Hráč Šplíchal Petr

Šplíchal Petr

User Pic
Jméno: Šplíchal Petr
Oddíl: Unichess
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1949
Elo mezinárodní: 1959
ID: 3919
FIDE ID: 314650
Rok narození: 1974
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 3 Unichess Sekáček 1956 1949 Čmiko Jakub SK OAZA Praha B 2030 2021 ½ soutěž
2021/2022 2 Unichess Sekáček 1956 1949 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad B 1980 1973 ½ soutěž
2021/2022 1 Unichess Sekáček 1950 1949 Zikmund Alexandr ŠO TJ Tatran Prachatice 1808 1745 1 soutěž
2019/2020 11 Unichess D 1906 1914 Klaus Jan GROP - B 1885 1912 1 soutěž
2019/2020 10 Unichess D 1906 1914 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2056 2045 ½ soutěž
2019/2020 9 Unichess D 1906 1914 Procházka Jiří Sokol Vršovice A 2108 2103 ½ soutěž
2019/2020 8 Unichess D 1906 1914 Svačina Petr TJ Pankrác C 2045 2069 ½ soutěž
2019/2020 7 Unichess D 1906 1914 Daňhel Lukáš TJ Bohemians C 1854 1876 0 soutěž
2019/2020 5 Unichess D 1906 1914 Jandečka Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2192 2170 0 soutěž
2019/2020 4 Unichess D 1906 1914 Nedoma Marek ŠK Viktoria Žižkov B 1968 1971 0 soutěž
2019/2020 3 Unichess D 1906 1914 Kalous Miroslav TJ Bohemians B 2017 1992 ½ soutěž
2019/2020 2 Unichess D 1906 1914 Körschner Miroslav TJ Pankrác D 2084 2067 ½ soutěž
2019/2020 1 Unichess D 1906 1914 Valíčková Martina DDM Praha 6 A 1919 1981 1 soutěž
2019/2020 9 Unichess F 1906 1914 Vender Bohumil LR Expres 0 1613 1 soutěž
2019/2020 7 Unichess F 1906 1914 Talián Milan GROP - F 1175 1306 1 soutěž
2019/2020 6 Unichess F 1906 1914 Benda Jiří ŠO Praga Praha D 0 1659 1 soutěž
2019/2020 5 Unichess F 1906 1914 Kolář Roman www.SKSCR.cz 0 1413 1 soutěž
2019/2020 4 Unichess F 1906 1914 Dědina Miroslav Šachový klub Praha 4 C 0 1568 1 soutěž
2019/2020 3 Unichess F 1906 1914 Bainhofner Jiří SK Újezd nad Lesy 1769 1734 1 soutěž
2019/2020 2 Unichess F 1906 1914 Plate Marion Helga Sokol Nebušice 1630 1638 1 soutěž
2019/2020 11 Unichess Reserve 1910 1914 Tejnor Martin ŠACHklub Písek 1391 1221 1 soutěž
2019/2020 10 Unichess Reserve 1910 1914 Žilavý Jan Sokol Tábor 2084 2062 1 soutěž
2019/2020 9 Unichess Reserve 1912 1914 Valenz Miroslav TJ Sokol Domažlice 2091 2058 ½ soutěž
2019/2020 8 Unichess Reserve 1912 1914 Janáček Jaroslav ŠK Mahrla Praha 2049 2006 0 soutěž
2019/2020 6 Unichess Reserve 1906 1914 Döring Robert TJ Bohemians 2148 2137 ½ soutěž
2019/2020 4 Unichess Reserve 1899 1916 Flajšman Pavel Šachklub Klatovy 1953 1967 ½ soutěž
2019/2020 2 Unichess Reserve 1899 1916 Novák Václav ČZ Strakonice 1906 1871 ½ soutěž
2019/2020 1 Unichess Reserve 1900 1916 Staněk Ondřej TJ Spartak Vlašim "B" 1882 1912 ½ soutěž
2018/2019 11 Unichess D 1955 1960 Rada Jan Dukla D 1880 1935 0 soutěž
2018/2019 10 Unichess D 1955 1960 Melmuk Petr ŠK Loko Praha B 2031 2035 ½ soutěž
2018/2019 9 Unichess D 1955 1960 Schmid Jaroslav ŠK Smíchov A 1933 1952 ½ soutěž
2018/2019 8 Unichess D 1955 1960 Koper Štefan ŠK Mahrla B 1855 1846 ½ soutěž
2018/2019 7 Unichess D 1955 1960 Klyuev Vasily TJ Bohemians Praha E 1945 1976 ½ soutěž
2018/2019 6 Unichess D 1955 1960 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad E 1849 1834 1 soutěž
2018/2019 5 Unichess D 1955 1960 Heller Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 1892 1892 1 soutěž
2018/2019 4 Unichess D 1955 1960 Srostlík Zdeněk TJ Kobylisy C 1859 1864 0 soutěž
2018/2019 2 Unichess D 1955 1960 Nentvich Libor Sokol Praha Vršovice C 1790 1798 0 soutěž
2018/2019 1 Unichess D 1955 1960 Padevět Pavel ŠO Praga Praha A 1895 1902 0 soutěž
2018/2019 4 Siesta Solution Unichess B 1934 1937 Šimek Petr Siesta Solution Unichess A 2343 2324 ½ soutěž
2018/2019 11 Unichess Underground 1940 1960 Kandrik Antonín Šachový klub Příbram-Baník 2134 2150 ½ soutěž
2018/2019 9 Unichess Underground 1951 1960 Vojta Jakub TJ Spartak Vlašim 2110 2096 0 soutěž
2018/2019 8 Unichess Underground 1951 1960 Šimůnek Aleš Šachový klub Líně 2123 2130 0 soutěž
2018/2019 7 Unichess Underground 1955 1960 Loskot Petr Sokol Tábor 2015 2019 ½ soutěž
2018/2019 6 Unichess Underground 1955 1960 Fojtů Jan Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2109 2116 0 soutěž
2018/2019 5 Unichess Underground 1934 1937 Nováček Karel ŠK Sokol Klatovy 2038 2036 1 soutěž
2018/2019 3 Unichess Underground 1925 1937 Vevera Radek TJ Bohemians Praha 2071 2058 0 soutěž
2018/2019 2 Unichess Underground 1925 1937 Grill Roman ŠACHklub NN Písek 2105 2089 1 soutěž
2017/2018 11 Unichess D 1968 1983 Sokol Praha Vršovice C 1 soutěž
2017/2018 10 Unichess D 1968 1983 Gorbunov Artemiy ŠK Aurora 1802 1797 1 soutěž
2017/2018 9 Unichess D 1968 1983 Horný Vojtěch TJ Pankrác E 0 1543 ½ soutěž
2017/2018 8 Unichess D 1968 1983 ŠK Praha - Smíchov A 1 soutěž
2017/2018 7 Unichess D 1968 1983 Matocha Pavel GROP Classical Chess 1986 2007 1 soutěž
2017/2018 6 Unichess D 1968 1983 Klíma Jan SK OAZA Praha C 1814 1884 1 soutěž
2017/2018 5 Unichess D 1968 1983 Kříž Pavel TJ Kobylisy D 1943 1981 0 soutěž
2017/2018 4 Unichess D 1968 1983 ŠK DP Praha D - VŠFS II 1 soutěž
2017/2018 3 Unichess D 1968 1983 Kyselka Daniel ŠK Sokol Vyšehrad F 1777 1768 ½ soutěž
2017/2018 2 Unichess D 1968 1983 Framberk Jan ŠO TJ Dukla Praha C 1922 1923 0 soutěž
2017/2018 1 Unichess D 1968 1983 Jakuš Lubomír ŠK Mahrla Praha B 1530 1524 1 soutěž
2017/2018 11 Unichess Vyletna 1953 1983 Rada Jan TJ Dukla Praha 0 2006 ½ soutěž
2017/2018 9 Unichess Vyletna 1967 1983 Štolba Miloš Sparta Kutna Hora 2059 2050 0 soutěž
2017/2018 8 Unichess Vyletna 1967 1983 Janda Pavel Sokol Tabor 2094 2081 0 soutěž
2017/2018 7 Unichess Vyletna 1968 1983 Mazánek David Eurovia Praha 1897 1897 ½ soutěž
2017/2018 6 Unichess Vyletna 1968 1983 Michálek František Sokol Kolin 2018 2063 ½ soutěž
2017/2018 4 Unichess Vyletna 1953 1983 Vojta Jakub TJ Spartak Vlasim 2017 2087 ½ soutěž
2017/2018 3 Unichess Vyletna 1953 1983 Krejčí Martin Klub sachistu Ricany 1925 2072 2092 ½ soutěž
2017/2018 2 Unichess Vyletna 1953 1983 Steinbauer Filip Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1879 1839 1 soutěž
2017/2018 1 Unichess Vyletna 1991 2005 Skořepa Tomáš Gambit Jihlava 1997 1998 0 soutěž
2016/2017 10 Unichess D 1964 1980 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2111 2116 ½ soutěž
2016/2017 9 Unichess D 1964 1980 Adámek Zdeněk ŠK DP Praha - VŠFS I 2294 2266 0 soutěž
2016/2017 8 Unichess D 1964 1980 Kriebel Tadeáš GROP D 2467 2438 0 soutěž
2016/2017 7 Unichess D 1964 1980 Kovář Vojtěch Sokol Kobylisy E 2346 2341 0 soutěž
2016/2017 6 Unichess D 1964 1980 Šindler Michal ŠK Loko Praha B 2196 2175 ½ soutěž
2016/2017 5 Unichess D 1964 1980 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha E 2106 2091 0 soutěž
2016/2017 4 Unichess D 1964 1980 Vedral Oldřich SK OAZA Praha B 2253 2244 0 soutěž
2016/2017 3 Unichess D 1964 1980 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2088 2085 ½ soutěž
2016/2017 2 Unichess D 1964 1980 Dubanský Bohuslav Kbel.šach. reprezentace 2230 2219 0 soutěž
2016/2017 1 Unichess D 1964 1980 Vašek Daniel TJ Bohemians Praha D 2005 2003 ½ soutěž
2016/2017 11 Unichess C 1964 1980 Valíčková Martina DDM Praha 6 A 1979 1993 ½ soutěž
2016/2017 10 Unichess C 1964 1980 Svačina Petr TJ Pankrác C 2032 2063 1 soutěž
2016/2017 8 Unichess C 1964 1980 Stejskal Pavel Sokol Kobylisy B 1988 1980 ½ soutěž
2016/2017 7 Unichess C 1964 1980 Molkanov Oleg Sokol Kobylisy C 1742 1796 1 soutěž
2016/2017 6 Unichess C 1964 1980 Koubek Václav ŠK Viktoria Žižkov A 2025 2022 0 soutěž
2016/2017 5 Unichess C 1964 1980 Jandovský Viktor TJ Pankrác D 2121 2120 ½ soutěž
2016/2017 4 Unichess C 1964 1980 Soukal Rudolf ŠO TJ Dukla Praha B 2022 1987 ½ soutěž
2016/2017 3 Unichess C 1964 1980 Radics Robert ŠO Praga Praha A 1787 1773 1 soutěž
2016/2017 2 Unichess C 1964 1980 Postupa Martin GROP B 2096 2098 ½ soutěž
2016/2017 7 Bartoš Unichess "B" 1964 1980 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice 1980 1972 ½ soutěž
2015/2016 11 Unichess F 1964 1980 Nepustil František TJ Pankrác F 1920 1847 1 soutěž
2015/2016 10 Unichess F 1964 1980 Boleslav Petr GROP D 2042 2015 1 soutěž
2015/2016 9 Unichess F 1964 1980 Novák Jindřich ŠK Černý Baron A 2158 2094 ½ soutěž
2015/2016 8 Unichess F 1964 1980 Krutina Ivan ŠO TJ Dukla Praha E 1985 1989 1 soutěž
2015/2016 7 Unichess F 1964 1980 Čermák Michal ŠK Mlejn A 2120 2142 0 soutěž
2015/2016 6 Unichess F 1964 1980 Kovář Vojtěch Sokol Praha-Kobylisy E 2346 2341 ½ soutěž
2015/2016 5 Unichess F 1964 1980 Jirsa Lukáš TJ Bohemians Praha E 2003 2020 1 soutěž
2015/2016 4 Unichess F 1964 1980 Galandauer Jan ŠK Smíchov C 1926 1 soutěž
2015/2016 3 Unichess F 1964 1980 Lexa Václav Sokol Praha Vršovice E 1843 1 soutěž
2015/2016 2 Unichess F 1964 1980 Štros Milan Kbelská šachová reprezentace B 1810 1 soutěž
2015/2016 1 Unichess F 1964 1980 Růžička Aleš TJ Praga Praha B 2065 2050 ½ soutěž
2015/2016 10 Sokol Praha-Kobylisy C 1964 1980 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad C 1998 2006 0 soutěž
2015/2016 6 Sokol Praha-Kobylisy C 1964 1980 Němec Igor ŠO TJ Dukla Praha B 2079 2084 ½ soutěž
2015/2016 2 Sokol Praha-Kobylisy C 1964 1980 Bernášek Václav Viktoria Žižkov A 2075 2072 ½ soutěž
2015/2016 1 Sokol Praha-Kobylisy C 1964 1980 Srostlík Zdeněk Sokol Praha-Kobylisy B 1871 1864 0 soutěž
2015/2016 11 Unichess "B" 1964 1980 Vaněk Tomáš ŠK Teplice 2245 2203 ½ soutěž
2015/2016 10 Unichess "B" 1964 1980 Cakl Zdeněk ŠK Zikuda Turnov "C" 2100 2083 1 soutěž
2015/2016 9 Unichess "B" 1964 1980 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2027 2066 ½ soutěž
2015/2016 8 Unichess "B" 1964 1980 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov "B" 2214 2198 0 soutěž
2015/2016 7 Unichess "B" 1964 1980 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2045 2058 1 soutěž
2015/2016 6 Unichess "B" 1964 1980 Hrbolka Ladislav CHESS Most 2193 2182 0 soutěž
2015/2016 5 Unichess "B" 1964 1980 Forman Štěpán ŠK AD Jičín "B" 2292 2302 0 soutěž
2015/2016 4 Unichess "B" 1964 1980 Urban Zdeněk ŠK AD Jičín "C" 2127 2145 0 soutěž
2015/2016 3 Unichess "B" 1964 1980 Šura Jaroslav ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2094 ½ soutěž
2015/2016 2 Unichess "B" 1964 1980 Havránek Miroslav SK Děčín 2102 2115 ½ soutěž
2015/2016 1 Unichess "B" 1964 1980 Bargel Martin TJ Neratovice "B" 2151 2134 ½ soutěž
2014/2015 11 Unichess ČSOB D 1990 2009 Doležal Radoslav TJ Pankrác B 2361 2371 0 soutěž
2014/2015 10 Unichess ČSOB D 1990 2009 Soukup Václav Viktoria Žižkov A 2117 2137 0 soutěž
2014/2015 9 Unichess ČSOB D 1990 2009 Pekárek Aleš Bohemians Praha C 2332 2265 ½ soutěž
2014/2015 8 Unichess ČSOB D 1990 2009 Vaculík Martin GROP B 2258 2254 0 soutěž
2014/2015 7 Unichess ČSOB D 1990 2009 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad C 2105 2120 0 soutěž
2014/2015 6 Unichess ČSOB D 1990 2009 Smutný Jan SK Loko Praha A 2234 2222 1 soutěž
2014/2015 5 Unichess ČSOB D 1990 2009 Krischke Arnold TJ Praga Praha A 2103 2102 ½ soutěž
2014/2015 4 Unichess ČSOB D 1990 2009 Slovák Pavel DDM Praha 6 A 2108 2072 ½ soutěž
2014/2015 3 Unichess ČSOB D 1990 2009 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác C 2303 2312 1 soutěž
2014/2015 2 Unichess ČSOB D 1990 2009 Šimeček Alexej Holdia DP Praha C 2111 2108 0 soutěž
2014/2015 11 TJ Sparta Kutná Hora 1990 2009 Jelínek Michal SK OAZA Praha 1904 1956 1 soutěž
2014/2015 7 TJ Sparta Kutná Hora 1990 2009 Seifarth Robert ŠK GROP Praha 2160 2171 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Sparta Kutná Hora 1990 2009 Čermák Michal ŠK Joly Lysá nad Labem C 2019 2069 0 soutěž
2014/2015 11 Unichess B 1990 2009 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín 2196 2191 ½ soutěž
2014/2015 10 Unichess B 1990 2009 Hrdina Robin TJ Spartak Vlašim 2106 2098 0 soutěž
2014/2015 9 Unichess B 1990 2009 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Králové 1999 2075 0 soutěž
2014/2015 8 Unichess B 1990 2009 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz 2038 2044 ½ soutěž
2014/2015 7 Unichess B 1990 2009 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad 2122 2122 0 soutěž
2014/2015 6 Unichess B 1990 2009 Soural Jan TJ Praha-Pankrác 2143 2160 1 soutěž
2014/2015 4 Unichess B 1990 2009 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK B 2148 2150 1 soutěž
2014/2015 2 Unichess B 1990 2009 Kovář Vojtěch Unichess A 2230 2239 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK ERA Poštovní spořitelna D 1987 1985 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad E 1910 1946 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK ERA Poštovní spořitelna D 1987 1985 Schmidt Karel Stavby mostů Praha A 1718 1657 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK ERA Poštovní spořitelna D 1987 1985 Procházka Bedřich SK Lokomotiva Radlice A 1934 1981 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK ERA Poštovní spořitelna D 1987 1985 Trochta Vojtěch ŠK PORG Classical Chess 1764 1804 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK ERA Poštovní spořitelna D 1987 1985 Kolář Dan ŠO TJ Dukla Praha C 1870 1880 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK ERA Poštovní spořitelna D 1987 1985 Řehák Jiří USK Praha A 1855 1847 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK ERA Poštovní spořitelna D 1987 1985 Čmiko Jakub SK OAZA Praha B 2068 2079 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK ERA Poštovní spořitelna D 1987 1985 Skřivan Jiří ŠK Mahrla Praha B 1798 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1987 1985 Hroděj Karel ŠK Smíchov C 1656 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1987 1985 Uher Eduard TJ Praga Praha F 1695 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1987 1985 Strnad Josef ŠK Mahrla Praha C 1948 1927 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1987 1985 Skočdopole Petr ŠK PORG G 1648 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1987 1985 Hampel Rudolf Sokol Praha-Kobylisy E 1687 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1987 1985 Dubanský Bohuslav Kbelská šachová reprezentace 2248 2206 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1987 1985 Havlíčková Lenka ŠK Viktoria Žižkov D 1729 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK ERA Poštovní spořitelna F 1987 1985 Hataš Oldřich Sokol Praha-Vršovice F 1748 1 soutěž
2013/2014 11 Sparta Kutná Hora 1987 1985 Lhotka Jiří Sokol Praha - Kobylisy 2072 2120 ½ soutěž
2013/2014 10 Sparta Kutná Hora 1987 1985 Vincze Roman ŠK Gordic 2131 2137 0 soutěž
2013/2014 9 Sparta Kutná Hora 1987 1985 Hašpl Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2072 2071 ½ soutěž
2013/2014 8 Sparta Kutná Hora 1987 1985 Stoklasa Jan TRW autoelektronika Vlašim 2143 2137 0 soutěž
2013/2014 7 Sparta Kutná Hora 1987 1985 Souček Milan Sokol Kolín 2088 2096 ½ soutěž
2013/2014 6 Sparta Kutná Hora 1987 1985 Husárik Braňko ŠK Joly Lysá nad Labem C 2156 2149 0 soutěž
2013/2014 5 Sparta Kutná Hora 1987 1985 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 1984 1989 0 soutěž
2013/2014 4 Sparta Kutná Hora 1987 1985 Malá Anna ŠK ERA Poštovní spořitelna C 1936 1906 ½ soutěž
2013/2014 3 Sparta Kutná Hora 1987 1985 Růžička Aleš Sokol Tábor 2032 2036 ½ soutěž
2013/2014 2 Sparta Kutná Hora 1987 1985 Krutina Ivan ŠO TJ Dukla Praha 2023 2021 1 soutěž
2013/2014 1 Sparta Kutná Hora 1987 1985 Hejný Jaroslav Gambit Jihlava 2062 2063 ½ soutěž
2012/2013 11 Sparta Kutná Hora 2041 2052 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác B 2153 2182 ½ soutěž
2012/2013 10 Sparta Kutná Hora 2041 2052 Vanka Miloslav TRW autolektronika Vlašim 2137 2126 0 soutěž
2012/2013 8 Sparta Kutná Hora 2041 2052 Cuhra Martin SK OAZA Praha 2236 2242 0 soutěž
2012/2013 7 Sparta Kutná Hora 2041 2052 Janda Pavel Sokol Tábor A 2116 2097 0 soutěž
2012/2013 6 Sparta Kutná Hora 2041 2052 Karlíček Pavel ŠK Český Krumlov 2114 2084 0 soutěž
2012/2013 5 Sparta Kutná Hora 2041 2052 Zemek Petr SFiala Gambit Jihlava 1937 1961 ½ soutěž
2012/2013 4 Sparta Kutná Hora 2041 2052 Matějka Radek ŠACHklub Písek 2011 2019 0 soutěž
2012/2013 3 Sparta Kutná Hora 2041 2052 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha B 2126 2124 0 soutěž
2012/2013 2 Sparta Kutná Hora 2041 2052 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 1934 1942 ½ soutěž
2012/2013 1 Sparta Kutná Hora 2041 2052 Šlajs Vlastimil Sokol Tábor B 1920 1933 ½ soutěž
2011/2012 11 TJ Sparta Kutná Hora 2002 2018 Janda Jiří TJ Sokol Praha Kobylisy 2232 2217 ½ soutěž
2011/2012 10 TJ Sparta Kutná Hora 2002 2018 Michálek František Sokol Kolín 2083 2087 1 soutěž
2011/2012 9 TJ Sparta Kutná Hora 2002 2018 Barták Pavel ŠK Zikuda Turnov C 2027 2057 1 soutěž
2011/2012 8 TJ Sparta Kutná Hora 2002 2018 Ďúran Tomáš ŠK Zikuda Turnov B 2188 2184 0 soutěž
2011/2012 7 TJ Sparta Kutná Hora 2002 2018 Groh Jiří Desko Liberec 2064 2064 1 soutěž
2011/2012 6 TJ Sparta Kutná Hora 2002 2018 Lizner Milan TJ Pankrác B 2007 2025 1 soutěž
2011/2012 5 TJ Sparta Kutná Hora 2002 2018 Hubáček Ondřej TJ Jiskra Hořice 1991 2057 0 soutěž
2011/2012 4 TJ Sparta Kutná Hora 2002 2018 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad B 2207 2184 0 soutěž
2011/2012 3 TJ Sparta Kutná Hora 2002 2018 Staněk Ondřej TRW autoelektronika Vlašim 2027 2011 ½ soutěž
2011/2012 2 TJ Sparta Kutná Hora 2002 2018 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 2023 1987 1 soutěž
2011/2012 1 TJ Sparta Kutná Hora 2002 2018 Indrák Igor ŠK AD Jičín B 2197 2142 1 soutěž
2010/2011 10 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2027 Tesař Jan ŠK Caissa Třebíč C 2128 0 soutěž
2010/2011 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2027 Večeřa Pavel TJ Žďár nad Sázavou A 2207 0 soutěž
2010/2011 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2027 Janáček Jaroslav ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1957 1 soutěž
2010/2011 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2027 Seidl Antonín Sokol Bedřichov B 1997 1 soutěž
2010/2011 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2027 Valeš Václav TJ Náměšť nad Oslavou 2193 0 soutěž
2010/2011 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2027 Vondra Aleš SFIALA Gambit Jihlava A 1531 1 soutěž
2010/2011 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2027 Pavlíček Robert Jiskra Humpolec A 1995 0 soutěž
2010/2011 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2027 Volák Michal TJ Spartak Pelhřimov A 2222 0 soutěž
2010/2011 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2027 Bárta Miroslav Spartak Velké Meziříčí A 1975 ½ soutěž
2009/2010 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2005 Běloušek Michal ŠK SB Světlá nad Sáz. A 2079 ½ soutěž
2009/2010 10 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2005 Mičulka Petr TJ Náměšť nad Oslavou A 2004 ½ soutěž
2009/2010 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2005 Hruška Josef TJ Spartak Pelhřimov B 1897 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2005 Svoboda Ivo TJ Žďár nad Sázavou B 2017 ½ soutěž
2009/2010 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2005 Motáček Vladimír ŠK Gordic Jihlava B 2074 ½ soutěž
2009/2010 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2005 Nedoma Michal Spartak Velké Meziříčí A 1850 ½ soutěž
2009/2010 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2005 Karban Vlastimil Sokol Bedřichov A 2062 ½ soutěž
2009/2010 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2005 Mezlík Stanislav TJ Spartak Třebíč A 1906 0 soutěž
2009/2010 3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2005 Tesař Jan ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 2101 ½ soutěž
2009/2010 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2005 Jána Martin Jiskra Humpolec A 1775 1 soutěž
2009/2010 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2005 Chvastek Tomáš SFiala Gambit Jihlava A 1682 ½ soutěž
2008/2009 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1987 Kopr Stanislav Spartak Velké Meziříčí A 1921 ½ soutěž
2008/2009 10 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1987 Bajer Jiří Gambit Jihlava A 1866 1 soutěž
2008/2009 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1987 Machala Miroslav TJ Jiskra Humpolec A 1772 1 soutěž
2008/2009 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1987 Škoda Martin Sokol Bedřichov A 2009 ½ soutěž
2008/2009 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1987 Svoboda Ivo TJ Žďár nad Sázavou B 2018 0 soutěž
2008/2009 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1987 Fiala Zdeněk ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1941 ½ soutěž
2008/2009 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1987 Mičulka Petr TJ Náměšť nad Oslavou A 2010 ½ soutěž
2008/2009 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1987 Jelínek Václav Gordic Jihlava C 2036 ½ soutěž
2008/2009 3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1987 Volák Michal Spartak Pelhřimov A 2180 1 soutěž
2008/2009 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1987 Uher Vladimír TJ Spartak Třebíč A 2081 ½ soutěž
2008/2009 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1987 Bělohlávek Petr ŠK Caissa Třebíč C 2197 1 soutěž
2007/2008 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1969 Bárta Miroslav Spartak Velké Meziříčí A 1765 ½ soutěž
2007/2008 10 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1969 Matoušek Jiří TJ Spartak Třebíč A 1813 1 soutěž
2007/2008 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1969 Svoboda Ivo TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou B 2033 ½ soutěž
2007/2008 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1969 Bradáč Roman ŠK Caissa Třebíč B 2050 1 soutěž
2007/2008 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1969 Sýkora Karel TJ Sokol Bedřichov-Jihlava A 2101 1 soutěž
2007/2008 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1969 Benák Jaroslav ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1818 ½ soutěž
2007/2008 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1969 Fiala René Jiskra Humpolec A 1759 0 soutěž
2007/2008 3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1969 Peltan Zdeněk TJ Spartak Pelhřimov A 1964 ½ soutěž
2007/2008 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1969 Vyhnanovský Petr TJ Sokol Bedřichov-Jihlava B 1735 ½ soutěž
2007/2008 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1969 Doležal Jiří TJ Náměšť nad Oslavou B 1710 ½ soutěž
2006/2007 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1927 Pavliš Jaromír TJ Žďas Žďár nad Sázavou B 2074 ½ soutěž
2006/2007 10 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1927 Feldvábl Vilém TJ Náměšť nad Oslavou B 1755 1 soutěž
2006/2007 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1927 Skořepa Pavel TJ Spartak Třebíč A 1844 1 soutěž
2006/2007 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1927 Kazda Rajmund TJ Sokol Bedřichov B 1599 1 soutěž
2006/2007 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1927 Strnad Václav TJ Spartak Pelhřimov A 2080 0 soutěž
2006/2007 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1927 Uher Vladimír ŠK Caissa Třebíč A 2096 0 soutěž
2006/2007 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1927 Teplý Stanislav SFiala Gambit Jihlava A 1739 1 soutěž
2006/2007 3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1927 Plíhal Tomáš TJ Sokol Bedřichov A 1827 1 soutěž
2006/2007 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1927 Novák Radek TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1446 1 soutěž
2006/2007 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1927 Čtveráček Milan Spartak Velké Meziříčí A 1817 0 soutěž
2005/2006 11 TJ Jiskra Havl. Brod A 1931 Benák Jaroslav ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1834 0 soutěž
2005/2006 10 TJ Jiskra Havl. Brod A 1931 Krátký Petr TJ Náměšť nad Osl. B 1935 ½ soutěž
2005/2006 9 TJ Jiskra Havl. Brod A 1931 Hájek Radovan Žďas Žďár nad Sáz. B 1814 0 soutěž
2005/2006 8 TJ Jiskra Havl. Brod A 1931 Pavlíček Robert TJ Sokol Bedřichov A 1975 0 soutěž
2005/2006 7 TJ Jiskra Havl. Brod A 1931 Strnad Václav TJ Spartak Pelhřimov A 2080 0 soutěž
2005/2006 6 TJ Jiskra Havl. Brod A 1931 Hrad Robert Gambit Jihlava A 1863 0 soutěž
2005/2006 5 TJ Jiskra Havl. Brod A 1931 Tesař Jan ŠK Caissa Třebíč A 2095 1 soutěž
2005/2006 4 TJ Jiskra Havl. Brod A 1931 Pliško Martin Sokol Jámy A 1691 1 soutěž
2005/2006 3 TJ Jiskra Havl. Brod A 1931 Celý Jaroslav Žďas Žďár nad Sáz. A 2086 ½ soutěž
2005/2006 2 TJ Jiskra Havl. Brod A 1931 Hromada František TJ Spartak Třebíč A 1735 1 soutěž
2005/2006 1 TJ Jiskra Havl. Brod A 1931 Ondrák Marek TJ Jiskra Havl. Brod B 1690 1 soutěž
2004/2005 11 Jiskra Havl.Brod A 1927 Machala Miroslav MC Softw. Humpolec 1769 1 soutěž
2004/2005 10 Jiskra Havl.Brod A 1927 Vedral Miloslav Gambit Jihlava A 1 soutěž
2004/2005 9 Jiskra Havl.Brod A 1927 Krejčí Jakub Sp. Pelhřimov A 1933 0 soutěž
2004/2005 8 Jiskra Havl.Brod A 1927 Petrů Lubomír TJ Třebíč 1732 ½ soutěž
2004/2005 7 Jiskra Havl.Brod A 1927 Petr Luboš Žďas Žďár n/Sáz. C 1852 0 soutěž
2004/2005 6 Jiskra Havl.Brod A 1927 Kenovský Zdeněk JE Dukovany A 1726 ½ soutěž
2004/2005 5 Jiskra Havl.Brod A 1927 Horák Miroslav TJ Náměšť n/Osl. B 1949 0 soutěž
2004/2005 3 Jiskra Havl.Brod A 1927 Jelínek Václav 1.ŠK Jihlava A 2107 0 soutěž
2004/2005 2 Jiskra Havl.Brod A 1927 Bílek Roman Žďas Žďár n/Sáz. B 1997 ½ soutěž
2004/2005 1 Jiskra Havl.Brod A 1927 Holata Miroslav Jiskra Havl.Brod B 1754 ½ soutěž
2004/2005 11 Stadion Kutná Hora 1927 Dvořák Jan Sokol Praha - Kobylisy 2259 0 soutěž
2004/2005 10 Stadion Kutná Hora 1927 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny 2104 1 soutěž
2004/2005 9 Stadion Kutná Hora 1927 Kořínek Ondřej Slavia Hradec Králové B 2195 0 soutěž
2004/2005 7 Stadion Kutná Hora 1927 Jaček Miloslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2143 ½ soutěž
2004/2005 6 Stadion Kutná Hora 1927 Bujnoch Radek AVE - Kontakt Pardubice 2166 ½ soutěž
2004/2005 5 Stadion Kutná Hora 1927 Efler Lukáš Sokol Kolín B 2263 0 soutěž
2004/2005 3 Stadion Kutná Hora 1927 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem 2128 0 soutěž
2004/2005 2 Stadion Kutná Hora 1927 Ringel Zbyněk Panda Rychnov nad Kněžnou 2151 0 soutěž
2003/2004 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1978 Joukl Zdeněk Emerge Mladá Boleslav 2113 0 soutěž
2003/2004 10 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1978 Kastner Kamil Synthesia Pardubice B 2127 0 soutěž
2003/2004 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1978 Kaplan Tomáš Sokol Kolín C 2051 0 soutěž
2003/2004 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1978 Hába Zdeněk Sokol Vyšehrad C 2154 0 soutěž
2003/2004 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1978 Jonáš Vlastimil Panda Rychnov nad Kněžnou 2056 0 soutěž
2003/2004 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1978 Tejkal Lubomír Spartak Vrchlabí 2055 ½ soutěž
2003/2004 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1978 Vojta Pavel Spartak Vlašim 2128 ½ soutěž
2003/2004 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1978 Jirk Aleš ŠK JOLY Lysá nad Labem 2138 0 soutěž
2003/2004 3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1978 Koubek Václav Viktoria Žižkov 2093 0 soutěž
2003/2004 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1978 Sýkora Josef AVE - Kontakt Pardubice 2142 ½ soutěž
2003/2004 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1978 Pavlíček Miroslav ŠK Polabiny Pardubice 2057 ½ soutěž
2003/2004 11 Stad. Kutná Hora A 1978 Skácel Jan Sokol Benešov A 2083 ½ soutěž
2003/2004 10 Stad. Kutná Hora A 1978 Kostelec n/ČL A 1 soutěž
2003/2004 8 Stad. Kutná Hora A 1978 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1820 ½ soutěž
2003/2004 7 Stad. Kutná Hora A 1978 Procházka Jaroslav Jawa Brodce A 1960 ½ soutěž
2003/2004 6 Stad. Kutná Hora A 1978 Havlík František Biomedica Říčany B 1798 1 soutěž
2003/2004 5 Stad. Kutná Hora A 1978 Kubaljak Jaromír Sokol Benešov B 1851 1 soutěž
2003/2004 4 Stad. Kutná Hora A 1978 Strouha Jiří Sokol Nymburk A 1874 ½ soutěž
2003/2004 2 Stad. Kutná Hora A 1978 Eisner Oldřich Sokol Pečky A 1795 1 soutěž
2003/2004 1 Stad. Kutná Hora A 1978 Buřil Petr Biomedica Říčany A 2044 ½ soutěž