Hráč Vedral Oldřich

Vedral Oldřich

User Pic
Jméno: Vedral Oldřich
Oddíl: SK OAZA Praha
Výkonnostní třída / Titul: M
Elo národní: 2232
Elo mezinárodní: 2254
ID: 10975
FIDE ID: 318892
Rok narození: 1986
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 SK OAZA Praha 2237 2191 Zeman Matyáš QCC Ceske Budejovice 2244 2304 0
2018/2019 10 SK OAZA Praha 2228 2191 Fencl Pavel SK Mesta Lysa nad Labem 2021 2013 1
2018/2019 9 SK OAZA Praha 2228 2191 Šolc Filip TJ Slavia Hradec Kralove 2007 2022 1
2018/2019 8 SK OAZA Praha 2218 2191 Filipi Štěpán SK Sokol Vysehrad 2213 2205 1
2018/2019 6 SK OAZA Praha 2196 2191 Forman Štěpán TJ Neratovice 2284 2304 1
2018/2019 5 SK OAZA Praha 2196 2191 Vltavský Vladimír SK Zikuda Turnov B 2192 2188 1
2018/2019 4 SK OAZA Praha 2193 2179 Mašek Jan SO TJ Dukla Praha 1909 1907 1
2018/2019 2 SK OAZA Praha 2182 2179 Matras Ondřej TJ Pankrac 2229 2236 1
2018/2019 1 SK OAZA Praha 2180 2179 Jurásek Miroslav SK Dopravni podnik Praha 2270 2264 ½
2018/2019 13 SK OAZA Praha B 2254 2232 Slovák Pavel DDM Praha 6 A 2005 2010 1
2018/2019 12 SK OAZA Praha B 2254 2232 Domlátil Jiří ŠK Sokol Vyšehrad C 2118 2119 0
2018/2019 11 SK OAZA Praha B 2254 2232 Macharáček Šimon TJ Bohemians Praha B 2230 2224 1
2018/2019 9 SK OAZA Praha B 2254 2232 Větrovský Michal ŠK Loko Praha A 2110 2105 1
2018/2019 8 SK OAZA Praha B 2254 2232 Řezníček Tomáš TJ Pankrác D 2230 2230 1
2018/2019 7 SK OAZA Praha B 2254 2232 Melich Jindřich TJ Pankrác C 2046 2061 1
2018/2019 6 SK OAZA Praha B 2254 2232 Postupa Pavel GROP - B 2203 2196 1
2018/2019 5 SK OAZA Praha B 2254 2232 Toulec Stanislav Sokol Praha Vršovice B 1930 1943 1
2018/2019 4 SK OAZA Praha B 2254 2232 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha C 2047 2061 0
2018/2019 3 SK OAZA Praha B 2254 2232 Kopta Pavel TJ Kobylisy B 2221 2207 0
2018/2019 2 SK OAZA Praha B 2254 2232 Štolc Martin ŠK Viktoria Žižkov A 2016 2025 1
2018/2019 10 SK OAZA Praha G 2254 2232 Kühnmund Ivan ŠK Loko Praha D 1646 1705 0
2018/2019 9 SK OAZA Praha G 2254 2232 Židů Jan ŠK Mlejn A 1828 1829 ½
2018/2019 6 SK OAZA Praha G 2254 2232 Sochor Tomáš TJ Kobylisy F 1786 1787 ½
2018/2019 2 SK OAZA Praha G 2254 2232 Strahl Jiří USK Praha B 1922 1944 1
2018/2019 1 SK OAZA Praha G 2254 2232 Ťoupal Josef ŠO Praga Praha D 1766 1797 1
2017/2018 9 SK OAZA Praha B 2254 2232 Petruň Milan TJ Bohemians Praha D 1893 1902 1
2017/2018 7 SK OAZA Praha B 2254 2232 Domlátil Jiří �K Sokol Vy�ehrad E 2118 2119 0
2017/2018 6 SK OAZA Praha B 2254 2232 Machala Vladislav �O Praga Praha A 1992 1999 0
2017/2018 4 SK OAZA Praha B 2254 2232 Bicek Richard �K Viktoria �i�kov B 2134 2123 0
2017/2018 3 SK OAZA Praha B 2254 2232 Pesr Jaromír �K DP Praha C - V�FS I 1961 1973 1
2017/2018 1 SK OAZA Praha B 2254 2232 Zajíček Karel �K Sokol Vy�ehrad D 1962 1966 1
2017/2018 11 SK OAZA Praha C 2254 2232 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha C 1983 1992 1
2017/2018 8 SK OAZA Praha C 2254 2232 Mukashev Assan ŠK Aurora 2259 2246 0
2017/2018 7 SK OAZA Praha C 2254 2232 Pick Štěpán TJ Pankrác E 1987 1996 ½
2017/2018 6 SK OAZA Praha C 2254 2232 Šlampa Jan Unichess D 2229 2225 1
2017/2018 5 SK OAZA Praha C 2254 2232 Tričkov Vasil GROP Classical Chess 2318 2310 0
2017/2018 3 SK OAZA Praha C 2254 2232 Formánek Martin TJ Kobylisy D 2222 2222 1
2017/2018 1 SK OAZA Praha C 2254 2232 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad F 2033 2013 1
2017/2018 11 SK OAZA Praha 2217 2200 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Kralove 2132 2116 ½
2017/2018 10 SK OAZA Praha 2207 2200 Kuba Jindřich Bartos Unichess 2306 2301 ½
2017/2018 9 SK OAZA Praha 2207 2200 Ludvík Tomáš 2222 SK Polabiny B 2115 2097 1
2017/2018 8 SK OAZA Praha 2195 2200 Borkovec Milan QCC Ceske Budejovice 2213 2208 ½
2017/2018 7 SK OAZA Praha 2195 2200 Fajman Petr TJ Neratovice B 2235 2221 1
2017/2018 6 SK OAZA Praha 2201 2200 Dubanský Bohuslav TJ Bohemians Praha 2230 2221 0
2017/2018 5 SK OAZA Praha 2201 2200 Jurásek Miroslav SK Dopravni podnik Praha 2300 2286 ½
2017/2018 4 SK OAZA Praha 2207 2200 Kolář Pavel SK JOLY Lysa nad Labem C 2166 2168 1
2017/2018 3 SK OAZA Praha 2207 2200 Matras Ondřej TJ Pankrac 2248 2265 0
2017/2018 2 SK OAZA Praha 2207 2200 Illetško Jaroslav SK Sokol Vysehrad 2215 2208 1
2017/2018 1 SK OAZA Praha 2194 2196 Schula Michal TJ Neratovice A 2308 2305 0
2016/2017 6 SK OAZA Praha B 2254 2232 Machala Vladislav ŠO Praga Praha A 1992 1999 0
2016/2017 4 SK OAZA Praha B 2254 2232 Bicek Richard ŠK Viktoria Žižkov B 2134 2123 0
2016/2017 3 SK OAZA Praha B 2254 2232 Pesr Jaromír ŠK DP Praha C - VŠFS I 1961 1973 1
2016/2017 1 SK OAZA Praha B 2254 2232 Zajíček Karel ŠK Sokol Vyšehrad D 1962 1966 1
2016/2017 11 SK OAZA Praha 2253 2244 Krupička Josef SK AD JC Smichov 2017 2016 1
2016/2017 10 SK OAZA Praha 2253 2244 Filipi Štěpán SK Sokol Vysehrad 2152 2166 ½
2016/2017 9 SK OAZA Praha 2253 2244 Konopka Michal SK ZIKUDA Turnov 2416 2407 0
2016/2017 8 SK OAZA Praha 2253 2244 Znamenáček Květoslav Bohemians Texbase.cz Praha 2254 2262 ½
2016/2017 7 SK OAZA Praha 2253 2244 Prandstetter Eduard 2222 SK Polabiny 2241 2223 0
2016/2017 6 SK OAZA Praha 2253 2244 Orság Milan SK AD Jicin B 2340 1000 0
2016/2017 5 SK OAZA Praha 2253 2244 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Kralove 2218 2232 ½
2016/2017 4 SK OAZA Praha 2253 2244 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2217 2213 ½
2016/2017 3 SK OAZA Praha 2253 2244 Cuhra Martin QCC Ceske Budejovice 2093 2117 0
2016/2017 2 SK OAZA Praha 2253 2244 Tričkov Vasil GROP Praha 2328 2346 0
2016/2017 1 SK OAZA Praha 2253 2244 Petr Jan TJ Pankrac 2195 2159 1
2015/2016 10 SK OAZA Praha B 2242 2244 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha C 2125 2118 ½
2015/2016 6 SK OAZA Praha B 2242 2244 Matras Ondřej ŠK Bohnice A 2262 2217 0
2015/2016 5 SK OAZA Praha B 2242 2244 Rozkovec Hynek SK Lokomotiva Radlice A 2070 2059 1
2015/2016 2 SK OAZA Praha B 2242 2244 Smutný Jan LISA A 2202 2200 1
2015/2016 11 SK OAZA Praha C 2242 2244 Viktorin Tomáš Sokol Praha-Kobylisy D 1957 1942 1
2015/2016 10 SK OAZA Praha C 2242 2244 Koudelka Ivan TJ Bohemians Praha D 2044 2029 1
2015/2016 9 SK OAZA Praha C 2242 2244 Škára Vladimír Unichess D 2219 1
2015/2016 8 SK OAZA Praha C 2242 2244 Jablečník Gustav ŠK Loko Praha B 2098 2102 1
2015/2016 7 SK OAZA Praha C 2242 2244 Bernášek Václav Viktoria Žižkov B 2075 2072 1
2015/2016 4 SK OAZA Praha C 2242 2244 Šaroun Radek SK OAZA Praha D 1960 1943 ½
2015/2016 3 SK OAZA Praha C 2242 2244 Šeleljo Daniel Sokol Praha Vršovice B 2154 2167 1
2015/2016 1 SK OAZA Praha C 2242 2244 Veselský Michal USK Praha A 2061 2083 1
2015/2016 11 SK OAZA Praha 2253 2244 Fryč Miroslav Karlovarský šachklub Tietz 2150 2156 ½
2015/2016 10 SK OAZA Praha 2253 2244 Bartoš Jan Unichess C 2176 2175 ½
2015/2016 9 SK OAZA Praha 2253 2244 Kopřiva Martin TJ Plzeň Košutka 2020 1987 1
2015/2016 8 SK OAZA Praha 2253 2244 Jaroš Martin Šakal Kozolupy 2237 2234 1
2015/2016 7 SK OAZA Praha 2253 2244 Pecháček Stanislav TJ DUKLA Praha 2047 2025 1
2015/2016 6 SK OAZA Praha 2253 2244 Haman Jakub ŠK Kladno 2151 2152 0
2015/2016 5 SK OAZA Praha 2253 2244 Ráliš Petr TJ Tatran Podbořany 2203 2204 1
2015/2016 4 SK OAZA Praha 2253 2244 Kovář Petr ŠK Karlovy Vary 1951 1958 1
2015/2016 3 SK OAZA Praha 2253 2244 Havlík Jindřich ŠK Sokol Klatovy 2081 2113 1
2015/2016 2 SK OAZA Praha 2253 2244 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad B 2184 2196 1
2015/2016 1 SK OAZA Praha 2253 2244 Šimůnek Aleš ŠK Líně 2153 2160 1
2014/2015 11 SK OAZA Praha C 2319 2308 Miskolczi Vítězslav Unichess ČSOB E 2091 2091 1
2014/2015 9 SK OAZA Praha C 2319 2308 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2225 2226 ½
2014/2015 7 SK OAZA Praha C 2319 2308 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad F 2122 2122 0
2014/2015 5 SK OAZA Praha C 2319 2308 Trapl Dalibor SK Loko Praha B 2174 2186 0
2014/2015 1 SK OAZA Praha C 2319 2308 Axamit Robert Bohemians Praha D 2171 2103 1
2014/2015 11 SK OAZA Praha 2319 2308 Vala Filip TJ Sparta Kutná Hora 2123 2136 ½
2014/2015 10 SK OAZA Praha 2319 2308 Doležal Radoslav Klub šachistů Říčany 1925 2361 2371 0
2014/2015 9 SK OAZA Praha 2319 2308 Mejzlík Vojtěch Dolní Kralovice 2210 2215 ½
2014/2015 8 SK OAZA Praha 2319 2308 Bednář Marcel ŠK Joly Lysá nad Labem C 2300 2292 0
2014/2015 7 SK OAZA Praha 2319 2308 Seidl Štěpán Silko Gambit Jihlava 2211 2225 0
2014/2015 6 SK OAZA Praha 2319 2308 Hába Zdeněk ŠK Gordic 2281 2237 1
2014/2015 5 SK OAZA Praha 2319 2308 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2316 2304 0
2014/2015 3 SK OAZA Praha 2319 2308 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad B 2299 2296 1
2014/2015 2 SK OAZA Praha 2319 2308 Lhotka Jiří Sokol Praha-Kobylisy B 2095 2103 ½
2014/2015 1 SK OAZA Praha 2319 2308 Šuráň Jan ŠK GROP Praha 2379 2372 0
2013/2014 11 SK OAZA Praha C 2321 2315 Plášek Zdeněk ŠK Černý Baron A 2038 2036 1
2013/2014 10 SK OAZA Praha C 2321 2315 Musil Miroslav TJ Praga Praha B 1990 1937 ½
2013/2014 9 SK OAZA Praha C 2321 2315 Valeš Václav ŠK Bohnice A 2123 2112 0
2013/2014 8 SK OAZA Praha C 2321 2315 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2246 2253 ½
2013/2014 7 SK OAZA Praha C 2321 2315 Umanec Filip ŠK PORG B 2244 2246 ½
2013/2014 6 SK OAZA Praha C 2321 2315 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad D 2351 2339 0
2013/2014 4 SK OAZA Praha C 2321 2315 Vaněk Tomáš ŠK ERA Poštovní spořitelna E 2235 2222 1
2013/2014 3 SK OAZA Praha C 2321 2315 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad F 2139 2139 1
2013/2014 2 SK OAZA Praha C 2321 2315 Lýsek Lukáš ŠO TJ Dukla Praha D 1998 1998 ½
2013/2014 1 SK OAZA Praha C 2321 2315 Smutný Jan SK LISA A 2174 2153 1
2013/2014 9 SK OAZA Praha E 2321 2315 Rada Miroslav ŠK ERA Poštovní spořitelna G 1813 1
2013/2014 5 SK OAZA Praha E 2321 2315 Košař Milan USK Praha C 1728 1725 1
2013/2014 11 SK OAZA Praha 2321 2315 Kourousis Epaminondas AD Mahrla 2364 0
2013/2014 10 SK OAZA Praha 2321 2315 Kraus Tomáš ŠK AD Jičín 2346 2355 0
2013/2014 9 SK OAZA Praha 2321 2315 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2376 2370 0
2013/2014 8 SK OAZA Praha 2321 2315 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2331 2341 ½
2013/2014 7 SK OAZA Praha 2321 2315 Procházka Dalibor Karlovarský šachklub Tietz 2202 2199 1
2013/2014 6 SK OAZA Praha 2321 2315 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B 2242 2240 0
2013/2014 5 SK OAZA Praha 2321 2315 Londýn Radek ŠK JOLY Lysá nad Labem B 2341 2349 0
2013/2014 4 SK OAZA Praha 2321 2315 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2403 2420 0
2013/2014 3 SK OAZA Praha 2321 2315 Michálek Jan ŠK Holdia DP Praha B 2321 2320 1
2013/2014 2 SK OAZA Praha 2321 2315 Cuhra Martin QCC České Budějovice 2242 2243 0
2013/2014 1 SK OAZA Praha 2321 2315 Vojta Tomáš ŠK Zikuda Turnov B 2343 2331 ½
2012/2013 11 SK OAZA Praha 2293 2286 Mindl Josef Sokol Tábor A 2087 2082 1
2012/2013 10 SK OAZA Praha 2293 2286 Beter Arnošt ŠK Český Krumlov 2034 2045 1
2012/2013 9 SK OAZA Praha 2293 2286 Žigo Viktor SFiala Gambit Jihlava 2240 2236 1
2012/2013 8 SK OAZA Praha 2293 2286 Štolba Miloš Sparta Kutná Hora 2149 2155 ½
2012/2013 7 SK OAZA Praha 2293 2286 Vevera Radek TJ Bohemians Praha B 2109 2108 1
2012/2013 6 SK OAZA Praha 2293 2286 Černý Martin Klub šachistů Říčany 1925 2178 2163 ½
2012/2013 5 SK OAZA Praha 2293 2286 Loskot Petr Sokol Tábor B 2052 2039 1
2012/2013 4 SK OAZA Praha 2293 2286 Tupý Martin TJ Pankrác B 2279 2282 1
2012/2013 3 SK OAZA Praha 2293 2286 Vanka Miloslav TRW autolektronika Vlašim 2137 2126 ½
2012/2013 2 SK OAZA Praha 2293 2286 Šedý Pavel ŠK Sokol Vyšehrad B 2137 2116 0
2012/2013 1 SK OAZA Praha 2293 2286 Grill Roman ŠACHklub Písek 2190 2190 1
2011/2012 11 OAZA Praha 2296 2286 Vávra Pavel ERA-Poštovní spořitelna A 2389 2392 0
2011/2012 10 OAZA Praha 2296 2286 Spirin Oleg ŠK AD Jičín 2493 2464 ½
2011/2012 9 OAZA Praha 2296 2286 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2393 2390 0
2011/2012 8 OAZA Praha 2296 2286 Rašík Vítězslav ŠK Mahrla Praha 2473 2471 0
2011/2012 7 OAZA Praha 2296 2286 Movsesian Julia 1. Novoborský ŠK B 2260 2327 ½
2011/2012 6 OAZA Praha 2296 2286 Priehoda Vítězslav JOLY Lysá nad Labem B 2388 2363 1
2011/2012 5 OAZA Praha 2296 2286 Škára Vladimír ERA-Poštovní spořitelna B 2219 2161 1
2011/2012 4 OAZA Praha 2296 2286 Novák Pavel Šakal Kozolupy 2370 2332 0
2011/2012 3 OAZA Praha 2296 2286 Přibyl Josef ŠK Holdia DP Praha B 2305 2331 ½
2011/2012 2 OAZA Praha 2296 2286 Chloupek Stanislav ŠK Sokol Vyšehrad 2338 2337 1
2011/2012 1 OAZA Praha 2296 2286 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2346 2309 1
2010/2011 11 OAZA Praha 2256 Straka Zdeněk Sokol Tabor B 1995 ½
2010/2011 10 OAZA Praha 2256 Vichnar David Sokol Vysehrad B 2223 1
2010/2011 9 OAZA Praha 2256 Tochor Jiří Sokol Domazlice 2076 1
2010/2011 8 OAZA Praha 2256 Palek Miroslav Sokol Plzen 1 2261 1
2010/2011 7 OAZA Praha 2256 Havlík Jindřich SSK HerNyr 2177 1
2010/2011 6 OAZA Praha 2256 Mészáros Luděk Sokol Tabor A 2235 1
2010/2011 5 OAZA Praha 2256 Pták Pavel Sokol Platan Pisek 2128 1
2010/2011 4 OAZA Praha 2256 Šott Pavel SK Line A 2135 1
2010/2011 3 OAZA Praha 2256 Kukla Petr SK Cesky Krumlov 2156 1
2010/2011 2 OAZA Praha 2256 Klicnar Martin Sachovy klub Viktoria Zizkov 2168 1
2010/2011 1 OAZA Praha 2256 Falout Luboš Sokol Plzen Letna A 2204 1
2009/2010 11 SK OAZA Praha 2303 Bednář Marcel Desko Liberec 2159 0
2009/2010 10 SK OAZA Praha 2303 Spirin Oleg ŠK AD Jičín 2449 0
2009/2010 9 SK OAZA Praha 2303 Jirásek Pavel ŠK ZVU Engineering Lípa 2257 1
2009/2010 8 SK OAZA Praha 2303 Orság Milan TJ Dukla Praha 2429 0
2009/2010 7 SK OAZA Praha 2303 Hába Zdeněk TJ Tourist Biomedica Říčany 2258 ½
2009/2010 6 SK OAZA Praha 2303 Jirovský Pavel Sokol Kolín 2323 ½
2009/2010 5 SK OAZA Praha 2303 Priehoda Vítězslav JOLY Lysá nad Labem B"" 2402 ½
2009/2010 4 SK OAZA Praha 2303 Kačírek Petr ŠK Zikuda Turnov B"" 2350 1
2009/2010 3 SK OAZA Praha 2303 Vichnar David ŠK Sokol Mladá Boleslav 2229 0
2009/2010 2 SK OAZA Praha 2303 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B"" 2390 ½
2009/2010 1 SK OAZA Praha 2303 Tůma Jiří Stadion Kutná Hora 2282 ½
2008/2009 11 SK OAZA Praha 2235 Meduna Eduard Šachklub AD Jičín 2469 1
2008/2009 10 SK OAZA Praha 2235 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2184 1
2008/2009 9 SK OAZA Praha 2235 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B"" 2380 0
2008/2009 8 SK OAZA Praha 2235 Prandstetter Eduard ŠK Rapid Pardubice 2343 0
2008/2009 7 SK OAZA Praha 2235 Špaček Libor TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2177 1
2008/2009 6 SK OAZA Praha 2235 Beneš Petr Sokol Kolín 2141 ½
2008/2009 5 SK OAZA Praha 2235 Fojtů Jan TJ Tourist Biomedica Říčany 2115 1
2008/2009 4 SK OAZA Praha 2235 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov B"" 2220 1
2008/2009 3 SK OAZA Praha 2235 Korol Jiří 2222 ŠK Polabiny C"" 2123 0
2008/2009 2 SK OAZA Praha 2235 Neckář Lubomír JOLY Lysá nad Labem B 2337 0
2008/2009 1 SK OAZA Praha 2235 Jaček Martin Sokol Mladá Boleslav 2184 1
2006/2007 11 Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2223 Vojta Pavel TRW Autoelektronika Vlašim 2194 1
2006/2007 10 Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2223 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové B 2217 ½
2006/2007 9 Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2223 Neckář Lubomír JOLY Lysá nad Labem 2314 0
2006/2007 8 Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2223 Záhorbenský Jaroslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2160 1
2006/2007 7 Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2223 Veselý Tomáš AVE-Kontakt Pardubice 2171 1
2006/2007 6 Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2223 Viták Pavel TJ Pankrác B 2181 0
2006/2007 5 Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2223 Fojtů Petr Biomedica Říčany 2111 1
2006/2007 4 Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2223 Hála Bohumil TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2264 ½
2006/2007 3 Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2223 Blaháček Evžen Desko Liberec 2075 1
2006/2007 2 Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2223 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2080 1
2006/2007 1 Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2223 Šťastný Jan 2222 ŠK Polabiny B 2235 1
2005/2006 11 Praga Praha 2282 Pospíšil Evžen TJ Tourist Biomedica Říčany 2129 ½
2005/2006 10 Praga Praha 2282 Turner Radek TJ Sokol Domažlice 2093 ½
2005/2006 9 Praga Praha 2282 Znamenáček Květoslav Bohemians Praha 2254 1
2005/2006 8 Praga Praha 2282 Borkovec Milan Sokol Tábor 2263 0
2005/2006 7 Praga Praha 2282 Roj Miroslav Sokol Písek 2218 1
2005/2006 6 Praga Praha 2282 Nídl Petr QCC DKV České Budějovice 2216 1
2005/2006 5 Praga Praha 2282 Blecha Miroslav Sokol Plzeň Letná 2160 1
2005/2006 4 Praga Praha 2282 Folk Petr Šachklub Sokol Klatovy 2233 ½
2005/2006 3 Praga Praha 2282 Janočko Petr ŠAKAL Kozolupy 2105 1
2005/2006 2 Praga Praha 2282 Kopta Pavel TJ Sokol Praha Kobylisy 2299 0
2004/2005 11 Viktoria Žižkov 2252 Hlaváček Jiří ŠK Alva Pb Příbram 2225 1
2004/2005 10 Viktoria Žižkov 2252 Vašíček Martin Sokol Domažlice 2215 1
2004/2005 9 Viktoria Žižkov 2252 Příborský Marek Sokol Plzeň I C 2107 0
2004/2005 8 Viktoria Žižkov 2252 Krejčík Jiří Baník Habartov 2062 1
2004/2005 7 Viktoria Žižkov 2252 Vybíral Zdeněk Sokol Tábor A 2240 1
2004/2005 6 Viktoria Žižkov 2252 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor B 2100 ½
2004/2005 5 Viktoria Žižkov 2252 Wünsch Jiří ŠK Kladno 2130 0
2004/2005 4 Viktoria Žižkov 2252 Krňávek Lubomír Sokol Vršovice 2322 1
2004/2005 3 Viktoria Žižkov 2252 Kratochvíl Miloš Sokol Rekol Písek 2128 0
2004/2005 2 Viktoria Žižkov 2252 Čedíková Kateřina Šachklub Sokol Klatovy 2262 0
2004/2005 1 Viktoria Žižkov 2252 Svoboda Miloš Sokol Plzeň Letná 2197 1
2003/2004 11 Viktoria Žižkov 2205 Vaněk Petr Sokol Vyšehrad C 2207 ½
2003/2004 10 Viktoria Žižkov 2205 Štursa Jan Spartak Vrchlabí 2214 1
2003/2004 8 Viktoria Žižkov 2205 Hlavnička Jiří AVE - Kontakt Pardubice 2274 1
2003/2004 7 Viktoria Žižkov 2205 Jaček Martin Emerge Mladá Boleslav 2191 0
2003/2004 6 Viktoria Žižkov 2205 Hála Viktor Sokol Kolín C 2094 ½
2003/2004 5 Viktoria Žižkov 2205 Novotný Josef Panda Rychnov nad Kněžnou 2128 1
2003/2004 4 Viktoria Žižkov 2205 Volák Michal Spartak Vlašim 2166 1
2003/2004 3 Viktoria Žižkov 2205 Tůma Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2142 ½
2003/2004 2 Viktoria Žižkov 2205 Černý Jan ŠK Polabiny Pardubice 2091 1
2003/2004 1 Viktoria Žižkov 2205 Kastner Oldřich Synthesia Pardubice B 2187 ½