Hráč Volek Radomír

Volek Radomír

User Pic
Jméno: Volek Radomír
Oddíl: ŠK UNION Louny
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2131
Elo mezinárodní: 2092
ID: 11052
FIDE ID: 328901
Rok narození: 1972
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Union Louny"B" 2092 2131 Smolík Boris TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1989 2002 1
2018/2019 9 ŠK Union Louny"B" 2115 2131 Sochor Jiří Šachy Povrly 2199 2206 0
2018/2019 7 ŠK Union Louny"B" 2127 2131 Říha Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2076 2109 ½
2018/2019 5 ŠK Union Louny"B" 2142 2131 Koblasa Josef TJ Sokol Údlice"B" 1895 1896 0
2018/2019 2 ŠK Union Louny"B" 2162 2150 Mazánek Kamil TJ Klášterec n.O"A" 2071 2090 ½
2018/2019 1 ŠK Union Louny"B" 2169 2150 Hrbolka Ladislav Chess Most"B" 2054 2106 0
2018/2019 11 ŠK UNION Louny 2115 2131 Kozák Miloš ŠK Slavoj Litoměřice 2173 2185 ½
2018/2019 10 ŠK UNION Louny 2115 2131 Kůsa Jakub Karlovarský šachklub Tietz "B" 1912 2025 0
2018/2019 9 ŠK UNION Louny 2127 2131 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz "A" 2402 2366 0
2018/2019 8 ŠK UNION Louny 2127 2131 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 2214 2208 0
2018/2019 7 ŠK UNION Louny 2142 2131 Hrabuša Matej ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2386 0 0
2018/2019 6 ŠK UNION Louny 2142 2131 Horák Michal CHESS Most 2325 2313 ½
2018/2019 5 ŠK UNION Louny 2155 2150 Čáp Adam ŠK Kladno 2238 2241 0
2018/2019 4 ŠK UNION Louny 2155 2150 Rubeš Jan ŠK Teplice 2332 2296 0
2018/2019 3 ŠK UNION Louny 2162 2150 Burdalev Kirill TJ Tatran Podbořany 2359 2353 0
2018/2019 1 ŠK UNION Louny 2169 2150 Babička Michal SK Děčín 2022 2037 1
2017/2018 11 ŠK Union Louny"A" 2135 2121 Sova Ondřej ŠK Magic Žatec"A" 1895 1865 1
2017/2018 10 ŠK Union Louny"A" 2135 2121 Kozák Karel ŠO TJ Klášterec n.O 1884 1941 ½
2017/2018 9 ŠK Union Louny"A" 2135 2121 Brejník Gustav ŠK Sj.Litoměřice"B" 2124 2065 1
2017/2018 8 ŠK Union Louny"A" 2138 2121 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2009 2004 0
2017/2018 7 ŠK Union Louny"A" 2138 2121 Babička Michal SK Děčín"B" 2034 2030 1
2017/2018 6 ŠK Union Louny"A" 2135 2121 Horák Jiří Slovan Jirkov"A" 2137 2141 1
2017/2018 5 ŠK Union Louny"A" 2135 2121 Tureček Václav ŠK Šachy Chlumec"A" 1856 1942 ½
2017/2018 4 ŠK Union Louny"A" 2135 2121 Vrchotka Josef Chess Most"B" 1986 2002 1
2017/2018 3 ŠK Union Louny"A" 2135 2121 Friml Antonín TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2023 2053 1
2017/2018 2 ŠK Union Louny"A" 2135 2121 Šebesta Jan Sportis Svádov-Olšinky"A" 1970 1956 1
2017/2018 1 ŠK Union Louny"A" 2104 2096 Wichs Jakub Šachy Povrly 2048 2031 1
2017/2018 11 TJ Tatran Podbořany z.s. 2135 2121 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 1978 2019 1
2017/2018 10 TJ Tatran Podbořany z.s. 2135 2121 Kovář Jan TJ Sokol Údlice 2028 2036 ½
2017/2018 9 TJ Tatran Podbořany z.s. 2138 2121 Pinkas Jiří ŠK Praha-Smíchov 1873 1850 1
2017/2018 5 TJ Tatran Podbořany z.s. 2135 2121 Hlaváč Rudolf TJ Baník Sokolov ŠO 1989 1971 1
2017/2018 4 TJ Tatran Podbořany z.s. 2135 2121 Mišičko Ján ŠK Kladno 2065 2064 ½
2017/2018 1 TJ Tatran Podbořany z.s. 2104 2096 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha "B" 1981 1989 ½
2016/2017 11 TJ Tatran Podbořany 2135 2121 Šmíd Radek Karlovarský šachklub Tietz B 1879 1891 1
2016/2017 10 TJ Tatran Podbořany 2135 2121 Hájek Jiří Sokol Domažlice 2073 2035 1
2016/2017 8 TJ Tatran Podbořany 2138 2121 Vanka Miloslav TJ DUKLA Praha 2132 2142 0
2016/2017 7 TJ Tatran Podbořany 2135 2121 Routner Jakub Sokol Praha Kobylisy 2101 2136 0
2016/2017 6 TJ Tatran Podbořany 2135 2121 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz A 2116 2091 1
2016/2017 5 TJ Tatran Podbořany 2135 2121 Folk Petr TJ Šakal Kozolupy 2206 2194 0
2016/2017 4 TJ Tatran Podbořany 2135 2121 Hladík Pavel TJ Plzeň Košutka 1921 1963 1
2016/2017 3 TJ Tatran Podbořany 2135 2121 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2172 2175 ½
2016/2017 2 TJ Tatran Podbořany 2135 2121 Postupa Martin TJ Praha - Pankrác B 2096 2076 ½
2016/2017 1 TJ Tatran Podbořany 2104 2096 Kučera Tomáš ŠK DP Praha 1965 1975 1
2015/2016 11 ŠK Union Louny"A" 2094 2090 Šlampa Jan Sokol Údlice"A" 2149 2162 ½
2015/2016 10 ŠK Union Louny"A" 2094 2090 Wichs Jakub Šachy Povrly 2070 2057 0
2015/2016 9 ŠK Union Louny"A" 2094 2090 Kánský Pavel SK Děčín"B" 2045 2061 1
2015/2016 8 ŠK Union Louny"A" 2094 2090 Kuchař Tomáš Chess Most"C" 1979 1996 0
2015/2016 7 ŠK Union Louny"A" 2094 2090 Hrbolka Ladislav Chess Most"B" 2104 2114 ½
2015/2016 5 ŠK Union Louny"A" 2094 2090 Sekerka Luděk Sokol Údlice"B" 1719 1787 1
2015/2016 4 ŠK Union Louny"A" 2094 2090 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2020 2024 0
2015/2016 3 ŠK Union Louny"A" 2094 2090 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2050 2038 ½
2015/2016 2 ŠK Union Louny"A" 2094 2090 Häusler Milan SK Šachy Chlumec"A" 1981 2003 0
2015/2016 1 ŠK Union Louny"A" 2094 2090 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice"B" 2049 2035 1
2015/2016 11 TJ Tatran Podbořany 2094 2090 Janoušek Petr Šakal Kozolupy 2204 2168 ½
2015/2016 10 TJ Tatran Podbořany 2094 2090 Krutina Ivan TJ DUKLA Praha 1985 1989 1
2015/2016 9 TJ Tatran Podbořany 2094 2090 Vondra Zbyněk ŠK Kladno 2183 2147 ½
2015/2016 8 TJ Tatran Podbořany 2094 2090 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad B 2184 2196 ½
2015/2016 7 TJ Tatran Podbořany 2094 2090 Smrčka Jan ŠK Karlovy Vary 1924 1910 1
2015/2016 6 TJ Tatran Podbořany 2094 2090 Eretová Jana ŠK Sokol Klatovy 2090 2113 1
2015/2016 5 TJ Tatran Podbořany 2094 2090 Oreský Jan SK OAZA Praha 2207 2163 0
2015/2016 4 TJ Tatran Podbořany 2094 2090 Janočko Petr ŠK Líně 2040 2039 1
2015/2016 3 TJ Tatran Podbořany 2094 2090 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2152 2138 0
2015/2016 2 TJ Tatran Podbořany 2094 2090 Kuba Jindřich Unichess C 2264 2249 1
2015/2016 1 TJ Tatran Podbořany 2094 2090 Simet Martin TJ Plzeň Košutka 2017 1999 ½
2014/2015 11 Union Louny "A" 2028 2032 Wichs Jakub Šachy Povrly 2097 2107 0
2014/2015 10 Union Louny "A" 2028 2032 Havránek Tomáš SK Děčín "B" 2033 2029 ½
2014/2015 9 Union Louny "A" 2028 2032 Kupšovský Václav ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2012 1988 1
2014/2015 8 Union Louny "A" 2028 2032 Bayer Radek Teplice "B" 2044 2050 ½
2014/2015 7 Union Louny "A" 2028 2032 Häusler Milan SK Šachy Chlumec "A" 2041 2038 1
2014/2015 6 Union Louny "A" 2028 2032 Škuthan Jiří Chess Most "C" 1940 2013 0
2014/2015 5 Union Louny "A" 2028 2032 Mazánek Kamil ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 2130 2132 0
2014/2015 4 Union Louny "A" 2028 2032 Horák Aleš Slovan Jirkov 1998 2025 1
2014/2015 3 Union Louny "A" 2028 2032 Ráliš Petr TJ Tatran Podbořany "A" 2228 2224 ½
2014/2015 2 Union Louny "A" 2028 2032 Friml Antonín TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2068 2099 1
2014/2015 1 Union Louny "A" 2028 2032 Kalužný Matyáš Sokol Údlice "A" 1988 1988 1
2013/2014 8 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2081 2084 Purnoch Josef TJ NERATOVICE 2152 2150 0
2013/2014 4 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2081 2084 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2192 2187 0
2013/2014 3 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2081 2084 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2094 2125 1
2013/2014 2 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2081 2084 Sochor Jiří SK Děčín 2277 2267 1
2013/2014 11 ŠK Union Louny "A" 2081 2084 Toman Ondřej ŠO TJ Klášterec n.O. 2080 2057 ½
2013/2014 10 ŠK Union Louny "A" 2081 2084 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice "A" 2225 2223 0
2013/2014 9 ŠK Union Louny "A" 2081 2084 Kudera Jiří ŠK Sj.Litoměřice "B" 1864 1868 1
2013/2014 7 ŠK Union Louny "A" 2081 2084 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice "B" 2054 2058 1
2013/2014 6 ŠK Union Louny "A" 2081 2084 Korsa Jindřich ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2160 2159 0
2013/2014 5 ŠK Union Louny "A" 2081 2084 Kupšovský Václav ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2032 2000 ½
2013/2014 4 ŠK Union Louny "A" 2081 2084 Kuchař Tomáš Chess Most "C" 1802 1791 1
2013/2014 3 ŠK Union Louny "A" 2081 2084 Chmelík Jiří Slovan Jirkov 1998 2004 0
2013/2014 2 ŠK Union Louny "A" 2081 2084 Wichs Jakub TJ Šachy Povrly 2067 2071 0
2013/2014 1 ŠK Union Louny "A" 2081 2084 Janda Zdeněk SK Děčín "B" 2123 2136 ½
2012/2013 11 TJ Sokol Litvínov - Lom 2057 2051 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2082 2119 ½
2012/2013 9 TJ Sokol Litvínov - Lom 2057 2051 Turner Radek ŠAKAL Kozolupy 2099 2147 0
2012/2013 8 TJ Sokol Litvínov - Lom 2057 2051 Šperl Hynek ŠK Tachov 2021 2031 ½
2012/2013 7 TJ Sokol Litvínov - Lom 2057 2051 Satranský Jaroslav ŠK Kladno 2224 2235 1
2012/2013 6 TJ Sokol Litvínov - Lom 2057 2051 Pešek Radomír Chess Most B 2043 2057 ½
2012/2013 5 TJ Sokol Litvínov - Lom 2057 2051 Hrbolka Ladislav Chess Most A 2173 2186 ½
2012/2013 4 TJ Sokol Litvínov - Lom 2057 2051 Jiřík Vlastimil TJ Sokol Plzeň-Letná 1920 1923 0
2012/2013 3 TJ Sokol Litvínov - Lom 2057 2051 Eret Jaroslav ŠK Sokol Klatovy 2136 2101 0
2012/2013 2 TJ Sokol Litvínov - Lom 2057 2051 Novák Michal ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2159 2159 0
2012/2013 1 TJ Sokol Litvínov - Lom 2057 2051 Šťastný Petr ŠK Teplice 2075 2087 ½
2012/2013 11 ŠK Union Louny"A" 2057 2051 Havránek Tomáš SK Děčín"B" 2036 2039 1
2012/2013 10 ŠK Union Louny"A" 2057 2051 Chmelík Jiří Slovan Jirkov"A" 2001 1960 1
2012/2013 9 ŠK Union Louny"A" 2057 2051 Richter Miroslav ŠK Teplice"B" 2022 2022 1
2012/2013 7 ŠK Union Louny"A" 2057 2051 Šváb Jan Chess Most"C" 2078 2077 1
2012/2013 6 ŠK Union Louny"A" 2057 2051 Wichs Jakub TJ Šachy Povrly 2057 2072 0
2012/2013 5 ŠK Union Louny"A" 2057 2051 Říha Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1996 2109 1
2012/2013 4 ŠK Union Louny"A" 2057 2051 Vavruška David ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2285 2265 ½
2012/2013 3 ŠK Union Louny"A" 2057 2051 Šebesta Jan SKD Průmstav-stavby SO"A" 1879 1894 1
2012/2013 2 ŠK Union Louny"A" 2057 2051 Vykouk Jan Chess Most"D" 1962 1985 1
2012/2013 1 ŠK Union Louny"A" 2057 2051 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice"A" 1905 1970 ½
2011/2012 11 ŠK Union Louny A 2066 2072 Mittelbach Zdeněk TJ Chlumec A 1976 2004 ½
2011/2012 10 ŠK Union Louny A 2066 2072 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice B 2044 2060 0
2011/2012 9 ŠK Union Louny A 2066 2072 Wichs Jakub TJ Šachy Povrly 2077 2094 0
2011/2012 8 ŠK Union Louny A 2066 2072 Švarc Roman Slovan Jirkov A 2093 2073 1
2011/2012 7 ŠK Union Louny A 2066 2072 Janda Zdeněk Průmstav Svádov-Olšinky A 2115 2114 0
2011/2012 6 ŠK Union Louny A 2066 2072 Erban Dušan ŠK Sp.Ústí n.L B 2079 2105 1
2011/2012 5 ŠK Union Louny A 2066 2072 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 1970 1942 0
2011/2012 4 ŠK Union Louny A 2066 2072 Jeníček Emil TJ Sokol Litvínov A 2101 2117 1
2011/2012 3 ŠK Union Louny A 2066 2072 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran Podbořany A 2237 2234 ½
2011/2012 2 ŠK Union Louny A 2066 2072 Volák Jan Chess Most B 1969 1933 1
2011/2012 1 ŠK Union Louny A 2066 2072 Trejbal Stanislav Sj.Litoměřice A 2136 2119 ½
2011/2012 10 ŠK Kralupy 2066 2072 Vojtěch Jaroslav TJ Baník Sokolov ŠO 2091 2104 0
2011/2012 8 ŠK Kralupy 2066 2072 Jína Jiří 1. Novoborský ŠK "C" 2126 2099 0
2011/2012 6 ŠK Kralupy 2066 2072 Kánský Pavel SK Děčín 2108 2118 1
2011/2012 5 ŠK Kralupy 2066 2072 Záhorbenský Jaroslav TJ Neratovice 2128 2132 ½
2011/2012 4 ŠK Kralupy 2066 2072 Růžička Václav ŠK Kladno 2065 2007 ½
2011/2012 1 ŠK Kralupy 2066 2072 Rubeš Jan ŠK Teplice 2116 2155 0
2010/2011 11 ŠK Union Louny"A" 2051 Grussová Helena ŠK Střelnice Kadaň 1985 1
2010/2011 10 ŠK Union Louny"A" 2051 Horák Michal DDM Most"A" 2219 ½
2010/2011 9 ŠK Union Louny"A" 2051 Rozšafný Michal DDM Most"B" 1981 1
2010/2011 8 ŠK Union Louny"A" 2051 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2003 ½
2010/2011 7 ŠK Union Louny"A" 2051 Körschner Miroslav TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2105 ½
2010/2011 6 ŠK Union Louny"A" 2051 Paganik Pavel Slovan Jirkov"A" 2257 ½
2010/2011 5 ŠK Union Louny"A" 2051 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 1933 0
2010/2011 4 ŠK Union Louny"A" 2051 Procházka Václav TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1852 1
2010/2011 3 ŠK Union Louny"A" 2051 Šura Jaroslav TJ Slavoj Litoměřice"A" 2157 0
2010/2011 2 ŠK Union Louny"A" 2051 Šebesta Jan SKD Průmstav-stavby SO"A" 1930 1
2010/2011 1 ŠK Union Louny"A" 2051 Šťastný Petr ŠK Viamont Teplice"B" 2020 0
2010/2011 11 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2051 Bach Ulf-Gunter TJ Krásná Lípa 1994 1
2010/2011 10 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2051 Chmelík Jiří MARTY BANÍK Most 2068 1
2010/2011 9 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2051 Erban Dušan Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2098 1
2010/2011 6 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2051 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2087 0
2010/2011 5 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2051 Friml Antonín ŠK Viamont Teplice 2138 ½
2010/2011 4 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2051 Kučera Jaroslav 1. Novoborský ŠK "C" 1959 1
2010/2011 1 ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2051 Pletánek Jan ERA-Poštovní spořitelna "B" 2211 1
2009/2010 11 TJ SSZŠ Litvínov 2023 Čekal Zdeněk TJ Pankrác B 2047 0
2009/2010 10 TJ SSZŠ Litvínov 2023 Čenkovič Tomáš MARTY Baník Most 2092 1
2009/2010 1 TJ SSZŠ Litvínov 2023 Němec Petr ŠK Spartak Ústí n.L. 2041 0
2009/2010 11 ŠK Union Louny"A" 2023 Stránský Vojtěch ŠK Teplice"C" 1749 1
2009/2010 10 ŠK Union Louny"A" 2023 Mikeš Jan ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1803 1
2009/2010 9 ŠK Union Louny"A" 2023 Trnka Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2008 0
2009/2010 8 ŠK Union Louny"A" 2023 Hula Lukáš TJ Sj.Litoměřice"A" 2059 0
2009/2010 7 ŠK Union Louny"A" 2023 Hanzlík Daniel ŠK Most"A" 1681 1
2009/2010 6 ŠK Union Louny"A" 2023 Kučera Petr ŠK Střelnice Kadaň 1951 1
2009/2010 5 ŠK Union Louny"A" 2023 Kindl Jan TJ Sokol Údlice 1841 1
2009/2010 4 ŠK Union Louny"A" 2023 Hlavatý Radek Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1902 ½
2009/2010 3 ŠK Union Louny"A" 2023 Vrchotka Josef ŠK Teplice"B" 2028 1
2009/2010 1 ŠK Union Louny"A" 2023 Matoušek Aleš TJ Chlumec"A" 1990 ½
2008/2009 11 ŠK Union Louny"A" 2060 Rubeš Jan ŠK Teplice"C" 1937 1
2008/2009 10 ŠK Union Louny"A" 2060 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice"B" 2061 ½
2008/2009 8 ŠK Union Louny"A" 2060 Chaloupka František Sj.Litoměřice"A" 2031 0
2008/2009 7 ŠK Union Louny"A" 2060 Rouč Michal ŠK Sp.Ústí"C" 1873 1
2008/2009 6 ŠK Union Louny"A" 2060 Skála Kamil ŠK Most"A" 1933 1
2008/2009 4 ŠK Union Louny"A" 2060 Valeš Václav SK Děčín"A" 2156 1
2008/2009 3 ŠK Union Louny"A" 2060 Bartoš Patrik ŠK Sp.Ústí"B" 1827 ½
2008/2009 2 ŠK Union Louny"A" 2060 Pospíšil Petr Sj.Litoměřice"B" 1643 ½
2008/2009 1 ŠK Union Louny"A" 2060 Liška Jiří Ing. ŠK Střelnice Kadaň"A" 1881 1
2008/2009 11 TJ SSZŠ Litvínov 2060 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha"B" 2097 0
2008/2009 9 TJ SSZŠ Litvínov 2060 Dalecký Břetislav 1.Novoborský ŠK"C" 2070 0
2008/2009 6 TJ SSZŠ Litvínov 2060 Kurka František ŠK Teplice 2070 0
2008/2009 1 TJ SSZŠ Litvínov 2060 Novotný Roman TJ Neratovice 2073 1
2007/2008 10 ŠK Louny A 2056 Hamala Miroslav ŠK Most A 1961 ½
2007/2008 9 ŠK Louny A 2056 Teufel Jan TJ Svádov-Olšinky A 1781 1
2007/2008 8 ŠK Louny A 2056 Bumba Petr SK Děčín B 1809 ½
2007/2008 7 ŠK Louny A 2056 Machala Vladislav TJ Bonex Teplice B 2014 1
2007/2008 5 ŠK Louny A 2056 Novák František ŠK Sp.Ústí n.L.B 1966 0
2007/2008 4 ŠK Louny A 2056 Berežný Jan TJ Glaverbel Czech Teplice 1838 1
2007/2008 3 ŠK Louny A 2056 Janda Zdeněk SK Děčín A 2072 ½
2007/2008 2 ŠK Louny A 2056 Chmelík Jiří Slovan Jirkov A 2109 0
2007/2008 1 ŠK Louny A 2056 Nováček Jan TJ Sj.Litoměřice A 2071 0
2007/2008 11 TJ SSZŠ Litvínov Kopička Karel Bohemians Praha B 0
2007/2008 9 TJ SSZŠ Litvínov Matyska Jiří ŠK DA Praha A 1
2007/2008 8 TJ SSZŠ Litvínov Pletánek Jan ŠK ČSOB "B" 0
2007/2008 3 TJ SSZŠ Litvínov Chrz Pavel ŠK Ústí n.L 1
2007/2008 1 TJ SSZŠ Litvínov Čihák Jiří TJ Sokol Praha-Kobylisy A 0
2006/2007 11 ŠK Union Louny"A" 2031 Mišičko Ján ŠK Rakovník 2074 ½
2006/2007 10 ŠK Union Louny"A" 2031 Fric Pavel KŠ Tietz Karlovy Vary 2039 1
2006/2007 9 ŠK Union Louny"A" 2031 Klátil Karel SK Děčín "A" 2017 ½
2006/2007 8 ŠK Union Louny"A" 2031 Chaloupka Vladimír TJ Slavoj Litoměřice"A" 2034 0
2006/2007 7 ŠK Union Louny"A" 2031 Pokorný Petr ČSOB"B" 2237 0
2006/2007 6 ŠK Union Louny"A" 2031 Král David Bonex Teplice"A" 1941 0
2006/2007 5 ŠK Union Louny"A" 2031 Sýkora Ondřej ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2144 0
2006/2007 4 ŠK Union Louny"A" 2031 Chmelík Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2030 0
2006/2007 3 ŠK Union Louny"A" 2031 Šišák Richard Bohemians Praha "B" 2037 1
2006/2007 2 ŠK Union Louny"A" 2031 Kratochvíl Jakub Baník Chemakryl Sokolov 2050 0
2006/2007 1 ŠK Union Louny"A" 2031 Koubek Václav TJ Neratovice 2134 1
2006/2007 11 TJ Lokomotiva Most "A" 2031 Polenský Vladislav SK Děčín"B" 1950 ½
2006/2007 10 TJ Lokomotiva Most "A" 2031 Weiss Petr TJ Šachy Povrly 1777 ½
2006/2007 9 TJ Lokomotiva Most "A" 2031 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2129 0
2006/2007 8 TJ Lokomotiva Most "A" 2031 Šťastný Petr TJ Bonex Teplice "B" 2060 0
2006/2007 7 TJ Lokomotiva Most "A" 2031 Mrnka Jan Marty Baník Most 2096 1
2006/2007 6 TJ Lokomotiva Most "A" 2031 Liška Jiří Ing. TJ Sokol Údlice 1952 0
2006/2007 5 TJ Lokomotiva Most "A" 2031 Řezníček Jindřich TJ Slovan Jirkov 2074 1
2006/2007 4 TJ Lokomotiva Most "A" 2031 Semerdžiev Stefan TJ Lovochemie Lovosice 1955 1
2006/2007 3 TJ Lokomotiva Most "A" 2031 Chmelík Jiří ŠK Chemopetrol Litvínov 2030 1
2006/2007 2 TJ Lokomotiva Most "A" 2031 Řehák Jakub ŠK Most"A" 1861 1
2006/2007 1 TJ Lokomotiva Most "A" 2031 Černík Vladimír Lokomotiva Most "B" 1822 1
2005/2006 11 ŠK Louny 1988 Postl Petr KŠT K.VaryA"" 2034 ½
2005/2006 10 ŠK Louny 1988 Rödl Martin TJ Bonex Teplice 2113 ½
2005/2006 9 ŠK Louny 1988 Volf Jaromír ŠK Rakovník 1996 0
2005/2006 8 ŠK Louny 1988 Dalecký Břetislav 1.Novoborský B"" 2153 1
2005/2006 7 ŠK Louny 1988 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno 1948 ½
2005/2006 6 ŠK Louny 1988 Svoboda Jan TJ Loko MostA"" 2054 1
2005/2006 5 ŠK Louny 1988 Chrz Pavel ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2119 0
2005/2006 4 ŠK Louny 1988 Papay Jindřich SK Demas DěčínA"" 2036 0
2005/2006 3 ŠK Louny 1988 Šura Jaroslav ŠK ČSOBB"" 2132 0
2005/2006 2 ŠK Louny 1988 Horák Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2112 1
2005/2006 1 ŠK Louny 1988 Krajíc Karel Marty Most 1967 0
2005/2006 11 Union LounyB"" 1988 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2066 1
2005/2006 10 Union LounyB"" 1988 Klátil Karel SK Demas DěčínB"" 2101 0
2005/2006 9 Union LounyB"" 1988 Vrchotka Josef Bonex TepliceB"" 2074 1
2005/2006 8 Union LounyB"" 1988 Košek Martin Sj.LitoměřiceB"" 1598 1
2005/2006 7 Union LounyB"" 1988 Voslař Jan Sp.Ústí n.LC"" 2010 1
2005/2006 6 Union LounyB"" 1988 Chmelík Jiří CHP Litvínov 2043 0
2005/2006 5 Union LounyB"" 1988 Beránek Jan Slávia DěčínA"" 1900 1
2005/2006 4 Union LounyB"" 1988 Volák Jan Loko MostB"" 1966 0
2005/2006 3 Union LounyB"" 1988 Tichý Vladimír Sokol Údlice 2022 1
2005/2006 2 Union LounyB"" 1988 Hula Lukáš Sj.LitoměřiceA"" 2101 ½
2005/2006 1 Union LounyB"" 1988 Chochol Libor Sp.Ustí n.L.B"" 2137 0
2004/2005 11 Union Louny "A" 1962 Vnouček Pavel Bystřanští jezd "A" 1650 1
2004/2005 10 Union Louny "A" 1962 Bouška Milan Glaverbel Teplice 1754 1
2004/2005 9 Union Louny "A" 1962 Tichý Vladimír Sokol Údlice "A" 2004 0
2004/2005 8 Union Louny "A" 1962 Polenský Vladislav SK Demas Děčín "B" 1934 0
2004/2005 7 Union Louny "A" 1962 Král David Bonex Teplice "B" 1859 1
2004/2005 6 Union Louny "A" 1962 Jirásek Jiří Slovan Jirkov 1906 0
2004/2005 5 Union Louny "A" 1962 Bažantová Marie Sp.Ústí n.L. "B" 1942 1
2004/2005 4 Union Louny "A" 1962 Beránek Jan Slavia SČE Děčín "A" 1862 ½
2004/2005 3 Union Louny "A" 1962 Dvořák Jaroslav CHP Litvínov 1970 1
2004/2005 2 Union Louny "A" 1962 Malý Jiří Loko Most "B" 1614 1
2004/2005 1 Union Louny "A" 1962 Popper Tomáš Sj.Litoměřice "A" 2045 1
2004/2005 9 ŠK UNION LOUNYB" 1962 Vychodil Radomír ŠK MAGIC ŽATECA" 1687 1
2004/2005 7 ŠK UNION LOUNYB" 1962 Svoboda Jan TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 2054 1
2004/2005 5 ŠK UNION LOUNYB" 1962 Jirušek Zdeněk ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1820 1
2004/2005 4 ŠK UNION LOUNYB" 1962 Vojta Jaroslav SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 1732 1
2004/2005 3 ŠK UNION LOUNYB" 1962 Seman Miloslav TJ LOKOMOTIVA MOST "E" 1
2004/2005 2 ŠK UNION LOUNYB" 1962 Richter Pavel TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1705 1
2004/2005 1 ŠK UNION LOUNYB" 1962 Louda Oldřich TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1773 0
2003/2004 11 ŠK Union Louny 1889 Tichý Lukáš Tatran Podbořany 1835 1
2003/2004 10 ŠK Union Louny 1889 Tureček Václav Sp.Ústí n.L. 1855 1
2003/2004 9 ŠK Union Louny 1889 Rudolf Petr Slovan Jirkov 1826 0
2003/2004 8 ŠK Union Louny 1889 Nejedlo Josef SK Demas Děčín 1975 0
2003/2004 7 ŠK Union Louny 1889 Reitinger Petr SSZŠ Litvínov 2089 1
2003/2004 6 ŠK Union Louny 1889 Ederer Karel Loko Ústí n.L. 1903 0
2003/2004 5 ŠK Union Louny 1889 Dvořák Jaroslav CHP Litvínov 1976 1
2003/2004 4 ŠK Union Louny 1889 Suchánek Jiří Sokol Údlice 1766 ½
2003/2004 3 ŠK Union Louny 1889 Köchert Bedřich Glaverbel Teplice 1752 1
2003/2004 2 ŠK Union Louny 1889 Lenner Jan Sj.Litoměřice 1972 1
2003/2004 1 ŠK Union Louny 1889 Vlček Josef Bonex Teplice 1872 1
2003/2004 9 ŠK UNION LOUNY B 1889 Mikeš Roman ŠK MAGIC ŽATEC B 1464 1
2003/2004 8 ŠK UNION LOUNY B 1889 Kozlovský Libor ŠK MAGIC ŽATEC A 2002 1
2003/2004 7 ŠK UNION LOUNY B 1889 Reitingerová Iveta TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1828 0
2003/2004 6 ŠK UNION LOUNY B 1889 Ernes Josef SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2005 0
2003/2004 5 ŠK UNION LOUNY B 1889 Švarc Roman TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 2141 0
2003/2004 4 ŠK UNION LOUNY B 1889 Salaba Václav TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1800 1