Hráč Bayer Radek

Bayer Radek

User Pic
Jméno: Bayer Radek
Oddíl: ŠK Teplice
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2035
Elo mezinárodní: 2030
ID: 1733
FIDE ID: 314471
Rok narození: 1970
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 ŠK Teplice 2030 2034 Průdek Jiří SK Děčín 2040 2074 ½
2017/2018 10 ŠK Teplice 2036 2034 Dvořák Jan TJ Kobylisy 2179 2164 0
2017/2018 8 ŠK Teplice 2033 2034 Polák Benedikt ŠK SLAVIA Liberec 2138 2137 ½
2017/2018 7 ŠK Teplice 2029 2034 Vltavský Vladimír ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2192 2187 ½
2017/2018 4 ŠK Teplice 2036 2034 Nováček Jan ŠK Slavoj Litoměřice 2086 2108 ½
2017/2018 2 ŠK Teplice 2036 2034 Nadrchal Tomáš TJ Neratovice "C" 2072 2027 ½
2016/2017 6 ŠK Teplice 2048 2053 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice 1980 1972 ½
2016/2017 5 ŠK Teplice 2048 2053 Kučera Jaroslav Desko Liberec 1982 1948 0
2016/2017 3 ŠK Teplice 2048 2053 Kubín Vladimír Sokol Mladá Boleslav 2033 1992 ½
2015/2016 8 ŠK Teplice 2048 2053 Pochinkov Andrey ŠK AD Jičín "B" 2110 2090 0
2015/2016 7 ŠK Teplice 2048 2053 Šedivý Aleš ŠK AD Jičín "C" 1930 1969 1
2015/2016 5 ŠK Teplice 2048 2053 Janda Zdeněk SK Děčín 2155 2103 0
2015/2016 2 ŠK Teplice 2048 2053 Zima Jan ŠK Zikuda Turnov "C" 1986 1989 ½
2015/2016 11 ŠK Teplice"B" 2048 2053 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec"A" 2130 2124 ½
2015/2016 9 ŠK Teplice"B" 2048 2053 Toman Ondřej Sokol Údlice"A" 2198 2140 0
2015/2016 8 ŠK Teplice"B" 2048 2053 Sochor Jiří Šachy Povrly 2200 2220 ½
2015/2016 6 ŠK Teplice"B" 2048 2053 Škuthan Jiří Chess Most"C" 1984 2025 1
2015/2016 5 ŠK Teplice"B" 2048 2053 Hrbolka Ladislav Chess Most"B" 2104 2114 ½
2015/2016 3 ŠK Teplice"B" 2048 2053 Tichý Lukáš Sokol Údlice"B" 1952 1914 ½
2015/2016 2 ŠK Teplice"B" 2048 2053 Horák Jiří Slovan Jirkov 2143 2124 ½
2015/2016 1 ŠK Teplice"B" 2048 2053 Kšána Václav ŠK Union Louny"A" 2050 2064 ½
2014/2015 11 ŠK Teplice 2044 2050 Kupšovský Václav ŠK Spartak Ústí nad Labem 2012 1988 ½
2014/2015 7 ŠK Teplice 2044 2050 Hořan Tomáš CHESS MOST "B" 1901 1887 1
2014/2015 2 ŠK Teplice 2044 2050 Kubín Vladimír Sokol Mladá Boleslav 2036 2032 0
2014/2015 11 Teplice "B" 2044 2050 Kozák Karel ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1913 1885 1
2014/2015 9 Teplice "B" 2044 2050 Vavruška David TJ Tatran Podbořany "A" 2263 2244 ½
2014/2015 8 Teplice "B" 2044 2050 Volek Radomír Union Louny "A" 2028 2032 ½
2014/2015 7 Teplice "B" 2044 2050 Kalužný Matyáš Sokol Údlice "A" 1988 1988 ½
2014/2015 6 Teplice "B" 2044 2050 Wichs Jakub Šachy Povrly 2097 2107 ½
2014/2015 5 Teplice "B" 2044 2050 Lešák Jiří SK Děčín "B" 1934 1980 ½
2014/2015 2 Teplice "B" 2044 2050 Häusler Milan SK Šachy Chlumec "A" 2041 2038 ½
2014/2015 1 Teplice "B" 2044 2050 Hanzlík Daniel Chess Most "C" 1794 1808 1
2013/2014 8 ŠK Teplice 2052 2059 Cichý Miroslav CHESS MOST 2136 2127 ½
2013/2014 2 ŠK Teplice 2052 2059 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2206 2194 0
2013/2014 1 ŠK Teplice 2052 2059 Novotný Viktor 1. Novoborský ŠK "C" 2137 2152 0
2012/2013 10 ŠK Teplice 2072 2081 Danko Jiří ŠK Tachov 1988 1972 ½
2012/2013 8 ŠK Teplice 2072 2081 Hamala Miroslav Chess Most B 2000 2006 ½
2012/2013 7 ŠK Teplice 2072 2081 Hrbolka Ladislav Chess Most A 2143 2108 ½
2012/2013 6 ŠK Teplice 2072 2081 Sládek Jaroslav TJ Sokol Plzeň-Letná 2005 1991 ½
2012/2013 5 ŠK Teplice 2072 2081 Jánská Jitka ŠK Sokol Klatovy 1897 1958 0
2012/2013 3 ŠK Teplice 2072 2081 Hajšman Ladislav Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1793 1854 1
2012/2013 2 ŠK Teplice 2072 2081 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2039 2040 ½
2012/2013 10 ŠK Teplice"B" 2072 2081 Hlavatý Jiří SKD Průmstav-stavby SO"A" 2034 2015 ½
2012/2013 3 ŠK Teplice"B" 2072 2081 Hrbolka Ladislav Chess Most"C" 2143 2108 0
2011/2012 9 ŠK Teplice D 2060 2064 Ladra Antonín Chlumec C 1744 1
2011/2012 8 ŠK Teplice D 2060 2064 Hoke Petr Štětí 1969 1974 0
2011/2012 5 ŠK Teplice D 2060 2064 Kohut Vasil Stropnik Osek 1584 1
2011/2012 2 ŠK Teplice D 2060 2064 Krivoš Rudolf Svah Všebořice 1912 1873 1
2011/2012 1 ŠK Teplice D 2060 2064 Sláma Lukáš Sp.Ústí n.L. C 1511 1
2011/2012 3 ŠK Teplice 2060 2064 Joukl Zdeněk ŠK Kladno 2076 2047 1
2010/2011 11 ŠK Viamont Teplice 2049 Makevich Pavel Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2057 ½
2010/2011 10 ŠK Viamont Teplice 2049 Joukl Zdeněk ŠK Kladno 2079 1
2010/2011 9 ŠK Viamont Teplice 2049 Havránek Tomáš SK Děčín 2040 ½
2010/2011 5 ŠK Viamont Teplice 2049 Červinka Jan ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 1834 1
2010/2011 4 ŠK Viamont Teplice 2049 Sýkora Petr Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2036 ½
2010/2011 2 ŠK Viamont Teplice 2049 Gluth Manfred TJ Krásná Lípa 1779 1
2010/2011 1 ŠK Viamont Teplice 2049 Krajíc Karel MARTY BANÍK Most 2075 ½
2009/2010 11 ŠK Teplice"C" 2085 Nudčenko Karel ŠK Union Louny"A" 2100 0
2009/2010 10 ŠK Teplice"C" 2085 Bezpalec Vratislav TJ Chlumec"A" 1988 ½
2009/2010 9 ŠK Teplice"C" 2085 Vágner Tomáš TJ Lokomotiva Most 2305 ½
2009/2010 8 ŠK Teplice"C" 2085 Erban Dušan ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2097 0
2009/2010 6 ŠK Teplice"C" 2085 Soural Jan TJ Sj.Litoměřice"A" 2217 0
2009/2010 5 ŠK Teplice"C" 2085 Hozda David ŠK Most"A" 2039 ½
2009/2010 4 ŠK Teplice"C" 2085 Švarc Roman ŠK Střelnice Kadaň 2135 0
2009/2010 3 ŠK Teplice"C" 2085 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice 2294 ½
2009/2010 2 ŠK Teplice"C" 2085 Janda Zdeněk Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2161 0
2009/2010 1 ŠK Teplice"C" 2085 Friml Antonín ŠK Teplice"B" 2145 0
2008/2009 11 ŠK Teplice"C" 2086 Nudčenko Karel ŠK Union Louny"A" 2086 1
2008/2009 10 ŠK Teplice"C" 2086 Šura Jaroslav Sj.Litoměřice"A" 2128 ½
2008/2009 9 ŠK Teplice"C" 2086 Šulc Jaromír ŠK Sp.Ústí"C" 1983 ½
2008/2009 8 ŠK Teplice"C" 2086 Tuma Jakub ŠK Most"A" 2132 ½
2008/2009 6 ŠK Teplice"C" 2086 Havránek Miroslav SK Děčín"A" 2206 ½
2008/2009 5 ŠK Teplice"C" 2086 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí"B" 2196 0
2008/2009 4 ŠK Teplice"C" 2086 Hoke Petr Sj.Litoměřice"B" 1860 ½
2008/2009 3 ŠK Teplice"C" 2086 Paganik Pavel ŠK Střelnice Kadaň"A" 2282 0
2008/2009 2 ŠK Teplice"C" 2086 Cichý Miroslav TJ Lokomotiva Most 2131 1
2008/2009 1 ŠK Teplice"C" 2086 Friml Antonín ŠK Teplice"B" 2153 0
2008/2009 11 ŠK Teplice 2086 Plíva Vojtěch ŠK Kladno"A" 2025 ½
2007/2008 11 TJ Glaverbel Czech Teplice 2074 Novák František ŠK Sp.Ústí n.L.B 1966 ½
2007/2008 10 TJ Glaverbel Czech Teplice 2074 Tureček Václav TJ Svádov-Olšinky A 2002 1
2007/2008 9 TJ Glaverbel Czech Teplice 2074 Havránek Miroslav SK Děčín A 2196 0
2007/2008 8 TJ Glaverbel Czech Teplice 2074 Miškovský Pavel Slovan Jirkov A 2057 ½
2007/2008 7 TJ Glaverbel Czech Teplice 2074 Chaloupka Vladimír TJ Sj.Litoměřice A 2059 0
2007/2008 6 TJ Glaverbel Czech Teplice 2074 Marsa Jan TJ Lokomotiva Most 2091 ½
2007/2008 5 TJ Glaverbel Czech Teplice 2074 Klement Lukáš ŠK Most A 2073 1
2007/2008 4 TJ Glaverbel Czech Teplice 2074 Kolář Jáchym ŠK Louny A 2142 1
2007/2008 3 TJ Glaverbel Czech Teplice 2074 Železný Jiří SK Děčín B 1961 0
2007/2008 2 TJ Glaverbel Czech Teplice 2074 Vrchotka Josef TJ Bonex Teplice B 2041 ½
2007/2008 1 TJ Glaverbel Czech Teplice 2074 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran Podbořany A 2270 0
2006/2007 9 TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2084 Okrouhlík Zdeněk TJ Bonex Teplice "C" 1788 ½
2006/2007 8 TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2084 Bauer Pavel ŠK Bystřanští Jezdci "A" 1680 1
2006/2007 7 TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2084 Bakajsa Libor ŠK Most "D" 1697 1
2006/2007 6 TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2084 Lácha Jan TJ Slavoj Litoměřice "B" 1912 ½
2006/2007 4 TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2084 Beránek Josef ŠK Štětí "A" 1802 ½
2006/2007 3 TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2084 Hrubý Václav ŠK Stropník Osek "A" 1818 ½
2006/2007 2 TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2084 Valenta Petr KC Kaskáda Bílina 1842 1
2006/2007 1 TJ Glaverbel Czech Teplice "A" 2084 Köchert Bedřich TJ Glaverbel Czech Teplice "B" 1650 1
2005/2006 9 Glaverbel TP A"" 2043 Budil Zdeněk Loko Most E"" 1933 ½
2005/2006 8 Glaverbel TP A"" 2043 Kaisler Martin Bystř. jezdci B"" 1995 1
2005/2006 7 Glaverbel TP A"" 2043 Krivoš Rudolf Spartak UL E"" 1696 1
2005/2006 6 Glaverbel TP A"" 2043 Semerdžiev Stefan KŠ Štětí A"" 1983 ½
2005/2006 5 Glaverbel TP A"" 2043 Froněk Vítězslav Lovoch. Lovosice 1941 1
2005/2006 4 Glaverbel TP A"" 2043 Turek Tomáš Loko Most F"" 1512 1
2005/2006 3 Glaverbel TP A"" 2043 Kamenský Antonín Bystř. jezdci A"" 1418 1
2005/2006 2 Glaverbel TP A"" 2043 Wilhelm Oldřich Slavoj LT C"" 1674 1
2005/2006 1 Glaverbel TP A"" 2043 Kučera Bohuslav Bonex TP C"" 1765 1
2004/2005 11 Glaverbel Teplice 2133 Bezpalec Vratislav Sp.Ústí n.L. "B" 2004 ½
2004/2005 10 Glaverbel Teplice 2133 Kolář Jáchym Union Louny "A" 2062 0
2004/2005 9 Glaverbel Teplice 2133 Reitinger Petr CHP Litvínov 2114 ½
2004/2005 8 Glaverbel Teplice 2133 Marsa Jan Loko Most "B" 2024 ½
2004/2005 7 Glaverbel Teplice 2133 Trejbal Stanislav Sj.Litoměřice "A" 2095 ½
2004/2005 6 Glaverbel Teplice 2133 Tachovský Pavel Bystřanští jezd "A" 1812 1
2004/2005 5 Glaverbel Teplice 2133 Strauss Jindřich Slavia SČE Děčín "A" 1961 0
2004/2005 4 Glaverbel Teplice 2133 Nudčenko Karel Sokol Údlice "A" 2092 0
2004/2005 3 Glaverbel Teplice 2133 Klátil Karel SK Demas Děčín "B" 2077 0
2004/2005 2 Glaverbel Teplice 2133 Vrchotka Josef Bonex Teplice "B" 2095 0
2004/2005 1 Glaverbel Teplice 2133 Miškovský Pavel Slovan Jirkov 2171 ½
2003/2004 11 Glaverbel Teplice 2101 Mittelbach Zdeněk Loko Ústí n.L. 1952 1
2003/2004 10 Glaverbel Teplice 2101 Trejbal Stanislav Sj.Litoměřice 2102 ½
2003/2004 9 Glaverbel Teplice 2101 Vrchotka Josef Bonex Teplice 2036 ½
2003/2004 8 Glaverbel Teplice 2101 Ráliš Petr Tatran Podbořany 2252 0
2003/2004 7 Glaverbel Teplice 2101 Chochol Libor Sp.Ústí n.L. 2148 ½
2003/2004 6 Glaverbel Teplice 2101 Horák Jiří Slovan Jirkov 2284 0
2003/2004 5 Glaverbel Teplice 2101 Kánský Pavel SK Demas Děčín 2171 0
2003/2004 4 Glaverbel Teplice 2101 Hrbolka Ladislav SSZŠ Litvínov 2176 1
2003/2004 3 Glaverbel Teplice 2101 Kolář Jáchym ŠK Union Louny 2089 0
2003/2004 2 Glaverbel Teplice 2101 Chmelík Jiří CHP Litvínov 2066 ½
2003/2004 1 Glaverbel Teplice 2101 Nudčenko Karel Sokol Údlice 2040 0