Hráč Ceplecha Tomáš

Ceplecha Tomáš

User Pic
Jméno: Ceplecha Tomáš
Oddíl: ŠACHklub Písek
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2074
Elo mezinárodní: 2054
ID: 1902
FIDE ID: 317020
Rok narození: 1971
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 6 Šachklub Písek B 2059 2078 Havlíček Jiří QCC České Budějovice B 1872 1894 ½
2017/2018 4 Šachklub Písek B 2054 2078 Kůta Miroslav ČZ Strakonice B 1745 1756 1
2016/2017 6 Šachklub Písek 2013 2040 Budil Miloslav Sokol Tábor C 1836 ½
2016/2017 5 Šachklub Písek 2013 2040 Doležal Martin Slovan Jindřichův Hradec B 1659 1
2016/2017 4 Šachklub Písek 2013 2040 Hrubant Miloslav ŠS Bechyně B 1648 1
2016/2017 3 Šachklub Písek 2013 2040 Lauko Marián Spartak Kaplice 1872 1879 1
2016/2017 2 Šachklub Písek 2013 2040 Kotál Václav ČZ Strakonice C 1908 1887 1
2016/2017 1 Šachklub Písek 2013 2040 Theiner Pavel Royal České Budějovice 1746 1712 1
2016/2017 7 Šachklub Písek B 2013 2040 Theiner Pavel Royal České Budějovice A 1746 1712 1
2016/2017 5 Šachklub Písek B 2013 2040 Kotál Václav ČZ Strakonice C 1908 1887 1
2016/2017 3 Šachklub Písek B 2013 2040 Jiřík Radovan Royal České Budějovice B 1504 1
2016/2017 2 Šachklub Písek B 2013 2040 Lauko Marián Spartak Kaplice 1872 1879 1
2015/2016 7 Šachklub Písek C 2013 2040 Novák Jiří Spartak Sezimovo Ústí 1940 1894 ½
2015/2016 5 Šachklub Písek C 2013 2040 Bartoš Alois Šachklub Tábor 1976 2027 1
2015/2016 4 Šachklub Písek C 2013 2040 Toman Antonín Slovan Jindřichův Hradec B 1882 1874 1
2015/2016 3 Šachklub Písek C 2013 2040 Kotál Václav ČZ Strakonice B 1908 1887 ½
2015/2016 2 Šachklub Písek C 2013 2040 Bureš Jiří DDM Písek 2060 2047 ½
2015/2016 7 Šachklub Písek C 2013 2040 Němec Roman ČZ Strakonice C 1848 1753 1
2015/2016 5 Šachklub Písek C 2013 2040 Šedivý Roman ŠK Blanský les 1773 1730 1
2015/2016 4 Šachklub Písek C 2013 2040 Kotál Václav ČZ Strakonice B 1908 1887 ½
2015/2016 3 Šachklub Písek C 2013 2040 Durchan Milan Royal České Budějovice 1802 1793 1
2015/2016 1 Šachklub Písek C 2013 2040 Bureš Jiří DDM Písek 2060 2047 ½
2015/2016 10 Šk Písek B 2013 2040 Moronga Jan Šk Český Krumlov 1883 1895 1
2015/2016 7 Šk Písek B 2013 2040 Vít Přemysl Tatran Prachatice 1875 1892 1
2015/2016 6 Šk Písek B 2013 2040 Koloušek Pavel Slovan Jindřichův Hradec 1927 1871 1
2015/2016 1 Šk Písek B 2013 2040 Vlach Martin ČZ Strakonice 1928 1904 ½
2014/2015 4 Šachklub Písek C 2009 2038 Mošnička Jan Silon Sezimovo Ústí 1880 1882 1
2014/2015 7 Šachklub Písek 2009 2038 Rončák Václav ŠK Blanský les 1819 1811 1
2014/2015 4 Šachklub Písek 2009 2038 Štěch Pavel QCC České Budějovice D 1570 1706 1
2014/2015 2 Šachklub Písek 2009 2038 Dvořák Pavel QCC České Budějovice C 1906 1909 1
2014/2015 1 Šachklub Písek 2009 2038 Lauko Marián Spartak Kaplice 1893 1900 ½
2014/2015 6 Šachklub Písek B 2009 2038 Valášek Jakub ČZ Strakonice B 1703 1688 ½
2014/2015 5 Šachklub Písek B 2009 2038 Veselý Roman ČZ Strakonice A 1872 1854 1
2014/2015 4 Šachklub Písek B 2009 2038 Lainka Bernard ŠO TJ Tatran Prachatice A 1808 1805 1
2014/2015 3 Šachklub Písek B 2009 2038 Landa Jiří DDM Písek B 1930 1948 0
2013/2014 10 Šachklub Písek B 2026 2056 Moronga Jan Šk Český Krumlov 1879 1877 ½
2013/2014 7 Šachklub Písek B 2026 2056 Vacek Josef Sokol Tábor C 1780 1854 1
2013/2014 5 Šachklub Písek B 2026 2056 Říha Martin TJ Silon Sezimovo Ústí 1919 1877 ½
2013/2014 4 Šachklub Písek B 2026 2056 Novák Jiří TJ Spartak Sezimovo Ústí 1910 1917 ½
2013/2014 3 Šachklub Písek B 2026 2056 Bureš Jiří DDM Písek B 1982 ½
2013/2014 2 Šachklub Písek B 2026 2056 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec 1921 1951 ½
2013/2014 6 ŠACHklub Písek 2026 2056 Váchal Josef Sokol Domažlice 1878 1896 ½
2013/2014 4 ŠACHklub Písek 2026 2056 Blatský Libor TJ ČZ Strakonice 1902 ½
2012/2013 11 ŠACHklub Písek C 2020 2039 Vaniš Josef QCC Č.Budějovice C 2027 2037 ½
2012/2013 7 ŠACHklub Písek C 2020 2039 Šauer Pavel Royal Č.Budějovice 1901 1901 ½
2012/2013 6 ŠACHklub Písek C 2020 2039 Kepka Miloslav ČZ Strakonice C 2018 1987 1
2012/2013 5 ŠACHklub Písek C 2020 2039 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec B 1997 2001 1
2012/2013 3 ŠACHklub Písek C 2020 2039 Havlík Jan Tatran Prachatice A 2325 2318 0
2012/2013 1 ŠACHklub Písek C 2020 2039 Maříková Jana TRAXLER Veselí n/L B 2002 2046 1
2012/2013 11 Šachklub Písek "B" 2020 2039 Samec František Traxler Veselí nad Lužnicí 1635 1
2012/2013 10 Šachklub Písek "B" 2020 2039 Marek Jan Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 1830 1
2012/2013 8 Šachklub Písek "B" 2020 2039 Kouba Pavel QCC České Budějovice "B" 1871 1816 1
2012/2013 6 Šachklub Písek "B" 2020 2039 Valášek Jakub ČZ Strakonice "B" 1699 ½
2012/2013 5 Šachklub Písek "B" 2020 2039 Novák Lukáš Šk Týn nad Vltavou 1626 1683 ½
2012/2013 4 Šachklub Písek "B" 2020 2039 Zabloudil František TJ Silon Sezimovo Ústí 1885 1838 1
2012/2013 3 Šachklub Písek "B" 2020 2039 Kovář Jiří Spartak Soběslav 1773 1
2011/2012 8 Šachklub Písek C 2030 2034 Vít Přemysl Tatran Prachatice 1980 1988 ½
2011/2012 7 Šachklub Písek C 2030 2034 Maryška Václav Koberce Kájov - ŠK Český Krumlov B 1925 1883 1
2011/2012 5 Šachklub Písek C 2030 2034 Hausner Ivan DDM Písek 2407 2392 0
2011/2012 4 Šachklub Písek C 2030 2034 Bernáth Štefan ŠS Bechyně B 1934 1936 ½
2011/2012 3 Šachklub Písek C 2030 2034 Königsmark Václav Slovan Jindřichův Hradec B 1713 1
2011/2012 2 Šachklub Písek C 2030 2034 Lorenc Zdeněk QCC České Budějovice C 1979 1
2011/2012 11 Šachklub Písek B 2030 2034 Šedivý Karel Spartak Soběslav 1907 1907 ½
2011/2012 8 Šachklub Písek B 2030 2034 Čipera Josef ČZ Strakonice B 1792 1789 ½
2011/2012 7 Šachklub Písek B 2030 2034 Veselý Roman ČZ Strakonice A 1941 1895 ½
2011/2012 6 Šachklub Písek B 2030 2034 Říha Martin Silon Sezimovo Ústí 1985 1928 1
2011/2012 5 Šachklub Písek B 2030 2034 Hejl Jaroslav Traxler Veselí n.Lužn. 2053 2050 ½
2011/2012 4 Šachklub Písek B 2030 2034 Krystián Josef Spartak Počátky 1726 1
2011/2012 3 Šachklub Písek B 2030 2034 Vacek Miroslav QCC České Budějovice B 2000 2034 0
2011/2012 2 Šachklub Písek B 2030 2034 Kříha Pavel SK Royal České Budějovice 1893 1915 1
2010/2011 10 Sokol Platan Písek B 2017 Otradovec Luboš Sokol Tábor C 1768 1
2010/2011 9 Sokol Platan Písek B 2017 Absolon Václav Reality Horňák Bechyně 1878 ½
2010/2011 7 Sokol Platan Písek B 2017 Dvořák Arnošt Royal České Budějovice 1863 1
2010/2011 6 Sokol Platan Písek B 2017 Ducho Adam Spartak Sezimovo Ústí 1692 1
2010/2011 4 Sokol Platan Písek B 2017 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec 1794 ½
2010/2011 3 Sokol Platan Písek B 2017 Novák Josef QCC České Budějovice B 1792 1
2010/2011 2 Sokol Platan Písek B 2017 Petkov Andon Traxler Veselí n.Lužn. 1791 1
2010/2011 1 Sokol Platan Písek B 2017 Zikmund Alexandr Tatran Prachatice 1814 ½
2010/2011 10 ČZ Strakonice C 2017 Vondruš Martin Slovan Jindřichův Hradec B 1966 1
2010/2011 9 ČZ Strakonice C 2017 Lorenc Zdeněk QCC České Budějovice D 1960 ½
2010/2011 7 ČZ Strakonice C 2017 Lauko Marián Spartak Kaplice 2002 1
2010/2011 4 ČZ Strakonice C 2017 Punčochář Jiří QCC České Budějovice C 1943 1
2010/2011 2 ČZ Strakonice C 2017 Kamlach Miroslav ŠK Týn n.Vlt. 2075 0
2010/2011 1 ČZ Strakonice C 2017 Kovář Petr ČZ Strakonice B 1967 ½
2009/2010 10 Sokol Pisek C 2010 Maříková Jana Spartak Sobeslav 1898 1
2009/2010 9 Sokol Pisek C 2010 Otradovec Luboš SK Tyn n.Vlt. 1894 1
2009/2010 8 Sokol Pisek C 2010 Zabloudil František Silon Sezimovo Usti 1871 ½
2009/2010 7 Sokol Pisek C 2010 Kašpárek Jaromír Koberce Kajov 1777 1
2009/2010 6 Sokol Pisek C 2010 Hanžl Miroslav Tatran Prachatice B 1674 1
2009/2010 5 Sokol Pisek C 2010 DDM Pisek 1
2009/2010 4 Sokol Pisek C 2010 Marhoun Václav QCC C. Budejovice C 1802 1
2009/2010 3 Sokol Pisek C 2010 Kouba Pavel QCC C. Budejovice D 1680 1
2009/2010 2 Sokol Pisek C 2010 Marek Jan SS Bechyne 1797 ½
2009/2010 6 Sokol Platan Pisek B 2010 Zachař Jaroslav ROYAL Ceske Budejovice 1804 ½
2009/2010 5 Sokol Platan Pisek B 2010 Švejnoha Miroslav CZ Strakonice A 1810 0
2009/2010 3 Sokol Platan Pisek B 2010 Černý Karel SO TJ Tatran Prachatice 1393 1
2009/2010 2 Sokol Platan Pisek B 2010 Sýkora Ladislav TRAXLER Veseli nad Luznici 1714 1
2009/2010 1 Sokol Platan Pisek B 2010 Koloušek Pavel Slovan Jindrichuv Hradec 1914 1
2005/2006 10 Sokol Písek B 2011 Žáček Jiří ČZ Strakonice 1851 ½
2005/2006 8 Sokol Písek B 2011 Karlíček Pavel Koberce Kájov 1989 1
2005/2006 5 Sokol Písek B 2011 David Karel Spartak MAS Sezimovo Ústí 1862 1
2005/2006 2 Sokol Písek B 2011 Kukla Petr ŠK Český Krumlov 2064 ½
2005/2006 10 Sokol Písek "C" 2011 Lacina Adolf TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 2247 0
2005/2006 9 Sokol Písek "C" 2011 Kovář Petr ČZ Strakonice "B" 1871 0
2005/2006 8 Sokol Písek "C" 2011 Janeba Petr ČZ Strakonice "C" 1848 ½
2005/2006 6 Sokol Písek "C" 2011 Zabloudil František Silon Sezimovo Ústí 1947 ½
2005/2006 3 Sokol Písek "C" 2011 Lorenc Zdeněk TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "C" 1910 1
2005/2006 2 Sokol Písek "C" 2011 Hejl Jaroslav ŠK Veselí nad Lužnicí "B" 2096 ½
2004/2005 3 Sokol Rekol Písek 2011 Soukup Václav Viktoria Žižkov 2128 0
2004/2005 1 Sokol Rekol Písek 2011 Tochor Jiří Sokol Domažlice 2057 0
2003/2004 11 Sokol Písek 1940 Korsa Jindřich Bohemians Praha B 2023 0
2003/2004 10 Sokol Písek 1940 Surňák Peter ŠK Tietz Karlovy Vary 1964 1
2003/2004 8 Sokol Písek 1940 Adámek Zdeněk DP Holdia Praha B 2147 0
2003/2004 7 Sokol Písek 1940 Gschwendtner Stanislav Sokol Klatovy 2070 ½
2003/2004 6 Sokol Písek 1940 Hallerová Eva Sokol Plzeň Letná 2147 ½
2003/2004 3 Sokol Písek 1940 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno 1969 ½
2003/2004 1 Sokol Písek 1940 Hýbl Vladislav Sokol Vršovice 1920 1