec n.O 2060 2062 Šulc Jaromír Šachy Povrly 2041 2019 0
2019/2020 6 TJ Klášterec n.O 2052 2062 Volek Radomír ŠK Louny"A" 2079 2082 ½
2019/2020 5 TJ Klášterec n.O 2052 2084 Šťastný Petr ŠK Teplice"B" 1954 1964 1
2019/2020 4 TJ Klášterec n.O 2067 2084 Koblasa Josef TJ Sokol Údlice"B" 1874 1890 0
2019/2020 3 TJ Klášterec n.O 2078 2084 Hrbolka Ladislav Chess Most"A" 2063 2119 ½
2019/2020 2 TJ Klášterec n.O 2078 2084 Přibyl Viktor ŠK Magic Žatec"A" 2046 1969 0
2019/2020 1 TJ Klášterec n.O 2077 2084 Pecka František TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1975 1977 ½
2018/2019 9 TJ Klášterec n.O"A" 2067 2072 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice"B" 2255 2223 0
2018/2019 8 TJ Klášterec n.O"A" 2060 2072 Janda Zdeněk SK Děčín"B" 2080 2072 0
2018/2019 7 TJ Klášterec n.O"A" 2060 2072 Čenkovič Tomáš Chess Most"B" 1990 1983 1
2018/2019 6 TJ Klášterec n.O"A" 2061 2072 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec"A" 2065 2064 ½
2018/2019 5 TJ Klášterec n.O"A" 2061 2072 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2030 2018 0
2018/2019 4 TJ Klášterec n.O"A" 2063 2090 Gallik Miroslav Sportis Svádov/Olšinky"A" 2013 2021 ½
2018/2019 3 TJ Klášterec n.O"A" 2071 2090 Brejník Gustav ŠK Sj.Litoměřice"B" 2067 2095 0
2018/2019 2 TJ Klášterec n.O"A" 2071 2090 Volek Radomír ŠK Union Louny"B" 2162 2150 ½
2018/2019 1 TJ Klášterec n.O"A" 2087 2090 Smolík Boris TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1998 1996 0
2018/2019 11 ŠK UNION Louny 2067 2072 Nováček Jan ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2087 1
2018/2019 10 ŠK UNION Louny 2067 2072 Velychko Ihor Karlovarský šachklub Tietz "B" ½
2018/2019 8 ŠK UNION Louny 2060 2072 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 2004 2011 1
2018/2019 6 ŠK UNION Louny 2061 2072 Krajíc Karel CHESS Most 2037 2040 1
2018/2019 4 ŠK UNION Louny 2063 2090 Jeníček Emil ŠK Teplice 2036 2048 ½
2017/2018 11 ŠO TJ Klášterec n.O 2078 2092 Jeníček Emil TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2047 2066 1
2017/2018 10 ŠO TJ Klášterec n.O 2087 2092 Vágner Tomáš ŠK Union Louny"A" 2199 2194 ½
2017/2018 9 ŠO TJ Klášterec n.O 2087 2092 Wichs Jakub Šachy Povrly 2032 2025 0
2017/2018 8 ŠO TJ Klášterec n.O 2084 2092 Sova Ondřej ŠK Magic Žatec"A" 1901 1865 1
2017/2018 7 ŠO TJ Klášterec n.O 2084 2092 Gallik Miroslav Sportis Svádov-Olšinky"A" 2018 2009 ½
2017/2018 6 ŠO TJ Klášterec n.O 2088 2092 Nováček Jan ŠK Sj.Litoměřice"B" 2108 2108 1
2017/2018 5 ŠO TJ Klášterec n.O 2088 2092 Polanský Adam Luboš ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1899 1864 0
2017/2018 4 ŠO TJ Klášterec n.O 2087 2092 Babička Michal SK Děčín"B" 2018 2030 ½
2017/2018 3 ŠO TJ Klášterec n.O 2087 2092 Horák Jiří Slovan Jirkov"A" 2122 2141 ½
2017/2018 2 ŠO TJ Klášterec n.O 2087 2092 Häusler Milan ŠK Šachy Chlumec"A" 2026 2013 0
2017/2018 1 ŠO TJ Klášterec n.O 2100 2104 Čenkovič Tomáš Chess Most"B" 2048 2014 ½
2016/2017 11 TJ Tatran Podbořany 2078 2092 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz B 1941 1941 1
2016/2017 10 TJ Tatran Podbořany 2087 2092 Valenz Miroslav Sokol Domažlice 2100 2100 0
2016/2017 9 TJ Tatran Podbořany 2084 2092 Matějka Petr TJ Bohemians Praha B 2091 2087 ½
2016/2017 7 TJ Tatran Podbořany 2088 2092 Chmel Kristián Sokol Praha Kobylisy 2126 2130 0
2016/2017 6 TJ Tatran Podbořany 2088 2092 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz A 2123 2128 ½
2016/2017 5 TJ Tatran Podbořany 2087 2092 Česal Jaroslav TJ Šakal Kozolupy 2176 2175 ½
2016/2017 2 TJ Tatran Podbořany 2087 2092 Salač Jiří TJ Praha - Pankrác B 2026 2008 0
2016/2017 1 TJ Tatran Podbořany 2100 2104 Seifarth Robert ŠK DP Praha 2170 2152 0
2015/2016 10 TJ Tatran Podbořany 2104 2115 Mašek Jan TJ DUKLA Praha 1922 1889 1
2015/2016 9 TJ Tatran Podbořany 2104 2115 Satranský Jaroslav ŠK Kladno 2228 2219 ½
2015/2016 8 TJ Tatran Podbořany 2104 2115 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad B 2125 2148 1
2015/2016 7 TJ Tatran Podbořany 2104 2115 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary 1912 1876 0
2015/2016 6 TJ Tatran Podbořany 2104 2115 Nováček Karel ŠK Sokol Klatovy 2091 2094 ½
2015/2016 4 TJ Tatran Podbořany 2104 2115 Kracík Dobroslav ŠK Líně 1959 1971 1
2015/2016 3 TJ Tatran Podbořany 2104 2115 Procházka Dalibor Karlovarský šachklub Tietz 2195 2194 0
2015/2016 1 TJ Tatran Podbořany 2104 2115 Liška Karel TJ Plzeň Košutka 2095 2115 1
2014/2015 9 ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 2130 2132 Hamala Miroslav Chess Most "C" 1954 1957 ½
2014/2015 8 ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 2130 2132 Friml Antonín TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2068 2099 1
2014/2015 7 ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 2130 2132 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2004 2016 0
2014/2015 6 ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 2130 2132 Vavruška David TJ Tatran Podbořany "A" 2263 2244 ½
2014/2015 5 ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 2130 2132 Volek Radomír Union Louny "A" 2028 2032 1
2014/2015 4 ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 2130 2132 Kalužný Matyáš Sokol Údlice "A" 1988 1988 0
2014/2015 3 ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 2130 2132 Říha Jaroslav Šachy Povrly 2092 2066 ½
2014/2015 2 ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 2130 2132 Havránek Tomáš SK Děčín "B" 2033 2029 ½
2014/2015 1 ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 2130 2132 Šura Jaroslav ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2104 2098 0
2013/2014 11 ŠO TJ Klášterec n.O. 2129 2133 Reitinger Petr ŠK Union Louny "A" 2054 2070 ½
2013/2014 10 ŠO TJ Klášterec n.O. 2129 2133 Chmelík Jiří Slovan Jirkov 1998 2004 ½
2013/2014 8 ŠO TJ Klášterec n.O. 2129 2133 Papay Marek SK Děčín "B" 1964 1980 ½
2013/2014 7 ŠO TJ Klášterec n.O. 2129 2133 Kuchař Tomáš Chess Most "C" 1802 1791 1
2013/2014 6 ŠO TJ Klášterec n.O. 2129 2133 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice "A" 2225 2223 ½
2013/2014 5 ŠO TJ Klášterec n.O. 2129 2133 Hoke Petr ŠK Sj.Litoměřice "B" 2027 2002 1
2013/2014 4 ŠO TJ Klášterec n.O. 2129 2133 Vykouk Jan Chess Most "B" 2051 2078 ½
2013/2014 3 ŠO TJ Klášterec n.O. 2129 2133 Šťastný Petr ŠK Teplice "B" 2087 2098 1
2013/2014 2 ŠO TJ Klášterec n.O. 2129 2133 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2246 2241 ½
2013/2014 1 ŠO TJ Klášterec n.O. 2129 2133 Erban Dušan ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2057 2074 0
2012/2013 9 TJ Klášterec nad Ohří "A" 2119 2118 Paluch Rostislav Slovan Jirkov "B" 1891 1934 1
2012/2013 8 TJ Klášterec nad Ohří "A" 2119 2118 Salaba Václav TJ Sokol Údlice "B" 1821 1
2012/2013 7 TJ Klášterec nad Ohří "A" 2119 2118 Douša Michal ŠK Union Louny "B" 1549 1
2012/2013 6 TJ Klášterec nad Ohří "A" 2119 2118 Hanzlík David CHESS MOST "E" 1748 1735 1
2012/2013 5 TJ Klášterec nad Ohří "A" 2119 2118 Bakajsa Libor TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1928 1911 1
2012/2013 3 TJ Klášterec nad Ohří "A" 2119 2118 Blažek Jaroslav TJ Tatran Podbořany "B" 1732 1725 1
2012/2013 1 TJ Klášterec nad Ohří "A" 2119 2118 Mirakjan Mikajel ŠK Stropník Osek "A" 1720 1720 1
2012/2013 11 TJ Sokol Údlice"A" 2119 2118 Valenta Petr Chess Most"D" 1968 1977 1
2012/2013 3 TJ Sokol Údlice"A" 2119 2118 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2223 2219 0
2011/2012 8 TJ Klášterec nad Ohří "A" 2109 2108 Jirásek Jiří TJ Slovan Jirkov "B" 1927 1944 1
2011/2012 6 TJ Klášterec nad Ohří "A" 2109 2108 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1953 1908 1
2011/2012 4 TJ Klášterec nad Ohří "A" 2109 2108 Kalužný Michal TJ Sokol Údlice "B" 1787 1850 1
2010/2011 8 TJ Klášterec n/O "A" 2097 Bauer Pavel ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1912 ½
2010/2011 1 TJ Klášterec n/O "A" 2097 Horák Jiří TJ Sokol Údlice "A" 2251 1
2010/2011 11 ŠK Střelnice Kadaň 2097 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1909 1
2010/2011 10 ŠK Střelnice Kadaň 2097 Pecka František Slovan Jirkov"A" 2078 ½
2010/2011 9 ŠK Střelnice Kadaň 2097 Weiss Petr TJ Šachy Povrly 1866 ½
2010/2011 8 ŠK Střelnice Kadaň 2097 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1595 1
2010/2011 7 ŠK Střelnice Kadaň 2097 Reitinger Petr TJ Slavoj Litoměřice"A" 2118 ½
2010/2011 6 ŠK Střelnice Kadaň 2097 Šebesta Jan SKD Průmstav-stavby SO"A" 1930 1
2010/2011 5 ŠK Střelnice Kadaň 2097 Král David ŠK Viamont Teplice"B" 2039 1
2010/2011 3 ŠK Střelnice Kadaň 2097 Hrbolka Ladislav DDM Most"A" 2198 ½
2010/2011 2 ŠK Střelnice Kadaň 2097 Hamala Miroslav DDM Most"B" 1971 0
2010/2011 1 ŠK Střelnice Kadaň 2097 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1865 1
2009/2010 11 ŠK Střelnice Kadaň 2125 Bakajsa Libor ŠK Most"A" 1894 1
2009/2010 4 ŠK Střelnice Kadaň 2125 Ledvina Jiří ŠK Teplice"C" 1976 1
2009/2010 11 Slovan Jirkov 2125 Valeš Václav SK Děčín A 2173 0
2009/2010 10 Slovan Jirkov 2125 Lorenc Tomáš Karlovarský Tietz A 2159 0
2009/2010 9 Slovan Jirkov 2125 Hlaváček Tomáš Karlovarský Tietz B 2010 ½
2009/2010 8 Slovan Jirkov 2125 Šimek Petr Sokol Praha Kobylisy 2269 0
2009/2010 7 Slovan Jirkov 2125 Hadraba Vladimír ŠK Spartak Ústí n.L. 2247 ½
2009/2010 6 Slovan Jirkov 2125 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK C 2156 0
2009/2010 5 Slovan Jirkov 2125 Gutman Petr ŠK Kladno A 2120 ½
2009/2010 4 Slovan Jirkov 2125 Friml Antonín TJ SSZŠ Litvínov 2145 ½
2009/2010 3 Slovan Jirkov 2125 Viták Pavel TJ Pankrác B 2231 ½
2009/2010 2 Slovan Jirkov 2125 Tuma Jakub MARTY Baník Most 2201 0
2009/2010 1 Slovan Jirkov 2125 Purnoch Josef TJ Neratovice 2163 0
2008/2009 11 Slovan Jirkov"A" 2135 Baran Peter TJ Neratovice 2121 ½
2008/2009 10 Slovan Jirkov"A" 2135 Vanka Miloslav TJ Bohemians Praha"B" 2179 ½
2008/2009 9 Slovan Jirkov"A" 2135 Kratochvíl Jakub Baník Hexion Sokolov 2087 ½
2008/2009 7 Slovan Jirkov"A" 2135 Růžička Václav ŠK Kladno"A" 2043 0
2008/2009 6 Slovan Jirkov"A" 2135 Mrnka Jan Marty Baník Most 2076 ½
2008/2009 5 Slovan Jirkov"A" 2135 Bláha Jiří ŠK Teplice 2226 ½
2008/2009 4 Slovan Jirkov"A" 2135 Novák František ŠK Sp.Ústí n.L."A" 1958 ½
2008/2009 3 Slovan Jirkov"A" 2135 Rozkovec Hynek ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2107 0
2008/2009 2 Slovan Jirkov"A" 2135 Jeníček Emil TJ SSZŠ Litvínov 2074 1
2008/2009 1 Slovan Jirkov"A" 2135 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz"A" 2123 1
2007/2008 11 ŠK Louny A 2151 Marsa Jan TJ Lokomotiva Most 2091 ½
2007/2008 9 ŠK Louny A 2151 Sochor Jiří TJ Svádov-Olšinky A 2271 0
2007/2008 8 ŠK Louny A 2151 Havránek Tomáš SK Děčín B 1976 ½
2007/2008 6 ŠK Louny A 2151 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran Podbořany A 2270 0
2007/2008 4 ŠK Louny A 2151 Porebski Stanislav TJ Glaverbel Czech Teplice 2076 1
2007/2008 3 ŠK Louny A 2151 Sejkora Vlastimil SK Děčín A 2227 0
2007/2008 2 ŠK Louny A 2151 Paganik Pavel Slovan Jirkov A 2277 0
2006/2007 11 ŠK Union Louny"A" 2149 Satranský Jaroslav ŠK Rakovník 2206 ½
2006/2007 10 ŠK Union Louny"A" 2149 Spirin Oleg KŠ Tietz Karlovy Vary 0
2006/2007 9 ŠK Union Louny"A" 2149 Sejkora Vlastimil SK Děčín "A" 2176 0
2006/2007 8 ŠK Union Louny"A" 2149 Cichý Miroslav TJ Slavoj Litoměřice"A" 2076 ½
2006/2007 6 ŠK Union Louny"A" 2149 Hadraba Vladimír Bonex Teplice"A" 2220 ½
2006/2007 5 ŠK Union Louny"A" 2149 Krsek Tomáš ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2103 0
2006/2007 4 ŠK Union Louny"A" 2149 Horák Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2212 1
2006/2007 3 ŠK Union Louny"A" 2149 Šmíd Miroslav Bohemians Praha "B" 2202 ½
2006/2007 2 ŠK Union Louny"A" 2149 Fryč Miroslav Baník Chemakryl Sokolov 2151 1
2005/2006 11 ŠK Louny 2187 Čontoš Václav KŠT K.VaryA"" 2105 ½
2005/2006 10 ŠK Louny 2187 Hadraba Vladimír TJ Bonex Teplice 2157 0
2005/2006 9 ŠK Louny 2187 Satranský Jaroslav ŠK Rakovník 2207 ½
2005/2006 8 ŠK Louny 2187 Völfl Zdeněk 1.Novoborský B"" 2280 0
2005/2006 7 ŠK Louny 2187 Jeníček Jiří ŠK Kladno 2121 ½
2005/2006 6 ŠK Louny 2187 Hrbolka Ladislav TJ Loko MostA"" 2164 0
2005/2006 5 ŠK Louny 2187 Bujak Michal ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2198 0
2005/2006 4 ŠK Louny 2187 Sejkora Vlastimil SK Demas DěčínA"" 2147 ½
2005/2006 3 ŠK Louny 2187 Pletánek Jan ŠK ČSOBB"" 2226 ½
2005/2006 2 ŠK Louny 2187 Horák Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2241 ½
2005/2006 1 ŠK Louny 2187 Reitinger Petr Marty Most 2095 1
2004/2005 11 Union Louny "A" 2177 Jeřábek Jan Bystřanští jezd "A" 1831 1
2004/2005 9 Union Louny "A" 2177 Nudčenko Karel Sokol Údlice "A" 2092 0
2004/2005 8 Union Louny "A" 2177 Klátil Karel SK Demas Děčín "B" 2077 1
2004/2005 7 Union Louny "A" 2177 Vrchotka Josef Bonex Teplice "B" 2095 1
2004/2005 6 Union Louny "A" 2177 Jeníček Michal Slovan Jirkov 2118 ½
2004/2005 5 Union Louny "A" 2177 Chochol Libor Sp.Ústí n.L. "B" 2133 0
2004/2005 3 Union Louny "A" 2177 Reitinger Petr CHP Litvínov 2114 ½
2004/2005 2 Union Louny "A" 2177 Volák Jan Loko Most "B" 2005 1
2004/2005 1 Union Louny "A" 2177 Trejbal Stanislav Sj.Litoměřice "A" 2095 1
2004/2005 5 TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 2177 Herskovič Radek TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 2198 ½
2004/2005 2 TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 2177 Kubů Martin SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2021 0
2003/2004 11 ŠK Kladno 2185 Pokrupa Marek ŠK Tietz Karlovy Vary 2132 1
2003/2004 9 ŠK Kladno 2185 Řezníček Tomáš DP Holdia Praha B 2288 1
2003/2004 8 ŠK Kladno 2185 Orság Miroslav Sokol Klatovy 2172 0
2003/2004 7 ŠK Kladno 2185 Blecha Miroslav Sokol Plzeň Letná 2115 ½
2003/2004 6 ŠK Kladno 2185 Pinc Miroslav ŠK Alva Příbram 2185 0
2003/2004 5 ŠK Kladno 2185 Ungr Daniel Baník Eastman Sokolov 2126 0
2003/2004 2 ŠK Kladno 2185 Šeleljo Daniel Sokol Vršovice 2268 ½
2003/2004 1 ŠK Kladno 2185 Chura Jan Bohemians Praha B 2213 1
2003/2004 9 TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 2185 Pichert Miroslav TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1754 1
2003/2004 5 TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 2185 Drobný Zbyněk ŠK UNION LOUNY B 1948 1