Hráč Hozda Max

Hozda Max

User Pic
Jméno: Hozda Max
Oddíl: Šachový oddíl TJ DUKLA Praha
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2033
Elo mezinárodní: 1988
ID: 47658
FIDE ID: 23725958
Rok narození: 2008
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2023/2024 10 OAZA loznice.cz B 2032 1898 Šimek Petr MGMBA Unichess 2291 2312 0 soutěž
2023/2024 7 OAZA loznice.cz B 1983 1898 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad 2161 2153 0 soutěž
2023/2024 6 OAZA loznice.cz B 1988 2072 Voříšek Jaroslav TJ Bohemians Praha 2273 2255 1 soutěž
2023/2024 3 OAZA loznice.cz B 2045 2072 Walek Petr TJ Neratovice 2236 2184 0 soutěž
2023/2024 11 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 1973 1898 Hudousek Vladimír ŠK Tachov 1831 1715 1 soutěž
2023/2024 10 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2032 1898 Kotleška Roman Sokol Tábor 1967 1941 ½ soutěž
2023/2024 9 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 1983 1898 Bára Jan ŠK Dopravní podnik Praha C-VŠFS 1682 1745 1 soutěž
2023/2024 7 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 1988 2072 Polák Michal ŠK Dvorec 2035 2031 1 soutěž
2023/2024 6 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 1988 2072 Novotný Michal Chess club Písek 2260 2204 0 soutěž
2023/2024 4 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 1976 2072 Folková Martina ŠK Líně B 2057 2026 1 soutěž
2023/2024 2 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2045 2072 Nový Daniel Šachový klub 64 Plzeň 1980 1939 1 soutěž
2023/2024 1 Šachový oddíl TJ Dukla Praha 2105 2072 Petr Jan TJ Pankrác B 2046 2053 ½ soutěž
2023/2024 7 TJ Kobylisy 1988 2072 Machka Vít ŠK Teplice 1709 1704 1 soutěž
2023/2024 6 TJ Kobylisy 1988 2072 Jirásko Miroslav ŠK DDM Ústí n.L. 2147 2056 ½ soutěž
2023/2024 5 TJ Kobylisy 1976 2072 Janouš Marek Šachový klub 64 Plzeň 2121 2062 0 soutěž
2023/2024 7 TJ Kobylisy 1973 1898 Němec Jáchym KOBEX Říčany B 2416 2314 0 soutěž
2023/2024 6 TJ Kobylisy 1973 1898 Šmolík Jáchym KOBEX Říčany A 2351 2311 0 soutěž
2023/2024 5 TJ Kobylisy 1973 1898 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek A 2446 2395 0 soutěž
2023/2024 4 TJ Kobylisy 1973 1898 Winter Ondřej ŠŠPM Lipky HK A 2171 2113 ½ soutěž
2023/2024 3 TJ Kobylisy 1988 2072 Janouš Marek Šachový klub 64 Plzeň 2139 2062 0 soutěž
2023/2024 11 Dukla B 1988 2072 Svačina Tobiáš SK OAZA Praha C 1990 1916 0 soutěž
2023/2024 9 Dukla B 1988 2072 Zákoucká Adéla ŠK Sokol Vyšehrad C 1887 1880 1 soutěž
2023/2024 8 Dukla B 1988 2072 Vičar Petr TJ Pankrác C 2058 2086 0 soutěž
2023/2024 7 Dukla B 1988 2072 Srba Milan Sokol Vršovice A 2035 2066 1 soutěž
2023/2024 5 Dukla B 1988 2072 Staněk Ondřej TJ Bohemians C 2053 2093 1 soutěž
2023/2024 4 Dukla B 1988 2072 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad D 2132 2117 ½ soutěž
2023/2024 3 Dukla B 1988 2072 Janda Jiří TJ Kobylisy B 2054 2067 ½ soutěž
2023/2024 2 Dukla B 1988 2072 Bartoš Jan Unichess D 2125 2129 ½ soutěž
2023/2024 1 Dukla B 1988 2072 Lupik Marina ŠK AURORA 2190 0 soutěž
2022/2023 11 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2067 1977 Nejdl Eduard QCC České Budějovice „B“ 1935 1910 ½ soutěž
2022/2023 10 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2067 1977 Turner Radek ŠK Líně „B“ 1993 1986 ½ soutěž
2022/2023 9 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2012 1977 Novotný Michal Chess club Písek 2251 2228 0 soutěž
2022/2023 7 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 1899 2033 Holý Filip ŠK 64 Plzeň 2118 2064 0 soutěž
2022/2023 5 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 1926 2033 Bostl František QCC České Budějovice „A“ 2102 2111 0 soutěž
2022/2023 4 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 1926 2033 Holub Adam Unichess Sekáček 1942 1894 0 soutěž
2022/2023 3 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 1942 2033 Trmal Jaroslav Šachový klub Příbram – Dubno 2077 2057 0 soutěž
2022/2023 2 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 1942 2033 Vojta Tomáš TJ Spartak Vlašim 2320 2291 0 soutěž
2022/2023 1 Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2013 2033 Šimůnek Filip Šachklub Sokol Klatovy 2178 2170 0 soutěž
2022/2023 7 TJ Kobylisy 1899 2033 Seidl Jan KŠ Říčany 1925 B 2101 1997 1 soutěž
2022/2023 6 TJ Kobylisy 1899 2033 Šmolík Jáchym KŠ Říčany 1925 A 2167 2279 0 soutěž
2022/2023 5 TJ Kobylisy 1926 2033 Juhaňák Daniel Siesta Labs Unichess 1981 2001 ½ soutěž
2022/2023 4 TJ Kobylisy 2029 1917 Dolenský Filip ŠK AD Jičín 2084 2017 0 soutěž
2022/2023 3 TJ Kobylisy 2029 1917 Macháček Jan Desko Liberec 2057 1968 1 soutěž
2022/2023 2 TJ Kobylisy 2029 1917 Hrazdira Matyáš Josef ŠK Teplice A 1700 1792 ½ soutěž
2022/2023 1 TJ Kobylisy 2029 1917 Werner Quan Hong Šachový klub DDM Ústí n.L. 1920 1917 ½ soutěž
2022/2023 7 TJ Kobylisy 1924 1977 Nezval Filip ŠK DURAS BVK Brno 2111 2080 0 soutěž
2022/2023 6 TJ Kobylisy 1924 1977 Lhotská Anna ŠK Světlá nad Sázavou A 2026 2165 ½ soutěž
2022/2023 5 TJ Kobylisy 1924 1977 Kolář Jan Šachy Krnov 2111 2035 1 soutěž
2022/2023 4 TJ Kobylisy 1924 1977 Dudek Vojtěch TJ Spartak Vlašim 2272 2167 1 soutěž
2022/2023 3 TJ Kobylisy 1899 2033 Juhaňák Daniel Siesta Labs Unichess 1985 2001 ½ soutěž
2022/2023 2 TJ Kobylisy 1926 2033 Hrazdira Matyáš Josef ŠK Teplice A 1782 1824 ½ soutěž
2022/2023 1 TJ Kobylisy 2029 1917 Macháček Jan Desko Liberec 2057 1968 1 soutěž
2022/2023 11 Dukla B 1899 2033 Pešout Jan TJ Pankrác D 2114 2130 ½ soutěž
2022/2023 10 Dukla B 1899 2033 Šmíd Miroslav TJ Bohemians B 2214 2208 0 soutěž
2022/2023 8 Dukla B 1899 2033 Novák Jindřich ŠK Mahrla A 2076 2092 0 soutěž
2022/2023 7 Dukla B 1899 2033 Adámek Zdeněk ŠK DP Praha C - VŠFS 2151 2158 1 soutěž
2022/2023 6 Dukla B 1899 2033 Seifarth Robert Sokol Vršovice A 2211 2199 1 soutěž
2022/2023 4 Dukla B 1899 2033 Staněk Ondřej TJ Bohemians C 2054 2089 1 soutěž
2022/2023 3 Dukla B 1899 2033 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2043 2006 0 soutěž
2022/2023 2 Dukla B 1899 2033 Formánek Martin TJ Kobylisy B 2177 2178 ½ soutěž
2021/2022 11 ŠO TJ DUKLA Praha 1822 1848 Korsa Jindřich TJ Tatran Podbořany 2024 2059 ½ soutěž
2021/2022 10 ŠO TJ DUKLA Praha 1959 1848 SK Děčín 1 soutěž
2021/2022 9 ŠO TJ DUKLA Praha 1901 1848 Kšána Václav ŠK Slavoj Litoměřice "A" 2192 2164 0 soutěž
2021/2022 8 ŠO TJ DUKLA Praha 1901 1848 Šura Jaroslav ŠK Slavoj Litoměřice "B" 2024 2014 1 soutěž
2021/2022 7 ŠO TJ DUKLA Praha 1861 1869 Musil Miroslav Karlovarský šachklub Tietz "A" 2038 2032 1 soutěž
2021/2022 6 ŠO TJ DUKLA Praha 1861 1869 Vaněk Jiří ŠK Sokol Vyšehrad "C" 1495 1774 1 soutěž
2021/2022 5 ŠO TJ DUKLA Praha 1822 1869 Kindl František TJ Sokol Údlice 1850 1873 1 soutěž
2021/2022 4 ŠO TJ DUKLA Praha 1822 1869 Jeníček Emil ŠK Teplice 2041 2051 ½ soutěž
2021/2022 3 ŠO TJ DUKLA Praha 1864 1869 Vrecion Jiří Český lev Kolešovice 2036 2028 1 soutěž
2021/2022 7 TJ Kobylisy 1861 1869 Kotál Vít ŠA VŠTE České Budějovice 1709 1726 1 soutěž
2021/2022 6 TJ Kobylisy 1861 1869 Langmajer Jan ŠK 64 Plzeň A 1941 1942 1 soutěž
2021/2022 5 TJ Kobylisy 1822 1869 Kormáňoš Samuel ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1529 1515 1 soutěž
2021/2022 4 TJ Kobylisy 1930 1869 Souček Jan Desko Liberec 1848 1898 0 soutěž
2021/2022 3 TJ Kobylisy 1930 1869 Werner Quan Hong ŠK Spartak DDM Ústí nad Labem 1762 1761 ½ soutěž
2021/2022 2 TJ Kobylisy 1930 1869 Hlavina Matouš KŠ Říčany 1925 2126 2115 0 soutěž
2021/2022 1 TJ Kobylisy 1930 1869 Rousek Jan Siesta Labs Unichess A 1869 1906 0 soutěž
2021/2022 3 TJ Kobylisy 1861 1869 Souček Jan Desko Liberec 1864 1898 0 soutěž
2021/2022 2 TJ Kobylisy 1822 1869 Hlavina Matouš KŠ Říčany 1925 2125 2115 0 soutěž
2021/2022 1 TJ Kobylisy 1930 1869 Rousek Jan Siesta Labs Unichess A 1869 1906 0 soutěž
2021/2022 5 Dukla E 1959 1848 Ruzyak Pavel GROP D 1967 1927 1 soutěž
2021/2022 3 Dukla E 1861 1869 Čimbora Matej ŠK DPP E - PORG 1839 0 1 soutěž
2021/2022 2 Dukla E 1861 1869 Železný Jan Sportovní klub Kbely A 1920 1871 1 soutěž
2019/2020 9 Dukla G 0 1331 Žamboch Roman ŠK Mlejn A 2030 2037 ½ soutěž
2019/2020 8 Dukla G 0 1331 Štván Marek DDM Praha 6 C 1608 1511 1 soutěž
2019/2020 6 Dukla G 0 1331 Beneš Stanislav TJ Kobylisy G 0 1516 0 soutěž
2019/2020 5 Dukla G 0 1331 Košař Milan USK Praha C 1553 1549 0 soutěž
2019/2020 4 Dukla G 0 1331 Zajíček Karel ŠK Sokol Vyšehrad H 1935 1944 0 soutěž
2019/2020 3 Dukla G 0 1331 Kolbušovský Petr ŠK DP Praha H - PORG 0 1361 1 soutěž
2019/2020 2 Dukla G 0 1331 Hataš Oldřich ŠK Bohnice D 1473 1682 ½ soutěž
2019/2020 8 Dukla F 0 1331 Hroděj Karel ŠK Smíchov B 0 1637 1 soutěž
2018/2019 11 Dukla G 0 1220 Vokůrka František GROP - F 0 1556 ½ soutěž
2018/2019 9 Dukla G 0 1220 Brejcha Blahomír TJ Kobylisy F 1547 1585 0 soutěž
2018/2019 8 Dukla G 0 1220 Rezek Filip SK OAZA Praha G 1402 1384 ½ soutěž
2018/2019 6 Dukla G 0 1220 Vašek Ivan Šachový klub Bohnice - D 0 1406 0 soutěž
2018/2019 4 Dukla G 0 1220 Gottlieb Miroslav ŠO Praga Praha D 0 1657 1 soutěž
2018/2019 2 Dukla G 0 1220 Janoušek Pavel ŠK Loko Praha D 0 1597 0 soutěž
2018/2019 1 Dukla G 0 1220 Plate Marion Helga ŠK Mlejn A 1632 1639 0 soutěž
2017/2018 11 ŠO TJ Dukla Praha F 0 1250 Stanke Petr SK OAZA Praha E 1345 1405 0 soutěž
2017/2018 10 ŠO TJ Dukla Praha F 0 1250 Šafařík Stanislav ŠK DP Praha G 0 1435 0 soutěž
2017/2018 9 ŠO TJ Dukla Praha F 0 1250 Vácha Martin ŠO Praga Praha C 1454 1500 0 soutěž
2017/2018 4 ŠO TJ Dukla Praha F 0 1250 Rodriguez Salvador ŠK Praha - Smíchov D 0 0 0 soutěž
2017/2018 3 ŠO TJ Dukla Praha F 0 1250 Slunský Petr ŠK Teplárna Malešice 1536 1616 0 soutěž
2017/2018 2 ŠO TJ Dukla Praha F 0 1250 Opatřil Petr ŠK Mlejn A 0 1296 0 soutěž