Hráč Friml Antonín

Friml Antonín

User Pic
Jméno: Friml Antonín
Oddíl: TJ Sokol Litvínov-Lom.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2023
Elo mezinárodní: 2041
ID: 715
FIDE ID: 309583
Rok narození: 1953
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2009 2053 Krásný Drahomír ŠO TJ Klášterec n.O 1868 1876 0
2017/2018 10 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2023 2053 Nováček Jan ŠK Sj.Litoměřice"B" 2086 2108 0
2017/2018 9 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2023 2053 Mitura Karel ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2175 2157 0
2017/2018 6 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2031 2053 Tureček Václav ŠK Šachy Chlumec"A" 1856 1942 0
2017/2018 5 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2031 2053 Budil Zdeněk Chess Most"B" 1913 1915 1
2017/2018 4 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2023 2053 Hlavatý Jiří Sportis Svádov-Olšinky"A" 2059 2045 1
2017/2018 3 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2023 2053 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2135 2121 0
2017/2018 2 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2023 2053 Krivoš Rudolf Šachy Povrly 1837 1855 1
2017/2018 1 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2025 2051 Sova Ondřej ŠK Magic Žatec"A" 1899 1858 ½
2015/2016 11 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 2024 2077 Freimann Milan Bystransti jezdci "A" 1676 1750 1
2015/2016 10 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 2024 2077 Cako Laszlo Sokol Udlice "D" 2122 ½
2015/2016 9 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 2024 2077 Kozák Karel SO TJ Klasterec n. O. "A" 1925 1931 1
2015/2016 8 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 2024 2077 Kozlovský Libor SK Magic Zatec "A" 1942 1945 0
2015/2016 7 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 2024 2077 Urban Miroslav SK DDM Postoloprty 1778 1805 0
2015/2016 6 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 2024 2077 Reitinger Petr SK UNION Louny "B" 1963 2003 1
2015/2016 5 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 2024 2077 Horák Aleš Slovan Jirkov "B" 2064 1972 0
2015/2016 4 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 2024 2077 Richter Miroslav SK Stropnik Osek "A" 1904 1924 ½
2015/2016 3 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 2024 2077 Kalužný Matyáš Sokol Udlice "C" 2126 2114 ½
2015/2016 2 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 2024 2077 Štich Jan CHESS Most "D" 1811 1892 1
2015/2016 1 TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 2024 2077 Hanzlík Daniel TJ Sokol Litvinov-Lom "B" 1801 1805 1
2014/2015 11 CHESS MOST "A" 2068 2099 Chaloupka Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2074 2084 ½
2014/2015 10 CHESS MOST "A" 2068 2099 Jandourek Lukáš NERATOVICE 2228 2221 ½
2014/2015 9 CHESS MOST "A" 2068 2099 Papay Marek SK Děčín 2006 2015 ½
2014/2015 8 CHESS MOST "A" 2068 2099 Novotný Jaroslav Šachklub AD Jičín "C" 2196 2191 1
2014/2015 7 CHESS MOST "A" 2068 2099 Kubín Vladimír Sokol Mladá Boleslav 2036 2032 0
2014/2015 6 CHESS MOST "A" 2068 2099 Kovář Jan ŠK Teplice 2025 2031 0
2014/2015 5 CHESS MOST "A" 2068 2099 Kupšovský Václav ŠK Spartak Ústí nad Labem 2012 1988 1
2014/2015 4 CHESS MOST "A" 2068 2099 Švejdar Luděk Sokol Bakov nad Jizerou 1973 1966 0
2014/2015 3 CHESS MOST "A" 2068 2099 Zima Jan ŠK ZIKUDA Turnov "B" 1881 2003 ½
2014/2015 1 CHESS MOST "A" 2068 2099 Kastl Daniel CHESS MOST "B" 1814 1804 1
2014/2015 11 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2068 2099 Kalužný Matyáš Sokol Údlice "A" 1988 1988 0
2014/2015 10 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2068 2099 Kuchař Tomáš Chess Most "C" 1966 1879 1
2014/2015 9 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2068 2099 Wichs Jakub Šachy Povrly 2097 2107 ½
2014/2015 8 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2068 2099 Mazánek Kamil ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 2130 2132 0
2014/2015 7 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2068 2099 Janda Zdeněk SK Děčín "B" 2178 2163 ½
2014/2015 6 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2068 2099 Horák Aleš Slovan Jirkov 1998 2025 1
2014/2015 5 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2068 2099 Říha Jaroslav ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2037 2085 1
2014/2015 4 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2068 2099 Ráliš Petr TJ Tatran Podbořany "A" 2228 2224 ½
2014/2015 3 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2068 2099 Rubeš Jan Teplice "B" 2206 2240 1
2014/2015 2 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2068 2099 Volek Radomír Union Louny "A" 2028 2032 0
2014/2015 1 TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2068 2099 Häusler Milan SK Šachy Chlumec "A" 2041 2038 1
2013/2014 11 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2093 2101 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2206 2194 ½
2013/2014 10 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2093 2101 Liška Jiří 1. Novoborský ŠK "C" 1865 1927 0
2013/2014 9 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2093 2101 Chochol Libor ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2177 2181 1
2013/2014 8 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2093 2101 Drábek Vojtěch TJ NERATOVICE 2218 2210 1
2013/2014 7 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2093 2101 Froněk Vítězslav ŠK Slavoj Litoměřice 2056 2072 0
2013/2014 6 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2093 2101 Hrbolka Ladislav CHESS MOST 2156 2166 0
2013/2014 5 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2093 2101 Vevera Radek TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2120 2118 1
2013/2014 4 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2093 2101 Rubeš Jan ŠK Teplice 2142 2156 1
2013/2014 3 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2093 2101 Krtouš Zdeněk Desko Liberec 2039 2066 1
2013/2014 2 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2093 2101 Valeš Václav SK Děčín 2123 2112 0
2013/2014 1 TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2093 2101 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2079 2074 ½
2013/2014 11 ŠK Teplice "B" 2093 2101 Hrbolka Ladislav Chess Most "B" 2156 2166 ½
2013/2014 10 ŠK Teplice "B" 2093 2101 Smolík Boris Chess Most "C" 1954 1940 ½
2013/2014 9 ŠK Teplice "B" 2093 2101 Balín Jan ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2309 2319 0
2013/2014 8 ŠK Teplice "B" 2093 2101 Říha Jaroslav ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2028 2067 ½
2013/2014 6 ŠK Teplice "B" 2093 2101 Horák Jiří Slovan Jirkov 2175 2176 0
2013/2014 5 ŠK Teplice "B" 2093 2101 Sochor Jiří TJ Šachy Povrly 2277 2267 0
2013/2014 4 ŠK Teplice "B" 2093 2101 Sejkora Vlastimil SK Děčín "B" 2234 2220 0
2013/2014 3 ŠK Teplice "B" 2093 2101 Toman Ondřej ŠO TJ Klášterec n.O. 2080 2057 ½
2013/2014 2 ŠK Teplice "B" 2093 2101 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice "A" 2097 2126 ½
2013/2014 1 ŠK Teplice "B" 2093 2101 Kozák Miloš ŠK Sj.Litoměřice "B" 2157 2147 ½
2012/2013 11 TJ Sokol Litvínov - Lom 2102 2100 Soukup Jiří Karlovarský šachklub Tietz “A“ 2312 2280 0
2012/2013 10 TJ Sokol Litvínov - Lom 2102 2100 Holeš Michal Karlovarský šachklub Tietz “B“ 1941 1965 0
2012/2013 9 TJ Sokol Litvínov - Lom 2102 2100 Pokrupa Marek ŠAKAL Kozolupy 2210 2214 ½
2012/2013 8 TJ Sokol Litvínov - Lom 2102 2100 Albul Olexij ŠK Tachov 2099 2094 1
2012/2013 7 TJ Sokol Litvínov - Lom 2102 2100 Haman Jakub ŠK Kladno 2129 2143 0
2012/2013 6 TJ Sokol Litvínov - Lom 2102 2100 Kameník Martin Chess Most B 2044 2052 1
2012/2013 5 TJ Sokol Litvínov - Lom 2102 2100 Paganik Pavel Chess Most A 2267 2268 1
2012/2013 4 TJ Sokol Litvínov - Lom 2102 2100 Štaif Martin TJ Sokol Plzeň-Letná 2063 2034 1
2012/2013 3 TJ Sokol Litvínov - Lom 2102 2100 Škut Michal ŠK Sokol Klatovy 2026 2082 1
2012/2013 2 TJ Sokol Litvínov - Lom 2102 2100 Šimůnek Aleš ŠK Líně/Sokol Plzeň 1 2212 2213 1
2012/2013 1 TJ Sokol Litvínov - Lom 2102 2100 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2228 2223 0
2012/2013 11 ŠK Teplice"B" 2102 2100 Balín Jan ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2316 2322 0
2012/2013 10 ŠK Teplice"B" 2102 2100 Dusbaba Karel SKD Průmstav-stavby SO"A" 2135 2160 1
2012/2013 9 ŠK Teplice"B" 2102 2100 Nudčenko Karel ŠK Union Louny"A" 2068 2063 0
2012/2013 8 ŠK Teplice"B" 2102 2100 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice"A" 2267 2268 1
2012/2013 7 ŠK Teplice"B" 2102 2100 Janda Zdeněk SK Děčín"B" 2097 2113 1
2012/2013 6 ŠK Teplice"B" 2102 2100 Horák Jiří Slovan Jirkov"A" 2192 2189 ½
2012/2013 5 ŠK Teplice"B" 2102 2100 Mrnka Jan Chess Most"D" 2052 2053 1
2012/2013 4 ŠK Teplice"B" 2102 2100 Trejbal Stanislav Slavoj Litoměřice"A" 2119 2105 0
2012/2013 3 ŠK Teplice"B" 2102 2100 Kšána Václav Chess Most"C" 2127 2120 0
2012/2013 2 ŠK Teplice"B" 2102 2100 Sochor Jiří TJ Šachy Povrly 2242 2228 0
2012/2013 1 ŠK Teplice"B" 2102 2100 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2178 2186 0
2011/2012 11 TJ Sokol Litvínov A 2126 2124 Budil Zdeněk Chess Most B 2001 2001 1
2011/2012 10 TJ Sokol Litvínov A 2126 2124 Kšána Václav Sj.Litoměřice A 2136 2126 ½
2011/2012 9 TJ Sokol Litvínov A 2126 2124 Häusler Milan TJ Chlumec A 2052 2027 1
2011/2012 8 TJ Sokol Litvínov A 2126 2124 Vrchotka Josef ŠK Teplice B 2035 2016 ½
2011/2012 7 TJ Sokol Litvínov A 2126 2124 Wichs Jakub TJ Šachy Povrly 2077 2094 1
2011/2012 6 TJ Sokol Litvínov A 2126 2124 Švarc Roman Slovan Jirkov A 2093 2073 1
2011/2012 5 TJ Sokol Litvínov A 2126 2124 Havránek Tomáš Průmstav Svádov-Olšinky A 2039 2053 0
2011/2012 4 TJ Sokol Litvínov A 2126 2124 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny A 1959 1952 ½
2011/2012 3 TJ Sokol Litvínov A 2126 2124 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 1970 1942 1
2011/2012 2 TJ Sokol Litvínov A 2126 2124 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L B 1860 1925 1
2011/2012 1 TJ Sokol Litvínov A 2126 2124 Korsa Jindřich ŠO TJ Tatran Podbořany A 2121 2118 1
2011/2012 11 ŠK Teplice 2126 2124 Erban Tomáš Sokol Praha Vršovice 2130 2125 0
2011/2012 10 ŠK Teplice 2126 2124 Hüttner Miloš Karlovarský šachklub Tietz 2027 1986 ½
2011/2012 9 ŠK Teplice 2126 2124 Hlaváč Rudolf TJ Baník Sokolov ŠO 2035 2018 0
2011/2012 8 ŠK Teplice 2126 2124 Pešek Radomír CHESS MOST 2046 2058 1
2011/2012 7 ŠK Teplice 2126 2124 Jína Jiří 1. Novoborský ŠK "C" 2126 2099 0
2011/2012 6 ŠK Teplice 2126 2124 Chrz Pavel Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2094 2077 ½
2011/2012 5 ŠK Teplice 2126 2124 Kánský Pavel SK Děčín 2108 2118 1
2011/2012 4 ŠK Teplice 2126 2124 Bargel Martin TJ Neratovice 2162 2146 0
2011/2012 3 ŠK Teplice 2126 2124 Gutman Petr ŠK Kladno 2122 2118 0
2011/2012 2 ŠK Teplice 2126 2124 Chmelík Jiří MARTY Baník Most 2040 2061 ½
2011/2012 1 ŠK Teplice 2126 2124 Maršálek Luboš ŠK Kralupy 2020 2012 1
2010/2011 11 ŠK Viamont Teplice 2138 Chochol Libor Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2143 0
2010/2011 10 ŠK Viamont Teplice 2138 Haman Jakub ŠK Kladno 2010 0
2010/2011 9 ŠK Viamont Teplice 2138 Papay Marek SK Děčín 2029 1
2010/2011 8 ŠK Viamont Teplice 2138 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz 2111 0
2010/2011 7 ŠK Viamont Teplice 2138 Grussová Helena TJ Baník Hexion Sokolov 1985 ½
2010/2011 6 ŠK Viamont Teplice 2138 Kučera Jaroslav 1. Novoborský ŠK "C" 1959 1
2010/2011 5 ŠK Viamont Teplice 2138 Volek Radomír ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 2051 ½
2010/2011 4 ŠK Viamont Teplice 2138 Soukal Rudolf Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2093 ½
2010/2011 3 ŠK Viamont Teplice 2138 Pletánek Jan ERA-Poštovní spořitelna "B" 2211 0
2010/2011 2 ŠK Viamont Teplice 2138 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1870 1
2010/2011 11 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2138 Papay Marek DDM Most"B" 2029 ½
2010/2011 10 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2138 Trejbal Stanislav TJ Slavoj Litoměřice"A" 2117 ½
2010/2011 9 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2138 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2143 1
2010/2011 7 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2138 Nudčenko Karel ŠK Union Louny"A" 2092 0
2010/2011 6 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2138 Kudrlička Ladislav ŠK Viamont Teplice"B" 2048 1
2010/2011 5 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2138 Horák Jiří Slovan Jirkov"A" 2251 0
2010/2011 4 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2138 Šišák Richard ŠK Střelnice Kadaň 2080 1
2010/2011 3 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2138 Sochor Jiří TJ Šachy Povrly 2293 1
2010/2011 2 TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2138 Vágner Tomáš DDM Most"A" 2271 0
2009/2010 11 TJ SSZŠ Litvínov 2145 Petr Jan TJ Pankrác B 2211 ½
2009/2010 10 TJ SSZŠ Litvínov 2145 Kameník Martin MARTY Baník Most 2029 ½
2009/2010 9 TJ SSZŠ Litvínov 2145 Umanec Filip TJ Neratovice 2171 1
2009/2010 8 TJ SSZŠ Litvínov 2145 Sejkora Vlastimil SK Děčín A 2181 1
2009/2010 7 TJ SSZŠ Litvínov 2145 Krejčík Jiří Karlovarský Tietz A 2163 1
2009/2010 6 TJ SSZŠ Litvínov 2145 Hlaváček Tomáš Karlovarský Tietz B 2010 0
2009/2010 5 TJ SSZŠ Litvínov 2145 Šimek Petr Sokol Praha Kobylisy 2269 0
2009/2010 4 TJ SSZŠ Litvínov 2145 Mazánek Kamil Slovan Jirkov 2125 ½
2009/2010 3 TJ SSZŠ Litvínov 2145 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK C 2133 1
2009/2010 2 TJ SSZŠ Litvínov 2145 Růžička Václav ŠK Kladno A 2082 1
2009/2010 1 TJ SSZŠ Litvínov 2145 Körschner Miroslav ŠK Spartak Ústí n.L. 2137 0
2009/2010 11 ŠK Teplice"B" 2145 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1979 0
2009/2010 10 ŠK Teplice"B" 2145 Balín Jan ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2328 0
2009/2010 9 ŠK Teplice"B" 2145 Soural Jan TJ Sj.Litoměřice"A" 2217 ½
2009/2010 8 ŠK Teplice"B" 2145 Klement Lukáš ŠK Most"A" 2130 0
2009/2010 7 ŠK Teplice"B" 2145 Nechyba Ilja ŠK Střelnice Kadaň 2005 1
2009/2010 6 ŠK Teplice"B" 2145 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice 2294 0
2009/2010 5 ŠK Teplice"B" 2145 Janda Zdeněk Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2161 1
2009/2010 4 ŠK Teplice"B" 2145 Vágner Tomáš TJ Lokomotiva Most 2305 ½
2009/2010 3 ŠK Teplice"B" 2145 Nudčenko Karel ŠK Union Louny"A" 2100 0
2009/2010 2 ŠK Teplice"B" 2145 Soukal Vladimír TJ Chlumec"A" 2012 0
2009/2010 1 ŠK Teplice"B" 2145 Bayer Radek ŠK Teplice"C" 2085 1
2008/2009 11 ŠK Teplice"B" 2153 Hrbolka Ladislav TJ Lokomotiva Most 2165 1
2008/2009 10 ŠK Teplice"B" 2153 Louček Vlastimil ŠK Union Louny"A" 2272 1
2008/2009 9 ŠK Teplice"B" 2153 Trejbal Stanislav Sj.Litoměřice"A" 2083 1
2008/2009 8 ŠK Teplice"B" 2153 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí"C" 1995 1
2008/2009 7 ŠK Teplice"B" 2153 Tuma Jakub ŠK Most"A" 2132 0
2008/2009 6 ŠK Teplice"B" 2153 Balín Jan TJ Tatran Podbořany"A" 2298 0
2008/2009 5 ŠK Teplice"B" 2153 Havránek Miroslav SK Děčín"A" 2206 ½
2008/2009 4 ŠK Teplice"B" 2153 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí"B" 2196 0
2008/2009 2 ŠK Teplice"B" 2153 Paganik Pavel ŠK Střelnice Kadaň"A" 2282 1
2008/2009 1 ŠK Teplice"B" 2153 Bayer Radek ŠK Teplice"C" 2086 1
2008/2009 11 TJ SSZŠ Litvínov 2153 Pokorný Milan TJ Bohemians Praha"B" 2198 0
2008/2009 10 TJ SSZŠ Litvínov 2153 Kratochvíl Jakub Baník Hexion Sokolov 2087 0
2008/2009 9 TJ SSZŠ Litvínov 2153 Völfl Zdeněk 1.Novoborský ŠK"C" 2244 ½
2008/2009 8 TJ SSZŠ Litvínov 2153 Gutman Petr ŠK Kladno"A" 2097 0
2008/2009 7 TJ SSZŠ Litvínov 2153 Kšána Václav Marty Baník Most 2061 ½
2008/2009 6 TJ SSZŠ Litvínov 2153 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2258 0
2008/2009 5 TJ SSZŠ Litvínov 2153 Klement Lukáš ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2097 0
2008/2009 4 TJ SSZŠ Litvínov 2153 Groh Jiří ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2154 ½
2008/2009 3 TJ SSZŠ Litvínov 2153 Lorenc Tomáš Karlovarský šachklub Tietz"A" 2093 0
2008/2009 2 TJ SSZŠ Litvínov 2153 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov"A" 2091 1
2008/2009 1 TJ SSZŠ Litvínov 2153 Purnoch Josef TJ Neratovice 2193 ½
2007/2008 11 TJ Bonex Teplice B 2120 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov A 2075 ½
2007/2008 9 TJ Bonex Teplice B 2120 Cichý Miroslav TJ Lokomotiva Most 2106 1
2007/2008 8 TJ Bonex Teplice B 2120 Hamala Miroslav ŠK Most A 1961 ½
2007/2008 7 TJ Bonex Teplice B 2120 Švarc Roman ŠK Louny A 2116 ½
2007/2008 6 TJ Bonex Teplice B 2120 Železný Jiří SK Děčín B 1961 1
2007/2008 5 TJ Bonex Teplice B 2120 Tureček Václav TJ Svádov-Olšinky A 2002 1
2007/2008 4 TJ Bonex Teplice B 2120 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran Podbořany A 2270 0
2007/2008 3 TJ Bonex Teplice B 2120 Přibyl Jakub ŠK Sp.Ústí n.L.B 2107 1
2007/2008 2 TJ Bonex Teplice B 2120 Porebski Stanislav TJ Glaverbel Czech Teplice 2076 1
2007/2008 1 TJ Bonex Teplice B 2120 Reitinger Petr SK Děčín A 2083 0
2007/2008 11 TJ SSZŠ Litvínov Vanka Miloslav Bohemians Praha B 1
2007/2008 10 TJ SSZŠ Litvínov Hlavsa Petr ŠK Sokol Vyšehrad "C" 1
2007/2008 9 TJ SSZŠ Litvínov Muroň Miroslav ŠK DA Praha A 0
2007/2008 8 TJ SSZŠ Litvínov Kovář Vojtěch ŠK ČSOB "B" 1
2007/2008 7 TJ SSZŠ Litvínov Vojtěch Jaroslav ŠK Karlovy Vary A 0
2007/2008 6 TJ SSZŠ Litvínov Kozlovský Libor ŠK Rakovník ½
2007/2008 5 TJ SSZŠ Litvínov Kratochvíl Jakub Baník Hexion Sokolov 1
2007/2008 4 TJ SSZŠ Litvínov Sochor Jiří TJ Bonex Teplice 0
2007/2008 3 TJ SSZŠ Litvínov Krsek Tomáš ŠK Ústí n.L 1
2007/2008 2 TJ SSZŠ Litvínov Kšána Václav Marty Baník Most ½
2007/2008 1 TJ SSZŠ Litvínov Paulovič Martin TJ Sokol Praha-Kobylisy A 0
2006/2007 11 TJ SSZŠ Litvínov 2196 Pokorný Petr ČSOB"B" 2237 ½
2006/2007 10 TJ SSZŠ Litvínov 2196 Toman Jaroslav ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2151 0
2006/2007 9 TJ SSZŠ Litvínov 2196 Kalous Miroslav Bohemians Praha "B" 2131 1
2006/2007 8 TJ SSZŠ Litvínov 2196 Koubek Václav TJ Neratovice 2134 ½
2006/2007 6 TJ SSZŠ Litvínov 2196 Hula Lukáš TJ Slavoj Litoměřice"A" 2110 0
2006/2007 5 TJ SSZŠ Litvínov 2196 Sochor Jiří Bonex Teplice"A" 2253 0
2006/2007 4 TJ SSZŠ Litvínov 2196 Kolář Jáchym ŠK Union Louny"A" 2134 0
2006/2007 3 TJ SSZŠ Litvínov 2196 Vanko Jiří Baník Chemakryl Sokolov 2118 0
2006/2007 2 TJ SSZŠ Litvínov 2196 Plíva Vojtěch ŠK Rakovník 2052 0
2006/2007 11 ŠK Chemopetrol Litvínov 2196 Vaněk Tomáš TJ Bonex Teplice "B" 2221 1
2006/2007 10 ŠK Chemopetrol Litvínov 2196 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice 2257 0
2006/2007 9 ŠK Chemopetrol Litvínov 2196 Beneš Petr TJ Lovochemie Lovosice 2215 0
2006/2007 8 ŠK Chemopetrol Litvínov 2196 Pešek Radomír ŠK Most"A" 2130 ½
2006/2007 7 ŠK Chemopetrol Litvínov 2196 Kánský Pavel SK Děčín"B" 2178 ½
2006/2007 6 ŠK Chemopetrol Litvínov 2196 Krsek Tomáš ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2103 0
2006/2007 5 ŠK Chemopetrol Litvínov 2196 Vágner Tomáš Marty Baník Most 2250 0
2006/2007 4 ŠK Chemopetrol Litvínov 2196 Miškovský Pavel TJ Slovan Jirkov 2060 ½
2006/2007 3 ŠK Chemopetrol Litvínov 2196 Louček Vlastimil TJ Lokomotiva Most "A" 2270 ½
2006/2007 2 ŠK Chemopetrol Litvínov 2196 Marsa Jan Lokomotiva Most "B" 2100 ½
2006/2007 1 ŠK Chemopetrol Litvínov 2196 Sochor Jiří TJ Šachy Povrly 2253 0
2005/2006 11 TJ SSZŠ Litvínov 2189 Cichý Miroslav TJ Loko MostA"" 2096 1
2005/2006 10 TJ SSZŠ Litvínov 2189 Krsek Tomáš ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2142 1
2005/2006 9 TJ SSZŠ Litvínov 2189 Kánský Pavel SK Demas DěčínA"" 2136 1
2005/2006 8 TJ SSZŠ Litvínov 2189 Černý Martin ŠK ČSOBB"" 2217 1
2005/2006 7 TJ SSZŠ Litvínov 2189 Völfl Zdeněk 1.Novoborský B"" 2280 1
2005/2006 6 TJ SSZŠ Litvínov 2189 Mrnka Jan Marty Most 1994 0
2005/2006 5 TJ SSZŠ Litvínov 2189 Krejčík Jiří KŠT K.VaryA"" 2159 0
2005/2006 4 TJ SSZŠ Litvínov 2189 Vaněk Tomáš TJ Bonex Teplice 2130 0
2005/2006 3 TJ SSZŠ Litvínov 2189 Hlaváč Rudolf ŠK Rakovník 2135 1
2005/2006 2 TJ SSZŠ Litvínov 2189 Švarc Roman ŠK Louny 2145 ½
2005/2006 1 TJ SSZŠ Litvínov 2189 Mišičko Ján ŠK Kladno 2069 1
2005/2006 11 CHP Litvínov 2189 Paganik Pavel Sokol Údlice 2307 1
2005/2006 10 CHP Litvínov 2189 Popper Tomáš Sj.LitoměřiceB"" 2061 1
2005/2006 9 CHP Litvínov 2189 Nováček Jan Sj.LitoměřiceA"" 2117 1
2005/2006 8 CHP Litvínov 2189 Šulc Jaromír Sp.Ústí n.LC"" 2038 1
2005/2006 7 CHP Litvínov 2189 Erban Dušan Sp.Ustí n.L.B"" 2061 1
2005/2006 6 CHP Litvínov 2189 Louček Vlastimil Union LounyB"" 2192 ½
2005/2006 5 CHP Litvínov 2189 Horák Jiří Slovan Jirkov 2241 ½
2005/2006 4 CHP Litvínov 2189 Jedlička Jan Slávia DěčínA"" 2013 0
2005/2006 3 CHP Litvínov 2189 Kánský Pavel SK Demas DěčínB"" 2136 0
2005/2006 2 CHP Litvínov 2189 Marsa Jan Loko MostB"" 2072 0
2005/2006 1 CHP Litvínov 2189 Kovář Vojtěch Bonex TepliceB"" 2151 0
2004/2005 11 TJ SSZŠ Litvínov 2174 Petr Jan TJ PankrácB" 2196 ½
2004/2005 10 TJ SSZŠ Litvínov 2174 Chmelík Jiří Marty Baník Most 2057 0
2004/2005 8 TJ SSZŠ Litvínov 2174 Soukal Rudolf ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2187 0
2004/2005 7 TJ SSZŠ Litvínov 2174 Kozák Miloš ŠK ČSOBB" 2230 1
2004/2005 6 TJ SSZŠ Litvínov 2174 Vaculík Martin 1.Novoborský ŠKA" 2252 ½
2004/2005 5 TJ SSZŠ Litvínov 2174 Sejkora Vlastimil SK Demas DěčínA" 2195 1
2004/2005 4 TJ SSZŠ Litvínov 2174 Mintěl Milan Caissa Úholičky 1995 1
2004/2005 3 TJ SSZŠ Litvínov 2174 Blaháček Evžen TJ Krásná Lípa 2057 1
2004/2005 2 TJ SSZŠ Litvínov 2174 Kovář Vojtěch TJ Bonex Teplice A 2210 0
2004/2005 1 TJ SSZŠ Litvínov 2174 Pokorný Milan TJ Bohemians B" 2202 ½
2004/2005 11 CHP Litvínov 2174 Nováček Jan Sj.Litoměřice "A" 2154 1
2004/2005 10 CHP Litvínov 2174 Tachovský Pavel Bystřanští jezd "A" 1812 0
2004/2005 9 CHP Litvínov 2174 Porebski Stanislav Glaverbel Teplice 2170 ½
2004/2005 8 CHP Litvínov 2174 Paganik Pavel Sokol Údlice "A" 2260 0
2004/2005 7 CHP Litvínov 2174 Kánský Pavel SK Demas Děčín "B" 2153 1
2004/2005 6 CHP Litvínov 2174 Kurka František Bonex Teplice "B" 2166 ½
2004/2005 5 CHP Litvínov 2174 Horák Jiří Slovan Jirkov 2292 1
2004/2005 4 CHP Litvínov 2174 Erban Dušan Sp.Ústí n.L. "B" 2054 1
2004/2005 3 CHP Litvínov 2174 Louček Vlastimil Union Louny "A" 2247 1
2004/2005 2 CHP Litvínov 2174 Strauss Jindřich Slavia SČE Děčín "A" 1961 1
2004/2005 1 CHP Litvínov 2174 Dlouhý Martin Loko Most "B" 2056 1
2003/2004 10 CHP Litvínov 2196 Balín Kamil Tatran Podbořany 1973 ½
2003/2004 9 CHP Litvínov 2196 Chochol Libor Sp.Ústí n.L. 2148 1
2003/2004 8 CHP Litvínov 2196 Jeníček Jiří Slovan Jirkov 2044 1
2003/2004 7 CHP Litvínov 2196 Líbal František SK Demas Děčín 2041 1
2003/2004 6 CHP Litvínov 2196 Reitinger Petr SSZŠ Litvínov 2089 ½
2003/2004 5 CHP Litvínov 2196 Drobný Zbyněk ŠK Union Louny 1948 1
2003/2004 4 CHP Litvínov 2196 Ederer Karel Loko Ústí n.L. 1903 ½
2003/2004 3 CHP Litvínov 2196 Zítek Miroslav Sokol Údlice 1893 1
2003/2004 2 CHP Litvínov 2196 Porebski Stanislav Glaverbel Teplice 2136 ½
2003/2004 1 CHP Litvínov 2196 Hula Lukáš Sj.Litoměřice 2062 1