Hráč Staszko Martin

Staszko Martin

User Pic
Jméno: Staszko Martin
Oddíl: Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2050
Elo mezinárodní: 2039
ID: 1477
FIDE ID: 308480
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 Dukla B 2039 2050 Matějka Petr TJ Bohemians Praha B 2062 2067 ½
2018/2019 3 Dukla B 2039 2050 Svačina Petr TJ Pankrác C 2077 2097 0
2018/2019 2 Dukla B 2039 2050 Kičmer Libor GROP - B 1984 2047 1
2018/2019 1 Dukla B 2039 2050 Toulec Stanislav Sokol Praha Vršovice B 2024 2025 ½
2018/2019 8 SO TJ Dukla Praha 2039 2050 Zeman Matyáš QCC Ceske Budejovice 2326 2304 ½
2018/2019 7 SO TJ Dukla Praha 2039 2050 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny 2228 2211 0
2018/2019 6 SO TJ Dukla Praha 2046 2050 Sokolov Alexander TJ Pankrac 2394 2419 0
2018/2019 5 SO TJ Dukla Praha 2046 2050 Přibyl Josef SK Dopravni podnik Praha 2239 2205 0
2018/2019 3 SO TJ Dukla Praha 2046 2054 Musil Martin SK Mesta Lysa nad Labem 1984 1985 ½
2018/2019 2 SO TJ Dukla Praha 2046 2054 Jezbera Jiří TJ Slavia Hradec Kralove 2098 2102 ½
2018/2019 1 SO TJ Dukla Praha 2051 2054 Netušil Miloslav SK Sokol Vysehrad 2234 2238 0
2017/2018 11 ŠO TJ Dukla Praha B 2039 2050 Viktorin Tomáš TJ Kobylisy C 1978 1963 0
2017/2018 9 ŠO TJ Dukla Praha B 2039 2050 Holub Jan ŠK Loko Praha A 1879 1909 1
2017/2018 8 ŠO TJ Dukla Praha B 2039 2050 Krňávek Lubomír ŠK Mahrla Praha A 2183 2177 ½
2017/2018 6 ŠO TJ Dukla Praha B 2039 2050 Žemlička Vít TJ Kobylisy B 1993 1973 ½
2017/2018 5 ŠO TJ Dukla Praha B 2039 2050 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad C 2029 2026 ½
2017/2018 4 ŠO TJ Dukla Praha B 2039 2050 Daniel Martin TJ Bohemians Praha C 2092 2069 ½
2017/2018 3 ŠO TJ Dukla Praha B 2039 2050 Pesr Jaromír ŠK DP Praha B - EA Hotels 1978 2001 ½
2017/2018 2 ŠO TJ Dukla Praha B 2039 2050 Šmíd Jaroslav TJ Pankrác D 1942 1948 0
2017/2018 1 ŠO TJ Dukla Praha B 2039 2050 Hacaperka Michal DDM Praha 6 A 1901 1892 ½
2017/2018 11 TJ Dukla Praha 2082 2070 Talpa Pavel Unichess Vyletna 1871 1842 ½
2017/2018 7 TJ Dukla Praha 2072 2070 Mouryc Tomáš Gambit Jihlava 2020 2010 1
2017/2018 6 TJ Dukla Praha 2072 2070 Klicnar Martin SACHklub Pisek 2126 2121 ½
2017/2018 4 TJ Dukla Praha 2082 2070 Vrkota Miloš Sparta Kutna Hora 2054 2076 1
2017/2018 3 TJ Dukla Praha 2082 2070 Brom Jiří Sokol Tabor 2009 2009 ½
2017/2018 1 TJ Dukla Praha 2074 2072 Michálek František Sokol Kolin 1994 2052 0
2016/2017 9 ŠO TJ Dukla Praha B 2025 2034 Janda Jiří Sokol Kobylisy B 2209 2225 0
2016/2017 6 ŠO TJ Dukla Praha B 2025 2034 Jurek Miroslav TJ Pankrác D 2071 2093 1
2016/2017 4 ŠO TJ Dukla Praha B 2025 2034 Hula Lukáš Unichess C 2095 2094 ½
2016/2017 3 ŠO TJ Dukla Praha B 2025 2034 Illetško Jaroslav GROP B 2171 2174 ½
2016/2017 2 ŠO TJ Dukla Praha B 2025 2034 Kubíček Robert ŠK Loko Praha A 2129 2125 0
2016/2017 1 ŠO TJ Dukla Praha B 2025 2034 Vlach Karel DDM Praha 6 A 2094 2108 1
2016/2017 10 TŽ Třinec 2025 2034 Podlesný Pavel Baník Havířov 2117 2087 1
2016/2017 6 TŽ Třinec 2025 2034 Veselý Miroslav ŠK Zlín 1938 1955 ½
2015/2016 11 TŽ Třinec "B" 2025 2034 Krupa Radim ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2031 2052 ½
2015/2016 5 TŽ Třinec "B" 2025 2034 Potomák Vladimír ŠK Slavoj Poruba "B" 2158 2166 ½
2015/2016 9 ŠO TJ Dukla Praha B 2021 2034 Buchl Marek TJ Bohemians Praha B 1878 1857 1
2015/2016 7 ŠO TJ Dukla Praha B 2021 2034 Málek Martin Sokol Praha-Kobylisy B 2070 2069 1
2015/2016 5 ŠO TJ Dukla Praha B 2021 2034 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad C 1999 2006 ½
2015/2016 4 ŠO TJ Dukla Praha B 2021 2034 Sochor Martin TJ Bohemians Praha C 1924 1917 1
2015/2016 3 ŠO TJ Dukla Praha B 2021 2034 Kamlach Miroslav ŠK Loko Praha A 2103 2101 ½
2014/2015 9 ŠO TJ Dukla Praha C 2055 2060 Dlouhý David ŠK Bohnice B 1866 1886 0
2014/2015 5 ŠO TJ Dukla Praha C 2055 2060 Matocha Pavel GROP Classic.Chess 2003 2040 0
2014/2015 8 TŽ Třinec "B" 2055 2060 Potomák Vladimír ŠK Slavoj Poruba "B" 2179 2177 0
2014/2015 1 TŽ Třinec "B" 2055 2060 Hrtánek Jiří SK Slavia Orlová "B" 2014 2041 ½
2013/2014 3 TŽ Třinec "B" 2048 2053 Trávníček Petr Agentura Garde Calcio Olomouc 2106 2092 ½
2013/2014 1 TŽ Třinec "B" 2048 2053 Plšek Pavel TJ Sokol Hošťálkova 1981 1944 1
2011/2012 7 TŽ Třinec 2056 2061 Vitásek Jan MSA Dolní Benešov 2026 2021 0
2011/2012 1 TŽ Třinec 2056 2061 Vysoglad Petr BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2073 2067 ½
2011/2012 1 TŽ Třinec "C" 2056 2061 Foltyn Lukasz SK Slavia Orlová "B" 2037 ½
2010/2011 11 TJ TZ Trinec B 2040 Helis Tadeusz Slavia Orlova 2277 1
2010/2011 9 TJ TZ Trinec B 2040 Malík Jan Slavoj Ostrava - Poruba 2243 0
2010/2011 8 TJ TZ Trinec B 2040 Buráň Jaroslav SK Stare Mesto 2202 0
2010/2011 7 TJ TZ Trinec B 2040 Brychta David SK Gordic 2186 1
2010/2011 6 TJ TZ Trinec B 2040 Zatloukal Petr A64 Grygov B 2093 ½
2010/2011 5 TJ TZ Trinec B 2040 Lys Josef Jakl Karvina 2194 0
2010/2011 3 TJ TZ Trinec B 2040 Šenkýř Martin SK Zlin B 2158 0
2010/2011 2 TJ TZ Trinec B 2040 Marečková Martina Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kneznou 2056 ½
2010/2011 11 TŽ Třinec 2040 Opravil Karel T.J. Sokol Šumperk 2052 0
2010/2011 9 TŽ Třinec 2040 Krajina Aleš Labortech Ostrava 2189 0
2010/2011 8 TŽ Třinec 2040 Kolašín Jan TJ UNEX ŠK Uničov 2119 1
2010/2011 7 TŽ Třinec 2040 Lepík Jaroslav BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 1994 1
2010/2011 6 TŽ Třinec 2040 Kopec Ladislav Mittal Ostrava 2191 ½
2010/2011 5 TŽ Třinec 2040 Kalivoda Jiří Sokol Dobrá 2153 0
2010/2011 4 TŽ Třinec 2040 Trapl Dalibor TJ VOKD Poruba 2159 1
2010/2011 3 TŽ Třinec 2040 Černín Radim KVS EKODIVIZE Opava 2268 0
2010/2011 2 TŽ Třinec 2040 Kičmer Petr Baník Havířov 2226 ½
2009/2010 9 TŽ Třinec C 2040 Melecký Jaroslav ŠK MSA Dolní Benešov A 2047 ½
2009/2010 8 TŽ Třinec C 2040 Vicenec Roman T.J. Sokol Šumperk 2027 ½
2009/2010 1 TŽ Třinec C 2040 Hrabovský Vladimír Zbrojovka Vsetín 2039 ½
2008/2009 9 TŽ Třinec B 2044 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov 2375 0
2008/2009 8 TŽ Třinec B 2044 Klíma Lukáš 1. Novoborský ŠK 2404 0
2008/2009 7 TŽ Třinec B 2044 Dvořák Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek 2287 0
2008/2009 5 TŽ Třinec B 2044 Frolík Martin TŽ Třinec A 2220 ½
2006/2007 11 TŽ Třinec "B" 2076 Vykydal František Lokomotiva Brno "B" 2157 ½
2006/2007 10 TŽ Třinec C 2076 Šnyta Zdeněk Sokol Fryčovice 2096 ½
2006/2007 9 TŽ Třinec C 2076 Schuster Vít Slezan Opava B 2132 1
2006/2007 8 TŽ Třinec C 2076 Vitásek Jan MSA Dolní Benešov B 2136 0
2006/2007 7 TŽ Třinec C 2076 Žlebčík Ladislav TJ Nový Jičín 2012 ½
2006/2007 6 TŽ Třinec C 2076 Kubačák Lubomír ŠK Svinov 2060 1
2006/2007 5 TŽ Třinec C 2076 Židek Václav VOKD Ostrava-Poruba 2037 ½
2006/2007 4 TŽ Třinec C 2076 Káňa Pavel ŠK Šenov 2096 ½
2006/2007 3 TŽ Třinec C 2076 Jankovec Ivan SK Slavia Orlová B 2189 0
2006/2007 2 TŽ Třinec C 2076 Búran Robert Slavoj Bruntál 2076 ½
2006/2007 1 TŽ Třinec C 2076 Nábělek Marek Sokol Jakartovice 2271 0
2005/2006 2 TŽ Třinec "B" 2080 Mudra Tomáš ŠK DURAS Brno "A" 2135 0
2005/2006 11 TŽ Třinec C 2080 Dobeš Luděk VOKD Poruba A 2120 1
2005/2006 10 TŽ Třinec C 2080 Hnilo Jiří Slavoj Bruntál A 2060 ½
2005/2006 9 TŽ Třinec C 2080 Zelenka Milan TJ Mořkov A 2131 ½
2005/2006 8 TŽ Třinec C 2080 Hrtánek Jiří ŠK Svinov A 2172 ½
2005/2006 7 TŽ Třinec C 2080 Kleberc Karel LaborTech Ostrava B 2268 ½
2005/2006 6 TŽ Třinec C 2080 Bulava Petr Baníl Havířov B 2086 ½
2005/2006 5 TŽ Třinec C 2080 Lepík Jaroslav BŠŠ Frýdek-Místek C 2001 ½
2005/2006 4 TŽ Třinec C 2080 Nábělek Marek Slezan Opava B 2185 0
2005/2006 3 TŽ Třinec C 2080 Konečný Vladimír Jakl Karviná B 1931 1
2005/2006 1 TŽ Třinec C 2080 Holek Jaroslav ŠK Šenov A 2098 ½
2004/2005 10 TŽ Třinec B" 2060 Hudaček Josef TJ Uherský Ostroh 2047 1
2004/2005 9 TŽ Třinec B" 2060 Kašík Miroslav Slavie Kroměříž A 1942 1
2004/2005 8 TŽ Třinec B" 2060 Rakús Pavel MSA Dolní Benešov 2074 1
2004/2005 1 TŽ Třinec B" 2060 Plát Vojtěch ŠK Staré Město A" 1787 ½
2004/2005 11 Třinec C 2060 Marcol Tomáš Petrovice A 1673 1
2004/2005 10 Třinec C 2060 Macíček Jan Frýdek-Místek D 1679 1
2004/2005 9 Třinec C 2060 Güttler Evžen Bohumín A 1931 ½
2004/2005 8 Třinec C 2060 Zientek Lukáš Třinec E 1620 ½
2004/2005 7 Třinec C 2060 Chwastek Otto Vendryně 1909 1
2004/2005 6 Třinec C 2060 Volný Ivo Slavia Havířov A 1849 1
2004/2005 5 Třinec C 2060 Barteček Ladislav Rychvald A 1926 1
2004/2005 4 Třinec C 2060 Jahn Richard Slavia Orlová C 1891 ½
2004/2005 3 Třinec C 2060 Šincl Josef Třinec D 1879 1
2004/2005 2 Třinec C 2060 Blecha Zdeněk Fryčovice 1907 ½
2004/2005 1 Třinec C 2060 Drbůl Pavel Baník Havířov C 1868 0
2003/2004 7 TŽ Třinec 2060 Mrva Marek TJ NH Ostrava 2143 ½
2003/2004 11 TŽ Třinec D 2060 Novák Jiří Slavia Orlová C 2161 1
2003/2004 10 TŽ Třinec D 2060 Seifert Henryk LokomotivaPetrovice ½
2003/2004 9 TŽ Třinec D 2060 Gil Karel Viktorie Bohumín 2052 ½
2003/2004 8 TŽ Třinec D 2060 Egert Vlastimil Baník Havířov C 1866 ½
2003/2004 7 TŽ Třinec D 2060 Remeš Radek TJ Sokol Skalice 1988 1
2003/2004 6 TŽ Třinec D 2060 Kupka Slavoj TJ Vendryně 2231 0
2003/2004 5 TŽ Třinec D 2060 Řezníček Marcel Slavia Havířov A 2045 ½
2003/2004 4 TŽ Třinec D 2060 Kocur Aleš VP Frýdek-ístek "D" 1911 ½
2003/2004 3 TŽ Třinec D 2060 Zimniok Lubomír Jäkl Karviná B 2198 0
2003/2004 2 TŽ Třinec D 2060 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec C 2049 ½
2003/2004 1 TŽ Třinec D 2060 Vysoglad Petr Sokol Fryčovice 2125 ½