Hráč Freisler Pavel

Freisler Pavel

User Pic
Jméno: Freisler Pavel
Oddíl: ŠK Kladno
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2199
Elo mezinárodní: 2245
ID: 154
FIDE ID: 301477
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Kladno 2238 2199 Pařízek Vojtěch TJ Kobylisy 2298 2256 1
2018/2019 10 ŠK Kladno 2238 2199 Babička Michal SK Děčín 2022 2049 1
2018/2019 9 ŠK Kladno 2232 2199 Brejník Gustav ŠK Slavoj Litoměřice 2139 2115 1
2018/2019 8 ŠK Kladno 2232 2199 Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz "B" 2036 2027 1
2018/2019 7 ŠK Kladno 2232 2199 Špreňar Petr Karlovarský šachklub Tietz "A" 2236 2254 1
2018/2019 6 ŠK Kladno 2232 2199 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 2236 2223 0
2018/2019 5 ŠK Kladno 2245 2218 Kšána Václav ŠK UNION Louny 2068 2069 0
2018/2019 4 ŠK Kladno 2245 2218 Vágner Tomáš CHESS Most 2180 2182 0
2018/2019 3 ŠK Kladno 2241 2218 Tuma Jakub ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2247 2266 1
2018/2019 2 ŠK Kladno 2241 2218 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2157 2153 ½
2018/2019 1 ŠK Kladno 2246 2218 Vavruška David TJ Tatran Podbořany 2234 2228 0
2017/2018 11 ŠK Kladno 2266 2242 Hrbolka Ladislav CHESS Most 2093 2107 1
2017/2018 10 ŠK Kladno 2265 2242 Zbořil Jaroslav TJ Baník Sokolov ŠO 1930 1950 1
2017/2018 9 ŠK Kladno 2261 2242 Hurdzan Tomáš ŠK Sokol Klatovy 2211 2180 ½
2017/2018 8 ŠK Kladno 2261 2242 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha "B" 2219 2213 1
2017/2018 7 ŠK Kladno 2259 2242 Horák Jiří TJ Sokol Údlice 2137 2141 1
2017/2018 6 ŠK Kladno 2259 2242 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2123 2128 ½
2017/2018 5 ŠK Kladno 2265 2242 Ištoňa Martin TJ Sokol Praha-Vršovice 2279 0 ½
2017/2018 4 ŠK Kladno 2265 2242 Vavruška David TJ Tatran Podbořany z.s. 2237 2220 ½
2017/2018 3 ŠK Kladno 2265 2242 Turner Jan TJ Šakal Kozolupy 2344 2358 0
2017/2018 2 ŠK Kladno 2265 2242 Serrano Salvador Eduardo ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2305 0 ½
2017/2018 1 ŠK Kladno 2259 2240 Jaščenko Olga ŠK Praha-Smíchov 2141 2127 1
2016/2017 11 ŠK Kladno 2266 2242 Fajman Petr TJ DUKLA Praha 2225 2221 1
2016/2017 10 ŠK Kladno 2265 2242 Dvořák Jan Sokol Praha Kobylisy 2179 2164 1
2016/2017 9 ŠK Kladno 2261 2242 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz A 2121 2128 ½
2016/2017 8 ŠK Kladno 2261 2242 Juřek Josef TJ Šakal Kozolupy 2262 2227 0
2016/2017 7 ŠK Kladno 2259 2242 Eret Matouš TJ Plzeň Košutka 2205 2177 ½
2016/2017 6 ŠK Kladno 2259 2242 Postl Petr Karlovarský šachklub Tietz B 2004 1894 1
2016/2017 5 ŠK Kladno 2265 2242 Petr Jan TJ Praha - Pankrác B 2083 2117 ½
2016/2017 4 ŠK Kladno 2265 2242 Adámek Zdeněk ŠK DP Praha 2219 2220 1
2016/2017 3 ŠK Kladno 2265 2242 Korsa Jindřich TJ Tatran Podbořany 2104 2096 ½
2016/2017 2 ŠK Kladno 2265 2242 Jánská Jitka Sokol Domažlice 2144 2117 ½
2016/2017 1 ŠK Kladno 2259 2240 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha B 2261 2254 0
2015/2016 11 ŠK Kladno 2285 2279 Orság Milan TJ DUKLA Praha 2340 1000 ½
2015/2016 10 ŠK Kladno 2285 2279 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad B 2352 2345 0
2015/2016 9 ŠK Kladno 2285 2279 Klement Lukáš TJ Tatran Podbořany 2210 2234 ½
2015/2016 8 ŠK Kladno 2285 2279 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary 2182 2151 ½
2015/2016 7 ŠK Kladno 2285 2279 Kuba Stanislav ŠK Sokol Klatovy 2151 2127 ½
2015/2016 6 ŠK Kladno 2285 2279 Hollan Petr SK OAZA Praha 2247 2170 0
2015/2016 5 ŠK Kladno 2285 2279 Turner Jan ŠK Líně 2393 2398 ½
2015/2016 4 ŠK Kladno 2285 2279 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2385 2330 1
2015/2016 3 ŠK Kladno 2285 2279 Šimek Petr Unichess C 2382 2365 1
2015/2016 2 ŠK Kladno 2285 2279 Pokrupa Marek TJ Plzeň Košutka 2153 2169 0
2015/2016 1 ŠK Kladno 2285 2279 Juřek Josef Šakal Kozolupy 2286 2242 ½
2014/2015 11 ŠK Kladno 2301 2289 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz B 2189 2171 1
2014/2015 10 ŠK Kladno 2301 2289 Miesbauer Jan ŠACHklub Písek 2178 2079 ½
2014/2015 9 ŠK Kladno 2301 2289 Svatoš Jan TJ Sokol Praha-Vršovice 2226 2225 0
2014/2015 8 ŠK Kladno 2301 2289 Houška Jiří TJ Sokol Plzeň-Letná 2247 2248 ½
2014/2015 7 ŠK Kladno 2301 2289 Matsenko Andrei ŠK Holdia DP Praha 2294 ½
2014/2015 6 ŠK Kladno 2301 2289 Orság Milan TJ Dukla Praha 2380 2408 ½
2014/2015 5 ŠK Kladno 2301 2289 Šimůnek Filip ŠK Sokol Klatovy 2158 2139 0
2014/2015 4 ŠK Kladno 2301 2289 Turner Jan ŠK Tachov 2376 2373 ½
2014/2015 3 ŠK Kladno 2301 2289 Česal Jaroslav TJ Šakal Kozolupy 2260 2253 0
2014/2015 2 ŠK Kladno 2301 2289 Šimek Petr Sokol Praha - Kobylisy 2383 2382 0
2014/2015 1 ŠK Kladno 2301 2289 Blecha Miroslav ŠK Líně 2225 2221 1
2013/2014 11 ŠK Kladno 2357 2385 Blecha Miroslav TJ Sokol Plzeň Letná 2222 2218 0
2013/2014 10 ŠK Kladno 2357 2385 Šlapák Zdeněk TJ ČZ Strakonice 2100 2100 ½
2013/2014 9 ŠK Kladno 2357 2385 Kolago Marcin Sokol Praha Vršovice 2344 0
2013/2014 8 ŠK Kladno 2357 2385 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz B 2177 2154 0
2013/2014 7 ŠK Kladno 2357 2385 Hausner Ivan ŠACHklub Písek 2378 2393 ½
2013/2014 6 ŠK Kladno 2357 2385 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad B 2164 2163 ½
2013/2014 5 ŠK Kladno 2357 2385 Šimůnek Filip ŠK Sokol Klatovy 2149 2150 1
2013/2014 4 ŠK Kladno 2357 2385 Turner Jan ŠK Tachov 2356 2339 0
2013/2014 3 ŠK Kladno 2357 2385 Nguyen Thai Dai Van ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2176 2239 0
2013/2014 2 ŠK Kladno 2357 2385 Michálek Jan ŠAKAL Kozolupy 2321 2320 0
2013/2014 1 ŠK Kladno 2357 2385 Juřek Josef Sokol Domažlice 2260 2254 ½
2012/2013 11 ŠK Kladno 2313 2321 Šimůnek Filip ŠK Sokol Klatovy 2153 2168 1
2012/2013 10 ŠK Kladno 2313 2321 Folk Petr ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2228 2233 1
2012/2013 9 ŠK Kladno 2313 2321 Vágner Tomáš ŠK Teplice 2314 2314 0
2012/2013 8 ŠK Kladno 2313 2321 Procházka Dalibor Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2220 2215 1
2012/2013 7 ŠK Kladno 2313 2321 Tuma Jakub TJ Sokol Litvínov - Lom 2275 2272 0
2012/2013 6 ŠK Kladno 2313 2321 Michálek Jan ŠAKAL Kozolupy 2308 2295 0
2012/2013 5 ŠK Kladno 2313 2321 Turner Jan ŠK Tachov 2372 2357 1
2012/2013 4 ŠK Kladno 2313 2321 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2026 2022 ½
2012/2013 2 ŠK Kladno 2313 2321 Paganik Pavel Chess Most A 2267 2268 ½
2012/2013 1 ŠK Kladno 2313 2321 Fiala Robert TJ Sokol Plzeň-Letná 2267 2264 ½
2012/2013 11 ŠK Holdia DP Praha B 2313 2321 Vybíral Zdeněk QCC České Budějovice 2193 2196 1
2012/2013 10 ŠK Holdia DP Praha B 2313 2321 Fajman Petr ŠK AD Jičín 2288 2287 0
2012/2013 9 ŠK Holdia DP Praha B 2313 2321 Braun Marek 1. Novoborský ŠK B 2232 2243 1
2012/2013 8 ŠK Holdia DP Praha B 2313 2321 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2277 2325 ½
2012/2013 7 ŠK Holdia DP Praha B 2313 2321 Řehořek Martin ŠK ERA Poštovní spořitelna 2304 2313 0
2012/2013 6 ŠK Holdia DP Praha B 2313 2321 Pešout Jan TJ Pankrác 2235 2232 1
2012/2013 5 ŠK Holdia DP Praha B 2313 2321 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové 2322 2306 ½
2012/2013 4 ŠK Holdia DP Praha B 2313 2321 Bujnoch Radek 2222 ŠK Polabiny A 2207 2206 1
2012/2013 3 ŠK Holdia DP Praha B 2313 2321 Londýn Radek JOLY Lysá nad Labem B 2339 2335 ½
2012/2013 2 ŠK Holdia DP Praha B 2313 2321 Šeleljo Daniel Sokol Praha - Vršovice 2252 2267 1
2012/2013 1 ŠK Holdia DP Praha B 2313 2321 Jančařík Joel TJ Sokol Praha - Kobylisy 2242 2242 1
2011/2012 11 ŠK Holdia DP Praha B 2323 2338 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B 2290 2302 ½
2011/2012 10 ŠK Holdia DP Praha B 2323 2338 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2318 2317 ½
2011/2012 9 ŠK Holdia DP Praha B 2323 2338 Likavský Tomáš JOLY Lysá nad Labem B 2486 2466 0
2011/2012 8 ŠK Holdia DP Praha B 2323 2338 Studnička Tomáš ERA-Poštovní spořitelna A 2359 2376 0
2011/2012 7 ŠK Holdia DP Praha B 2323 2338 Čech Pavel ERA-Poštovní spořitelna B 2369 2371 0
2011/2012 6 ŠK Holdia DP Praha B 2323 2338 Meduna Eduard ŠK AD Jičín 2420 2422 ½
2011/2012 5 ŠK Holdia DP Praha B 2323 2338 Petrová Kristýna Šakal Kozolupy 2285 2285 1
2011/2012 4 ŠK Holdia DP Praha B 2323 2338 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2285 2315 0
2011/2012 3 ŠK Holdia DP Praha B 2323 2338 Kubečka David OAZA Praha 2256 2269 ½
2011/2012 2 ŠK Holdia DP Praha B 2323 2338 Vokáč Marek ŠK Mahrla Praha 2471 2479 0
2011/2012 1 ŠK Holdia DP Praha B 2323 2338 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2338 2337 ½
2010/2011 11 ŠK Holdia DP Praha "B" 2337 Pešout Jan TJ Pankrác 2250 1
2010/2011 10 ŠK Holdia DP Praha "B" 2337 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2312 ½
2010/2011 9 ŠK Holdia DP Praha "B" 2337 Studnička Tomáš ERA-Poštovní spořitelna 2348 0
2010/2011 8 ŠK Holdia DP Praha "B" 2337 Česal Jaroslav Šakal Kozolupy 2258 1
2010/2011 7 ŠK Holdia DP Praha "B" 2337 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2275 1
2010/2011 6 ŠK Holdia DP Praha "B" 2337 Znamenáček Květoslav TJ Bohemians Praha 2306 0
2010/2011 5 ŠK Holdia DP Praha "B" 2337 Cuhra Martin QCC České Budějovice 2178 1
2010/2011 4 ŠK Holdia DP Praha "B" 2337 Schula Michal TJ Sokol Praha Kobylisy 2300 1
2010/2011 3 ŠK Holdia DP Praha "B" 2337 Juřek Josef ŠK AD Jičín 2354 1
2010/2011 2 ŠK Holdia DP Praha "B" 2337 Kubečka David TJ Sokol Praha Vršovice 2285 0
2010/2011 1 ŠK Holdia DP Praha "B" 2337 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK "B" 2374 0
2009/2010 11 Holdia DP Praha B"" 2312 Kubečka David TJ Sokol Praha Vršovice 2270 1
2009/2010 10 Holdia DP Praha B"" 2312 Priehoda Vítězslav Výstaviště Lysá nad Labem 2402 ½
2009/2010 9 Holdia DP Praha B"" 2312 Polášek Jaroslav TJ Pankrác 2295 ½
2009/2010 8 Holdia DP Praha B"" 2312 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2283 1
2009/2010 7 Holdia DP Praha B"" 2312 Pletánek Jan Poštovní spořitelna B"" 2242 1
2009/2010 6 Holdia DP Praha B"" 2312 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2385 0
2009/2010 5 Holdia DP Praha B"" 2312 Novotný Michal TJ ŠO Chrudim 2292 1
2009/2010 4 Holdia DP Praha B"" 2312 Kovář Vojtěch Poštovní spořitelna A"" 2347 1
2009/2010 3 Holdia DP Praha B"" 2312 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2156 ½
2009/2010 2 Holdia DP Praha B"" 2312 Tupý Martin QCC České Budějovice 2259 0
2009/2010 1 Holdia DP Praha B"" 2312 Bláha Jiří ŠK Teplice 2207 1
2008/2009 11 Holdia DP Praha B 2310 Munk Petr Výstaviště Lysá nad Labem 2185 1
2008/2009 10 Holdia DP Praha B 2310 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2287 ½
2008/2009 9 Holdia DP Praha B 2310 Sabol Marian TJ ŠO Chrudim 2354 ½
2008/2009 8 Holdia DP Praha B 2310 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad 2299 1
2008/2009 7 Holdia DP Praha B 2310 Kubečka David Sokol Vršovice 2293 ½
2008/2009 6 Holdia DP Praha B 2310 Pletánek Jan Space" Poštovní spořitelna "B"" 2237 0
2008/2009 5 Holdia DP Praha B 2310 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I 2235 1
2008/2009 4 Holdia DP Praha B 2310 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2426 ½
2008/2009 3 Holdia DP Praha B 2310 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové 2308 0
2008/2009 2 Holdia DP Praha B 2310 Pokrupa Marek Sokol Plzeň - Letná 2189 1
2008/2009 1 Holdia DP Praha B 2310 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B"" 2288 ½
2007/2008 11 Holdia DP Praha B"" 2301 Petrán Peter ŠK Sokol Vyšehrad 2360 1
2007/2008 10 Holdia DP Praha B"" 2301 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2358 0
2007/2008 9 Holdia DP Praha B"" 2301 Řezníček Jan TJ Sokol Zaječice 2243 ½
2007/2008 8 Holdia DP Praha B"" 2301 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B"" 2248 1
2007/2008 7 Holdia DP Praha B"" 2301 Schula Michal Sokol Vršovice 2265 ½
2007/2008 6 Holdia DP Praha B"" 2301 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny 2310 1
2007/2008 5 Holdia DP Praha B"" 2301 Jirka Jiří ŠK ČSOB 2385 0
2007/2008 4 Holdia DP Praha B"" 2301 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I B"" 2244 0
2007/2008 3 Holdia DP Praha B"" 2301 Jarábek Vratislav TJ ŠO Chrudim 2209 1
2007/2008 2 Holdia DP Praha B"" 2301 Pešout Jan TJ Pankrác 2243 1
2007/2008 1 Holdia DP Praha B"" 2301 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2117 1
2006/2007 11 Holdia DP Praha 2309 Bauma Jiří ŠK Dům armády Praha 2237 ½
2006/2007 10 Holdia DP Praha 2309 Kukel Imre Bohemians Praha 2251 0
2006/2007 9 Holdia DP Praha 2309 Šeleljo Daniel Sokol Vršovice 2311 1
2006/2007 8 Holdia DP Praha 2309 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové 2311 0
2006/2007 7 Holdia DP Praha 2309 Pešout Jan TJ Pankrác 2247 1
2006/2007 6 Holdia DP Praha 2309 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I B"" 2298 1
2006/2007 5 Holdia DP Praha 2309 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B"" 2258 ½
2006/2007 4 Holdia DP Praha 2309 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad B"" 2245 1
2006/2007 3 Holdia DP Praha 2309 Netušil Miloslav ŠK ČSOB 2336 1
2006/2007 2 Holdia DP Praha 2309 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny 2258 ½
2006/2007 1 Holdia DP Praha 2309 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2256 ½
2005/2006 11 ŠK DP Holdia 2308 Efler Lukáš Synthesia Pardub. 2263 0
2005/2006 10 ŠK DP Holdia 2308 Klíma Lukáš Novoborský ŠK 2448 0
2005/2006 9 ŠK DP Holdia 2308 Jaroš Martin Sokol Plzeň I C 2186 1
2005/2006 8 ŠK DP Holdia 2308 Novotný Michal ŠO DDM Chrudim 2233 1
2005/2006 7 ŠK DP Holdia 2308 Kaplan Daniel Sokol Kolín 2106 1
2005/2006 6 ŠK DP Holdia 2308 Dvořák Jan ŠK ČSOB 2267 1
2005/2006 5 ŠK DP Holdia 2308 Knížek Jan ŠK JOLY Lysá n.L. 2210 1
2005/2006 4 ŠK DP Holdia 2308 Hagarová Zuzana Sokol Plzeň I B 2377 0
2005/2006 3 ŠK DP Holdia 2308 Mašek Miroslav ŠK Dům armády 2191 1
2005/2006 2 ŠK DP Holdia 2308 Kačírek Petr Slavia Hradec Kr. 2312 0
2005/2006 1 ŠK DP Holdia 2308 Svatoš Jan Sokol Vyšehrad B 2256 0
2004/2005 11 ŠK Holdia DP B 2324 Svatoš Jan Sokol Vyšehrad "B" 2256 0
2004/2005 10 ŠK Holdia DP B 2324 Fajman Petr DA Praha 2275 ½
2004/2005 9 ŠK Holdia DP B 2324 Vltavský Vladimír Sl.Hrad.Králové 2266 ½
2004/2005 8 ŠK Holdia DP B 2324 Petr Martin Synt.Pardubice 2278 0
2004/2005 7 ŠK Holdia DP B 2324 Pick Štěpán TJ Pankrác "A" 2244 0
2004/2005 6 ŠK Holdia DP B 2324 Hába Zdeněk Sokol Vyšehrad "C" 2246 ½
2004/2005 5 ŠK Holdia DP B 2324 Vokáč Marek ŠK ČSOB "A" 2469 0
2004/2005 4 ŠK Holdia DP B 2324 Pokorný Zdeněk ŠO DDM Chrudim 2299 0
2004/2005 3 ŠK Holdia DP B 2324 Příborský Jan Sokol Plzeň I "B" 2318 1
2004/2005 2 ŠK Holdia DP B 2324 Černoušek Lukáš Bohemians "A" 2343 1
2004/2005 1 ŠK Holdia DP B 2324 Vágner Tomáš Loko Most 2196 1
2003/2004 11 DP Holdia Praha B 2319 Pinc Miroslav ŠK Alva Příbram 2185 1
2003/2004 10 DP Holdia Praha B 2319 Vanko Jiří Baník Eastman Sokolov 2133 0
2003/2004 9 DP Holdia Praha B 2319 Skřivánek Jan ŠK Kladno 2141 ½
2003/2004 8 DP Holdia Praha B 2319 Roj Miroslav Sokol Písek 2210 0
2003/2004 7 DP Holdia Praha B 2319 Kohout Vratislav Sokol Vršovice 2154 1
2003/2004 6 DP Holdia Praha B 2319 Vanka Miloslav Bohemians Praha B 2260 1
2003/2004 5 DP Holdia Praha B 2319 Krejčík Jiří ŠK Tietz Karlovy Vary 2148 1
2003/2004 4 DP Holdia Praha B 2319 Císler Petr Sokol Domažlice 2192 1
2003/2004 3 DP Holdia Praha B 2319 Borkovec Milan Sokol Tábor B 2200 0
2003/2004 2 DP Holdia Praha B 2319 Čedíková Kateřina Sokol Klatovy 2199 1
2003/2004 1 DP Holdia Praha B 2319 Trmota Zdeněk Sokol Plzeň Letná 2196 1
2003/2004 8 ŠK ČSOB A 2319 Trapl Jindřich ŠK Dům armády 2392 0
2003/2004 6 ŠK ČSOB A 2319 Zvára Petr TJ Bohemians 2347 0