Hráč Dvořák Jan

Dvořák Jan

User Pic
Jméno: Dvořák Jan
Oddíl: TJ Kobylisy
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2158
Elo mezinárodní: 2156
ID: 4614
FIDE ID: 314870
Rok narození: 1980
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 TJ Kobylisy "A" 2156 2158 Kotyk Václav ŠK Kladno 2137 2131 ½
2018/2019 13 TJ Kobylisy B 2156 2158 Döring Robert TJ Bohemians Praha B 2141 2133 ½
2018/2019 12 TJ Kobylisy B 2156 2158 Sedláček Tomáš Dukla B 2021 2038 ½
2018/2019 11 TJ Kobylisy B 2156 2158 Kubíček Robert ŠK Loko Praha A 2184 2180 ½
2018/2019 10 TJ Kobylisy B 2156 2158 Vičar Petr TJ Pankrác D 2083 2090 ½
2018/2019 9 TJ Kobylisy B 2156 2158 Pick Štěpán TJ Pankrác C 1987 1996 ½
2018/2019 8 TJ Kobylisy B 2156 2158 Špaček Michal GROP - B 1962 1985 1
2018/2019 7 TJ Kobylisy B 2156 2158 Procházka Jiří Sokol Praha Vršovice B 2108 2103 ½
2018/2019 6 TJ Kobylisy B 2156 2158 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha C 2063 2061 ½
2018/2019 4 TJ Kobylisy B 2156 2158 Jandečka Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2192 2170 0
2018/2019 3 TJ Kobylisy B 2156 2158 Hollan Petr SK OAZA Praha B 2301 2290 ½
2018/2019 2 TJ Kobylisy B 2156 2158 Vaculík Jakub DDM Praha 6 A 2152 2147 ½
2018/2019 1 TJ Kobylisy B 2156 2158 Groh Jiří ŠK Sokol Vyšehrad C 1997 2008 ½
2018/2019 11 TJ Kobylisy 2206 2209 Haman Jakub ŠK Kladno 2222 2225 0
2018/2019 10 TJ Kobylisy 2206 2209 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice 2060 2038 ½
2018/2019 9 TJ Kobylisy 2220 2209 Ráliš Petr TJ Tatran Podbořany 2194 2192 0
2018/2019 8 TJ Kobylisy 2220 2209 Beneš Petr ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2092 2065 ½
2018/2019 7 TJ Kobylisy 2217 2209 Boreš Roman SK Děčín 2113 2110 1
2018/2019 6 TJ Kobylisy 2217 2209 Chaloupka Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2064 2069 ½
2018/2019 5 TJ Kobylisy 2206 2200 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz "B" 1979 1942 1
2018/2019 4 TJ Kobylisy 2206 2200 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz "A" 2104 2082 1
2018/2019 3 TJ Kobylisy 2211 2200 Nudčenko Karel TJ Sokol Údlice 2037 2040 ½
2018/2019 1 TJ Kobylisy 2206 2200 Šváb Jan CHESS Most 1998 2003 1
2018/2019 10 TJ Kobylisy C 2156 2158 Kolář Dan ŠO Praga Praha A 1882 1872 1
2018/2019 5 TJ Kobylisy C 2156 2158 Klyuev Vasily TJ Bohemians Praha E 1905 1950 1
2018/2019 3 TJ Kobylisy C 2156 2158 Trepka Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 2192 2180 ½
2018/2019 2 TJ Kobylisy C 2156 2158 Jirman Pavel ŠK Sokol Vyšehrad E 1977 1993 0
2018/2019 1 TJ Kobylisy C 2156 2158 Tregler Boris TJ Kobylisy E 1974 2019 ½
2017/2018 7 TJ Kobylisy D 2156 2158 Sharashenidze Akaki ŠK Aurora 2373 2351 1
2017/2018 5 TJ Kobylisy D 2156 2158 Bartoš Jan Unichess D 2138 2170 ½
2017/2018 3 TJ Kobylisy D 2156 2158 Vavřík Jiří SK OAZA Praha C 2044 2037 ½
2017/2018 11 TJ Kobylisy B 2156 2158 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2184 2183 ½
2017/2018 10 TJ Kobylisy B 2156 2158 Döring Robert TJ Bohemians Praha C 2141 2133 1
2017/2018 9 TJ Kobylisy B 2156 2158 Adámek Zdeněk ŠK DP Praha B - EA Hotels 2224 2206 ½
2017/2018 8 TJ Kobylisy B 2156 2158 Pešout Jan TJ Pankrác D 2158 2167 ½
2017/2018 7 TJ Kobylisy B 2156 2158 Valíčková Martina DDM Praha 6 A 1928 1989 1
2017/2018 6 TJ Kobylisy B 2156 2158 Sedláček Tomáš ŠO TJ Dukla Praha B 2021 2038 ½
2017/2018 5 TJ Kobylisy B 2156 2158 Matras Ondřej TJ Pankrác C 2176 2178 0
2017/2018 4 TJ Kobylisy B 2156 2158 Smutný Jan ŠK Loko Praha A 2217 2219 ½
2017/2018 3 TJ Kobylisy B 2156 2158 Nový Filip ŠK Mahrla Praha A 2217 2215 0
2017/2018 2 TJ Kobylisy B 2156 2158 Markovič Milan Sokol Praha Vršovice B 2151 2156 1
2017/2018 1 TJ Kobylisy B 2156 2158 Hrdina Robin TJ Kobylisy C 2222 2215 0
2017/2018 11 TJ Kobylisy 2185 2164 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín 2052 2048 1
2017/2018 10 TJ Kobylisy 2179 2164 Bayer Radek ŠK Teplice 2036 2034 1
2017/2018 9 TJ Kobylisy 2166 2164 Havránek Tomáš SK Děčín 2048 2032 1
2017/2018 8 TJ Kobylisy 2166 2164 Chrz Pavel ŠK Spartak Ústí n. L. 2031 2038 1
2017/2018 7 TJ Kobylisy 2149 2164 Kučera Jaroslav ŠK SLAVIA Liberec 1943 1934 1
2017/2018 6 TJ Kobylisy 2149 2164 Braun Marek ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2212 2207 1
2017/2018 5 TJ Kobylisy 2179 2164 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2130 2066 ½
2017/2018 4 TJ Kobylisy 2179 2164 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2003 2022 1
2017/2018 2 TJ Kobylisy 2179 2164 Štolc Martin ŠK Viktoria Žižkov 2065 2079 ½
2017/2018 1 TJ Kobylisy 2146 2163 Mitura Karel TJ Neratovice "C" 2153 2150 ½
2016/2017 11 Sokol Kobylisy B 2171 2164 Burdík Lubomír ŠK Viktoria Žižkov A 2122 2135 ½
2016/2017 10 Sokol Kobylisy B 2171 2164 Pajdla Pavel TJ Pankrác D 2060 2097 1
2016/2017 9 Sokol Kobylisy B 2171 2164 Sedláček Tomáš ŠO TJ Dukla Praha B 2113 2112 1
2016/2017 8 Sokol Kobylisy B 2171 2164 Pokorný Petr Unichess C 2181 2158 ½
2016/2017 7 Sokol Kobylisy B 2171 2164 Illetško Jaroslav GROP B 2171 2174 1
2016/2017 6 Sokol Kobylisy B 2171 2164 Větrovský Michal ŠK Loko Praha A 2179 2191 ½
2016/2017 5 Sokol Kobylisy B 2171 2164 Janda Pavel DDM Praha 6 A 2135 2120 ½
2016/2017 3 Sokol Kobylisy B 2171 2164 Gregor Jiří ŠK Mahrla Praha A 2223 2226 0
2016/2017 2 Sokol Kobylisy B 2171 2164 Musil Miroslav ŠO Praga Praha A 2025 2004 1
2016/2017 1 Sokol Kobylisy B 2171 2164 Chmel Kristián Sokol Kobylisy C 2111 2107 ½
2016/2017 11 Sokol Praha Kobylisy 2185 2164 Václavík Václav TJ Plzeň Košutka 1974 1943 1
2016/2017 10 Sokol Praha Kobylisy 2179 2164 Freisler Pavel ŠK Kladno 2265 2242 0
2016/2017 8 Sokol Praha Kobylisy 2166 2164 Beneš Petr ŠK DP Praha 2066 2036 1
2016/2017 6 Sokol Praha Kobylisy 2149 2164 Ptáčník Stanislav Sokol Domažlice 2019 2059 ½
2016/2017 5 Sokol Praha Kobylisy 2179 2164 Kopička Karel TJ Bohemians Praha B 2034 2045 1
2016/2017 4 Sokol Praha Kobylisy 2179 2164 Novák Petr TJ DUKLA Praha 2233 0 0
2016/2017 2 Sokol Praha Kobylisy 2179 2164 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz A 2121 2128 1
2016/2017 1 Sokol Praha Kobylisy 2146 2163 Folk Petr TJ Šakal Kozolupy 2172 2192 ½
2015/2016 11 Sokol Praha-Kobylisy B 2149 2164 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad C 2111 2148 1
2015/2016 9 Sokol Praha-Kobylisy B 2149 2164 Větrovský Michal ŠK Loko Praha A 2179 2191 ½
2015/2016 7 Sokol Praha-Kobylisy B 2149 2164 Muroň Miroslav ŠO TJ Dukla Praha B 2217 2214 0
2015/2016 5 Sokol Praha-Kobylisy B 2149 2164 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2092 2090 0
2015/2016 2 Sokol Praha-Kobylisy B 2149 2164 Plešek Jiří TJ Pankrác C 2188 2183 1
2015/2016 1 Sokol Praha-Kobylisy B 2149 2164 Slovák Kilián Sokol Praha-Kobylisy C 2053 2062 0
2015/2016 11 Sokol Praha-Vršovice 2171 2164 Daneš Jaroslav TJ Sparta Kutná Hora 2245 2237 0
2015/2016 8 Sokol Praha-Vršovice 2171 2164 Hora Milan Sokol Kolín 2116 2109 ½
2015/2016 6 Sokol Praha-Vršovice 2171 2164 Rous Daniel ŠK Dopravní podnik Praha B 2182 2207 ½
2015/2016 5 Sokol Praha-Vršovice 2171 2164 Voráček Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 2204 2215 1
2015/2016 4 Sokol Praha-Vršovice 2171 2164 Popelka Oldřich Sokol Tábor 2163 2131 ½
2015/2016 3 Sokol Praha-Vršovice 2171 2164 Pýchová Nela ŠK Světlá nad Sázavou 2074 2054 1
2015/2016 2 Sokol Praha-Vršovice 2171 2164 Vokoun Jan TJ Pankrác B 2098 2122 1
2015/2016 1 Sokol Praha-Vršovice 2171 2164 Grill Roman ŠACHklub Písek 2095 2110 0
2015/2016 11 Sokol Praha-Kobylisy 2171 2164 Bujnoch Radek 2222 ŠK Polabiny 2257 2268 1
2015/2016 9 Sokol Praha-Kobylisy 2171 2164 Kovář Vojtěch Unichess 2346 2341 0
2015/2016 8 Sokol Praha-Kobylisy 2171 2164 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2291 2323 ½
2015/2016 7 Sokol Praha-Kobylisy 2171 2164 Purnoch Josef TJ Neratovice 2155 2176 1
2015/2016 5 Sokol Praha-Kobylisy 2171 2164 Kraus Tomáš AD Jičín 2426 2429 0
2015/2016 3 Sokol Praha-Kobylisy 2171 2164 Illetško Jaroslav GROP Praha 2171 2174 1
2015/2016 1 Sokol Praha-Kobylisy 2171 2164 Richtrová Eliška QCC České Budějovice 2179 2226 0
2014/2015 11 Sokol Kobylisy C 2197 2203 Straka Jaroslav TJ Pankrác E 1898 1912 ½
2014/2015 10 Sokol Kobylisy C 2197 2203 Zanikov Konstantin ŠK Smíchov A 2157 2177 1
2014/2015 9 Sokol Kobylisy C 2197 2203 Rozkovec Hynek SK Lokomotiva Radlice A 2045 2028 ½
2014/2015 8 Sokol Kobylisy C 2197 2203 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha C 2096 2111 1
2014/2015 7 Sokol Kobylisy C 2197 2203 Smutný Jan SK LISA A 2234 2222 ½
2014/2015 6 Sokol Kobylisy C 2197 2203 Šeleljo Daniel Sokol Vršovice B 2183 2189 1
2014/2015 5 Sokol Kobylisy C 2197 2203 Hollan Petr SK OAZA Praha B 2124 2059 1
2014/2015 2 Sokol Kobylisy C 2197 2203 Domlátil Jiří ŠK Sokol Vyšehrad E 2119 2122 1
2014/2015 1 Sokol Kobylisy C 2197 2203 Vacek Radomír GROP Classic.Chess 2015 2011 ½
2014/2015 10 Unichess B 2197 2203 Rýdl Jiří TJ Spartak Vlašim 2203 2235 0
2014/2015 9 Unichess B 2197 2203 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2318 2298 0
2014/2015 8 Unichess B 2197 2203 Procházka Dalibor Karlovarský šachklub Tietz 2188 2188 0
2014/2015 7 Unichess B 2197 2203 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2290 2289 0
2014/2015 6 Unichess B 2197 2203 Svoboda Svatopluk TJ Praha-Pankrác 2303 2312 0
2014/2015 5 Unichess B 2197 2203 Cuhra Martin QCC České Budějovice 2247 2250 ½
2014/2015 4 Unichess B 2197 2203 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2322 2323 0
2014/2015 3 Unichess B 2197 2203 Neckář Lubomír ŠK Joly Lysá nad Labem B 2349 2341 ½
2014/2015 2 Unichess B 2197 2203 Šimek Petr Unichess A 2383 2382 0
2014/2015 1 Unichess B 2197 2203 Česal Jaroslav TJ Bohemians Praha 2260 2253 0
2014/2015 11 Sokol Praha - Kobylisy 2197 2203 Pospíšil Evžen TJ Sokol Praha-Vršovice 2090 2098 ½
2014/2015 10 Sokol Praha - Kobylisy 2197 2203 Šimeček Alexej ŠK Holdia DP Praha 2111 2108 ½
2014/2015 9 Sokol Praha - Kobylisy 2197 2203 Bauer Jan ŠK Sokol Klatovy 1919 1919 1
2014/2015 8 Sokol Praha - Kobylisy 2197 2203 Janoušek Petr TJ Šakal Kozolupy 2174 2170 0
2014/2015 7 Sokol Praha - Kobylisy 2197 2203 Janočko Petr ŠK Líně 2039 2035 ½
2014/2015 6 Sokol Praha - Kobylisy 2197 2203 Mareš Daniel ŠACHklub Písek 1956 1
2014/2015 5 Sokol Praha - Kobylisy 2197 2203 Mundil Jindřich TJ Sokol Plzeň-Letná 1871 1861 1
2014/2015 4 Sokol Praha - Kobylisy 2197 2203 Soukal Rudolf TJ Dukla Praha 2048 2026 1
2014/2015 3 Sokol Praha - Kobylisy 2197 2203 Valíčková Martina ŠK Tachov 2026 2027 1
2014/2015 2 Sokol Praha - Kobylisy 2197 2203 Gutman Petr ŠK Kladno 2129 2125 ½
2013/2014 11 Sokol Praha-Kobylisy C 2214 2208 Drahorád Daniel Bohemians Praha E 2024 2000 ½
2013/2014 10 Sokol Praha-Kobylisy C 2214 2208 Mikšátko Miroslav Sokol Praha-Vršovice E 1962 1899 1
2013/2014 8 Sokol Praha-Kobylisy C 2214 2208 Kastner Vojtěch ŠK Viktoria Žižkov C 1971 1950 1
2013/2014 7 Sokol Praha-Kobylisy C 2214 2208 Říha Jan ŠK Sokol Vyšehrad G 1900 1
2013/2014 6 Sokol Praha-Kobylisy C 2214 2208 Davídek Bohuslav SK Loko Praha D 1849 1
2013/2014 5 Sokol Praha-Kobylisy C 2214 2208 Markovič Milan Sokol Praha-Vršovice C 2136 2137 1
2013/2014 10 Sokol Praha-Kobylisy B 2214 2208 Markovič Milan Sokol Praha-Vršovice B 2136 2137 ½
2013/2014 9 Sokol Praha-Kobylisy B 2214 2208 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov A 2097 2102 ½
2013/2014 5 Sokol Praha-Kobylisy B 2214 2208 Vlach Karel DDM Praha 6 A 2142 2154 1
2013/2014 4 Sokol Praha-Kobylisy B 2214 2208 Hruška Tomáš Bohemians Praha C 2032 2036 1
2013/2014 3 Sokol Praha-Kobylisy B 2214 2208 Tocháček Michal Holdia DP Praha C 2069 2083 ½
2013/2014 11 Sokol Praha - Kobylisy 2214 2208 Štolba Miloš Sparta Kutná Hora 2161 2163 ½
2013/2014 10 Sokol Praha - Kobylisy 2214 2208 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad C 2097 2090 0
2013/2014 8 Sokol Praha - Kobylisy 2214 2208 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 2076 2065 0
2013/2014 7 Sokol Praha - Kobylisy 2214 2208 Janda Pavel Sokol Tábor 2141 2128 1
2013/2014 5 Sokol Praha - Kobylisy 2214 2208 Švanda Pavel ŠK Gordic 2156 2157 1
2013/2014 4 Sokol Praha - Kobylisy 2214 2208 Vojta Tomáš TRW autoelektronika Vlašim 2343 2331 0
2013/2014 3 Sokol Praha - Kobylisy 2214 2208 Munk Petr ŠK Joly Lysá nad Labem C 2146 2151 ½
2013/2014 2 Sokol Praha - Kobylisy 2214 2208 Lácha Josef ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2002 2004 ½
2013/2014 1 Sokol Praha - Kobylisy 2214 2208 Muroň Miroslav ŠO TJ Dukla Praha 2211 2203 0
2012/2013 11 TJ Sokol Praha - Kobylisy 2203 2202 Vávra Pavel ŠK ERA Poštovní spořitelna 2376 2380 0
2012/2013 10 TJ Sokol Praha - Kobylisy 2203 2202 Vokoun Jan TJ Pankrác 2208 2209 0
2012/2013 9 TJ Sokol Praha - Kobylisy 2203 2202 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové 2266 2264 ½
2012/2013 8 TJ Sokol Praha - Kobylisy 2203 2202 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 1
2012/2013 7 TJ Sokol Praha - Kobylisy 2203 2202 Neckář Lubomír JOLY Lysá nad Labem B 2360 2366 ½
2012/2013 6 TJ Sokol Praha - Kobylisy 2203 2202 Šeleljo Daniel Sokol Praha - Vršovice 2252 2267 ½
2012/2013 5 TJ Sokol Praha - Kobylisy 2203 2202 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2237 2224 0
2012/2013 4 TJ Sokol Praha - Kobylisy 2203 2202 Richtrová Eliška QCC České Budějovice 2216 2256 ½
2012/2013 3 TJ Sokol Praha - Kobylisy 2203 2202 Fajman Petr ŠK AD Jičín 2288 2287 ½
2012/2013 2 TJ Sokol Praha - Kobylisy 2203 2202 Vrána Jan 1. Novoborský ŠK B 2275 2278 0
2012/2013 1 TJ Sokol Praha - Kobylisy 2203 2202 Adámek Zdeněk ŠK Holdia DP Praha B 2254 2259 1
2011/2012 11 TJ Sokol Praha Kobylisy 2204 2203 Linhart Jan TJ Sparta Kutná Hora 1956 1979 ½
2011/2012 10 TJ Sokol Praha Kobylisy 2204 2203 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad B 2207 2184 ½
2011/2012 9 TJ Sokol Praha Kobylisy 2204 2203 Matějovský Ondřej TRW autoelektronika Vlašim 2005 1996 1
2011/2012 8 TJ Sokol Praha Kobylisy 2204 2203 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 2023 1987 ½
2011/2012 7 TJ Sokol Praha Kobylisy 2204 2203 Šnorek Milan ŠK AD Jičín B 2097 2099 1
2011/2012 5 TJ Sokol Praha Kobylisy 2204 2203 Vesecký Martin Sokol Kolín 2087 2139 1
2011/2012 4 TJ Sokol Praha Kobylisy 2204 2203 Kovář Jindřich ŠK Zikuda Turnov C 1917 1870 1
2011/2012 3 TJ Sokol Praha Kobylisy 2204 2203 Hácha Aleš ŠK Zikuda Turnov B 2105 2100 ½
2011/2012 2 TJ Sokol Praha Kobylisy 2204 2203 Suchomel Tomáš Desko Liberec 1718 1790 ½
2011/2012 1 TJ Sokol Praha Kobylisy 2204 2203 Urbánek Štěpán TJ Pankrác B 2070 2077 1
2010/2011 11 TJ Sokol Praha Kobylisy 2175 Lechtýnský Jiří ŠK AD Jičín 2380 ½
2010/2011 10 TJ Sokol Praha Kobylisy 2175 Kohout Vratislav TJ Sokol Praha Vršovice 2209 0
2010/2011 9 TJ Sokol Praha Kobylisy 2175 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK "B" 2213 0
2010/2011 8 TJ Sokol Praha Kobylisy 2175 Vokoun Jan TJ Pankrác 2197 1
2010/2011 7 TJ Sokol Praha Kobylisy 2175 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové 2305 0
2010/2011 5 TJ Sokol Praha Kobylisy 2175 Váchal Josef Šakal Kozolupy 2164 0
2010/2011 4 TJ Sokol Praha Kobylisy 2175 Tuma Jakub ŠK Holdia DP Praha "B" 2305 0
2010/2011 3 TJ Sokol Praha Kobylisy 2175 Erneker Josef TJ Bohemians Praha 2306 0
2010/2011 1 TJ Sokol Praha Kobylisy 2175 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad 2169 ½
2009/2010 10 Poštovní spořitelna B"" 2174 Šimek Petr QCC České Budějovice 2341 ½
2009/2010 9 Poštovní spořitelna B"" 2174 Bláha Jiří ŠK Teplice 2207 0
2009/2010 8 Poštovní spořitelna B"" 2174 Kubečka David TJ Sokol Praha Vršovice 2270 0
2009/2010 7 Poštovní spořitelna B"" 2174 Adámek Zdeněk Holdia DP Praha B"" 2195 ½
2009/2010 6 Poštovní spořitelna B"" 2174 Pešout Jan TJ Pankrác 2248 ½
2009/2010 5 Poštovní spořitelna B"" 2174 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2260 ½
2009/2010 4 Poštovní spořitelna B"" 2174 Londýn Radek Výstaviště Lysá nad Labem 2316 0
2009/2010 3 Poštovní spořitelna B"" 2174 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové 2323 ½
2009/2010 2 Poštovní spořitelna B"" 2174 Pokorný Zdeněk TJ ŠO Chrudim 2335 1
2009/2010 1 Poštovní spořitelna B"" 2174 Řehořek Martin Poštovní spořitelna A"" 2342 ½
2009/2010 11 Sokol Praha Kobylisy 2174 Lorenc Tomáš Karlovarský Tietz A 2159 ½
2009/2010 10 Sokol Praha Kobylisy 2174 Musil Miroslav Karlovarský Tietz B 1918 1
2009/2010 9 Sokol Praha Kobylisy 2174 Hrabal Ivan ŠK Spartak Ústí n.L. 1828 1
2009/2010 8 Sokol Praha Kobylisy 2174 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2037 0
2009/2010 7 Sokol Praha Kobylisy 2174 Novotný Viktor 1. Novoborský ŠK C 2097 ½
2009/2010 6 Sokol Praha Kobylisy 2174 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno A 2002 1
2009/2010 5 Sokol Praha Kobylisy 2174 Machala Vladislav TJ SSZŠ Litvínov 2067 1
2009/2010 4 Sokol Praha Kobylisy 2174 Plešek Jiří TJ Pankrác B 2150 0
2009/2010 3 Sokol Praha Kobylisy 2174 Krajíc Karel MARTY Baník Most 2072 1
2009/2010 2 Sokol Praha Kobylisy 2174 Baran Peter TJ Neratovice 2062 ½
2009/2010 1 Sokol Praha Kobylisy 2174 Reitinger Petr SK Děčín A 2124 1
2008/2009 10 TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2209 Janoušek Petr Šakal Kozolupy A 2205 ½
2008/2009 9 TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2209 Jandečka Tomáš ŠK Viktoria Žižkov Praha A 2208 ½
2008/2009 8 TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2209 Dvořák Přemysl QCC České Budějovice B 1961 ½
2008/2009 7 TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2209 Cuhra Martin QCC České Budějovice A 2199 ½
2008/2009 6 TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2209 Blažek Jiří Sokol Tábor A 2174 ½
2008/2009 5 TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2209 Šimůnek Filip Sokol Plzeň 1 B 2149 0
2008/2009 4 TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2209 Muroň Miroslav TJ DUKLA Praha A 2202 ½
2008/2009 3 TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2209 Stluka Petr ŠK Pyrit Příbram A 2168 ½
2008/2009 2 TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2209 Eret Jaroslav Sokol Klatovy A 2113 ½
2008/2009 1 TJ Sokol Praha -Kobylisy A 2209 Pták Pavel Sokol Platan Písek A 2193 ½
2008/2009 8 Space" Poštovní spořitelna" 2209 Jaworski Miroslaw ŠK GEOFIN Ostrava 2360 0
2008/2009 5 Space" Poštovní spořitelna" 2209 Bernášek Jan RC Sport Pardubice 2443 0
2008/2009 3 Space" Poštovní spořitelna" 2209 Juřek Josef A64 VALOZ Grygov 2354 0
2008/2009 1 Space" Poštovní spořitelna" 2209 Vokáč Marek 1. Novoborský ŠK 2451 0
2007/2008 11 ŠK ČSOB 2229 Onderek David TJ ŠO Chrudim 2138 0
2007/2008 9 ŠK ČSOB 2229 Procházka Dalibor Karlovarský šachklub Tietz 2158 ½
2007/2008 8 ŠK ČSOB 2229 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad 2155 ½
2007/2008 7 ŠK ČSOB 2229 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové 2311 0
2007/2008 6 ŠK ČSOB 2229 Hájek Jiří TJ Sokol Zaječice 2121 ½
2007/2008 4 ŠK ČSOB 2229 Šeleljo Daniel Sokol Vršovice 2259 ½
2007/2008 3 ŠK ČSOB 2229 Hošek Milan 2222 ŠK Polabiny 2285 ½
2007/2008 2 ŠK ČSOB 2229 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B"" 2260 ½
2007/2008 11 TJ Sokol Praha-Kobylisy A Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad "C" 1
2007/2008 10 TJ Sokol Praha-Kobylisy A Pokorný Petr ŠK ČSOB "B" ½
2007/2008 9 TJ Sokol Praha-Kobylisy A Spilka Jiří ŠK Rakovník 0
2007/2008 8 TJ Sokol Praha-Kobylisy A Sochor Jiří TJ Bonex Teplice ½
2007/2008 7 TJ Sokol Praha-Kobylisy A Kameník Martin Marty Baník Most ½
2007/2008 6 TJ Sokol Praha-Kobylisy A Pokorný Milan Bohemians Praha B 1
2007/2008 5 TJ Sokol Praha-Kobylisy A Bauma Jiří ŠK DA Praha A ½
2007/2008 4 TJ Sokol Praha-Kobylisy A Lorenc Tomáš ŠK Karlovy Vary A 1
2007/2008 3 TJ Sokol Praha-Kobylisy A Kratochvíl Jakub Baník Hexion Sokolov ½
2007/2008 2 TJ Sokol Praha-Kobylisy A Toman Jaroslav ŠK Ústí n.L 1
2007/2008 1 TJ Sokol Praha-Kobylisy A Hrbolka Ladislav TJ SSZŠ Litvínov 0
2006/2007 10 Sokol Kobylisy A 2284 Gregor Jiří Praga Praha A 2258 0
2006/2007 9 Sokol Kobylisy A 2284 Tupý Martin QCC Č.Budějovice A 2253 ½
2006/2007 8 Sokol Kobylisy A 2284 Blecha Miroslav Lokomotiva Plzeň A 2196 ½
2006/2007 7 Sokol Kobylisy A 2284 Borkovec Milan Sokol Tábor A 2266 0
2006/2007 6 Sokol Kobylisy A 2284 Vybíral Zdeněk Sokol Tábor B 2178 1
2006/2007 5 Sokol Kobylisy A 2284 Fiala Robert Sokol Plzeň LetnáA 2340 ½
2006/2007 4 Sokol Kobylisy A 2284 Zdeněk Petr Praga Praha B 2177 0
2006/2007 3 Sokol Kobylisy A 2284 Jaroš Martin Sokol Plzeň 1 C 2213 1
2006/2007 2 Sokol Kobylisy A 2284 Trmal Jaroslav Alva Pb Příbram A 2280 ½
2006/2007 1 Sokol Kobylisy A 2284 Císler Petr Sokol Domažlice A 2191 0
2006/2007 11 ŠK ČSOB 2284 Jüptner Jan TJ Slavia Hradec Králové 2285 0
2006/2007 10 ŠK ČSOB 2284 Pick Štěpán TJ Pankrác 2173 1
2006/2007 9 ŠK ČSOB 2284 Michálek Jan Sokol Plzeň I B"" 2362 0
2006/2007 8 ŠK ČSOB 2284 Vaculík Martin 1. Novoborský ŠK B"" 2269 ½
2006/2007 6 ŠK ČSOB 2284 Muroň Miroslav ŠK Dům armády Praha 2200 0
2006/2007 5 ŠK ČSOB 2284 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny 2258 ½
2006/2007 4 ŠK ČSOB 2284 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2250 ½
2006/2007 3 ŠK ČSOB 2284 Tocháček Michal Holdia DP Praha 2163 1
2006/2007 2 ŠK ČSOB 2284 Kukel Imre Bohemians Praha 2251 ½
2006/2007 1 ŠK ČSOB 2284 Schula Michal Sokol Vršovice 2230 0
2005/2006 11 TJ Sokol Praha Kobylisy 2267 Spal Milan Sokol Písek 2243 ½
2005/2006 10 TJ Sokol Praha Kobylisy 2267 Richtrová Eliška QCC DKV České Budějovice 2270 ½
2005/2006 9 TJ Sokol Praha Kobylisy 2267 Blecha Miroslav Sokol Plzeň Letná 2160 0
2005/2006 8 TJ Sokol Praha Kobylisy 2267 Folk Petr Šachklub Sokol Klatovy 2233 0
2005/2006 7 TJ Sokol Praha Kobylisy 2267 Janočko Petr ŠAKAL Kozolupy 2105 1
2005/2006 6 TJ Sokol Praha Kobylisy 2267 Vanka Miloslav Bohemians Praha 2247 1
2005/2006 5 TJ Sokol Praha Kobylisy 2267 Stluka Petr ŠK Alva Pb Příbram 2204 1
2005/2006 4 TJ Sokol Praha Kobylisy 2267 Straka Jaroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2192 ½
2005/2006 3 TJ Sokol Praha Kobylisy 2267 Turner Radek TJ Sokol Domažlice 2093 ½
2005/2006 2 TJ Sokol Praha Kobylisy 2267 Procházka Dalibor Praga Praha 2174 1
2005/2006 1 TJ Sokol Praha Kobylisy 2267 Doležal Jiří Sokol Tábor 2195 1
2005/2006 11 ŠK ČSOB 2267 Knížek Jan ŠK JOLY Lysá n.L. 2210 ½
2005/2006 10 ŠK ČSOB 2267 Česal Jaroslav Sokol Plzeň I B 2284 1
2005/2006 9 ŠK ČSOB 2267 Bujak Michal ŠK Dům armády 2198 1
2005/2006 8 ŠK ČSOB 2267 Kopal Josef Slavia Hradec Kr. 2308 1
2005/2006 7 ŠK ČSOB 2267 Vodička Vlastimil Sokol Vyšehrad B 2237 ½
2005/2006 6 ŠK ČSOB 2267 Freisler Pavel ŠK DP Holdia 2308 0
2005/2006 5 ŠK ČSOB 2267 Klíma Lukáš Novoborský ŠK 2448 ½
2005/2006 3 ŠK ČSOB 2267 Bujnoch Radek ŠO DDM Chrudim 2196 ½
2005/2006 2 ŠK ČSOB 2267 Marek Miroslav Sokol Kolín 2128 ½
2005/2006 1 ŠK ČSOB 2267 Efler Lukáš Synthesia Pardub. 2263 1
2004/2005 11 ŠK ČSOB "A" 2259 Mikouev Erendžen DA Praha 2261 ½
2004/2005 10 ŠK ČSOB "A" 2259 Roško Luboš Sl.Hrad.Králové 2151 ½
2004/2005 9 ŠK ČSOB "A" 2259 Efler David Synt.Pardubice 2190 0
2004/2005 8 ŠK ČSOB "A" 2259 Petr Jan TJ Pankrác "A" 2196 ½
2004/2005 7 ŠK ČSOB "A" 2259 Šubrt Jaroslav Sokol Vyšehrad "C" 2161 0
2004/2005 6 ŠK ČSOB "A" 2259 Bujnoch Radek ŠO DDM Chrudim 2166 1
2004/2005 5 ŠK ČSOB "A" 2259 Fraas Martin ŠK Holdia DP B 2194 ½
2004/2005 4 ŠK ČSOB "A" 2259 Příborský Ivo Sokol Plzeň I "B" 2188 1
2004/2005 3 ŠK ČSOB "A" 2259 Šedý Pavel Bohemians "A" 2203 1
2004/2005 1 ŠK ČSOB "A" 2259 Pilař Miloslav Sokol Vyšehrad "B" 2290 ½
2004/2005 11 Sokol Praha - Kobylisy 2259 Šplíchal Petr Stadion Kutná Hora 1927 1
2004/2005 10 Sokol Praha - Kobylisy 2259 Bujnoch Radek AVE - Kontakt Pardubice 2166 1
2004/2005 9 Sokol Praha - Kobylisy 2259 Efler Lukáš Sokol Kolín B 2263 ½
2004/2005 8 Sokol Praha - Kobylisy 2259 Špaček Libor Sklípek Spartak Vrchlabí 2122 1
2004/2005 7 Sokol Praha - Kobylisy 2259 Priehoda Vítězslav ŠK JOLY Lysá nad Labem 2381 0
2004/2005 6 Sokol Praha - Kobylisy 2259 Pirklová Hana Panda Rychnov nad Kněžnou 2155 ½
2004/2005 5 Sokol Praha - Kobylisy 2259 Zdeněk Petr TJ Praga Praha 2229 0
2004/2005 4 Sokol Praha - Kobylisy 2259 Vodička Vlastimil Sokol Emerge Mladá Boleslav 2306 1
2004/2005 3 Sokol Praha - Kobylisy 2259 Vyparina Matej 2222 ŠK Polabiny 2206 ½
2004/2005 2 Sokol Praha - Kobylisy 2259 Nun Josef Slavia Hradec Králové B 2325 ½
2004/2005 1 Sokol Praha - Kobylisy 2259 Movsesian Mouseg Synthesia Pardubice B 2175 1
2003/2004 11 Sokol KobylisyA" 2247 Petr Jan TJ Pankrác B" 2206 ½
2003/2004 10 Sokol KobylisyA" 2247 Vozka Pavel ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2254 ½
2003/2004 9 Sokol KobylisyA" 2247 Boreš Roman ŠK Čes.LípaA" 2220 1
2003/2004 8 Sokol KobylisyA" 2247 Trapl Jindřich Bonex TepliceA" 2392 1
2003/2004 7 Sokol KobylisyA" 2247 Sejkora Vlastimil SK Demas DěčínA" 2213 1
2003/2004 6 Sokol KobylisyA" 2247 Mrňa Vladimír ŠK SmíchovA" 2136 1
2003/2004 4 Sokol KobylisyA" 2247 Paganik Pavel Marty Baník Most 2219 0
2003/2004 3 Sokol KobylisyA" 2247 Burda Roman TJ Spol.Neratovice 2200 0
2003/2004 2 Sokol KobylisyA" 2247 Vacek Radomír Desko LiberecA" 2152 0
2003/2004 1 Sokol KobylisyA" 2247 Vichnar David Sok.Emer.Ml.BolB" 1955 ½
2003/2004 5 ŠK ČSOB A 2247 Hlaváček Robert ŠO+DDM Chrudim 2228 1
2003/2004 3 ŠK ČSOB A 2247 Šimůnek Aleš Sokol Plzeň I B 2176 1
2003/2004 2 ŠK ČSOB A 2247 Černý Martin TJ Slávie Turnov 2212 ½