Hráč Kupšovský Václav

Kupšovský Václav

User Pic
Jméno: Kupšovský Václav
Oddíl: ŠK Spartak Ústí nad Labem
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1980
Elo mezinárodní: 1987
ID: 1441
FIDE ID: 312720
Rok narození: 1947
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1998 1982 Hoke Petr ŠK Sj.Litoměřice"B" 1965 1955 ½
2018/2019 10 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1995 1982 Godla Milan TJ Klášterec n.O"A" 1751 1727 1
2018/2019 9 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1995 1982 Dlouhý Martin TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1957 2052 ½
2018/2019 8 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1984 1982 Vrzal Jiří Šachy Povrly 1855 1856 1
2018/2019 7 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1984 1982 Jarina Ladislav ŠK Union Louny"B" 1761 1731 1
2018/2019 6 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1988 1982 Zítek Miroslav TJ Sokol Údlice"B" 1922 1919 ½
2018/2019 5 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1988 1982 Lešák Ondřej SK Děčín"B" 1896 1900 ½
2018/2019 4 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1978 1968 Pešek Radomír Chess Most"B" 1989 1993 1
2018/2019 3 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1968 1968 Francl Zdeněk SK Šachy Chlumec"A" 1836 1851 1
2018/2019 2 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1968 1968 Sliva Richard ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1685 1701 1
2017/2018 10 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1993 1978 Kastl Daniel Chess Most"B" 1826 1820 0
2017/2018 8 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1988 1978 Reitinger Petr ŠK Union Louny"A" 1983 2034 0
2017/2018 7 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1988 1978 Černíková Alena Šachy Povrly 1945 1942 1
2017/2018 6 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1984 1978 Pallag Demeter ŠK Magic Žatec"A" 1736 1706 1
2017/2018 10 ŠK Spartak Ústí n. L. 1993 1978 Sýkora Marek ŠK AD Jičín 1952 1847 0
2017/2018 9 ŠK Spartak Ústí n. L. 1988 1978 Šťastný Petr ŠK Teplice 2050 2048 0
2017/2018 8 ŠK Spartak Ústí n. L. 1988 1978 Janda Jiří TJ Kobylisy 2172 2184 1
2017/2018 7 ŠK Spartak Ústí n. L. 1984 1978 Janda Zdeněk SK Děčín 2129 2103 ½
2017/2018 6 ŠK Spartak Ústí n. L. 1984 1978 Kopal Josef ŠK SLAVIA Liberec 2244 2244 0
2017/2018 5 ŠK Spartak Ústí n. L. 1993 1978 Maršálek Zdeněk ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2236 2214 ½
2017/2018 4 ŠK Spartak Ústí n. L. 1993 1978 Richter Martin Sokol Bakov nad Jizerou 1992 1978 ½
2017/2018 3 ŠK Spartak Ústí n. L. 1993 1978 Lochman Václav Sokol Mladá Boleslav 1970 1984 0
2017/2018 2 ŠK Spartak Ústí n. L. 1993 1978 Šura Jaroslav ŠK Slavoj Litoměřice 2007 2018 ½
2016/2017 8 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1954 1958 Zaťko Michal ŠK Slavie Děčín 1848 1841 ½
2016/2017 5 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1954 1958 Čermák Jan ŠK MOSAD Česká Kamenice 1828 1851 0
2016/2017 10 ŠK Spartak Ústí n. L. 1954 1958 Ďúran Tomáš ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2180 2159 ½
2016/2017 9 ŠK Spartak Ústí n. L. 1954 1958 Hučín Jan Bartoš Unichess "B" 2120 2160 ½
2016/2017 7 ŠK Spartak Ústí n. L. 1954 1958 Buchar Petr ŠK AD Jičín "D" 1967 1991 ½
2016/2017 6 ŠK Spartak Ústí n. L. 1954 1958 Klátil Karel SK Děčín 1984 1964 0
2016/2017 4 ŠK Spartak Ústí n. L. 1954 1958 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice 1930 1969 1
2016/2017 3 ŠK Spartak Ústí n. L. 1954 1958 Krtouš Zdeněk Desko Liberec 2059 2058 ½
2015/2016 11 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1954 1958 Šala Dalibor Chess Most"B" 1815 1913 ½
2015/2016 7 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1954 1958 Sekerka Luděk Sokol Údlice"B" 1719 1787 ½
2015/2016 5 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1954 1958 Chmelík Jiří Slovan Jirkov 1983 1988 0
2015/2016 3 ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1954 1958 Reitingerová Iveta ŠK Union Louny"A" 2037 2040 ½
2015/2016 9 SK Spartak Usti n. L. "B" 1954 1958 Říha Jaroslav TJ CSAD Libouchec 2062 2034 ½
2015/2016 8 SK Spartak Usti n. L. "B" 1954 1958 Dusbaba Karel SK SACHY Chlumec "B" 2130 2124 ½
2015/2016 7 SK Spartak Usti n. L. "B" 1954 1958 Kovář Ladislav SK Slavoj Litomerice "B" 1820 1904 1
2015/2016 6 SK Spartak Usti n. L. "B" 1954 1958 Černý Jakub SK Decin "C" 2013 2019 0
2015/2016 5 SK Spartak Usti n. L. "B" 1954 1958 Sláma Lukáš SVAH Vseborice 1840 1834 ½
2015/2016 3 SK Spartak Usti n. L. "B" 1954 1958 Šebesta Jan Sportis Svadov-Olsinky "A" 1955 1931 1
2015/2016 1 SK Spartak Usti n. L. "B" 1954 1958 Čermák Jan SK Mosad Ceska Kamenice 1828 1851 0
2014/2015 11 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2012 1988 Bayer Radek ŠK Teplice 2044 2050 ½
2014/2015 10 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2012 1988 Šura Jaroslav ŠK Slavoj Litoměřice 2104 2098 ½
2014/2015 9 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2012 1988 Hulín Petr Sokol Bakov nad Jizerou 2043 2046 ½
2014/2015 7 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2012 1988 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec 1942 1957 ½
2014/2015 5 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2012 1988 Friml Antonín CHESS MOST "A" 2068 2099 0
2014/2015 4 ŠK Spartak Ústí nad Labem 2012 1988 Burda Roman NERATOVICE 2041 2035 ½
2014/2015 11 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2012 1988 Horák Aleš Slovan Jirkov 1998 2025 ½
2014/2015 10 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2012 1988 Klement Lukáš TJ Tatran Podbořany "A" 2235 2230 0
2014/2015 9 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2012 1988 Volek Radomír Union Louny "A" 2028 2032 0
2014/2015 8 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2012 1988 Nudčenko Karel Sokol Údlice "A" 2042 2037 0
2014/2015 7 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2012 1988 Vozka Pavel Šachy Povrly 2282 2289 ½
2014/2015 6 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2012 1988 Lešák Jiří SK Děčín "B" 1934 1980 ½
2014/2015 5 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2012 1988 Krajíc Karel TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 2036 2029 ½
2014/2015 4 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2012 1988 Rubeš Jan Teplice "B" 2206 2240 0
2014/2015 3 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2012 1988 Francl Zdeněk SK Šachy Chlumec "A" 1984 1912 0
2014/2015 1 ŠK Sp. Ústí n.L "B" 2012 1988 Grussová Helena ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1982 2004 ½
2013/2014 7 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2032 2000 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2203 2203 0
2013/2014 5 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2032 2000 Reitinger Petr SK Děčín 2054 2070 0
2013/2014 4 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2032 2000 Purnoch Josef TJ NERATOVICE 2152 2150 0
2013/2014 3 ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2032 2000 Šulc František ŠK Slavoj Litoměřice 1760 1783 1
2013/2014 10 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2032 2000 Hoke Petr ŠK Sj.Litoměřice "B" 2027 2002 1
2013/2014 9 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2032 2000 Krajíc Karel Chess Most "B" 2055 2048 ½
2013/2014 8 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2032 2000 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice "B" 2054 2058 ½
2013/2014 7 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2032 2000 Korsa Jindřich ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2160 2159 ½
2013/2014 6 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2032 2000 Kuchař Tomáš Chess Most "C" 1802 1791 0
2013/2014 5 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2032 2000 Volek Radomír ŠK Union Louny "A" 2081 2084 ½
2013/2014 4 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2032 2000 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2011 2027 0
2013/2014 3 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2032 2000 Říha Jaroslav TJ Šachy Povrly 2062 2025 0
2013/2014 2 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2032 2000 Havránek Tomáš SK Děčín "B" 2038 2032 ½
2013/2014 1 ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 2032 2000 Švarc Roman ŠO TJ Klášterec n.O. 2083 2092 1
2012/2013 6 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2032 1989 Kánský Pavel SK Děčín 2080 2087 ½
2012/2013 11 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2032 1989 Trejbal Stanislav Slavoj Litoměřice"A" 2119 2105 ½
2012/2013 10 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2032 1989 Vágner Tomáš Chess Most"C" 2314 2314 0
2012/2013 9 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2032 1989 Sochor Jiří TJ Šachy Povrly 2242 2228 0
2012/2013 8 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2032 1989 Mrnka Jan Chess Most"D" 2052 2053 1
2012/2013 7 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2032 1989 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2223 2219 ½
2012/2013 6 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2032 1989 Dusbaba Karel SKD Průmstav-stavby SO"A" 2135 2160 0
2012/2013 5 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2032 1989 Jeníček Emil ŠK Union Louny"A" 2146 2156 ½
2012/2013 4 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2032 1989 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice"A" 2101 2164 ½
2012/2013 3 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2032 1989 Janda Zdeněk SK Děčín"B" 2097 2113 0
2012/2013 2 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2032 1989 Chmelík Jiří Slovan Jirkov"A" 2001 1960 ½
2011/2012 11 ŠK Sp.Ústí n.L B 2045 1975 Korsa Jindřich ŠO TJ Tatran Podbořany A 2121 2118 1
2011/2012 10 ŠK Sp.Ústí n.L B 2045 1975 Švarc Roman Slovan Jirkov A 2093 2073 ½
2011/2012 9 ŠK Sp.Ústí n.L B 2045 1975 Ta Van Duy Chess Most B 1882 2035 ½
2011/2012 8 ŠK Sp.Ústí n.L B 2045 1975 Havránek Tomáš Průmstav Svádov-Olšinky A 2039 2053 ½
2011/2012 7 ŠK Sp.Ústí n.L B 2045 1975 Trejbal Stanislav Sj.Litoměřice A 2136 2119 ½
2011/2012 6 ŠK Sp.Ústí n.L B 2045 1975 Nudčenko Karel ŠK Union Louny A 2091 2101 ½
2011/2012 5 ŠK Sp.Ústí n.L B 2045 1975 Dusbaba Karel TJ Chlumec A 2101 2128 0
2011/2012 4 ŠK Sp.Ústí n.L B 2045 1975 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice 2246 2247 0
2011/2012 3 ŠK Sp.Ústí n.L B 2045 1975 Kurka František ŠK Teplice B 2065 2050 1
2011/2012 1 ŠK Sp.Ústí n.L B 2045 1975 Sochor Jiří TJ Šachy Povrly 2249 2231 ½
2011/2012 11 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2045 1975 Papay Marek SK Děčín 1922 1949 0
2011/2012 10 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2045 1975 Novotný Roman TJ Neratovice 2030 2062 0
2011/2012 9 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2045 1975 Mišičko Ján ŠK Kladno 2058 2050 ½
2011/2012 5 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2045 1975 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz 2043 2041 ½
2011/2012 3 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2045 1975 Jeníček Emil CHESS MOST 2101 2117 0
2010/2011 11 ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2003 Vágner Tomáš DDM Most"A" 2271 0
2010/2011 10 ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2003 Papay Marek DDM Most"B" 2029 ½
2010/2011 9 ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2003 Jeníček Emil TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2079 0
2010/2011 8 ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2003 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2051 ½
2010/2011 7 ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2003 Paganik Pavel Slovan Jirkov"A" 2257 1
2010/2011 6 ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2003 Železný Jiří TJ Šachy Povrly 2001 1
2010/2011 5 ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2003 Procházka Václav TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1852 ½
2010/2011 4 ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2003 Nováček Jan TJ Slavoj Litoměřice"A" 2127 0
2010/2011 3 ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2003 Šebesta Jan SKD Průmstav-stavby SO"A" 1930 1
2010/2011 2 ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2003 Vrchotka Josef ŠK Viamont Teplice"B" 2021 ½
2010/2011 1 ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2003 Grussová Helena ŠK Střelnice Kadaň 1985 ½
2010/2011 10 Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2003 Boreš Roman 1. Novoborský ŠK "C" 2143 0
2009/2010 11 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1979 Friml Antonín ŠK Teplice"B" 2145 1
2009/2010 10 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1979 Chmelík Jiří ŠK Union Louny"A" 2104 0
2009/2010 9 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1979 Bezpalec Vratislav TJ Chlumec"A" 1988 1
2009/2010 8 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1979 Ledvina Jiří ŠK Teplice"C" 1976 1
2009/2010 7 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1979 Cichý Miroslav TJ Lokomotiva Most 2149 1
2009/2010 6 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1979 Ráliš Petr ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2231 0
2009/2010 5 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1979 Chaloupka Vladimír TJ Sj.Litoměřice"A" 2084 ½
2009/2010 4 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1979 Bakajsa Libor ŠK Most"A" 1894 1
2009/2010 3 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1979 Švarc Roman ŠK Střelnice Kadaň 2135 0
2009/2010 2 ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1979 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice 2294 0
2008/2009 11 ŠK Sp.Ústí"C" 1995 Hoke Petr Sj.Litoměřice"B" 1860 1
2008/2009 10 ŠK Sp.Ústí"C" 1995 Paganik Pavel ŠK Střelnice Kadaň"A" 2282 0
2008/2009 9 ŠK Sp.Ústí"C" 1995 Bláha Jiří ŠK Teplice"C" 2226 0
2008/2009 8 ŠK Sp.Ústí"C" 1995 Friml Antonín ŠK Teplice"B" 2153 0
2008/2009 7 ŠK Sp.Ústí"C" 1995 Chmelík Jiří ŠK Union Louny"A" 2117 0
2008/2009 6 ŠK Sp.Ústí"C" 1995 Trejbal Stanislav Sj.Litoměřice"A" 2083 0
2008/2009 5 ŠK Sp.Ústí"C" 1995 Cichý Miroslav TJ Lokomotiva Most 2131 0
2008/2009 4 ŠK Sp.Ústí"C" 1995 Tuma Jakub ŠK Most"A" 2132 0
2008/2009 3 ŠK Sp.Ústí"C" 1995 Balín Jan TJ Tatran Podbořany"A" 2298 0
2008/2009 2 ŠK Sp.Ústí"C" 1995 Havránek Miroslav SK Děčín"A" 2206 0
2008/2009 1 ŠK Sp.Ústí"C" 1995 Chochol Libor ŠK Sp.Ústí"B" 2196 1
2007/2008 8 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 2005 Bezpalec Vratislav TJ Chlumec "A" 2051 ½
2007/2008 7 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 2005 Francl Zdeněk TJ Slavia SČE Děčín "A" 1966 1
2007/2008 6 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 2005 Wichs Jakub TJ Šachy Povrly 2044 0
2007/2008 5 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 2005 Semerdžiev Stefan KŠ Štětí 1944 ½
2007/2008 4 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 2005 Šebesta Jan TJ Svádov Olšinky "B" 1786 ½
2007/2008 3 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 2005 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2016 ½
2007/2008 2 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 2005 Janda Zdeněk SK Děčín "C" 2072 0
2007/2008 1 ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 2005 Palík Václav ŠK Spartak Ústí n. L. "D" 1711 1
2006/2007 2 ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2019 Kindl František TJ Sokol Údlice 1857 0
2006/2007 9 Spartak Ústí n.L."C" Kapoun Pavel Lokomotiva Ústí n.L."A" 1
2006/2007 8 Spartak Ústí n.L."C" Malinkovič Viktor Svádov Olšinky"B" 1
2006/2007 7 Spartak Ústí n.L."C" Pekař František SK Děčín"C" ½
2006/2007 6 Spartak Ústí n.L."C" Vozka Pavel Svádov Olšinky"A" ½
2006/2007 4 Spartak Ústí n.L."C" Bezpalec Vratislav TJ Chlumec 1
2006/2007 3 Spartak Ústí n.L."C" Jedlička Jan Mosad Č.Kamenice"A" 0
2006/2007 2 Spartak Ústí n.L."C" Francl Zdeněk Slavia SČE Děčín"A" ½
2006/2007 1 Spartak Ústí n.L."C" Kníže Václav Spartak Ústí n.L."D" 0
2005/2006 10 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2081 Chmelík Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2043 0
2005/2006 7 ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2081 Vlček Josef TJ Bonex Teplice 1933 1
2005/2006 10 Sp.Ustí n.L.B"" 2081 Rödl Martin Loko MostB"" 2113 1
2005/2006 9 Sp.Ustí n.L.B"" 2081 Kindl František Sokol Údlice 1981 1
2005/2006 8 Sp.Ustí n.L.B"" 2081 Chaloupka František Sj.LitoměřiceA"" 1932 ½
2005/2006 7 Sp.Ustí n.L.B"" 2081 Kujal Gustav CHP Litvínov 1832 1
2005/2006 6 Sp.Ustí n.L.B"" 2081 Procházka Václav Slovan Jirkov 1841 ½
2005/2006 5 Sp.Ustí n.L.B"" 2081 Pekař František SK Demas DěčínB"" 1893 ½
2005/2006 4 Sp.Ustí n.L.B"" 2081 Vlček Josef Bonex TepliceB"" 1933 0
2005/2006 2 Sp.Ustí n.L.B"" 2081 Kníže Václav Sp.Ústí n.LC"" 1778 1
2003/2004 11 Sp.Ústí n.L. 1997 Hrbolka Ladislav SSZŠ Litvínov 2193 0
2003/2004 10 Sp.Ústí n.L. 1997 Kolář Jáchym ŠK Union Louny 2089 ½
2003/2004 9 Sp.Ústí n.L. 1997 Kalina Jiří CHP Litvínov 2005 0
2003/2004 8 Sp.Ústí n.L. 1997 Magát Josef Sokol Údlice 1951 ½
2003/2004 7 Sp.Ústí n.L. 1997 Porebski Stanislav Glaverbel Teplice 2136 1
2003/2004 6 Sp.Ústí n.L. 1997 Hula Lukáš Sj.Litoměřice 2062 ½
2003/2004 5 Sp.Ústí n.L. 1997 Šlangal Lukáš Bonex Teplice 2029 1
2003/2004 4 Sp.Ústí n.L. 1997 Trnka Miroslav Tatran Podbořany 1952 1
2003/2004 3 Sp.Ústí n.L. 1997 Kunc Karel Loko Ústí n.L. 1952 0
2003/2004 2 Sp.Ústí n.L. 1997 Pecka František Slovan Jirkov 2070 0
2003/2004 1 Sp.Ústí n.L. 1997 Havránek Tomáš SK Demas Děčín 2083 1