Hráč Steiner Juraj

Steiner Juraj

User Pic
Jméno: Steiner Juraj
Oddíl: Steinitz - Makabi Praha
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1889
Elo mezinárodní: 1936
ID: 9241
FIDE ID: 367516
Rok narození: 1948
Třída rozhodčího: 3
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 Steinitz-Makabi Praha 2004 2019 Wasserbauer Radek USK Praha A 2169 2168 0 soutěž
2019/2020 7 Steinitz-Makabi Praha 2004 2019 Frolov Artur ŠK AURORA 2422 0 ½ soutěž
2019/2020 6 Steinitz-Makabi Praha 2004 2019 Kopta Pavel TJ Kobylisy C 2229 2213 0 soutěž
2019/2020 5 Steinitz-Makabi Praha 2004 2019 Červenka Jan Dukla D 1951 1937 0 soutěž
2019/2020 4 Steinitz-Makabi Praha 2004 2019 Jurásek Miroslav ŠK DP Praha C - VŠFS 2210 2238 ½ soutěž
2019/2020 3 Steinitz-Makabi Praha 2004 2019 Šeleljo Daniel ŠK Mahrla B 2222 2214 0 soutěž
2019/2020 2 Steinitz-Makabi Praha 2004 2019 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad F 1994 1976 0 soutěž
2019/2020 1 Steinitz-Makabi Praha 2004 2019 Matějka Petr TJ Bohemians D 2052 2041 ½ soutěž
2019/2020 7 JAWA Brodce A 2044 2019 Richter Martin Sokol Bakov nad Jizerou B 1938 1949 0 soutěž
2019/2020 1 JAWA Brodce A 1985 2006 Doležal Vít TJ Neratovice C 1992 2007 1 soutěž
2019/2020 8 TJ JAWA Brodce B 2044 2019 Netuka Petr Joly Lysá nad Labem F 1360 1554 1 soutěž
2019/2020 7 TJ JAWA Brodce B 2004 2019 Čermák Jan ŠK Český Brod A 2009 2016 1 soutěž
2019/2020 4 TJ JAWA Brodce B 1995 2006 Dudek Jaromír Sokol Kolín B 1944 1935 1 soutěž
2019/2020 3 TJ JAWA Brodce B 1995 2006 Petráž Martin Šachklub města Dobrovice A 2005 2012 ½ soutěž
2018/2019 11 Steinitz-Makabi Praha 1926 1931 Lhotský Michal TJ Pankrác F 2079 2089 ½ soutěž
2018/2019 10 Steinitz-Makabi Praha 1926 1931 Picek Miroslav Kbel.šach. reprezentace A 1913 1912 ½ soutěž
2018/2019 9 Steinitz-Makabi Praha 1926 1931 Novotný Josef ŠK Sokol Vyšehrad G 1905 1886 ½ soutěž
2018/2019 8 Steinitz-Makabi Praha 1926 1931 Štěrba Karel SK OAZA Praha D 1873 1858 1 soutěž
2018/2019 7 Steinitz-Makabi Praha 1926 1931 Táborská Veronika ŠK Viktoria Žižkov C 2001 1978 1 soutěž
2018/2019 6 Steinitz-Makabi Praha 1926 1931 Neuman Petr ŠK DP Praha C - VŠFS 2428 2414 ½ soutěž
2018/2019 4 Steinitz-Makabi Praha 1926 1931 Strnad Pavel Sokol Praha Vršovice D 1902 1911 ½ soutěž
2018/2019 2 Steinitz-Makabi Praha 1926 1931 Valíčková Martina Unichess Ž 1922 1954 0 soutěž
2018/2019 1 Steinitz-Makabi Praha 1926 1931 Havrdová Lenka TJ Bohemians Praha F 1887 1916 1 soutěž
2018/2019 10 JAWA Brodce A 1907 1931 Skýpala Ondřej TJ AERO Odolena Voda A 2013 1943 0 soutěž
2018/2019 9 JAWA Brodce A 1918 1931 Hlaváček Ondřej ŠK KDJS Sedlčany A 1711 1661 0 soutěž
2018/2019 8 JAWA Brodce A 1918 1931 Truksa Martin ŠK Rakovník A 1687 1679 1 soutěž
2018/2019 7 JAWA Brodce A 1926 1931 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1766 1822 0 soutěž
2018/2019 6 JAWA Brodce A 1926 1931 Polák Jiří ŠK Medvědi Zvole A 1868 1857 1 soutěž
2018/2019 5 JAWA Brodce A 1921 1923 Kabát Josef TJ Neratovice D 1791 1837 ½ soutěž
2018/2019 4 JAWA Brodce A 1921 1923 Stolz Lubor ŠK Zdice A 1856 1874 1 soutěž
2018/2019 3 JAWA Brodce A 1921 1923 Turková Karolína Caissa Roztoky A 1996 0 0 soutěž
2018/2019 2 JAWA Brodce A 1921 1923 Hinz František Český Lev Kolešovice B 1878 1851 1 soutěž
2018/2019 1 JAWA Brodce A 1915 1923 Hofner František SK DDM Slaný-ŠK Velvary 1760 1786 1 soutěž
2018/2019 8 JAWA Brodce B 1918 1931 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1827 1855 1 soutěž
2018/2019 4 JAWA Brodce B 1921 1923 Šmolík Jáchym Klub šachistů Říčany 1925 G 1611 1740 1 soutěž
2018/2019 3 JAWA Brodce B 1921 1923 Remeš Šimon KŠ Stříbrná Skalice A 1644 1580 0 soutěž
2017/2018 11 Steinitz - Makabi 1954 1932 Procházka Bedřich SK Lokomotiva Radlice A 1984 1983 1 soutěž
2017/2018 10 Steinitz - Makabi 1954 1932 Rondoš Jakub TJ Pankrác F 1909 1962 0 soutěž
2017/2018 9 Steinitz - Makabi 1954 1932 Miskolczi Vítězslav Unichess E 2010 2034 ½ soutěž
2017/2018 8 Steinitz - Makabi 1954 1932 Hruška Ondřej SK OAZA Praha D 1927 1909 0 soutěž
2017/2018 7 Steinitz - Makabi 1954 1932 Papáček Štěpán LISA A 2245 2213 0 soutěž
2017/2018 6 Steinitz - Makabi 1954 1932 Malý Marek DDM Praha 6 B 2180 2185 0 soutěž
2017/2018 5 Steinitz - Makabi 1954 1932 Kunc Jan ŠK Praha - Smíchov B 1867 1881 1 soutěž
2017/2018 4 Steinitz - Makabi 1954 1932 Galandauer Jan Šachový klub Praha 4 A 1989 1929 0 soutěž
2017/2018 3 Steinitz - Makabi 1954 1932 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha E 2073 2096 0 soutěž
2017/2018 2 Steinitz - Makabi 1954 1932 Novák Milan ŠK Bohnice B 1953 1963 1 soutěž
2017/2018 1 Steinitz - Makabi 1954 1932 Plášek Zdeněk Sokol Praha Vršovice D 2002 1995 ½ soutěž
2017/2018 9 JAWA Brodce B 1977 1932 Lhotská Anna Klub šachistů Říčany 1925 G 1647 1566 0 soutěž
2017/2018 6 JAWA Brodce B 1954 1932 Tvrdý Jindřich KŠ Stříbrná Skalice A 1873 1901 ½ soutěž
2017/2018 5 JAWA Brodce B 1954 1932 Már Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 F 1762 1722 1 soutěž
2017/2018 4 JAWA Brodce B 1977 1932 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov 1969 1967 0 soutěž
2017/2018 9 JAWA Brodce A 1979 1932 Petrák Robert TJ AERO Odolena Voda A 1998 2032 0 soutěž
2017/2018 8 JAWA Brodce A 1979 1932 Tvrdý Jindřich ŠK Řevnice A 1873 1901 1 soutěž
2017/2018 7 JAWA Brodce A 1954 1932 Cozl David Český Lev Kolešovice B 1985 1968 ½ soutěž
2017/2018 3 JAWA Brodce A 1977 1932 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2112 2111 0 soutěž
2017/2018 2 JAWA Brodce A 1977 1932 Tričkov Vasil TJ Hostivice A 2316 2310 0 soutěž
2017/2018 1 JAWA Brodce A 2005 1944 Drahorád Daniel ŠK Medvědi Zvole A 1950 1958 0 soutěž
2016/2017 11 Steinitz - Makabi 2045 1945 Mrázek Martin ŠK Bohnice D 1727 1613 1 soutěž
2016/2017 10 Steinitz - Makabi 2045 1945 Závůrková Monika ŠO Praga Praha C 1860 1869 0 soutěž
2016/2017 8 Steinitz - Makabi 2045 1945 Krňák Vladimír Sokol Praha Vršovice F 1762 1811 0 soutěž
2016/2017 7 Steinitz - Makabi 2045 1945 Rakintsev Serhiy SK OAZA Praha F 1711 1764 ½ soutěž
2016/2017 6 Steinitz - Makabi 2045 1945 Kolář Dan ŠO TJ Dukla Praha E 1875 1910 ½ soutěž
2016/2017 5 Steinitz - Makabi 2045 1945 Zimák Karel ŠK DP Praha C 1789 1771 1 soutěž
2016/2017 4 Steinitz - Makabi 2045 1945 Hájek Jiří Šachový klub Praha 4 B 1784 ½ soutěž
2016/2017 3 Steinitz - Makabi 2045 1945 Kuneš Vladimír SK Lokomotiva Radlice B 1825 1 soutěž
2016/2017 2 Steinitz - Makabi 2045 1945 Mykiska Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad I 1570 ½ soutěž
2016/2017 1 Steinitz - Makabi 2045 1945 Morávek Michael ŠK PORG Praha 1250 1 soutěž
2016/2017 11 JAWA Brodce A 2045 1945 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice B 1943 1906 ½ soutěž
2016/2017 10 JAWA Brodce A 2045 1945 Maláč Petr Sokol Bakov n.Jiz. B 1991 2001 0 soutěž
2016/2017 9 JAWA Brodce A 2045 1945 Kaplan Daniel Bohemia Poděbrady A 2072 2082 1 soutěž
2016/2017 8 JAWA Brodce A 2045 1945 Tesař Patrik DDM Sokol Nymburk B 1880 1913 1 soutěž
2016/2017 7 JAWA Brodce A 2045 1945 Beneš Petr Sokol Sendražice A 2087 2076 ½ soutěž
2016/2017 6 JAWA Brodce A 2045 1945 Žák Zbyněk Sokol Kolín B 1992 1977 ½ soutěž
2016/2017 5 JAWA Brodce A 2045 1945 Královský Martin ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1975 1994 0 soutěž
2016/2017 4 JAWA Brodce A 2045 1945 Kopecký Tomáš Sparta Kutná Hora B 1851 1881 1 soutěž
2016/2017 2 JAWA Brodce A 2045 1945 Kryšpín Libor TJ AŠ Mladá Boleslav A 2126 2130 1 soutěž
2016/2017 1 JAWA Brodce A 2045 1945 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 C 2004 2034 1 soutěž
2015/2016 9 Steinitz - Makabi Praha 2045 1945 Láska Zdeněk ŠK Mlejn B 1869 1847 1 soutěž
2015/2016 8 Steinitz - Makabi Praha 2045 1945 Sova Ondřej ŠK DP Praha - EA Hotels II 1877 1839 1 soutěž
2015/2016 7 Steinitz - Makabi Praha 2045 1945 Kovář Jan ŠK Černý Baron B 1912 1925 ½ soutěž
2015/2016 6 Steinitz - Makabi Praha 2045 1945 Marek Roman Šachový klub Praha 4 B 1667 1 soutěž
2015/2016 5 Steinitz - Makabi Praha 2045 1945 Šaroun Radek SK OAZA Praha F 1960 1943 0 soutěž
2015/2016 4 Steinitz - Makabi Praha 2045 1945 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha C 2052 2052 0 soutěž
2015/2016 3 Steinitz - Makabi Praha 2045 1945 Malý Petr ŠK Sokol Vyšehrad I 1646 1648 1 soutěž
2015/2016 2 Steinitz - Makabi Praha 2045 1945 Limberský Pavel SK Újezd nad Lesy 1794 ½ soutěž
2015/2016 1 Steinitz - Makabi Praha 2045 1945 Černoch Vít Kbelská šachová reprezentace C 1706 1 soutěž
2015/2016 7 JAWA Brodce B 2045 1945 Fojtů Tomáš Stříbrná Skalice 1679 1648 1 soutěž
2015/2016 6 JAWA Brodce B 2045 1945 Vohnout Pavel ŠK KDJS Sedlčany A 2004 2030 ½ soutěž
2015/2016 5 JAWA Brodce B 2045 1945 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 F 1954 1962 1 soutěž
2015/2016 4 JAWA Brodce B 2045 1945 Kraus Roman ŠK Příbram - Baník B 1817 1799 0 soutěž
2015/2016 3 JAWA Brodce B 2045 1945 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov A 1983 1962 ½ soutěž
2015/2016 2 JAWA Brodce B 2045 1945 Bauer Jindřich ŠK Jince A 2067 2099 ½ soutěž
2015/2016 1 JAWA Brodce B 2045 1945 Zamrazil Jan Klub šachistů Říčany 1925 E 1919 1884 1 soutěž
2015/2016 11 JAWA Brodce A 2045 1945 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1924 1855 1 soutěž
2015/2016 10 JAWA Brodce A 2045 1945 Krafka Jan ŠK Merkur Kladno A 1947 1873 1 soutěž
2015/2016 9 JAWA Brodce A 2045 1945 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad A 1719 1901 1 soutěž
2015/2016 8 JAWA Brodce A 2045 1945 Pechoč Bohumil TJ Neratovice C 1940 1927 1 soutěž
2015/2016 7 JAWA Brodce A 2045 1945 Štván Marek Caissa Úholičky B 1690 1646 ½ soutěž
2015/2016 6 JAWA Brodce A 2045 1945 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole 1945 1903 ½ soutěž
2015/2016 5 JAWA Brodce A 2045 1945 Štursa Jan ŠK Kralupy A 2054 2066 1 soutěž
2015/2016 4 JAWA Brodce A 2045 1945 Křížek Jaroslav Sokol Buštěhrad B 1886 1879 ½ soutěž
2015/2016 3 JAWA Brodce A 2045 1945 Schuster Jan Sokol na Mělníce A 1894 1899 1 soutěž
2015/2016 2 JAWA Brodce A 2045 1945 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1901 1881 1 soutěž
2015/2016 1 JAWA Brodce A 2045 1945 Hofner František SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1788 1764 1 soutěž
2015/2016 3 JAWA Brodce B 2045 1945 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 E 1750 1718 1 soutěž
2015/2016 2 JAWA Brodce B 2045 1945 Doležel Radovan ŠK KDJS Sedlčany A 2065 2071 0 soutěž
2015/2016 1 JAWA Brodce B 2045 1945 Příborský Marek ŠK Příbram - Baník B 2206 2228 ½ soutěž
2014/2015 10 Steinitz-Makabi A 1974 1922 Bartoň Milan TJ Praga Praha E 1762 1785 1 soutěž
2014/2015 9 Steinitz-Makabi A 1974 1922 Mlejnek Stanislav Sokol Kobylisy G 1603 1 soutěž
2014/2015 8 Steinitz-Makabi A 1974 1922 Štěpán David SK Lokomotiva Radlice E 1616 1 soutěž
2014/2015 7 Steinitz-Makabi A 1974 1922 Pazdera Tomáš ŠK Černý Baron B 1925 1 soutěž
2014/2015 6 Steinitz-Makabi A 1974 1922 Porteš Pavel Sokol Nebušice A 1766 1 soutěž
2014/2015 5 Steinitz-Makabi A 1974 1922 Lener Jaroslav TJ Pankrác F 2132 2132 ½ soutěž
2014/2015 4 Steinitz-Makabi A 1974 1922 Hromas Jan Viktoria Žižkov D 1829 ½ soutěž
2014/2015 3 Steinitz-Makabi A 1974 1922 Prachař Josef GROP E 1887 1868 ½ soutěž
2014/2015 2 Steinitz-Makabi A 1974 1922 Macháček Otakar USK Praha B 2025 2007 0 soutěž
2014/2015 1 Steinitz-Makabi A 1974 1922 Němeček Miroslav SK OAZA Praha G 1411 ½ soutěž
2014/2015 11 JAWA Brodce A 1974 1922 Švadlenka Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1977 1982 1 soutěž
2014/2015 10 JAWA Brodce A 1974 1922 Verner Jan TJ Neratovice C 1755 1 soutěž
2014/2015 9 JAWA Brodce A 1974 1922 Hofner František DDM Slaný-ŠK Velvary 1838 ½ soutěž
2014/2015 8 JAWA Brodce A 1974 1922 Müller Jan Český Lev Kolešovice A 1786 1782 ½ soutěž
2014/2015 7 JAWA Brodce A 1974 1922 Zamrazil Jan KŠ Říčany 1925 E 1916 1876 ½ soutěž
2014/2015 6 JAWA Brodce A 1974 1922 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1900 1953 ½ soutěž
2014/2015 5 JAWA Brodce A 1974 1922 Vondrášek Ondřej Caissa Úholičky B 1919 1950 ½ soutěž
2014/2015 4 JAWA Brodce A 1974 1922 Konvalinka Vladislav Sokol na Mělníce A 1789 1817 ½ soutěž
2014/2015 3 JAWA Brodce A 1974 1922 Vrecion Jiří ŠK Zdice A 1808 1889 1 soutěž
2014/2015 2 JAWA Brodce A 1974 1922 Paukert Jindřich ŠK Řevnice A 1835 1803 1 soutěž
2014/2015 1 JAWA Brodce A 1974 1922 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad A 1691 1847 1 soutěž
2013/2014 11 Steinitz-Makabi A 2007 1976 Horyna Josef Sokol Praha-Vršovice D 1878 1900 0 soutěž
2013/2014 10 Steinitz-Makabi A 2007 1976 Čermák Luděk ŠK PORG C 1931 1928 1 soutěž
2013/2014 9 Steinitz-Makabi A 2007 1976 Stankev Martin ŠK Černý Baron B 1821 1891 ½ soutěž
2013/2014 8 Steinitz-Makabi A 2007 1976 Hořínek Karel ŠK Bohnice B 2015 2022 0 soutěž
2013/2014 7 Steinitz-Makabi A 2007 1976 Kandrik Antonín DDM Praha 6 B 1972 2010 0 soutěž
2013/2014 6 Steinitz-Makabi A 2007 1976 Dvouletý Pavel SK OAZA Praha D 2135 2133 0 soutěž
2013/2014 5 Steinitz-Makabi A 2007 1976 Pačovský Martin ŠK Viktoria Žižkov B 1945 1957 ½ soutěž
2013/2014 4 Steinitz-Makabi A 2007 1976 Novák Josef SK Lokomotiva Radlice B 1730 0 soutěž
2013/2014 3 Steinitz-Makabi A 2007 1976 Slovák Kilián Sokol Praha-Kobylisy D 1594 1920 1 soutěž
2013/2014 2 Steinitz-Makabi A 2007 1976 Dvořák Alois TJ Praga Praha C 1914 0 soutěž
2013/2014 1 Steinitz-Makabi A 2007 1976 Čuchna Martin SK Loko Praha C 1870 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Řevnice A 2007 1976 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1923 1926 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Řevnice A 2007 1976 Vlach Karel Caissa Úholičky B 2142 2154 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Řevnice A 2007 1976 Bauer Jindřich ŠK Zdice A 2006 2040 0 soutěž
2013/2014 6 ŠK Řevnice A 2007 1976 Němec David Sokol Buštěhrad A 1998 2039 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Řevnice A 2007 1976 Stojković Andreja ŠK Liběhrad Libčice A 2032 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Řevnice A 2007 1976 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1909 1917 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Řevnice A 2007 1976 Horák Vladimír Spartak Vlašim B 1992 1970 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Řevnice A 2007 1976 Svoboda Jaromír JAWA Brodce A 1982 2002 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK Řevnice A 1978 1980 Hinz František Český Lev Kolešovice A 1894 1882 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Řevnice A 1978 1980 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 C 2049 2033 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Řevnice A 1978 1980 Šnajdr Tomáš ŠK Merkur Kladno A 1959 1910 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Řevnice "A" 1913 Saxl Jiří ŠK Příbram - Baník "A" 1720 1891 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK Řevnice "A" 1913 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad "B" 1709 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Řevnice "A" 1913 Šnajdr Tomáš ŠK Merkur Kladno "A" 1968 1938 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Řevnice "A" 1913 Prášek Vladimír ŠK Zdice "A" 1844 1807 0 soutěž
2011/2012 5 ŠK Řevnice "A" 1913 Trejbal Jindřich Slovan Velvary 1931 ½ soutěž
2011/2012 4 ŠK Řevnice "A" 1913 Vítek Jan SK DDM Slaný 1871 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Řevnice "A" 1913 Hochman Jan ŠK Kladno "C" 2008 1933 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Řevnice "A" 1913 Adolf Petr TJ Lokomotiva Beroun "A" 1940 1 soutěž
2010/2011 11 ŠK Řevnice A 1936 Vojta Pavel TJ Spartak Vlašim B 2164 0 soutěž
2010/2011 10 ŠK Řevnice A 1936 Košata František Klub šachistů Říčany 1925 E 1843 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK Řevnice A 1936 Skácel Jan TJ Sokol Benešov A 2088 0 soutěž
2010/2011 8 ŠK Řevnice A 1936 Řehoř Jan Sokol Neveklov A 1741 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK Řevnice A 1936 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2022 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠK Řevnice A 1936 Lažánek Jan Joly Lysá nad Labem E 1928 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK Řevnice A 1936 Saxl Jiří ŠK Příbram Baník A 1835 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK Řevnice A 1936 Havlíček Pavel Klub šachistů Říčany 1925 F 1754 ½ soutěž
2010/2011 3 ŠK Řevnice A 1936 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 2006 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK Řevnice A 1936 Mejzlík Vojtěch Spartak Dolní Kralovice A 2090 0 soutěž
2009/2010 11 ŠK Řevnice A 1914 Matouš Rudolf Sokol Hostivice B 1898 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK Řevnice A 1914 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2008 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK Řevnice A 1914 Hejda Václav Český Lev Kolešovice A 1840 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK Řevnice A 1914 Dupák Jaroslav ŠK Příbram Baník A 1794 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Řevnice A 1914 Grulich Jiří ŠK Rakovník B 2032 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK Řevnice A 1914 Čáp Adam ŠK Kladno C 1628 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Řevnice A 1914 Šnajdr Tomáš ŠK Merkur Kladno 1913 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Řevnice A 1914 Kasl Tomáš Lokomotiva Beroun A 1795 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Řevnice A 1914 Straka Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1909 0 soutěž
2008/2009 11 ŠK Řevnice A 1891 Dupák Jaroslav ŠK Příbram-Baník A 1833 1 soutěž
2008/2009 10 ŠK Řevnice A 1891 Dbalý Václav Sokol Hostivice B 1825 1 soutěž
2008/2009 9 ŠK Řevnice A 1891 Abraham Karel ŠK Kladno C 1921 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK Řevnice A 1891 Šmíd Ondřej Český Lev Kolešovice A 1775 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK Řevnice A 1891 Červenka Antonín ŠO Stochov 1784 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Řevnice A 1891 Kovář Jiří Lokomotiva Beroun A 1749 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Řevnice A 1891 Česánek Jaroslav ŠK Medvědi Zvole A 1750 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Řevnice A 1891 Žbánek Jan ŠK Pyrit Příbram C 1764 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Řevnice A 1891 Wasserbauer Radek ŠK Rakovník B 1887 0 soutěž
2007/2008 11 ŠK Řevnice A 1883 Šmíd Ondřej TJ Lokomotiva Beroun A 1811 1 soutěž
2007/2008 10 ŠK Řevnice A 1883 Fojtík Václav TJ Český Lev Kolešovice A 1860 ½ soutěž
2007/2008 9 ŠK Řevnice A 1883 Mišičko Ján ŠK Kladno D 2069 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK Řevnice A 1883 Prášek Vladimír Lokomotiva Zdice A 1741 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK Řevnice A 1883 Pacovský Ota TJ Sokol Hostivice A 1832 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Řevnice A 1883 Framberk Jan Caissa Úholičky B 1968 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK Řevnice A 1883 Noha Petr ŠK Alva Příbram C 1746 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Řevnice A 1883 Doubek Martin ŠK Kladno C 1782 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK Řevnice A 1883 Dupák Jaroslav Šachový klub Příbram-Baník A 1813 0 soutěž
2007/2008 1 ŠK Řevnice A 1883 Hofner František ŠO Stochov 1860 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK Řevnice 1907 Valter Karel ŠK Alva Pb Příbram D 1250 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK Řevnice 1907 Zadina Jiří Zadinovi Jince 1250 1 soutěž
2006/2007 9 ŠK Řevnice 1907 Zeisek Václav TJ Jince B 1581 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK Řevnice 1907 SK Liteň 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Řevnice 1907 Saxlová Markéta ŠK Alva Pb Příbram E 1561 0 soutěž
2006/2007 5 ŠK Řevnice 1907 Turický David Lokomotiva Zdice B 1486 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Řevnice 1907 Sasyn Stanislav ŠK Příbram - Baník B 1536 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK Řevnice 1907 Sladovník Tomáš TJ Jince A 1786 ½ soutěž