Hráč Vavřinec Tomáš

Vavřinec Tomáš

User Pic
Jméno: Vavřinec Tomáš
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2011
Elo mezinárodní: 1986
ID: 2026
FIDE ID: 318353
Rok narození: 1962
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 7 Č ŠK Bohnice A 1986 2011 Sochor Tomáš TJ Kobylisy E 1812 1821 1
2017/2018 6 B ŠK Bohnice A 1986 2011 Šlechta Karel ŠK Sokol Vyšehrad E 1849 1827 1
2017/2018 5 Č ŠK Bohnice A 1986 2011 Kolář Dan ŠO Praga Praha A 1905 1922 1
2017/2018 3 Č ŠK Bohnice A 1986 2011 Zeman Martin ŠK Viktoria Žižkov B 2011 1985 0
2017/2018 11 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2002 1973 Vojta Jakub Spartak Vlašim B 2047 2087 ½
2017/2018 10 B Klub šachistů Říčany 1925 B 1984 1973 Šindelář Pavel Kostelec nad Černými lesy A 1946 1971 1
2017/2018 9 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 1984 1973 Klein Milan Sokol Mladá Boleslav B 1892 1862 1
2017/2018 8 B Klub šachistů Říčany 1925 B 1994 1973 Konvalinka Vladislav ŠK Kralupy A 1736 1791 ½
2017/2018 7 B Klub šachistů Říčany 1925 B 1994 1973 Bauer Jindřich Český lev Kolešovice A 2082 2096 ½
2017/2018 6 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 1985 1973 Kubíče Jakub JOLY Lysá nad Labem E 1508 1544 1
2017/2018 5 B Klub šachistů Říčany 1925 B 1985 1973 Seifert Milan Sokol Nymburk A 1992 2030 ½
2017/2018 4 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 1984 1973 Tesař Martin Šachklub města Dobrovice A 1961 1958 1
2017/2018 3 B Klub šachistů Říčany 1925 B 1984 1973 Jelagin Konstantin Příbram Baník A 1882 1839 1
2017/2018 2 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 1984 1973 Voráček Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 C 1966 1972 1
2017/2018 1 B Klub šachistů Říčany 1925 B 1947 1944 Framberk Jan Caissa Roztoky A 1897 1902 0
2017/2018 11 B KŠ Říčany 1925 D 2002 1973 Halla Jiří Caissa Roztoky B 1819 1795 1
2017/2018 10 Č KŠ Říčany 1925 D 1984 1973 Vrecion Jiří ŠK Zdice A 2051 2053 ½
2017/2018 9 B KŠ Říčany 1925 D 1994 1973 Koranda Stanislav TJ Hostivice A 1805 1782 1
2017/2018 8 Č KŠ Říčany 1925 D 1994 1973 Tyle Vladimír ŠK Medvědi Zvole A 1959 1944 0
2017/2018 6 Č KŠ Říčany 1925 D 1985 1973 Vašák Martin JAWA Brodce A 1864 1837 1
2017/2018 5 B KŠ Říčany 1925 D 1984 1973 Velík Jan TJ AERO Odolena Voda A 2013 2018 1
2017/2018 4 Č KŠ Říčany 1925 D 1984 1973 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1835 1843 1
2017/2018 3 B KŠ Říčany 1925 D 1984 1973 Cozl David Český Lev Kolešovice B 1979 1968 1
2017/2018 2 Č KŠ Říčany 1925 D 1984 1973 Pavlíček Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1943 1944 0
2017/2018 1 Č KŠ Říčany 1925 D 1947 1944 Růžička Miloš SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1941 1969 ½
2016/2017 5 Č ŠK Bohnice A 1986 2011 Kolář Dan ŠO Praga Praha A 1905 1922 1
2016/2017 3 Č ŠK Bohnice A 1986 2011 Zeman Martin ŠK Viktoria Žižkov B 2011 1985 0
2015/2016 10 Č ŠK Bohnice A 1940 1929 Hašpl Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2046 2042 0
2015/2016 9 B ŠK Bohnice A 1940 1929 Krupička Josef ŠK Praha - Smíchov A 2017 2016 0
2015/2016 7 Č ŠK Bohnice A 1940 1929 Procházka Bedřich SK Lokomotiva Radlice A 1922 1983 0
2015/2016 6 B ŠK Bohnice A 1940 1929 Sviták David SK OAZA Praha B 2025 2022 1
2015/2016 5 Č ŠK Bohnice A 1940 1929 Gdovin Ján ŠK Mahrla Praha B 2068 2083 0
2015/2016 3 Č ŠK Bohnice A 1940 1929 Haase Pavel ŠK DP Praha - VŠFS I 2002 1931 1
2015/2016 1 Č ŠK Bohnice A 1940 1929 Kasalický Petr ŠO TJ Dukla Praha C 2037 2046 0
2015/2016 11 B Klub šachistů Říčany 1925 B 1980 1929 Pospíšil Jiří Šachklub města Dobrovice 2011 2024 ½
2015/2016 10 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 1980 1929 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1946 1946 1
2015/2016 9 B Klub šachistů Říčany 1925 B 1980 1929 Horák Vladimír Spartak Vlašim B 1961 1936 ½
2015/2016 8 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 1980 1929 Pauch Jan JOLY Lysá nad Labem E 1991 2032 0
2015/2016 6 B Klub šachistů Říčany 1925 B 1980 1929 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav B 1973 1983 1
2015/2016 5 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 1980 1929 Maršálek Luboš Caissa Úholičky 1928 1899 1
2015/2016 4 B Klub šachistů Říčany 1925 B 1980 1929 Vrecion Jiří Šachový klub Zdice 1957 1924 0
2015/2016 3 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 1980 1929 Stluka František Šachový klub Příbram Baník 2086 2066 ½
2015/2016 2 B Klub šachistů Říčany 1925 B 1980 1929 Lizner Milan Klub šachistů Říčany 1925 C 1886 1888 1
2015/2016 1 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 1980 1929 Dlouhý Ondřej DDM Sokol Nymburk 1904 1946 1
2015/2016 11 Č Klub šachistů Říčany 1925 1980 1929 Kučera Tomáš ŠK Dopravní podnik Praha B 2045 2010 1
2015/2016 10 B Klub šachistů Říčany 1925 1980 1929 Žilavý Jan Sokol Tábor 2016 2033 1
2015/2016 4 Č Klub šachistů Říčany 1925 1980 1929 Matějovský Ondřej ŠK Světlá nad Sázavou 1995 1963 1
2015/2016 2 Č Klub šachistů Říčany 1925 1980 1929 Čermák Michal ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2120 2142 0
2015/2016 1 B Klub šachistů Říčany 1925 1980 1929 Michálek František Sokol Kolín 2003 2042 0
2014/2015 11 Č ŠK Bohnice A 2079 2046 Pták Pavel ŠO TJ Dukla Praha B 2096 2111 0
2014/2015 10 B ŠK Bohnice A 2079 2046 Melmuk Petr Sokol Vršovice C 2035 2052 0
2014/2015 9 Č ŠK Bohnice A 2079 2046 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad F 2146 2144 0
2014/2015 8 B ŠK Bohnice A 2079 2046 Macháček Otakar USK Praha A 2025 2007 0
2014/2015 7 Č ŠK Bohnice A 2079 2046 Kamlach Miroslav SK Loko Praha B 2096 2096 0
2014/2015 6 B ŠK Bohnice A 2079 2046 Vohnout Pavel Viktoria Žižkov B 2001 2032 0
2014/2015 5 B ŠK Bohnice A 2079 2046 Vašek Daniel Bohemians Praha D 1995 2000 0
2014/2015 4 Č ŠK Bohnice A 2079 2046 Pajdla Pavel TJ Pankrác D 1972 2091 0
2014/2015 2 Č ŠK Bohnice A 2079 2046 Chaloupka Martin Unichess ČSOB E 1954 1981 0
2014/2015 11 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2079 2046 Cvikl Michal Caissa Úholičky 2020 1987 ½
2014/2015 10 B Klub šachistů Říčany 1925 B 2079 2046 Bechyně Jaroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 2075 2062 ½
2014/2015 9 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2079 2046 Petruň Milan Šachklub města Dobrovice 1981 1975 0
2014/2015 8 B Klub šachistů Říčany 1925 B 2079 2046 Kožený Pavel JOLY Lysá nad Labem D 2070 2059 ½
2014/2015 7 B Klub šachistů Říčany 1925 B 2079 2046 Šilhan Petr Cayman Pharma Neratovice B 2016 2012 0
2014/2015 6 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2079 2046 Volf Jaromír Šachový klub Rakovník 2058 2067 1
2014/2015 5 B Klub šachistů Říčany 1925 B 2079 2046 Čížek Ondřej SK Pyrit Příbram 1857 1878 1
2014/2015 4 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2079 2046 Houdek Daniel Spartak Vlašim B 1852 1846 1
2014/2015 3 B Klub šachistů Říčany 1925 B 2079 2046 Slapnička Karel ŠK Kralupy nad Vltavou 2009 2004 ½
2014/2015 2 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2079 2046 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2087 2081 1
2014/2015 1 B Klub šachistů Říčany 1925 B 2079 2046 Dlouhý Ondřej DDM Sokol Nymburk 1980 1978 1
2014/2015 11 B Klub šachistů Říčany 1925 2079 2046 Karásek Lukáš ŠK Gordic 2215 2213 ½
2014/2015 10 Č Klub šachistů Říčany 1925 2079 2046 Výprachtický David SK OAZA Praha 2121 2136 0
2014/2015 8 Č Klub šachistů Říčany 1925 2079 2046 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad B 2083 2119 ½
2014/2015 7 B Klub šachistů Říčany 1925 2079 2046 Slovák Kilián Sokol Praha-Kobylisy B 1661 1829 0
2014/2015 5 B Klub šachistů Říčany 1925 2079 2046 Keller Daniel TJ Sparta Kutná Hora 2149 2144 0
2014/2015 4 Č Klub šachistů Říčany 1925 2079 2046 Jelínek Václav Sokol Kolín 1945 1951 0
2014/2015 3 Č Klub šachistů Říčany 1925 2079 2046 Filip Vojtěch Dolní Kralovice 1950 2011 ½
2014/2015 2 B Klub šachistů Říčany 1925 2079 2046 Husárik Braňko ŠK Joly Lysá nad Labem C 2156 2150 0
2014/2015 1 Č Klub šachistů Říčany 1925 2079 2046 Hejný Jaroslav Silko Gambit Jihlava 2061 2063 0
2013/2014 10 B Klub šachistů Říčany 1925 D 2016 2024 Wasserbauer Radek Český Lev Kolešovice A 2141 2168 1
2013/2014 9 B Klub šachistů Říčany 1925 D 2016 2024 Otruba Pavel Caissa Úholičky B 2044 2022 1
2013/2014 11 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2016 2024 Horák Vladimír Dolní Kralovice 1992 1970 ½
2013/2014 10 B Klub šachistů Říčany 1925 B 2016 2024 Petráž Martin Šachklub města Dobrovice 1998 2013 ½
2013/2014 9 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2016 2024 Burda Roman TJ Neratovice B 2116 2107 1
2013/2014 8 B Klub šachistů Říčany 1925 B 2016 2024 Němeček Pavel TJ Bohemia Poděbrady 1748 1816 1
2013/2014 7 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2016 2024 Framberk Jan Caissa Úholičky 2016 2009 ½
2013/2014 6 B Klub šachistů Říčany 1925 B 2016 2024 Koper Štefan ŠK Kostelec nad Černými lesy 1968 1947 1
2013/2014 1 B Klub šachistů Říčany 1925 B 2016 2024 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2049 2050 0
2013/2014 11 Č Klub šachistů Říčany 1925 2016 2024 Munk Petr ŠK Joly Lysá nad Labem C 2146 2151 1
2013/2014 8 B Klub šachistů Říčany 1925 2016 2024 Formánek Martin Sokol Praha - Kobylisy 2196 2175 0
2013/2014 7 Č Klub šachistů Říčany 1925 2016 2024 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2030 2051 ½
2013/2014 6 B Klub šachistů Říčany 1925 2016 2024 Michálek František Sokol Kolín 2058 2050 1
2013/2014 5 B Klub šachistů Říčany 1925 2016 2024 Vrkota Miloš Sparta Kutná Hora 2059 2056 0
2013/2014 4 Č Klub šachistů Říčany 1925 2016 2024 Mészáros Luděk Sokol Tábor 2094 2090 0
2013/2014 3 B Klub šachistů Říčany 1925 2016 2024 Bajer Jiří Gambit Jihlava 1881 1907 1
2013/2014 2 Č Klub šachistů Říčany 1925 2016 2024 Žigo Viktor ŠK Gordic 2252 2250 ½
2013/2014 1 B Klub šachistů Říčany 1925 2016 2024 Vanka Miloslav TRW autoelektronika Vlašim 2155 2142 ½
2012/2013 11 Č Klub šachistů Říčany 1925 F 2044 2060 Paukert Jindřich ŠK Řevnice B 1858 1803 1
2012/2013 10 B Klub šachistů Říčany 1925 F 2044 2060 Křivan Václav ŠK Mníšek pod Brdy 1609 1
2012/2013 9 Č Klub šachistů Říčany 1925 F 2044 2060 Habada Jindřich ŠK Merkur Kladno B 1917 1922 1
2012/2013 8 B Klub šachistů Říčany 1925 F 2044 2060 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1930 1852 1
2012/2013 7 Č Klub šachistů Říčany 1925 F 2044 2060 Kaláb Jaromír TJ Sokol Hostivice B 1822 1
2012/2013 6 B Klub šachistů Říčany 1925 F 2044 2060 Saxl Jiří ŠK Příbram Baník A 1765 1889 0
2012/2013 4 Č Klub šachistů Říčany 1925 F 2044 2060 Třešňák Lukáš TJ Jince A 1758 1843 1
2012/2013 3 B Klub šachistů Říčany 1925 F 2044 2060 Mruškovič Radoslav TJ Lokomotiva Beroun A 1977 0
2012/2013 2 Č Klub šachistů Říčany 1925 F 2044 2060 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad B 1713 1
2012/2013 1 B Klub šachistů Říčany 1925 F 2044 2060 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole A 1972 1959 1
2012/2013 11 B Klub šachistů Říčany 1925 2044 2060 Pinc Miroslav ŠACHklub Písek 2239 2239 ½
2012/2013 10 Č Klub šachistů Říčany 1925 2044 2060 Šlajs Vlastimil Sokol Tábor B 1920 1933 ½
2012/2013 9 B Klub šachistů Říčany 1925 2044 2060 Viták Pavel TJ Pankrác B 2191 2183 0
2012/2013 8 Č Klub šachistů Říčany 1925 2044 2060 Zvára David TRW autolektronika Vlašim 2059 2102 0
2012/2013 7 B Klub šachistů Říčany 1925 2044 2060 Šedý Pavel ŠK Sokol Vyšehrad B 2137 2116 1
2012/2013 6 Č Klub šachistů Říčany 1925 2044 2060 Cuhra Martin SK OAZA Praha 2236 2242 0
2012/2013 5 B Klub šachistů Říčany 1925 2044 2060 Mindl Josef Sokol Tábor A 2087 2082 0
2012/2013 4 Č Klub šachistů Říčany 1925 2044 2060 Muzikář Jan ŠK Český Krumlov 2053 2001 1
2012/2013 3 B Klub šachistů Říčany 1925 2044 2060 Mouryc Tomáš SFiala Gambit Jihlava 1979 1955 1
2012/2013 2 Č Klub šachistů Říčany 1925 2044 2060 Keller Daniel Sparta Kutná Hora 2159 2151 0
2012/2013 1 B Klub šachistů Říčany 1925 2044 2060 Lampíř Tomáš TJ Bohemians Praha B 2045 2081 ½
2011/2012 11 B Klub šachistů Říčany 1925 B 2023 1987 Koper Štefan ŠK Kostelec nad Černými lesy 1981 2003 1
2011/2012 10 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2023 1987 Drábek Vojtěch Sokol Mladá Boleslav A 2150 2135 ½
2011/2012 9 B Klub šachistů Říčany 1925 B 2023 1987 Haman Jakub Šachový klub Rakovník 2134 2183 0
2011/2012 8 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2023 1987 Doležal Karel TJ Bohemia Poděbrady 2048 2070 1
2011/2012 7 B Klub šachistů Říčany 1925 B 2023 1987 Vanka Miloslav Caissa Úholičky 2113 2117 0
2011/2012 6 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2023 1987 Jirk Aleš JOLY Lysá nad Labem C 2168 2155 ½
2011/2012 5 B Klub šachistů Říčany 1925 B 2023 1987 Rychtář Pavel Sokol Mladá Boleslav B 1963 1984 1
2011/2012 3 B Klub šachistů Říčany 1925 B 2023 1987 Hlaváček Jiří SK Pyrit Příbram 2196 2202 0
2011/2012 2 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2023 1987 Michálek František Sokol Kolín B 2083 2087 0
2011/2012 1 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2023 1987 Bargel Martin Sokol Bakov nad Jizerou 2162 2146 0
2011/2012 11 B Klub šachistů Říčany 1925 2023 1987 Rýdl Jiří TRW autoelektronika Vlašim 2017 1988 0
2011/2012 10 Č Klub šachistů Říčany 1925 2023 1987 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 2017 2007 1
2011/2012 9 Č Klub šachistů Říčany 1925 2023 1987 Indrák Igor ŠK AD Jičín B 2197 2142 ½
2011/2012 8 B Klub šachistů Říčany 1925 2023 1987 Dvořák Jan TJ Sokol Praha Kobylisy 2204 2203 ½
2011/2012 7 Č Klub šachistů Říčany 1925 2023 1987 Hora Milan Sokol Kolín 2103 2109 0
2011/2012 6 B Klub šachistů Říčany 1925 2023 1987 Barták Pavel ŠK Zikuda Turnov C 2027 2057 1
2011/2012 5 Č Klub šachistů Říčany 1925 2023 1987 Hácha Aleš ŠK Zikuda Turnov B 2105 2100 1
2011/2012 3 Č Klub šachistů Říčany 1925 2023 1987 Mašek Miroslav TJ Pankrác B 2184 2175 0
2011/2012 2 B Klub šachistů Říčany 1925 2023 1987 Šplíchal Petr TJ Sparta Kutná Hora 2002 2018 0
2011/2012 1 Č Klub šachistů Říčany 1925 2023 1987 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad B 1998 2042 0
2010/2011 11 Č Klub šachistů Říčany 1925 A 2010 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram 2204 0
2010/2011 10 B Klub šachistů Říčany 1925 A 2010 Procházka Jaroslav JAWA Brodce 1901 1
2010/2011 9 Č Klub šachistů Říčany 1925 A 2010 Mišičko Ján Šachový klub Rakovník 2026 ½
2010/2011 8 B Klub šachistů Říčany 1925 A 2010 Doležal Jan TJ Bohemia Poděbrady 1960 1
2010/2011 7 B Klub šachistů Říčany 1925 A 2010 Lažánek Jan JOLY Lysá nad Labem C 1928 1
2010/2011 6 Č Klub šachistů Říčany 1925 A 2010 Kučera Tomáš ŠK Kralupy nad Vltavou 1975 1
2010/2011 5 B Klub šachistů Říčany 1925 A 2010 Halla Jiří Caissa Úholičky 1886 ½
2010/2011 4 Č Klub šachistů Říčany 1925 A 2010 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 2010 0
2010/2011 3 B Klub šachistů Říčany 1925 A 2010 Bouček Vlastimil ŠK Kostelec nad Černými lesy 2008 1
2010/2011 2 Č Klub šachistů Říčany 1925 A 2010 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 1818 1
2010/2011 1 B Klub šachistů Říčany 1925 A 2010 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2078 0
2010/2011 9 Č 1. Novoborský ŠK "C" 2010 Gutman Petr ŠK Kladno 2124 ½
2010/2011 8 B 1. Novoborský ŠK "C" 2010 Papay Marek SK Děčín 2029 0
2010/2011 7 Č 1. Novoborský ŠK "C" 2010 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz 2033 1
2010/2011 6 B 1. Novoborský ŠK "C" 2010 Rubeš Jan ŠK Viamont Teplice 2043 0
2010/2011 4 Č 1. Novoborský ŠK "C" 2010 Tichý Lukáš ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 1969 0
2010/2011 2 Č 1. Novoborský ŠK "C" 2010 Šura Jaroslav ERA-Poštovní spořitelna "B" 2157 0
2009/2010 11 B Biomedica Říčany B 2081 Obrázek Karel Sokol Hostivice 1900 1
2009/2010 10 Č Biomedica Říčany B 2081 Vevera Radek Caissa Úholičky 2059 ½
2009/2010 9 B Biomedica Říčany B 2081 Štursa Jan Kralupy n.Vltavou A 2127 0
2009/2010 8 Č Biomedica Říčany B 2081 Gutman Petr Rakovník 2120 ½
2009/2010 7 Č Biomedica Říčany B 2081 Vojta Pavel TRW autoel. Vlašim 2159 0
2009/2010 6 B Biomedica Říčany B 2081 Gernert Otakar Sokol Struhařov 2096 1
2009/2010 5 Č Biomedica Říčany B 2081 Šulc Jaromír ŠK Kladno B 2034 0
2009/2010 4 B Biomedica Říčany B 2081 Holub Milan JAWA Brodce 2104 1
2009/2010 3 Č Biomedica Říčany B 2081 Lánský Petr Kralupy n.Vltavou B 1772 0
2009/2010 2 B Biomedica Říčany B 2081 Pospěch Roman Biomedica Říčany C 1954 ½
2009/2010 1 Č Biomedica Říčany B 2081 Hlaváček Jiří Pyrit Příbram 2197 ½
2009/2010 11 Č TJ Tourist Biomedica Říčany 2081 Jiruše Josef TJ Slavia Hradec Králové B"" 2075 0
2009/2010 10 B TJ Tourist Biomedica Říčany 2081 Vrkota Miloš Stadion Kutná Hora 2100 1
2009/2010 9 Č TJ Tourist Biomedica Říčany 2081 Groh Jiří Desko Liberec 1988 0
2009/2010 8 B TJ Tourist Biomedica Říčany 2081 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín 2258 0
2009/2010 7 Č TJ Tourist Biomedica Říčany 2081 Čmiko Jakub SK OAZA Praha 2056 ½
2009/2010 5 B TJ Tourist Biomedica Říčany 2081 Šmíd Jaroslav ŠK ZVU Engineering Lípa 2066 0
2008/2009 11 Č Biomedica Říčany D 2047 Vávra Jan JAWA Brodce A 2027 1
2008/2009 10 B Biomedica Říčany D 2047 Štursa Jan ŠK Kralupy 2160 0
2008/2009 9 Č Biomedica Říčany D 2047 Trmal Jaroslav Pyrit Příbram B 2251 0
2008/2009 8 B Biomedica Říčany D 2047 Tričkov Vasil Sokol Hostivice A 2346 0
2008/2009 7 Č Biomedica Říčany D 2047 Soural Jan Sokol Struhařov 2201 ½
2008/2009 6 B Biomedica Říčany D 2047 Schmalz Michal Biomedica Říčany C 1992 ½
2008/2009 5 B Biomedica Říčany D 2047 Rujder Tibor Spartak Žebrák 2000 1
2008/2009 4 Č Biomedica Říčany D 2047 Vojta Tomáš TRW autoel. Vlašim 2341 ½
2008/2009 3 B Biomedica Říčany D 2047 Vevera Radek Caissa Úholičky 2070 1
2008/2009 2 Č Biomedica Říčany D 2047 Kozlovský Libor Rakovník 1994 ½
2008/2009 1 B Biomedica Říčany D 2047 Pospíšil Evžen Biomedica Říčany B 2154 0
2007/2008 11 B Biomedica Říčany B 2009 Kopecký Jiří MONTAKO Kralupy n.V. A 2021 0
2007/2008 9 B Biomedica Říčany B 2009 Berg Antonín Sokol Struhařov 1877 1
2007/2008 8 Č Biomedica Říčany B 2009 Matějovský Ondřej TRW autoelektronika Vlašim 1998 1
2007/2008 6 Č Biomedica Říčany B 2009 Lavrinčík Pavel MONTAKO Kralupy n.V. B 1839 1
2007/2008 5 B Biomedica Říčany B 2009 Sedlák Luděk Caissa Úholičky 1921 ½
2007/2008 4 Č Biomedica Říčany B 2009 Hašpl Miroslav Spartak Žebrák 2034 0
2007/2008 3 Č Biomedica Říčany B 2009 Procházka Jaroslav JAWA Brodce 1935 1
2007/2008 2 B Biomedica Říčany B 2009 Košata František Biomedica Říčany C 1770 1
2007/2008 1 Č Biomedica Říčany B 2009 Vondra Zbyněk ŠK Kladno A 2101 1
2007/2008 11 Č TJ Tourist Biomedica Říčany 2009 Veselý Tomáš ŠK Rapid Pardubice 2123 0
2006/2007 11 B Biomedica Říčany 2069 Kastner Kamil 2222 ŠK Polabiny B 1914 1
2006/2007 10 Č Biomedica Říčany 2069 Horák Vladimír TRW Autoelektronika Vlašim 2090 0
2006/2007 9 B Biomedica Říčany 2069 Roj Miroslav TJ Slavia Hradec Králové B 2175 0
2006/2007 7 B Biomedica Říčany 2069 Mudra Pavel Sokol Emerge Mladá Boleslav 2122 0
2006/2007 5 B Biomedica Říčany 2069 Pavlíček Miroslav Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2122 0
2006/2007 2 B Biomedica Říčany 2069 Novotný Jaroslav Desko Liberec 2078 ½
2006/2007 1 Č Biomedica Říčany 2069 Stehlík Jiří Sokol Kolín 2117 0
2005/2006 11 B TJ Tourist Biomedica Říčany 2072 Illetško Jaroslav Praga Praha 2148 0
2005/2006 10 Č TJ Tourist Biomedica Říčany 2072 Pekárek Petr Sokol Tábor 2123 ½
2005/2006 9 B TJ Tourist Biomedica Říčany 2072 Gdovin Ján Sokol Písek 2124 1
2005/2006 8 Č TJ Tourist Biomedica Říčany 2072 Olejníček Jiří QCC DKV České Budějovice 1975 0
2005/2006 7 B TJ Tourist Biomedica Říčany 2072 Blecha Milan Sokol Plzeň Letná 2202 0
2005/2006 6 Č TJ Tourist Biomedica Říčany 2072 Mareš Václav Šachklub Sokol Klatovy 2024 1
2005/2006 5 B TJ Tourist Biomedica Říčany 2072 Jenč Milan ŠAKAL Kozolupy 1911 1
2005/2006 4 Č TJ Tourist Biomedica Říčany 2072 Paulovič Martin TJ Sokol Praha Kobylisy 2194 0
2005/2006 3 B TJ Tourist Biomedica Říčany 2072 Zeman Martin ŠK Alva Pb Příbram 2009 1
2005/2006 2 Č TJ Tourist Biomedica Říčany 2072 Šmíd Miroslav Bohemians Praha 2211 1
2005/2006 1 Č TJ Tourist Biomedica Říčany 2072 Ptáčník Stanislav TJ Sokol Domažlice 2136 0
2004/2005 9 B Biomedica Říčany B 2072 Štolba Miloš Sokol Sendražice A 2085 0
2004/2005 6 B Biomedica Říčany B 2072 Forman Miroslav Kostelec n/ČL A 2048 ½
2004/2005 4 B Biomedica Říčany B 2072 Doležal Karel Bohemia PoděbradyA 1992 0
2004/2005 2 B Biomedica Říčany B 2072 Fojtů Petr Biomedica Říčany A 2065 ½
2003/2004 11 B Biomedica Říčany A 2073 Štegl Petr Sokol Pečky A 1771 0
2003/2004 10 Č Biomedica Říčany A 2073 Jirk Jindřich Joly Lysá n/L B 1839 ½
2003/2004 9 Č Biomedica Říčany A 2073 Krischke Arnold Sokol Benešov A 2056 ½
2003/2004 8 B Biomedica Říčany A 2073 Kalvach Ladislav Kostelec n/ČL A 1849 0
2003/2004 7 Č Biomedica Říčany A 2073 Houdek Daniel Spartak Vlašim B 1760 1
2003/2004 6 B Biomedica Říčany A 2073 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1820 1
2003/2004 5 Č Biomedica Říčany A 2073 Procházka Jaroslav Jawa Brodce A 1960 0
2003/2004 4 B Biomedica Říčany A 2073 Fojtů Petr Biomedica Říčany B 1918 0
2003/2004 3 Č Biomedica Říčany A 2073 Blažek Ladislav Sokol Benešov B 1680 1
2003/2004 2 B Biomedica Říčany A 2073 Doležal Karel Sokol Nymburk A 1968 1
2003/2004 1 Č Biomedica Říčany A 2073 Keller Daniel Stad. Kutná Hora A 2119 ½