Hráč Vrabec Miloš

Vrabec Miloš

User Pic
Jméno: Vrabec Miloš
Oddíl: Šachový spolek Kostelec nad Černými lesy
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2129
Elo mezinárodní: 2117
ID: 811
FIDE ID: 338982
Rok narození: 1950
Třída rozhodčího: M
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 B ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2117 2129 Horák Martin Spartak Vlašim B 2235 2206 ½
2018/2019 1 Č ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2124 2129 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 1969 1979 ½
2018/2019 2 B ŠS Kostelec n.Č.lesy B 2117 2129 Horký Pavel ŠK Spartak Čelákovice A 1984 2008 ½
2018/2019 1 Č ŠS Kostelec n.Č.lesy B 2124 2129 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady A 2017 2029 ½
2017/2018 11 Č Sokol Praha Vršovice C 2117 2129 Šlampa Jan Unichess D 2234 2206 0
2017/2018 10 B Sokol Praha Vršovice C 2117 2129 Tričkov Vasil GROP Classical Chess 2312 2307 0
2017/2018 8 B Sokol Praha Vršovice C 2117 2129 Slovák Kilián TJ Kobylisy D 2305 2274 ½
2017/2018 6 B Sokol Praha Vršovice C 2117 2129 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad F 2429 2416 0
2017/2018 5 Č Sokol Praha Vršovice C 2117 2129 Šiktanc Petr ŠO TJ Dukla Praha C 2073 2101 1
2017/2018 4 B Sokol Praha Vršovice C 2117 2129 Štolba Miloš ŠK Mahrla Praha B 2034 2043 ½
2017/2018 3 B Sokol Praha Vršovice C 2117 2129 Krupička Josef ŠK Praha - Smíchov A 2052 2060 ½
2017/2018 1 B Sokol Praha Vršovice C 2117 2129 Pick Štěpán TJ Pankrác E 2017 2026 0
2017/2018 11 B Kostelec nad Černými lesy A 2146 2117 Štursa Jan ŠK Kralupy A 2048 2091 ½
2017/2018 10 Č Kostelec nad Černými lesy A 2143 2117 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 B 2171 2155 ½
2017/2018 9 B Kostelec nad Černými lesy A 2143 2117 Kořenek František JOLY Lysá nad Labem E 1980 1978 1
2017/2018 8 Č Kostelec nad Černými lesy A 2137 2117 Hora Milan Sokol Nymburk A 2173 2162 0
2017/2018 7 B Kostelec nad Černými lesy A 2137 2117 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice A 2122 2176 ½
2017/2018 6 Č Kostelec nad Černými lesy A 2118 2117 Stluka Petr Příbram Baník A 2154 2160 ½
2017/2018 5 B Kostelec nad Černými lesy A 2118 2117 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 C 1945 1939 1
2017/2018 4 Č Kostelec nad Černými lesy A 2143 2117 Dungl Martin Caissa Roztoky A 2066 2060 ½
2017/2018 2 Č Kostelec nad Černými lesy A 2143 2117 Wasserbauer Radek Český lev Kolešovice A 2166 2168 0
2017/2018 1 Č Kostelec nad Černými lesy A 2146 2138 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav B 2057 2056 ½
2017/2018 11 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2146 2117 Groh Jiří TJ Sokol Sendražice A 2119 2129 ½
2017/2018 10 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2143 2117 Musil Martin Joly Lysá nad Labem F 2010 1999 ½
2017/2018 9 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2137 2117 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice B 2122 2176 1
2017/2018 8 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2137 2117 Žák Zbyněk Sokol Kolín B 1970 1956 1
2017/2018 7 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2118 2117 Tesař Patrik DDM Sokol Nymburk B 2031 2027 1
2017/2018 6 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2118 2117 Kříž Pavel ŠK Spartak Čelákovice A 1943 1981 1
2017/2018 5 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2143 2117 Kryšpín Libor TJ AŠ Mladá Boleslav A 2068 2082 0
2017/2018 3 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2143 2117 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady A 2036 2056 ½
2017/2018 2 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2143 2117 Maláč Petr Sokol Bakov n.Jiz. B 2002 2001 1
2017/2018 1 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2146 2138 Horák Martin ŠK Český Brod A 2261 2211 0
2016/2017 11 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2153 2149 Souček Milan Sokol Kolín B 2055 2023 ½
2016/2017 10 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2153 2149 Vrkota Miloš Sparta Kutná Hora B 2048 2055 ½
2016/2017 9 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2153 2149 Diviš Jaroslav TJ AŠ Mladá Boleslav A 2045 2036 ½
2016/2017 7 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2153 2149 Kaplan Daniel Bohemia Poděbrady A 2072 2082 1
2016/2017 6 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2153 2149 Beneš Petr Sokol Sendražice A 2087 2076 ½
2016/2017 3 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2153 2149 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 2023 2040 ½
2016/2017 1 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2153 2149 Tesař Patrik DDM Sokol Nymburk B 1880 1913 ½
2015/2016 11 Č Sokol Praha Vršovice C 2154 2149 Výprachtický David SK OAZA Praha B 2183 2165 0
2015/2016 10 B Sokol Praha Vršovice C 2154 2149 Čech Pavel ŠK Mahrla Praha B 2372 2368 ½
2015/2016 9 Č Sokol Praha Vršovice C 2154 2149 Smutný Jan LISA A 2202 2200 0
2015/2016 8 B Sokol Praha Vršovice C 2154 2149 Rous Daniel ŠK DP Praha - VŠFS I 2181 2207 ½
2015/2016 7 B Sokol Praha Vršovice C 2154 2149 Vávra Pavel ŠK Sokol Vyšehrad D 2354 2345 0
2015/2016 6 Č Sokol Praha Vršovice C 2154 2149 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha C 2125 2118 ½
2015/2016 5 B Sokol Praha Vršovice C 2154 2149 Ayriyan Bella GROP Classical Chess 1962 2046 1
2015/2016 4 Č Sokol Praha Vršovice C 2154 2149 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2198 2174 ½
2015/2016 3 B Sokol Praha Vršovice C 2154 2149 Neuman Petr ŠK Praha - Smíchov A 2426 2400 0
2015/2016 2 Č Sokol Praha Vršovice C 2154 2149 Matras Ondřej ŠK Bohnice A 2262 2217 ½
2015/2016 1 B Sokol Praha Vršovice C 2154 2149 Rozkovec Hynek SK Lokomotiva Radlice A 2070 2059 ½
2015/2016 11 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 2153 2149 Pýchová Nela Spartak Vlašim B 2074 2054 ½
2015/2016 10 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2153 2149 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 B 2167 2198 ½
2015/2016 9 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 2153 2149 Matějka Vladimír ŠK Řevnice 1968 1991 ½
2015/2016 8 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2153 2149 Petr Jan Sokol Mladá Boleslav B 2195 2159 ½
2015/2016 7 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 2153 2149 Hánl František Caissa Úholičky 2059 2067 ½
2015/2016 6 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2153 2149 Čáp Adam Šachový klub Zdice 2346 2302 ½
2015/2016 5 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 2153 2149 Stluka Petr Šachový klub Příbram Baník 2187 2184 ½
2015/2016 4 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2153 2149 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 2023 2040 1
2015/2016 3 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 2153 2149 Moravec Michal DDM Sokol Nymburk 2248 2247 ½
2015/2016 2 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2153 2149 Mudra Pavel Šachklub města Dobrovice 2242 2262 0
2015/2016 1 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2153 2149 Meduna Eduard JOLY Lysá nad Labem E 2392 2402 0
2015/2016 4 B ŠK Kostelec n.Č.lesy B 2153 2149 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 2005 1999 ½
2015/2016 3 Č ŠK Kostelec n.Č.lesy B 2153 2149 Masák Radim Šachklub města Dobrovice B 1981 1956 1
2015/2016 2 B ŠK Kostelec n.Č.lesy B 2153 2149 Diviš Jaroslav TJ AŠ Mladá Boleslav A 2045 2036 1
2014/2015 11 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2169 2173 Tesař Patrik TJ Sokol Nymburk B 1795 1848 ½
2014/2015 10 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2169 2173 Koudelka Ivan Sokol Český Brod A 2057 2029 ½
2014/2015 9 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2169 2173 Evan Jan Sokol Struhařov A 2062 2016 1
2014/2015 7 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2169 2173 Mašín Luboš Sokol Sendražice A 2103 2164 1
2014/2015 6 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2169 2173 Černý Jakub Šachklub města Dobrovice B 1889 1949 1
2014/2015 5 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2169 2173 Hostička František JOLY Lysá n.L. E 2211 2204 ½
2014/2015 4 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2169 2173 Joukl Zdeněk Sokol Mladá Boleslav B 2062 2049 ½
2014/2015 3 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2169 2173 Kryšpín Libor TJ AŠ Mladá Boleslav A 2132 2135 ½
2014/2015 2 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2169 2173 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady A 2130 2129 ½
2014/2015 1 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2169 2173 Zděnek Pavel KŠ Říčany 1925 D 1831 1805 ½
2014/2015 11 B Sokol Vršovice C 2169 2173 Hlaváček Tomáš Viktoria Žižkov B 2037 2045 0
2014/2015 9 B Sokol Vršovice C 2169 2173 Nováček Josef TJ Pankrác D 2160 2203 ½
2014/2015 8 Č Sokol Vršovice C 2169 2173 Cuhra Martin SK OAZA Praha C 2247 2250 1
2014/2015 7 B Sokol Vršovice C 2169 2173 Miskolczi Vítězslav Unichess ČSOB E 2091 2091 ½
2014/2015 6 Č Sokol Vršovice C 2169 2173 Trepka Jan TJ Praga Praha B 2207 2195 1
2014/2015 5 B Sokol Vršovice C 2169 2173 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2225 2226 0
2014/2015 4 Č Sokol Vršovice C 2169 2173 Šmíd Miroslav Bohemians Praha D 2235 2223 ½
2014/2015 3 Č Sokol Vršovice C 2169 2173 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad F 2083 2119 1
2014/2015 2 B Sokol Vršovice C 2169 2173 Veselský Michal USK Praha A 2091 2124 ½
2014/2015 11 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2169 2173 Baláček Tadeáš JOLY Lysá nad Labem D 2217 2214 0
2014/2015 10 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 2169 2173 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 2061 2061 1
2014/2015 9 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2169 2173 Čáp Adam Šachový klub Rakovník 2113 2101 1
2014/2015 8 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 2169 2173 Hlaváček Jiří SK Pyrit Příbram 2169 2169 ½
2014/2015 7 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2169 2173 Pýcha Patrik Spartak Vlašim B 2035 2020 ½
2014/2015 6 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 2169 2173 Kopecký Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou 1929 1922 1
2014/2015 5 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2169 2173 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 C 1985 1974 ½
2014/2015 4 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 2169 2173 Hora Milan DDM Sokol Nymburk 2161 2162 0
2014/2015 3 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2169 2173 Vevera Radek Caissa Úholičky 2077 2086 ½
2014/2015 2 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 2169 2173 Drábek Vojtěch Cayman Pharma Neratovice B 2156 2147 ½
2014/2015 1 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 2169 2173 Postupa Martin Šachklub města Dobrovice 2060 2058 ½
2013/2014 10 B ŠO TJ Dukla Praha C 2220 2213 Štolba Miloš ŠK Mahrla Praha B 2161 2163 ½
2013/2014 9 Č ŠO TJ Dukla Praha C 2220 2213 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2188 2191 0
2013/2014 8 B ŠO TJ Dukla Praha C 2220 2213 Hába Zdeněk SK Lokomotiva Radlice A 2245 2249 ½
2013/2014 7 B ŠO TJ Dukla Praha C 2220 2213 Bartoš Jan ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2259 2271 ½
2013/2014 5 B ŠO TJ Dukla Praha C 2220 2213 Sedláček Tomáš SK Loko Praha B 2093 2094 ½
2013/2014 4 Č ŠO TJ Dukla Praha C 2220 2213 Kratochvíl Jakub TJ Pankrác D 2145 2137 0
2013/2014 3 B ŠO TJ Dukla Praha C 2220 2213 Židů Jan Stavby mostů Praha A 1944 1952 1
2013/2014 2 Č ŠO TJ Dukla Praha C 2220 2213 Sharashenidze Akaki ŠK PORG Classical Chess 2346 2346 ½
2013/2014 11 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2220 2213 Seifert Milan Sokol Sendražice A 2044 2119 ½
2013/2014 10 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2220 2213 Baláček Tadeáš JOLY Lysá nad Labem D 2205 2197 0
2013/2014 9 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2220 2213 Dlouhý Ondřej Šachklub města Dobrovice B 2005 1990 1
2013/2014 7 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2220 2213 Kryšpín Libor TJ AŠ Mladá Boleslav A 2118 2124 1
2013/2014 6 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2220 2213 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2090 2112 0
2013/2014 5 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2220 2213 Hadžala Daniel Cayman Pharma C 2069 2055 ½
2013/2014 4 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2220 2213 Jančařík Antonín JOLY Lysá nad Labem E 2064 2076 ½
2013/2014 3 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2220 2213 Eisner Michal Sokol Pečky A 2080 2072 1
2013/2014 2 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2220 2213 Michálek František Sokol Kolín B 2058 2050 ½
2013/2014 1 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2220 2213 Picek Miroslav Sokol na Mělníce A 1962 1937 1
2013/2014 11 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 2220 2213 Lochman Václav Šachklub města Dobrovice 2056 2030 0
2013/2014 10 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2220 2213 Baran Peter TJ Neratovice B 2130 2120 1
2013/2014 9 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 2220 2213 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady 2070 2072 1
2013/2014 7 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2220 2213 Hora Milan DDM Sokol Nymburk 2133 2137 ½
2013/2014 6 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 2220 2213 Rosenbaum Vít Klub šachistů Říčany 1925 B 2084 2093 ½
2013/2014 5 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2220 2213 Štursa Jan ŠK Kralupy nad Vltavou 2122 2124 1
2013/2014 4 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 2220 2213 Haman Jakub Šachový klub Rakovník 2182 2234 0
2013/2014 3 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2220 2213 Stluka Petr SK Pyrit Příbram 2201 2200 ½
2013/2014 1 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2220 2213 Mejzlík Vojtěch Dolní Kralovice 2119 2142 ½
2012/2013 11 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2207 2197 Wasserbauer Radek Šachový klub Rakovník 2190 2246 1
2012/2013 9 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2207 2197 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady 2066 2074 ½
2012/2013 7 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2207 2197 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 B 2013 1921 ½
2012/2013 5 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2207 2197 Žák Zbyněk Sokol Kolín B 2078 2055 1
2012/2013 4 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 2207 2197 Hostička František Šachklub města Dobrovice 2228 2218 ½
2012/2013 3 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2207 2197 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2222 2255 0
2012/2013 1 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2207 2197 Soural Jan TJ Sokol Struhařov 2209 2213 1
2012/2013 10 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2207 2197 Musil Martin JOLY Lysá n.Labem D 2069 2075 ½
2012/2013 8 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2207 2197 Dlouhý Ondřej Šachklub města Dobrovice B 1988 1972 1
2012/2013 6 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2207 2197 Vesecký Martin Sokol Kolín C 2142 2148 1
2012/2013 5 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2207 2197 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 D 2078 2087 ½
2012/2013 4 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2207 2197 Seifert Milan Sokol Sendražice A 2126 2145 ½
2012/2013 3 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2207 2197 Eisner Michal Sokol Pečky A 2061 2054 1
2012/2013 2 Č ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2207 2197 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1856 1873 1
2012/2013 1 B ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2207 2197 Kryšpín Libor TJ AŠ Mladá Boleslav A 2133 2140 ½
2011/2012 11 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 2175 2159 Lizner Milan Klub šachistů Říčany 1925 B 2007 2025 1
2011/2012 10 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2175 2159 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2175 2236 ½
2011/2012 9 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2175 2159 Beneš Petr Sokol Kolín B 2166 2169 ½
2011/2012 8 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 2175 2159 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav A 2311 2317 0
2011/2012 6 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 2175 2159 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady 2074 2088 ½
2011/2012 5 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2175 2159 Vlach Karel Caissa Úholičky 2183 2169 ½
2011/2012 4 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 2175 2159 Hostička František JOLY Lysá nad Labem C 2278 2266 ½
2011/2012 3 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2175 2159 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav B 2100 2051 1
2011/2012 2 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 2175 2159 Keller Daniel TJ Sokol Nymburk 2142 2131 ½
2011/2012 1 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2175 2159 Hlaváček Jiří SK Pyrit Příbram 2196 2202 1
2011/2012 11 B ŠK Kostelec nad Č.l. B 2175 2159 Vávra Jan JAWA Brodce A 2066 2061 1
2011/2012 9 Č ŠK Kostelec nad Č.l. B 2175 2159 Fojtů Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 2133 2135 1
2011/2012 8 B ŠK Kostelec nad Č.l. B 2175 2159 Bednařík Radovan Sokol Český Brod A 1927 1964 1
2011/2012 7 Č ŠK Kostelec nad Č.l. B 2175 2159 Seifert Milan Sokol Sendražice A 2145 2147 ½
2011/2012 6 B ŠK Kostelec nad Č.l. B 2175 2159 Macků Emil Spartak Vlašim B 1995 1948 1
2011/2012 5 Č ŠK Kostelec nad Č.l. B 2175 2159 Eisner Michal Sokol Pečky A 2083 2067 ½
2011/2012 4 B ŠK Kostelec nad Č.l. B 2175 2159 Soural Jan Sokol Struhařov A 2213 2228 ½
2011/2012 3 Č ŠK Kostelec nad Č.l. B 2175 2159 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 D 2080 2127 ½
2011/2012 2 B ŠK Kostelec nad Č.l. B 2175 2159 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram B 2184 2192 ½
2011/2012 1 Č ŠK Kostelec nad Č.l. B 2175 2159 Macek Kamil Sokol Kolín C 2006 1981 1
2010/2011 11 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2138 Beneš Petr Sokol Kolín B 2159 0
2010/2011 10 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 2138 Fiala Robert JOLY Lysá nad Labem C 2287 ½
2010/2011 9 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 2138 Pospíšil Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 1971 ½
2010/2011 8 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2138 Jaček Martin Sokol Mladá Boleslav 2205 1
2010/2011 6 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2138 Chmiel Pavel JAWA Brodce 2262 ½
2010/2011 5 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 2138 Satranský Jaroslav Šachový klub Rakovník 2260 ½
2010/2011 4 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2138 Doležal Karel TJ Bohemia Poděbrady 2085 1
2010/2011 3 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 2138 Šťastný Jan Klub šachistů Říčany 1925 A 2251 1
2010/2011 2 B ŠK Kostelec nad Černými lesy 2138 Bargel Martin ŠK Kralupy nad Vltavou 2179 0
2010/2011 1 Č ŠK Kostelec nad Černými lesy 2138 Vanka Miloslav Caissa Úholičky 2186 1
2010/2011 11 B Kostelec nad Č.l. B 2138 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram B 2204 ½
2010/2011 10 Č Kostelec nad Č.l. B 2138 Srba Milan Sokol Struhařov A 2180 1
2010/2011 9 B Kostelec nad Č.l. B 2138 Vesecký Martin Sokol Pečky A 2110 ½
2010/2011 8 Č Kostelec nad Č.l. B 2138 Snížek Květoslav Stadion Kutná Hora B 1995 1
2010/2011 7 B Kostelec nad Č.l. B 2138 Pospíšil Martin Klub šachistů Říčany 1925 D 1971 0
2010/2011 6 Č Kostelec nad Č.l. B 2138 Postupa Pavel JOLY Lysá n.Labem D 2071 ½
2010/2011 5 B Kostelec nad Č.l. B 2138 Seifert Milan Sokol Nymburk A 2168 ½
2010/2011 4 Č Kostelec nad Č.l. B 2138 Procházka Petr JAWA Brodce B 2019 ½
2010/2011 3 Č Kostelec nad Č.l. B 2138 Koudelka Ivan Sokol Český Brod A 2005 ½
2010/2011 2 B Kostelec nad Č.l. B 2138 Macek Kamil Sokol Kolín C 2006 ½
2010/2011 1 Č Kostelec nad Č.l. B 2138 Pospěch Roman Klub šachistů Říčany 1925 C 2018 1
2009/2010 11 Č ŠK Kostelec nad Č.l. 2157 Krejčí Martin BIOMEDICA Říčany D 1846 1
2009/2010 10 B ŠK Kostelec nad Č.l. 2157 Lacina Ladislav BIOMEDICA Říčany F 1702 ½
2009/2010 9 Č ŠK Kostelec nad Č.l. 2157 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 2008 ½
2009/2010 8 B ŠK Kostelec nad Č.l. 2157 Hroník Petr JAWA Brodce B 1967 1
2009/2010 7 Č ŠK Kostelec nad Č.l. 2157 Skácel Jan TJ Sokol Benešov 2043 ½
2009/2010 6 B ŠK Kostelec nad Č.l. 2157 Hudec Ondřej TJ Sokol Pečky A 1920 1
2009/2010 5 Č ŠK Kostelec nad Č.l. 2157 Pospíšil Martin BIOMEDICA Říčany E 1910 0
2009/2010 4 B ŠK Kostelec nad Č.l. 2157 Matějovský Ondřej Spartak Vlašim B 2042 ½
2009/2010 3 B ŠK Kostelec nad Č.l. 2157 Valtera Jiří Sokol Český Brod B 1987 ½
2009/2010 2 Č ŠK Kostelec nad Č.l. 2157 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1919 ½
2009/2010 1 B ŠK Kostelec nad Č.l. 2157 Mrázek Vladimír TJ Sokol Sendražice A 1955 1
2009/2010 11 Č Kostelec n.Č.l. 2157 Postupa Martin JOLY Lysá n.L. D 2024 1
2009/2010 10 B Kostelec n.Č.l. 2157 Postupa Pavel JOLY Lysá n.L. C 2117 ½
2009/2010 8 Č Kostelec n.Č.l. 2157 Kaplan Daniel Bohemia Poděbrady 2091 ½
2009/2010 7 B Kostelec n.Č.l. 2157 Diviš Jaroslav AŠ Mladá Boleslav 2049 1
2009/2010 6 Č Kostelec n.Č.l. 2157 Drábek Vojtěch Sokol na Mělníce 2165 ½
2009/2010 5 B Kostelec n.Č.l. 2157 Beneš Petr Sokol Kolín B 2162 ½
2009/2010 4 Č Kostelec n.Č.l. 2157 Moravec Vít Sokol Český Brod 2053 ½
2009/2010 3 B Kostelec n.Č.l. 2157 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2111 1
2009/2010 2 Č Kostelec n.Č.l. 2157 Horníček Jiří Sokol Nymburk 2102 ½
2009/2010 1 B Kostelec n.Č.l. 2157 Bargel Martin Sokol Bakov n.J. 2177 0
2008/2009 7 Č Kostelec nad Černými lesy B 2124 Poborský Josef Slavoj Čáslav 1980 1
2008/2009 6 B Kostelec nad Černými lesy B 2124 Košata František Biomedica Říčany E 1900 1
2008/2009 5 B Kostelec nad Černými lesy B 2124 Holub Milan JAWA Brodce B 2102 ½
2008/2009 11 B Kostelec n.Č.lesy 2124 Brezmen Pavel Sokol Kolín B 2131 1
2008/2009 10 Č Kostelec n.Č.lesy 2124 Dlouhý Ondřej Sokol Nymburk 2029 1
2008/2009 8 Č Kostelec n.Č.lesy 2124 Vichnar David Sokol Mladá Boleslav 2221 1
2008/2009 6 Č Kostelec n.Č.lesy 2124 Seifert Milan Sokol Sendražice 2172 ½
2008/2009 4 Č Kostelec n.Č.lesy 2124 Daneš Jaroslav Kutná Hora 2256 0
2008/2009 2 Č Kostelec n.Č.lesy 2124 Novotný Roman AŠ Mladá Boleslav 2073 ½
2008/2009 1 Č Kostelec n.Č.lesy 2124 Bargel Martin Sokol Bakov n.J. 2133 1
2007/2008 10 Č ŠK Kostelec n/ČL B 2117 Macek Kamil Sokol Pečky A 1910 ½
2007/2008 6 Č ŠK Kostelec n/ČL B 2117 Pech Jaroslav TJ Sokol Nymburk B 1779 1
2007/2008 5 B ŠK Kostelec n/ČL B 2117 Horký Pavel ŠK Spartak Čelákovice A 1977 ½
2007/2008 4 Č ŠK Kostelec n/ČL B 2117 Krbeček Václav AŠ Mladá Boleslav C 1934 ½
2007/2008 3 B ŠK Kostelec n/ČL B 2117 Žáček Zdeněk ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 2075 ½
2007/2008 1 B ŠK Kostelec n/ČL B 2117 Drábek Vojtěch Sokol Brandýs n/L A 2126 ½
2007/2008 11 B Kostelec nad Č.lesy 2117 Brezmen Pavel Sokol Kolín B 2098 ½
2007/2008 10 Č Kostelec nad Č.lesy 2117 Priehoda Vítězslav Joly Lysá n.L. C 2376 1
2007/2008 9 B Kostelec nad Č.lesy 2117 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav B 2098 1
2007/2008 7 B Kostelec nad Č.lesy 2117 Valtera Jiří Sokol Český Brod 2004 ½
2007/2008 6 Č Kostelec nad Č.lesy 2117 Hora Milan Sokol Nymburk 2157 0
2007/2008 5 B Kostelec nad Č.lesy 2117 Postupa Martin Joly Lysá n.L. D 2094 ½
2007/2008 4 Č Kostelec nad Č.lesy 2117 Vinklárek Ondřej Sokol Sendražice 2110 ½
2007/2008 3 B Kostelec nad Č.lesy 2117 Doležal Karel Bohemia Poděbrady 2134 1
2007/2008 2 Č Kostelec nad Č.lesy 2117 Žáček Zdeněk Auto Škoda Mladá Boleslav 2075 ½
2007/2008 1 Č Kostelec nad Č.lesy 2117 Baran Peter Neratovice B 2139 1
2006/2007 10 B ŠK Kostelec n.Č.l. B 2109 Valtera Jiří Sokol Český Brod A 2004 ½
2006/2007 7 Č ŠK Kostelec n.Č.l. B 2109 Havelka Petr Sokol Neveklov 1969 ½
2006/2007 6 B ŠK Kostelec n.Č.l. B 2109 Říha Jaroslav BIOMEDICA Říčany D 2053 0
2006/2007 5 B ŠK Kostelec n.Č.l. B 2109 Sochor Martin TJ Sokol Pečky B 1772 1
2006/2007 4 Č ŠK Kostelec n.Č.l. B 2109 Macků Emil TJ Sokol Benešov B 1947 ½
2006/2007 1 B ŠK Kostelec n.Č.l. B 2109 Šindelář Pavel BIOMEDICA Říčany E 1989 1
2006/2007 11 B Kostelec n.Č.l 2109 Holub Milan Jawa Brodce 2110 1
2006/2007 10 Č Kostelec n.Č.l 2109 Lizner Jaroslav Biomedica Říčany B 2110 1
2006/2007 9 B Kostelec n.Č.l 2109 Mejzlík Ondřej Stadion Kutná Hora 2245 ½
2006/2007 8 Č Kostelec n.Č.l 2109 Hora Milan Sokol Nymburk 2147 ½
2006/2007 7 B Kostelec n.Č.l 2109 Novák Jiří Sokol Sendražice 1882 1
2006/2007 6 Č Kostelec n.Č.l 2109 Brezmen Pavel Sokol Kolín B 2063 ½
2006/2007 5 B Kostelec n.Č.l 2109 Šindelář Pavel Biomedica Říčany C 1989 1
2006/2007 4 Č Kostelec n.Č.l 2109 Srba Milan Sokol Struhařov 2222 0
2006/2007 3 B Kostelec n.Č.l 2109 Kaplan Daniel Bohemia Poděbrady 2066 ½
2005/2006 11 Č Kostelec n.Č.l. B 2164 Skácel Jan Sokol Benešov B 2098 ½
2005/2006 10 B Kostelec n.Č.l. B 2164 Michálek František Sokol Pečky A 2164 ½
2005/2006 9 B Kostelec n.Č.l. B 2164 Mejzlík Ondřej Sokol Postupice 2105 0
2005/2006 7 B Kostelec n.Č.l. B 2164 Holub Milan Jawa Brodce B 2066 ½
2005/2006 6 Č Kostelec n.Č.l. B 2164 Procházka Petr Sokol Neveklov 2023 0
2005/2006 5 B Kostelec n.Č.l. B 2164 Soural Jan Sokol Struhařov 2147 ½
2005/2006 3 B Kostelec n.Č.l. B 2164 Šindelář Pavel Biomedica Říčany E 1981 ½
2005/2006 2 Č Kostelec n.Č.l. B 2164 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany 2015 1
2005/2006 1 B Kostelec n.Č.l. B 2164 Valtera Jiří Sokol Český Brod A 2016 ½
2005/2006 11 Č Kostelec A 2164 Listopad Martin Kutná Hora 2012 ½
2005/2006 10 B Kostelec A 2164 Doležal Karel Poděbrady 2030 ½
2005/2006 8 B Kostelec A 2164 Ambrož Jan Říčany C 2376 0
2005/2006 7 Č Kostelec A 2164 Lizner Jaroslav Říčany B 2096 ½
2005/2006 6 B Kostelec A 2153 2149 Pankovič Ján SE Ml.Boleslav C 1968 ½
2005/2006 5 Č Kostelec A 2164 Hála Viktor Kolín B 2084 0
2005/2006 4 B Kostelec A 2164 Hora Milan Nymburk 2113 ½
2005/2006 2 B Kostelec A 2164 Holub Milan Brodce 2066 ½
2005/2006 1 Č Kostelec A 2164 Vinklárek Ondřej Sendražice 2039 ½
2004/2005 11 B Kostelec n/ČL A 2146 Kořenová Martina Biomedica Říčany A 2232 ½
2004/2005 10 Č Kostelec n/ČL A 2146 Stehlík Jiří Sokol Kolín C 2111 0
2004/2005 9 B Kostelec n/ČL A 2146 Vojta Tomáš TRW A. Vlašim A 2323 0
2004/2005 8 Č Kostelec n/ČL A 2146 Valtera Jiří Sokol Český Brod A 2000 ½
2004/2005 7 B Kostelec n/ČL A 2146 Vinklárek Ondřej Sokol Sendražice A 2055 ½
2004/2005 6 Č Kostelec n/ČL A 2146 Lizner Jaroslav Biomedica Říčany B 2054 1
2004/2005 5 B Kostelec n/ČL A 2146 Vávra Jan Jawa Brodce A 2100 1
2004/2005 4 Č Kostelec n/ČL A 2146 Srba Milan Sokol Benešov A 2222 1
2004/2005 3 Č Kostelec n/ČL A 2146 Valenta Zdeněk Sokol Nymburk A 2027 1
2004/2005 2 B Kostelec n/ČL A 2146 Kaplan Daniel Bohemia PoděbradyA 2096 1
2004/2005 11 Č Kostelec n.Č.l.B 2146 Oulovský Pavel BIOMEDICA Říčany D 2158 ½
2004/2005 10 B Kostelec n.Č.l.B 2146 Černovský Jiří Stad.Kutná Hora B 2100 1
2004/2005 9 Č Kostelec n.Č.l.B 2146 Zima Tomáš Sokol Nymburk B 1817 1
2004/2005 8 B Kostelec n.Č.l.B 2146 Soural Jan Sokol Struhařov 2162 1
2004/2005 7 Č Kostelec n.Č.l.B 2146 Drašner František Sokol Sendražice B 1919 1
2004/2005 6 B Kostelec n.Č.l.B 2146 Listopad Martin Kavalier Sázava A 1902 0
2004/2005 5 Č Kostelec n.Č.l.B 2146 Hrubant Ivan BIOMEDICA Říčany E 2113 ½
2004/2005 4 B Kostelec n.Č.l.B 2146 Tyko Josef Sokol Kolín D 1929 1
2004/2005 3 Č Kostelec n.Č.l.B 2146 Doležal Karel BOHEMIA PoděbradyB 1992 0
2004/2005 2 B Kostelec n.Č.l.B 2146 Šindelář Pavel BIOMEDICA Říčany C 1974 1
2004/2005 1 B Kostelec n.Č.l.B 2146 Eisner Michal Sokol Pečky B 1992 ½
2003/2004 11 Č Kostelec n.Č.l. B 2151 Buřil Petr Biomedica Říčany C 2044 ½
2003/2004 10 B Kostelec n.Č.l. B 2151 Listopad Martin Kavalier Sázava 1823 1
2003/2004 6 Č Kostelec n.Č.l. B 2151 Fojtů Petr Biomedica Říčany D 1918 1
2003/2004 5 B Kostelec n.Č.l. B 2151 Vinklárek Ondřej Sokol Sendražice A 1955 ½
2003/2004 3 B Kostelec n.Č.l. B 2151 Stehlík Jiří Stad.Kutná Hora B 1838 1
2003/2004 1 B Kostelec n.Č.l. B 2151 Voráčková Jarmila Biomedica Říčany E 1954 ½
2003/2004 1 B Kostelec n.Č.l. B 2151 Voráčková Jarmila Biomedica Říčany E 1954 ½
2003/2004 11 B Kostelec n/ČL A 2151 Hora Milan Sokol Nymburk A 2135 1
2003/2004 9 B Kostelec n/ČL A 2151 Michálek František Sokol Pečky A 2130 ½
2003/2004 8 Č Kostelec n/ČL A 2151 Straka Jaroslav Biomedica Říčany A 2187 ½
2003/2004 7 B Kostelec n/ČL A 2151 Zdeněk Petr Sokol Benešov A 2118 ½
2003/2004 6 Č Kostelec n/ČL A 2151 Pauch Jan Joly Lysá n/L B 2130 ½
2003/2004 5 Č Kostelec n/ČL A 2151 Vojta Tomáš Spartak Vlašim B 2267 0
2003/2004 4 B Kostelec n/ČL A 2151 Valtera Jiří Sokol Český Brod A 1976 ½
2003/2004 2 B Kostelec n/ČL A 2151 Ambrož Jan Biomedica Říčany B 2408 ½