Hráč Hrabal Ivan

Hrabal Ivan

User Pic
Jméno: Hrabal Ivan
Oddíl: ŠK Spartak Ústí nad Labem
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1918
Elo mezinárodní: 1924
ID: 3091
FIDE ID: 327816
Rok narození: 1952
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 9 Č ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1930 1932 Hanzlík David TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1713 1749 0
2017/2018 8 B ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1947 1932 Reitingerová Iveta ŠK Union Louny"A" 2006 2005 0
2017/2018 6 B ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1944 1932 Špírek David ŠK Magic Žatec"A" 0 1654 1
2017/2018 2 Č ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1930 1932 Lešák Jiří SK Děčín"B" 1961 1967 1
2017/2018 1 B ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1927 1938 Jirásek Jiří Slovan Jirkov"A" 1859 1868 ½
2017/2018 4 B ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1930 1932 Uhlík Bohumil ŠK Slavie Děčín 1758 1840 1
2017/2018 1 Č ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1927 1938 Hrdina Stanislav ŠK MOSAD Česká Kamenice 1593 1603 1
2017/2018 11 Č ŠK Spartak Ústí n. L. 1926 1932 Baran Peter TJ Neratovice "C" 2014 2032 ½
2017/2018 10 B ŠK Spartak Ústí n. L. 1930 1932 Neuman Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín 2000 2027 1
2017/2018 8 B ŠK Spartak Ústí n. L. 1947 1932 Molkanov Oleg TJ Kobylisy 1992 1892 0
2017/2018 7 B ŠK Spartak Ústí n. L. 1944 1932 Průdek Jiří SK Děčín 2057 2074 ½
2016/2017 8 B ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1932 1927 Málek Jiří ŠK Slavie Děčín 1831 1796 1
2016/2017 6 Č ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1932 1927 Brejník Gustav ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1854 1851 0
2016/2017 10 Č ŠK Spartak Ústí n. L. 1932 1927 Brouček Tomáš ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2100 2103 0
2016/2017 9 B ŠK Spartak Ústí n. L. 1932 1927 Vrbata Zbyněk Bartoš Unichess "B" 2327 2302 0
2016/2017 5 Č ŠK Spartak Ústí n. L. 1932 1927 Fultner Jaromír CHESS MOST 2005 1983 ½
2016/2017 3 Č ŠK Spartak Ústí n. L. 1932 1927 Suchomel Aleš Desko Liberec 2094 2124 0
2016/2017 2 B ŠK Spartak Ústí n. L. 1932 1927 Joukl Zdeněk Sokol Bakov nad Jizerou 2098 2116 0
2015/2016 7 Č ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1932 1927 Kozák Karel Sokol Údlice"B" 1925 1931 ½
2015/2016 5 Č ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1932 1927 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov 1841 1831 ½
2015/2016 3 Č ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1932 1927 Košťál Jindřich ŠK Union Louny"A" 1903 1907 1
2015/2016 2 B ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1932 1927 Šatra Šimon Chess Most"C" 1523 1413 1
2015/2016 9 Č SK Spartak Usti n. L. "B" 1932 1927 Bürgermeister Michal TJ CSAD Libouchec 1828 1798 1
2015/2016 8 B SK Spartak Usti n. L. "B" 1932 1927 Bezpalec Vratislav SK SACHY Chlumec "B" 1848 1850 ½
2015/2016 7 Č SK Spartak Usti n. L. "B" 1932 1927 Pospíchal Michael SK Slavoj Litomerice "B" 1699 1747 1
2015/2016 6 B SK Spartak Usti n. L. "B" 1932 1927 Lešák Ondřej SK Decin "C" 1897 1896 0
2015/2016 5 B SK Spartak Usti n. L. "B" 1932 1927 Krejčí Vladimír SVAH Vseborice 1812 1778 1
2015/2016 4 Č SK Spartak Usti n. L. "B" 1932 1927 Beneš Petr ASK Lovosice "A" 2058 2027 0
2015/2016 3 B SK Spartak Usti n. L. "B" 1932 1927 Šebesta Jan Sportis Svadov-Olsinky "A" 1865 1878 1
2015/2016 2 Č SK Spartak Usti n. L. "B" 1932 1927 Uhlík Bohumil SK Slavie Decin 1812 1853 1
2015/2016 1 B SK Spartak Usti n. L. "B" 1932 1927 Řeháček Josef SK Mosad Ceska Kamenice 1661 1708 1
2014/2015 11 B ŠK Spartak Ústí nad Labem 1941 1960 Vrchotka Josef ŠK Teplice 2017 2028 0
2014/2015 10 Č ŠK Spartak Ústí nad Labem 1941 1960 Chaloupka František ŠK Slavoj Litoměřice 2078 2083 1
2014/2015 9 Č ŠK Spartak Ústí nad Labem 1941 1960 Rigo Imrich Sokol Bakov nad Jizerou 2004 2015 ½
2014/2015 7 Č ŠK Spartak Ústí nad Labem 1941 1960 Matůšů Dalibor TJ Lokomotiva Liberec 1850 1901 1
2014/2015 6 B ŠK Spartak Ústí nad Labem 1941 1960 Kastl Daniel CHESS MOST "B" 1814 1804 0
2014/2015 5 Č ŠK Spartak Ústí nad Labem 1941 1960 Šváb Jan CHESS MOST "A" 2042 2051 1
2014/2015 1 Č ŠK Spartak Ústí nad Labem 1941 1960 Kubín Vladimír Sokol Mladá Boleslav 2036 2032 0
2014/2015 11 Č ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1941 1960 Pecka František Slovan Jirkov 2051 2053 0
2014/2015 10 B ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1941 1960 Korsa Jindřich TJ Tatran Podbořany "A" 2155 2148 0
2014/2015 9 Č ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1941 1960 Urban Miroslav Union Louny "A" 1832 1832 1
2014/2015 8 B ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1941 1960 Salaba Václav Sokol Údlice "A" 1892 1902 0
2014/2015 7 Č ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1941 1960 Klátil Karel Šachy Povrly 1949 1927 0
2014/2015 6 B ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1941 1960 Šebesta Jan SK Děčín "B" 1892 1910 ½
2014/2015 5 B ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1941 1960 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1828 1844 1
2014/2015 4 Č ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1941 1960 Vrchotka Josef Teplice "B" 2017 2028 0
2014/2015 3 B ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1941 1960 Laban Vladimír SK Šachy Chlumec "A" 1876 1877 1
2014/2015 2 Č ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1941 1960 Valenta Petr Chess Most "C" 1900 1894 0
2014/2015 1 B ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1941 1960 Kozák Karel ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1913 1885 0
2013/2014 10 B ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 1929 1938 Buchcar Tomáš Desko Liberec 2134 2149 0
2013/2014 7 Č ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 1929 1938 Pilař Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2254 2252 0
2013/2014 11 B ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1929 1938 Magát Josef TJ Sokol Údlice "A" 1934 1909 1
2013/2014 10 Č ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1929 1938 Kudera Jiří ŠK Sj.Litoměřice "B" 1864 1868 0
2013/2014 9 B ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1929 1938 Pešek Radomír Chess Most "B" 2047 2057 ½
2013/2014 8 Č ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1929 1938 Richter Miroslav ŠK Teplice "B" 1971 1984 1
2013/2014 7 B ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1929 1938 Tichý Lukáš ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 1893 1880 1
2013/2014 6 Č ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1929 1938 Hanzlík David Chess Most "C" 1767 1776 ½
2013/2014 5 Č ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1929 1938 Reitinger Petr ŠK Union Louny "A" 2054 2070 0
2013/2014 4 B ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1929 1938 Pecka František Slovan Jirkov 2048 2051 1
2013/2014 3 Č ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1929 1938 Černíková Alena TJ Šachy Povrly 1985 1981 0
2013/2014 2 B ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1929 1938 Goč Vlastimil SK Děčín "B" 1892 1948 ½
2013/2014 1 Č ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1929 1938 Kozák Karel ŠO TJ Klášterec n.O. 1881 1858 1
2012/2013 8 Č Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1913 1946 Postupa Martin JOLY Lysá nad Labem “C“ 2061 2095 ½
2012/2013 6 Č Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1913 1946 Pletánek Jan SK Děčín 2179 2177 ½
2012/2013 11 B ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1913 1946 Spejchal Josef Slavoj Litoměřice"A" 1859 1863 1
2012/2013 10 Č ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1913 1946 Šváb Jan Chess Most"C" 2078 2077 1
2012/2013 9 B ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1913 1946 Vrzal Jiří TJ Šachy Povrly 1816 1816 1
2012/2013 8 Č ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1913 1946 Černík Vladimír Chess Most"D" 1784 ½
2012/2013 7 Č ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1913 1946 Červinka Jan ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1751 1787 0
2012/2013 6 B ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1913 1946 Tureček Václav SKD Průmstav-stavby SO"A" 1976 1976 ½
2012/2013 5 Č ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1913 1946 Ulrych Radek ŠK Union Louny"A" 1875 1875 ½
2012/2013 4 B ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1913 1946 Tichý Vladimír TJ Sokol Údlice"A" 1955 1984 0
2012/2013 3 Č ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1913 1946 Lein Stanislav SK Děčín"B" 1729 1738 1
2012/2013 2 B ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1913 1946 Horák Aleš Slovan Jirkov"A" 1708 1873 1
2012/2013 1 Č ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1913 1946 Král David ŠK Teplice"B" 2018 1997 0
2011/2012 11 Č ŠK Sp.Ústí n.L B 1860 1925 Blažek Jaroslav ŠO TJ Tatran Podbořany A 1777 1792 1
2011/2012 10 B ŠK Sp.Ústí n.L B 1860 1925 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov A 1927 1870 1
2011/2012 9 Č ŠK Sp.Ústí n.L B 1860 1925 Vykouk Jan Chess Most B 1838 1873 0
2011/2012 8 B ŠK Sp.Ústí n.L B 1860 1925 Nejedlo Josef Průmstav Svádov-Olšinky A 1918 1915 1
2011/2012 7 Č ŠK Sp.Ústí n.L B 1860 1925 Chaloupka Vladimír Sj.Litoměřice A 2058 2075 1
2011/2012 6 B ŠK Sp.Ústí n.L B 1860 1925 Košťál Jindřich ŠK Union Louny A 1923 1925 0
2011/2012 5 Č ŠK Sp.Ústí n.L B 1860 1925 Bezpalec Vratislav TJ Chlumec A 1908 1929 1
2011/2012 4 B ŠK Sp.Ústí n.L B 1860 1925 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 1880 1987 0
2011/2012 3 Č ŠK Sp.Ústí n.L B 1860 1925 Kotrba Matěj ŠK Teplice B 1942 1965 0
2011/2012 2 B ŠK Sp.Ústí n.L B 1860 1925 Friml Antonín TJ Sokol Litvínov A 2126 2124 0
2011/2012 1 Č ŠK Sp.Ústí n.L B 1860 1925 Černíková Alena TJ Šachy Povrly 2061 2033 1
2011/2012 9 Č Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1860 1925 Čáp Adam ŠK Kladno 1999 2126 ½
2010/2011 11 Č ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1865 Kšána Václav DDM Most"A" 2127 1
2010/2011 10 B ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1865 Hamala Miroslav DDM Most"B" 1971 0
2010/2011 9 B ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1865 Kořínek Bohuslav TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1911 1
2010/2011 8 Č ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1865 Košťál Jindřich ŠK Union Louny"A" 1926 ½
2010/2011 7 B ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1865 Rajnyš Vladimír Slovan Jirkov"A" 2050 0
2010/2011 6 Č ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1865 Ederer Karel TJ Šachy Povrly 1997 ½
2010/2011 5 B ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1865 Kirchner Michal TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1595 1
2010/2011 4 Č ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1865 Chaloupka Vladimír TJ Slavoj Litoměřice"A" 2081 0
2010/2011 3 B ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1865 Dusbaba Karel SKD Průmstav-stavby SO"A" 2105 ½
2010/2011 2 Č ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1865 Tilgner Marcel ŠK Viamont Teplice"B" 1927 ½
2010/2011 1 B ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1865 Mazánek Kamil ŠK Střelnice Kadaň 2097 0
2010/2011 8 Č Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1865 Sýkora Petr Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2036 1
2009/2010 11 Č ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1828 Dusbaba Karel ŠK Teplice"B" 2012 0
2009/2010 10 B ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1828 Jeníček Emil ŠK Union Louny"A" 2072 0
2009/2010 9 Č ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1828 Matoušek Aleš TJ Chlumec"A" 1990 ½
2009/2010 8 B ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1828 Rozšafný Michal ŠK Teplice"C" 1724 ½
2009/2010 7 B ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1828 Svoboda Jan TJ Lokomotiva Most 1987 0
2009/2010 6 Č ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1828 Blažek Jaroslav ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1797 1
2009/2010 5 B ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1828 Mrišo Miloš TJ Sj.Litoměřice"A" 1882 1
2009/2010 4 Č ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1828 Ta Van Duy ŠK Most"A" 1704 ½
2009/2010 3 B ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1828 Kučera Petr ŠK Střelnice Kadaň 1951 0
2009/2010 2 Č ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1828 Kindl František TJ Sokol Údlice 1933 0
2009/2010 1 B ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1828 Nejedlo Josef Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1962 0
2009/2010 9 Č ŠK Spartak Ústí n.L. 1828 Dvořák Jan Sokol Praha Kobylisy 2174 0
2008/2009 11 B ŠK Sp.Ústí"B" 1897 Valenta Petr ŠK Most"A" 1905 0
2008/2009 10 Č ŠK Sp.Ústí"B" 1897 Červinka Jan TJ Tatran Podbořany"A" 1828 0
2008/2009 9 B ŠK Sp.Ústí"B" 1897 Valeš Václav SK Děčín"A" 2156 0
2008/2009 8 Č ŠK Sp.Ústí"B" 1897 Svoboda Jaroslav TJ Lokomotiva Most 1993 0
2008/2009 7 Č ŠK Sp.Ústí"B" 1897 Drbal Petr Sj.Litoměřice"B" 1692 1
2008/2009 6 B ŠK Sp.Ústí"B" 1897 Císař Jiří ŠK Střelnice Kadaň"A" 1891 0
2008/2009 5 Č ŠK Sp.Ústí"B" 1897 Ledvina Jiří ŠK Teplice"C" 1951 1
2008/2009 4 B ŠK Sp.Ústí"B" 1897 Král David ŠK Teplice"B" 1988 0
2008/2009 3 Č ŠK Sp.Ústí"B" 1897 Miškovský Pavel ŠK Union Louny"A" 2072 ½
2008/2009 2 B ŠK Sp.Ústí"B" 1897 Chaloupka Martin Sj.Litoměřice"A" 1849 0
2008/2009 1 Č ŠK Sp.Ústí"B" 1897 Carboch Ladislav ŠK Sp.Ústí"C" 1726 1
2008/2009 11 Č ŠK Sp.Ústí n.L."A" 1897 Oreský Jan 1.Novoborský ŠK"C" 2084 0
2008/2009 6 Č ŠK Sp.Ústí n.L."A" 1897 Štěpánek Svatopluk ŠK Sokol Vyšehrad"B" 1892 0
2008/2009 4 Č ŠK Sp.Ústí n.L."A" 1897 Pecka František Slovan Jirkov"A" 2057 0
2007/2008 11 Č ŠK Sp.Ústí n.L.B 1917 Berežný Jan TJ Glaverbel Czech Teplice 1838 ½
2007/2008 10 B ŠK Sp.Ústí n.L.B 1917 Papay Jindřich SK Děčín A 2048 0
2007/2008 9 Č ŠK Sp.Ústí n.L.B 1917 Pecka František Slovan Jirkov A 2049 ½
2007/2008 8 B ŠK Sp.Ústí n.L.B 1917 Chaloupka František TJ Sj.Litoměřice A 2030 0
2007/2008 7 Č ŠK Sp.Ústí n.L.B 1917 Budil Zdeněk TJ Lokomotiva Most 1949 1
2007/2008 6 B ŠK Sp.Ústí n.L.B 1917 Řehák Jakub ŠK Most A 1918 0
2007/2008 5 Č ŠK Sp.Ústí n.L.B 1917 Drobný Zbyněk ŠK Louny A 1916 1
2007/2008 4 B ŠK Sp.Ústí n.L.B 1917 Černý Jakub SK Děčín B 1701 1
2007/2008 3 Č ŠK Sp.Ústí n.L.B 1917 Pastva Tomáš TJ Bonex Teplice B 1916 1
2007/2008 2 B ŠK Sp.Ústí n.L.B 1917 Blažek Jaroslav ŠO TJ Tatran Podbořany A 1805 ½
2007/2008 1 B ŠK Sp.Ústí n.L.B 1917 Hlavatý Radek TJ Svádov-Olšinky A 1842 0
2007/2008 11 Č ŠK Ústí n.L Lácha Josef ŠK ČSOB "B" 0
2006/2007 8 B ŠK Spartak Ústí n.L."A" 1927 Volf Jaromír ŠK Rakovník 2057 0
2006/2007 11 Č ŠK Sp.Ústí n.L."B" 1927 Končel Karel ŠK Most"A" 1740 ½
2006/2007 10 B ŠK Sp.Ústí n.L."B" 1927 Pekař František SK Děčín"B" 1909 ½
2006/2007 9 B ŠK Sp.Ústí n.L."B" 1927 Svoboda Jan TJ Lokomotiva Most "A" 2004 1
2006/2007 8 Č ŠK Sp.Ústí n.L."B" 1927 Reitinger Jan Marty Baník Most 1793 ½
2006/2007 7 B ŠK Sp.Ústí n.L."B" 1927 Poloprutský Ladislav TJ Slovan Jirkov 1730 ½
2006/2007 6 Č ŠK Sp.Ústí n.L."B" 1927 Mindoš Jan ŠK Chemopetrol Litvínov 1888 ½
2006/2007 5 B ŠK Sp.Ústí n.L."B" 1927 Lokomotiva Most "B" 1
2006/2007 4 Č ŠK Sp.Ústí n.L."B" 1927 Krejčí Vladimír TJ Šachy Povrly 1752 0
2006/2007 3 B ŠK Sp.Ústí n.L."B" 1927 Šťastný Petr TJ Bonex Teplice "B" 2060 0
2006/2007 2 Č ŠK Sp.Ústí n.L."B" 1927 Ježil Pavel TJ Sokol Údlice 1749 1
2006/2007 1 B ŠK Sp.Ústí n.L."B" 1927 Kudera Jiří TJ Lovochemie Lovosice 1990 1
2005/2006 7 B ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 1942 Kurka František TJ Bonex Teplice 2166 0
2005/2006 11 Č Sp.Ustí n.L.B"" 1942 Hloušek Zdeněk Slávia DěčínA"" 1722 1
2005/2006 10 B Sp.Ustí n.L.B"" 1942 Budil Zdeněk Loko MostB"" 1933 ½
2005/2006 9 Č Sp.Ustí n.L.B"" 1942 Zítek Miroslav Sokol Údlice 1857 ½
2005/2006 8 B Sp.Ustí n.L.B"" 1942 Chaloupka Vladimír Sj.LitoměřiceA"" 1974 0
2005/2006 7 B Sp.Ustí n.L.B"" 1942 Mindoš Jan CHP Litvínov ½
2005/2006 6 Č Sp.Ustí n.L.B"" 1942 Rudolf Petr Slovan Jirkov 1880 1
2005/2006 5 B Sp.Ustí n.L.B"" 1942 Bumba Petr SK Demas DěčínB"" 1852 0
2005/2006 4 Č Sp.Ustí n.L.B"" 1942 Seliger Bedřich Bonex TepliceB"" 1981 1
2005/2006 3 B Sp.Ustí n.L.B"" 1942 Pospíšil Petr Sj.LitoměřiceB"" 1609 1
2005/2006 2 Č Sp.Ustí n.L.B"" 1942 Carboch Ladislav Sp.Ústí n.LC"" 1783 1
2004/2005 11 Č ŠK Sp.Ústí n.L.A" 1947 Havránek Tomáš SK Demas DěčínA" 2072 ½
2004/2005 10 B ŠK Sp.Ústí n.L.A" 1947 Vlček Marek Caissa Úholičky 1855 ½
2004/2005 8 B ŠK Sp.Ústí n.L.A" 1947 Reitingerová Iveta TJ SSZŠ Litvínov 1871 0
2004/2005 7 Č ŠK Sp.Ústí n.L.A" 1947 Kameník Robert TJ Bohemians B" 2027 1
2004/2005 6 B ŠK Sp.Ústí n.L.A" 1947 Flek Vladislav TJ PankrácB" 2049 ½
2004/2005 5 Č ŠK Sp.Ústí n.L.A" 1947 Krajíc Karel Marty Baník Most 1981 ½
2004/2005 11 B Sp.Ústí n.L. "B" 1947 Strašlipka Jiří Glaverbel Teplice 1704 1
2004/2005 10 Č Sp.Ústí n.L. "B" 1947 Tichý Vladimír Sokol Údlice "A" 2004 ½
2004/2005 9 B Sp.Ústí n.L. "B" 1947 Purkyt Jaroslav SK Demas Děčín "B" 1812 ½
2004/2005 8 Č Sp.Ústí n.L. "B" 1947 Vlček Josef Bonex Teplice "B" 1943 1
2004/2005 7 B Sp.Ústí n.L. "B" 1947 Rudolf Petr Slovan Jirkov 1864 0
2004/2005 5 Č Sp.Ústí n.L. "B" 1947 Majerik Vladimír Union Louny "A" 2080 ½
2004/2005 4 B Sp.Ústí n.L. "B" 1947 Dvořák Jaroslav CHP Litvínov 1970 ½
2004/2005 2 B Sp.Ústí n.L. "B" 1947 Chaloupka František Sj.Litoměřice "A" 1948 0
2003/2004 10 Č ŠK Sp.Ústí n.L.A" 1934 Janda Jiří Sokol KobylisyA" 2105 0
2003/2004 4 Č ŠK Sp.Ústí n.L.A" 1934 Špírek Adam TJ Loko MostA" 2070 0
2003/2004 11 Č Sp.Ústí n.L. 1934 Miškovský Pavel SSZŠ Litvínov 2084 ½
2003/2004 10 B Sp.Ústí n.L. 1934 Drobný Zbyněk ŠK Union Louny 1948 ½
2003/2004 9 Č Sp.Ústí n.L. 1934 Mrnka Jan CHP Litvínov 1923 0
2003/2004 8 B Sp.Ústí n.L. 1934 Liška Jiří Ing. Sokol Údlice 2053 1
2003/2004 7 Č Sp.Ústí n.L. 1934 Köchert Bedřich Glaverbel Teplice 1752 ½
2003/2004 6 B Sp.Ústí n.L. 1934 Popper Tomáš Sj.Litoměřice 1989 1
2003/2004 5 Č Sp.Ústí n.L. 1934 Dvořák Stanislav Bonex Teplice 1943 0
2003/2004 4 B Sp.Ústí n.L. 1934 Srkal Miroslav Tatran Podbořany 1692 1
2003/2004 3 B Sp.Ústí n.L. 1934 Ederer Karel Loko Ústí n.L. 1903 ½
2003/2004 1 B Sp.Ústí n.L. 1934 Líbal František SK Demas Děčín 2041 1