Hráč Šťastný Jakub

Šťastný Jakub

User Pic
Jméno: Šťastný Jakub
Oddíl: ŠK Teplice
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1889
Elo mezinárodní: 1854
ID: 39777
FIDE ID: 381381
Rok narození: 2004
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 4 ŠK Teplice 1881 1889 Kačírek Jakub ŠK Chodov 1722 1731 1 soutěž
2020/2021 3 ŠK Teplice 1881 1889 Očenášek Jan ŠK Karlovy Vary 1396 1664 1 soutěž
2020/2021 2 ŠK Teplice 1881 1889 Kleker Jiří ŠK Louny - DDM Postoloprty 1525 1515 1 soutěž
2020/2021 1 ŠK Teplice 1881 1889 Habenicht Martin ŠK Česká Lípa 1844 1868 0 soutěž
2020/2021 1 TJ Klášterec n.O"A" 1881 1889 Jirásko Miroslav Chess Most"A" 1805 1808 0 soutěž
2019/2020 10 TJ Klášterec n. O. "B" 1868 1893 Salaba Václav ŠK DDM Postoloprty "A" 1896 1870 1 soutěž
2019/2020 9 TJ Klášterec n. O. "B" 1873 1893 Volf Michal ŠK Magic Žatec "B" 1920 1953 ½ soutěž
2019/2020 8 TJ Klášterec n. O. "B" 1873 1893 Chmelík Jiří ŠK Slovan Jirkov "A" 1950 1953 1 soutěž
2019/2020 7 TJ Klášterec n. O. "B" 1901 1893 Koblasa Josef TJ Sokol Údlice "C" 1889 1894 ½ soutěž
2019/2020 5 TJ Klášterec n. O. "B" 1896 1809 Černíček Matyáš ŠK DDM Postoloprty "A" 1604 1593 1 soutěž
2019/2020 1 TJ Klášterec n. O. "B" 1789 1809 Reitinger Petr ŠK Louny "B" 1964 1989 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Teplice 1901 1893 Průdek Jiří SK Děčín 2047 2003 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Teplice 1891 1809 Korsa Jindřich TJ Tatran Podbořany 2035 2052 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Teplice 1891 1809 Pospěch Radim TJ Dukla Praha 1993 1992 ½ soutěž
2019/2020 11 ŠK Teplice 1868 1893 Jelínek Oliver Sokol Buštěhrad B 1301 1462 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Teplice 1868 1893 Dolenský Filip ŠK Libštát 1728 1741 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Teplice 1868 1893 Popovský Ondřej Sokol Buštěhrad A 1736 1723 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Teplice 1868 1893 Blažek Tomáš Desko Liberec B 1455 1542 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Teplice 1901 1893 Kotlár Adrian ŠK Spartak Chodov 1656 1666 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Teplice 1896 1809 Očenášek Jan Karlovarský šachklub Tietz 1365 1593 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Teplice 1896 1809 Špreňar Petr ŠK Karlovy Vary 2293 2264 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Teplice 1789 1809 Hrazdira Matyáš Josef ŠK Slavoj Litoměřice z. s. 0 1607 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Teplice 1789 1809 Habenicht Martin ŠK Česká Lípa 1839 1862 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Teplice 1789 1809 Lev Lukáš ŠK Spartak Ústí n.L. B 0 1263 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Teplice 1789 1809 Polanský Adam Luboš ŠK Spartak Ústí n.L. A 2039 2030 1 soutěž
2019/2020 11 TJ Klášterec n.O 1868 1893 SK Šachy Chlumec"A" 1 soutěž
2019/2020 10 TJ Klášterec n.O 1917 1893 Hula Lukáš ŠK Sj.Litoměřice"B" 2024 2035 ½ soutěž
2019/2020 9 TJ Klášterec n.O 1873 1893 Lešák Ondřej SK Děčín"B" 1871 1880 ½ soutěž
2019/2020 8 TJ Klášterec n.O 1873 1893 Zima Tomáš ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1879 1870 ½ soutěž
2019/2020 7 TJ Klášterec n.O 1873 1893 Bürgermeister Michal Šachy Povrly 1808 1805 1 soutěž
2019/2020 5 TJ Klášterec n.O 1901 1809 Bublík František ŠK Teplice"B" 1850 1823 0 soutěž
2019/2020 4 TJ Klášterec n.O 1896 1809 Hladík Vladimír TJ Sokol Údlice"B" 1742 1741 1 soutěž
2019/2020 3 TJ Klášterec n.O 1891 1809 Pešek Radomír Chess Most"A" 1984 1990 0 soutěž
2019/2020 2 TJ Klášterec n.O 1891 1809 Tímr Jan ŠK Magic Žatec"A" 1808 1808 0 soutěž
2019/2020 1 TJ Klášterec n.O 1789 1809 Hanzlík David TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1743 1752 1 soutěž
2018/2019 11 TJ Klášterec n.O"A" 1822 1719 Černíková Alena Šachy Povrly 1995 1970 0 soutěž
2018/2019 10 TJ Klášterec n.O"A" 1785 1719 Chrz Pavel ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1984 1987 ½ soutěž
2018/2019 9 TJ Klášterec n.O"A" 1785 1719 Zítek Miroslav TJ Sokol Údlice"B" 1914 1919 0 soutěž
2018/2019 8 TJ Klášterec n.O"A" 1719 1719 Lešák Jiří SK Děčín"B" 1959 1954 ½ soutěž
2018/2019 7 TJ Klášterec n.O"A" 1719 1719 Kastl Daniel Chess Most"B" 1878 1882 1 soutěž
2018/2019 5 TJ Klášterec n.O"A" 1690 1719 Sliva Michal ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1815 1796 1 soutěž
2018/2019 3 TJ Klášterec n.O"A" 1809 1824 Pospíchal Michael ŠK Sj.Litoměřice"B" 1728 1694 ½ soutěž
2018/2019 2 TJ Klášterec n.O"A" 1809 1824 Jílek Jaromír ŠK Union Louny"B" 1834 1824 ½ soutěž
2018/2019 1 TJ Klášterec n.O"A" 1805 1824 Dlouhý Martin TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 0 2059 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Teplice 1822 1719 Černíček Matyáš ŠK DDM Postoloprty 1564 1555 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Teplice 1822 1719 Srba Stanislav ŠK Karlovy Vary 1795 1789 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Teplice 1822 1719 Dolenský Filip ŠK Libštát 1621 1756 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Teplice 1690 1719 Očenášek Jan Karlovarský šachklub Tietz 1375 1484 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Teplice 1690 1719 Kačírek Jakub ŠK Spartak Chodov 1428 1543 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Teplice 1778 1824 Blažek Tomáš Desko Liberec B 1317 1571 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Teplice 1778 1824 Podzimek Adam TJ Bižuterie Jablonec 1484 1639 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Teplice 1805 1824 Balín Daniel ŠK Spartak Ústí n.L. 1850 1842 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Teplice 1805 1824 Pravda Kryštof ŠK Slavoj Litoměřice 1656 1604 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Teplice 1805 1824 Koubová Anna Marie Siesta Solution Unichess 2038 2058 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Teplice 1805 1824 Lhotský František Sokol Buštěhrad 1945 1959 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Teplice 1785 1719 Korsa Jindřich TJ Tatran Podbořany 2065 2098 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Teplice 1719 1719 Chaloupka František ŠK Slavoj Litoměřice 1983 2004 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Teplice 1778 1824 Koblasa Josef TJ Sokol Údlice 1876 1886 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Teplice 1809 1824 Pešek Radomír CHESS Most 1992 1993 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Teplice 1805 1824 Přibyl Viktor ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2006 1997 0 soutěž
2018/2019 5 TJ Klášterec nad Ohří 1785 1719 Lieber Lukáš ŠK Teplice B 1612 1678 1 soutěž
2018/2019 4 TJ Klášterec nad Ohří 1785 1719 Toman Jan ŠK Spartak Ústí nad Labem B 1492 1457 0 soutěž
2018/2019 3 TJ Klášterec nad Ohří 1690 1719 Hampl Nikola KŠ Štětí 1109 1175 1 soutěž
2018/2019 1 TJ Klášterec nad Ohří 1690 1719 Partyka Jaroslav ŠK DDM Postoloprty B 1063 1106 1 soutěž
2018/2019 9 TJ Klášterec n. O. "B" 1719 1719 Peroutka Šimon TJ Sokol Údlice "C" 1590 1618 1 soutěž
2018/2019 7 TJ Klášterec n. O. "B" 1690 1719 Kastl Daniel CHESS Most "C" 1861 1882 0 soutěž
2018/2019 4 TJ Klášterec n. O. "B" 1778 1824 Richter Pavel TJ Sokol Údlice "C" 1728 1738 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Teplice 1828 1752 Macháček Oldřich ŠK Libštát 1452 1439 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Teplice 1828 1752 Podzimek Adam TJ Bižuterie Jablonec 1477 1608 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Teplice 1828 1752 Hrbek Tomáš ŠK Praha Smíchov 1665 1712 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Teplice 1773 1752 Randák Richard ŠK Chodov 1488 1500 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Teplice 1773 1752 Beranová Karin ŠK Karlovy Vary B 1462 1410 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Teplice 1780 1752 Pavelka Hubert Jan Spartak Ústí n.L. A 1787 1792 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Teplice 1780 1752 Peroutka Šimon Spartak Ústí n.L. B 1654 1523 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Teplice 1702 1725 Paulus Václav 1.Novoborský ŠK 1919 1885 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Teplice 1702 1725 Koubová Anna Marie Slavoj Litoměřice 1915 1898 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Teplice 1702 1725 Beneš Matěj Sokol Buštěhrad B 1387 1469 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Teplice 1702 1725 Soukup Jiří Sokol Buštěhrad A 1671 1715 0 soutěž
2017/2018 11 ŠO TJ Klášterec n.O 1828 1752 Hanzlík David TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1739 1749 1 soutěž
2017/2018 10 ŠO TJ Klášterec n.O 1780 1752 Košťál Jindřich ŠK Union Louny"A" 1859 1872 1 soutěž
2017/2018 9 ŠO TJ Klášterec n.O 1780 1752 Krejčí Vladimír Šachy Povrly 1846 1846 1 soutěž
2017/2018 8 ŠO TJ Klášterec n.O 1782 1752 Kolman Milan ŠK Magic Žatec"A" 1503 1494 1 soutěž
2017/2018 7 ŠO TJ Klášterec n.O 1782 1752 Wáclawek Karel Sportis Svádov-Olšinky"A" 1613 1661 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠO TJ Klášterec n.O 1773 1752 Šulc František ŠK Sj.Litoměřice"B" 1712 1726 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠO TJ Klášterec n.O 1773 1752 Sliva Michal ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1773 1750 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠO TJ Klášterec n.O 1780 1752 Lešák Ondřej SK Děčín"B" 1907 1895 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠO TJ Klášterec n.O 1780 1752 Věženský Jan Slovan Jirkov"A" 1703 1699 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠO TJ Klášterec n.O 1780 1752 Matoušek Aleš ŠK Šachy Chlumec"A" 1866 1901 1 soutěž
2017/2018 5 TJ Klášterec n. O. "B" 1780 1752 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny "B" 1913 1918 0 soutěž
2017/2018 4 TJ Klášterec n. O. "B" 1780 1752 Boledovič Ján TJ Sokol Údlice "B" 1650 1637 1 soutěž
2017/2018 3 TJ Klášterec n. O. "B" 1780 1752 Šebl Jan CHESS Most "C" 1677 1688 1 soutěž
2017/2018 2 TJ Klášterec n. O. "B" 1780 1752 Vyhnálek Jaroslav DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1424 1496 1 soutěž
2017/2018 1 TJ Klášterec n. O. "B" 1702 1725 Ulrych Radek ŠK DDM Postoloprty "A" 1746 1758 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Střelnice Kadaň 1384 1389 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov- Lom C 1768 1790 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Střelnice Kadaň 1384 1389 Pešek Michal CHESS Most E 1060 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Střelnice Kadaň 1384 1389 Matoušek Josef ŠK Magic Žatec B 1633 1570 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Střelnice Kadaň 1384 1389 Mudra Josef ŠK UNION Louny-Opočno 1000 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Střelnice Kadaň 1384 1389 Krásný Drahomír TJ Klášterec n/O. B 1287 1367 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Střelnice Kadaň 1384 1389 Slavík Ladislav TJ Tatran Podbořany B 1494 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Střelnice Kadaň 1384 1389 Peroutka Šimon TJ Sokol Údlice E 1222 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK Teplice 1384 1389 Kurčíková Monika Spartak Chodov 1100 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Teplice 1384 1389 Beer Jiří ŠK Karlovy Vary 1412 1443 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Teplice 1384 1389 Škoda Václav Dynamo ZČE Plzeň 1182 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Teplice 1384 1389 Malý Lukáš Sokol Buštěhrad B 1435 1417 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Teplice 1384 1389 Soukup Jiří Sokol Buštěhrad A 1600 1604 ½ soutěž
2015/2016 6 ŠK Teplice 1384 1389 Žáčik Adam Union Louny 1189 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Teplice 1384 1389 Nademlejnský Vít Slavoj Litoměřice 1471 1471 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Teplice 1384 1389 Zahradník Aleš Spartak Ústí­ n. Labem 1609 1538 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Teplice 1384 1389 Flajšman Petr Sokol Domažlice 1513 1407 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Teplice 1384 1389 Starikova Vassilina ŠK Praha Smí­chov 1192 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Teplice 1384 1389 Kresl Filip ŠK 64 Plzeň 1331 1356 0 soutěž
2015/2016 3 TJ Klasterec nad Ohri 1384 1389 Rojt Jiří SK Spartak Usti n.L. B 1295 1 soutěž
2015/2016 2 TJ Klasterec nad Ohri 1384 1389 Černíček Matyáš SK Union Louny B 1456 1553 0 soutěž
2015/2016 1 TJ Klasterec nad Ohri 1384 1389 Kufel Pavol SK Teplice B 1412 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Střelnice Kadaň "A" 1490 1201 Kresta Kazimír ŠK Magic Žatec "A" 1333 0 soutěž
2014/2015 8 TJ Klášterec nad Ohří "B" 1490 1201 Kindl Václav ŠK Union Louny - Opočno 1321 1 soutěž
2014/2015 5 TJ Klášterec nad Ohří "B" 1490 1201 Košťál Zdeněk ŠK Union Louny "C" 1088 1 soutěž
2014/2015 4 TJ Klášterec nad Ohří "B" 1490 1201 Novotný Jiří TJ Sokol Litvínov-Lom "C" 1357 1 soutěž
2014/2015 2 TJ Klášterec nad Ohří "B" 1490 1201 Kostrhun Ludvík Sokol Údlice "D" 1000 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Teplice 1490 1201 Kůsa Jakub Karlovarský šachklub Tietz 1250 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Teplice 1490 1201 Beranová Karin ŠK Karlovy Vary 1436 1382 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Teplice 1490 1201 Kresl Filip ŠK 64 Plzeň 1302 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Teplice 1490 1201 Ulč Jiří ŠK Spartak Chodov 1204 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Teplice 1490 1201 CHESS Most B 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Teplice 1490 1201 Neubauerová Anna Sokol Praha - Kobylisy B 1143 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Teplice 1490 1201 Mach Petr Sokol Praha - Kobylisy A 1333 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Teplice 1490 1201 Balín Daniel Spartak Ústí n.L. 1542 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Teplice 1490 1201 Antoš Jakub TJ Sokol Domažlice 1237 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Teplice 1490 1201 Šefčík Jiří Sokol Buštěhrad B 1423 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Teplice 1490 1201 Wangle Timothy ŠK Slavoj Litoměřice 1000 1 soutěž
2013/2014 8 TJ Klášterec nad Ohří "B" 1000 Kolman Milan ŠK Magic Žatec "B" 1426 0 soutěž
2013/2014 3 TJ Klášterec nad Ohří "B" 1000 Košťál Zdeněk ŠK UNION Louny "C" 1100 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Střelnice Kadaň B 1000 Kindl Václav ŠK UNION Louny C-Opočno 1310 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Střelnice Kadaň B 1000 Kresta Kazimír ŠK Magic Žatec B 1292 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Střelnice Kadaň B 1000 Stefan Werner CHESS Most G 1250 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Střelnice Kadaň B 1000 Kočí Vít CHESS Most K 1250 0 soutěž