Hráč Hlaváček Tomáš

Hlaváček Tomáš

User Pic
Jméno: Hlaváček Tomáš
Oddíl: Karlovarský šachklub Tietz
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2146
Elo mezinárodní: 2143
ID: 12144
FIDE ID: 332119
Rok narození: 1987
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2143 2146 Wasserbauer Radek Český Lev Kolešovice 2192 2184 1
2018/2019 12 ŠK Viktoria Žižkov A 2143 2146 Huřťák Otto TJ Bohemians Praha B 2031 2005 1
2018/2019 10 ŠK Viktoria Žižkov A 2143 2146 Kamlach Miroslav ŠK Loko Praha A 2050 2053 1
2018/2019 9 ŠK Viktoria Žižkov A 2143 2146 Rondoš Jakub TJ Pankrác D 2077 2055 1
2018/2019 8 ŠK Viktoria Žižkov A 2143 2146 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2046 2061 1
2018/2019 6 ŠK Viktoria Žižkov A 2143 2146 Toulec Stanislav Sokol Praha Vršovice B 1915 1943 1
2018/2019 5 ŠK Viktoria Žižkov A 2143 2146 Kaňák Filip TJ Bohemians Praha C 1993 1982 ½
2018/2019 2 ŠK Viktoria Žižkov A 2143 2146 Jelínek Michal SK OAZA Praha B 2145 2129 1
2018/2019 1 ŠK Viktoria Žižkov A 2143 2146 Valíčková Martina DDM Praha 6 A 1928 1989 1
2018/2019 11 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2086 2095 Horák Aleš TJ Sokol Údlice 2079 2096 0
2018/2019 10 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2086 2095 Reitingerová Iveta ŠK UNION Louny 2064 2062 1
2018/2019 9 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2084 2095 Krajíc Karel CHESS Most 2037 2040 ½
2018/2019 8 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2084 2095 Satranský Jaroslav ŠK Kladno 2193 2170 ½
2018/2019 7 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2082 2095 Jeníček Emil ŠK Teplice 2039 2049 1
2018/2019 6 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2082 2095 Palek Miroslav TJ Tatran Podbořany 2153 0 0
2018/2019 5 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2077 2075 Formánek Martin TJ Kobylisy 2247 2241 0
2018/2019 4 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2077 2075 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2100 2122 1
2018/2019 3 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2039 2075 Trejbal Stanislav ŠK Slavoj Litoměřice 2134 2128 1
2018/2019 2 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2039 2075 Tuma Jakub ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2247 2266 ½
2018/2019 1 Karlovarský šachklub Tietz "B" 2044 2075 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz "A" 2222 2201 0
2018/2019 9 ŠK Viktoria Žižkov B 2143 2146 Veselský Michal USK Praha A 2051 2064 1
2018/2019 7 ŠK Viktoria Žižkov B 2143 2146 Klaus Václav GROP Classical Chess 1975 1980 ½
2018/2019 6 ŠK Viktoria Žižkov B 2143 2146 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad F 2014 2013 1
2018/2019 5 ŠK Viktoria Žižkov B 2143 2146 Koudelka Ivan TJ Bohemians Praha D 2001 2005 0
2018/2019 4 ŠK Viktoria Žižkov B 2143 2146 Musil Miroslav SK OAZA Praha C 2014 2003 ½
2018/2019 3 ŠK Viktoria Žižkov B 2143 2146 Hradecký Ivo TJ Pankrác E 2033 2044 1
2018/2019 2 ŠK Viktoria Žižkov B 2143 2146 Vavřinec Tomáš Šachový klub Bohnice - A 1951 1950 1
2018/2019 1 ŠK Viktoria Žižkov B 2143 2146 Mukashev Assan ŠK AURORA 2262 2246 0
2017/2018 9 �K Viktoria �i�kov B 2143 2146 Kostelecký Daniel TJ Kobylisy E 1948 1946 1
2017/2018 8 �K Viktoria �i�kov B 2143 2146 Domlátil Jiří �K Sokol Vy�ehrad E 2118 2119 1
2017/2018 7 �K Viktoria �i�kov B 2143 2146 Kolář Dan �O Praga Praha A 1882 1872 1
2017/2018 5 �K Viktoria �i�kov B 2143 2146 Budinský Petr �K DP Praha C - V�FS I 1938 1963 1
2017/2018 4 �K Viktoria �i�kov B 2143 2146 Čmiko Jakub SK OAZA Praha B 2018 1993 ½
2017/2018 3 �K Viktoria �i�kov B 2143 2146 Vlček Dalibor �K Bohnice A 1944 1955 ½
2017/2018 2 �K Viktoria �i�kov B 2143 2146 Hlavsa Petr �K Sokol Vy�ehrad D 2168 2148 0
2017/2018 1 �K Viktoria �i�kov B 2143 2146 Melmuk Petr �K Loko Praha B 2029 2031 1
2017/2018 9 Karlovarský šachklub Tietz C 2040 2065 Kandrik Antonín TJ Ostrov 2097 2112 ½
2017/2018 7 Karlovarský šachklub Tietz C 2027 2065 Šmíd Radek ŠK Caissa Nová Role A 1875 1891 1
2017/2018 6 Karlovarský šachklub Tietz C 2027 2065 Špreňar Petr Šachový klub Valdštejn Cheb A 2143 2106 0
2017/2018 5 Karlovarský šachklub Tietz C 2041 2065 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary A 2217 2198 0
2017/2018 4 Karlovarský šachklub Tietz C 2040 2065 Folta Václav AVZO-TSČ Františkovy Lázně 1907 1970 1
2017/2018 3 Karlovarský šachklub Tietz C 2040 2065 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz B 2121 2128 ½
2017/2018 2 Karlovarský šachklub Tietz C 2040 2065 Kovář Petr TJ Spartak Horní Slavkov 1931 1915 1
2017/2018 1 Karlovarský šachklub Tietz C 2019 2041 Zikeš Václav TJ Tašovice A 2038 2008 1
2017/2018 11 ŠK Viktoria Žižkov 2048 2065 Kučera Jaroslav ŠK SLAVIA Liberec 1899 1934 0
2017/2018 10 ŠK Viktoria Žižkov 2040 2065 Kučera Petr ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2276 2278 ½
2017/2018 9 ŠK Viktoria Žižkov 2027 2065 Hulín Petr Sokol Bakov nad Jizerou 2090 2083 ½
2017/2018 8 ŠK Viktoria Žižkov 2027 2065 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2116 2130 1
2017/2018 7 ŠK Viktoria Žižkov 2041 2065 Vrbata Zbyněk ŠK Slavoj Litoměřice 2333 2311 0
2017/2018 6 ŠK Viktoria Žižkov 2041 2065 Sochor Jiří SK Děčín 2208 2205 0
2017/2018 5 ŠK Viktoria Žižkov 2040 2065 Mitura Karel TJ Neratovice "C" 2175 2157 0
2017/2018 4 ŠK Viktoria Žižkov 2040 2065 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín 2050 2048 1
2017/2018 3 ŠK Viktoria Žižkov 2040 2065 Vaněk Tomáš ŠK Teplice 2098 2128 ½
2017/2018 2 ŠK Viktoria Žižkov 2040 2065 Málek Martin TJ Kobylisy 2037 2032 ½
2016/2017 7 ŠK Viktoria Žižkov B 2143 2146 Kolář Dan ŠO Praga Praha A 1882 1872 1
2016/2017 5 ŠK Viktoria Žižkov B 2143 2146 Budinský Petr ŠK DP Praha C - VŠFS I 1938 1963 1
2016/2017 4 ŠK Viktoria Žižkov B 2143 2146 Čmiko Jakub SK OAZA Praha B 2018 1993 ½
2016/2017 3 ŠK Viktoria Žižkov B 2143 2146 Vlček Dalibor ŠK Bohnice A 1944 1955 ½
2016/2017 2 ŠK Viktoria Žižkov B 2143 2146 Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad D 2168 2148 0
2016/2017 1 ŠK Viktoria Žižkov B 2143 2146 Melmuk Petr ŠK Loko Praha B 2029 2031 1
2016/2017 11 Karlovarský šachklub Tietz B 2048 2065 Vavruška David TJ Tatran Podbořany 2235 2220 0
2016/2017 10 Karlovarský šachklub Tietz B 2040 2065 Česal Jaroslav TJ Šakal Kozolupy 2176 2175 ½
2016/2017 9 Karlovarský šachklub Tietz B 2027 2065 Jánská Jitka Sokol Domažlice 2144 2117 0
2016/2017 8 Karlovarský šachklub Tietz B 2027 2065 Simet Martin TJ Plzeň Košutka 2146 2212 ½
2016/2017 7 Karlovarský šachklub Tietz B 2041 2065 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha B 2264 2255 0
2016/2017 6 Karlovarský šachklub Tietz B 2041 2065 Kotyk Václav ŠK Kladno 2170 2154 0
2016/2017 5 Karlovarský šachklub Tietz B 2040 2065 Fajman Petr TJ DUKLA Praha 2233 2221 0
2016/2017 4 Karlovarský šachklub Tietz B 2040 2065 Petr Jan TJ Praha - Pankrác B 2083 2117 ½
2016/2017 3 Karlovarský šachklub Tietz B 2040 2065 Formánek Martin Sokol Praha Kobylisy 2291 2264 0
2016/2017 2 Karlovarský šachklub Tietz B 2040 2065 Přibyl Josef ŠK DP Praha 2263 2238 ½
2016/2017 1 Karlovarský šachklub Tietz B 2019 2041 Hagarová Zuzana Karlovarský šachklub Tietz A 2378 2400 0
2015/2016 11 Karlovarský šachklub Tietz B 2017 2038 Vanko Jiří TJ Tašovice A 1955 1960 1
2015/2016 10 Karlovarský šachklub Tietz B 2017 2038 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1957 1972 1
2015/2016 9 Karlovarský šachklub Tietz B 2017 2038 Staněk Jaroslav TJ Spartak Horní Slavkov 1774 1776 1
2015/2016 8 Karlovarský šachklub Tietz B 2017 2038 Wiedermann Jan TJ Baník Habartov A 1770 1742 ½
2015/2016 7 Karlovarský šachklub Tietz B 2017 2038 Vastl Oldřich TJ Ostrov A 1772 1819 1
2015/2016 6 Karlovarský šachklub Tietz B 2017 2038 Kvěš Martin Baník Sokolov ŠO A 1893 1830 ½
2015/2016 5 Karlovarský šachklub Tietz B 2017 2038 Sýkora Robert ŠK Caissa Nová Role 1794 1764 ½
2015/2016 4 Karlovarský šachklub Tietz B 2017 2038 Šíbl Václav ŠK Valdštejn Cheb A 1970 1954 0
2015/2016 3 Karlovarský šachklub Tietz B 2017 2038 Uherek Jindřich AVZO- STSČ Františkovy Lázně 1536 1548 1
2015/2016 1 Karlovarský šachklub Tietz B 2017 2038 Čaloun Petr ŠK Spartak Chodov A 1798 1805 1
2015/2016 10 Viktoria Žižkov B 2017 2038 Vaněk Tomáš Kbelská šachová reprezentace 2242 2203 1
2015/2016 8 Viktoria Žižkov B 2017 2038 Kostelecký Daniel Sokol Praha-Kobylisy D 1804 1871 1
2015/2016 7 Viktoria Žižkov B 2017 2038 Jelínek Michal SK OAZA Praha C 2193 2156 0
2015/2016 6 Viktoria Žižkov B 2017 2038 Škára Vladimír Unichess D 2219 0
2015/2016 5 Viktoria Žižkov B 2017 2038 Trapl Dalibor ŠK Loko Praha B 2168 2179 1
2015/2016 4 Viktoria Žižkov B 2017 2038 Vašek Daniel TJ Bohemians Praha D 2005 2003 0
2015/2016 3 Viktoria Žižkov B 2017 2038 Vičar Petr TJ Pankrác D 2059 2070 ½
2015/2016 2 Viktoria Žižkov B 2017 2038 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad F 2333 2343 0
2015/2016 1 Viktoria Žižkov B 2017 2038 Vavřík Jiří SK OAZA Praha D 2036 2037 1
2015/2016 11 Karlovarský šachklub Tietz 2017 2038 Pirklová Hana SK OAZA Praha 2126 2108 0
2015/2016 10 Karlovarský šachklub Tietz 2017 2038 Janočko Petr ŠK Líně 2040 2039 1
2015/2016 2 Karlovarský šachklub Tietz 2017 2038 Vaněk Bohuslav ŠK Karlovy Vary 1843 1806 1
2015/2016 1 Karlovarský šachklub Tietz 2017 2038 Šimáček Václav ŠK Sokol Klatovy 1876 1858 0
2014/2015 11 Viktoria Žižkov B 2037 2045 Vrabec Miloš Sokol Vršovice C 2169 2173 1
2014/2015 10 Viktoria Žižkov B 2037 2045 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad F 2129 2128 1
2014/2015 8 Viktoria Žižkov B 2037 2045 Mařík Miloslav SK Loko Praha B 1957 1990 0
2014/2015 7 Viktoria Žižkov B 2037 2045 Axamit Robert Bohemians Praha D 2171 2103 1
2014/2015 6 Viktoria Žižkov B 2037 2045 Petras Milan ŠK Bohnice A 1972 2012 ½
2014/2015 5 Viktoria Žižkov B 2037 2045 Pajdla Pavel TJ Pankrác D 1972 2091 1
2014/2015 3 Viktoria Žižkov B 2037 2045 Chaloupka Martin Unichess ČSOB E 1954 1981 ½
2014/2015 2 Viktoria Žižkov B 2037 2045 Brčák Marek TJ Praga Praha B 1937 1935 1
2014/2015 1 Viktoria Žižkov B 2037 2045 Sedláček Tomáš ŠO TJ Dukla Praha B 2112 2111 1
2014/2015 10 Karlovarský šachklub Tietz 2037 2045 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Králové 1999 2075 1
2014/2015 4 Karlovarský šachklub Tietz 2037 2045 Baláček Tadeáš ŠK Joly Lysá nad Labem B 2217 2214 0
2014/2015 1 Karlovarský šachklub Tietz 2037 2045 Kožúšek Daniel ŠK AD Jičín 2217 2195 1
2014/2015 11 Karlovarský šachklub Tietz B 2037 2045 Haman Jakub ŠK Kladno 2179 2169 ½
2014/2015 10 Karlovarský šachklub Tietz B 2037 2045 Kubečka David TJ Sokol Praha-Vršovice 2258 2262 0
2014/2015 9 Karlovarský šachklub Tietz B 2037 2045 Zimák Karel ŠK Holdia DP Praha 1928 1908 1
2014/2015 8 Karlovarský šachklub Tietz B 2037 2045 Eretová Jana ŠK Sokol Klatovy 2153 2140 0
2014/2015 7 Karlovarský šachklub Tietz B 2037 2045 Novák Pavel TJ Šakal Kozolupy 2331 2327 0
2014/2015 6 Karlovarský šachklub Tietz B 2037 2045 Šimůnek Aleš ŠK Líně 2184 2172 0
2014/2015 5 Karlovarský šachklub Tietz B 2037 2045 Roj Miroslav ŠACHklub Písek 2132 2134 ½
2014/2015 4 Karlovarský šachklub Tietz B 2037 2045 Falout Luboš TJ Sokol Plzeň-Letná 2131 2137 ½
2014/2015 3 Karlovarský šachklub Tietz B 2037 2045 Muroň Miroslav TJ Dukla Praha 2223 2217 0
2014/2015 2 Karlovarský šachklub Tietz B 2037 2045 Galíček Stanislav ŠK Tachov 2151 2167 0
2014/2015 1 Karlovarský šachklub Tietz B 2037 2045 Bartoš Jan Sokol Praha - Kobylisy 2194 2165 0
2013/2014 1 Karlovarský šachklub C 2009 2013 Gruss Horst ŠK Global Sokolov 2061 1977 1
2013/2014 7 Karlovarský šachklub C 2009 2013 Wimmer Miroslav ŠK Karlovy Vary 2131 2131 0
2013/2014 3 Karlovarský šachklub C 2009 2013 Eliáš Miroslav TJ Baník Sokolov 2072 2094 1
2013/2014 1 Karlovarský šachklub C 2009 2013 Gruss Horst ŠK Global Sokolov 2061 1977 ½
2013/2014 11 Karlovarský šachklub Tietz B 2009 2013 Mareš Václav ŠK Sokol Klatovy 2003 1995 ½
2013/2014 10 Karlovarský šachklub Tietz B 2009 2013 Jakl Aleš ŠK Tachov 2043 2040 ½
2013/2014 9 Karlovarský šachklub Tietz B 2009 2013 Nguyen Thai Dai Van ŠK ERA Poštovní spořitelna B 2176 2239 0
2013/2014 8 Karlovarský šachklub Tietz B 2009 2013 Čáp Adam ŠK Kladno 2075 2081 0
2013/2014 6 Karlovarský šachklub Tietz B 2009 2013 Štaif Martin TJ Sokol Plzeň Letná 2078 2057 ½
2013/2014 4 Karlovarský šachklub Tietz B 2009 2013 Pospíšil Martin Sokol Praha Vršovice 2038 2088 0
2013/2014 3 Karlovarský šachklub Tietz B 2009 2013 Janoušek Petr ŠAKAL Kozolupy 2160 2154 0
2013/2014 2 Karlovarský šachklub Tietz B 2009 2013 Pták Pavel ŠACHklub Písek 2153 2145 ½
2013/2014 1 Karlovarský šachklub Tietz B 2009 2013 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad B 2065 2058 1
2013/2014 11 Karlovarský šachklub Tietz 2009 2013 Dubanský Bohuslav TJ Bohemians Praha 2248 2206 1
2013/2014 10 Karlovarský šachklub Tietz 2009 2013 Rous Daniel ŠK Holdia DP Praha B 2037 2057 1
2013/2014 9 Karlovarský šachklub Tietz 2009 2013 Lorenc Zdeněk QCC České Budějovice 2008 1
2013/2014 6 Karlovarský šachklub Tietz 2009 2013 Tázlar Petr ŠK AD Jičín 2163 2199 0
2013/2014 4 Karlovarský šachklub Tietz 2009 2013 Pešout Jan TJ Pankrác 2211 2194 0
2013/2014 2 Karlovarský šachklub Tietz 2009 2013 Wasserbauer Radek 1. Novoborský ŠK B 2141 2168 1
2012/2013 2 Karlovarský šachklub Tietz C 2026 2022 Wiedermann Jan Baník Habartov 1806 1785 1
2012/2013 1 Karlovarský šachklub Tietz C 2026 2022 Maglia Pavel TJ Tašovice 2044 2005 ½
2012/2013 11 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2026 2022 Paganik Pavel Chess Most A 2267 2268 ½
2012/2013 10 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2026 2022 Tuma Jakub TJ Sokol Litvínov - Lom 2275 2272 0
2012/2013 9 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2026 2022 Blecha Miroslav TJ Sokol Plzeň-Letná 2232 2225 0
2012/2013 8 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2026 2022 Michálek Jan ŠAKAL Kozolupy 2308 2295 ½
2012/2013 7 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2026 2022 Nguyen Dinh Phong ŠK Sokol Klatovy 2135 2098 ½
2012/2013 6 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2026 2022 Turner Jan ŠK Tachov 2372 2357 0
2012/2013 5 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2026 2022 Folk Petr ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2228 2233 1
2012/2013 4 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2026 2022 Freisler Pavel ŠK Kladno 2313 2321 ½
2012/2013 3 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2026 2022 Vágner Tomáš ŠK Teplice 2314 2314 0
2012/2013 2 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2026 2022 Šišák Richard Chess Most B 2084 2085 1
2012/2013 1 Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2026 2022 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2312 2280 0
2012/2013 6 Karlovarský šachklub Tietz C 2026 2022 Varga Ivan TJ Tašovice 1974 1965 0
2012/2013 5 Karlovarský šachklub Tietz C 2026 2022 Vachulka Miloslav Baník Habartov 1850 1808 1
2012/2013 4 Karlovarský šachklub Tietz C 2026 2022 Mestl Martin TJ Caissa Nová Role 1849 1892 1
2012/2013 3 Karlovarský šachklub Tietz C 2026 2022 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary 1927 1886 1
2012/2013 2 Karlovarský šachklub Tietz C 2026 2022 Makaj Jiří TJ Baník Sokolov 2028 2053 ½
2012/2013 1 Karlovarský šachklub Tietz C 2026 2022 Chura Michal Spartak Horní Slavkov 1936 1936 1
2011/2012 9 Karlovarský šachklub Tietz C 2022 2018 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov A 1924 1886 1
2011/2012 8 Karlovarský šachklub Tietz C 2022 2018 Ondreját Miroslav TJ Baník Sokolov ŠO B 2083 2091 ½
2011/2012 7 Karlovarský šachklub Tietz C 2022 2018 Chura Michal Spartak Horní Slavkov A 1894 0
2011/2012 5 Karlovarský šachklub Tietz C 2022 2018 Kandrik Antonín TJ Ostrov A 1765 1
2011/2012 4 Karlovarský šachklub Tietz C 2022 2018 Maglia Pavel TJ Tašovice A 2052 2009 ½
2011/2012 3 Karlovarský šachklub Tietz C 2022 2018 Chlebuš Miroslav Baník Habartov 2018 2016 0
2011/2012 2 Karlovarský šachklub Tietz C 2022 2018 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary A 1981 1939 1
2011/2012 1 Karlovarský šachklub Tietz C 2022 2018 Molnár Ladislav Karlovarský šachklub Tietz B 1790 1824 1
2011/2012 11 Karlovarský šachklub Tietz 2022 2018 Palas Aleš ŠK Kralupy 2043 2046 ½
2011/2012 10 Karlovarský šachklub Tietz 2022 2018 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2225 2218 0
2011/2012 8 Karlovarský šachklub Tietz 2022 2018 Bechynský Jan TJ Baník Sokolov ŠO 1833 1859 ½
2011/2012 7 Karlovarský šachklub Tietz 2022 2018 Hrbolka Ladislav CHESS MOST 2133 2113 1
2011/2012 6 Karlovarský šachklub Tietz 2022 2018 Jína Jiří 1. Novoborský ŠK "C" 2126 2099 0
2011/2012 4 Karlovarský šachklub Tietz 2022 2018 Papay Marek SK Děčín 1922 1949 0
2011/2012 3 Karlovarský šachklub Tietz 2022 2018 Bargel Martin TJ Neratovice 2162 2146 1
2011/2012 2 Karlovarský šachklub Tietz 2022 2018 Čáp Adam ŠK Kladno 1999 2126 0
2011/2012 1 Karlovarský šachklub Tietz 2022 2018 Chmelík Jiří MARTY Baník Most 2040 2061 ½
2010/2011 9 Karlovarský šachklub Tietz C 2025 Ondreját Miroslav TJ Baník Hexion Sokolov B 2039 0
2010/2011 8 Karlovarský šachklub Tietz C 2025 Chura Michal Spartak Horní Slavkov 1918 1
2010/2011 7 Karlovarský šachklub Tietz C 2025 Tomáš Josef Baník Habartov A 1756 ½
2010/2011 6 Karlovarský šachklub Tietz C 2025 Skokan Zdeněk Lokomotiva Cheb A 2014 1
2010/2011 5 Karlovarský šachklub Tietz C 2025 Brtva Pavel TJ Jiskra Aš 1697 1
2010/2011 4 Karlovarský šachklub Tietz C 2025 Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary A 2141 ½
2010/2011 3 Karlovarský šachklub Tietz C 2025 Molnár Ladislav Karlovarský šachklub Tietz B 1802 1
2010/2011 2 Karlovarský šachklub Tietz C 2025 Gruss Horst ŠK Global Sokolov A 2016 ½
2010/2011 1 Karlovarský šachklub Tietz C 2025 Maglia Pavel TJ Tašovice 2011 ½
2010/2011 11 Karlovarský šachklub Tietz 2025 Mišičko Ján ŠK Kladno 2026 1
2010/2011 9 Karlovarský šachklub Tietz 2025 Ondreját Miroslav TJ Baník Hexion Sokolov 2039 ½
2010/2011 7 Karlovarský šachklub Tietz 2025 Novotný Viktor 1. Novoborský ŠK "C" 2076 0
2010/2011 4 Karlovarský šachklub Tietz 2025 Šura Jaroslav ERA-Poštovní spořitelna "B" 2157 0
2010/2011 3 Karlovarský šachklub Tietz 2025 Třešňák Filip TJ Krásná Lípa 1834 1
2009/2010 8 Karlovarský šachklub Tietz C 2010 Kovář Petr Baník HEXION Sokolov 2013 0
2009/2010 7 Karlovarský šachklub Tietz C 2010 Ciprian Jiří TJ Ostrov 1987 1
2009/2010 6 Karlovarský šachklub Tietz C 2010 Krupař Petr TJ Tašovice 1797 1
2009/2010 5 Karlovarský šachklub Tietz C 2010 Míšek Jan TJ Lokomotiva Cheb 1915 1
2009/2010 3 Karlovarský šachklub Tietz C 2010 Špererová Kateřina ŠK Karlovy Vary B 1664 1
2009/2010 2 Karlovarský šachklub Tietz C 2010 Leiner Raimund ŠK Karlovy Vary A 1974 0
2009/2010 1 Karlovarský šachklub Tietz C 2010 Gruss Horst ŠKGlobal Sokolov 2018 ½
2009/2010 11 Karlovarský Tietz B 2010 Chochol Libor ŠK Spartak Ústí n.L. 2182 0
2009/2010 10 Karlovarský Tietz B 2010 Šimek Petr Sokol Praha Kobylisy 2269 0
2009/2010 9 Karlovarský Tietz B 2010 Mazánek Kamil Slovan Jirkov 2125 ½
2009/2010 8 Karlovarský Tietz B 2010 Mužík Martin 1. Novoborský ŠK C 2181 0
2009/2010 7 Karlovarský Tietz B 2010 Růžička Václav ŠK Kladno A 2082 0
2009/2010 6 Karlovarský Tietz B 2010 Friml Antonín TJ SSZŠ Litvínov 2145 1
2009/2010 5 Karlovarský Tietz B 2010 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác B 2286 0
2009/2010 4 Karlovarský Tietz B 2010 Cichý Miroslav MARTY Baník Most 2149 1
2009/2010 3 Karlovarský Tietz B 2010 Drábek Vojtěch TJ Neratovice 2165 ½
2009/2010 2 Karlovarský Tietz B 2010 Sejkora Vlastimil SK Děčín A 2181 1
2009/2010 1 Karlovarský Tietz B 2010 Lorenc Tomáš Karlovarský Tietz A 2159 0
2008/2009 9 Karlovarský šachklub Tietz C 1988 Gruss Horst ŠK Global Sokolov A 2006 ½
2008/2009 8 Karlovarský šachklub Tietz C 1988 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary A 1919 1
2008/2009 7 Karlovarský šachklub Tietz C 1988 Pilík Jaroslav Lokomotiva Cheb A 1463 1
2008/2009 6 Karlovarský šachklub Tietz C 1988 Staněk Jaroslav Spartak Horní Slavkov 1834 1
2008/2009 5 Karlovarský šachklub Tietz C 1988 Uherek Jindřich AVZO Františkovy Lázně 1581 ½
2008/2009 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1988 Klímek Petr Baník Hexion Sokolov B 1899 1
2008/2009 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1988 Varga Ivan TJ Tašovice A 1756 ½
2008/2009 2 Karlovarský šachklub Tietz C 1988 Dub Tomáš Baník Habartov A 1864 1
2008/2009 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1988 Janoušek Ladislav Karlovarský šachklub Tietz B 1732 1
2008/2009 11 Karlovarský šachklub Tietz"A" 1988 Drábek Jiří Marty Baník Most 1638 1
2008/2009 10 Karlovarský šachklub Tietz"A" 1988 TJ Neratovice 1
2008/2009 4 Karlovarský šachklub Tietz"A" 1988 Kučera Jaroslav 1.Novoborský ŠK"C" 2013 0
2007/2008 9 Tietz Karlovy Vary B 1830 Skokan Zdeněk Lokomotiva Cheb 2055 0
2007/2008 8 Tietz Karlovy Vary B 1830 Pokora Lubomír Baník Habartov 1961 1
2007/2008 7 Tietz Karlovy Vary B 1830 Maglia Pavel TJ Tašovice 2014 ½
2007/2008 6 Tietz Karlovy Vary B 1830 Gruss Horst Global Sokolov 2010 ½
2007/2008 5 Tietz Karlovy Vary B 1830 Folta Jaroslav TJ Slavoj Kynšperk 1909 1
2007/2008 4 Tietz Karlovy Vary B 1830 Voldřich Luboš AVZO Františkovy Lázně 1
2007/2008 3 Tietz Karlovy Vary B 1830 Chura Michal Spartak Horní Slavkov 1922 1
2007/2008 2 Tietz Karlovy Vary B 1830 Zbořil Jaroslav Baník Hexion Sokolov B 1991 0
2007/2008 1 Tietz Karlovy Vary B 1830 Kandrik Antonín TJ Ostrov 1883 1
2007/2008 11 Karlovarský šachklub Tietz C 1830 Kvěš Martin Baník Hexion Sokolov C 1672 1
2007/2008 10 Karlovarský šachklub Tietz C 1830 Zíma Ferdinand TJ Olympie Hroznětín 1496 1
2007/2008 9 Karlovarský šachklub Tietz C 1830 Fuksa Miroslav ŠK Karlovy Vary B 1924 0
2007/2008 8 Karlovarský šachklub Tietz C 1830 Šetka Vlastimil TJ Ostrov B 1740 1
2007/2008 7 Karlovarský šachklub Tietz C 1830 Šulc Jiří ŠK Mariánské Lázně 1887 1
2007/2008 6 Karlovarský šachklub Tietz C 1830 Plomitzer Gustav TJ Spartak Chodov 1741 1
2007/2008 5 Karlovarský šachklub Tietz C 1830 Brtva Pavel TJ Jiskra Aš 1738 1
2007/2008 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1830 Havlíček František Global Sokolov B 1753 1
2007/2008 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1830 Frydrýn Zdeněk ŠK Karlovy Vary C 1639 1
2007/2008 1 Karlovarský šachklub Tietz C 1830 Vachulka Miloslav Baník Habartov B 1852 1
2006/2007 11 Karlovarský šachklub Tietz C 1953 Skokan Zdeněk Slavoj Kynšperk nad Ohří 2055 ½
2006/2007 10 Karlovarský šachklub Tietz C 1953 Holeš Michal ŠK Global Sokolov B 1871 0
2006/2007 9 Karlovarský šachklub Tietz C 1953 Kandrik Antonín TJ Ostrov B 1755 ½
2006/2007 8 Karlovarský šachklub Tietz C 1953 Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary C 1969 0
2006/2007 6 Karlovarský šachklub Tietz C 1953 Zikeš Václav TJ Tašovice 1981 0
2006/2007 5 Karlovarský šachklub Tietz C 1953 Makaj Jiří Baník Chemacryl Sokolov C 2037 0
2006/2007 4 Karlovarský šachklub Tietz C 1953 Janoušek Ladislav ŠK Caissa Nová Role 1720 ½
2006/2007 3 Karlovarský šachklub Tietz C 1953 Vachulka Miloslav Baník Habartov B 1869 0
2006/2007 2 Karlovarský šachklub Tietz C 1953 Šulc Jiří ŠK Mariánské Lázně 1884 0
2006/2007 9 Karlovarský šachklub Tietz B 1953 Boubel Lukáš Lokomotiva Cheb 1
2006/2007 8 Karlovarský šachklub Tietz B 1953 Košek Lubomír Šachový klub Karlovy Vary 1790 0
2006/2007 5 Karlovarský šachklub Tietz B 1953 Uherek Jindřich AVZO Františkovy Lázně 1589 1
2006/2007 3 Karlovarský šachklub Tietz B 1953 Tomaščín Petr Baník Habartov 1732 1
2005/2006 11 Tietz K.Vary C 1729 Fuksa Miroslav ŠK Kar.Vary B 1918 0
2005/2006 10 Tietz K.Vary C 1729 Žikavský Rudolf TJ Ostrov B 1671 1
2005/2006 9 Tietz K.Vary C 1729 Svoboda Milan Caissa Nová Role 2105 0
2005/2006 8 Tietz K.Vary C 1729 Folta Jaroslav Slavoj Kynšperk 1990 ½
2005/2006 7 Tietz K.Vary C 1729 Maglia Pavel TJ Tašovice 2011 0
2005/2006 6 Tietz K.Vary C 1729 Plomitzer Gustav Spartak Chodov 1756 1
2005/2006 5 Tietz K.Vary C 1729 Kratochvíl Jakub Chemacryl Sok. B 2082 0
2005/2006 4 Tietz K.Vary C 1729 Chlebuš Miroslav Baník Habartov B 1979 1
2005/2006 3 Tietz K.Vary C 1729 Fryč Miroslav DDM Kar.Vary 2147 0
2005/2006 1 Tietz K.Vary C 1729 Vítek Václav ŠK Mar.Lázně 1946 ½
2005/2006 6 Tietz K.Vary B 1729 Míšek Jan Lokomotiva Cheb 1843 ½
2005/2006 4 Tietz K.Vary B 1729 Maťha Josef Global Sokolov 1637 1
2005/2006 1 Tietz K.Vary B 1729 Klíma Bohumil Baník Habartov 1000 1
2004/2005 8 Tietz K.Vary A 1713 Bambousek Zdeněk AVZO Fr.Lazne 1692 1
2004/2005 3 Tietz K.Vary A 1713 Knot Josef Lokomotiva Cheb 1277 1
2004/2005 9 KŠ-Tietz C 1713 Čechie Dalovice 1
2004/2005 8 KŠ-Tietz C 1713 Pošvář Jiří Caissa Nová Role 1613 1
2004/2005 7 KŠ-Tietz C 1713 Jungwirth Jindřich TJ Slavoj Kynšperk 1
2004/2005 6 KŠ-Tietz C 1713 Šimandl Libor ŠK Global Sokolov 1779 0
2004/2005 5 KŠ-Tietz C 1713 Otmar Bedřich ŠK Karlovy Vary B 1696 1
2004/2005 4 KŠ-Tietz C 1713 Rangl Zdeněk ŠK Mariánské Lázně 1736 1
2004/2005 3 KŠ-Tietz C 1713 Heis Vladimír Spartak Chodov 1702 ½
2004/2005 2 KŠ-Tietz C 1713 Müller Vladimír TJ Tašovice 1609 1
2003/2004 7 KŠ-Tietz C 1735 Cee Stanislav Spartak Chodov 1837 1
2003/2004 6 KŠ-Tietz C 1735 Panoš Jan Slovan Mar.Lázně 1676 ½
2003/2004 5 KŠ-Tietz C 1735 Kacr Zbyněk Spartak H.SlavkovB 1680 ½
2003/2004 4 KŠ-Tietz C 1735 Pittermann Jan ŠK Global Sokolov 1757 0
2003/2004 3 KŠ-Tietz C 1735 Krupař Petr TJ Tašovice 1689 0
2003/2004 2 KŠ-Tietz C 1735 Košek Lubomír ŠK Karlovy Vary B 1724 0
2003/2004 1 KŠ-Tietz C 1735 Fric Pavel Caissa Nová Role 1843 0