Hráč Zvára David

Zvára David

User Pic
Jméno: Zvára David
Oddíl: TJ Spartak Vlašim
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2123
Elo mezinárodní: 2128
ID: 25744
FIDE ID: 332852
Rok narození: 1994
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 Č TJ Spartak Vlašim 2128 2123 Maříková Jana Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2123 2126 1
2017/2018 11 B Spartak Vlašim B 2134 2150 Otruba Marek Klub šachistů Říčany 1925 B 1972 1951 ½
2017/2018 8 Č Spartak Vlašim B 2150 2150 Lochman Václav Šachklub města Dobrovice A 1972 1984 0
2017/2018 4 Č Spartak Vlašim B 2134 2150 Koper Štefan Český lev Kolešovice A 1825 1850 1
2017/2018 2 B Spartak Vlašim B 2134 2150 Klein Milan Sokol Mladá Boleslav B 1892 1862 1
2017/2018 11 Č TJ Spartak Vlasim 2134 2150 Hrabal Michal Gambit Jihlava 2065 2079 ½
2017/2018 9 Č TJ Spartak Vlasim 2150 2150 Postupa Martin TJ Pankrac B 2094 2076 ½
2017/2018 7 Č TJ Spartak Vlasim 2163 2150 Popelka Oldřich Sokol Tabor 2090 2080 0
2017/2018 6 B TJ Spartak Vlasim 2163 2150 Košnář Martin Eurovia Praha 2140 2110 ½
2017/2018 3 B TJ Spartak Vlasim 2134 2150 Stinka Jakub SACHklub Pisek 2137 2050 ½
2017/2018 2 Č TJ Spartak Vlasim 2134 2150 Maříková Jana Klub sachistu Ricany 1925 2125 2120 1
2017/2018 1 B TJ Spartak Vlasim 2142 2133 Novák Martin Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1948 1914 1
2015/2016 11 Č Spartak Vlašim 2090 2115 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad 2113 2101 1
2015/2016 10 B Spartak Vlašim 2090 2115 Tázlar Petr AD Jičín 2218 2209 0
2015/2016 9 B Spartak Vlašim 2090 2115 Pešout Jan TJ Praha-Pankrác 2195 2199 1
2015/2016 7 B Spartak Vlašim 2090 2115 1. Novoborský ŠK B 1
2015/2016 5 B Spartak Vlašim 2090 2115 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny 2144 2118 0
2015/2016 1 B Spartak Vlašim 2090 2115 Burda Roman TJ Neratovice 2061 2059 1
2015/2016 8 B Spartak Vlašim B 2090 2115 Civín Dominik ŠK Řevnice 1778 1733 1
2015/2016 6 B Spartak Vlašim B 2090 2115 Hánl František Caissa Úholičky 2059 2067 0
2015/2016 4 B Spartak Vlašim B 2090 2115 Trmal Jaroslav Šachový klub Příbram Baník 2213 2198 0
2015/2016 2 B Spartak Vlašim B 2090 2115 Hora Milan DDM Sokol Nymburk 2116 2109 1
2015/2016 9 Č ŠK Světlá nad Sázavou 2090 2115 Papáček Štěpán Sokol Tábor 2246 2195 0
2015/2016 8 B ŠK Světlá nad Sázavou 2090 2115 Petr Jan TJ Pankrác B 2195 2159 0
2015/2016 7 Č ŠK Světlá nad Sázavou 2090 2115 Moravec Vít TJ Sparta Kutná Hora 2193 2182 0
2015/2016 5 Č ŠK Světlá nad Sázavou 2090 2115 Jirka Jiří Bohemians Texbase.cz Praha 2420 2411 0
2015/2016 4 B ŠK Světlá nad Sázavou 2090 2115 Šťastný Jan Klub šachistů Říčany 1925 2219 2214 ½
2015/2016 3 B ŠK Světlá nad Sázavou 2090 2115 Svatoš Jan Sokol Praha-Vršovice 2268 2260 ½
2015/2016 2 Č ŠK Světlá nad Sázavou 2090 2115 Havlík Jan ŠACHklub Písek 2389 2373 0
2015/2016 1 B ŠK Světlá nad Sázavou 2090 2115 Meduna Eduard ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2392 2402 0
2014/2015 11 Č Spartak Vlašim B 2103 2100 Štursa Jan ŠK Kralupy nad Vltavou 2085 2094 ½
2014/2015 10 B Spartak Vlašim B 2103 2100 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 C 1985 1974 ½
2014/2015 9 Č Spartak Vlašim B 2103 2100 Beneš Petr DDM Sokol Nymburk 2117 2122 1
2014/2015 8 B Spartak Vlašim B 2103 2100 Dungl Martin Caissa Úholičky 2105 2104 1
2014/2015 6 B Spartak Vlašim B 2103 2100 Lochman Václav Šachklub města Dobrovice 2006 1989 1
2014/2015 5 Č Spartak Vlašim B 2103 2100 Čermák Michal JOLY Lysá nad Labem D 2019 2069 0
2014/2015 3 Č Spartak Vlašim B 2103 2100 Satranský Jaroslav Šachový klub Rakovník 2275 2285 0
2014/2015 1 B Spartak Vlašim B 2103 2100 Jandourek Lukáš Cayman Pharma Neratovice B 2228 2221 0
2014/2015 11 B Dolní Kralovice 2103 2100 Kratochvíl Vít Silko Gambit Jihlava 2118 2111 ½
2014/2015 10 Č Dolní Kralovice 2103 2100 Švanda Pavel ŠK Gordic 2136 2131 1
2014/2015 8 Č Dolní Kralovice 2103 2100 Matějka Petr TJ Bohemians Praha B 2057 2056 1
2014/2015 7 B Dolní Kralovice 2103 2100 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad B 2212 2202 0
2014/2015 6 Č Dolní Kralovice 2103 2100 Žemlička Vít Sokol Praha-Kobylisy B 1899 1914 ½
2014/2015 5 B Dolní Kralovice 2103 2100 Pačovský Jiří ŠK GROP Praha 2226 2225 1
2014/2015 3 B Dolní Kralovice 2103 2100 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 2052 2054 0
2014/2015 2 Č Dolní Kralovice 2103 2100 Souček Milan Sokol Kolín 2071 2049 1
2014/2015 1 Č Dolní Kralovice 2103 2100 Husárik Braňko ŠK Joly Lysá nad Labem C 2156 2150 ½
2014/2015 7 B TJ Spartak Vlašim 2103 2100 Liška Jiří 1. Novoborský ŠK B 1995 2033 ½
2014/2015 4 Č TJ Spartak Vlašim 2103 2100 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha 2235 2223 ½
2014/2015 2 Č TJ Spartak Vlašim 2103 2100 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2216 2217 0
2013/2014 9 Č Bohemians Praha C 2113 2122 Procházka Dalibor TJ Praga Praha A 2202 2199 0
2013/2014 5 Č Bohemians Praha C 2113 2122 Jurásek Miroslav ŠK PORG A 2242 2258 0
2013/2014 4 B Bohemians Praha C 2113 2122 Formánek Martin Sokol Praha-Kobylisy B 2196 2175 ½
2013/2014 3 Č Bohemians Praha C 2113 2122 Plešek Jiří TJ Pankrác B 2167 2158 1
2013/2014 2 B Bohemians Praha C 2113 2122 Šmejc Jiří DDM Praha 6 A 2002 1982 0
2013/2014 1 B Bohemians Praha C 2113 2122 Korsa Jindřich Bohemians Praha D 2160 2159 ½
2013/2014 11 B TRW autoelektronika Vlašim 2113 2122 Mindl Josef Sokol Tábor 2069 2064 ½
2013/2014 9 B TRW autoelektronika Vlašim 2113 2122 Žigo Viktor ŠK Gordic 2252 2250 0
2013/2014 8 Č TRW autoelektronika Vlašim 2113 2122 Černovský Jiří Sparta Kutná Hora 2078 2074 0
2013/2014 7 Č TRW autoelektronika Vlašim 2113 2122 Munk Petr ŠK Joly Lysá nad Labem C 2146 2151 ½
2013/2014 6 B TRW autoelektronika Vlašim 2113 2122 Žemlička Vít ŠK ERA Poštovní spořitelna C 1956 2004 1
2013/2014 5 Č TRW autoelektronika Vlašim 2113 2122 Pecháček Stanislav ŠO TJ Dukla Praha 2044 2029 1
2013/2014 4 B TRW autoelektronika Vlašim 2113 2122 Janda Jiří Sokol Praha - Kobylisy 2192 2187 0
2013/2014 3 Č TRW autoelektronika Vlašim 2113 2122 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad C 2097 2090 0
2013/2014 2 B TRW autoelektronika Vlašim 2113 2122 Hora Milan Sokol Kolín 2133 2137 ½
2013/2014 1 Č TRW autoelektronika Vlašim 2113 2122 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 2076 2065 1
2012/2013 10 Č TJ Spartak Vlašim B 2059 2102 Polifka Wilfried Stříbrná Skalice A 1838 1
2012/2013 9 B TJ Spartak Vlašim B 2059 2102 Pýcha Patrik ŠK Pravonín A 1925 1933 0
2012/2013 8 Č TJ Spartak Vlašim B 2059 2102 Kopecký Tomáš TJ Sparta Kutná Hora B 1881 1931 1
2012/2013 7 B TJ Spartak Vlašim B 2059 2102 Závůrková Monika TJ Kavalier Sázava A 1742 1
2012/2013 5 B TJ Spartak Vlašim B 2059 2102 Procházka Petr Sokol Neveklov A 1974 2008 1
2012/2013 4 Č TJ Spartak Vlašim B 2059 2102 Řebíček Miroslav TJ Sokol Sendražice B 1796 0
2012/2013 3 B TJ Spartak Vlašim B 2059 2102 Macků Emil TcJ Sokol Benešov A 1963 1951 1
2012/2013 2 Č TJ Spartak Vlašim B 2059 2102 Novák Jiří SK Slavoj Čáslav A 1999 1971 ½
2012/2013 1 B TJ Spartak Vlašim B 2059 2102 Třebický Jiří JAWA Brodce B 1739 1
2012/2013 11 Č TRW autolektronika Vlašim 2059 2102 Seidl Antonín SFiala Gambit Jihlava 2028 2042 0
2012/2013 10 B TRW autolektronika Vlašim 2059 2102 Černovský Jiří Sparta Kutná Hora 2144 2137 0
2012/2013 9 Č TRW autolektronika Vlašim 2059 2102 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha B 2126 2123 0
2012/2013 8 B TRW autolektronika Vlašim 2059 2102 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 2044 2060 1
2012/2013 7 Č TRW autolektronika Vlašim 2059 2102 Bartoš Alois Sokol Tábor B 2074 2080 1
2012/2013 6 B TRW autolektronika Vlašim 2059 2102 Jandovský Viktor TJ Pankrác B 2159 2157 1
2012/2013 5 B TRW autolektronika Vlašim 2059 2102 Grill Roman ŠACHklub Písek 2190 2190 1
2012/2013 4 Č TRW autolektronika Vlašim 2059 2102 Šedý Pavel ŠK Sokol Vyšehrad B 2137 2116 1
2012/2013 3 B TRW autolektronika Vlašim 2059 2102 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2285 2290 0
2012/2013 2 Č TRW autolektronika Vlašim 2059 2102 Mészáros Luděk Sokol Tábor A 2124 2125 1
2012/2013 1 B TRW autolektronika Vlašim 2059 2102 Mezera Lukáš ŠK Český Krumlov 2039 2049 ½
2011/2012 11 Č TRW autoelektronika Vlašim 1979 2145 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 1978 2075 1
2011/2012 10 B TRW autoelektronika Vlašim 1979 2145 Juřek Josef ŠK AD Jičín B 2337 2342 0
2011/2012 9 Č TRW autoelektronika Vlašim 1979 2145 Forman Štěpán TJ Sokol Praha Kobylisy 2331 2300 0
2011/2012 8 B TRW autoelektronika Vlašim 1979 2145 Baláček Tadeáš Sokol Kolín 2245 2202 ½
2011/2012 7 Č TRW autoelektronika Vlašim 1979 2145 Šonský Miroslav ŠK Zikuda Turnov C 1944 1947 1
2011/2012 6 B TRW autoelektronika Vlašim 1979 2145 Bednář Marcel ŠK Zikuda Turnov B 2257 2266 0
2011/2012 5 Č TRW autoelektronika Vlašim 1979 2145 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2078 2086 ½
2011/2012 4 B TRW autoelektronika Vlašim 1979 2145 Pick Štěpán TJ Pankrác B 2169 2160 1
2011/2012 3 Č TRW autoelektronika Vlašim 1979 2145 Vinklárek Ondřej TJ Sparta Kutná Hora 2154 2166 1
2011/2012 2 B TRW autoelektronika Vlašim 1979 2145 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad B 2139 2139 0
2011/2012 1 B TRW autoelektronika Vlašim 1979 2145 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice 2054 2103 0
2011/2012 11 B ŠK Pravonín 1979 2145 Jungmann Martin ŠK Medvědi Zvole A 1583 1
2011/2012 10 Č ŠK Pravonín 1979 2145 Holub Milan JAWA Brodce B 2061 2054 ½
2011/2012 9 Č ŠK Pravonín 1979 2145 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 E 2046 2027 1
2011/2012 8 B ŠK Pravonín 1979 2145 Urban Miroslav Sokol Český Brod B 1857 1886 1
2011/2012 7 Č ŠK Pravonín 1979 2145 Macků Emil TJ Sokol Benešov 1995 1948 1
2011/2012 6 B ŠK Pravonín 1979 2145 Vokolek Jaroslav TJ Sparta Kutná Hora B 1868 1883 1
2011/2012 5 Č ŠK Pravonín 1979 2145 Kalík Jan Sokol Kolín D 2003 1823 1
2011/2012 4 B ŠK Pravonín 1979 2145 Pýcha Patrik Dolní Kralovice A 1789 1892 1
2011/2012 3 Č ŠK Pravonín 1979 2145 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 F 1799 1766 1
2011/2012 1 Č ŠK Pravonín 1979 2145 Novák Jiří TJ Sokol Sendražice B 1962 1914 ½
2010/2011 7 Č TRW Autolektronika Vlašim 1983 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 1943 ½
2010/2011 6 B TRW Autolektronika Vlašim 1983 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1946 1
2010/2011 5 Č TRW Autolektronika Vlašim 1983 Jána Martin TJ Náměšť nad Oslavou 1849 ½
2010/2011 4 B TRW Autolektronika Vlašim 1983 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov 1941 ½
2010/2011 3 Č TRW Autolektronika Vlašim 1983 Haman Jakub ŠK Kladno 2010 0
2010/2011 2 B TRW Autolektronika Vlašim 1983 Iwanow Anna WFM Desko Liberec 0
2010/2011 1 B TRW Autolektronika Vlašim 1983 Seidl Štěpán 2222 ŠK Polabiny 2132 1
2010/2011 11 B TJ Spartak Vlašim B 1983 Švach Jan ŠK Řevnice A 1802 1
2010/2011 9 Č TJ Spartak Vlašim B 1983 Košata František Klub šachistů Říčany 1925 E 1843 1
2010/2011 8 B TJ Spartak Vlašim B 1983 Kubaljak Jaromír TJ Sokol Benešov A 1909 1
2010/2011 7 Č TJ Spartak Vlašim B 1983 Král Pavel Sokol Neveklov A 1662 1
2010/2011 6 B TJ Spartak Vlašim B 1983 Fencl Pavel ŠK Zdice A 1930 0
2010/2011 5 Č TJ Spartak Vlašim B 1983 Mazánek David Joly Lysá nad Labem E 1909 1
2010/2011 4 B TJ Spartak Vlašim B 1983 Králík Vladimír ŠK Příbram Baník A 1792 1
2010/2011 3 Č TJ Spartak Vlašim B 1983 Čech Lubomír Klub šachistů Říčany 1925 F 1580 1
2010/2011 2 B TJ Spartak Vlašim B 1983 Weiner Jiří ŠK Medvědi Zvole A 2032 1
2010/2011 1 Č TJ Spartak Vlašim B 1983 Hochman Jan SK Pyrit Příbram C 1655 1
2010/2011 7 Č TRW Autolektronika Vlašim 1983 Haman Jakub ŠK Kladno 2010 0
2010/2011 6 B TRW Autolektronika Vlašim 1983 Rozšafný Michal Sokol Údlice 1981 ½
2010/2011 5 B TRW Autolektronika Vlašim 1983 Anaškin Arsenij SK OAZA Praha 1709 1
2010/2011 4 B TRW Autolektronika Vlašim 1983 Iwanow Anna Desko Liberec 0
2010/2011 3 Č TRW Autolektronika Vlašim 1983 Saučuk Martin TJ Jiskra Hořice 1878 1
2010/2011 2 B TRW Autolektronika Vlašim 1983 Seidl Štěpán 2222 ŠK Polabiny 2132 1
2010/2011 1 Č TRW Autolektronika Vlašim 1983 Šroubová Lenka ŠŠ Panda ARTCO Rychnov 1943 1
2010/2011 11 B TRW autoelektronika Vlašim 1983 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové "B" 2187 ½
2010/2011 9 Č TRW autoelektronika Vlašim 1983 Jelínek Václav ŠK Bohemia Pardubice 2068 0
2010/2011 8 B TRW autoelektronika Vlašim 1983 Zákoucká Adéla Sokol Bakov nad Jizerou 2016 0
2010/2011 7 Č TRW autoelektronika Vlašim 1983 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov "B" 2079 ½
2010/2011 6 B TRW autoelektronika Vlašim 1983 Štolba Miloš Stadion Kutná Hora 2112 0
2010/2011 5 Č TRW autoelektronika Vlašim 1983 Šnorek Milan ŠK AD Jičín "B" 2143 ½
2010/2011 4 B TRW autoelektronika Vlašim 1983 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2114 1
2010/2011 3 Č TRW autoelektronika Vlašim 1983 Munk Petr JOLY Lysá nad Labem "B" 2192 0
2010/2011 2 B TRW autoelektronika Vlašim 1983 Drábek Vojtěch TJ Neratovice 2142 ½
2010/2011 1 Č TRW autoelektronika Vlašim 1983 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác "B" 2213 1
2009/2010 7 B TJ Spartak Vlašim 1967 Langner Jakub TJ Slovan Havířov 1849 0
2009/2010 6 Č TJ Spartak Vlašim 1967 Ježek Adam ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1830 1
2009/2010 5 B TJ Spartak Vlašim 1967 Škoda Martin Sokol Bedřichov 1952 1
2009/2010 4 Č TJ Spartak Vlašim 1967 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město 1874 ½
2009/2010 3 Č TJ Spartak Vlašim 1967 Palková Nikola TJ Union Plzeň 1609 1
2009/2010 2 Č TJ Spartak Vlašim 1967 Grussová Helena TJ Sokol Údlice 2016 0
2009/2010 1 B TJ Spartak Vlašim 1967 Rubeš Jan ŠK Most 2047 0
2009/2010 7 B TJ Spartak Vlašim 1967 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2081 0
2009/2010 6 Č TJ Spartak Vlašim 1967 Braun Marek TJ Desko Liberec 2166 0
2009/2010 5 Č TJ Spartak Vlašim 1967 Baláček Tadeáš SK OAZA Praha 2133 1
2009/2010 4 Č TJ Spartak Vlašim 1967 Palková Nikola TJ Union Plzeň 1609 1
2009/2010 3 B TJ Spartak Vlašim 1967 Nguyen Dinh Phong ŠK Sokol Klatovy 2177 0
2009/2010 2 Č TJ Spartak Vlašim 1967 Grussová Helena TJ Sokol Údlice 2016 0
2009/2010 1 B TJ Spartak Vlašim 1967 Rubeš Jan ŠK Most 2047 0
2009/2010 11 B TRW autoel. Vlašim 1967 Hlaváček Karel Pyrit Příbram 2071 1
2009/2010 10 Č TRW autoel. Vlašim 1967 Lavrinčík Pavel Sokol Hostivice 1868 1
2009/2010 9 B TRW autoel. Vlašim 1967 Mintěl Milan Caissa Úholičky 2034 1
2009/2010 7 B TRW autoel. Vlašim 1967 Doležal Radoslav Biomedica Říčany B 1986 0
2009/2010 6 Č TRW autoel. Vlašim 1967 Volf Jaromír Rakovník 2105 ½
2009/2010 4 B TRW autoel. Vlašim 1967 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno B 2002 1
2009/2010 3 Č TRW autoel. Vlašim 1967 Fialka Miroslav JAWA Brodce 2117 0
2009/2010 2 B TRW autoel. Vlašim 1967 Konvalinka Vladislav Kralupy n.Vltavou B 1873 ½
2009/2010 1 Č TRW autoel. Vlašim 1967 Voráčková Jarmila Biomedica Říčany C 1892 1
2009/2010 11 Č Spartak Vlašim B 1967 Fojtů Tomáš BIOMEDICA Říčany F 1635 1
2009/2010 10 B Spartak Vlašim B 1967 Franc Lubor Sokol Kolín C 1867 1
2009/2010 9 Č Spartak Vlašim B 1967 Procházka Petr JAWA Brodce B 1964 0
2009/2010 8 B Spartak Vlašim B 1967 Kubaljak Jaromír TJ Sokol Benešov 1928 0
2009/2010 7 Č Spartak Vlašim B 1967 Nigrin Jiří TJ Sokol Pečky A 1702 ½
2009/2010 6 B Spartak Vlašim B 1967 Říha Jaroslav BIOMEDICA Říčany E 1991 1
2009/2010 5 B Spartak Vlašim B 1967 Koller Martin Sokol Český Brod B 1723 1
2009/2010 4 Č Spartak Vlašim B 1967 Bouček Vlastimil ŠK Kostelec nad Č.l. 1994 1
2009/2010 3 B Spartak Vlašim B 1967 Maroušek Jiří ŠK KDJS Sedlčany A 1728 0
2009/2010 2 Č Spartak Vlašim B 1967 Stehlík Jiří TJ Sokol Sendražice A 1838 ½
2009/2010 1 B Spartak Vlašim B 1967 Hlína Miloš BIOMEDICA Říčany D 1856 1
2008/2009 11 Č Spartak Vlašim B 1826 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1893 1
2008/2009 10 B Spartak Vlašim B 1826 Štoček Jiří Biomedica Říčany F 1660 1
2008/2009 9 Č Spartak Vlašim B 1826 Stehlík Jiří Stadion Kutná Hora B 1857 1
2008/2009 8 B Spartak Vlašim B 1826 Dobiáš Jaroslav Sokol Pečky A 1731 1
2008/2009 7 Č Spartak Vlašim B 1826 Řehoř Jan Sokol Benešov A 1797 1
2008/2009 6 B Spartak Vlašim B 1826 Uhlíř Václav Sokol Sendražice B 1827 1
2008/2009 5 Č Spartak Vlašim B 1826 Král Vojtěch Slavoj Čáslav 1600 0
2008/2009 4 B Spartak Vlašim B 1826 Hlína Miloš Biomedica Říčany E 1888 1
2008/2009 3 Č Spartak Vlašim B 1826 Forman Daniel Kostelec nad Černými lesy B 1825 1
2008/2009 2 B Spartak Vlašim B 1826 Fabián Vladimír Sokol Český Brod B 1752 1
2008/2009 1 B Spartak Vlašim B 1826 Smolka Josef JAWA Brodce B 1948 ½
2008/2009 11 B TRW Autoelektronika Vlašim 1826 Jordán Petr Biomedica Říčany C 1280 1
2008/2009 10 Č TRW Autoelektronika Vlašim 1826 Skalický Tomáš Biomedica Říčany B 1638 1
2008/2009 9 Č TRW Autoelektronika Vlašim 1826 Franc Ondřej ŠK Řevnice 1508 0
2008/2009 8 B TRW Autoelektronika Vlašim 1826 Hataš Ondřej DDM Praha 6 A 1543 1
2008/2009 7 Č TRW Autoelektronika Vlašim 1826 Meduna Eduard ŠK Duras BVK Brno A 1782 1
2008/2009 6 B TRW Autoelektronika Vlašim 1826 Spaček Marcel ŠK Duras BVK Brno B 1250 1
2008/2009 5 B TRW Autoelektronika Vlašim 1826 Hlaváček Ondřej ŠO DKV České Budějovice 1612 1
2008/2009 4 Č TRW Autoelektronika Vlašim 1826 Otradovec Luboš ŠACHklub Tábor 1658 1
2008/2009 3 Č TRW Autoelektronika Vlašim 1826 Zezula Rudolf TJ Náměšťnad Oslavou 1886 0
2008/2009 2 Č TRW Autoelektronika Vlašim 1826 Petr Jan TJ Bohemians Praha 1570 0
2008/2009 1 B TRW Autoelektronika Vlašim 1826 Rous Daniel ŠK Smíchov - Praha A 1739 1
2008/2009 11 Č TRW autoel. Vlašim 1826 Skalický Tomáš Biomedica Říčany B 1638 1
2008/2009 9 Č TRW autoel. Vlašim 1826 Bulva Stanislav ŠK Kralupy 1901 1
2008/2009 8 B TRW autoel. Vlašim 1826 Pyrit Příbram B 1
2008/2009 7 Č TRW autoel. Vlašim 1826 Bukovský Petr Sokol Hostivice A 1
2008/2009 6 B TRW autoel. Vlašim 1826 Borůvka Radim Sokol Struhařov 1895 ½
2008/2009 5 Č TRW autoel. Vlašim 1826 Říhová Kamila Biomedica Říčany C 1652 1
2007/2008 11 Č TRW Autoelektronika Vlašim 1750 Škoda Martin Sokol Bedřichov 2058 1
2007/2008 10 B TRW Autoelektronika Vlašim 1750 Herda Tomáš QCC DKV Č. Budějovice 1539 1
2007/2008 9 B TRW Autoelektronika Vlašim 1750 Haman Jakub ŠK Řevnice 1873 ½
2007/2008 8 Č TRW Autoelektronika Vlašim 1750 Wasserbauer Radek ŠK Smíchov - Praha 1775 0
2007/2008 7 Č TRW Autoelektronika Vlašim 1750 Jančařík Joel TJ Sokol Kobylisy 2011 0
2007/2008 6 B TRW Autoelektronika Vlašim 1750 Šebo Igor SK OAZA Praha B 1427 1
2007/2008 5 Č TRW Autoelektronika Vlašim 1750 Brych Jiří Šachklub Tábor 1250 ½
2007/2008 4 B TRW Autoelektronika Vlašim 1750 Válek Tomáš Sokol Tábor 1756 1
2007/2008 3 Č TRW Autoelektronika Vlašim 1750 Brabec Jan Biomedica Říčany B 1653 0
2007/2008 2 Č TRW Autoelektronika Vlašim 1750 Kratochvíl Josef TJ Náměšť nad Oslavou 2084 0
2007/2008 1 B TRW Autoelektronika Vlašim 1750 Sedlář Vít ŠK Duras BVK - Královo Pole 1553 1
2007/2008 10 B Spartak Vlašim C 1750 Ježdík Karel Sokol Struhařov B 1488 1
2007/2008 8 B Spartak Vlašim C 1750 Vykouk Pavel Sokol Postupice 1696 ½
2007/2008 7 Č Spartak Vlašim C 1750 Fejt Marek ŠK KDJS Sedlčany B 1329 1
2007/2008 6 B Spartak Vlašim C 1750 Boček Lukáš ŠK Medvědi Zvole B 1
2007/2008 5 Č Spartak Vlašim C 1750 Snížek Jaromír Dolní Kralovice 1529 1
2007/2008 3 Č Spartak Vlašim C 1750 Kotzot Jiří Kavalier Sázava 2062 1
2007/2008 1 Č Spartak Vlašim C 1750 Sládek Oldřich Jawa Brodce C 1858 0
2007/2008 11 B Spartak Vlašim B 1750 Pilný Jiří TJ Tourist Biomedica Říčany D 1531 1
2007/2008 9 B Spartak Vlašim B 1750 Procházka Petr JAWA Brodce B 1972 0
2007/2008 7 B Spartak Vlašim B 1750 Charous Zdeněk TJ Sokol Pečky B 1677 ½
2007/2008 6 Č Spartak Vlašim B 1750 Blümel Michal TJ Tourist Biomedica Říčany F 1607 1
2007/2008 5 B Spartak Vlašim B 1750 Chromovský Hynek TJ Tourist Biomedica Říčany E 1779 1
2007/2008 3 Č Spartak Vlašim B 1750 Beneš Pavel ŠK Medvědi Zvole A 1877 ½
2007/2008 2 B Spartak Vlašim B 1750 Vokolek Jaroslav Stadion Kutná Hora B 1881 0
2007/2008 1 Č Spartak Vlašim B 1750 Vopat Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1539 1
2006/2007 11 B TRW autoelektronika Vlašim 1528 Pospíšil Martin TJ Tourist Biomedica Říčany B 1376 ½
2006/2007 10 Č TRW autoelektronika Vlašim 1528 Sviták David SK OAZA Praha B 1749 ½
2006/2007 9 Č TRW autoelektronika Vlašim 1528 Seidl Antonín Sokol Bedřichov - Jihlava 1796 1
2006/2007 8 B TRW autoelektronika Vlašim 1528 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou 1842 0
2006/2007 7 Č TRW autoelektronika Vlašim 1528 Tichý Jan ŠK Sokol Vyšehrad A 1426 1
2006/2007 6 B TRW autoelektronika Vlašim 1528 Zanikov Konstantin ŠK Smíchov Praha 1727 0
2006/2007 5 Č TRW autoelektronika Vlašim 1528 Tvrdý Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1443 0
2006/2007 4 Č TRW autoelektronika Vlašim 1528 Sikora Lukáš ŠK Lokomotiva Brno B 1503 0
2006/2007 3 B TRW autoelektronika Vlašim 1528 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno A 1794 ½
2006/2007 2 B TRW autoelektronika Vlašim 1528 Krška David Slavoj České Budějovice A 1593 0
2006/2007 1 Č TRW autoelektronika Vlašim 1528 Petrželka David Slavoj České Budějovice B 1250 1
2006/2007 11 B TJ Spartak Vlašim B 1528 Kořínek Oldřich ŠK Kostelec n.Č.l. B 1548 1
2006/2007 10 Č TJ Spartak Vlašim B 1528 Šenold Milan TJ Sokol Benešov B 1
2006/2007 9 B TJ Spartak Vlašim B 1528 Zrůstová Helena Sokol Kolín C 1563 1
2006/2007 8 Č TJ Spartak Vlašim B 1528 Dvořák Jan JAWA Brodce B 1450 1
2006/2007 7 B TJ Spartak Vlašim B 1528 BIOMEDICA Říčany E 1
2006/2007 6 Č TJ Spartak Vlašim B 1528 Švára Petr TJ Sokol Pečky B 1
2006/2007 4 B TJ Spartak Vlašim B 1528 Matoušek Libor TJ Stadion Kutná Hora B 1767 ½
2006/2007 3 Č TJ Spartak Vlašim B 1528 Máslo Robert ŠK Medvědi Zvole A 1
2006/2007 1 Č TJ Spartak Vlašim B 1528 Říhová Kamila BIOMEDICA Říčany D 1544 1
2006/2007 11 Č Spartak Vlašim C 1528 Říha František Biomedica Říčany G 1548 1
2006/2007 10 B Spartak Vlašim C 1528 Brhlík Antonín Kavalier Sázava 1676 1
2006/2007 8 B Spartak Vlašim C 1528 Cihlář Oldřich ŠK KDJS Sedlčany A 1573 1
2006/2007 5 Č Spartak Vlašim C 1528 Skalický Radek Biomedica Říčany F ½
2006/2007 4 B Spartak Vlašim C 1528 Kurel Miroslav Sokol Struhařov B 1270 1
2005/2006 11 B TRW autoelektronika Vlašim 1456 Beránek Ondřej TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1292 1
2005/2006 10 Č TRW autoelektronika Vlašim 1456 Pazderka Radek TJ Spartak Pelhřimov 1373 1
2005/2006 9 Č TRW autoelektronika Vlašim 1456 Waage Herbert Slavoj České Budějovice D 1250 1
2005/2006 8 B TRW autoelektronika Vlašim 1456 Otradovec Michal Slavoj České Budějovice C 1250 ½
2005/2006 7 B TRW autoelektronika Vlašim 1456 Inquort Vít ŠK Sokol Vyšehrad Praha A 1494 ½
2005/2006 6 Č TRW autoelektronika Vlašim 1456 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad Praha B 1295 1
2005/2006 5 Č TRW autoelektronika Vlašim 1456 Růžička Václav TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1577 0
2005/2006 4 Č TRW autoelektronika Vlašim 1456 Hurych Martin TJ Sokol Bedřichov-Jihlava 1478 1
2005/2006 3 B TRW autoelektronika Vlašim 1456 Žák Josef TJ Náměšť nad Oslavou 1381 1
2005/2006 2 B TRW autoelektronika Vlašim 1456 Hess Pavel Slavoj České Budějovice A 1545 1
2005/2006 1 Č TRW autoelektronika Vlašim 1456 Herda Tomáš Slavoj České Budějovice B 1250 0
2005/2006 8 B Spartak Vlašim B 1456 Čiko Roman ŠK KDJS Sedlčany 1250 ½
2005/2006 11 Č Spartak Vlašim C 1456 Turek František Biomedica Říčany G 1538 ½
2005/2006 9 Č Spartak Vlašim C 1456 Jungmann Martin Medvědi Zvole B 1
2005/2006 8 B Spartak Vlašim C 1456 Janouchová Marcela SK Kamenice 1
2005/2006 7 Č Spartak Vlašim C 1456 Ježdík Karel Sokol Struhařov B 1
2005/2006 6 B Spartak Vlašim C 1456 Žikavský Rudolf Medvědi Zvole A 1671 0
2005/2006 5 Č Spartak Vlašim C 1456 Říhová Kamila Biomedica Říčany F 1538 ½
2005/2006 4 B Spartak Vlašim C 1456 Staněk Ondřej Sp. D. Kralovice 1649 0
2005/2006 2 Č Spartak Vlašim C 1456 Hroník Petr Jawa Brodce C 1683 0
2004/2005 11 Č Spartak Vlašim 1518 Hurych Martin Sokol Bedřichov 1448 0
2004/2005 10 B Spartak Vlašim 1518 Řemdih Strmilov 1
2004/2005 9 B Spartak Vlašim 1518 König Michal ŠK Líně 1291 0
2004/2005 8 Č Spartak Vlašim 1518 Jonáš Václav Sokol Klatovy 1693 0
2004/2005 7 Č Spartak Vlašim 1518 Kroo Michal Č.Budějovice B 0
2004/2005 6 B Spartak Vlašim 1518 Kohout Jan Č.Budějovice C 0
2004/2005 5 B Spartak Vlašim 1518 Zanikov Konstantin ŠK Smíchov 1554 0
2004/2005 4 Č Spartak Vlašim 1518 Dvořáček Zdeněk Jince 1637 1
2004/2005 2 B Spartak Vlašim 1518 Jančařík Joel Sokol Kobylisy 1775 0
2004/2005 1 Č Spartak Vlašim 1518 Fidrmuc Ladislav OAZA Praha B ½
2004/2005 1 B Sp. D. Kralovice B 1518 Hroník Petr Jawa Brodce C 0
2004/2005 11 Č Spartak Vlašim B 1518 Vopat Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1534 ½
2004/2005 10 B Spartak Vlašim B 1518 Ledvinka Jiří ŠK Řevnice A 1760 ½
2004/2005 6 Č Spartak Vlašim B 1518 Frischmann Otto JAWA Brodce B 0
2004/2005 4 Č Spartak Vlašim B 1518 Růžička Tomáš TJ Jince A 1471 0
2004/2005 3 B Spartak Vlašim B 1518 Urbanovský Josef TJ SOU Příbram A 1433 0
2004/2005 2 Č Spartak Vlašim B 1518 Snížek Jaromír Dolní Kralovice A 1493 0
2004/2005 1 B Spartak Vlašim B 1518 TJ Sokol Benešov B 1