Hráč Říha Jaroslav

Říha Jaroslav

User Pic
Jméno: Říha Jaroslav
Oddíl: ŠK Spartak Ústí nad Labem
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2108
Elo mezinárodní: 2087
ID: 33111
FIDE ID: 347671
Rok narození: 1996
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2086 2109 Brejník Gustav ŠK Sj.Litoměřice"B" 2128 2115 ½
2018/2019 10 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2089 2109 Toman Ondřej TJ Klášterec n.O"A" 2222 2208 0
2018/2019 9 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2089 2109 Jeníček Emil TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2025 2049 ½
2018/2019 8 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2076 2109 Wichs Jakub Šachy Povrly 2147 2103 1
2018/2019 7 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2076 2109 Volek Radomír ŠK Union Louny"B" 2127 2131 ½
2018/2019 5 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2086 2109 Sejkora Vlastimil SK Děčín"B" 2092 2080 0
2018/2019 4 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2073 2110 Vágner Tomáš Chess Most"B" 2180 2182 1
2018/2019 2 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2077 2110 Šmíd Pavel ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1941 1960 0
2018/2019 10 ŠK Teplice 2089 2109 Pařízek Vojtěch TJ Kobylisy 2298 2256 ½
2018/2019 3 ŠK Teplice 2077 2110 Hrbolka Ladislav CHESS Most 2080 2106 1
2018/2019 1 ŠK Teplice 2084 2110 Adámek Zdeněk ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2186 2193 0
2017/2018 11 ŠK Spartak Ústí n. L. 2088 2118 Schula Michal TJ Neratovice "C" 2305 2289 0
2017/2018 10 ŠK Spartak Ústí n. L. 2096 2118 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín 2160 2179 0
2017/2018 8 ŠK Spartak Ústí n. L. 2104 2118 Slovák Kilián TJ Kobylisy 2181 2118 0
2017/2018 7 ŠK Spartak Ústí n. L. 2091 2118 Sochor Jiří SK Děčín 2208 2205 1
2017/2018 5 ŠK Spartak Ústí n. L. 2096 2118 Kučera Petr ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2232 2255 ½
2017/2018 3 ŠK Spartak Ústí n. L. 2096 2118 Jaček Martin Sokol Mladá Boleslav 2218 2223 0
2017/2018 2 ŠK Spartak Ústí n. L. 2096 2118 Gregor Jiří ŠK Slavoj Litoměřice 2241 2224 0
2017/2018 1 ŠK Spartak Ústí n. L. 2109 2135 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov 2144 2128 0
2016/2017 11 ŠK Spartak Ústí n. L. 2146 2163 Trejbal Stanislav ŠK Slavoj Litoměřice 2132 2108 ½
2016/2017 10 ŠK Spartak Ústí n. L. 2146 2163 Vltavský Vladimír ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2214 2198 0
2016/2017 7 ŠK Spartak Ústí n. L. 2146 2163 Tázlar Petr ŠK AD Jičín "D" 2218 2209 0
2016/2017 5 ŠK Spartak Ústí n. L. 2146 2163 Horák Michal CHESS MOST 2330 2293 0
2016/2017 4 ŠK Spartak Ústí n. L. 2146 2163 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice 2112 2121 ½
2016/2017 2 ŠK Spartak Ústí n. L. 2146 2163 Kadeřábek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou 2158 2177 0
2016/2017 1 ŠK Spartak Ústí n. L. 2146 2163 Jaček Martin Sokol Mladá Boleslav 2141 2148 0
2015/2016 11 ŠK Teplice 2146 2163 Miskolczi Vítězslav Unichess "B" 2055 2073 ½
2015/2016 10 ŠK Teplice 2146 2163 Lochman Václav Sokol Mladá Boleslav 2003 1984 1
2015/2016 9 ŠK Teplice 2146 2163 Škuthan Jiří CHESS Most 1984 2025 1
2015/2016 2 ŠK Teplice 2146 2163 Krtouš Zdeněk ŠK Zikuda Turnov "C" 2059 2058 1
2015/2016 1 ŠK Teplice 2146 2163 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2027 2066 1
2015/2016 11 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2146 2163 Fultner Jaromír Chess Most"B" 2005 1983 ½
2015/2016 10 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2146 2163 Král David ŠK Teplice"B" 1965 1942 ½
2015/2016 9 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2146 2163 Křehla Milan ŠK Teplice"C" 1763 1778 1
2015/2016 8 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2146 2163 Šlampa Jan Sokol Údlice"A" 2149 2162 1
2015/2016 6 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2146 2163 Říha Jaroslav Šachy Povrly 2062 2034 ½
2015/2016 5 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2146 2163 Pecka František Slovan Jirkov 2067 2059 1
2015/2016 4 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2146 2163 Havránek Tomáš SK Děčín"B" 1982 2010 ½
2015/2016 2 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2146 2163 Kastl Daniel Chess Most"C" 1818 1844 1
2015/2016 1 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2146 2163 Häusler Milan SK Šachy Chlumec"A" 1981 2003 1
2014/2015 11 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2037 2085 Klement Lukáš ŠK Teplice 2235 2230 ½
2014/2015 10 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2037 2085 Nováček Jan ŠK Slavoj Litoměřice 2137 2136 0
2014/2015 9 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2037 2085 Joukl Zdeněk Sokol Bakov nad Jizerou 2062 2049 ½
2014/2015 7 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2037 2085 Prchlý Miloš TJ Lokomotiva Liberec 2006 2008 1
2014/2015 6 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2037 2085 Valenta Petr CHESS MOST "B" 1900 1894 1
2014/2015 5 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2037 2085 Horák Michal CHESS MOST "A" 2301 2279 0
2014/2015 4 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2037 2085 Körschner Miroslav NERATOVICE 2078 2059 1
2014/2015 3 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2037 2085 Valeš Václav SK Děčín 2164 2158 1
2014/2015 2 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2037 2085 Tázlar Petr Šachklub AD Jičín "C" 2225 2236 0
2014/2015 1 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2037 2085 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2108 2099 ½
2014/2015 9 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2037 2085 Reitinger Petr Union Louny "A" 2102 2110 1
2014/2015 8 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2037 2085 Kalužný Matyáš Sokol Údlice "A" 1988 1988 1
2014/2015 6 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2037 2085 Havránek Tomáš SK Děčín "B" 2033 2029 1
2014/2015 5 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2037 2085 Friml Antonín TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2068 2099 0
2014/2015 3 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2037 2085 Hozda David SK Šachy Chlumec "A" 1954 1960 1
2014/2015 2 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2037 2085 Kuchař Tomáš Chess Most "C" 1966 1879 0
2013/2014 11 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2028 2067 Kovář Jan ŠK Teplice 2003 2011 1
2013/2014 10 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2028 2067 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2094 2125 1
2013/2014 9 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2028 2067 Dvořák Jaroslav TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2058 2049 1
2013/2014 8 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2028 2067 Ďúran Tomáš Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2191 2185 ½
2013/2014 5 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2028 2067 Vozka Pavel SK Děčín 2287 2294 0
2013/2014 4 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2028 2067 Gregor Jiří TJ NERATOVICE 2239 2221 0
2013/2014 3 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2028 2067 Chaloupka Martin ŠK Slavoj Litoměřice 1869 1938 1
2013/2014 1 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2028 2067 Lampíř Tomáš TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2054 2077 ½
2013/2014 11 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2028 2067 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice "A" 2097 2126 ½
2013/2014 10 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2028 2067 Trejbal Stanislav ŠK Sj.Litoměřice "B" 2111 2101 1
2013/2014 9 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2028 2067 Hrbolka Ladislav Chess Most "B" 2156 2166 ½
2013/2014 8 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2028 2067 Friml Antonín ŠK Teplice "B" 2093 2101 ½
2013/2014 6 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2028 2067 Ta Van Duy Chess Most "C" 1968 1943 ½
2013/2014 5 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2028 2067 Jeníček Emil ŠK Union Louny "A" 2132 2139 0
2013/2014 4 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2028 2067 Chmelík Jiří Slovan Jirkov 1998 2004 ½
2013/2014 2 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2028 2067 Sejkora Vlastimil SK Děčín "B" 2234 2220 ½
2013/2014 1 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2028 2067 Toman Ondřej ŠO TJ Klášterec n.O. 2080 2057 ½
2012/2013 11 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1996 2109 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice 1920 2002 ½
2012/2013 10 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1996 2109 Hácha Aleš ŠK Zikuda Turnov “B“ 2073 2072 ½
2012/2013 8 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1996 2109 Jirk Aleš JOLY Lysá nad Labem “C“ 2173 2162 ½
2012/2013 7 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1996 2109 Rynt Pavel Káva Longberry Kralupy 2035 1971 1
2012/2013 6 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1996 2109 Janda Zdeněk SK Děčín 2097 2113 1
2012/2013 5 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1996 2109 Kučera Jaroslav Desko Liberec 2007 2025 0
2012/2013 4 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1996 2109 Matyska Jiří Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 1944 1955 1
2012/2013 2 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1996 2109 Bargel Martin TJ Neratovice 2121 2111 1
2012/2013 1 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1996 2109 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2058 2053 0
2012/2013 7 Chess Most 1996 2109 Kubík Michael BŠŠ Frýdek-Místek 2136 2196 0
2012/2013 6 Chess Most 1996 2109 Půlpán Jakub 2222 ŠK Polabiny A 2099 2127 ½
2012/2013 5 Chess Most 1996 2109 Walek Petr TJ Náměšť nad Oslavou 1954 2037 1
2012/2013 4 Chess Most 1996 2109 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno 2094 2163 0
2012/2013 11 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1996 2109 Chaloupka Vladimír Slavoj Litoměřice"A" 2053 2067 ½
2012/2013 10 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1996 2109 Horák Michal Chess Most"C" 2291 2280 ½
2012/2013 9 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1996 2109 Železný Jiří TJ Šachy Povrly 2047 2013 1
2012/2013 8 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1996 2109 Hamala Miroslav Chess Most"D" 2000 2006 1
2012/2013 7 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1996 2109 Tichý Lukáš ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1904 1892 1
2012/2013 5 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1996 2109 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2057 2051 0
2012/2013 4 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1996 2109 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice"A" 2024 2065 0
2012/2013 2 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1996 2109 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov"A" 1992 2012 1
2012/2013 1 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1996 2109 Richter Miroslav ŠK Teplice"B" 2022 2022 0
2011/2012 11 TJ ČSAD Libouchec 1948 1946 Wilhelm Oldřich TJ Slavoj Litoměřice "C" 1727 1
2011/2012 10 TJ ČSAD Libouchec 1948 1946 Šebesta Jan TJ Sportis Svádov - Olšinky "B" 1876 1860 ½
2011/2012 9 TJ ČSAD Libouchec 1948 1946 Strauss Jindřich TJ Slavia SČE Děčín 1970 1944 1
2011/2012 8 TJ ČSAD Libouchec 1948 1946 Tachovský Pavel ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1841 1
2011/2012 7 TJ ČSAD Libouchec 1948 1946 Beneš Petr TJ Lovochemie Lovosice 2089 2112 0
2011/2012 5 TJ ČSAD Libouchec 1948 1946 Hoke Petr TJ Slavoj Litoměřice "B" 1969 1974 ½
2011/2012 4 TJ ČSAD Libouchec 1948 1946 Malinkovič Viktor TJ Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1744 1
2011/2012 3 TJ ČSAD Libouchec 1948 1946 Havránek Tomáš SK Děčín "B" 2039 2053 ½
2011/2012 2 TJ ČSAD Libouchec 1948 1946 Řeháček Josef ŠK MOSAD Česká Kamenice 1649 1
2011/2012 1 TJ ČSAD Libouchec 1948 1946 Křehla Milan ŠK Teplice "C" 1815 1812 1
2011/2012 11 Spartak Ústí n.Labem 1948 1946 Holub Jan TJ Sokol Domažlice 1579 1627 1
2011/2012 10 Spartak Ústí n.Labem 1948 1946 Bruna Martin ŠK Tachov 1449 0
2011/2012 9 Spartak Ústí n.Labem 1948 1946 Simon Lukáš ŠK Kralupy 1546 1
2011/2012 8 Spartak Ústí n.Labem 1948 1946 Fryček David Chess Most B 1555 1
2011/2012 7 Spartak Ústí n.Labem 1948 1946 Sivák Matěj Chess Most C 1250 1
2011/2012 6 Spartak Ústí n.Labem 1948 1946 Frai Patrik TJ Spartak Chodov 1364 1
2011/2012 5 Spartak Ústí n.Labem 1948 1946 Pham Roman Chess Most D 1250 1
2011/2012 4 Spartak Ústí n.Labem 1948 1946 Brejník Gustav ŠK Teplice 1597 ½
2011/2012 3 Spartak Ústí n.Labem 1948 1946 Dvořák Lukáš Sokol Buštěhrad 1531 ½
2011/2012 2 Spartak Ústí n.Labem 1948 1946 Macner David ŠK Sokol Klatovy B 1316 1
2011/2012 1 Spartak Ústí n.Labem 1948 1946 Hurdzan Tomáš ŠK Sokol Klatovy A 1773 1
2011/2012 11 ŠK Sp.Ústí n.L B 1948 1946 Trnka Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany A 1991 2004 1
2011/2012 10 ŠK Sp.Ústí n.L B 1948 1946 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov A 2017 2042 1
2011/2012 9 ŠK Sp.Ústí n.L B 1948 1946 Hamala Miroslav Chess Most B 1952 1963 ½
2011/2012 8 ŠK Sp.Ústí n.L B 1948 1946 Šebesta Jan Průmstav Svádov-Olšinky A 1876 1901 ½
2011/2012 7 ŠK Sp.Ústí n.L B 1948 1946 Hula Lukáš Sj.Litoměřice A 2081 2083 0
2011/2012 5 ŠK Sp.Ústí n.L B 1948 1946 Mittelbach Zdeněk TJ Chlumec A 1976 2004 1
2011/2012 4 ŠK Sp.Ústí n.L B 1948 1946 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 1970 1942 0
2011/2012 3 ŠK Sp.Ústí n.L B 1948 1946 Vrchotka Josef ŠK Teplice B 2035 2016 0
2011/2012 1 ŠK Sp.Ústí n.L B 1948 1946 Weiss Petr TJ Šachy Povrly 1907 1921 1
2010/2011 11 TJ ČSAD Libouchec 1912 Šebesta Jan Sportis Svádov - Olšinky "B" 1930 ½
2010/2011 10 TJ ČSAD Libouchec 1912 Hoke Petr TJ Slavoj Litoměřice "B" 1883 0
2010/2011 9 TJ ČSAD Libouchec 1912 Mareš Otakar ŠK MOSAD Česká Kamenice 1904 1
2010/2011 8 TJ ČSAD Libouchec 1912 Häusler Milan TJ Chlumec "A" 2038 ½
2010/2011 7 TJ ČSAD Libouchec 1912 Mrišo Miloš TJ Lovochemie Lovosice 1787 1
2010/2011 6 TJ ČSAD Libouchec 1912 Havránek Tomáš SK Děčín "B" 2040 ½
2010/2011 5 TJ ČSAD Libouchec 1912 Král Karel Ulimex Svádov - Olšinky "C" 1862 1
2010/2011 4 TJ ČSAD Libouchec 1912 Jeřábek Jan Bystřanští jezdci "A" 1837 0
2010/2011 3 TJ ČSAD Libouchec 1912 Janoušek Petr ŠK Viamont Teplice "D" 1702 1
2010/2011 2 TJ ČSAD Libouchec 1912 Strašlipka Jiří ŠK Viamont Teplice "C" 1776 1
2010/2011 1 TJ ČSAD Libouchec 1912 Hloušek Zdeněk TJ Slavia SČE Děčín 1814 0
2010/2011 11 ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1912 Pešek Radomír DDM Most"A" 2046 0
2010/2011 10 ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1912 Rödl Martin DDM Most"B" 1973 ½
2010/2011 8 ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1912 Zrzavý Václav ŠK Union Louny"A" 1877 ½
2010/2011 5 ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1912 Mikan Pavel TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1000 1
2010/2011 3 ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1912 Mittelbach Zdeněk SKD Průmstav-stavby SO"A" 2033 1
2010/2011 1 ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1912 Kučera Petr ŠK Střelnice Kadaň 1946 0
2010/2011 11 Spartak Ústín.L. 1912 Holub Jan TJ Sokol Domažlice A 1557 1
2010/2011 10 Spartak Ústín.L. 1912 Kubal Ondřej TJ Sokol Domažlice B 1000 1
2010/2011 9 Spartak Ústín.L. 1912 Fryček David DDM Most B 1451 1
2010/2011 8 Spartak Ústín.L. 1912 Suchý Vilém DDM Most C 1368 1
2010/2011 7 Spartak Ústín.L. 1912 Průša Vojtěch Sokol Údlice B 1250 1
2010/2011 6 Spartak Ústín.L. 1912 Jánská Jitka ŠK Sokol Klatovy 1846 1
2010/2011 5 Spartak Ústín.L. 1912 Budíková Kateřina Sokol Buštěhrad 1767 1
2010/2011 4 Spartak Ústín.L. 1912 Rubeš Jan ŠK Viamont Teplice 2043 0
2010/2011 3 Spartak Ústín.L. 1912 Škuthan Jiří DDM Most A 1570 1
2010/2011 2 Spartak Ústín.L. 1912 Bruna Martin ŠK DDM Planá 1250 1
2010/2011 1 Spartak Ústín.L. 1912 Stuška Přemysl Spartak Chodov 1250 1
2009/2010 8 TJ ČSAD Libouchec 1704 Šebesta Jan Sportis Svádov Olšinky "B" 1728 ½
2009/2010 5 TJ ČSAD Libouchec 1704 Hofmann Dietmar SK Děčín "C" 1751 1
2009/2010 3 TJ ČSAD Libouchec 1704 Hloušek Zdeněk Slavia SČE Děčín 1753 1
2009/2010 2 TJ ČSAD Libouchec 1704 Svoboda Josef TJ Chlumec "B" 1691 1
2009/2010 1 TJ ČSAD Libouchec 1704 Radvanovský Petr Spartak UL "C" 1632 1
2009/2010 3 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1704 Šimána Jaroslav ŠK Střelnice Kadaň 1655 1
2009/2010 11 ŠK Spartak Ústí n.L. 1704 Kašová Magdalena ŠK Líně 1100 1
2009/2010 10 ŠK Spartak Ústí n.L. 1704 ŠK Sokol Klatovy B 1
2009/2010 9 ŠK Spartak Ústí n.L. 1704 Černý Michal ŠK Kladno 1491 1
2009/2010 8 ŠK Spartak Ústí n.L. 1704 Průša Václav Sokol Údlice B 1100 1
2009/2010 7 ŠK Spartak Ústí n.L. 1704 Fryček David ŠK Most B 1450 ½
2009/2010 6 ŠK Spartak Ústí n.L. 1704 Lipták Zdeněk ŠK Karlovy Vary 1250 1
2009/2010 5 ŠK Spartak Ústí n.L. 1704 Ta Quoc Hoang TJ Spartak Chodov 1100 1
2009/2010 4 ŠK Spartak Ústí n.L. 1704 Stránská Kamila ŠK Teplice 1500 0
2009/2010 3 ŠK Spartak Ústí n.L. 1704 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice 1407 1
2009/2010 2 ŠK Spartak Ústí n.L. 1704 Zítková Kristýna ŠK DDM Planá 1250 1
2009/2010 1 ŠK Spartak Ústí n.L. 1704 Holub Jan TJ Sokol Domažlice 1536 1
2008/2009 7 ŠK Sp.Ústí"B" 1648 Vydra Jaroslav Sj.Litoměřice"B" 1574 0
2008/2009 7 TJ ČSAD Libouchec 1648 Král Karel TJ Svádov-Olšinky "A" 1887 0
2008/2009 6 TJ ČSAD Libouchec 1648 Hloušek Zdeněk Slavie SČE Děčín "A" 1690 ½
2008/2009 4 TJ ČSAD Libouchec 1648 Musil Antonín TJ Svádov-Olšinky "B" 1607 1
2008/2009 3 TJ ČSAD Libouchec 1648 Stoly Jindřich ŠK Mosad Česká Kamenice 1676 ½
2008/2009 2 TJ ČSAD Libouchec 1648 Radvanovský Petr Spartak UL "D" 1
2008/2009 1 TJ ČSAD Libouchec 1648 Weiss Petr TJ Šachy Povrly 1847 0
2008/2009 11 Spartak Ústí n.L. A 1648 Krchňák Jan Sokol Domažlice A 1504 ½
2008/2009 10 Spartak Ústí n.L. A 1648 Novotná Kristýna ŠK Karlovy Vary 1524 1
2008/2009 9 Spartak Ústí n.L. A 1648 Hejkal Martin Union Plzeň 1470 0
2008/2009 8 Spartak Ústí n.L. A 1648 Mayer Daniel ŠK Teplice 1495 1
2008/2009 7 Spartak Ústí n.L. A 1648 Smolík Boris ŠK Most B 1730 1
2008/2009 6 Spartak Ústí n.L. A 1648 Čáp Adam ŠK Kladno 1512 ½
2008/2009 5 Spartak Ústí n.L. A 1648 Rýdl Jiří Montako Kralupy 1501 1
2008/2009 4 Spartak Ústí n.L. A 1648 Valterová Veronika Spartak Ústí n.L. B 1310 1
2008/2009 3 Spartak Ústí n.L. A 1648 Phan Tomáš Sokol Domažlice B 1100 1
2008/2009 2 Spartak Ústí n.L. A 1648 Šiml Oldřich ŠK Líně 1358 1
2008/2009 1 Spartak Ústí n.L. A 1648 Macner Jan Šachklub Klatovy B 1279 1
2007/2008 7 ŠK Spartak Ústí n.L. 1100 Balogh Eugen Auto Škoda Ml.Boleslav 1250 1
2007/2008 6 ŠK Spartak Ústí n.L. 1100 Molčík Ivo Montako Kralupy 1250 1
2007/2008 3 ŠK Sp.Ústí n.L."E" 1100 Weiss Petr Karko Ústí 1764 1
2007/2008 2 ŠK Sp.Ústí n.L."E" 1100 Chudina Jan TJ Svádov-Olšinky"D" 1468 1
2007/2008 6 TJ ČSAD Libouchec 1100 ČERMÁK Jan ŠK Mosad Čes. Kamenice 0
2007/2008 5 TJ ČSAD Libouchec 1100 Charousek Dan TJ Chlumec "A" ½
2007/2008 4 TJ ČSAD Libouchec 1100 Pokorný Petr TJ Slavia SČE Děčín "A" 1606 0
2007/2008 3 TJ ČSAD Libouchec 1100 Tureček Václav ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 2002 0
2007/2008 1 TJ ČSAD Libouchec 1100 Vodehnal Václav TJ Svádov Olšinky "B" 1685 0
2007/2008 7 ŠK Sp.Ústí n.L."E" Charousek Dan TJ Chlumec "B" 1
2007/2008 5 ŠK Sp.Ústí n.L."E" Chladný Jan Loko Ústí "B" 0
2007/2008 4 ŠK Sp.Ústí n.L."E" Černá Natálie SK Děčín "E" 1
2007/2008 3 ŠK Sp.Ústí n.L."E" Skála David TJ Svádov-Olšinky"D" 1
2007/2008 2 ŠK Sp.Ústí n.L."E" Šebesta Jan TJ Svadov-Olšinky"C" ½
2007/2008 1 ŠK Sp.Ústí n.L."E" Chlouba Tomáš SK Děčín "D" 0
2007/2008 5 ŠK Spartak Ústí n.L. "B" 1100 Pavleje Daniel SK Narnie Děčín 1000 1
2007/2008 4 ŠK Spartak Ústí n.L. "B" 1100 Průša Václav TJ Sokol Údlice "B" 1100 1
2007/2008 3 ŠK Spartak Ústí n.L. "B" 1100 Škuthan Jiří ŠK Most "C" 1250 1
2007/2008 2 ŠK Spartak Ústí n.L. "B" 1100 Podolský Miloš ŠK Spartak Ústí n.L."C" 1000 1
2007/2008 1 ŠK Spartak Ústí n.L. "B" 1100 Troller Tomáš DDM Most 1100 1
2006/2007 5 ŠK Spartak Ústí nad Labem C 1000 TJ Bonex Teplice B 1