Hráč Kačmařík Lukáš

Kačmařík Lukáš

User Pic
Jméno: Kačmařík Lukáš
Oddíl: Šachový klub Loko Praha z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2190
Elo mezinárodní: 2184
ID: 5194
FIDE ID: 312673
Rok narození: 1984
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 9 ŠK Loko Praha A 2194 2198 Plašil Petr Sokol Praha-Kobylisy B 2094 2039 1
2015/2016 7 ŠK Loko Praha A 2194 2198 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad C 2111 2116 ½
2015/2016 6 ŠK Loko Praha A 2194 2198 Matějka Petr TJ Bohemians Praha C 2073 2076 0
2015/2016 3 ŠK Loko Praha A 2194 2198 Novotný Jaroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2128 2115 ½
2014/2015 11 SK Loko Praha A 2194 2199 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad C 2045 2050 1
2014/2015 10 SK Loko Praha A 2194 2199 Šimeček Alexej Holdia DP Praha C 2111 2108 ½
2014/2015 9 SK Loko Praha A 2194 2199 Březovský Milan TJ Praga Praha A 2019 2024 ½
2014/2015 7 SK Loko Praha A 2194 2199 Kratochvíl Jakub TJ Pankrác C 2052 2063 ½
2014/2015 6 SK Loko Praha A 2194 2199 Kuchař Tomáš Unichess ČSOB D 1966 1879 1
2014/2015 5 SK Loko Praha A 2194 2199 Pokorný Petr Unichess ČSOB C 2187 2134 1
2014/2015 3 SK Loko Praha A 2194 2199 Soukup Václav Viktoria Žižkov A 2117 2137 1
2014/2015 2 SK Loko Praha A 2194 2199 Zvára Petr Bohemians Praha C 2375 2388 0
2014/2015 1 SK Loko Praha A 2194 2199 Vaculík Martin GROP B 2258 2254 0
2013/2014 11 SK Loko Praha A 2184 2186 Kopta Pavel Sokol Praha-Kobylisy B 2287 2281 ½
2013/2014 10 SK Loko Praha A 2184 2186 Pešout Jan TJ Pankrác B 2211 2194 ½
2013/2014 9 SK Loko Praha A 2184 2186 Vlach Karel DDM Praha 6 A 2142 2154 ½
2013/2014 8 SK Loko Praha A 2184 2186 Koudelka Ivan Bohemians Praha C 2052 2058 1
2013/2014 7 SK Loko Praha A 2184 2186 Pesr Jaromír Holdia DP Praha C 2043 2040 ½
2013/2014 5 SK Loko Praha A 2184 2186 Procházka Jiří TJ Praga Praha A 2162 2166 ½
2013/2014 4 SK Loko Praha A 2184 2186 Korsa Jindřich Bohemians Praha D 2160 2159 1
2013/2014 3 SK Loko Praha A 2184 2186 Markovič Milan Sokol Praha-Vršovice B 2136 2137 1
2013/2014 1 SK Loko Praha A 2184 2186 Krátký Jiří ŠK PORG A 2184 2165 1
2003/2004 11 Frýdek-Místek B" 2188 Vacek Antonín NH Ostrava B" 2129 1
2003/2004 9 Frýdek-Místek B" 2188 Zeman Jiří Lokomotiva Krnov 1822 1
2003/2004 8 Frýdek-Místek B" 2188 Kocur Valter MSA Dolní Benešov 2118 1
2003/2004 1 Frýdek-Místek B" 2188 Vysoglad Petr Sokol Dobrá A" 2125 1