Hráč Paluch Rostislav

Paluch Rostislav

User Pic
Jméno: Paluch Rostislav
Oddíl: Šachový klub Slovan Jirkov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1919
Elo mezinárodní: 1887
ID: 669
FIDE ID: 343153
Rok narození: 1937
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2012/2013 10 Slovan Jirkov "B" 1891 1934 Bauer Pavel ŠK Stropník Osek "A" 1858 1862 1
2012/2013 9 Slovan Jirkov "B" 1891 1934 Mazánek Kamil TJ Klášterec nad Ohří "A" 2119 2118 0
2012/2013 8 Slovan Jirkov "B" 1891 1934 Barukčič Jozo ŠK DDM Postoloprty 1000 1
2012/2013 6 Slovan Jirkov "B" 1891 1934 Hladík Vladimír TJ Sokol Údlice "B" 1818 1801 0
2012/2013 5 Slovan Jirkov "B" 1891 1934 Košťál Jindřich ŠK Union Louny "B" 1945 1951 ½
2012/2013 4 Slovan Jirkov "B" 1891 1934 Hanzlík Daniel CHESS MOST "E" 1696 1710 0
2012/2013 3 Slovan Jirkov "B" 1891 1934 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1898 1853 1
2012/2013 1 Slovan Jirkov "B" 1891 1934 Srkal Miroslav TJ Tatran Podbořany "B" 1819 1800 1
2012/2013 4 Slovan Jirkov"A" 1891 1934 Škuthan Jiří Chess Most"C" 1788 1826 0
2012/2013 3 Slovan Jirkov"A" 1891 1934 Kubánek Martin TJ Šachy Povrly 1834 ½
2012/2013 2 Slovan Jirkov"A" 1891 1934 Bažantová Marie ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1971 1954 ½
2012/2013 1 Slovan Jirkov"A" 1891 1934 Srkal Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1819 1800 1
2011/2012 11 TJ Slovan Jirkov "B" 1917 1975 Košťál Jindřich ŠK Union Louny "B" 1923 1925 0
2011/2012 9 TJ Slovan Jirkov "B" 1917 1975 Bauer Pavel ŠK Stropník Osek DDM "A" 1859 1868 ½
2011/2012 7 TJ Slovan Jirkov "B" 1917 1975 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1829 1763 ½
2011/2012 6 TJ Slovan Jirkov "B" 1917 1975 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice "B" 1782 1856 0
2011/2012 4 TJ Slovan Jirkov "B" 1917 1975 Hamala Miroslav CHESS MOST "C" 1952 1963 0
2011/2012 3 TJ Slovan Jirkov "B" 1917 1975 Červinka Jan TJ TATRAN ZKZ Podbořany "B" 1794 1828 1
2011/2012 2 TJ Slovan Jirkov "B" 1917 1975 Švarc Roman ŠK Střelnice Kadaň "A" 2093 2073 0
2011/2012 1 TJ Slovan Jirkov "B" 1917 1975 Brázda Antonín ŠK DDM Postoloprty "A" 1858 1700 1
2011/2012 11 Slovan Jirkov A 1917 1975 Krejčí Vladimír TJ Šachy Povrly 1767 1726 0
2011/2012 10 Slovan Jirkov A 1917 1975 Batelková Lucie ŠK Sp.Ústí n.L B 1797 1797 1
2011/2012 9 Slovan Jirkov A 1917 1975 Hlavatý Radek Průmstav Svádov-Olšinky A 1860 1886 0
2011/2012 8 Slovan Jirkov A 1917 1975 Urban Miroslav ŠK Union Louny A 1766 ½
2011/2012 6 Slovan Jirkov A 1917 1975 Mindoš Jan TJ Sokol Litvínov A 1870 ½
2011/2012 5 Slovan Jirkov A 1917 1975 Tichý Lukáš ŠO TJ Tatran Podbořany A 1967 1954 1
2011/2012 4 Slovan Jirkov A 1917 1975 Hořan Tomáš Chess Most B 1923 1896 1
2011/2012 3 Slovan Jirkov A 1917 1975 Chaloupka Vladimír Sj.Litoměřice A 2058 2075 0
2011/2012 2 Slovan Jirkov A 1917 1975 Pechek Jan TJ Chlumec A 1911 1
2010/2011 8 TJ Slovan Jirkov "B" 1966 Košťál Jindřich ŠK Union Louny "B" 1926 0
2010/2011 7 TJ Slovan Jirkov "B" 1966 Hanzlík David DDM Most "D" 1547 1
2010/2011 6 TJ Slovan Jirkov "B" 1966 Císař Jiří TJ Klášterec n/O "A" 1945 1
2010/2011 5 TJ Slovan Jirkov "B" 1966 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1937 ½
2010/2011 3 TJ Slovan Jirkov "B" 1966 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice "B" 1944 1
2010/2011 1 TJ Slovan Jirkov "B" 1966 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec "A" 2014 1
2010/2011 5 Slovan Jirkov"A" 1966 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1841 ½
2010/2011 4 Slovan Jirkov"A" 1966 Bürgermeister Michal TJ Šachy Povrly 1839 0
2010/2011 2 Slovan Jirkov"A" 1966 Kudera Jiří TJ Slavoj Litoměřice"A" 1915 1
2009/2010 7 Slovan Jirkov "B" 1891 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice "B" 1717 0
2009/2010 5 Slovan Jirkov "B" 1891 Tuma Josef DDM Most "A" 1745 0
2009/2010 4 Slovan Jirkov "B" 1891 Grussová Helena TJ Klášterec nad Ohří "A" 2016 0
2009/2010 3 Slovan Jirkov "B" 1891 Nechyba Ilja ŠK Střelnice Kadaň "B" 2005 0
2009/2010 2 Slovan Jirkov "B" 1891 Kindl František TJ Sokol Údlice "C" 1933 ½
2009/2010 1 Slovan Jirkov "B" 1891 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec "A" 2035 1
2008/2009 11 Slovan Jirkov"A" 2024 Burda Roman TJ Neratovice 2067 ½
2008/2009 10 Slovan Jirkov"A" 2024 Korsa Jindřich TJ Bohemians Praha"B" 2124 0
2008/2009 7 Slovan Jirkov"A" 2024 Plíva Vojtěch ŠK Kladno"A" 2025 0
2008/2009 5 Slovan Jirkov"A" 2024 Körschner Miroslav ŠK Teplice 2201 0
2008/2009 3 Slovan Jirkov"A" 2024 Janda Pavel ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2056 0
2008/2009 2 Slovan Jirkov"A" 2024 Reitinger Petr TJ SSZŠ Litvínov 2115 0
2008/2009 1 Slovan Jirkov"A" 2024 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz"A" 2024 ½
2007/2008 11 Slovan Jirkov A 2020 Král David TJ Bonex Teplice B 1989 ½
2007/2008 10 Slovan Jirkov A 2020 Zima Jiří ŠO TJ Tatran Podbořany A 1685 ½
2007/2008 9 Slovan Jirkov A 2020 Bartoš Patrik ŠK Sp.Ústí n.L.B 1693 1
2007/2008 8 Slovan Jirkov A 2020 Kirs Pavel TJ Glaverbel Czech Teplice 1785 1
2007/2008 7 Slovan Jirkov A 2020 Francl Zdeněk SK Děčín A 1966 1
2007/2008 6 Slovan Jirkov A 2020 Šebesta Jan TJ Svádov-Olšinky A 1786 ½
2007/2008 5 Slovan Jirkov A 2020 Popper Tomáš TJ Sj.Litoměřice A 2001 1
2007/2008 4 Slovan Jirkov A 2020 Budil Zdeněk TJ Lokomotiva Most 1949 ½
2007/2008 3 Slovan Jirkov A 2020 Skála Kamil ŠK Most A 1909 ½
2007/2008 2 Slovan Jirkov A 2020 Majerik Vladimír ŠK Louny A 1917 1
2007/2008 1 Slovan Jirkov A 2020 Bumba Petr SK Děčín B 1809 1
2007/2008 8 Slovan Jirkov B 2020 Šišák Richard ŠK Union Louny B 2029 ½
2007/2008 7 Slovan Jirkov B 2020 Císař Jiří TJ Klášterec n.O. A 1901 ½
2007/2008 6 Slovan Jirkov B 2020 Reitingerová Iveta ŠK Most B 1912 1
2007/2008 4 Slovan Jirkov B 2020 Kindl František TJ Sokol Údlice B 1854 ½
2007/2008 3 Slovan Jirkov B 2020 Mitošinka Boris Magik Žatec A 1419 1
2007/2008 2 Slovan Jirkov B 2020 Blažek Jaroslav ŠO TJ Tatran Podbořany B 1805 ½
2007/2008 1 Slovan Jirkov B 2020 Švarc Roman ŠK Merkur Kadaň A 2116 0
2006/2007 8 Slovan Jirkov B 2013 Magic Žatec A 1
2006/2007 7 Slovan Jirkov B 2013 Krásný Drahomír Klášterec n.O. A 1379 1
2006/2007 6 Slovan Jirkov B 2013 Zbončák Josef Union Louny B 1543 1
2006/2007 5 Slovan Jirkov B 2013 Pfaffl Augustin Sokol Údlice B 1411 1
2004/2005 9 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2038 Tichý Lukáš TJ TATRAN PODBOŘANY "A" 1736 1
2004/2005 8 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2038 Svoboda Jaroslav TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 1991 ½
2004/2005 7 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2038 Černý Josef TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 1394 1
2004/2005 6 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2038 Lausmann Kurt ŠK MERKUR KADAŇ "A" 1843 ½
2004/2005 5 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2038 Malý Jiří TJ LOKOMOTIVA MOST "E" 1614 ½
2004/2005 4 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2038 Šišák Richard ŠK UNION LOUNYB" 1953 0
2004/2005 3 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2038 Salaba Václav TJ SOKOL ÚDLICE "B" 1789 1
2004/2005 2 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2038 Císař Jiří TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1898 ½
2004/2005 1 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2038 Kozlovský Libor ŠK MAGIC ŽATECA" 1984 0
2003/2004 9 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2084 Šára Stanislav TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 1709 1
2003/2004 8 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2084 Marsa Jan TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1993 0
2003/2004 7 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2084 Pallag Demeter ŠK MAGIC ŽATEC B 1511 1
2003/2004 6 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2084 Klakurka Stanislav ŠK UNION LOUNY B 1974 ½
2003/2004 5 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2084 Reitinger Petr TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 2089 0
2003/2004 4 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2084 Balín Jan ŠK MAGIC ŽATEC A 2147 0
2003/2004 3 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2084 Švarc Roman TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 2141 0
2003/2004 2 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2084 Nudčenko Karel TJ SOKOL ÚDLICE "B" 2040 0
2003/2004 1 SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2084 Honzl Ondřej TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1659 1