Hráč Gdovin Ján

Gdovin Ján

User Pic
Jméno: Gdovin Ján
Oddíl: ŠK Mahrla Praha z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2028
Elo mezinárodní: 2028
ID: 489
FIDE ID: 303984
Rok narození: 1967
Třída rozhodčího: 2
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 ŠACHklub Písek B 2034 2032 Veselý Roman ČZ Strakonice B 1815 1811 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Mahrla B 2092 2086 Veselský Michal USK Praha A 2051 2064 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Mahrla B 2092 2086 Krischke Arnold ŠK Loko Praha B 1991 1994 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Mahrla Praha 2041 2086 Vojta Tomáš TJ Spartak Vlašim "B" 2353 2335 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Mahrla Praha 2051 2086 Růžička Aleš Sokol Tábor 2099 2084 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Mahrla Praha 2051 2086 Klíma Matěj Unichess Reserve 2035 1996 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Mahrla Praha 2092 2086 Petr Jakub TJ Bohemians 2296 2274 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Mahrla Praha 2092 2086 Jonáš Václav Šachklub Klatovy 1982 1988 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Mahrla Praha 2106 2058 Holý Filip ČZ Strakonice 2081 2046 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Mahrla Praha 2084 2058 Grill Roman ŠACHklub Písek 2084 2073 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Mahrla Praha 2084 2058 Budka Jan TJ Sokol Domažlice 2169 2180 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Mahrla Praha 2062 2058 Vokoun Jan TJ Pankrác "B" 2083 2094 1 soutěž
2019/2020 9 Šachklub Písek B 2051 2086 Nagy Ladislav QCC České Budějovice B 2104 2107 0 soutěž
2019/2020 8 Šachklub Písek B 2051 2086 Lacina Adolf ČZ Strakonice B 2240 2231 0 soutěž
2019/2020 7 Šachklub Písek B 2051 2086 Krischke Arnold DDM Písek B 1990 1994 ½ soutěž
2019/2020 6 Šachklub Písek B 2092 2086 Hosnedl Matyáš VŠTE České Budějovice 1884 1894 0 soutěž
2019/2020 5 Šachklub Písek B 2092 2058 Straka Zdeněk Šachklub Tábor 1757 1691 ½ soutěž
2019/2020 4 Šachklub Písek B 2106 2058 Havlík Jan Tatran Prachatice 2388 2368 0 soutěž
2019/2020 3 Šachklub Písek B 2084 2058 Mészáros Luděk Sokol Tábor B 2070 2085 1 soutěž
2019/2020 2 Šachklub Písek B 2084 2058 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec 2101 2090 ½ soutěž
2019/2020 1 Šachklub Písek B 2062 2058 Janda Pavel Spartak Sezimovo Ústí 2115 2112 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Mahrla B 2028 2034 Huřťák Otto TJ Bohemians Praha E 2002 1995 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Mahrla B 2028 2034 Lamser Jan Unichess D 2134 2129 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Mahrla B 2028 2034 Trepka Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 2164 2159 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Mahrla B 2028 2034 Jablečník Gustav ŠK Loko Praha B 2063 2062 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠACHklub NN Písek B 2049 2034 Novák Pavel TJ Spartak Sezimovo Ústí 1856 1859 1 soutěž
2018/2019 9 ŠACHklub NN Písek B 2050 2034 Šimůnek Jakub Šimon VŠTE České Budějovice B 1529 1492 1 soutěž
2018/2019 6 ŠACHklub NN Písek B 2028 2034 Šimeček Alexej DDM Písek B 1921 1946 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠACHklub NN Písek B 2028 2034 Kaňka Matěj QCC České Budějovice B 2005 1946 1 soutěž
2018/2019 3 ŠACHklub NN Písek B 2031 2041 Novák Martin VŠTE České Budějovice A 1882 1907 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠACHklub NN Písek B 2031 2041 Havlík Jan ŠO TJ Tatran Prachatice A 1938 1906 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠACHklub NN Písek B 2036 2041 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec 1852 1881 ½ soutěž
2018/2019 11 SK Mahrla Praha 2050 2034 Fiedler Bedřich SK Lipa 2109 2083 ½ soutěž
2018/2019 10 SK Mahrla Praha 2050 2034 Kořenek František SK JOLY Lysa nad Labem D 1958 1947 ½ soutěž
2018/2019 9 SK Mahrla Praha 2047 2034 Rakovský Adam Sokol Praha Vrsovice 2115 2079 1 soutěž
2018/2019 8 SK Mahrla Praha 2047 2034 Bargel Martin TJ Neratovice B 2089 2093 0 soutěž
2018/2019 7 SK Mahrla Praha 2028 2034 Cakl Zdeněk TJ Desko Liberec 2060 2042 ½ soutěž
2018/2019 6 SK Mahrla Praha 2028 2034 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2111 2108 1 soutěž
2018/2019 4 SK Mahrla Praha 2024 2041 Kolář Pavel SK JOLY Lysa nad Labem C 2156 2155 ½ soutěž
2018/2019 2 SK Mahrla Praha 2031 2041 Tichý Josef Sokol Mlada Boleslav 2013 2028 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Mahrla Praha B 2033 2042 Kubíková Alena TJ Kobylisy D 2120 2126 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Mahrla Praha B 2033 2042 Skřivánek Jan ŠK DP Praha D - VŠFS II 2157 2146 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Mahrla Praha B 2033 2042 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad F 2210 2197 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Mahrla Praha B 2033 2042 Rakovský Adam Sokol Praha Vršovice C 2122 2065 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Mahrla Praha B 2033 2042 Pick Štěpán TJ Pankrác E 2081 2069 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Mahrla Praha A 2033 2042 Fedorov Evgenii ŠK DP Praha B - EA Hotels 2241 0 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Mahrla Praha A 2033 2042 Lizner Jaroslav TJ Pankrác D 1963 1959 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Mahrla Praha A 2033 2042 Hacaperka Michal DDM Praha 6 A 1875 1863 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Mahrla Praha A 2033 2042 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha B 2096 2082 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Mahrla Praha A 2033 2042 Kubíček Robert ŠK Loko Praha A 2144 2134 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Mahrla Praha A 2033 2042 Strnad Jakub TJ Kobylisy C 2026 2018 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Mahrla Praha A 2033 2042 Kohout Vratislav Sokol Praha Vršovice B 2013 2024 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Mahrla Praha A 2033 2042 Janda Jiří TJ Kobylisy B 2185 2184 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Mahrla Praha A 2033 2042 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad C 2163 2140 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Mahrla Praha A 2033 2042 Bartoš Miroslav TJ Bohemians Praha C 1900 1903 1 soutěž
2017/2018 9 SACHklub Pisek 2033 2042 Husárik Braňko Eurovia Praha 2092 2098 0 soutěž
2017/2018 4 SACHklub Pisek 2025 2042 Melich Jindřich TJ Pankrac B 2036 2062 ½ soutěž
2017/2018 3 SACHklub Pisek 2025 2042 Vojta Jakub TJ Spartak Vlasim 2017 2087 0 soutěž
2017/2018 1 SACHklub Pisek 2032 2042 Fojtů Jan Klub sachistu Ricany 1925 2122 2125 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK Mahrla Praha B 2093 2087 Rozkovec Hynek SK Lokomotiva Radlice A 2070 2059 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Mahrla Praha B 2093 2087 Hostička František TJ Pankrác E 2192 2171 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Mahrla Praha B 2093 2087 Černoušek Lukáš Unichess E 2466 2458 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Mahrla Praha B 2093 2087 Černoch Vít Kbel.šach. reprezentace B 1706 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Mahrla Praha B 2093 2087 Burdík Lubomír ŠK Viktoria Žižkov C 2122 2135 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Mahrla Praha B 2093 2087 Svrček Luboš Sokol Praha Vršovice D 2087 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Mahrla Praha B 2093 2087 Rada Jan ŠO TJ Dukla Praha D ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Mahrla Praha B 2093 2087 Procházka Jiří ŠK Praha - Smíchov B 2136 2160 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Mahrla Praha B 2093 2087 Turková Karolína ŠK DP Praha B 1970 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Mahrla Praha B 2093 2087 Jirsa Lukáš TJ Bohemians Praha F 2003 2020 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK Mahrla Praha A 2093 2087 Šmíd Jaroslav TJ Pankrác D 2073 2077 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Mahrla Praha A 2093 2087 Bartoš Jan Unichess C 2176 2175 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Mahrla Praha A 2093 2087 Šimeček Bohumil ŠK Loko Praha A 2105 2085 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Mahrla Praha A 2093 2087 Šmejc Jiří DDM Praha 6 A 1938 1943 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Mahrla Praha A 2093 2087 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2032 2072 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Mahrla Praha A 2093 2087 Fiala Jan ŠO Praga Praha A 1906 1933 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Mahrla Praha A 2093 2087 Kostelecký Daniel Sokol Kobylisy C 1804 1871 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Mahrla Praha A 2093 2087 Bernášek Václav ŠK Viktoria Žižkov A 2075 2072 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Mahrla Praha B 2093 2087 Haase Pavel ŠK DP Praha - VŠFS I 1929 1931 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Mahrla Praha B 2093 2087 Nentvich Libor Sokol Praha Vršovice C 1912 1926 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Mahrla Praha B 2093 2087 Světlý Jiří ŠO TJ Dukla Praha C 1962 1955 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Mahrla Praha B 2093 2087 Špaček Michal GROP Classical Chess 2008 2001 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Mahrla Praha B 2093 2087 Forman Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 1946 1946 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Mahrla Praha B 2093 2087 Šedý Pavel ŠK Praha - Smíchov A 2030 2045 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Mahrla Praha B 2093 2087 Vavřinec Tomáš ŠK Bohnice A 1980 1929 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Mahrla Praha B 2093 2087 Vimpel Jiří SK Lokomotiva Radlice A 1911 1877 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Mahrla Praha B 2093 2087 Charvát Jiří SK OAZA Praha B 1928 1952 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Mahrla Praha B 2093 2087 Zdrubecký Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad D 1953 1953 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Mahrla Praha B 2093 2087 Matonoha Ctirad LISA A 2054 2032 ½ soutěž
2015/2016 11 Šk Písek B 2093 2087 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor B 2070 2051 ½ soutěž
2015/2016 9 Šk Písek B 2093 2087 Bernáth Štefan ŠSRH Bechyně 1946 1916 0 soutěž
2015/2016 8 Šk Písek B 2093 2087 Mařík Miloslav Traxler Veselí nad Lužnicí 1927 1959 ½ soutěž
2015/2016 6 Šk Písek B 2093 2087 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec 1878 1906 ½ soutěž
2015/2016 4 Šk Písek B 2093 2087 Steinbauer Filip Hraničář Horní Stropnice 1819 1811 0 soutěž
2015/2016 3 Šk Písek B 2093 2087 Štěch Pavel QCC Č.Budějovice B 1741 1744 ½ soutěž
2015/2016 2 Šk Písek B 2093 2087 Lenc Bohumil Spartak Soběslav 1939 1910 1 soutěž
2015/2016 1 Šk Písek B 2093 2087 Šlapák Zdeněk ČZ Strakonice 2107 2100 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠACHklub Písek 2093 2087 Kolář Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2221 2197 0 soutěž
2015/2016 9 ŠACHklub Písek 2093 2087 Seifarth Robert ŠK Dopravní podnik Praha B 2155 2166 0 soutěž
2015/2016 8 ŠACHklub Písek 2093 2087 Hrubý Milan Sokol Tábor 2099 2101 1 soutěž
2015/2016 7 ŠACHklub Písek 2093 2087 Vokoun Jan TJ Pankrác B 2098 2122 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠACHklub Písek 2093 2087 Pauch Jan ŠK JOLY Lysá nad Labem D 1991 2032 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠACHklub Písek 2093 2087 Sedlák Jiří ŠK Světlá nad Sázavou 1951 1900 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Mahrla Praha B 2094 2083 Kandrik Antonín DDM Praha 6 B 1975 2014 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Mahrla Praha B 2094 2083 Petrák Robert ŠK Smíchov B 2037 2026 0 soutěž
2014/2015 10 ŠACHklub Písek 2094 2083 Gutman Petr ŠK Kladno 2129 2125 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠACHklub Písek 2094 2083 Sládek Jaroslav TJ Sokol Plzeň-Letná 2000 2015 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠACHklub Písek 2094 2083 Tannenberg Jindřich ŠK Tachov 1770 1 soutěž
2014/2015 5 ŠACHklub Písek 2094 2083 Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz B 2001 1982 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠACHklub Písek 2094 2083 Matějka Vladimír ŠK Holdia DP Praha 2030 2043 1 soutěž
2014/2015 1 ŠACHklub Písek 2094 2083 Novák Pavel TJ Šakal Kozolupy 2331 2327 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Mahrla Praha B 2092 2077 Hába Zdeněk SK Lokomotiva Radlice A 2245 2249 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Mahrla Praha B 2092 2077 Krutina Ivan ŠO TJ Dukla Praha C 2023 2021 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Mahrla Praha B 2092 2077 Bujupi Fatmir ŠK Smíchov A 2138 2127 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Mahrla Praha B 2092 2077 Jablečník Gustav SK Loko Praha B 2090 2096 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Mahrla Praha B 2092 2077 Doktor Pavel Stavby mostů Praha A 1905 1864 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Mahrla Praha B 2092 2077 Macháček Otakar USK Praha A 1978 1978 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Mahrla Praha B 2092 2077 Hollan Petr SK OAZA Praha B 1951 1964 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Mahrla Praha B 2092 2077 Pokorný Petr ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2171 2169 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠACHklub Písek 2092 2077 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad B 2085 2083 1 soutěž
2013/2014 7 ŠACHklub Písek 2092 2077 Šulc Jaromír ŠK Kladno 2045 2047 1 soutěž
2013/2014 3 ŠACHklub Písek 2092 2077 Kohout Vratislav Sokol Praha Vršovice 2098 2106 0 soutěž
2012/2013 9 ŠACHklub Písek 2062 2042 Odehnal Jaroslav Sokol Tábor B 2028 1996 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠACHklub Písek 2062 2042 Muzikář Jan ŠK Český Krumlov 2053 2001 1 soutěž
2012/2013 6 ŠACHklub Písek 2062 2042 Bajer Jiří SFiala Gambit Jihlava 1945 1937 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠACHklub Písek 2062 2042 Vanka Miloslav TRW autolektronika Vlašim 2137 2126 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠACHklub Písek 2062 2042 Vrkota Miloš Sparta Kutná Hora 2068 2065 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠACHklub Písek 2062 2042 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha B 2126 2124 0 soutěž
2012/2013 1 ŠACHklub Písek 2062 2042 Cuhra Martin SK OAZA Praha 2236 2242 0 soutěž
2011/2012 11 ŠACHklub Písek 2090 2071 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec 1857 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠACHklub Písek 2090 2071 Jaroš Martin Sokol Plzeň 1 2194 2194 0 soutěž
2011/2012 8 ŠACHklub Písek 2090 2071 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor 2075 2071 0 soutěž
2011/2012 6 ŠACHklub Písek 2090 2071 Soukup Václav Šachový klub Viktoria Žižkov 2094 2100 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠACHklub Písek 2090 2071 Chlad Lukáš Šachklub Sokol Klatovy 1921 1903 0 soutěž
2011/2012 3 ŠACHklub Písek 2090 2071 Mezera Lukáš ŠK Český Krumlov 2040 2065 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠACHklub Písek 2090 2071 Chloupek Jaroslav Sokol Domažlice 1839 1795 ½ soutěž
2010/2011 11 Sokol Platan Pisek 2115 Boukal Petr Sokol Vysehrad B 2210 ½ soutěž
2010/2011 10 Sokol Platan Pisek 2115 Petera Lubomír Sokol Domazlice 2018 ½ soutěž
2010/2011 8 Sokol Platan Pisek 2115 Chlad Lukáš SSK HerNyr 1868 0 soutěž
2010/2011 6 Sokol Platan Pisek 2115 Vaindl Jaroslav SK Line A 2126 0 soutěž
2010/2011 5 Sokol Platan Pisek 2115 Pirklová Hana OAZA Praha 2148 0 soutěž
2010/2011 3 Sokol Platan Pisek 2115 Koubek Václav Sachovy klub Viktoria Zizkov 2085 ½ soutěž
2010/2011 2 Sokol Platan Pisek 2115 Eret Jaroslav Sokol Plzen Letna A 2120 ½ soutěž
2010/2011 1 Sokol Platan Pisek 2115 Straka Zdeněk Sokol Tabor B 1995 1 soutěž
2009/2010 10 Sokol Platan Písek A 2086 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha B 2068 ½ soutěž
2009/2010 8 Sokol Platan Písek A 2086 Hrubý Milan Sokol Tábor A 2125 ½ soutěž
2009/2010 6 Sokol Platan Písek A 2086 Tužil Vítězslav Sokol Plzeň 1 A 2181 1 soutěž
2009/2010 5 Sokol Platan Písek A 2086 Soukup Václav SK Viktoria Žižkov A 2124 1 soutěž
2009/2010 4 Sokol Platan Písek A 2086 Cozl David TJ Spartak Žebrák A 2030 0 soutěž
2009/2010 2 Sokol Platan Písek A 2086 Váchal Josef TJ Šakal Kozolupy A 2156 1 soutěž
2008/2009 11 Sokol Platan Písek A 2110 Palková Kateřina Sokol Klatovy A 2050 ½ soutěž
2008/2009 9 Sokol Platan Písek A 2110 Plešek Jiří TJ Pankrác Praha B 2141 ½ soutěž
2008/2009 7 Sokol Platan Písek A 2110 Koubek Václav ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2062 ½ soutěž
2008/2009 6 Sokol Platan Písek A 2110 Vlach Martin QCC České Budějovice B 1895 ½ soutěž
2008/2009 5 Sokol Platan Písek A 2110 Richtrová Eliška QCC České Budějovice A 2265 ½ soutěž
2008/2009 4 Sokol Platan Písek A 2110 Růžička Aleš Sokol Tábor A 2014 ½ soutěž
2008/2009 3 Sokol Platan Písek A 2110 Turner Radek Sokol Plzeň 1 B 2083 0 soutěž
2008/2009 2 Sokol Platan Písek A 2110 Fikr Lukáš TJ DUKLA Praha A 1998 ½ soutěž
2008/2009 1 Sokol Platan Písek A 2110 Janda Jiří TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2162 0 soutěž
2007/2008 11 Sokol Platan Písek A 2087 Falout Luboš Sokol Plzeň Letná A 2162 0 soutěž
2007/2008 10 Sokol Platan Písek A 2087 Šimeček Alexej TJ Praga Praha A 2103 ½ soutěž
2007/2008 9 Sokol Platan Písek A 2087 Nováček Josef TJ Pankrác B 2197 0 soutěž
2007/2008 8 Sokol Platan Písek A 2087 Škut Michal ŠK Sokol Klatovy A 1901 ½ soutěž
2007/2008 7 Sokol Platan Písek A 2087 Stluka František ŠK ALVA Pb Příbram A 2175 0 soutěž
2007/2008 6 Sokol Platan Písek A 2087 Koubek Václav Viktoria Žižkov Praha A 2063 ½ soutěž
2007/2008 5 Sokol Platan Písek A 2087 Bostl František QCC České Budějovice A 2187 0 soutěž
2007/2008 4 Sokol Platan Písek A 2087 Turner Radek Sokol Plzeň 1 C 2098 1 soutěž
2007/2008 3 Sokol Platan Písek A 2087 Pekárek Petr Sokol Tábor A 2144 ½ soutěž
2007/2008 2 Sokol Platan Písek A 2087 Odehnal Jaroslav Sokol Tábor B 1926 1 soutěž
2007/2008 1 Sokol Platan Písek A 2087 Filipi Štěpán Sokol Vyšehrad Praha B 2076 1 soutěž
2006/2007 9 SOKOL Platan Písek "C" 2079 Frnoch Vojtěch ČZ Strakonice Rebelové 1711 ½ soutěž
2006/2007 7 SOKOL Platan Písek "C" 2079 Jareš Jiří SOKOL Platan Písek "E" 1840 ½ soutěž
2006/2007 6 SOKOL Platan Písek "C" 2079 Tomek Jiří TJ TATRAN Volary 1833 1 soutěž
2006/2007 2 SOKOL Platan Písek "C" 2079 Erban Jiří ŠO TATRAN Prachatice "C" 1597 0 soutěž
2006/2007 1 SOKOL Platan Písek "C" 2079 Hůle František SOKOL Čkyně "A" 1742 ½ soutěž
2006/2007 11 Sokol Platan Písek 2079 Kohout Jan ŠK Český Krumlov B 1798 1 soutěž
2006/2007 10 Sokol Platan Písek 2079 Valdman Jan QCC České Budějovice B 1 soutěž
2006/2007 8 Sokol Platan Písek 2079 Mařík Miloslav Beseda Veselí nad Lužnicí 1896 ½ soutěž
2006/2007 7 Sokol Platan Písek 2079 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec 1735 1 soutěž
2006/2007 4 Sokol Platan Písek 2079 Mazur David Reality Horňák Bechyně 1943 1 soutěž
2006/2007 3 Sokol Platan Písek 2079 Krbúšik Marián Sokol Tábor C 1882 1 soutěž
2006/2007 2 Sokol Platan Písek 2079 Petkov Andon ŠK Týn nad Vltavou 1802 1 soutěž
2005/2006 11 Sokol Písek B 2124 Houdek Pavel Reality Horňák Bechyně 2015 1 soutěž
2005/2006 10 Sokol Písek B 2124 Soucha Štěpán ČZ Strakonice 1870 1 soutěž
2005/2006 7 Sokol Písek B 2124 Plášil Jiří Slovan Jindřichův Hradec 2009 1 soutěž
2005/2006 5 Sokol Písek B 2124 Janda Pavel Spartak MAS Sezimovo Ústí 2171 1 soutěž
2005/2006 3 Sokol Písek B 2124 Fiala Jan Beseda Veselí nad Lužnicí 1988 1 soutěž
2005/2006 2 Sokol Písek B 2124 Mráz Miroslav ŠK Český Krumlov 2068 1 soutěž
2005/2006 10 Sokol Písek 2124 Zeman Martin ŠK Alva Pb Příbram 2009 1 soutěž
2005/2006 9 Sokol Písek 2124 Vavřinec Tomáš TJ Tourist Biomedica Říčany 2072 0 soutěž
2005/2006 7 Sokol Písek 2124 Háse Pavel Praga Praha 2111 0 soutěž
2005/2006 5 Sokol Písek 2124 Šmíd Miroslav Bohemians Praha 2211 1 soutěž
2005/2006 4 Sokol Písek 2124 Olejníček Jiří QCC DKV České Budějovice 1975 ½ soutěž
2005/2006 2 Sokol Písek 2124 Palková Kateřina Šachklub Sokol Klatovy 1837 ½ soutěž
2004/2005 11 Sokol Rekol Písek 2195 Káňa Pavel Sokol Plzeň I C 2132 0 soutěž
2004/2005 10 Sokol Rekol Písek 2195 Chlebuš Miroslav Baník Habartov 1953 1 soutěž
2004/2005 9 Sokol Rekol Písek 2195 Brom Jiří Sokol Tábor A 2154 1 soutěž
2004/2005 8 Sokol Rekol Písek 2195 Šlajs Vlastimil Sokol Tábor B 2075 ½ soutěž
2004/2005 7 Sokol Rekol Písek 2195 Gutman Petr ŠK Kladno 2110 ½ soutěž
2004/2005 6 Sokol Rekol Písek 2195 Šeleljo Daniel Sokol Vršovice 2289 0 soutěž
2004/2005 4 Sokol Rekol Písek 2195 Nováček Karel Šachklub Sokol Klatovy 2153 ½ soutěž
2004/2005 11 ŠK ČSOB "A" 2195 Bujak Michal DA Praha 2188 0 soutěž
2003/2004 11 Sokol Písek 2231 Illetško Jaroslav Bohemians Praha B 2162 1 soutěž
2003/2004 10 Sokol Písek 2231 Pokrupa Marek ŠK Tietz Karlovy Vary 2132 ½ soutěž
2003/2004 9 Sokol Písek 2231 Císler Petr Sokol Domažlice 2192 ½ soutěž
2003/2004 8 Sokol Písek 2231 Tobyáš Miroslav DP Holdia Praha B 2283 ½ soutěž
2003/2004 7 Sokol Písek 2231 Eretová Jana Sokol Klatovy 2192 1 soutěž
2003/2004 6 Sokol Písek 2231 Falout Luboš Sokol Plzeň Letná 2170 ½ soutěž
2003/2004 5 Sokol Písek 2231 Trmal Jaroslav ŠK Alva Příbram 2249 0 soutěž
2003/2004 4 Sokol Písek 2231 Ungr Daniel Baník Eastman Sokolov 2126 0 soutěž
2003/2004 3 Sokol Písek 2231 Gutman Petr ŠK Kladno 2102 0 soutěž
2003/2004 2 Sokol Písek 2231 Mészáros Luděk Sokol Tábor B 2170 0 soutěž
2003/2004 1 Sokol Písek 2231 Šeleljo Daniel Sokol Vršovice 2268 0 soutěž
2003/2004 7 ŠK ČSOB A 2231 Mindl Josef Sokol Tábor 2128 1 soutěž
2003/2004 3 ŠK ČSOB A 2231 Palek Miroslav Sokol Plzeň I B 2266 0 soutěž
2003/2004 2 ŠK ČSOB A 2231 Vltavský Vladimír TJ Slávie Turnov 2266 ½ soutěž