Hráč Vrchotka Josef

Vrchotka Josef

User Pic
Jméno: Vrchotka Josef
Oddíl: ŠK Teplice
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2034
Elo mezinárodní: 2000
ID: 7129
FIDE ID: 318388
Rok narození: 1947
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Chess Most"B" 1987 2023 Dusbaba Karel SK Šachy Chlumec"A" 2105 2064 1
2018/2019 10 Chess Most"B" 1993 2023 Hrabal Ivan ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1932 1936 1
2018/2019 9 Chess Most"B" 1993 2023 Šebesta Jan Sportis Svádov/Olšinky"A" 1932 1939 ½
2018/2019 4 Chess Most"B" 1968 2004 Chrz Pavel ŠK Sp.Ústí n.L"A" 1977 2000 1
2018/2019 3 Chess Most"B" 1959 2004 Horák Aleš TJ Sokol Údlice"B" 2103 2093 0
2018/2019 2 Chess Most"B" 1959 2004 Lešák Jiří SK Děčín"B" 1952 1964 ½
2018/2019 1 Chess Most"B" 1936 2004 Reitinger Petr ŠK Union Louny"B" 1970 2015 1
2018/2019 9 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1977 2023 Šebesta Jan Sportis Svádov-Olšinky "B" 1945 1939 1
2018/2019 8 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1977 2023 Čermák Jan ŠK Slavie Děčín 1840 1887 1
2018/2019 7 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1970 2023 Kovář Ladislav ŠK Slavoj Litoměřice "C" 1874 1895 1
2018/2019 4 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1968 2004 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 2027 2024 0
2018/2019 3 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1959 2004 Diviš Jiří SK Děčín "C" 1790 1743 1
2018/2019 2 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1959 2004 Hoke Petr ŠK Slavoj Litoměřice "D" 1958 1968 1
2018/2019 1 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1936 2004 Šťastný Petr ŠK Teplice "B" 2016 2023 1
2017/2018 11 Chess Most"B" 1996 2002 Hoke Petr ŠK Sj.Litoměřice"B" 1980 1971 0
2017/2018 10 Chess Most"B" 1986 2002 Burda Roman ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2069 2068 1
2017/2018 9 Chess Most"B" 1986 2002 Janda Zdeněk SK Děčín"B" 2143 2103 ½
2017/2018 7 Chess Most"B" 1986 2002 Dusbaba Karel ŠK Šachy Chlumec"A" 2095 2087 0
2017/2018 4 Chess Most"B" 1986 2002 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2135 2121 0
2017/2018 3 Chess Most"B" 1986 2002 Krivoš Rudolf Šachy Povrly 1837 1855 1
2017/2018 2 Chess Most"B" 1986 2002 Kozlovský Libor ŠK Magic Žatec"A" 1961 1958 0
2017/2018 1 Chess Most"B" 1982 2009 Krásný Drahomír ŠO TJ Klášterec n.O 1867 1886 1
2017/2018 8 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1986 2002 Košťál Jindřich ŠK Union Louny "B" 1864 1872 1
2017/2018 7 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1980 2002 Kalužný Jiří TJ Sokol Údlice "B" 1845 1849 1
2017/2018 4 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1986 2002 Bidovský Petr ŠK DDM Postoloprty "A" 1647 1666 ½
2017/2018 3 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1986 2002 Jeřábek Jan Bystřanští jezdci 1796 1861 1
2017/2018 2 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1986 2002 Císař Jiří TJ Klášterec n. O. "B" 1851 1797 ½
2017/2018 1 DDM Osek - ŠK Stropnik "A" 1982 2009 Volf Michal ŠK Magic Žatec "B" 1953 2011 1
2017/2018 11 ŠK Teplice 1996 2002 Papay Marek SK Děčín 1950 1990 ½
2017/2018 10 ŠK Teplice 1986 2002 Chmel Kristián TJ Kobylisy 2133 2130 0
2016/2017 5 ŠK Stropnik Osek "A" 2022 2067 Hašlar Svatopluk ASK Lovosice "A" 1815 1784 1
2016/2017 3 ŠK Stropnik Osek "A" 2022 2067 Mittelbach Zdeněk SK ŠACHY Chlumec "B" 1953 1958 1
2016/2017 1 ŠK Stropnik Osek "A" 2022 2067 Uhlík Bohumil ŠK Slavie Děčín 1812 1853 1
2016/2017 10 ŠK Teplice 2022 2067 Havránek Tomáš SK Děčín 1982 2010 ½
2016/2017 7 ŠK Teplice 2022 2067 Fultner Jaromír CHESS MOST 2005 1983 1
2015/2016 9 ŠK Teplice 2022 2067 Šváb Jan CHESS Most 1967 2000 ½
2015/2016 7 ŠK Teplice 2022 2067 Neuman Zákoucká Adéla ŠK AD Jičín "C" 1957 1965 0
2015/2016 3 ŠK Teplice 2022 2067 Hácha Aleš ŠK Zikuda Turnov "B" 2048 2044 0
2015/2016 11 ŠK Teplice"B" 2022 2067 Häusler Milan SK Šachy Chlumec"A" 1981 2003 ½
2015/2016 10 ŠK Teplice"B" 2022 2067 Mikeš Jan ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2189 2235 0
2015/2016 9 ŠK Teplice"B" 2022 2067 Kalužný Matyáš Sokol Údlice"A" 2126 2114 0
2015/2016 8 ŠK Teplice"B" 2022 2067 Říha Jaroslav Šachy Povrly 2062 2034 ½
2015/2016 7 ŠK Teplice"B" 2022 2067 Kánský Pavel SK Děčín"B" 2045 2061 ½
2015/2016 6 ŠK Teplice"B" 2022 2067 Pešek Radomír Chess Most"C" 2035 2027 1
2015/2016 5 ŠK Teplice"B" 2022 2067 Krajíc Karel Chess Most"B" 2042 2054 0
2015/2016 4 ŠK Teplice"B" 2022 2067 Křehla Milan ŠK Teplice"C" 1763 1778 1
2015/2016 3 ŠK Teplice"B" 2022 2067 Sekerka Luděk Sokol Údlice"B" 1719 1787 ½
2015/2016 2 ŠK Teplice"B" 2022 2067 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2020 2024 1
2015/2016 1 ŠK Teplice"B" 2022 2067 Reitingerová Iveta ŠK Union Louny"A" 2037 2040 1
2014/2015 11 ŠK Teplice 2017 2028 Hrabal Ivan ŠK Spartak Ústí nad Labem 1941 1960 1
2014/2015 10 ŠK Teplice 2017 2028 Hulín Petr Sokol Bakov nad Jizerou 2043 2046 0
2014/2015 6 ŠK Teplice 2017 2028 Šváb Jan CHESS MOST "A" 2042 2051 1
2014/2015 3 ŠK Teplice 2017 2028 Pochinkov Andrey Šachklub AD Jičín "C" 2108 2109 0
2014/2015 11 Teplice "B" 2017 2028 Wirkner František ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1835 1831 1
2014/2015 10 Teplice "B" 2017 2028 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2004 2016 ½
2014/2015 9 Teplice "B" 2017 2028 Korsa Jindřich TJ Tatran Podbořany "A" 2155 2148 1
2014/2015 8 Teplice "B" 2017 2028 Majerik Vladimír Union Louny "A" 1887 1892 1
2014/2015 7 Teplice "B" 2017 2028 Kreissl Čestmír Sokol Údlice "A" 1917 1917 0
2014/2015 6 Teplice "B" 2017 2028 Černíková Alena Šachy Povrly 1995 1992 1
2014/2015 5 Teplice "B" 2017 2028 Černý Jakub SK Děčín "B" 1889 1949 1
2014/2015 4 Teplice "B" 2017 2028 Hrabal Ivan ŠK Sp. Ústí n.L "B" 1941 1960 1
2014/2015 3 Teplice "B" 2017 2028 Čeněk Miroslav TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1908 1890 1
2014/2015 2 Teplice "B" 2017 2028 Mittelbach Zdeněk SK Šachy Chlumec "A" 1930 1956 1
2014/2015 1 Teplice "B" 2017 2028 Hořan Tomáš Chess Most "C" 1901 1887 1
2013/2014 11 ŠK Teplice "B" 2001 2012 Pešek Radomír Chess Most "B" 2047 2057 ½
2013/2014 10 ŠK Teplice "B" 2001 2012 Hanzlík David Chess Most "C" 1767 1776 1
2013/2014 9 ŠK Teplice "B" 2001 2012 Balín Kamil ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2070 2062 ½
2013/2014 8 ŠK Teplice "B" 2001 2012 Bažantová Marie ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1963 1955 1
2013/2014 7 ŠK Teplice "B" 2001 2012 Šišák Richard ŠK Union Louny "A" 2031 2021 ½
2013/2014 6 ŠK Teplice "B" 2001 2012 Jirásek Jiří Slovan Jirkov 1938 1900 1
2013/2014 4 ŠK Teplice "B" 2001 2012 Goč Vlastimil SK Děčín "B" 1892 1948 1
2013/2014 3 ŠK Teplice "B" 2001 2012 Císař Jiří ŠO TJ Klášterec n.O. 1900 1863 1
2013/2014 2 ŠK Teplice "B" 2001 2012 Magát Josef TJ Sokol Údlice "A" 1934 1909 1
2013/2014 1 ŠK Teplice "B" 2001 2012 Brejník Gustav ŠK Sj.Litoměřice "B" 1749 1700 0
2012/2013 11 ŠK Teplice 2017 2028 Wolf Vilém ŠAKAL Kozolupy 2018 1966 0
2012/2013 5 ŠK Teplice 2017 2028 Chlad Lukáš ŠK Sokol Klatovy 1955 1944 ½
2012/2013 11 ŠK Teplice"B" 2017 2028 Tichý Lukáš ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1904 1892 1
2012/2013 10 ŠK Teplice"B" 2017 2028 Hlavatý Radek SKD Průmstav-stavby SO"A" 1883 1913 ½
2012/2013 9 ŠK Teplice"B" 2017 2028 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny"A" 1972 1978 1
2012/2013 8 ŠK Teplice"B" 2017 2028 Kovář Jan TJ Sokol Údlice"A" 2015 2021 0
2012/2013 7 ŠK Teplice"B" 2017 2028 Nejedlo Josef SK Děčín"B" 1912 1955 ½
2012/2013 6 ŠK Teplice"B" 2017 2028 Jirásek Jiří Slovan Jirkov"A" 1965 1958 1
2012/2013 5 ŠK Teplice"B" 2017 2028 Valenta Petr Chess Most"D" 1968 1977 0
2012/2013 4 ŠK Teplice"B" 2017 2028 Chaloupka Vladimír Slavoj Litoměřice"A" 2053 2067 0
2012/2013 3 ŠK Teplice"B" 2017 2028 Krajíc Karel Chess Most"C" 2057 2048 ½
2012/2013 2 ŠK Teplice"B" 2017 2028 Kunc Karel TJ Šachy Povrly 1970 0
2012/2013 1 ŠK Teplice"B" 2017 2028 Němec Petr ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2050 2003 ½
2011/2012 11 ŠK Teplice B 2035 2016 Tureček Václav Průmstav Svádov-Olšinky A 1977 1974 1
2011/2012 10 ŠK Teplice B 2035 2016 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny A 1959 1952 ½
2011/2012 9 ŠK Teplice B 2035 2016 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 1880 1987 1
2011/2012 8 ŠK Teplice B 2035 2016 Friml Antonín TJ Sokol Litvínov A 2126 2124 ½
2011/2012 7 ŠK Teplice B 2035 2016 Matějka Petr ŠO TJ Tatran Podbořany A 2128 2110 0
2011/2012 6 ŠK Teplice B 2035 2016 Hamala Miroslav Chess Most B 1952 1963 0
2011/2012 5 ŠK Teplice B 2035 2016 Kšána Václav Sj.Litoměřice A 2136 2126 0
2011/2012 4 ŠK Teplice B 2035 2016 Bezpalec Vratislav TJ Chlumec A 1908 1929 1
2011/2012 3 ŠK Teplice B 2035 2016 Říha Jaroslav ŠK Sp.Ústí n.L B 1948 1946 1
2011/2012 2 ŠK Teplice B 2035 2016 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 2020 1943 1
2010/2011 11 ŠK Viamont Teplice"B" 2021 Šlampa Jan Slovan Jirkov"A" 1944 0
2010/2011 10 ŠK Viamont Teplice"B" 2021 Weiss Petr TJ Šachy Povrly 1866 0
2010/2011 9 ŠK Viamont Teplice"B" 2021 Chutný Vladimír TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1564 1
2010/2011 8 ŠK Viamont Teplice"B" 2021 Chaloupka Vladimír TJ Slavoj Litoměřice"A" 2081 1
2010/2011 7 ŠK Viamont Teplice"B" 2021 Šebesta Jan SKD Průmstav-stavby SO"A" 1930 1
2010/2011 6 ŠK Viamont Teplice"B" 2021 Chmelík Jiří TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2068 ½
2010/2011 5 ŠK Viamont Teplice"B" 2021 Švarc Roman ŠK Střelnice Kadaň 2089 0
2010/2011 4 ŠK Viamont Teplice"B" 2021 Hrbolka Ladislav DDM Most"A" 2198 ½
2010/2011 3 ŠK Viamont Teplice"B" 2021 Budil Zdeněk DDM Most"B" 1971 0
2010/2011 2 ŠK Viamont Teplice"B" 2021 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2003 ½
2010/2011 1 ŠK Viamont Teplice"B" 2021 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny"A" 1958 1
2009/2010 10 ŠK Teplice"B" 2028 Tichý Lukáš ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1812 1
2009/2010 9 ŠK Teplice"B" 2028 Chaloupka František TJ Sj.Litoměřice"A" 2030 0
2009/2010 8 ŠK Teplice"B" 2028 Hanzlík Daniel ŠK Most"A" 1681 ½
2009/2010 7 ŠK Teplice"B" 2028 Liška Jiří Ing. ŠK Střelnice Kadaň 1891 1
2009/2010 6 ŠK Teplice"B" 2028 Zítek Miroslav TJ Sokol Údlice 1876 1
2009/2010 5 ŠK Teplice"B" 2028 Tureček Václav Ulimex Svádov-Olšinky"A" 1964 0
2009/2010 4 ŠK Teplice"B" 2028 Volák Jan TJ Lokomotiva Most 1980 1
2009/2010 3 ŠK Teplice"B" 2028 Volek Radomír ŠK Union Louny"A" 2023 0
2009/2010 2 ŠK Teplice"B" 2028 Häusler Milan TJ Chlumec"A" 1984 0
2009/2010 1 ŠK Teplice"B" 2028 Stránský Vojtěch ŠK Teplice"C" 1749 1
2009/2010 11 ŠK Teplice 2028 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác 2202 ½
2008/2009 8 ŠK Teplice"B" 2013 Mikeš Jan ŠK Sp.Ústí"C" 1780 0
2008/2009 7 ŠK Teplice"B" 2013 Valenta Petr ŠK Most"A" 1905 1
2008/2009 6 ŠK Teplice"B" 2013 Blažek Jaroslav TJ Tatran Podbořany"A" 1788 1
2008/2009 5 ŠK Teplice"B" 2013 Janda Zdeněk SK Děčín"A" 2115 0
2008/2009 4 ŠK Teplice"B" 2013 Bažantová Marie ŠK Sp.Ústí"B" 1912 ½
2008/2009 3 ŠK Teplice"B" 2013 Kudera Jiří Sj.Litoměřice"B" 1970 1
2008/2009 2 ŠK Teplice"B" 2013 Kučera Petr ŠK Střelnice Kadaň"A" 1946 ½
2008/2009 1 ŠK Teplice"B" 2013 Berežný Jan ŠK Teplice"C" 1825 1
2007/2008 11 TJ Bonex Teplice B 2041 Pecka František Slovan Jirkov A 2049 ½
2007/2008 10 TJ Bonex Teplice B 2041 Chaloupka Vladimír TJ Sj.Litoměřice A 2059 0
2007/2008 9 TJ Bonex Teplice B 2041 Marsa Jan TJ Lokomotiva Most 2091 ½
2007/2008 8 TJ Bonex Teplice B 2041 Řehák Jakub ŠK Most A 1918 1
2007/2008 7 TJ Bonex Teplice B 2041 Nudčenko Karel ŠK Louny A 2061 ½
2007/2008 6 TJ Bonex Teplice B 2041 Nejedlo Josef SK Děčín B 1935 0
2007/2008 5 TJ Bonex Teplice B 2041 Machálek Bedřich TJ Svádov-Olšinky A 1988 0
2007/2008 4 TJ Bonex Teplice B 2041 Balín Kamil ŠO TJ Tatran Podbořany A 2010 0
2007/2008 3 TJ Bonex Teplice B 2041 Novák František ŠK Sp.Ústí n.L.B 1966 1
2007/2008 2 TJ Bonex Teplice B 2041 Bayer Radek TJ Glaverbel Czech Teplice 2074 ½
2007/2008 10 TJ Bonex Teplice Kovář Petr Baník Hexion Sokolov 1
2007/2008 9 TJ Bonex Teplice Přibyl Jakub ŠK Ústí n.L 0
2007/2008 8 TJ Bonex Teplice Routner Jakub TJ Sokol Praha-Kobylisy A 1
2007/2008 7 TJ Bonex Teplice Hašpl Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad "C" ½
2007/2008 4 TJ Bonex Teplice Horák Jiří TJ SSZŠ Litvínov ½
2007/2008 3 TJ Bonex Teplice Mrnka Jan Marty Baník Most 1
2007/2008 2 TJ Bonex Teplice Korsa Jindřich Bohemians Praha B 0
2006/2007 11 Bonex Teplice"A" 2065 Toman Jaroslav ŠK Spartak Ústí n.L."A" 2151 ½
2006/2007 9 Bonex Teplice"A" 2065 Koubek Václav TJ Neratovice 2039 0
2006/2007 6 Bonex Teplice"A" 2065 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny"A" 2028 1
2006/2007 5 Bonex Teplice"A" 2065 Chmelík Jiří TJ SSZŠ Litvínov 2030 0
2006/2007 3 Bonex Teplice"A" 2065 Kozlovský Libor ŠK Rakovník 2015 0
2006/2007 2 Bonex Teplice"A" 2065 Havránek Tomáš SK Děčín "A" 1984 0
2006/2007 9 TJ Bonex Teplice "B" 2065 Wichs Jakub TJ Šachy Povrly 2046 1
2006/2007 8 TJ Bonex Teplice "B" 2065 Klakurka Stanislav TJ Lokomotiva Most "A" 2028 0
2006/2007 7 TJ Bonex Teplice "B" 2065 Magát Josef TJ Sokol Údlice 2001 0
2006/2007 6 TJ Bonex Teplice "B" 2065 Froněk Vítězslav TJ Lovochemie Lovosice 1961 ½
2006/2007 5 TJ Bonex Teplice "B" 2065 Tuma Jakub ŠK Most"A" 1884 0
2006/2007 4 TJ Bonex Teplice "B" 2065 Polenský Vladislav SK Děčín"B" 1950 1
2006/2007 3 TJ Bonex Teplice "B" 2065 Machálek Bedřich ŠK Sp.Ústí n.L."B" 2008 1
2006/2007 2 TJ Bonex Teplice "B" 2065 Mrnka Jan Marty Baník Most 2096 ½
2006/2007 1 TJ Bonex Teplice "B" 2065 Pecka František TJ Slovan Jirkov 2039 1
2005/2006 10 TJ Bonex Teplice 2074 Klakurka Stanislav ŠK Louny 1989 ½
2005/2006 9 TJ Bonex Teplice 2074 Sokol Roman ŠK Kladno 1889 ½
2005/2006 8 TJ Bonex Teplice 2074 Hrbolka Ladislav TJ Loko MostA"" 2164 ½
2005/2006 7 TJ Bonex Teplice 2074 Chochol Libor ŠK Sp.Ustí n.L.A"" 2137 1
2005/2006 6 TJ Bonex Teplice 2074 Janda Zdeněk SK Demas DěčínA"" 2168 0
2005/2006 5 TJ Bonex Teplice 2074 Černý Martin ŠK ČSOBB"" 2217 0
2005/2006 3 TJ Bonex Teplice 2074 Čenkovič Tomáš Marty Most 2003 0
2005/2006 2 TJ Bonex Teplice 2074 Surňák Peter KŠT K.VaryA"" 1973 1
2005/2006 11 Bonex TepliceB"" 2074 Froněk Vítězslav Sj.LitoměřiceB"" 1941 1
2005/2006 10 Bonex TepliceB"" 2074 Voslař Jan Sp.Ústí n.LC"" 2010 0
2005/2006 9 Bonex TepliceB"" 2074 Volek Radomír Union LounyB"" 1988 0
2005/2006 8 Bonex TepliceB"" 2074 Beránek Jan Slávia DěčínA"" 1900 ½
2005/2006 7 Bonex TepliceB"" 2074 Mrnka Jan Loko MostB"" 1994 ½
2005/2006 6 Bonex TepliceB"" 2074 Tichý Vladimír Sokol Údlice 2022 1
2005/2006 5 Bonex TepliceB"" 2074 Trejbal Stanislav Sj.LitoměřiceA"" 2100 1
2005/2006 4 Bonex TepliceB"" 2074 Chochol Libor Sp.Ustí n.L.B"" 2137 0
2005/2006 3 Bonex TepliceB"" 2074 Pecka František Slovan Jirkov 2025 0
2005/2006 2 Bonex TepliceB"" 2074 Nejedlo Josef SK Demas DěčínB"" 1916 1
2005/2006 1 Bonex TepliceB"" 2074 Chmelík Jiří CHP Litvínov 2043 1
2004/2005 11 TJ Bonex Teplice A 2095 Matějka Petr TJ Bohemians B" 2083 0
2004/2005 10 TJ Bonex Teplice A 2095 Boreš Miroslav 1.Novoborský ŠKA" 2197 ½
2004/2005 9 TJ Bonex Teplice A 2095 Lhotský Michal TJ PankrácB" 2114 0
2004/2005 8 TJ Bonex Teplice A 2095 Papay Jindřich SK Demas DěčínA" 2026 1
2004/2005 7 TJ Bonex Teplice A 2095 Nudčenko Karel Marty Baník Most 2092 ½
2004/2005 3 TJ Bonex Teplice A 2095 Přibyl Jakub ŠK Sp.Ústí n.L.A" 2052 0
2004/2005 11 Bonex Teplice "B" 2095 Sejkora Vlastimil SK Demas Děčín "B" 2195 0
2004/2005 10 Bonex Teplice "B" 2095 Francl Zdeněk Slavia SČE Děčín "A" 1885 1
2004/2005 9 Bonex Teplice "B" 2095 Miškovský Pavel Slovan Jirkov 2171 ½
2004/2005 8 Bonex Teplice "B" 2095 Erban Dušan Sp.Ústí n.L. "B" 2054 ½
2004/2005 7 Bonex Teplice "B" 2095 Mazánek Kamil Union Louny "A" 2177 0
2004/2005 6 Bonex Teplice "B" 2095 Reitinger Petr CHP Litvínov 2114 ½
2004/2005 5 Bonex Teplice "B" 2095 Marsa Jan Loko Most "B" 2024 ½
2004/2005 4 Bonex Teplice "B" 2095 Trejbal Stanislav Sj.Litoměřice "A" 2095 0
2004/2005 3 Bonex Teplice "B" 2095 Jeřábek Jan Bystřanští jezd "A" 1831 0
2004/2005 2 Bonex Teplice "B" 2095 Bayer Radek Glaverbel Teplice 2133 1
2004/2005 1 Bonex Teplice "B" 2095 Nudčenko Karel Sokol Údlice "A" 2092 ½
2003/2004 9 Stropník Osek A Beránek Miroslav Lovochem Lovosice 1
2003/2004 8 Stropník Osek A Beneš Petr Trend Roudnice 1
2003/2004 7 Stropník Osek A Popper Tomáš Sl. Litoměřice B 0
2003/2004 5 Stropník Osek A Bubla Pavel Bonex Teplice C 0
2003/2004 3 Stropník Osek A 2036 Hamala Miroslav Kaskáda Bílina A 1802 0
2003/2004 2 Stropník Osek A 2036 Plšek Pavel Litoměřické dámy 2092 1
2003/2004 11 Bonex Teplice 2036 Machala Vladislav CHP Litvínov 2008 ½
2003/2004 10 Bonex Teplice 2036 Nudčenko Karel Sokol Údlice 2040 1
2003/2004 9 Bonex Teplice 2036 Bayer Radek Glaverbel Teplice 2101 ½
2003/2004 8 Bonex Teplice 2036 Hula Lukáš Sj.Litoměřice 2062 ½
2003/2004 6 Bonex Teplice 2036 Ráliš Petr Tatran Podbořany 2252 0
2003/2004 5 Bonex Teplice 2036 Chochol Libor Sp.Ústí n.L. 2148 0
2003/2004 4 Bonex Teplice 2036 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2081 0
2003/2004 3 Bonex Teplice 2036 Havránek Tomáš SK Demas Děčín 2083 0
2003/2004 2 Bonex Teplice 2036 Hrbolka Ladislav SSZŠ Litvínov 2176 ½
2003/2004 1 Bonex Teplice 2036 Kolář Jáchym ŠK Union Louny 2089 1