Hráč Rubeš Jan

Rubeš Jan

User Pic
Jméno: Rubeš Jan
Oddíl: ŠK Teplice
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2319
Elo mezinárodní: 2331
ID: 15983
FIDE ID: 338176
Rok narození: 1995
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK Teplice 2331 2319 Slovák Kilián TJ Kobylisy 2249 2251 1
2018/2019 9 ŠK Teplice 2333 2319 Maník Mikuláš SK Děčín 2400 0 0
2018/2019 8 ŠK Teplice 2333 2319 Kozák Miloš ŠK Slavoj Litoměřice 2195 2185 1
2018/2019 7 ŠK Teplice 2342 2319 Kůsa Jakub Karlovarský šachklub Tietz "B" 1932 2025 1
2018/2019 6 ŠK Teplice 2342 2319 Štočková Zuzana Karlovarský šachklub Tietz "A" 2301 0 ½
2018/2019 5 ŠK Teplice 2332 2296 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 2243 2206 ½
2018/2019 4 ŠK Teplice 2332 2296 Volek Radomír ŠK UNION Louny 2155 2150 1
2018/2019 3 ŠK Teplice 2320 2296 Horák Michal CHESS Most 2338 2321 ½
2018/2019 2 ŠK Teplice 2320 2296 Čáp Adam ŠK Kladno 2241 2241 ½
2018/2019 1 ŠK Teplice 2319 2296 Hrabuša Matej ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2386 0 1
2018/2019 9 TJ Neratovice 2331 2319 Worek Joanna 2222 SK Polabiny 2308 2294 1
2018/2019 8 TJ Neratovice 2333 2319 Doležal Radoslav TJ Pankrac 2361 2342 ½
2018/2019 6 TJ Neratovice 2342 2319 Hollan Martin SK OAZA Praha 2368 2406 0
2018/2019 4 TJ Neratovice 2332 2296 Pokorný Zdeněk TJ Slavia Hradec Kralove 2220 2255 1
2018/2019 3 TJ Neratovice 2320 2296 Vlasák Lukáš SK Sokol Vysehrad 2399 2378 ½
2018/2019 2 TJ Neratovice 2320 2296 Gross David TJ Sakal Kozolupy 2388 2413 1
2018/2019 1 TJ Neratovice 2319 2296 Vybíral Zdeněk QCC Ceske Budejovice 2260 2233 0
2017/2018 11 TJ Neratovice B 2337 2288 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2416 2418 1
2017/2018 10 TJ Neratovice B 2333 2288 Neuman Petr SK Dopravni podnik Praha 2438 2428 ½
2017/2018 9 TJ Neratovice B 2333 2288 Priehoda Vítězslav SK JOLY Lysa nad Labem C 2357 2349 ½
2017/2018 8 TJ Neratovice B 2313 2288 Jirovský Miloš TJ Pankrac 2455 2443 1
2017/2018 7 TJ Neratovice B 2313 2288 Svoboda Václav SK OAZA Praha 2419 2411 ½
2017/2018 6 TJ Neratovice B 2292 2288 Rašík Vítězslav TJ Neratovice A 2466 2468 ½
2017/2018 5 TJ Neratovice B 2292 2288 Petr Martin TJ Slavia Hradec Kralove 2477 2466 ½
2017/2018 4 TJ Neratovice B 2333 2288 Bernášek Jan Bartos Unichess 2480 2463 1
2017/2018 3 TJ Neratovice B 2333 2288 Votava Jan 2222 SK Polabiny B 2516 2526 0
2017/2018 2 TJ Neratovice B 2333 2288 Vokáč Marek QCC Ceske Budejovice 2390 2370 ½
2017/2018 1 TJ Neratovice B 2285 2279 Londýn Radek SK Sokol Vysehrad 2426 2418 ½
2017/2018 11 ŠK Teplice 2337 2288 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2108 2142 1
2017/2018 10 ŠK Teplice 2333 2288 Hinks-Edwards Thomas TJ Kobylisy 2370 2390 ½
2017/2018 9 ŠK Teplice 2313 2288 Kotek Daniel ŠK Spartak Ústí n. L. 2214 2224 1
2017/2018 8 ŠK Teplice 2313 2288 Buchcar Tomáš ŠK SLAVIA Liberec 2151 2162 ½
2017/2018 7 ŠK Teplice 2292 2288 Konopka Michal ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2375 2391 ½
2017/2018 6 ŠK Teplice 2292 2288 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2271 2271 1
2017/2018 5 ŠK Teplice 2333 2288 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2271 2277 0
2017/2018 4 ŠK Teplice 2333 2288 Voloshin Leonid ŠK Slavoj Litoměřice 2366 2394 ½
2017/2018 3 ŠK Teplice 2333 2288 Burdík Lubomír ŠK Viktoria Žižkov 2123 2131 ½
2017/2018 2 ŠK Teplice 2333 2288 Forman Štěpán TJ Neratovice "C" 2293 2304 0
2017/2018 1 ŠK Teplice 2285 2279 Kraus Tomáš ŠK AD Jičín 2433 2420 1
2016/2017 11 SK AD JC Smichov 2231 2249 Hollan Petr SK OAZA Praha 2247 2170 1
2016/2017 10 SK AD JC Smichov 2231 2249 Lechtýnský Jiří QCC Ceske Budejovice 2358 2337 ½
2016/2017 9 SK AD JC Smichov 2231 2249 Studnička Tomáš GROP Praha 2333 2340 1
2016/2017 8 SK AD JC Smichov 2231 2249 Jirovský Miloš TJ Pankrac 2454 2454 0
2016/2017 7 SK AD JC Smichov 2231 2249 Vykouk Jan TJ Neratovice 2427 2322 ½
2016/2017 6 SK AD JC Smichov 2231 2249 Londýn Radek SK Sokol Vysehrad 2401 2388 ½
2016/2017 5 SK AD JC Smichov 2231 2249 Šimáček Pavel SK ZIKUDA Turnov 2455 2450 ½
2016/2017 4 SK AD JC Smichov 2231 2249 Černoušek Lukáš Bohemians Texbase.cz Praha 2466 2458 ½
2016/2017 3 SK AD JC Smichov 2231 2249 Půlpán Jakub 2222 SK Polabiny 2337 2314 0
2016/2017 1 SK AD JC Smichov 2231 2249 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Kralove 2291 2323 ½
2016/2017 11 ŠK Teplice 2231 2249 Jurčík Martin Bartoš Unichess "B" 2341 2372 ½
2016/2017 9 ŠK Teplice 2231 2249 Voloshin Leonid ŠK AD Jičín "D" 2403 2430 1
2016/2017 8 ŠK Teplice 2231 2249 Kotek Daniel ŠK Spartak Ústí n. L. 2260 2247 ½
2016/2017 7 ŠK Teplice 2231 2249 Horák Michal CHESS MOST 2330 2293 ½
2016/2017 6 ŠK Teplice 2231 2249 Sucharda David TJ Jiskra Hořice 2040 2029 1
2016/2017 5 ŠK Teplice 2231 2249 Braun Marek Desko Liberec 2195 2215 0
2016/2017 4 ŠK Teplice 2231 2249 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2242 2262 ½
2016/2017 3 ŠK Teplice 2231 2249 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 1
2016/2017 2 ŠK Teplice 2231 2249 Soural Jan ŠK Slavoj Litoměřice 2164 2167 1
2016/2017 1 ŠK Teplice 2231 2249 Čech Pavel ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2383 2368 ½
2015/2016 11 ŠK Teplice 2231 2249 Plašil Petr Unichess "B" 2094 2039 1
2015/2016 10 ŠK Teplice 2231 2249 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2314 2291 ½
2015/2016 9 ŠK Teplice 2231 2249 Vágner Tomáš CHESS Most 2208 2218 0
2015/2016 8 ŠK Teplice 2231 2249 Rýdl Jiří ŠK AD Jičín "B" 2421 2352 ½
2015/2016 7 ŠK Teplice 2231 2249 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín "C" 2166 2246 ½
2015/2016 6 ŠK Teplice 2231 2249 Gregor Jiří ŠK Slavoj Litoměřice 2223 2226 ½
2015/2016 5 ŠK Teplice 2231 2249 Maník Mikuláš SK Děčín 2422 2433 0
2015/2016 4 ŠK Teplice 2231 2249 Umanec Filip TJ Neratovice "B" 2249 2252 ½
2015/2016 3 ŠK Teplice 2231 2249 Čech Pavel ŠK Zikuda Turnov "B" 2383 2368 ½
2015/2016 2 ŠK Teplice 2231 2249 Sýkora Ondřej ŠK Zikuda Turnov "C" 2146 2147 ½
2015/2016 1 ŠK Teplice 2231 2249 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2242 2262 0
2015/2016 8 Sokol Praha-Kobylisy 2231 2249 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Králové 2348 2345 0
2015/2016 4 Sokol Praha-Kobylisy 2231 2249 Vojta Tomáš Spartak Vlašim 2377 2365 ½
2015/2016 3 Sokol Praha-Kobylisy 2231 2249 Sharashenidze Akaki GROP Praha 2337 2317 0
2015/2016 2 Sokol Praha-Kobylisy 2231 2249 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B 2343 2340 ½
2014/2015 11 ŠK Teplice 2206 2240 Mikeš Jan ŠK Spartak Ústí nad Labem 2066 2115 1
2014/2015 10 ŠK Teplice 2206 2240 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2271 2283 ½
2014/2015 9 ŠK Teplice 2206 2240 Čech Pavel ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2410 2413 ½
2014/2015 8 ŠK Teplice 2206 2240 Kučera Petr TJ Lokomotiva Liberec 2252 2252 ½
2014/2015 7 ŠK Teplice 2206 2240 Kameník Martin CHESS MOST "B" 2022 2025 1
2014/2015 6 ŠK Teplice 2206 2240 Vykouk Jan CHESS MOST "A" 2238 2197 1
2014/2015 5 ŠK Teplice 2206 2240 Přibyl Josef NERATOVICE 2252 2236 1
2014/2015 4 ŠK Teplice 2206 2240 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2250 2261 1
2014/2015 3 ŠK Teplice 2206 2240 Kourousis Epaminondas Šachklub AD Jičín "C" 2380 0
2014/2015 2 ŠK Teplice 2206 2240 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2293 2294 ½
2014/2015 1 ŠK Teplice 2206 2240 Soural Jan ŠK Slavoj Litoměřice 2143 2160 0
2014/2015 11 Teplice "B" 2206 2240 Krásný Drahomír ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1957 1974 1
2014/2015 10 Teplice "B" 2206 2240 Horák Jiří Slovan Jirkov 2173 2175 0
2014/2015 9 Teplice "B" 2206 2240 Michálek Jan TJ Tatran Podbořany "A" 2285 2265 1
2014/2015 7 Teplice "B" 2206 2240 Šlampa Jan Sokol Údlice "A" 2069 2135 1
2014/2015 5 Teplice "B" 2206 2240 Sejkora Vlastimil SK Děčín "B" 2250 2261 0
2014/2015 4 Teplice "B" 2206 2240 Kupšovský Václav ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2012 1988 1
2014/2015 3 Teplice "B" 2206 2240 Friml Antonín TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2068 2099 0
2014/2015 2 Teplice "B" 2206 2240 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec "A" 2101 2094 1
2014/2015 1 Teplice "B" 2206 2240 Kuchař Tomáš Chess Most "C" 1966 1879 1
2013/2014 11 ŠK Teplice 2142 2156 Makevich Pavel ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2119 2057 1
2013/2014 10 ŠK Teplice 2142 2156 Gregor Jiří TJ NERATOVICE 2239 2221 1
2013/2014 9 ŠK Teplice 2142 2156 Chaloupka Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2065 2076 1
2013/2014 8 ŠK Teplice 2142 2156 Vykouk Jan CHESS MOST 2051 2078 0
2013/2014 7 ŠK Teplice 2142 2156 Vevera Radek TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2120 2118 1
2013/2014 6 ŠK Teplice 2142 2156 Valeš Václav SK Děčín 2123 2112 0
2013/2014 5 ŠK Teplice 2142 2156 Suchomel Aleš Desko Liberec 2087 2135 ½
2013/2014 4 ŠK Teplice 2142 2156 Friml Antonín TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2093 2101 0
2013/2014 3 ŠK Teplice 2142 2156 Crha Ondřej Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2151 2152 1
2013/2014 1 ŠK Teplice 2142 2156 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK "C" 2191 2193 1
2012/2013 11 ŠK Teplice 2130 2149 Váchal Josef ŠAKAL Kozolupy 2178 2162 1
2012/2013 10 ŠK Teplice 2130 2149 Albul Olexij ŠK Tachov 2099 2094 ½
2012/2013 9 ŠK Teplice 2130 2149 Gutman Petr ŠK Kladno 2127 2124 1
2012/2013 8 ŠK Teplice 2130 2149 Krajíc Karel Chess Most B 2057 2048 1
2012/2013 7 ŠK Teplice 2130 2149 Horák Jiří Chess Most A 2192 2189 ½
2012/2013 6 ŠK Teplice 2130 2149 Štaif Martin TJ Sokol Plzeň-Letná 2063 2034 1
2012/2013 5 ŠK Teplice 2130 2149 Eretová Jana ŠK Sokol Klatovy 2071 2058 0
2012/2013 4 ŠK Teplice 2130 2149 Folková Martina ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2167 2182 0
2012/2013 3 ŠK Teplice 2130 2149 Šmíd Radek Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1763 1
2012/2013 2 ŠK Teplice 2130 2149 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2131 2135 0
2012/2013 1 ŠK Teplice 2130 2149 Miškovský Pavel TJ Sokol Litvínov - Lom 2094 2057 1
2011/2012 7 Sokol Údlice 2116 2155 Zezula Rudolf TJ Náměšť nad Oslavou 1959 2020 1
2011/2012 6 Sokol Údlice 2116 2155 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov 2008 2195 1
2011/2012 5 Sokol Údlice 2116 2155 Kriebel Tadeáš BŠŠ Frýdek-Místek 2339 2330 0
2011/2012 4 Sokol Údlice 2116 2155 Navrátil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 2047 2017 0
2011/2012 3 Sokol Údlice 2116 2155 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2197 2222 0
2011/2012 2 Sokol Údlice 2116 2155 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny 2178 2186 0
2011/2012 1 Sokol Údlice 2116 2155 Baláček Tadeáš TRW Autoelektronika Vlašim 2245 2202 ½
2011/2012 11 ŠK Teplice 2116 2155 Svatoš Jan Sokol Praha Vršovice 2280 2276 0
2011/2012 10 ŠK Teplice 2116 2155 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz 2005 1967 0
2011/2012 9 ŠK Teplice 2116 2155 Lorenc Tomáš TJ Baník Sokolov ŠO 2099 2114 1
2011/2012 8 ŠK Teplice 2116 2155 Jeníček Emil CHESS MOST 2101 2117 1
2011/2012 7 ŠK Teplice 2116 2155 Boleslav Petr 1. Novoborský ŠK "C" 2119 2112 1
2011/2012 6 ŠK Teplice 2116 2155 Přibyl Jakub Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2117 2120 0
2011/2012 5 ŠK Teplice 2116 2155 Janda Zdeněk SK Děčín 2115 2114 1
2011/2012 4 ŠK Teplice 2116 2155 Purnoch Josef TJ Neratovice 2164 2166 1
2011/2012 2 ŠK Teplice 2116 2155 Kameník Martin MARTY Baník Most 2011 2020 0
2011/2012 1 ŠK Teplice 2116 2155 Volek Radomír ŠK Kralupy 2066 2072 1
2011/2012 7 Sokol Údlice 2116 2155 Suchomel Aleš Desko Liberec 1996 2033 1
2011/2012 6 Sokol Údlice 2116 2155 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2197 2222 0
2011/2012 5 Sokol Údlice 2116 2155 Papay Marek Chess Most 1922 1949 ½
2011/2012 4 Sokol Údlice 2116 2155 Skalický Tomáš KŠ Říčany 1925 1914 1895 0
2011/2012 3 Sokol Údlice 2116 2155 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny 2178 2186 0
2011/2012 2 Sokol Údlice 2116 2155 Haman Jakub ŠK Kladno 2134 2183 1
2011/2012 1 Sokol Údlice 2116 2155 Baláček Tadeáš TRW Autoelektronika Vlašim 2245 2202 ½
2010/2011 11 ŠK Viamont Teplice 2043 Přibyl Jakub Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2147 0
2010/2011 10 ŠK Viamont Teplice 2043 Wasserbauer Radek ŠK Kladno 2060 0
2010/2011 9 ŠK Viamont Teplice 2043 Reitingerová Iveta SK Děčín 2009 1
2010/2011 8 ŠK Viamont Teplice 2043 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2087 0
2010/2011 7 ŠK Viamont Teplice 2043 Klímek Petr TJ Baník Hexion Sokolov 1927 1
2010/2011 6 ŠK Viamont Teplice 2043 Vavřinec Tomáš 1. Novoborský ŠK "C" 2010 1
2010/2011 5 ŠK Viamont Teplice 2043 Tichý Lukáš ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 1969 1
2010/2011 4 ŠK Viamont Teplice 2043 Pospěch Radim Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2045 1
2010/2011 3 ŠK Viamont Teplice 2043 Kuba Jindřich ERA-Poštovní spořitelna "B" 2209 0
2010/2011 2 ŠK Viamont Teplice 2043 Bach Ulf-Gunter TJ Krásná Lípa 1994 ½
2010/2011 1 ŠK Viamont Teplice 2043 Kšána Václav MARTY BANÍK Most 2127 1
2010/2011 11 ŠK Viamont Teplice 2043 Truksa Václav TJ Sokol Domažlice B 1453 ½
2010/2011 10 ŠK Viamont Teplice 2043 Kopřiva Martin TJ Sokol Domažlice A 1668 1
2010/2011 9 ŠK Viamont Teplice 2043 Papay Marek DDM Most A 2029 1
2010/2011 8 ŠK Viamont Teplice 2043 Horák Aleš Sokol Údlice B 1569 1
2010/2011 7 ŠK Viamont Teplice 2043 Štich Jan DDM Most C 1340 1
2010/2011 6 ŠK Viamont Teplice 2043 Budíková Kateřina Sokol Buštěhrad 1767 1
2010/2011 5 ŠK Viamont Teplice 2043 Jánská Jitka ŠK Sokol Klatovy 1846 1
2010/2011 4 ŠK Viamont Teplice 2043 Říha Jaroslav Spartak Ústín.L. 1912 1
2010/2011 3 ŠK Viamont Teplice 2043 Mazur Dominik DDM Most B 1537 1
2010/2011 2 ŠK Viamont Teplice 2043 Brož Jiří Spartak Chodov 1740 1
2010/2011 1 ŠK Viamont Teplice 2043 Hemr Adam ŠK DDM Planá 1100 1
2009/2010 6 ŠK Teplice 2047 Frai Patrik TJ Spartak Chodov 1250 1
2009/2010 5 ŠK Teplice 2047 Brož Jiří ŠK Karlovy Vary 1650 1
2009/2010 4 ŠK Teplice 2047 Mikeš Jan ŠK Spartak Ústí n.L. 1803 1
2009/2010 7 ŠK Most 2047 Seidl Antonín Sokol Bedřichov 2012 1
2009/2010 6 ŠK Most 2047 Staňa Marek ŠK Staré Město 1948 0
2009/2010 5 ŠK Most 2047 Kriebel Tadeáš TJ Slovan Havířov 2176 ½
2009/2010 4 ŠK Most 2047 Kracík Tomáš ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 2112 0
2009/2010 2 ŠK Most 2047 Špaček Jan TJ Union Plzeň 1781 1
2009/2010 1 ŠK Most 2047 Zvára David TJ Spartak Vlašim 1967 1
2009/2010 7 ŠK Most 2047 Špaček Jan TJ Union Plzeň 1781 1
2009/2010 6 ŠK Most 2047 Vlasák Lukáš ŠK Sokol Klatovy 2183 0
2009/2010 4 ŠK Most 2047 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice v Podkr. 2081 1
2009/2010 3 ŠK Most 2047 Braun Marek TJ Desko Liberec 2166 0
2009/2010 2 ŠK Most 2047 Baláček Tadeáš SK OAZA Praha 2133 0
2009/2010 1 ŠK Most 2047 Zvára David TJ Spartak Vlašim 1967 1
2009/2010 11 ŠK Teplice 2047 Vokoun Jan TJ Pankrác 2208 1
2009/2010 10 ŠK Teplice 2047 Šturz Ota ŠK Sokol Vyšehrad 2104 0
2009/2010 9 ŠK Teplice 2047 Lácha Josef Poštovní spořitelna B"" 2089 ½
2009/2010 8 ŠK Teplice 2047 Döring Robert TJ Slavia Hradec Králové 2199 ½
2009/2010 7 ŠK Teplice 2047 Kárník Pavel TJ ŠO Chrudim 2305 0
2009/2010 6 ŠK Teplice 2047 Kuba Jindřich Poštovní spořitelna A"" 2220 0
2009/2010 5 ŠK Teplice 2047 Braun Marek 1. Novoborský ŠK B"" 2166 ½
2009/2010 4 ŠK Teplice 2047 Olejníček Jiří QCC České Budějovice 2019 1
2009/2010 2 ŠK Teplice 2047 Kohout Vratislav TJ Sokol Praha Vršovice 2197 0
2009/2010 1 ŠK Teplice 2047 Rous František Holdia DP Praha B"" 2071 1
2008/2009 11 ŠK Teplice"C" 1937 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2060 0
2008/2009 10 ŠK Teplice"C" 1937 Trejbal Stanislav Sj.Litoměřice"A" 2083 0
2008/2009 9 ŠK Teplice"C" 1937 Wichs Jakub ŠK Sp.Ústí"C" 2055 1
2008/2009 8 ŠK Teplice"C" 1937 Körschner Miroslav ŠK Most"A" 2201 0
2008/2009 7 ŠK Teplice"C" 1937 Ráliš Petr TJ Tatran Podbořany"A" 2253 1
2008/2009 6 ŠK Teplice"C" 1937 Sejkora Vlastimil SK Děčín"A" 2181 1
2008/2009 5 ŠK Teplice"C" 1937 Novák František ŠK Sp.Ústí"B" 1958 1
2008/2009 4 ŠK Teplice"C" 1937 Lácha Jan Sj.Litoměřice"B" 1971 ½
2008/2009 3 ŠK Teplice"C" 1937 Švarc Roman ŠK Střelnice Kadaň"A" 2088 0
2008/2009 1 ŠK Teplice"C" 1937 Machala Vladislav ŠK Teplice"B" 2014 0
2008/2009 11 ŠK Teplice 1937 Haman Jakub ŠK Kladno 1878 1
2008/2009 10 ŠK Teplice 1937 Faltýn Václav Sokol Domažlice B 1250 1
2008/2009 9 ŠK Teplice 1937 Váchal Pavel Sokol Domažlice A 1586 0
2008/2009 8 ŠK Teplice 1937 Mikeš Jan Spartak Ústí n.L. A 1780 ½
2008/2009 7 ŠK Teplice 1937 Papay Marek Spartak Ústí n.L. B 1776 1
2008/2009 6 ŠK Teplice 1937 Lorenc David ŠK Líně 1705 1
2008/2009 5 ŠK Teplice 1937 Škut Michal Šachklub Klatovy B 2048 ½
2008/2009 4 ŠK Teplice 1937 Rozšafný Michal ŠK Most B 1676 0
2008/2009 3 ŠK Teplice 1937 Nersisyan Telman Montako Kralupy 1576 1
2008/2009 2 ŠK Teplice 1937 Palková Nikola Union Plzeň 1782 1
2008/2009 1 ŠK Teplice 1937 Špererová Kateřina ŠK Karlovy Vary 1692 1
2008/2009 11 ŠK Teplice 1937 Joukl Zdeněk ŠK Kladno"A" 2091 ½
2008/2009 10 ŠK Teplice 1937 Hozda David Marty Baník Most 2016 1
2008/2009 9 ŠK Teplice 1937 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz"A" 2005 1
2008/2009 8 ŠK Teplice 1937 Vlasák Martin ŠK Sp.Ústí n.L."A" 1734 1
2007/2008 7 TJ Bonex Teplice 1793 Kratochvíl Jiří ŠK SŠŠ Staré Město A 1852 1
2007/2008 6 TJ Bonex Teplice 1793 Šnevajs Heřman A64 Grygov 1949 0
2007/2008 5 TJ Bonex Teplice 1793 Pagerka Martin BŠŠ Frýdek-Místek B 0
2007/2008 4 TJ Bonex Teplice 1793 Svoboda Karel Šachový klub Lokomotiva Brno 2031 0
2007/2008 3 TJ Bonex Teplice 1793 Rosenbaum Vít TJ Tourist Biomedica Říčany A 1879 1
2007/2008 2 TJ Bonex Teplice 1793 Kraus Tomáš Jiskra Hořice 2072 1
2007/2008 1 TJ Bonex Teplice 1793 Baláček Tadeáš Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1942 0
2007/2008 11 TJ Bonex Teplice Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary A 0
2007/2008 6 TJ Bonex Teplice Nováček Jan ŠK ČSOB "B" 0
2007/2008 3 TJ Bonex Teplice Reitinger Jan Marty Baník Most 1
2007/2008 8 TJ Bonex Teplice "C" 1793 Diviš Jiří ŠK Stropník Osek při DDM "A" 1538 1
2007/2008 6 TJ Bonex Teplice "C" 1793 Sekanina Josef TJ Lokomotiva Ústí n/L "A" 1707 1
2007/2008 4 TJ Bonex Teplice "C" 1793 Mindoš Jan TJ Sokol Litvínov "A" 1875 0
2007/2008 1 TJ Bonex Teplice "C" 1793 Beránek Josef TJ Lovochemie Lovosice 1792 1
2007/2008 7 TJ Bonex Teplice 1793 Klecker Tadeáš SK OAZA Praha A 2078 0
2007/2008 6 TJ Bonex Teplice 1793 Plát Vojtěch Šachklub Sokol Klatovy A 2282 0
2007/2008 5 TJ Bonex Teplice 1793 Körschner Miroslav ŠK Most A 2134 ½
2007/2008 4 TJ Bonex Teplice 1793 Rosenbaum Vít TJ Tourist Biomedica Říčany A 1879 1
2007/2008 3 TJ Bonex Teplice 1793 Vala Filip Jiskra Havlíčkův Brod 2012 0
2007/2008 2 TJ Bonex Teplice 1793 Kraus Tomáš Jiskra Hořice 2072 1
2007/2008 1 TJ Bonex Teplice 1793 Baláček Tadeáš Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1942 0
2006/2007 11 TJ Bonex Teplice A 1611 Roubínek David ŠO DDM Karlovy Vary 1640 1
2006/2007 10 TJ Bonex Teplice A 1611 Petlach Pavel Baník CHZ Sokolov 1630 ½
2006/2007 9 TJ Bonex Teplice A 1611 Škutová Sněžana Šachklub Sokol Klatovy B 1569 1
2006/2007 8 TJ Bonex Teplice A 1611 Buchar Jiří ŠK Spartak Ústí n . L. 1701 1
2006/2007 7 TJ Bonex Teplice A 1611 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 1600 1
2006/2007 6 TJ Bonex Teplice A 1611 Nedoma Marek Auto Škoda Mladá Boleslav 1396 ½
2006/2007 5 TJ Bonex Teplice A 1611 Černý Josef Šachový klub Most B 1535 ½
2006/2007 4 TJ Bonex Teplice A 1611 Dolejška David Šachový klub Most C 1260 1
2006/2007 3 TJ Bonex Teplice A 1611 Nebehaj Ondřej TJ Sokol Domažlice 1250 1
2006/2007 2 TJ Bonex Teplice A 1611 Mikulík Tomáš DDM Praha 6 1619 1
2006/2007 1 TJ Bonex Teplice A 1611 Jančařík Joel TJ Sokol Kobylisy 2085 1
2006/2007 11 Bonex Teplice"A" 1611 Chrz Pavel ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2130 0
2006/2007 8 Bonex Teplice"A" 1611 Bicek Richard KŠ Tietz Karlovy Vary 1994 0
2006/2007 5 Bonex Teplice"A" 1611 Horák Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2014 1
2006/2007 9 TJ Bonex Teplice "C" 1611 Dusbaba Karel TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2072 0
2006/2007 6 TJ Bonex Teplice "C" 1611 Lasík Petr KC Kaskáda Bílina 1560 0
2006/2007 5 TJ Bonex Teplice "C" 1611 Mareček Vladimír TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1447 1
2006/2007 3 TJ Bonex Teplice "C" 1611 Vašíček Milan ŠK Bystřanští Jezdci "A" 1682 0
2006/2007 2 TJ Bonex Teplice "C" 1611 Krist Ladislav ŠK Most "D" 1570 0
2006/2007 1 TJ Bonex Teplice "C" 1611 Vydra Jaroslav TJ Slavoj Litoměřice "B" 1
2005/2006 11 TJ Bonex Teplice 1416 Zach Adam TJ Bohemians Praha 1
2005/2006 10 TJ Bonex Teplice 1416 Bartoš Miroslav Banik Chem Sokolov 1544 1
2005/2006 9 TJ Bonex Teplice 1416 Hladký Petr SO Spartak Chodov 1463 1
2005/2006 8 TJ Bonex Teplice 1416 Kolář Daniel Spartak Usti/Lab. 1623 0
2005/2006 7 TJ Bonex Teplice 1416 Kuča Tomáš TJ Sokol Domazlice 1377 0
2005/2006 6 TJ Bonex Teplice 1416 Burcal Miroslav SS Union Plzen B 1440 1
2005/2006 5 TJ Bonex Teplice 1416 Turek Tomáš Lokomotiva Most B 1512 1
2005/2006 4 TJ Bonex Teplice 1416 Rozšafný Michal Lokomotiva Most C 1349 1
2005/2006 3 TJ Bonex Teplice 1416 Ries Vilém SK Smichov 1520 ½
2005/2006 2 TJ Bonex Teplice 1416 Fidrmuc Ladislav OAZA Praha B 1509 ½
2005/2006 1 TJ Bonex Teplice 1416 Šáfr Jan TJ Kralupy 1582 1
2005/2006 7 Bonex TP C"" 1416 Novák Michal Loko Most F"" 1
2005/2006 3 Bonex TP C"" 1416 Jesenský Jaromír Slavoj LT C"" 1383 1
2005/2006 2 Bonex TP C"" 1416 Kozák Jan KŠ Štětí A"" 1766 ½
2005/2006 1 Bonex TP C"" 1416 Strašlipka Jiří Glaverbel TP A"" 1750 0
2004/2005 9 Bonex Teplice C" Venzara Petr Trend Roudnice 1544 1
2004/2005 8 Bonex Teplice D" Koloušek Petr Kaskáda Bílina B" 1
2004/2005 7 Bonex Teplice D" Turek Tomáš Loko Most G" 1356 ½
2004/2005 6 Bonex Teplice D" Vostřel Martin Union Louny D" 1655 1
2004/2005 4 Bonex Teplice D" Škapa Jiří Glavbel TepliceB" 1
2004/2005 2 Bonex Teplice D" Belan Michal Bystřan.jezdci C" 1
2004/2005 11 Bonex Teplice Špererová Kateřina DDM Karlovy Vary 1
2004/2005 9 Bonex Teplice Rosenbaumová Anna Sokol Buštěhrad 1
2004/2005 8 Bonex Teplice Dolejší Filip Easy Engl.Kralupy 1
2004/2005 7 Bonex Teplice Obešlo Stanislav Bohemians Praha 1
2004/2005 6 Bonex Teplice Palík Václav Spartak Ústí n.L. 1403 ½
2004/2005 5 Bonex Teplice Klementová Zuzana Desko Liberec B 1468 0
2004/2005 4 Bonex Teplice Suchomel Aleš Desko Liberec C 1
2004/2005 3 Bonex Teplice Cibrik Martin Lokomotiva Most B 1
2004/2005 2 Bonex Teplice Solnař Josef Lokomotiva Most A 1338 0
2004/2005 1 Bonex Teplice Koller Martin Spartak Chodov 1
2003/2004 7 Bonex Teplice C Loždinka Viktor Trend Roudnice 1
2003/2004 5 Bonex Teplice C Zelenka Petr Stropník Osek A 0
2003/2004 3 Bonex Teplice C Bauer Pavel Bystř. jezdci A 1707 1
2003/2004 1 Bonex Teplice C Vejvoda Antonín Litoměřické dámy 0
2003/2004 11 Bonex Teplice Němcová Karolína SK OAZA Praha B" 1530 0
2003/2004 10 Bonex Teplice Straka Ondřej Sokol Vyšehrad B" 1436 0
2003/2004 9 Bonex Teplice Šolar Petr Biomedica Říčany B 1
2003/2004 8 Bonex Teplice Kolář Daniel Spartak Ústí n.L. ½
2003/2004 7 Bonex Teplice Slažanský Martin Desko Liberec B" 1330 0
2003/2004 6 Bonex Teplice Slanec Jan ŠK Kladno 1377 0
2003/2004 5 Bonex Teplice Kalužný Michal Sokol Údlice 1381 ½
2003/2004 4 Bonex Teplice Kvěš Martin Tietz Karlovy Vary 1608 0
2003/2004 3 Bonex Teplice Vlček Jan Biomedica Říčany A 1530 0
2003/2004 2 Bonex Teplice Vancl Jakub Desko Liberec A" 1576 0
2003/2004 1 Bonex Teplice Vojta Jakub Easy Engl.Kralupy 1376 0