Hráč Řezníček Jindřich

Řezníček Jindřich

User Pic
Jméno: Řezníček Jindřich
Oddíl: Šachový klub Slovan Jirkov
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2024
Elo mezinárodní: 2020
ID: 868
FIDE ID: 328146
Rok narození: 1942
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 5 Slovan Jirkov 2020 2024 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2050 2038 0
2015/2016 4 Slovan Jirkov 2020 2024 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2094 2090 1
2015/2016 3 Slovan Jirkov 2020 2024 Häusler Milan SK Šachy Chlumec"A" 1981 2003 ½
2015/2016 2 Slovan Jirkov 2020 2024 Vrchotka Josef ŠK Teplice"B" 2022 2067 0
2015/2016 1 Slovan Jirkov 2020 2024 Kalužný Matyáš Sokol Údlice"A" 2126 2114 1
2014/2015 11 Slovan Jirkov 2004 2016 Němec Petr ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2040 2008 ½
2014/2015 10 Slovan Jirkov 2004 2016 Vrchotka Josef Teplice "B" 2017 2028 ½
2014/2015 7 Slovan Jirkov 2004 2016 Mazánek Kamil ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 2130 2132 1
2014/2015 6 Slovan Jirkov 2004 2016 Krajíc Karel TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2036 2029 0
2014/2015 5 Slovan Jirkov 2004 2016 Balín Kamil TJ Tatran Podbořany "A" 2091 2087 ½
2014/2015 4 Slovan Jirkov 2004 2016 Hons Tomáš Union Louny "A" 1652 1709 1
2014/2015 3 Slovan Jirkov 2004 2016 Nudčenko Karel Sokol Údlice "A" 2042 2037 0
2014/2015 2 Slovan Jirkov 2004 2016 Klátil Karel Šachy Povrly 1949 1927 1
2013/2014 11 Slovan Jirkov 2011 2027 Šebesta Jan SK Děčín "B" 1879 1904 ½
2013/2014 10 Slovan Jirkov 2011 2027 Kučera Petr ŠO TJ Klášterec n.O. 1983 1950 ½
2013/2014 7 Slovan Jirkov 2011 2027 Krajíc Karel Chess Most "B" 2055 2048 ½
2013/2014 6 Slovan Jirkov 2011 2027 Král David ŠK Teplice "B" 2013 1996 ½
2013/2014 5 Slovan Jirkov 2011 2027 Balín Kamil ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2070 2062 ½
2013/2014 4 Slovan Jirkov 2011 2027 Kupšovský Václav ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2032 2000 1
2013/2014 3 Slovan Jirkov 2011 2027 Reitinger Petr ŠK Union Louny "A" 2054 2070 0
2013/2014 2 Slovan Jirkov 2011 2027 Škuthan Jiří Chess Most "C" 1820 1726 1
2013/2014 1 Slovan Jirkov 2011 2027 Weiss Petr TJ Šachy Povrly 1855 1835 0
2012/2013 11 Slovan Jirkov"A" 1992 2012 Šebesta Jan SKD Průmstav-stavby SO"A" 1879 1894 1
2012/2013 10 Slovan Jirkov"A" 1992 2012 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny"A" 1972 1978 ½
2012/2013 9 Slovan Jirkov"A" 1992 2012 Kovář Jan TJ Sokol Údlice"A" 2015 2021 0
2012/2013 8 Slovan Jirkov"A" 1992 2012 Havránek Tomáš SK Děčín"B" 2036 2039 ½
2012/2013 7 Slovan Jirkov"A" 1992 2012 Hamala Miroslav Chess Most"D" 2000 2006 1
2012/2013 5 Slovan Jirkov"A" 1992 2012 Šura Jaroslav Slavoj Litoměřice"A" 2099 2090 1
2012/2013 4 Slovan Jirkov"A" 1992 2012 Šváb Jan Chess Most"C" 2078 2077 ½
2012/2013 3 Slovan Jirkov"A" 1992 2012 Kunc Karel TJ Šachy Povrly 1970 ½
2012/2013 2 Slovan Jirkov"A" 1992 2012 Říha Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1996 2109 0
2012/2013 1 Slovan Jirkov"A" 1992 2012 Balín Kamil ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2054 2045 1
2011/2012 11 Slovan Jirkov A 2017 2042 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 2020 1943 ½
2011/2012 10 Slovan Jirkov A 2017 2042 Říha Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L B 1948 1946 0
2011/2012 9 Slovan Jirkov A 2017 2042 Havránek Tomáš Průmstav Svádov-Olšinky A 2039 2053 0
2011/2012 8 Slovan Jirkov A 2017 2042 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny A 1959 1952 ½
2011/2012 7 Slovan Jirkov A 2017 2042 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 1970 1942 0
2011/2012 6 Slovan Jirkov A 2017 2042 Miškovský Pavel TJ Sokol Litvínov A 2109 2065 ½
2011/2012 5 Slovan Jirkov A 2017 2042 Korsa Jindřich ŠO TJ Tatran Podbořany A 2121 2118 ½
2011/2012 4 Slovan Jirkov A 2017 2042 Budil Zdeněk Chess Most B 2001 2001 0
2011/2012 2 Slovan Jirkov A 2017 2042 Bezpalec Vratislav TJ Chlumec A 1908 1929 1
2011/2012 1 Slovan Jirkov A 2017 2042 Král David ŠK Teplice B 2013 1982 ½
2010/2011 5 TJ Sokol Údlice "A" 2026 Šebl Jan DDM Most "C" 1729 1
2010/2011 9 Slovan Jirkov"A" 2026 Kšána Václav DDM Most"A" 2127 ½
2010/2011 3 Slovan Jirkov"A" 2026 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1753 1
2010/2011 2 Slovan Jirkov"A" 2026 Chaloupka Vladimír TJ Slavoj Litoměřice"A" 2081 1
2010/2011 1 Slovan Jirkov"A" 2026 Dusbaba Karel SKD Průmstav-stavby SO"A" 2105 ½
2009/2010 11 Slovan Jirkov 2037 Papay Marek SK Děčín A 1987 0
2009/2010 10 Slovan Jirkov 2037 Tichý Štěpán Karlovarský Tietz A 2068 0
2009/2010 9 Slovan Jirkov 2037 Molnár Ladislav Karlovarský Tietz B 1805 ½
2009/2010 8 Slovan Jirkov 2037 Dvořák Jan Sokol Praha Kobylisy 2174 1
2009/2010 7 Slovan Jirkov 2037 Němec Petr ŠK Spartak Ústí n.L. 2041 ½
2009/2010 6 Slovan Jirkov 2037 Dalecký Břetislav 1. Novoborský ŠK C 2159 0
2009/2010 5 Slovan Jirkov 2037 Haman Jakub ŠK Kladno A 2146 0
2009/2010 4 Slovan Jirkov 2037 Nudčenko Karel TJ SSZŠ Litvínov 2100 0
2009/2010 3 Slovan Jirkov 2037 Urbánek Štěpán TJ Pankrác B 2097 ½
2009/2010 2 Slovan Jirkov 2037 Krajíc Karel MARTY Baník Most 2072 ½
2009/2010 1 Slovan Jirkov 2037 Netušil Jaroslav TJ Neratovice 2024 0
2008/2009 11 Slovan Jirkov"A" 2091 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2223 ½
2008/2009 10 Slovan Jirkov"A" 2091 Pokorný Milan TJ Bohemians Praha"B" 2198 0
2008/2009 9 Slovan Jirkov"A" 2091 Hlaváč Rudolf Baník Hexion Sokolov 2068 ½
2008/2009 8 Slovan Jirkov"A" 2091 Oreský Jan 1.Novoborský ŠK"C" 2084 ½
2008/2009 7 Slovan Jirkov"A" 2091 Gutman Petr ŠK Kladno"A" 2097 0
2008/2009 6 Slovan Jirkov"A" 2091 Kšána Václav Marty Baník Most 2061 ½
2008/2009 5 Slovan Jirkov"A" 2091 Vaněk Tomáš ŠK Teplice 2269 ½
2008/2009 4 Slovan Jirkov"A" 2091 Bažantová Marie ŠK Sp.Ústí n.L."A" 1912 ½
2008/2009 3 Slovan Jirkov"A" 2091 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2165 ½
2008/2009 2 Slovan Jirkov"A" 2091 Friml Antonín TJ SSZŠ Litvínov 2153 0
2008/2009 1 Slovan Jirkov"A" 2091 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz"A" 2095 0
2007/2008 11 Slovan Jirkov A 2075 Friml Antonín TJ Bonex Teplice B 2120 ½
2007/2008 10 Slovan Jirkov A 2075 Vávra Karel ŠO TJ Tatran Podbořany A 1879 ½
2007/2008 9 Slovan Jirkov A 2075 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L.B 1970 0
2007/2008 8 Slovan Jirkov A 2075 Dusbaba Karel TJ Glaverbel Czech Teplice 2072 ½
2007/2008 7 Slovan Jirkov A 2075 Reitinger Petr SK Děčín A 2083 1
2007/2008 6 Slovan Jirkov A 2075 Král Karel TJ Svádov-Olšinky A 1905 1
2007/2008 5 Slovan Jirkov A 2075 Večerka Pavel TJ Sj.Litoměřice A 2056 1
2007/2008 4 Slovan Jirkov A 2075 Marsa Jan TJ Lokomotiva Most 2091 0
2007/2008 3 Slovan Jirkov A 2075 Klement Lukáš ŠK Most A 2073 1
2007/2008 2 Slovan Jirkov A 2075 Nudčenko Karel ŠK Louny A 2061 1
2007/2008 1 Slovan Jirkov A 2075 Železný Jiří SK Děčín B 1961 ½
2006/2007 11 TJ Slovan Jirkov 2074 Zítek Miroslav TJ Sokol Údlice 1929 ½
2006/2007 10 TJ Slovan Jirkov 2074 Semerdžiev Stefan TJ Lovochemie Lovosice 1955 1
2006/2007 9 TJ Slovan Jirkov 2074 Tuma Jakub ŠK Most"A" 1884 ½
2006/2007 8 TJ Slovan Jirkov 2074 Polenský Vladislav SK Děčín"B" 1950 1
2006/2007 7 TJ Slovan Jirkov 2074 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2129 ½
2006/2007 6 TJ Slovan Jirkov 2074 Mrnka Jan Marty Baník Most 2096 ½
2006/2007 5 TJ Slovan Jirkov 2074 Volek Radomír TJ Lokomotiva Most "A" 2031 0
2006/2007 3 TJ Slovan Jirkov 2074 Hrbolka Ladislav Lokomotiva Most "B" 2269 ½
2006/2007 2 TJ Slovan Jirkov 2074 Železný Jiří TJ Šachy Povrly 1966 1
2006/2007 1 TJ Slovan Jirkov 2074 Kurka František TJ Bonex Teplice "B" 2139 0
2005/2006 11 Slovan Jirkov 2066 Volek Radomír Union LounyB"" 1988 0
2005/2006 10 Slovan Jirkov 2066 Beránek Jan Slávia DěčínA"" 1900 1
2005/2006 9 Slovan Jirkov 2066 Mrnka Jan Loko MostB"" 1994 ½
2005/2006 8 Slovan Jirkov 2066 Tichý Vladimír Sokol Údlice 2022 ½
2005/2006 7 Slovan Jirkov 2066 Trejbal Stanislav Sj.LitoměřiceA"" 2100 ½
2005/2006 6 Slovan Jirkov 2066 Bezpalec Vratislav Sp.Ustí n.L.B"" 2041 1
2005/2006 5 Slovan Jirkov 2066 Chmelík Jiří CHP Litvínov 2043 ½
2005/2006 4 Slovan Jirkov 2066 Klátil Karel SK Demas DěčínB"" 2101 1
2004/2005 11 Slovan Jirkov 2092 Nudčenko Karel Sokol Údlice "A" 2092 1
2004/2005 10 Slovan Jirkov 2092 Nejedlo Josef SK Demas Děčín "B" 1936 ½
2004/2005 9 Slovan Jirkov 2092 Kovář Vojtěch Bonex Teplice "B" 2210 0
2004/2005 7 Slovan Jirkov 2092 Krsek Tomáš Sp.Ústí n.L. "B" 2157 0
2004/2005 6 Slovan Jirkov 2092 Švarc Roman Union Louny "A" 2133 0
2004/2005 5 Slovan Jirkov 2092 Chmelík Jiří CHP Litvínov 2057 ½
2004/2005 4 Slovan Jirkov 2092 Budil Zdeněk Loko Most "B" 1917 1
2004/2005 3 Slovan Jirkov 2092 Popper Tomáš Sj.Litoměřice "A" 2045 1
2004/2005 2 Slovan Jirkov 2092 Vašíček Milan Bystřanští jezd "A" 1687 0
2004/2005 1 Slovan Jirkov 2092 Dusbaba Karel Glaverbel Teplice 2086 0
2003/2004 11 Slovan Jirkov 2081 Janda Zdeněk SK Demas Děčín 2143 ½
2003/2004 10 Slovan Jirkov 2081 Hrbolka Ladislav SSZŠ Litvínov 2176 ½
2003/2004 9 Slovan Jirkov 2081 Louček Vlastimil ŠK Union Louny 2154 0
2003/2004 8 Slovan Jirkov 2081 Machala Vladislav CHP Litvínov 2008 1
2003/2004 7 Slovan Jirkov 2081 Nudčenko Karel Sokol Údlice 2040 ½
2003/2004 6 Slovan Jirkov 2081 Kudrlička Ladislav Glaverbel Teplice 2010 ½
2003/2004 5 Slovan Jirkov 2081 Trejbal Stanislav Sj.Litoměřice 2102 0
2003/2004 4 Slovan Jirkov 2081 Vrchotka Josef Bonex Teplice 2036 1
2003/2004 3 Slovan Jirkov 2081 Ráliš Petr Tatran Podbořany 2252 1
2003/2004 2 Slovan Jirkov 2081 Chochol Libor Sp.Ústí n.L. 2148 0
2003/2004 1 Slovan Jirkov 2081 Mittelbach Zdeněk Loko Ústí n.L. 1952 1