Hráč Tuma Jakub

Tuma Jakub

User Pic
Jméno: Tuma Jakub
Oddíl: Šachový klub Teplice
Výkonnostní třída / Titul: FM
Elo národní: 2209
Elo mezinárodní: 2189
ID: 26169
FIDE ID: 305553
Rok narození: 1992
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 6 ŠK DP Praha C - VŠFS 2195 2214 Pták Pavel Dukla B 2047 2062 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK DP Praha C - VŠFS 2195 2214 Plašil Petr TJ Kobylisy C 1978 1977 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK DP Praha C - VŠFS 2195 2214 Pospěch Roman Dukla D 1951 1963 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK DP Praha C - VŠFS 2214 2233 Svrček Luboš Sokol Praha Vršovice D 2027 0 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK DP Praha C - VŠFS 2214 2233 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha F 1994 1997 1 soutěž
2018/2019 7 SK Dopravni podnik Praha 2214 2233 Schula Michal TJ Neratovice 2264 2295 0 soutěž
2018/2019 3 SK Dopravni podnik Praha 2247 2266 Postupa Pavel TJ Pankrac 2227 2215 0 soutěž
2018/2019 2 SK Dopravni podnik Praha 2247 2266 Bostl František QCC Ceske Budejovice 2133 2145 1 soutěž
2018/2019 1 SK Dopravni podnik Praha 2254 2266 Pirklová Hana SK OAZA Praha 2091 2088 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2214 2233 Horák Jiří TJ Sokol Údlice 2207 2165 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2228 2266 Brejník Gustav ŠK Slavoj Litoměřice 2076 2095 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2247 2266 Freisler Pavel ŠK Kladno 2241 2218 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2247 2266 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz "B" 2039 2075 ½ soutěž
2018/2019 1 ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2254 2266 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2149 2153 ½ soutěž
2017/2018 10 SK Sokol Vysehrad 2259 2278 Folk Petr TJ Bohemians Praha 2206 2194 0 soutěž
2017/2018 8 SK Sokol Vysehrad 2278 2278 Burdalev Kirill SK Dopravni podnik Praha 2372 2370 ½ soutěž
2017/2018 7 SK Sokol Vysehrad 2278 2278 Vrbata Zbyněk Bartos Unichess 2337 2311 0 soutěž
2017/2018 6 SK Sokol Vysehrad 2267 2278 Munk Petr SK JOLY Lysa nad Labem C 2122 2117 1 soutěž
2017/2018 5 SK Sokol Vysehrad 2267 2278 Buločkin Martin 2222 SK Polabiny B 2118 2120 ½ soutěž
2017/2018 2 SK Sokol Vysehrad 2259 2278 Hollan Martin SK OAZA Praha 2210 2198 0 soutěž
2017/2018 1 SK Sokol Vysehrad 2260 2274 Černík Lukáš TJ Neratovice B 2153 2155 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Agrotec Hustopeče 2259 2278 Gaša Patrik SK Podlužan Prušánky 2111 0 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Agrotec Hustopeče 2278 2278 Kiša Lubomír VSK Universita Brno 2174 2188 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Agrotec Hustopeče 2267 2278 Karlík Vladimír TJ SLAVIA Kroměříž B 2225 2205 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Agrotec Hustopeče 2259 2278 Tajovský Martin ŠK Kuřim 2243 2222 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Agrotec Hustopeče 2259 2278 Malčánek Jan ŠK Zlín 2131 2121 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Agrotec Hustopeče 2260 2274 Novosadová Kristýna Jezdci Jundrov 2184 2208 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK DP Praha - VŠFS I 2296 2304 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha E 2106 2091 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK DP Praha - VŠFS I 2296 2304 Šmíd Miroslav Kbel.šach. reprezentace 2198 2211 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK DP Praha - VŠFS I 2296 2304 Kohout Vratislav Sokol Praha Vršovice B 2065 2080 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK DP Praha - VŠFS I 2296 2304 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2088 2085 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK DP Praha - VŠFS I 2296 2304 Vacek Radomír GROP D 2018 2017 0 soutěž
2016/2017 11 SK Sokol Vysehrad 2296 2304 Šafařík Jakub TJ Slavia Hradec Kralove 2112 2121 1 soutěž
2016/2017 7 SK Sokol Vysehrad 2296 2304 Pešout Jan TJ Pankrac 2195 2199 1 soutěž
2016/2017 6 SK Sokol Vysehrad 2296 2304 Urban Zdeněk SK AD JC Smichov 2127 2145 1 soutěž
2016/2017 5 SK Sokol Vysehrad 2296 2304 Černík Lukáš TJ Neratovice 2161 2152 1 soutěž
2016/2017 2 SK Sokol Vysehrad 2296 2304 Novotný Michal 2222 SK Polabiny 2276 2290 0 soutěž
2016/2017 1 SK Sokol Vysehrad 2296 2304 Kourousis Epameinondas SK AD Jicin B 2391 2434 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK DP Praha - VŠFS I 2296 2304 Možný Miloš ŠK Mahrla Praha B 2295 2263 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK DP Praha - VŠFS I 2296 2304 Smutný Jan LISA A 2232 2200 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Dopravní podnik Praha B 2296 2304 Běloušek Michal ŠK Světlá nad Sázavou 2058 2050 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Dopravní podnik Praha B 2296 2304 Špaček Petr ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2373 2362 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Dopravní podnik Praha B 2296 2304 Pospíšil Evžen Sokol Praha-Vršovice 2145 2147 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Dopravní podnik Praha B 2296 2304 Hrubý Milan Sokol Tábor 2099 2101 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Dopravní podnik Praha B 2296 2304 Postupa Pavel TJ Pankrác B 2272 2218 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Dopravní podnik Praha B 2296 2304 Polák Benedikt TJ Sparta Kutná Hora 2121 2171 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Dopravní podnik Praha B 2296 2304 Husárik Braňko ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2138 2140 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Dopravní podnik Praha B 2296 2304 Petr Jan Bohemians Texbase.cz Praha 2315 2255 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Sokol Vyšehrad 2296 2304 Petr Jan GROP Praha 2315 2255 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Sokol Vyšehrad 2296 2304 Vltavský Vladimír 1. Novoborský ŠK B 2214 2198 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Sokol Vyšehrad 2296 2304 Richtrová Eliška QCC České Budějovice 2179 2226 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Sokol Vyšehrad 2296 2304 Bujnoch Radek 2222 ŠK Polabiny 2257 2268 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Sokol Vyšehrad 2296 2304 Routner Jakub Sokol Praha-Kobylisy 2142 2131 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Sokol Vyšehrad 2296 2304 Řehořek Martin Unichess 2314 2291 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Sokol Vyšehrad 2296 2304 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové 2295 2263 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Sokol Vyšehrad 2296 2304 Purnoch Josef TJ Neratovice 2155 2176 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Sokol Vyšehrad 2296 2304 Soural Jan TJ Praha-Pankrác 2164 2167 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Sokol Vyšehrad C 2325 2329 Kotrba Tomáš Viktoria Žižkov A 2117 2100 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Sokol Vyšehrad 2325 2329 Šuráň Jan ŠK Joly Lysá nad Labem B 2379 2372 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Sokol Vyšehrad 2325 2329 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz 2146 2158 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Sokol Vyšehrad 2325 2329 Černoušek Lukáš Unichess A 2453 2445 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Sokol Vyšehrad 2325 2329 Bartoš Jan Unichess B 2194 2165 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Sokol Vyšehrad 2325 2329 Sodoma Jan TJ Bohemians Praha 2330 2334 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Sokol Vyšehrad 2325 2329 Kočiščák Jiří ŠK AD Jičín 2439 2429 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Sokol Vyšehrad 2325 2329 Lechtýnský Jiří QCC České Budějovice 2373 2383 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Sokol Vyšehrad 2325 2329 Mejzlík Ondřej TJ Spartak Vlašim 2326 2339 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Holdia DP Praha 2325 2329 Šimek Petr Sokol Praha - Kobylisy 2383 2382 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Holdia DP Praha 2325 2329 Michálek Jan TJ Šakal Kozolupy 2285 2265 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2329 2324 Chaloupka Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2065 2076 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2329 2324 Horák Michal CHESS MOST 2307 2288 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2329 2324 Jüptner Jan TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2349 2341 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2329 2324 Ráliš Petr ŠK Teplice 2246 2241 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2329 2324 Kučera Petr Desko Liberec 2224 2215 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Holdia DP Praha B 2329 2324 Doležal Radoslav TJ Pankrác 2344 2376 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Holdia DP Praha B 2329 2324 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2453 2428 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Holdia DP Praha B 2329 2324 Richtrová Eliška QCC České Budějovice 2243 2273 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Holdia DP Praha B 2329 2324 Straka Vojtěch SK OAZA Praha 2323 2320 1 soutěž
2012/2013 11 TJ Sokol Litvínov - Lom 2275 2272 Procházka Dalibor Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2220 2215 1 soutěž
2012/2013 10 TJ Sokol Litvínov - Lom 2275 2272 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz “B“ 2026 2022 1 soutěž
2012/2013 9 TJ Sokol Litvínov - Lom 2275 2272 Michálek Jan ŠAKAL Kozolupy 2308 2295 0 soutěž
2012/2013 8 TJ Sokol Litvínov - Lom 2275 2272 Toman Jaroslav ŠK Tachov 2219 2223 1 soutěž
2012/2013 7 TJ Sokol Litvínov - Lom 2275 2272 Freisler Pavel ŠK Kladno 2313 2321 1 soutěž
2012/2013 6 TJ Sokol Litvínov - Lom 2275 2272 Ta Van Duy Chess Most B 2023 2035 1 soutěž
2012/2013 5 TJ Sokol Litvínov - Lom 2275 2272 Horák Michal Chess Most A 2291 2280 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ Sokol Litvínov - Lom 2275 2272 Falout Luboš TJ Sokol Plzeň-Letná 2130 2139 1 soutěž
2012/2013 3 TJ Sokol Litvínov - Lom 2275 2272 Nguyen Dinh Phong ŠK Sokol Klatovy 2135 2098 1 soutěž
2012/2013 2 TJ Sokol Litvínov - Lom 2275 2272 Folk Petr ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2228 2233 ½ soutěž
2012/2013 1 TJ Sokol Litvínov - Lom 2275 2272 Vágner Tomáš ŠK Teplice 2314 2314 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK Holdia DP Praha B 2275 2272 Richtrová Eliška QCC České Budějovice 2216 2256 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Holdia DP Praha B 2275 2272 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín 2165 2167 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK Holdia DP Praha B 2275 2272 Novotný Viktor 1. Novoborský ŠK B 2149 2158 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Holdia DP Praha B 2275 2272 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2252 2250 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Holdia DP Praha B 2275 2272 Kovář Vojtěch ŠK ERA Poštovní spořitelna 2263 2251 ½ soutěž
2012/2013 6 ŠK Holdia DP Praha B 2275 2272 Vokoun Jan TJ Pankrác 2208 2209 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Holdia DP Praha B 2275 2272 Ringel Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové 2266 2264 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Holdia DP Praha B 2275 2272 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny A 2078 2122 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK Holdia DP Praha B 2275 2272 Jirk Aleš JOLY Lysá nad Labem B 2173 2162 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Holdia DP Praha B 2275 2272 Liuba Volodymyr Sokol Praha - Vršovice 2184 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Holdia DP Praha B 2275 2272 Folk Petr TJ Sokol Praha - Kobylisy 2228 2233 ½ soutěž
2011/2012 10 ŠK Holdia DP Praha B 2288 2281 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové 2259 2253 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Holdia DP Praha B 2288 2281 Kovář Vojtěch ERA-Poštovní spořitelna A 2308 2304 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Holdia DP Praha B 2288 2281 Tarasova Viktoriya ŠK AD Jičín 2275 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK Holdia DP Praha B 2288 2281 Fiala Robert Šakal Kozolupy 2288 2281 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK Holdia DP Praha B 2288 2281 Vokoun Jan TJ Pankrác 2161 2188 0 soutěž
2011/2012 3 ŠK Holdia DP Praha B 2288 2281 Cuhra Martin OAZA Praha 2169 2182 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Holdia DP Praha B 2288 2281 Cífka Stanislav ŠK Mahrla Praha 2409 2407 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Holdia DP Praha B 2288 2281 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad 2257 2239 ½ soutěž
2011/2012 11 ŠK Teplice 2288 2281 Svoboda Václav Sokol Praha Vršovice 2321 2327 0 soutěž
2011/2012 10 ŠK Teplice 2288 2281 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz 2105 2148 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK Teplice 2288 2281 Kratochvíl Jakub TJ Baník Sokolov ŠO 2083 2102 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Teplice 2288 2281 Horák Michal CHESS MOST 2266 2254 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Teplice 2288 2281 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK "C" 2158 2157 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Teplice 2288 2281 Sochor Jiří Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2249 2231 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Teplice 2288 2281 Havránek Miroslav SK Děčín 2168 2166 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK Teplice 2288 2281 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2232 2223 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Teplice 2288 2281 Vágner Tomáš MARTY Baník Most 2314 2314 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Teplice 2288 2281 Štursa Jan ŠK Kralupy 2123 2122 1 soutěž
2010/2011 11 ŠK Viamont Teplice 2305 Körschner Miroslav Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2105 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK Viamont Teplice 2305 Havránek Miroslav SK Děčín 2168 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK Viamont Teplice 2305 Eliáš Miroslav TJ Baník Hexion Sokolov 2142 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK Viamont Teplice 2305 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK "C" 2374 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK Viamont Teplice 2305 Balín Jan ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2355 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK Viamont Teplice 2305 Fajman Petr Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2230 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK Viamont Teplice 2305 Kovář Vojtěch ERA-Poštovní spořitelna "B" 2343 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK Viamont Teplice 2305 Buchcar Tomáš TJ Krásná Lípa 2122 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK Viamont Teplice 2305 Vágner Tomáš MARTY BANÍK Most 2271 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK Holdia DP Praha "B" 2305 Řehořek Martin ERA-Poštovní spořitelna 2280 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK Holdia DP Praha "B" 2305 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2287 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK Holdia DP Praha "B" 2305 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha 2233 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK Holdia DP Praha "B" 2305 Blažek Jiří QCC České Budějovice 2239 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK Holdia DP Praha "B" 2305 Dvořák Jan TJ Sokol Praha Kobylisy 2175 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK Holdia DP Praha "B" 2305 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín 2259 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK Holdia DP Praha "B" 2305 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK "B" 2213 1 soutěž
2009/2010 11 MARTY Baník Most 2201 Růžička Václav ŠK Kladno A 2082 1 soutěž
2009/2010 10 MARTY Baník Most 2201 Jeníček Emil TJ SSZŠ Litvínov 2072 1 soutěž
2009/2010 9 MARTY Baník Most 2201 Viták Pavel TJ Pankrác B 2231 1 soutěž
2009/2010 8 MARTY Baník Most 2201 Chochol Libor ŠK Spartak Ústí n.L. 2182 1 soutěž
2009/2010 7 MARTY Baník Most 2201 Purnoch Josef TJ Neratovice 2163 1 soutěž
2009/2010 6 MARTY Baník Most 2201 Havránek Miroslav SK Děčín A 2228 1 soutěž
2009/2010 5 MARTY Baník Most 2201 Krejčík Jiří Karlovarský Tietz A 2163 1 soutěž
2009/2010 4 MARTY Baník Most 2201 Musil Miroslav Karlovarský Tietz B 1918 1 soutěž
2009/2010 3 MARTY Baník Most 2201 Šimek Petr Sokol Praha Kobylisy 2269 1 soutěž
2009/2010 2 MARTY Baník Most 2201 Mazánek Kamil Slovan Jirkov 2125 1 soutěž
2009/2010 1 MARTY Baník Most 2201 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK C 2156 1 soutěž
2009/2010 11 ŠK Teplice 2201 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác 2286 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK Teplice 2201 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad 2191 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK Teplice 2201 Lamser Jan Poštovní spořitelna B"" 2153 0 soutěž
2009/2010 8 ŠK Teplice 2201 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové 2323 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Teplice 2201 Hlaváček Robert TJ ŠO Chrudim 2229 ½ soutěž
2009/2010 6 ŠK Teplice 2201 Šimek Petr Poštovní spořitelna A"" 2269 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK Teplice 2201 Jínová Lucie 1. Novoborský ŠK B"" 2149 1 soutěž
2009/2010 4 ŠK Teplice 2201 Nídl Petr QCC České Budějovice 2199 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Teplice 2201 Londýn Radek Výstaviště Lysá nad Labem 2316 ½ soutěž
2009/2010 2 ŠK Teplice 2201 Krňávek Lubomír TJ Sokol Praha Vršovice 2289 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK Teplice 2201 Adámek Zdeněk Holdia DP Praha B"" 2195 1 soutěž
2008/2009 11 ŠK Most"A" 2132 Erban Dušan ŠK Sp.Ústí"B" 2084 1 soutěž
2008/2009 10 ŠK Most"A" 2132 Hoke Petr Sj.Litoměřice"B" 1860 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK Most"A" 2132 Bayer Radek ŠK Teplice"C" 2086 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK Most"A" 2132 Friml Antonín ŠK Teplice"B" 2153 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Most"A" 2132 Chmelík Jiří ŠK Union Louny"A" 2117 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Most"A" 2132 Šura Jaroslav Sj.Litoměřice"A" 2128 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Most"A" 2132 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí"C" 1995 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Most"A" 2132 Cichý Miroslav TJ Lokomotiva Most 2131 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Most"A" 2132 Balín Jan TJ Tatran Podbořany"A" 2298 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠK Most"A" 2132 Havránek Miroslav SK Děčín"A" 2206 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK Most 2132 Blahynka Martin ŠK Lokomotiva Brno 1855 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Most 2132 Rabatin Jakub BŠŠ Frýdek-Místek 2098 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Most 2132 Mrázek Lumír SK Slavia Orlová 2014 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Most 2132 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 1724 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Most 2132 Škut Michal Šachklub Sokol Klatovy 2048 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Most 2132 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice 1941 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Most 2132 Bílek Martin SK OAZA Praha 1969 1 soutěž
2008/2009 10 ŠK Teplice 2132 Mrnka Jan Marty Baník Most 2076 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Teplice 2132 Lorenc Tomáš Karlovarský šachklub Tietz"A" 2093 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK Teplice 2132 Chrz Pavel ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2132 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Teplice 2132 Hašpl Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2064 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Teplice 2132 Reitinger Petr TJ SSZŠ Litvínov 2115 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK Teplice 2132 Pecka František Slovan Jirkov"A" 2057 0 soutěž
2008/2009 4 ŠK Teplice 2132 Novotný Roman TJ Neratovice 2073 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK Teplice 2132 SZIRMAI Emil TJ Bohemians Praha"B" 2060 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK Teplice 2132 Vojtěch Jaroslav Baník Hexion Sokolov 2170 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠK Teplice 2132 Oreský Jan 1.Novoborský ŠK"C" 2084 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Most 2132 Pospíšil Martin Biomedica Říčany 1819 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Most 2132 Škut Michal Šachklub Sokol Klatovy 2048 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK Most 2132 Grussová Helena TJ Sokol Údlice 1873 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Most 2132 Horníček Pavel Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1618 ½ soutěž
2008/2009 3 ŠK Most 2132 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice 1941 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK Most 2132 Bílek Martin SK OAZA Praha 1969 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Most 2132 Vaněk Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1715 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Most A 2112 Volčík Luděk SK Boršice A 2032 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK Most A 2112 Rodshtein Tereza SK Slavia Orlová A 2078 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK Most A 2112 Roubalík Jakub ŠK Zlín A 2297 ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK Most A 2112 Kočiščák Jiří BŠŠ Frýdek-Místek A 2279 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Most A 2112 Zemanová Jana Jiskra Havlíčkův Brod 1922 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Most A 2112 Vlasák Lukáš Šachklub Sokol Klatovy A 2079 0 soutěž
2007/2008 1 ŠK Most A 2112 Bílek Martin SK OAZA Praha A 1938 1 soutěž
2007/2008 11 ŠK Most A 2112 Vozka Pavel TJ Svádov-Olšinky A 2191 ½ soutěž
2007/2008 10 ŠK Most A 2112 Švarc Roman ŠK Louny A 2116 0 soutěž
2007/2008 8 ŠK Most A 2112 Kurka František TJ Bonex Teplice B 2115 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK Most A 2112 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran Podbořany A 2270 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK Most A 2112 Novák František ŠK Sp.Ústí n.L.B 1966 ½ soutěž
2007/2008 5 ŠK Most A 2112 Porebski Stanislav TJ Glaverbel Czech Teplice 2076 ½ soutěž
2007/2008 4 ŠK Most A 2112 Sejkora Vlastimil SK Děčín A 2227 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Most A 2112 Miškovský Pavel Slovan Jirkov A 2057 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK Most A 2112 Večerka Pavel TJ Sj.Litoměřice A 2056 0 soutěž
2007/2008 1 ŠK Most A 2112 Marsa Jan TJ Lokomotiva Most 2091 1 soutěž
2007/2008 11 Marty Baník Most Krutina Ivan ŠK DA Praha A 1 soutěž
2007/2008 10 Marty Baník Most Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary A 0 soutěž
2007/2008 9 Marty Baník Most Ondreját Miroslav Baník Hexion Sokolov 1 soutěž
2007/2008 8 Marty Baník Most Klement Lukáš ŠK Ústí n.L 0 soutěž
2007/2008 7 Marty Baník Most Janda Jiří TJ Sokol Praha-Kobylisy A 1 soutěž
2007/2008 6 Marty Baník Most Šturz Ota ŠK Sokol Vyšehrad "C" ½ soutěž
2007/2008 5 Marty Baník Most Bartoš Jan ŠK ČSOB "B" ½ soutěž
2007/2008 4 Marty Baník Most Wasserbauer Radek ŠK Rakovník ½ soutěž
2007/2008 3 Marty Baník Most Seliger Bedřich TJ Bonex Teplice 1 soutěž
2007/2008 1 Marty Baník Most Erneker Josef Bohemians Praha B 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK Most A 2112 Vlasák Lukáš Šachklub Sokol Klatovy A 2079 0 soutěž
2007/2008 6 ŠK Most A 2112 Bílek Martin SK OAZA Praha A 1938 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Most A 2112 Kalužný Michal TJ Bonex Teplice 1745 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Most A 2112 Zemanová Jana Jiskra Havlíčkův Brod 1922 1 soutěž
2007/2008 3 ŠK Most A 2112 Růžička Václav TJ Tourist Biomedica Říčany A 1920 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK Most A 2112 Dvořák David Jiskra RMSK Nový Bydžov A 1747 ½ soutěž
2007/2008 1 ŠK Most A 2112 Souček Jakub Jiskra Hořice 2008 0 soutěž
2006/2007 7 Šachový klub Most A 1884 Ponížil Cyril ŠK Zlín A 2273 0 soutěž
2006/2007 6 Šachový klub Most A 1884 Fiala Václav SK Boršice A 1713 ½ soutěž
2006/2007 5 Šachový klub Most A 1884 Rojíček Vojtěch BŠS Frýdek-Místek A 2224 0 soutěž
2006/2007 4 Šachový klub Most A 1884 Plát Vojtěch ŠK SŠŠ Staré Město A 2264 0 soutěž
2006/2007 3 Šachový klub Most A 1884 Svoboda Václav Sportovní klub OAZA Praha 2172 1 soutěž
2006/2007 2 Šachový klub Most A 1884 Marečková Martina RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1951 ½ soutěž
2006/2007 1 Šachový klub Most A 1884 Palková Kateřina Šachklub Sokol Klatovy A 2073 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK Most"A" 1884 Přibyl Jakub ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2104 ½ soutěž
2006/2007 10 ŠK Most"A" 1884 Mrnka Jan Marty Baník Most 2096 0 soutěž
2006/2007 9 ŠK Most"A" 1884 Řezníček Jindřich TJ Slovan Jirkov 2074 ½ soutěž
2006/2007 8 ŠK Most"A" 1884 Machala Vladislav ŠK Chemopetrol Litvínov 2010 ½ soutěž
2006/2007 7 ŠK Most"A" 1884 Černík Vladimír Lokomotiva Most "B" 1822 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Most"A" 1884 Weiss Petr TJ Šachy Povrly 1777 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK Most"A" 1884 Vrchotka Josef TJ Bonex Teplice "B" 2065 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK Most"A" 1884 Tichý Vladimír TJ Sokol Údlice 2010 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK Most"A" 1884 Semerdžiev Stefan TJ Lovochemie Lovosice 1955 ½ soutěž
2006/2007 2 ŠK Most"A" 1884 Hozda David TJ Lokomotiva Most "A" 1977 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK Most"A" 1884 Havránek Tomáš SK Děčín"B" 1984 1 soutěž
2006/2007 9 ŠK Most C 1884 Trnka Miroslav Tatran Podbořany 1957 0 soutěž
2006/2007 8 ŠK Most C 1884 Liška Jiří Ing. Merkur Kadaň A 1952 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK Most C 1884 Matoušek Josef Magic Žatec B 1564 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK Most C 1884 Smarkoň Antonín Magic Žatec A 1689 0 soutěž
2006/2007 5 ŠK Most C 1884 Kozák Karel Klášterec n.O. A 1858 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK Most C 1884 Jirásek Jiří Slovan Jirkov B 1900 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK Most C 1884 Magát Josef Sokol Údlice B 2001 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Most C 1884 Majerik Vladimír Union Louny B 1909 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK Most C 1884 Reitingerová Iveta ŠK Most B 1933 1 soutěž
2006/2007 7 Šachový klub Most A 1884 Hruška Ondřej Sokol Tábor 1723 1 soutěž
2006/2007 6 Šachový klub Most A 1884 Fojtů Jan Biomedica Říčany 2059 ½ soutěž
2006/2007 5 Šachový klub Most A 1884 Svoboda Václav Sportovní klub OAZA Praha 2172 1 soutěž
2006/2007 4 Šachový klub Most A 1884 Marečková Martina RMSK Cidlina Lysá nad Labem 1951 ½ soutěž
2006/2007 3 Šachový klub Most A 1884 Slapnička Karel Montako Kralupy 1763 0 soutěž
2006/2007 2 Šachový klub Most A 1884 Palková Kateřina Šachklub Sokol Klatovy A 2073 1 soutěž
2006/2007 1 Šachový klub Most A 1884 Kříž Daniel TJ Union Plzeň 1845 ½ soutěž
2005/2006 7 TJ LOKOMOTIVA MOST 1669 Langner Jakub BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1556 1 soutěž
2005/2006 6 TJ LOKOMOTIVA MOST 1669 Šenkýř Martin ŠK ZLÍN 1925 0 soutěž
2005/2006 5 TJ LOKOMOTIVA MOST 1669 Uřičář Jakub ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1982 0 soutěž
2005/2006 4 TJ LOKOMOTIVA MOST 1669 Pecha Tomáš BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 1952 1 soutěž
2005/2006 10 TJ Loko MostA"" 1669 Svoboda Otto Marty Most 1855 0 soutěž
2005/2006 7 TJ Loko MostA"" 1669 Spilka Jiří ŠK Rakovník 1963 1 soutěž
2005/2006 6 TJ Loko MostA"" 1669 Urban Miroslav ŠK Louny 1786 1 soutěž
2005/2006 8 TJ LOKO MOSTC"" 1669 Kovář Jiří ŠK MAGIC ŽATECA"" 1759 ½ soutěž
2005/2006 7 TJ LOKO MOSTC"" 1669 Richter Pavel TJ SOKOL ÚDLICEB"" 1668 1 soutěž
2005/2006 4 TJ LOKO MOSTC"" 1669 Váňa Zdeněk TJ KLÁŠ. n/O.A"" 1503 1 soutěž
2005/2006 3 TJ LOKO MOSTC"" 1669 Körschner Miroslav TJ LOKO MOSTD"" 1 soutěž
2005/2006 2 TJ LOKO MOSTC"" 1669 Kučera Petr ŠK MERKUR KADAŇA"" 1791 1 soutěž
2005/2006 1 TJ LOKO MOSTC"" 1669 Švarc Ladislav TJ T. PODBOŘANYA"" 1595 ½ soutěž
2005/2006 7 TJ LOKOMOTIVA MOST 1669 Bílek Martin OAZA PRAHA 1776 1 soutěž
2005/2006 6 TJ LOKOMOTIVA MOST 1669 Fencl Pavel JOLY LYSÁ NAD LABEM 1679 1 soutěž
2005/2006 5 TJ LOKOMOTIVA MOST 1669 Slažanský Martin DESKO LIBEREC 1708 ½ soutěž
2005/2006 4 TJ LOKOMOTIVA MOST 1669 Somer Jakub TJ JISKRA HAVLÍČKŮV BROD 1810 1 soutěž
2005/2006 3 TJ LOKOMOTIVA MOST 1669 Krška Vojtěch SOKOL TÁBOR 1733 0 soutěž
2005/2006 2 TJ LOKOMOTIVA MOST 1669 Kříž Daniel ŠACHOVÁ ŠKOLA UNION PLZEŇ 1961 0 soutěž
2005/2006 1 TJ LOKOMOTIVA MOST 1669 Nguyen Dinh Phong ŠACHKLUB SOKOL KLATOVY 1656 0 soutěž
2004/2005 9 Lokomot. Most F" 1582 Semerdžiev Stefan Litoměřické dámy 1979 ½ soutěž
2004/2005 8 Lokomot. Most F" 1582 Filip Stanislav Lovochem Lovosice 1572 1 soutěž
2004/2005 7 Lokomot. Most F" 1582 Stránský Vojtěch Bonex Teplice C" 1 soutěž
2004/2005 6 Lokomot. Most F" 1582 Diepold Jiří Stropník Osek A" 1605 0 soutěž
2004/2005 5 Lokomot. Most F" 1582 Novotný Jiří Stropník Osek B" 1 soutěž
2004/2005 4 Lokomot. Most F" 1582 Chaloupka Martin Sl Litoměřice B" 1743 1 soutěž
2004/2005 3 Lokomot. Most F" 1582 Houdek Miroslav Trend Roudnice 1575 1 soutěž
2004/2005 2 Lokomot. Most F" 1582 Steklý Ladislav Kaskáda Bílina A" 0 soutěž
2004/2005 1 Lokomot. Most F" 1582 Chovanec Aleš Bystř. jezdci B" 1460 1 soutěž
2004/2005 11 Lokomotiva Most A 1582 Brabenec Jan Bohemians Praha 1 soutěž
2004/2005 10 Lokomotiva Most A 1582 Plener Tomáš Desko Liberec B 1410 ½ soutěž
2004/2005 9 Lokomotiva Most A 1582 Braun Tomáš Desko Liberec C 1453 ½ soutěž
2004/2005 8 Lokomotiva Most A 1582 Čermák Petr ŠK Kladno 1555 1 soutěž
2004/2005 7 Lokomotiva Most A 1582 Buk Jan Sokol Buštěhrad 1389 1 soutěž
2004/2005 6 Lokomotiva Most A 1582 Derner Adam Lokomotiva Most B ½ soutěž
2004/2005 5 Lokomotiva Most A 1582 Priesol Tomáš Spartak Chodov 1410 1 soutěž
2004/2005 4 Lokomotiva Most A 1582 Frydrýn Zdeněk DDM Karlovy Vary 1451 1 soutěž
2004/2005 3 Lokomotiva Most A 1582 Hrnčíř Petr Spartak Ústí n.L. 1434 0 soutěž
2004/2005 2 Lokomotiva Most A 1582 Jodas Jan Bonex Teplice 1 soutěž
2004/2005 1 Lokomotiva Most A 1582 Nersisyan Telman Easy Engl.Kralupy 1595 ½ soutěž