Hráč Mařík Miloslav

Mařík Miloslav

User Pic
Jméno: Mařík Miloslav
Oddíl: Šachový klub Loko Praha z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1987
Elo mezinárodní: 1937
ID: 15312
FIDE ID: 330299
Rok narození: 1957
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 ŠK Loko Praha C 1951 2006 Franěk Jan TJ Bohemians F 1906 1986 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Loko Praha C 1951 2006 Reljič Michael ŠK Sokol Vyšehrad G 1999 2017 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Loko Praha C 1951 2006 Cantier Jean-Francois GROP - D 1912 1903 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Loko Praha C 1951 2006 Pacovský Ota ŠK Mahrla C 1756 1764 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Loko Praha C 1951 2006 Malý Filip SK OAZA Praha D 1921 1952 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Loko Praha C 1951 2006 Valeš Václav ŠK Bohnice A 2136 2131 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Loko Praha C 1951 2006 Kotrba Tomáš ŠK Viktoria Žižkov C 2009 2003 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Loko Praha C 1951 2006 Nentvich Libor Sokol Vršovice D 1735 1731 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Loko Praha B 1951 2006 Kopta Pavel TJ Kobylisy C 2229 2213 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Loko Praha B 1951 2006 Rada Jan Dukla D 1873 1921 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Loko Praha B 1951 2006 Janáček Jaroslav ŠK Mahrla B 2004 2006 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Loko Praha B 1951 2006 Holub Jan TJ Bohemians D 1859 1885 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Loko Praha B 1951 2006 Veselý Jaroslav USK Praha A 0 1711 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Loko Praha B 1951 2006 Pták Pavel Dukla B 2047 2062 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Loko Praha C 1940 1986 Martinka Jakub ŠK Sokol Vyšehrad H 1851 1833 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Loko Praha C 1940 1986 Pivoňka Michael ŠK Smíchov B 1766 1767 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Loko Praha C 1940 1986 Bicek Richard ŠK DP Praha D - EA Hotels 2100 2092 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Loko Praha C 1940 1986 Legkostup Maxim Sokol Praha Vršovice E 1740 1707 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Loko Praha C 1940 1986 Felcman Jiří ŠO Praga Praha B 1876 1875 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Loko Praha C 1940 1986 Malý Marek DDM Praha 6 B 2143 2141 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Loko Praha C 1940 1986 Horký Pavel Kbel.šach. reprezentace B 1993 2016 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Loko Praha C 1940 1986 Kopta Jiří Šachový klub Praha 4 "A" 1975 1967 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Loko Praha B 1940 1986 Drahorád Daniel TJ Bohemians Praha E 1983 1989 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Loko Praha B 1940 1986 Přibyl Jaroslav Unichess D 1977 1946 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Loko Praha B 1940 1986 Paulovič Tomáš TJ Kobylisy E 2096 2073 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Loko Praha B 1940 1986 Nentvich Libor Sokol Praha Vršovice C 1790 1798 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Loko Praha B 1940 1986 Rývová Anna ŠO Praga Praha A 1850 1826 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Loko Praha B 1940 1986 Světlý Jiří Dukla D 1879 1863 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Loko Praha B 1940 1986 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad E 1849 1834 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Loko Praha B 1940 1986 Zikmund Daniel ŠK Smíchov A 1855 1852 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Loko Praha B 1940 1986 Koper Štefan ŠK Mahrla B 1855 1846 0 soutěž
2017/2018 11 ŠK Loko Praha C 1913 1926 Vitvar Zdeněk Sokol Praha Vršovice E 0 1899 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Loko Praha C 1913 1926 Štěpánek Josef ŠK Praha - Smíchov C 0 1788 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Loko Praha C 1913 1926 Rada Jan ŠO TJ Dukla Praha D 0 2006 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Loko Praha C 1913 1926 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov C 2152 2136 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Loko Praha C 1913 1926 Janeček Václav USK Praha B 1844 1831 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Loko Praha C 1913 1926 Štěrba Erik SK Lokomotiva Radlice B 1797 1989 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Loko Praha C 1913 1926 Malá Anna Unichess Ž 1814 1838 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Loko Praha C 1913 1926 Černoch Vít Kbel.šach. reprezentace B 1886 1904 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Loko Praha C 1913 1926 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad G 2093 2080 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Loko Praha B 1913 1926 Heller Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 1878 1889 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Loko Praha B 1913 1926 Obrázek Karel USK Praha A 1797 1787 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Loko Praha B 1913 1926 Kopička Karel TJ Bohemians Praha D 2034 2045 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Loko Praha B 1913 1926 Chmel Kristián TJ Kobylisy E 2126 2130 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Loko Praha B 1913 1926 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad E 1934 1917 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Loko Praha B 1913 1926 Rývová Anna ŠO Praga Praha A 1906 1864 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Loko Praha B 1913 1926 Krutina Miroslav ŠK Viktoria Žižkov B 1927 1914 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Loko Praha A 1913 1926 Ambrož Antonín TJ Bohemians Praha C 1974 1966 0 soutěž
2016/2017 11 ŠK Loko Praha B 1927 1959 Čermák Luděk GROP D 1992 1931 1 soutěž
2016/2017 10 ŠK Loko Praha B 1927 1959 Sochor Tomáš Sokol Kobylisy E 1879 1848 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Loko Praha B 1927 1959 Sargsyan Karen ŠK Sokol Vyšehrad E 0 soutěž
2016/2017 8 ŠK Loko Praha B 1927 1959 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha E 1871 1917 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Loko Praha B 1927 1959 Borovský Ivan SK OAZA Praha B 1980 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Loko Praha B 1927 1959 Hadrava Jaroslav Unichess D 1961 1974 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Loko Praha B 1927 1959 Vojtíšek Miloš Kbel.šach. reprezentace 1727 1749 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Loko Praha B 1927 1959 Petruň Milan TJ Bohemians Praha D 1954 1947 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Loko Praha B 1927 1959 Zdrubecký Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad D 1953 1953 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Loko Praha B 1927 1959 Pesr Jaromír ŠK DP Praha - VŠFS I 2067 2064 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Loko Praha B 1937 1987 Kopička Karel TJ Bohemians Praha D 2029 1999 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Loko Praha B 1937 1987 Chmel Kristián TJ Kobylisy E 2102 2101 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Loko Praha B 1937 1987 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad E 1915 1918 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Loko Praha B 1937 1987 Rývová Anna ŠO Praga Praha A 1832 1826 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Loko Praha B 1937 1987 Krutina Miroslav ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1941 1 soutěž
2016/2017 5 Silon Sezimovo Ústí 1927 1959 Dvořák Arnošt Royal České Budějovice B 1874 1791 1 soutěž
2016/2017 4 Silon Sezimovo Ústí 1927 1959 Nejdl Eduard QCC České Budějovice C 2002 2002 0 soutěž
2016/2017 3 Silon Sezimovo Ústí 1927 1959 Melmuk Petr Spartak Počátky 2040 2055 1 soutěž
2016/2017 2 Silon Sezimovo Ústí 1927 1959 Janovský Martin Spartak Soběslav 2009 1989 ½ soutěž
2016/2017 1 Silon Sezimovo Ústí 1927 1959 Baloun Tomáš ŠK Týn n.Vlt. 1883 1911 1 soutěž
2016/2017 7 Silon Sezimovo Ústí 1927 1959 Melmuk Petr Spartak Počátky 2040 2055 1 soutěž
2016/2017 6 Silon Sezimovo Ústí 1927 1959 Papáček Štěpán Jiskra Třeboň 2246 2195 ½ soutěž
2016/2017 4 Silon Sezimovo Ústí 1927 1959 Baloun Tomáš ŠK Týn n.Vlt. 1883 1911 1 soutěž
2016/2017 2 Silon Sezimovo Ústí 1927 1959 Janovský Martin Spartak Soběslav 2009 1989 ½ soutěž
2016/2017 1 Silon Sezimovo Ústí 1927 1959 Žilavý Jan Sokol Tábor C 2016 2033 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Loko Praha B 1927 1959 Paulovič Milan Sokol Praha-Kobylisy D 1820 1831 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Loko Praha B 1927 1959 Pirklová Hana SK OAZA Praha C 2126 2108 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Loko Praha B 1927 1959 Černý Josef Viktoria Žižkov B 1879 1898 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Loko Praha B 1927 1959 Šmíd Jaroslav TJ Pankrác D 2073 2077 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Loko Praha B 1927 1959 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad F 1870 1837 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Loko Praha B 1927 1959 Štěrba Karel SK OAZA Praha D 1891 1908 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK Loko Praha B 1927 1959 Vávra Jan Sokol Praha Vršovice B 2028 2025 ½ soutěž
2015/2016 11 Traxler Veselí nad Lužnicí 1927 1959 Nagy Ladislav QCC Č.Budějovice B 1816 1876 ½ soutěž
2015/2016 10 Traxler Veselí nad Lužnicí 1927 1959 Lenc Bohumil Spartak Soběslav 1939 1910 ½ soutěž
2015/2016 9 Traxler Veselí nad Lužnicí 1927 1959 Kotál Václav ČZ Strakonice 1908 1887 1 soutěž
2015/2016 8 Traxler Veselí nad Lužnicí 1927 1959 Gdovin Ján Šk Písek B 2093 2087 ½ soutěž
2015/2016 7 Traxler Veselí nad Lužnicí 1927 1959 Mráz Miroslav Šk Český Krumlov 1996 1990 ½ soutěž
2015/2016 6 Traxler Veselí nad Lužnicí 1927 1959 Petrák Robert ŠSRH Bechyně 2007 2015 ½ soutěž
2015/2016 5 Traxler Veselí nad Lužnicí 1927 1959 Mindl Josef Sokol Tábor B 2011 2009 ½ soutěž
2015/2016 4 Traxler Veselí nad Lužnicí 1927 1959 Příborský Jan Tatran Prachatice 2366 2351 1 soutěž
2015/2016 3 Traxler Veselí nad Lužnicí 1927 1959 Chval Petr Slovan Jindřichův Hradec 1931 1953 ½ soutěž
2015/2016 2 Traxler Veselí nad Lužnicí 1927 1959 Bernášek Václav DDM Písek B 2075 2072 ½ soutěž
2015/2016 1 Traxler Veselí nad Lužnicí 1927 1959 Novák Martin Hraničář Horní Stropnice 1911 1810 0 soutěž
2014/2015 11 SK Loko Praha B 1957 1990 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad F 2045 2050 ½ soutěž
2014/2015 10 SK Loko Praha B 1957 1990 Vogl Milan USK Praha A 1856 1 soutěž
2014/2015 9 SK Loko Praha B 1957 1990 Vašek Daniel Bohemians Praha D 1995 2000 1 soutěž
2014/2015 8 SK Loko Praha B 1957 1990 Hlaváček Tomáš Viktoria Žižkov B 2037 2045 1 soutěž
2014/2015 7 SK Loko Praha B 1957 1990 Kusalík Roman ŠK Bohnice A 1968 2005 0 soutěž
2014/2015 6 SK Loko Praha B 1957 1990 Lizner Jaroslav TJ Pankrác D 2022 2025 0 soutěž
2014/2015 5 SK Loko Praha B 1957 1990 Němec Václav SK OAZA Praha C 1871 1779 1 soutěž
2014/2015 4 SK Loko Praha B 1957 1990 Rada Miroslav Unichess ČSOB E 1853 1889 0 soutěž
2014/2015 3 SK Loko Praha B 1957 1990 Radics Robert TJ Praga Praha B 1767 1804 1 soutěž
2014/2015 2 SK Loko Praha B 1957 1990 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha B 2096 2111 0 soutěž
2014/2015 1 SK Loko Praha B 1957 1990 Horyna Josef Sokol Vršovice C 1866 1864 1 soutěž
2014/2015 9 Traxler Veselí n.Lužn. 1957 1990 Šourek Martin Silon Sezimovo Ústí 1870 1892 ½ soutěž
2014/2015 8 Traxler Veselí n.Lužn. 1957 1990 Pikhart Miroslav Sokol Tábor C 1864 1881 ½ soutěž
2014/2015 7 Traxler Veselí n.Lužn. 1957 1990 Sýkora Karel Jiskra Třeboň 1835 1 soutěž
2014/2015 6 Traxler Veselí n.Lužn. 1957 1990 Novák Pavel Spartak Sezimovo Ústí 1887 1893 0 soutěž
2014/2015 5 Traxler Veselí n.Lužn. 1957 1990 Foit Vladimír Spartak Počátky 1961 1968 1 soutěž
2014/2015 4 Traxler Veselí n.Lužn. 1957 1990 Baloun Tomáš ŠK Týn n. Vlt. 1880 1893 1 soutěž
2014/2015 3 Traxler Veselí n.Lužn. 1957 1990 Malý Pavel ŠS Reality Horňák Bechyně B 1843 1878 1 soutěž
2014/2015 2 Traxler Veselí n.Lužn. 1957 1990 Outrata Hynek Slovan Jindřichův Hradec B 1626 1626 1 soutěž
2014/2015 5 Traxler Veselí n.Lužn. 1957 1990 Lacina Adolf Hraničář Horní Stropnice 2221 2235 ½ soutěž
2014/2015 4 Traxler Veselí n.Lužn. 1957 1990 Vykoukal František Spartak Kaplice 1862 1836 ½ soutěž
2014/2015 3 Traxler Veselí n.Lužn. 1957 1990 Švejnoha Miroslav ČZ Strakonice C 1808 ½ soutěž
2014/2015 2 Traxler Veselí n.Lužn. 1957 1990 Novák Pavel Spartak Sezimovo Ústí 1887 1893 0 soutěž
2014/2015 1 Traxler Veselí n.Lužn. 1957 1990 Outrata Hynek Slovan Jindřichův Hradec B 1626 1626 1 soutěž
2014/2015 11 Slovan Jindřichův Hradec 1937 1987 Bernáth Štefan Šachový spolek Reality Bechyně A 1924 1924 0 soutěž
2014/2015 10 Slovan Jindřichův Hradec 1957 1990 Hlavsa Filip Šachklub Písek B 1868 1909 0 soutěž
2014/2015 9 Slovan Jindřichův Hradec 1957 1990 Mészáros Luděk Sokol Tábor 2103 2123 0 soutěž
2014/2015 7 Slovan Jindřichův Hradec 1957 1990 Hostička František ŠO TJ Tatran Prachatice A 2211 2204 ½ soutěž
2014/2015 6 Slovan Jindřichův Hradec 1957 1990 Mráz Miroslav ŠK Český Krumlov 2012 2003 ½ soutěž
2014/2015 5 Slovan Jindřichův Hradec 1957 1990 Kouba Pavel QCC České Budějovice B 1823 1821 1 soutěž
2014/2015 3 Slovan Jindřichův Hradec 1957 1990 Krch Lukáš Sokol Tábor B 1911 1912 1 soutěž
2014/2015 2 Slovan Jindřichův Hradec 1957 1990 Zeman Matyáš ČZ Strakonice A 1649 1839 0 soutěž
2014/2015 1 Slovan Jindřichův Hradec 1957 1990 Kellner Petr DDM Písek B 1917 1887 0 soutěž
2013/2014 5 Traxler Veselí n.Lužn. B 1945 1933 Janeba Petr ČZ Strakonice C 1890 1906 1 soutěž
2013/2014 4 Traxler Veselí n.Lužn. B 1945 1933 Mazur David ŠS Bechyně B 2008 1975 1 soutěž
2013/2014 3 Traxler Veselí n.Lužn. B 1945 1933 Trčka Václav Jiskra Třeboň 1939 1953 ½ soutěž
2013/2014 2 Traxler Veselí n.Lužn. B 1945 1933 Straka Zdeněk ŠK Týn nad Vltavou 1930 1902 1 soutěž
2013/2014 1 Traxler Veselí n.Lužn. B 1945 1933 Lorenc Zdeněk QCC České Budějovice C 2008 ½ soutěž
2013/2014 7 TRAXLER Veselí n/l B 1945 1933 Trčka Václav TJ Jiskra Třeboň 1939 1953 ½ soutěž
2013/2014 6 TRAXLER Veselí n/l B 1945 1933 Lorenc Zdeněk QCC České Budějovice C 2008 ½ soutěž
2013/2014 5 TRAXLER Veselí n/l B 1945 1933 Novák Martin Slávia České Budějovice 1728 1798 1 soutěž
2013/2014 3 TRAXLER Veselí n/l B 1945 1933 Lauko Marián Spartak Kaplice 1872 1920 1 soutěž
2013/2014 2 TRAXLER Veselí n/l B 1945 1933 Lenc Bohumil Spartak Soběslav A 1972 1934 ½ soutěž
2013/2014 1 TRAXLER Veselí n/l B 1945 1933 Toman Antonín Slovan Jindřichův Hradec B 1931 1933 1 soutěž
2013/2014 11 Traxler Veselí nad Lužnicí A 1945 1933 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec 2019 1990 ½ soutěž
2013/2014 10 Traxler Veselí nad Lužnicí A 1945 1933 Mazur David Šs Reality Horňák Bechyně A 2008 1975 ½ soutěž
2013/2014 9 Traxler Veselí nad Lužnicí A 1945 1933 Grill Roman Šachklub Písek B 2148 2147 ½ soutěž
2013/2014 8 Traxler Veselí nad Lužnicí A 1945 1933 Pikhart Miroslav Sokol Tábor C 1946 1921 1 soutěž
2013/2014 7 Traxler Veselí nad Lužnicí A 1945 1933 Mošnička Jan TJ Silon Sezimovo Ústí 1873 1850 0 soutěž
2013/2014 6 Traxler Veselí nad Lužnicí A 1945 1933 Kellner Petr DDM Písek B 1920 1881 1 soutěž
2013/2014 5 Traxler Veselí nad Lužnicí A 1945 1933 Janeba Petr ČZ Strakonice B 1890 1906 1 soutěž
2013/2014 4 Traxler Veselí nad Lužnicí A 1945 1933 Karlíček Pavel Šk Český Krumlov 2104 2082 ½ soutěž
2013/2014 3 Traxler Veselí nad Lužnicí A 1945 1933 Mindl Josef Sokol Tábor B 2069 2064 0 soutěž
2013/2014 2 Traxler Veselí nad Lužnicí A 1945 1933 Mezera Lukáš Qcc České Budějovice B 2039 2047 ½ soutěž
2013/2014 1 Traxler Veselí nad Lužnicí A 1945 1933 Novák Pavel TJ Spartak Sezimovo Ústí 1883 1896 1 soutěž
2012/2013 11 TRAXLER Veselí n/L B 1938 1937 Kovář Petr ČZ Strakonice C 1990 1941 0 soutěž
2012/2013 10 TRAXLER Veselí n/L B 1938 1937 Kouba Pavel QCC Č.Budějovice C 1871 1816 0 soutěž
2012/2013 9 TRAXLER Veselí n/L B 1938 1937 Vondruš Martin Slovan Jindřichův Hradec B 1946 1924 ½ soutěž
2012/2013 8 TRAXLER Veselí n/L B 1938 1937 Šafránek Václav Spartak Kaplice 1780 1 soutěž
2012/2013 7 TRAXLER Veselí n/L B 1938 1937 Žilavý Jan ŠACHklub Tábor A 1736 1822 1 soutěž
2012/2013 6 TRAXLER Veselí n/L B 1938 1937 Bernáth Štefan ŠS Bechyně B 1928 1952 1 soutěž
2012/2013 4 TRAXLER Veselí n/L B 1938 1937 Hausner Ivan DDM Písek 2407 2390 0 soutěž
2012/2013 3 TRAXLER Veselí n/L B 1938 1937 Melmuk Petr Spartak Počátky 2009 2045 ½ soutěž
2012/2013 2 TRAXLER Veselí n/L B 1938 1937 Brabec Milan Royal Č.Budějovice 2140 2074 0 soutěž
2012/2013 1 TRAXLER Veselí n/L B 1938 1937 Hřídel Marek ŠACHklub Písek C 1908 0 soutěž
2012/2013 11 Traxler Veselí nad Lužnicí 1938 1937 Miesbauer Jan Šachklub Písek "B" 1896 1832 ½ soutěž
2012/2013 10 Traxler Veselí nad Lužnicí 1938 1937 Zabloudil František TJ Silon Sezimovo Ústí 1885 1838 1 soutěž
2012/2013 9 Traxler Veselí nad Lužnicí 1938 1937 Mrňa Milan Spartak Soběslav 1782 ½ soutěž
2012/2013 8 Traxler Veselí nad Lužnicí 1938 1937 Vacek Josef Sokol Tábor "C" 1741 1833 1 soutěž
2012/2013 7 Traxler Veselí nad Lužnicí 1938 1937 Lacina Adolf ČZ Strakonice "A" 2217 2216 0 soutěž
2012/2013 6 Traxler Veselí nad Lužnicí 1938 1937 Váhala Tomáš Šk Týn nad Vltavou 1901 1869 ½ soutěž
2012/2013 5 Traxler Veselí nad Lužnicí 1938 1937 Houdek Pavel Šachový spolek Reality Horňák Bechyně 2093 2065 ½ soutěž
2012/2013 4 Traxler Veselí nad Lužnicí 1938 1937 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec 2023 2028 0 soutěž
2012/2013 3 Traxler Veselí nad Lužnicí 1938 1937 Punčochář Jiří QCC České Budějovice "B" 1940 1973 ½ soutěž
2012/2013 2 Traxler Veselí nad Lužnicí 1938 1937 Pekarovič Jaroslav TJ Spartak Sezimovo Ústí 1832 1868 1 soutěž
2012/2013 1 Traxler Veselí nad Lužnicí 1938 1937 Kůta Miroslav ČZ Strakonice "B" 1838 1838 ½ soutěž
2011/2012 11 Traxler Veselí n.Lužn. 1965 1951 Zabloudil František Silon Sezimovo Ústí 1927 1867 1 soutěž
2011/2012 10 Traxler Veselí n.Lužn. 1965 1951 Foit Vladimír Spartak Počátky 1869 0 soutěž
2011/2012 9 Traxler Veselí n.Lužn. 1965 1951 Kříha Pavel SK Royal České Budějovice 1893 1915 ½ soutěž
2011/2012 8 Traxler Veselí n.Lužn. 1965 1951 Šedivý Karel Spartak Soběslav 1907 1907 1 soutěž
2011/2012 7 Traxler Veselí n.Lužn. 1965 1951 Novák Jiří Spartak Sezimovo Ústí 1951 1958 ½ soutěž
2011/2012 6 Traxler Veselí n.Lužn. 1965 1951 Janeba Petr ČZ Strakonice A 1928 1950 ½ soutěž
2011/2012 5 Traxler Veselí n.Lužn. 1965 1951 Kratochvíl Miloš Šachklub Písek B 2058 2063 1 soutěž
2011/2012 4 Traxler Veselí n.Lužn. 1965 1951 Hess Pavel QCC České Budějovice B 1879 1891 ½ soutěž
2011/2012 3 Traxler Veselí n.Lužn. 1965 1951 Absolon Václav ŠS Bechyně 1967 1985 0 soutěž
2011/2012 2 Traxler Veselí n.Lužn. 1965 1951 Válek Tomáš Sokol Tábor B 1828 1845 1 soutěž
2011/2012 1 Traxler Veselí n.Lužn. 1965 1951 Čipera Josef ČZ Strakonice B 1792 1789 ½ soutěž
2011/2012 11 Slovan Jindřichův Hradec 1965 1951 Landa Jiří ŠACHklub Písek 1959 1959 0 soutěž
2011/2012 10 Slovan Jindřichův Hradec 1965 1951 Mindl Josef Sokol Tábor 2092 2092 0 soutěž
2011/2012 9 Slovan Jindřichův Hradec 1965 1951 Vošahlík Jiří Sokol Plzeň Letná 1727 1730 ½ soutěž
2011/2012 8 Slovan Jindřichův Hradec 1965 1951 Koubek Václav Šachový klub Viktoria Žižkov 2110 2125 0 soutěž
2011/2012 6 Slovan Jindřichův Hradec 1965 1951 Chlad Lukáš Šachklub Sokol Klatovy 1921 1903 ½ soutěž
2011/2012 5 Slovan Jindřichův Hradec 1965 1951 Šedivý Roman ŠK Český Krumlov 1813 1751 1 soutěž
2011/2012 4 Slovan Jindřichův Hradec 1965 1951 Rajnyš Vladimír QCC České Budějovice 2063 2066 1 soutěž
2011/2012 3 Slovan Jindřichův Hradec 1965 1951 Kopřiva Martin Sokol Domažlice 1736 1751 ½ soutěž
2010/2011 11 Traxler Veselí n.Lužn. 1997 Zikmund Alexandr Tatran Prachatice 1814 ½ soutěž
2010/2011 10 Traxler Veselí n.Lužn. 1997 Veselý Roman ČZ Strakonice 1925 1 soutěž
2010/2011 8 Traxler Veselí n.Lužn. 1997 Bernáth Štefan Reality Horňák Bechyně 1921 ½ soutěž
2010/2011 7 Traxler Veselí n.Lužn. 1997 Krbúšik Marián Silon Sezimovo Ústí 1979 ½ soutěž
2010/2011 6 Traxler Veselí n.Lužn. 1997 Šperger Michal Royal České Budějovice 2003 0 soutěž
2010/2011 5 Traxler Veselí n.Lužn. 1997 Pekarovič Jaroslav Spartak Sezimovo Ústí 1935 ½ soutěž
2010/2011 4 Traxler Veselí n.Lužn. 1997 Foit Vladimír Spartak Počátky 1890 1 soutěž
2010/2011 3 Traxler Veselí n.Lužn. 1997 Popelka Oldřich Slovan Jindřichův Hradec 2066 0 soutěž
2010/2011 2 Traxler Veselí n.Lužn. 1997 Hlavsa Filip Sokol Platan Písek B 1861 1 soutěž
2010/2011 1 Traxler Veselí n.Lužn. 1997 Havlíček Jiří QCC České Budějovice B 1934 1 soutěž
2010/2011 11 Spartak Soběslav 1997 Dort Pavel QCC České Budějovice C 1827 1 soutěž
2010/2011 10 Spartak Soběslav 1997 Chval Petr SK Royal České Budějovice B 1946 ½ soutěž
2010/2011 9 Spartak Soběslav 1997 Brom Jiří ŠK Týn n.Vlt. 2043 1 soutěž
2010/2011 8 Spartak Soběslav 1997 Čipera Josef ČZ Strakonice C 1792 1 soutěž
2010/2011 7 Spartak Soběslav 1997 Krch Lukáš Reality Horňák Bechyně B 1921 1 soutěž
2010/2011 6 Spartak Soběslav 1997 Ptáčník Pavel Slovan Jindřichův Hradec B 1794 0 soutěž
2010/2011 5 Spartak Soběslav 1997 Hess Pavel QCC České Budějovice D 1890 ½ soutěž
2010/2011 4 Spartak Soběslav 1997 Kovář Petr ČZ Strakonice B 1967 0 soutěž
2010/2011 3 Spartak Soběslav 1997 Lauko Marián Spartak Kaplice 2002 0 soutěž
2010/2011 2 Spartak Soběslav 1997 Janovský Martin DDM Písek 1968 0 soutěž
2010/2011 1 Spartak Soběslav 1997 Muzikář Jan ŠK Český Krumlov B - Koberce Kájov 1950 ½ soutěž
2009/2010 11 Spartak Sobeslav 1967 Šedivý Roman Koberce Kajov 1809 1 soutěž
2009/2010 10 Spartak Sobeslav 1967 Veselý Roman Sokol Pisek C 1948 1 soutěž
2009/2010 8 Spartak Sobeslav 1967 Novák Josef QCC C. Budejovice C 1790 1 soutěž
2009/2010 7 Spartak Sobeslav 1967 Lorenc Zdeněk QCC C. Budejovice D 1930 0 soutěž
2009/2010 6 Spartak Sobeslav 1967 Janeček Josef SS Bechyne 2114 ½ soutěž
2009/2010 5 Spartak Sobeslav 1967 Procházka Jiří Spartak Pocatky 2092 ½ soutěž
2009/2010 4 Spartak Sobeslav 1967 Vondruš Martin Slovan Jindrichuv Hradec B 1970 ½ soutěž
2009/2010 3 Spartak Sobeslav 1967 Erban Štěpán Tatran Prachatice B 1975 1 soutěž
2009/2010 2 Spartak Sobeslav 1967 Bartoš Alois SK Tyn n.Vlt. 2080 1 soutěž
2009/2010 1 Spartak Sobeslav 1967 Pekarovič Jaroslav Silon Sezimovo Usti 1965 1 soutěž
2009/2010 11 TRAXLER Veseli nad Luznici 1967 Toman Antonín Slovan Jindrichuv Hradec 1850 ½ soutěž
2009/2010 10 TRAXLER Veseli nad Luznici 1967 Pospíšil Jindřich CZ Strakonice B 1724 ½ soutěž
2009/2010 9 TRAXLER Veseli nad Luznici 1967 Krška David QCC Ceske Budejovice B 1855 1 soutěž
2009/2010 8 TRAXLER Veseli nad Luznici 1967 Říha Martin TJ SPARTAK MAS Sezimovo Usti 1933 ½ soutěž
2009/2010 7 TRAXLER Veseli nad Luznici 1967 Pravdík Kamil Sokol Tabor C 2015 0 soutěž
2009/2010 6 TRAXLER Veseli nad Luznici 1967 Bartoš Alois Sokol Tabor B 2080 1 soutěž
2009/2010 5 TRAXLER Veseli nad Luznici 1967 Richtr Zdeněk ROYAL Ceske Budejovice 2138 ½ soutěž
2009/2010 4 TRAXLER Veseli nad Luznici 1967 Veselý Roman CZ Strakonice A 1948 0 soutěž
2009/2010 3 TRAXLER Veseli nad Luznici 1967 Mazur David REALITY HORNAK Bechyne 2011 1 soutěž
2009/2010 2 TRAXLER Veseli nad Luznici 1967 Matějka Radek Sokol Platan Pisek B 1965 ½ soutěž
2009/2010 1 TRAXLER Veseli nad Luznici 1967 Tomek Jiří SO TJ Tatran Prachatice 1878 0 soutěž
2008/2009 11 TRAXLER Veseli nad Luznici B 1922 Veselý Roman CZ Strakonice B 2014 ½ soutěž
2008/2009 10 TRAXLER Veseli nad Luznici B 1922 Mrňa Milan Spartak Sobeslav 1797 1 soutěž
2008/2009 9 TRAXLER Veseli nad Luznici B 1922 Ludačka Miroslav SK Ceský Krumlov B 1855 0 soutěž
2008/2009 8 TRAXLER Veseli nad Luznici B 1922 Zabloudil František Silon Sezimovo Usti 1875 1 soutěž
2008/2009 7 TRAXLER Veseli nad Luznici B 1922 Brčák Marek Sachový spolek Bechyne B 1960 ½ soutěž
2008/2009 6 TRAXLER Veseli nad Luznici B 1922 Kellner Petr Sokol DDM Pisek 1905 1 soutěž
2008/2009 5 TRAXLER Veseli nad Luznici B 1922 Wimberský Antonín Tatran Prachatice B 1771 ½ soutěž
2008/2009 4 TRAXLER Veseli nad Luznici B 1922 Trnka Tomáš Spartak Pocatky 1823 1 soutěž
2008/2009 3 TRAXLER Veseli nad Luznici B 1922 Dort Pavel QCC Ceské Budejovice C 1820 1 soutěž
2008/2009 2 TRAXLER Veseli nad Luznici B 1922 Straka Zdeněk Sokol Tabor D 1881 0 soutěž
2008/2009 11 Traxler Veseli n.Luzn. 1922 David Karel Spartak MAS Sezimovo Usti 1844 1 soutěž
2008/2009 10 Traxler Veseli n.Luzn. 1922 Vít Přemysl Tatran Prachatice 1907 ½ soutěž
2008/2009 9 Traxler Veseli n.Luzn. 1922 Rajnyš Vladimír SK Cesky Krumlov 2054 0 soutěž
2008/2009 8 Traxler Veseli n.Luzn. 1922 Plášil Vojtěch Slovan Jindrichuv Hradec 1916 1 soutěž
2008/2009 7 Traxler Veseli n.Luzn. 1922 Vlach Martin CZ Strakonice 1895 1 soutěž
2008/2009 6 Traxler Veseli n.Luzn. 1922 Grill Roman Sokol Platan Pisek B 2137 0 soutěž
2008/2009 5 Traxler Veseli n.Luzn. 1922 Sálus Jiří Sokol Tabor B 1809 1 soutěž
2008/2009 4 Traxler Veseli n.Luzn. 1922 Válek Tomáš Sokol Tabor C 1888 0 soutěž
2008/2009 3 Traxler Veseli n.Luzn. 1922 Straka Zdeněk SK Tyn n.Vlt. 1881 1 soutěž
2008/2009 2 Traxler Veseli n.Luzn. 1922 Šťastný Vratislav Reality Hornak Bechyne 1879 1 soutěž
2008/2009 1 Traxler Veseli n.Luzn. 1922 Richtr Zdeněk Royal Ceske Budejovice 2142 ½ soutěž
2007/2008 11 Beseda Veselí n.Lužn. 1874 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec 1712 ½ soutěž
2007/2008 9 Beseda Veselí n.Lužn. 1874 Novák Jiří Spartak MAS Sez. Ústí 1883 0 soutěž
2007/2008 8 Beseda Veselí n.Lužn. 1874 Říha František Sokol Platan Písek B 1790 0 soutěž
2007/2008 7 Beseda Veselí n.Lužn. 1874 Kepka Miloslav ČZ Strakonice A 1942 ½ soutěž
2007/2008 6 Beseda Veselí n.Lužn. 1874 Půža Julius QCC Č. Budějovice C 1745 1 soutěž
2007/2008 5 Beseda Veselí n.Lužn. 1874 Růžička Aleš Sokol Tábor C 1969 0 soutěž
2007/2008 4 Beseda Veselí n.Lužn. 1874 Houdek Pavel Reality Horňák Bechyně 2047 1 soutěž
2007/2008 3 Beseda Veselí n.Lužn. 1874 Říha Martin ŠK Týn n.Vlt. 1928 ½ soutěž
2007/2008 2 Beseda Veselí n.Lužn. 1874 Čipera Josef ČZ Strakonice B 1749 0 soutěž
2007/2008 1 Beseda Veselí n.Lužn. 1874 Blažek Jiří QCC Č. Budějovice B 1949 ½ soutěž
2006/2007 11 Beseda Veselí nad Lužnicí "B" 1896 Půža Julius QCC České Budějovice "D" 1756 1 soutěž
2006/2007 10 Beseda Veselí nad Lužnicí "B" 1896 Kratochvíl Jiří QCC České Budějovice "E" 1760 0 soutěž
2006/2007 8 Beseda Veselí nad Lužnicí "B" 1896 ŠO TJ Tatran Prachatice "A" 1 soutěž
2006/2007 7 Beseda Veselí nad Lužnicí "B" 1896 Krystián Miroslav TJ Spartak Počátky 1716 ½ soutěž
2006/2007 6 Beseda Veselí nad Lužnicí "B" 1896 Krch Lukáš Sokol Tábor "D" 1758 0 soutěž
2006/2007 5 Beseda Veselí nad Lužnicí "B" 1896 Růžička Vojtěch Sokol Platan Písek "B" 1851 0 soutěž
2006/2007 4 Beseda Veselí nad Lužnicí "B" 1896 Kašpar Jaroslav Šachklub Velešín 1743 ½ soutěž
2006/2007 3 Beseda Veselí nad Lužnicí "B" 1896 Petkov Andon Spartak Soběslav "A" 1802 1 soutěž
2006/2007 2 Beseda Veselí nad Lužnicí "B" 1896 Verner Pavel ČZ Strakonice "B" 1897 0 soutěž
2006/2007 1 Beseda Veselí nad Lužnicí "B" 1896 Šperger Michal Royal České Budějovice 1882 0 soutěž
2006/2007 11 Beseda Veselí nad Lužnicí 1896 Durchan Milan QCC České Budějovice C 1741 1 soutěž
2006/2007 10 Beseda Veselí nad Lužnicí 1896 Malý Pavel Reality Horňák Bechyně 1911 0 soutěž
2006/2007 9 Beseda Veselí nad Lužnicí 1896 Krbúšik Marián Sokol Tábor C 1882 1 soutěž
2006/2007 8 Beseda Veselí nad Lužnicí 1896 Gdovin Ján Sokol Platan Písek 2079 ½ soutěž
2006/2007 7 Beseda Veselí nad Lužnicí 1896 Verner Pavel ČZ Strakonice 1897 ½ soutěž
2006/2007 6 Beseda Veselí nad Lužnicí 1896 Smetana Jan ŠK Český Krumlov B 1 soutěž
2006/2007 5 Beseda Veselí nad Lužnicí 1896 Valdman Jan QCC České Budějovice B 1 soutěž
2006/2007 4 Beseda Veselí nad Lužnicí 1896 Dudlíček Josef Spartak MAS Sezimovo Ústí 1847 1 soutěž
2006/2007 3 Beseda Veselí nad Lužnicí 1896 Machálek Martin ŠK Týn nad Vltavou 1802 1 soutěž
2006/2007 2 Beseda Veselí nad Lužnicí 1896 Němeček Roman Slovan Jindřichův Hradec 1735 1 soutěž
2006/2007 1 Beseda Veselí nad Lužnicí 1896 Beter Arnošt ŠK Český Krumlov A 1970 0 soutěž
2005/2006 11 Beseda Veselí nad Lužnicí 1866 Orel Josef Sokol Tábor C 1909 1 soutěž
2005/2006 10 Beseda Veselí nad Lužnicí 1866 Beter Arnošt ŠK Český Krumlov 1930 1 soutěž
2005/2006 9 Beseda Veselí nad Lužnicí 1866 Zikmund Alexandr Tatran Prachatice 1778 1 soutěž
2005/2006 8 Beseda Veselí nad Lužnicí 1866 Mazur David Reality Horňák Bechyně 1973 ½ soutěž
2005/2006 7 Beseda Veselí nad Lužnicí 1866 Veselý Roman ČZ Strakonice 1790 ½ soutěž
2005/2006 6 Beseda Veselí nad Lužnicí 1866 Zapletal Jindřich Sokol Tábor B 2032 ½ soutěž
2005/2006 5 Beseda Veselí nad Lužnicí 1866 Drda Jaroslav Koberce Kájov 1665 0 soutěž
2005/2006 4 Beseda Veselí nad Lužnicí 1866 Plášil Vojtěch Slovan Jindřichův Hradec 1917 1 soutěž
2005/2006 3 Beseda Veselí nad Lužnicí 1866 Růžička Vojtěch Sokol Písek B 1855 0 soutěž
2005/2006 2 Beseda Veselí nad Lužnicí 1866 Novák Jiří Spartak MAS Sezimovo Ústí 1853 ½ soutěž
2005/2006 11 ŠK Veselí nad Lužnicí "B" 1866 Nováková Blanka TJ Lokomotiva DKV České Budějovice "C" 1707 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠK Veselí nad Lužnicí "B" 1866 Marek Jan Šachový klub Týn nad Vltavou "A" 1854 1 soutěž
2005/2006 8 ŠK Veselí nad Lužnicí "B" 1866 Cuhra Martin Sokol Tábor "D" 1996 1 soutěž
2005/2006 7 ŠK Veselí nad Lužnicí "B" 1866 Car Ivan TJ ŠO Mikrochem Třeboň "A" 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK Veselí nad Lužnicí "B" 1866 Pospíšil Jindřich ČZ Strakonice "B" 1734 1 soutěž
2005/2006 5 ŠK Veselí nad Lužnicí "B" 1866 Žáček Jiří ČZ Strakonice "C" 1851 ½ soutěž
2005/2006 4 ŠK Veselí nad Lužnicí "B" 1866 Kašpar Jaroslav Šachklub Velešín "A" 1749 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK Veselí nad Lužnicí "B" 1866 Novák Rudolf Silon Sezimovo Ústí 1617 1 soutěž
2005/2006 2 ŠK Veselí nad Lužnicí "B" 1866 Šimek Vladimír Sokol Písek "C" 1702 ½ soutěž