Hráč Reitinger Petr

Reitinger Petr

User Pic
Jméno: Reitinger Petr
Oddíl: Šachový klub Louny z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1989
Elo mezinárodní: 1962
ID: 1499
FIDE ID: 309311
Rok narození: 1959
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠK Louny"A" 1962 1989 Koval Nikita ŠK Teplice"B" 1621 1622 1
2019/2020 3 ŠK Louny"A" 1957 1989 Nováček Jan ŠK Sj.Litoměřice"B" 2046 2062 ½
2019/2020 2 ŠK Louny"A" 1957 1989 Tichý Lukáš TJ Sokol Údlice"B" 1977 1957 0
2019/2020 1 ŠK Louny"A" 1964 1989 Lešák Ondřej SK Děčín"B" 1888 1892 1
2019/2020 4 ŠK Louny "B" 1957 1989 Chmelík Jiří ŠK Slovan Jirkov "A" 1964 1972 ½
2019/2020 3 ŠK Louny "B" 1957 1989 Bidovský Petr ŠK DDM Postoloprty "A" 1638 1622 1
2019/2020 2 ŠK Louny "B" 1957 1989 Volf Michal ŠK Magic Žatec "B" 1947 1979 1
2019/2020 1 ŠK Louny "B" 1964 1989 Šťastný Jakub TJ Klášterec n. O. "B" 1789 1809 0
2018/2019 10 ŠK Union Louny"B" 1937 1982 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec"A" 2091 2064 0
2018/2019 8 ŠK Union Louny"B" 1938 1982 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2041 2018 ½
2018/2019 6 ŠK Union Louny"B" 1935 1982 Šebesta Jan Sportis Svádov/Olšinky"A" 1950 1939 1
2018/2019 5 ŠK Union Louny"B" 1935 1982 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice"B" 2236 2223 0
2018/2019 4 ŠK Union Louny"B" 1950 2015 Brejník Gustav ŠK Sj.Litoměřice"B" 2076 2095 0
2018/2019 3 ŠK Union Louny"B" 1952 2015 Babička Michal SK Děčín"B" 2016 2037 0
2018/2019 2 ŠK Union Louny"B" 1952 2015 Švarc Roman TJ Klášterec n.O"A" 1998 1993 1
2018/2019 1 ŠK Union Louny"B" 1970 2015 Vrchotka Josef Chess Most"B" 1936 2004 0
2018/2019 11 ŠK UNION Louny 1937 1982 Hula Lukáš ŠK Slavoj Litoměřice 2074 2072 1
2018/2019 10 ŠK UNION Louny 1937 1982 Kalousek Zdeněk Karlovarský šachklub Tietz "B" 2021 2044 1
2018/2019 9 ŠK UNION Louny 1938 1982 Čontoš Václav Karlovarský šachklub Tietz "A" 2148 2118 0
2018/2019 8 ŠK UNION Louny 1938 1982 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 2106 2073 0
2018/2019 7 ŠK UNION Louny 1935 1982 Adámek Zdeněk ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2194 2198 ½
2018/2019 6 ŠK UNION Louny 1935 1982 Šala Dalibor CHESS Most 1916 1926 0
2018/2019 4 ŠK UNION Louny 1950 2015 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice 2018 2028 0
2018/2019 3 ŠK UNION Louny 1952 2015 Palek Miroslav TJ Tatran Podbořany 2153 0 0
2018/2019 1 ŠK UNION Louny 1970 2015 Janda Zdeněk SK Děčín 2095 2073 0
2018/2019 7 ŠK Union Louny "D" 1938 1982 Begy Jan ŠK Magic Žatec "B" 1815 1736 1
2017/2018 11 ŠK Union Louny"A" 1999 2034 Červinka Jan ŠK Magic Žatec"A" 1737 1748 1
2017/2018 10 ŠK Union Louny"A" 1990 2034 Vyskočil Zdeněk ŠO TJ Klášterec n.O 1670 1642 1
2017/2018 9 ŠK Union Louny"A" 1990 2034 Kovář Ladislav ŠK Sj.Litoměřice"B" 1851 1882 1
2017/2018 8 ŠK Union Louny"A" 1983 2034 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1988 1978 1
2017/2018 7 ŠK Union Louny"A" 1983 2034 Černý Jakub SK Děčín"B" 1964 1953 0
2017/2018 6 ŠK Union Louny"A" 2017 2034 Pecka František Slovan Jirkov"A" 1984 1993 0
2017/2018 5 ŠK Union Louny"A" 2017 2034 Laban Vladimír ŠK Šachy Chlumec"A" 1859 1885 0
2017/2018 4 ŠK Union Louny"A" 1990 2034 Fultner Jaromír Chess Most"B" 1950 1990 1
2017/2018 2 ŠK Union Louny"A" 1990 2034 Kostišče Ján Sportis Svádov-Olšinky"A" 1706 1734 1
2017/2018 1 ŠK Union Louny"A" 1964 1997 Černíková Alena Šachy Povrly 1965 1962 1
2017/2018 9 ŠK Union Louny "B" 1983 2034 Volák Jan CHESS Most "C" 1902 1872 1
2017/2018 4 ŠK Union Louny "B" 1990 2034 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec "B" 1961 1958 1
2017/2018 3 ŠK Union Louny "B" 1990 2034 Pecka František Slovan Jirkov "B" 1973 1993 1
2017/2018 1 ŠK Union Louny "B" 1964 1997 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice "B" 1850 1853 1
2017/2018 7 CHESS Most 2017 2034 Korsa Jindřich TJ Tatran Podbořany z.s. 2073 2096 0
2017/2018 5 CHESS Most 1990 2034 Nováček Karel ŠK Sokol Klatovy 2057 2057 ½
2015/2016 9 SK UNION Louny "B" 1963 2003 Kalužný Matyáš Sokol Udlice "C" 2126 2114 1
2015/2016 8 SK UNION Louny "B" 1963 2003 Štich Jan CHESS Most "D" 1811 1892 1
2015/2016 6 SK UNION Louny "B" 1963 2003 Friml Antonín TJ Sokol Litvinov-Lom "A" 2024 2077 0
2015/2016 5 SK UNION Louny "B" 1963 2003 Cako Laszlo Sokol Udlice "D" 2122 0
2015/2016 3 SK UNION Louny "B" 1963 2003 Kozlovský Libor SK Magic Zatec "A" 1942 1945 1
2015/2016 2 SK UNION Louny "B" 1963 2003 Hons Tomáš SK DDM Postoloprty 1983 1996 1
2015/2016 1 SK UNION Louny "B" 1963 2003 Freimann Milan Bystransti jezdci "A" 1676 1750 ½
2015/2016 10 ŠK Union Louny"A" 1963 2003 Šulc Jaromír Šachy Povrly 2028 2055 0
2015/2016 9 ŠK Union Louny"A" 1963 2003 Babička Michal SK Děčín"B" 1978 2063 ½
2015/2016 8 ŠK Union Louny"A" 1963 2003 Štich Jan Chess Most"C" 1811 1892 0
2015/2016 7 ŠK Union Louny"A" 1963 2003 Krajíc Karel Chess Most"B" 2042 2054 ½
2015/2016 6 ŠK Union Louny"A" 1963 2003 Jirásek Jiří ŠK Teplice"C" 1868 1874 1
2015/2016 5 ŠK Union Louny"A" 1963 2003 Kozák Karel Sokol Údlice"B" 1925 1931 0
2015/2016 4 ŠK Union Louny"A" 1963 2003 Lausmann Kurt Slovan Jirkov 1771 1788 1
2015/2016 3 ŠK Union Louny"A" 1963 2003 Bažantová Marie ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1965 1944 0
2015/2016 2 ŠK Union Louny"A" 1963 2003 Laban Vladimír SK Šachy Chlumec"A" 1890 1889 0
2015/2016 1 ŠK Union Louny"A" 1963 2003 Richter Miroslav ŠK Teplice"B" 1904 1924 ½
2014/2015 10 ŠK Union Louny "B" 2102 2110 Šišák Richard ŠK DDM Postoloprty 1984 1990 0
2014/2015 9 ŠK Union Louny "B" 2102 2110 Švarc Roman ŠK Střelnice Kadaň "A" 2017 2013 ½
2014/2015 8 ŠK Union Louny "B" 2102 2110 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec "A" 1998 1964 1
2014/2015 7 ŠK Union Louny "B" 2102 2110 Kalužný Matyáš Sokol Údlice "B" 1988 1988 0
2014/2015 6 ŠK Union Louny "B" 2102 2110 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvínov - Lom "B" 1981 1977 ½
2014/2015 4 ŠK Union Louny "B" 2102 2110 Pošmůrný Oldřich CHESS Most "E" 2064 2053 1
2014/2015 3 ŠK Union Louny "B" 2102 2110 Štich Jan CHESS Most "D" 1735 1778 ½
2014/2015 2 ŠK Union Louny "B" 2102 2110 Tichý Lukáš TJ Tatran Podbořany "B" 1878 1863 1
2014/2015 1 ŠK Union Louny "B" 2102 2110 Koblasa Josef Sokol Údlice "C" 1000 0
2014/2015 5 SK Děčín 2102 2110 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2005 2006 1
2014/2015 11 Union Louny "A" 2102 2110 Sochor Jiří Šachy Povrly 2243 2236 0
2014/2015 10 Union Louny "A" 2102 2110 Janda Zdeněk SK Děčín "B" 2178 2163 0
2014/2015 9 Union Louny "A" 2102 2110 Říha Jaroslav ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2037 2085 0
2014/2015 8 Union Louny "A" 2102 2110 Hadraba Vladimír Teplice "B" 2194 2190 0
2014/2015 7 Union Louny "A" 2102 2110 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec "A" 2101 2094 0
2014/2015 6 Union Louny "A" 2102 2110 Kuchař Tomáš Chess Most "C" 1966 1879 0
2014/2015 5 Union Louny "A" 2102 2110 Toman Ondřej ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 2206 2221 0
2014/2015 4 Union Louny "A" 2102 2110 Horák Jiří Slovan Jirkov 2173 2175 0
2014/2015 3 Union Louny "A" 2102 2110 Michálek Jan TJ Tatran Podbořany "A" 2285 2265 0
2014/2015 2 Union Louny "A" 2102 2110 Hrbolka Ladislav TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2066 2074 ½
2014/2015 1 Union Louny "A" 2102 2110 Šlampa Jan Sokol Údlice "A" 2069 2135 0
2013/2014 11 ŠK Union Louny "B" 2054 2070 Tichý Lukáš ŠO Tatran Podbořany "B" 1893 1880 1
2013/2014 9 ŠK Union Louny "B" 2054 2070 Švarc Roman ŠK Střelnice Kadaň"A" 2083 2092 1
2013/2014 8 ŠK Union Louny "B" 2054 2070 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov- Lom "B" 1882 1861 1
2013/2014 7 ŠK Union Louny "B" 2054 2070 Hamala Miroslav CHESS Most "D" 1978 1981 ½
2013/2014 6 ŠK Union Louny "B" 2054 2070 Popper Tomáš CHESS Most "E" 1989 2023 1
2013/2014 4 ŠK Union Louny "B" 2054 2070 Richter Miroslav ŠK Stropnik Osek "A" 1971 1984 0
2013/2014 3 ŠK Union Louny "B" 2054 2070 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec "A" 2006 1957 1
2013/2014 2 ŠK Union Louny "B" 2054 2070 Hons Tomáš ŠK DDM Postoloprty "A" 1412 1
2013/2014 11 ŠK Union Louny "A" 2054 2070 Mazánek Kamil ŠO TJ Klášterec n.O. 2129 2133 ½
2013/2014 10 ŠK Union Louny "A" 2054 2070 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice "A" 1985 1979 1
2013/2014 9 ŠK Union Louny "A" 2054 2070 Spejchal Josef ŠK Sj.Litoměřice "B" 1902 1881 1
2013/2014 8 ŠK Union Louny "A" 2054 2070 Vykouk Jan Chess Most "B" 2051 2078 0
2013/2014 7 ŠK Union Louny "A" 2054 2070 Král David ŠK Teplice "B" 2013 1996 ½
2013/2014 6 ŠK Union Louny "A" 2054 2070 Trnka Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2016 2023 0
2013/2014 5 ŠK Union Louny "A" 2054 2070 Hrabal Ivan ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1929 1938 1
2013/2014 4 ŠK Union Louny "A" 2054 2070 Hanzlík Daniel Chess Most "C" 1772 1832 1
2013/2014 3 ŠK Union Louny "A" 2054 2070 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2011 2027 1
2013/2014 2 ŠK Union Louny "A" 2054 2070 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 2012 1983 1
2013/2014 1 ŠK Union Louny "A" 2054 2070 Papay Marek SK Děčín "B" 1964 1980 ½
2013/2014 10 SK Děčín 2054 2070 Kšána Václav CHESS MOST 2101 2096 ½
2013/2014 5 SK Děčín 2054 2070 Kupšovský Václav ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2032 2000 1
2013/2014 1 SK Děčín 2054 2070 Hoke Petr ŠK Slavoj Litoměřice 2027 2002 1
2012/2013 11 ŠK Union Louny "B" 2065 2069 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec "A" 2018 1969 0
2012/2013 10 ŠK Union Louny "B" 2065 2069 Tichý Lukáš TJ Tatran Podbořany "B" 1904 1892 1
2012/2013 9 ŠK Union Louny "B" 2065 2069 Orsák Karel ŠK Teplice "C" 1754 1764 1
2012/2013 8 ŠK Union Louny "B" 2065 2069 Richter Miroslav ŠK Stropník Osek "A" 2022 2022 1
2012/2013 7 ŠK Union Louny "B" 2065 2069 Toman Ondřej TJ Klášterec nad Ohří "A" 2101 2164 1
2012/2013 6 ŠK Union Louny "B" 2065 2069 Partyka Jaroslav ŠK DDM Postoloprty 1463 1
2012/2013 5 ŠK Union Louny "B" 2065 2069 Jirásek Jiří Slovan Jirkov "B" 1965 1958 0
2012/2013 4 ŠK Union Louny "B" 2065 2069 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice "B" 1905 1970 ½
2012/2013 3 ŠK Union Louny "B" 2065 2069 Svoboda Otto CHESS MOST "F" 1836 1
2012/2013 2 ŠK Union Louny "B" 2065 2069 Škuthan Jiří CHESS MOST "E" 1788 1826 0
2012/2013 1 ŠK Union Louny "B" 2065 2069 Šaffová Michaela TJ Sokol Litvínov-Lom "B" 1743 1688 1
2012/2013 10 ŠK UNION Louny C-Opočno 2065 2069 Tímr Jan ŠK Magic Žatec B 1496 1
2012/2013 9 ŠK UNION Louny C-Opočno 2065 2069 Richter Pavel Slovan Jirkov C 1755 1
2012/2013 8 ŠK UNION Louny C-Opočno 2065 2069 Hakl Dominik ŠK Střelnice Kadaň B 1000 1
2012/2013 7 ŠK UNION Louny C-Opočno 2065 2069 Sivák Rostislav CHESS Most G 1418 1
2012/2013 6 ŠK UNION Louny C-Opočno 2065 2069 Štich Jan CHESS Most K 1530 1566 1
2012/2013 5 ŠK UNION Louny C-Opočno 2065 2069 Benešová Martina CHESS Most H 1452 1560 1
2012/2013 4 ŠK UNION Louny C-Opočno 2065 2069 Ullmann Adam TJ Sokol Litvínov - Lom C 1512 1
2012/2013 3 ŠK UNION Louny C-Opočno 2065 2069 Švarc Roman ŠK Střelnice Kadaň A 2075 2086 0
2012/2013 2 ŠK UNION Louny C-Opočno 2065 2069 Císař Jiří TJ Klášterec nad Ohří B 1944 1885 1
2011/2012 11 Sj.Litoměřice A 2093 2097 Magát Josef TJ Sokol Údlice 1995 1956 ½
2011/2012 10 Sj.Litoměřice A 2093 2097 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvínov A 2040 2061 ½
2011/2012 9 Sj.Litoměřice A 2093 2097 Balín Kamil ŠO TJ Tatran Podbořany A 2050 2051 0
2011/2012 8 Sj.Litoměřice A 2093 2097 Valenta Petr Chess Most B 1946 1962 1
2011/2012 7 Sj.Litoměřice A 2093 2097 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L B 2071 2022 ½
2011/2012 6 Sj.Litoměřice A 2093 2097 Häusler Milan TJ Chlumec A 2052 2027 1
2011/2012 5 Sj.Litoměřice A 2093 2097 Stránský Vojtěch ŠK Teplice B 1856 1911 1
2011/2012 4 Sj.Litoměřice A 2093 2097 Černíková Alena TJ Šachy Povrly 2061 2033 ½
2011/2012 3 Sj.Litoměřice A 2093 2097 Stuchlý Jaroslav Slovan Jirkov A 1927 1870 0
2011/2012 2 Sj.Litoměřice A 2093 2097 Šebesta Jan Průmstav Svádov-Olšinky A 1876 1901 1
2011/2012 1 Sj.Litoměřice A 2093 2097 Majerik Vladimír ŠK Union Louny A 1914 1882 1
2011/2012 10 SK Děčín 2093 2097 Erban Tomáš Sokol Praha Vršovice 2130 2125 0
2011/2012 8 SK Děčín 2093 2097 Mišičko Ján ŠK Kladno 2058 2050 0
2011/2012 7 SK Děčín 2093 2097 Svoboda Otto MARTY Baník Most 1839 1
2011/2012 5 SK Děčín 2093 2097 Šťastný Petr ŠK Teplice 2072 2085 0
2011/2012 3 SK Děčín 2093 2097 Klímek Petr TJ Baník Sokolov ŠO 1939 1913 1
2011/2012 2 SK Děčín 2093 2097 Jeníček Emil CHESS MOST 2101 2117 0
2010/2011 10 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2118 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2068 ½
2010/2011 7 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2118 Mazánek Kamil ŠK Střelnice Kadaň 2097 ½
2010/2011 5 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2118 Valenta Petr DDM Most"B" 1915 ½
2010/2011 4 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2118 Novák František ŠK Sp.Ústí n.L "B" 1979 1
2010/2011 3 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2118 Majerik Vladimír ŠK Union Louny"A" 1909 ½
2010/2011 2 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2118 Šlampa Jan Slovan Jirkov"A" 1944 1
2010/2011 1 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2118 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 1933 1
2010/2011 11 SK Děčín 2118 Klímek Petr TJ Baník Hexion Sokolov 1927 ½
2010/2011 10 SK Děčín 2118 Nový Daniel Karlovarský šachklub Tietz 2004 ½
2010/2011 8 SK Děčín 2118 Majstr Jiří 1. Novoborský ŠK "C" 1875 ½
2010/2011 7 SK Děčín 2118 Pichert Miroslav ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 1802 1
2010/2011 6 SK Děčín 2118 Pospěch Radim Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2045 1
2010/2011 5 SK Děčín 2118 Šura Jaroslav ERA-Poštovní spořitelna "B" 2157 ½
2010/2011 4 SK Děčín 2118 Princ Jiří TJ Krásná Lípa 1920 0
2010/2011 3 SK Děčín 2118 Krajíc Karel MARTY BANÍK Most 2075 ½
2010/2011 2 SK Děčín 2118 Mikeš Jan Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1874 0
2009/2010 11 TJ Sj.Litoměřice"A" 2124 Magát Josef TJ Sokol Údlice 2010 1
2009/2010 10 TJ Sj.Litoměřice"A" 2124 Hlavatý Jiří Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2056 0
2009/2010 9 TJ Sj.Litoměřice"A" 2124 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice"B" 2056 1
2009/2010 8 TJ Sj.Litoměřice"A" 2124 Šišák Richard ŠK Union Louny"A" 2060 1
2009/2010 7 TJ Sj.Litoměřice"A" 2124 Mittelbach Zdeněk TJ Chlumec"A" 1996 1
2009/2010 6 TJ Sj.Litoměřice"A" 2124 Stránský Vojtěch ŠK Teplice"C" 1749 1
2009/2010 4 TJ Sj.Litoměřice"A" 2124 Trnka Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2008 1
2009/2010 3 TJ Sj.Litoměřice"A" 2124 Hrbolka Ladislav TJ Lokomotiva Most 2153 ½
2009/2010 2 TJ Sj.Litoměřice"A" 2124 Valenta Petr ŠK Most"A" 1938 ½
2009/2010 8 SK Děčín A 2124 Horák Michal TJ SSZŠ Litvínov 2255 ½
2009/2010 7 SK Děčín A 2124 Plešek Jiří TJ Pankrác B 2150 ½
2009/2010 5 SK Děčín A 2124 Novotný Roman TJ Neratovice 2058 0
2009/2010 4 SK Děčín A 2124 Němec Petr ŠK Spartak Ústí n.L. 2041 ½
2009/2010 3 SK Děčín A 2124 Tichý Štěpán Karlovarský Tietz A 2068 0
2009/2010 2 SK Děčín A 2124 Molnár Ladislav Karlovarský Tietz B 1805 1
2009/2010 1 SK Děčín A 2124 Dvořák Jan Sokol Praha Kobylisy 2174 0
2008/2009 11 SK Děčín"A" 2115 Balín Kamil TJ Tatran Podbořany"A" 2004 1
2008/2009 9 SK Děčín"A" 2115 Bažantová Marie ŠK Sp.Ústí"B" 1912 1
2008/2009 8 SK Děčín"A" 2115 Kudera Jiří Sj.Litoměřice"B" 1970 1
2008/2009 7 SK Děčín"A" 2115 Nechyba Ilja ŠK Střelnice Kadaň"A" 1967 0
2008/2009 6 SK Děčín"A" 2115 Dusbaba Karel ŠK Teplice"C" 2035 1
2008/2009 5 SK Děčín"A" 2115 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice"B" 2061 1
2008/2009 4 SK Děčín"A" 2115 Miškovský Pavel ŠK Union Louny"A" 2072 ½
2008/2009 3 SK Děčín"A" 2115 Chaloupka František Sj.Litoměřice"A" 2031 1
2008/2009 2 SK Děčín"A" 2115 Rouč Michal ŠK Sp.Ústí"C" 1873 1
2008/2009 1 SK Děčín"A" 2115 Skála Kamil ŠK Most"A" 1933 0
2008/2009 10 TJ SSZŠ Litvínov 2115 Ondreját Miroslav Baník Hexion Sokolov 2028 1
2008/2009 9 TJ SSZŠ Litvínov 2115 Kučera Petr 1.Novoborský ŠK"C" 2143 0
2008/2009 8 TJ SSZŠ Litvínov 2115 Volf Jaromír ŠK Kladno"A" 2079 0
2008/2009 7 TJ SSZŠ Litvínov 2115 Čenkovič Tomáš Marty Baník Most 2012 ½
2008/2009 6 TJ SSZŠ Litvínov 2115 Tuma Jakub ŠK Teplice 2132 0
2008/2009 5 TJ SSZŠ Litvínov 2115 Erban Dušan ŠK Sp.Ústí n.L."A" 2084 ½
2008/2009 4 TJ SSZŠ Litvínov 2115 Rozkovec Hynek ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2107 1
2008/2009 3 TJ SSZŠ Litvínov 2115 Tichý Štěpán Karlovarský šachklub Tietz"A" 2038 ½
2008/2009 2 TJ SSZŠ Litvínov 2115 Paluch Rostislav Slovan Jirkov"A" 2024 1
2007/2008 11 SK Děčín A 2083 Pichert Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany A 1770 1
2007/2008 10 SK Děčín A 2083 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L.B 1970 0
2007/2008 9 SK Děčín A 2083 Kirs Pavel TJ Glaverbel Czech Teplice 1785 1
2007/2008 8 SK Děčín A 2083 Hlavatý Radek TJ Svádov-Olšinky A 1842 1
2007/2008 7 SK Děčín A 2083 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov A 2075 0
2007/2008 6 SK Děčín A 2083 Plšek Pavel TJ Sj.Litoměřice A 2041 1
2007/2008 5 SK Děčín A 2083 Volák Jan TJ Lokomotiva Most 2013 1
2007/2008 4 SK Děčín A 2083 Tuma Josef ŠK Most A 1790 1
2007/2008 3 SK Děčín A 2083 Nudčenko Karel ŠK Louny A 2061 ½
2007/2008 2 SK Děčín A 2083 Lešák Ondřej SK Děčín B 1762 1
2007/2008 1 SK Děčín A 2083 Friml Antonín TJ Bonex Teplice B 2120 1
2007/2008 10 TJ SSZŠ Litvínov Hašpl Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad "C" 0
2007/2008 9 TJ SSZŠ Litvínov Nečada Martin ŠK DA Praha A 1
2007/2008 7 TJ SSZŠ Litvínov Lorencová Věra ŠK Karlovy Vary A 1
2007/2008 6 TJ SSZŠ Litvínov Dočekal Vladimír ŠK Rakovník 1
2007/2008 5 TJ SSZŠ Litvínov Kovář Petr Baník Hexion Sokolov 1
2007/2008 3 TJ SSZŠ Litvínov Chochol Libor ŠK Ústí n.L 0
2007/2008 2 TJ SSZŠ Litvínov Čenkovič Tomáš Marty Baník Most 1
2006/2007 11 ŠK Chemopetrol Litvínov 2108 Kurka František TJ Bonex Teplice "B" 2139 1
2006/2007 10 ŠK Chemopetrol Litvínov 2108 Nudčenko Karel TJ Sokol Údlice 2058 0
2006/2007 9 ŠK Chemopetrol Litvínov 2108 Filip Stanislav TJ Lovochemie Lovosice 1618 1
2006/2007 8 ŠK Chemopetrol Litvínov 2108 Šváb Jan ŠK Most"A" 2089 0
2006/2007 7 ŠK Chemopetrol Litvínov 2108 Sejkora Vlastimil SK Děčín"B" 2176 1
2006/2007 6 ŠK Chemopetrol Litvínov 2108 Erban Dušan ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2053 0
2006/2007 5 ŠK Chemopetrol Litvínov 2108 Kameník Martin Marty Baník Most 2011 ½
2006/2007 4 ŠK Chemopetrol Litvínov 2108 Jeníček Emil TJ Slovan Jirkov 2070 1
2006/2007 3 ŠK Chemopetrol Litvínov 2108 Cichý Miroslav TJ Lokomotiva Most "A" 2076 ½
2006/2007 2 ŠK Chemopetrol Litvínov 2108 Volák Jan Lokomotiva Most "B" 1992 0
2006/2007 1 ŠK Chemopetrol Litvínov 2108 Wichs Jakub TJ Šachy Povrly 2046 1
2006/2007 9 ŠK Most B 2108 Drobný Zbyněk Union Louny B 1910 ½
2006/2007 8 ŠK Most B 2108 Balín Jan Tatran Podbořany 2276 0
2006/2007 7 ŠK Most B 2108 Nechyba Ilja Merkur Kadaň A 1945 1
2006/2007 6 ŠK Most B 2108 Kolman Milan Magic Žatec B 1487 1
2006/2007 5 ŠK Most B 2108 Vychodil Radomír Magic Žatec A 1657 1
2006/2007 4 ŠK Most B 2108 Kozák Karel Klášterec n.O. A 1858 0
2006/2007 3 ŠK Most B 2108 Jirásek Jiří Slovan Jirkov B 1900 0
2006/2007 2 ŠK Most B 2108 Kindl František Sokol Údlice B 1857 1
2006/2007 1 ŠK Most B 2108 Klement Lukáš ŠK Most C 1819 1
2005/2006 11 Marty Most 2095 Jeníček Jiří ŠK Kladno 2121 0
2005/2006 10 Marty Most 2095 Hrbolka Ladislav TJ Loko MostA"" 2164 ½
2005/2006 9 Marty Most 2095 Bujak Michal ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2198 1
2005/2006 8 Marty Most 2095 Sejkora Vlastimil SK Demas DěčínA"" 2147 1
2005/2006 7 Marty Most 2095 Bretšnajdr Vladimír ŠK ČSOBB"" 2304 0
2005/2006 6 Marty Most 2095 Horák Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2241 1
2005/2006 5 Marty Most 2095 Boreš Roman 1.Novoborský B"" 2207 0
2005/2006 4 Marty Most 2095 Čontoš Václav KŠT K.VaryA"" 2105 ½
2005/2006 2 Marty Most 2095 Hlaváč Rudolf ŠK Rakovník 2135 1
2005/2006 1 Marty Most 2095 Mazánek Kamil ŠK Louny 2187 0
2005/2006 11 CHP Litvínov 2095 Nudčenko Karel Sokol Údlice 2198 1
2005/2006 10 CHP Litvínov 2095 Košek Martin Sj.LitoměřiceB"" 1598 1
2005/2006 9 CHP Litvínov 2095 Hula Lukáš Sj.LitoměřiceA"" 2101 ½
2005/2006 7 CHP Litvínov 2095 Krsek Tomáš Sp.Ustí n.L.B"" 2142 0
2005/2006 6 CHP Litvínov 2095 Klakurka Stanislav Union LounyB"" 1989 ½
2005/2006 5 CHP Litvínov 2095 Miškovský Pavel Slovan Jirkov 2161 ½
2005/2006 4 CHP Litvínov 2095 Strauss Jindřich Slávia DěčínA"" 1916 1
2005/2006 3 CHP Litvínov 2095 Janda Zdeněk SK Demas DěčínB"" 2168 ½
2005/2006 2 CHP Litvínov 2095 Mrnka Jan Loko MostB"" 1994 0
2005/2006 1 CHP Litvínov 2095 Kurka František Bonex TepliceB"" 2166 0
2004/2005 11 TJ SSZŠ Litvínov 2114 Flek Vladislav TJ PankrácB" 2049 0
2004/2005 10 TJ SSZŠ Litvínov 2114 Mrnka Jan Marty Baník Most 2021 1
2004/2005 9 TJ SSZŠ Litvínov 2114 Burda Roman Neratovice Nazguls 2172 0
2004/2005 8 TJ SSZŠ Litvínov 2114 Erban Dušan ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2054 1
2004/2005 6 TJ SSZŠ Litvínov 2114 Dalecký Břetislav 1.Novoborský ŠKA" 2158 0
2004/2005 2 TJ SSZŠ Litvínov 2114 Kurka František TJ Bonex Teplice A 2166 0
2004/2005 1 TJ SSZŠ Litvínov 2114 Drahorád Daniel TJ Bohemians B" 2024 ½
2004/2005 11 CHP Litvínov 2114 Holub Ladislav Sj.Litoměřice "A" 2136 1
2004/2005 10 CHP Litvínov 2114 Jeřábek Jan Bystřanští jezd "A" 1831 ½
2004/2005 9 CHP Litvínov 2114 Bayer Radek Glaverbel Teplice 2133 ½
2004/2005 8 CHP Litvínov 2114 Nudčenko Karel Sokol Údlice "A" 2092 0
2004/2005 7 CHP Litvínov 2114 Klátil Karel SK Demas Děčín "B" 2077 ½
2004/2005 6 CHP Litvínov 2114 Vrchotka Josef Bonex Teplice "B" 2095 ½
2004/2005 5 CHP Litvínov 2114 Jeníček Michal Slovan Jirkov 2118 ½
2004/2005 4 CHP Litvínov 2114 Chochol Libor Sp.Ústí n.L. "B" 2133 0
2004/2005 3 CHP Litvínov 2114 Mazánek Kamil Union Louny "A" 2177 ½
2004/2005 2 CHP Litvínov 2114 Francl Zdeněk Slavia SČE Děčín "A" 1885 0
2004/2005 1 CHP Litvínov 2114 Marsa Jan Loko Most "B" 2024 0
2003/2004 11 SSZŠ Litvínov 2089 Němec Petr Sp.Ústí n.L. 2010 1
2003/2004 10 SSZŠ Litvínov 2089 Jeníček Jiří Slovan Jirkov 2044 ½
2003/2004 9 SSZŠ Litvínov 2089 Doubrava Jan SK Demas Děčín 1955 0
2003/2004 8 SSZŠ Litvínov 2089 Horáček Karel Loko Ústí n.L. 1873 1
2003/2004 7 SSZŠ Litvínov 2089 Volek Radomír ŠK Union Louny 1889 0
2003/2004 6 SSZŠ Litvínov 2089 Friml Antonín CHP Litvínov 2196 ½
2003/2004 4 SSZŠ Litvínov 2089 Kudrlička Ladislav Glaverbel Teplice 2010 0
2003/2004 3 SSZŠ Litvínov 2089 Chaloupka Vladimír Sj.Litoměřice 2032 ½
2003/2004 2 SSZŠ Litvínov 2089 Šťastný Petr Bonex Teplice 2014 0
2003/2004 1 SSZŠ Litvínov 2089 Pichert Miroslav Tatran Podbořany 1754 1
2003/2004 9 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 2089 Marsa Jan TJ LOKOMOTIVA MOST "B" 1993 1
2003/2004 8 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 2089 Pallag Demeter ŠK MAGIC ŽATEC B 1511 1
2003/2004 7 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 2089 Klakurka Stanislav ŠK UNION LOUNY B 1974 1
2003/2004 6 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 2089 Balín Jan ŠK MAGIC ŽATEC A 2147 1
2003/2004 5 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 2089 Paluch Rostislav SK TOKAJÍK CHOMUTOV "A" 2084 1
2003/2004 4 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 2089 Císař Jiří TJ KLÁŠTEREC NAD OHŘÍ "A" 1889 1
2003/2004 3 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 2089 Nudčenko Karel TJ SOKOL ÚDLICE "B" 2040 ½
2003/2004 2 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 2089 Srkal Miroslav TJ TATRAN PODBOŘANY "B" 1692 0
2003/2004 1 TJ LOKOMOTIVA MOST "C" 2089 Šára Stanislav TJ LOKOMOTIVA MOST "D" 1709 ½