Hráč Cozl David

Cozl David

User Pic
Jméno: Cozl David
Oddíl: Český lev Kolešovice-šachový klub, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1962
Elo mezinárodní: 1958
ID: 13140
FIDE ID: 307203
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Český lev Kolešovice A 1970 1977 Staněk Ondřej Spartak Vlašim B 1869 1903 0
2018/2019 10 Český lev Kolešovice A 1961 1977 Pospěch Roman Klub šachistů Říčany 1925 C 1968 1974 ½
2018/2019 8 Český lev Kolešovice A 1967 1977 Žigmund David DDM Sokol Nymburk A 1906 1898 ½
2018/2019 7 Český lev Kolešovice A 1967 1977 Verner Jan Cayman Pharma Neratovice C 1780 1762 ½
2018/2019 6 Český lev Kolešovice A 1968 1977 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem E 1923 1933 0
2018/2019 5 Český lev Kolešovice A 1968 1977 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 D 2012 1997 0
2018/2019 4 Český lev Kolešovice A 1978 1989 Pataridis Janis ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1755 1730 1
2018/2019 3 Český lev Kolešovice A 1990 1989 Skokan František Šachklub města Dobrovice A 1936 1950 ½
2018/2019 2 Český lev Kolešovice A 1990 1989 Novák Vítězslav TJ Kralupy nad Vltavou A 1963 1960 0
2018/2019 1 Český lev Kolešovice A 1982 1989 Paldus Jan Sokol Bakov nad Jizerou B 1787 1818 1
2018/2019 11 Český Lev Kolešovice B 1961 1977 Civín Dominik ŠK Zdice A 1981 1956 ½
2018/2019 10 Český Lev Kolešovice B 1961 1977 Maršálek Luboš Caissa Roztoky A 1919 1893 1
2018/2019 9 Český Lev Kolešovice B 1967 1977 Straka Vojtěch ŠK Medvědi Zvole A 2362 2359 0
2018/2019 8 Český Lev Kolešovice B 1967 1977 Vaněček Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary 2035 2017 ½
2018/2019 7 Český Lev Kolešovice B 1968 1977 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1871 1862 1
2018/2019 6 Český Lev Kolešovice B 1968 1977 Doležal Vít TJ AERO Odolena Voda A 2026 2038 1
2018/2019 5 Český Lev Kolešovice B 1978 1989 Kamlach Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 2066 2075 0
2018/2019 4 Český Lev Kolešovice B 1978 1989 Volf Jaromír ŠK Rakovník A 2091 2031 0
2018/2019 3 Český Lev Kolešovice B 1990 1989 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2025 2032 ½
2018/2019 2 Český Lev Kolešovice B 1990 1989 Dudek Vojtěch JAWA Brodce A 1979 1982 ½
2018/2019 1 Český Lev Kolešovice B 1982 1989 Nadrchal Tomáš TJ Neratovice D 2079 2060 ½
2018/2019 9 Český lev Kolešovice C 1961 1977 Smolík Aleš TJ Kralupy nad Vltavou C 1570 1579 ½
2018/2019 7 Český lev Kolešovice C 1967 1977 Žák Jiří ŠK Velvary 1701 1734 1
2017/2018 11 Český lev Kolešovice A 2001 1968 Švejk Martin Sokol Mladá Boleslav B 1599 1602 1
2017/2018 10 Český lev Kolešovice A 1979 1968 Stluka František Příbram Baník A 2103 2084 ½
2017/2018 9 Český lev Kolešovice A 1979 1968 Jarrah Kamal ŠK Kralupy A 2086 2084 1
2017/2018 7 Český lev Kolešovice A 1983 1968 Novotný Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 1838 1830 ½
2017/2018 5 Český lev Kolešovice A 1985 1968 Valtr Tomáš JOLY Lysá nad Labem E 1925 1928 ½
2017/2018 3 Český lev Kolešovice A 1979 1968 Dudek Jaromír Sokol Nymburk A 1943 1950 1
2017/2018 1 Český lev Kolešovice A 1991 1970 Tesař Martin Šachklub města Dobrovice A 1972 1982 1
2017/2018 8 Český Lev Kolešovice C 1983 1968 Polák Petr ŠO TP NOVA Kladno A 2121 1992 1
2017/2018 6 Český Lev Kolešovice C 1985 1968 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad A 1900 1988 1
2017/2018 4 Český Lev Kolešovice C 1979 1968 Votruba Petr TJ Hostivice B 1870 1859 1
2017/2018 2 Český Lev Kolešovice C 1979 1968 Křížek Jaroslav Sokol Buštěhrad B 1904 1738 1
2017/2018 11 Český Lev Kolešovice B 2001 1968 Mruškovič Radoslav ŠK Zdice A 1993 0 ½
2017/2018 10 Český Lev Kolešovice B 1979 1968 Spousta Jan TJ Hostivice A 1813 1914 1
2017/2018 9 Český Lev Kolešovice B 1983 1968 Tyle Vladimír ŠK Medvědi Zvole A 1959 1944 ½
2017/2018 7 Český Lev Kolešovice B 1985 1968 Steiner Juraj JAWA Brodce A 1954 1932 ½
2017/2018 5 Český Lev Kolešovice B 1979 1968 Švach Jan ŠK Řevnice A 1859 1876 ½
2017/2018 3 Český Lev Kolešovice B 1979 1968 Vavřinec Tomáš KŠ Říčany 1925 D 1984 1973 0
2017/2018 2 Český Lev Kolešovice B 1979 1968 Štursa Jan SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2053 2091 0
2017/2018 1 Český Lev Kolešovice B 1991 1970 Sedlák Luděk Caissa Roztoky B 1930 1911 ½
2016/2017 11 Český Lev Kolešovice A 2003 1950 Sokol na Mělníce A 1
2016/2017 10 Český Lev Kolešovice A 2003 1950 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1738 1759 1
2016/2017 9 Český Lev Kolešovice A 2003 1950 Hlaváček Jiří Příbram Baník A 2122 2143 1
2016/2017 8 Český Lev Kolešovice A 2003 1950 Sadil Jan ŠK KDJS Sedlčany A 1726 1708 1
2016/2017 7 Český Lev Kolešovice A 2003 1950 Přibyl Viktor Sokol Buštěhrad A 1641 1821 0
2016/2017 6 Český Lev Kolešovice A 2003 1950 Burda Roman TJ Neratovice C 2061 2059 0
2016/2017 5 Český Lev Kolešovice A 2003 1950 Horký Pavel TJ Neratovice D 1949 1981 0
2016/2017 4 Český Lev Kolešovice A 2003 1950 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1903 1892 1
2016/2017 3 Český Lev Kolešovice A 2003 1950 Tvrdý Jindřich ŠK Řevnice A 1856 1857 1
2016/2017 2 Český Lev Kolešovice A 2003 1950 Matouš Rudolf Sokol Hostivice A 1937 1907 1
2016/2017 1 Český Lev Kolešovice A 2003 1950 Hofner František SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1788 1764 1
2015/2016 11 Český Lev Kolešovice A 2003 1950 Procházka Jaroslav JAWA Brodce A 1898 1874 ½
2015/2016 9 Český Lev Kolešovice A 2003 1950 Habada Jindřich ŠK Merkur Kladno A 1843 1791 0
2015/2016 7 Český Lev Kolešovice A 2003 1950 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad A 1913 1910 0
2015/2016 6 Český Lev Kolešovice A 2003 1950 Schuster Jan Sokol na Mělníce A 1894 1899 1
2015/2016 5 Český Lev Kolešovice A 2003 1950 Doležal Vít TJ Neratovice C 2010 2005 1
2015/2016 4 Český Lev Kolešovice A 2003 1950 Matouš Rudolf Sokol Hostivice A 1937 1907 0
2015/2016 3 Český Lev Kolešovice A 2003 1950 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1987 1983 0
2015/2016 2 Český Lev Kolešovice A 2003 1950 Růžička Miloš SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2009 1990 0
2015/2016 1 Český Lev Kolešovice A 2003 1950 Listopad Martin ŠK Medvědi Zvole 1945 1903 ½
2015/2016 11 TJ Český lev Kolešovice B 2003 1950 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad C 1719 1901 0
2015/2016 10 TJ Český lev Kolešovice B 2003 1950 Satranský Jaroslav ŠK Rakovník A 2228 2219 1
2015/2016 9 TJ Český lev Kolešovice B 2003 1950 Obrázek Karel TJ Hostivice B 1901 1881 ½
2015/2016 8 TJ Český lev Kolešovice B 2003 1950 Holovčák Jiří ŠO TP NOVA Kladno A 1961 1790 ½
2015/2016 6 TJ Český lev Kolešovice B 2003 1950 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno B 1624 1702 1
2015/2016 5 TJ Český lev Kolešovice B 2003 1950 Přibyl Viktor Sokol Buštěhrad D 1641 1821 1
2015/2016 4 TJ Český lev Kolešovice B 2003 1950 Seiner František ŠK Kralupy C 1744 1656 1
2015/2016 2 TJ Český lev Kolešovice B 2003 1950 Sedlák Luděk Caissa Úholičky C 1987 1983 1
2015/2016 1 TJ Český lev Kolešovice B 2003 1950 Neuman Petr ŠK Velvary A 1339 1
2014/2015 11 Český Lev Kolešovice A 2009 2000 Stolz Lubor ŠK Zdice A 1908 1925 ½
2014/2015 9 Český Lev Kolešovice A 2009 2000 Veselý Jiří TJ Neratovice C 1787 1
2014/2015 7 Český Lev Kolešovice A 2009 2000 Komprda Pavel Sokol Hostivice A 2029 2016 0
2014/2015 6 Český Lev Kolešovice A 2009 2000 Konvalinka Vladislav Sokol na Mělníce A 1789 1817 ½
2014/2015 4 Český Lev Kolešovice A 2009 2000 Kural Jaroslav ŠK Merkur Kladno A 1941 1919 1
2014/2015 2 Český Lev Kolešovice A 2009 2000 Říha Jaroslav KŠ Říčany 1925 E 2087 2081 ½
2014/2015 8 TJ Český Lev Kolešovice B 2009 2000 Placheta Rostislav ŠK Při MěÚ Hostomice 1680 1722 ½
2014/2015 5 TJ Český Lev Kolešovice B 2009 2000 Šilhavý Miroslav ŠK Zdice C 1773 1748 1
2014/2015 4 TJ Český Lev Kolešovice B 2009 2000 Chudáček Vladimír Mníšek pod Brdy 1714 1741 0
2014/2015 3 TJ Český Lev Kolešovice B 2009 2000 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1797 1818 ½
2014/2015 1 TJ Český Lev Kolešovice B 2009 2000 Pokorný Tomáš ŠK Rakovník D 1621 1
2014/2015 11 Šachový klub Rakovník 2009 2000 Masák Radim DDM Sokol Nymburk 1968 1965 1
2014/2015 10 Šachový klub Rakovník 2009 2000 Vaic Miroslav Caissa Úholičky 1863 1935 0
2014/2015 8 Šachový klub Rakovník 2009 2000 Šachklub města Dobrovice 1
2014/2015 7 Šachový klub Rakovník 2009 2000 Mazánek David JOLY Lysá nad Labem D 1932 1878 0
2014/2015 6 Šachový klub Rakovník 2009 2000 Doležal Radoslav Klub šachistů Říčany 1925 B 1961 1938 0
2014/2015 4 Šachový klub Rakovník 2009 2000 Štufka Karel SK Pyrit Příbram 1841 1827 1
2014/2015 3 Šachový klub Rakovník 2009 2000 Lalouček Miroslav Spartak Vlašim B 1764 1793 1
2014/2015 2 Šachový klub Rakovník 2009 2000 Popelka Pavel ŠK Kralupy nad Vltavou 1931 1939 1
2014/2015 1 Šachový klub Rakovník 2009 2000 Havlíček Pavel Klub šachistů Říčany 1925 C 1685 1638 1
2013/2014 11 Český Lev Kolešovice A 1987 1996 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1905 1932 ½
2013/2014 10 Český Lev Kolešovice A 1987 1996 Hlína Miloš Klub šachistů Říčany 1925 D 1862 1776 ½
2013/2014 9 Český Lev Kolešovice A 1987 1996 Hašek Tomáš Spartak Vlašim B 1791 1839 1
2013/2014 8 Český Lev Kolešovice A 1987 1996 Procházka Jaroslav JAWA Brodce A 1822 1855 1
2013/2014 7 Český Lev Kolešovice A 1987 1996 Matouš Rudolf Sokol Hostivice A 1928 1914 1
2013/2014 6 Český Lev Kolešovice A 1987 1996 Vimmer Miloš ŠK Merkur Kladno A 1918 1890 1
2013/2014 5 Český Lev Kolešovice A 1987 1996 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2089 2080 ½
2013/2014 4 Český Lev Kolešovice A 1987 1996 Švach Jan ŠK Řevnice A 1838 1818 0
2013/2014 3 Český Lev Kolešovice A 1987 1996 Rujder Tibor ŠK Zdice A 1866 1851 ½
2013/2014 2 Český Lev Kolešovice A 1987 1996 Dvořák Lukáš Sokol Buštěhrad A 1721 1709 1
2013/2014 1 Český Lev Kolešovice A 1987 1996 Zítko Martin ŠK Liběhrad Libčice A 1774 1799 1
2013/2014 9 Šachový klub Rakovník 1987 1996 Matějovský Ondřej Dolní Kralovice 1984 2002 ½
2013/2014 8 Šachový klub Rakovník 1987 1996 Novotný Petr Šachklub města Dobrovice 1661 0
2013/2014 7 Šachový klub Rakovník 1987 1996 Parpel Petr TJ Neratovice B 1744 1750 1
2013/2014 5 Šachový klub Rakovník 1987 1996 Vaic Miroslav Caissa Úholičky 2003 2012 1
2013/2014 3 Šachový klub Rakovník 1987 1996 Rusnák Jan Klub šachistů Říčany 1925 B 1988 1986 ½
2012/2013 11 Šachový klub Rakovník 2001 2009 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1896 1896 0
2012/2013 10 Šachový klub Rakovník 2001 2009 Vejvoda Jindřich Sokol Kolín B 1426 1
2012/2013 9 Šachový klub Rakovník 2001 2009 Beneš Petr Sokol Kolín A 2114 2127 0
2012/2013 7 Šachový klub Rakovník 2001 2009 Němeček Pavel TJ Bohemia Poděbrady 1827 ½
2012/2013 6 Šachový klub Rakovník 2001 2009 Burda Roman Sokol Bakov nad Jizerou 2158 2123 ½
2012/2013 5 Šachový klub Rakovník 2001 2009 Bodický Michal SK Pyrit Příbram 1960 1874 ½
2012/2013 4 Šachový klub Rakovník 2001 2009 Buriánek Petr Caissa Úholičky 1902 1853 0
2012/2013 1 Šachový klub Rakovník 2001 2009 Sobotka Jiří DDM Sokol Nymburk 1964 1910 0
2012/2013 11 Český Lev Kolešovice A 2001 2009 Baran Peter TJ Neratovice B 2134 2159 0
2012/2013 10 Český Lev Kolešovice A 2001 2009 Hánl František ŠK Liběhrad Libčice A 1893 1884 1
2012/2013 8 Český Lev Kolešovice A 2001 2009 Cvikl Michal Caissa Úholičky B 2011 1972 1
2012/2013 7 Český Lev Kolešovice A 2001 2009 Veselský Michal Sokol Hostivice A 2085 1
2012/2013 6 Český Lev Kolešovice A 2001 2009 Pšenička Oldřich TJ AERO Odolena Voda A 1936 1951 1
2012/2013 5 Český Lev Kolešovice A 2001 2009 Bauer Jindřich ŠK Zdice A 1999 2055 ½
2012/2013 4 Český Lev Kolešovice A 2001 2009 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad A 2074 2083 0
2012/2013 3 Český Lev Kolešovice A 2001 2009 Picek Miroslav Sokol na Mělníce A 1955 1919 0
2012/2013 2 Český Lev Kolešovice A 2001 2009 Lizner Milan Klub šachistů Říčany 1925 C 2000 1995 1
2012/2013 1 Český Lev Kolešovice A 2001 2009 Jerman Richard ŠK Merkur Kladno A 2107 2130 ½
2011/2012 11 Český Lev Kolešovice A 2011 2026 Mejzr Jan Šachklub Města Dobrovice B 1891 1786 1
2011/2012 10 Český Lev Kolešovice A 2011 2026 Pšenička Oldřich TJ AERO Odolena Voda 1965 1965 1
2011/2012 9 Český Lev Kolešovice A 2011 2026 Jerman Richard ŠK Kladno B 2096 2117 ½
2011/2012 7 Český Lev Kolešovice A 2011 2026 Martinec Karel ŠK Kralupy n.Vlt.B 1971 1939 1
2011/2012 6 Český Lev Kolešovice A 2011 2026 Jaček Miloslav Šachklub Města Dobrovice A 2046 2051 0
2011/2012 5 Český Lev Kolešovice A 2011 2026 Baran Peter TJ Neratovice B 2096 2099 1
2011/2012 4 Český Lev Kolešovice A 2011 2026 Němec David Sokol Buštěhrad A 2026 1999 1
2011/2012 3 Český Lev Kolešovice A 2011 2026 Gruber Miloš Sokol na Mělníce A 1996 1979 1
2011/2012 2 Český Lev Kolešovice A 2011 2026 Diviš Jaroslav TJ AŠ Mladá Boleslav A 2006 2016 0
2011/2012 10 Šachový klub Rakovník 2011 2026 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram 2184 2192 0
2011/2012 7 Šachový klub Rakovník 2011 2026 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1898 1913 1
2011/2012 4 Šachový klub Rakovník 2011 2026 Doležal Jan TJ Bohemia Poděbrady 1915 1928 1
2011/2012 3 Šachový klub Rakovník 2011 2026 Palas Aleš Caissa Úholičky 2043 2046 0
2011/2012 2 Šachový klub Rakovník 2011 2026 Košnář Martin JOLY Lysá nad Labem C 2164 2094 ½
2010/2011 11 Šachový klub Rakovník 2022 JOLY Lysá nad Labem C 1
2010/2011 9 Šachový klub Rakovník 2022 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 A 2007 0
2010/2011 8 Šachový klub Rakovník 2022 Žamboch Roman ŠK Kralupy nad Vltavou 2043 0
2010/2011 7 Šachový klub Rakovník 2022 Sedlák Luděk Caissa Úholičky 1958 1
2010/2011 6 Šachový klub Rakovník 2022 Hála Viktor Sokol Kolín B 2067 1
2010/2011 5 Šachový klub Rakovník 2022 Bouček Vlastimil ŠK Kostelec nad Černými lesy 2008 0
2010/2011 4 Šachový klub Rakovník 2022 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 1818 ½
2010/2011 3 Šachový klub Rakovník 2022 Hajný Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2075 1
2010/2011 2 Šachový klub Rakovník 2022 Sladovník Tomáš SK Pyrit Příbram 1952 1
2010/2011 1 Šachový klub Rakovník 2022 Procházka Petr JAWA Brodce 2019 ½
2010/2011 11 Český lev Kolešovice A 2022 Kacafírek Miroslav TJ Neratovice B 2002 0
2010/2011 10 Český lev Kolešovice A 2022 Martinec Karel ŠK Kralupy B 1934 0
2010/2011 8 Český lev Kolešovice A 2022 Rous Daniel ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1943 0
2010/2011 7 Český lev Kolešovice A 2022 Netík Josef AERO Odolena Voda A 1911 1
2010/2011 6 Český lev Kolešovice A 2022 Richter Martin Sokol Mladá Boleslav B 1994 0
2010/2011 5 Český lev Kolešovice A 2022 Picek Miroslav Sokol na Mělníce A 1946 ½
2010/2011 4 Český lev Kolešovice A 2022 Cvikl Michal Caissa Úholičky B 1967 0
2010/2011 3 Český lev Kolešovice A 2022 Spousta Jan TJ Sokol Hostivice A 1914 1
2010/2011 2 Český lev Kolešovice A 2022 Hampl Jiří TJ AŠ Mladá Boleslav A 1948 1
2010/2011 1 Český lev Kolešovice A 2022 Lochman Václav Šachklub města Dobrovice A 2061 ½
2009/2010 11 TJ Spartak Žebrák A 2030 Rödling Robert ŠK Český Krumlov A 1877 1
2009/2010 9 TJ Spartak Žebrák A 2030 Koubek Václav SK Viktoria Žižkov A 2087 0
2009/2010 8 TJ Spartak Žebrák A 2030 Hodová Lucie ŠK Líně A 2074 0
2009/2010 7 TJ Spartak Žebrák A 2030 Jonáš Václav ŠK Sokol Klatovy A 2016 0
2009/2010 6 TJ Spartak Žebrák A 2030 Maleček Jiří TJ Šakal Kozolupy A 2070 1
2009/2010 5 TJ Spartak Žebrák A 2030 Valenz Miroslav TJ Sokol Domažlice A 1949 0
2009/2010 4 TJ Spartak Žebrák A 2030 Gdovin Ján Sokol Platan Písek A 2086 1
2009/2010 3 TJ Spartak Žebrák A 2030 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha B 2084 1
2009/2010 2 TJ Spartak Žebrák A 2030 Chaluš Karel Sokol Plzeň Letná A 2066 0
2009/2010 1 TJ Spartak Žebrák A 2030 Pravdík Kamil Sokol Tábor A 2015 0
2009/2010 10 Rakovník 2030 Kučera Tomáš Kralupy n.Vltavou A 1987 0
2009/2010 9 Rakovník 2030 Hánl František Kralupy n.Vltavou B 1345 1
2009/2010 8 Rakovník 2030 Buřil Petr Biomedica Říčany B 2062 1
2009/2010 7 Rakovník 2030 Malý Dušan Biomedica Říčany C 1722 1
2009/2010 6 Rakovník 2030 Stoklasa Jan TRW autoel. Vlašim 2148 0
2009/2010 5 Rakovník 2030 Zeman Martin Pyrit Příbram 2015 0
2009/2010 4 Rakovník 2030 Kurel Miroslav Sokol Struhařov 1259 1
2009/2010 2 Rakovník 2030 Schmalz Michal ŠK Kladno B 2019 ½
2008/2009 11 Spartak Žebrák 1930 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1844 ½
2008/2009 10 Spartak Žebrák 1930 Wasserbauer Radek Rakovník 1887 0
2008/2009 9 Spartak Žebrák 1930 Borůvka Radim Sokol Struhařov 1895 1
2008/2009 8 Spartak Žebrák 1930 Doležal Radoslav Biomedica Říčany B 1989 1
2008/2009 7 Spartak Žebrák 1930 Zděnek Pavel Biomedica Říčany C 1972 1
2008/2009 6 Spartak Žebrák 1930 Svoboda Jaromír JAWA Brodce A 1971 1
2008/2009 5 Spartak Žebrák 1930 Královský Martin Biomedica Říčany D 1992 ½
2008/2009 4 Spartak Žebrák 1930 Háse Pavel ŠK Kralupy 2074 1
2008/2009 3 Spartak Žebrák 1930 Hašek Tomáš TRW autoel. Vlašim 1845 1
2008/2009 2 Spartak Žebrák 1930 Saxl Jiří Pyrit Příbram B 1854 1
2008/2009 11 ŠK Řevnice A 1930 Novák Milan ŠK Příbram-Baník A 1962 0
2008/2009 10 ŠK Řevnice A 1930 Spousta Jan Sokol Hostivice B 1945 1
2008/2009 9 ŠK Řevnice A 1930 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno C 2019 ½
2008/2009 8 ŠK Řevnice A 1930 Hinz František Český Lev Kolešovice A 2102 1
2008/2009 7 ŠK Řevnice A 1930 Rutter Lidmila ŠK Zdice A 1938 ½
2008/2009 6 ŠK Řevnice A 1930 Hofner František ŠO Stochov 1847 1
2008/2009 5 ŠK Řevnice A 1930 Kasl Tomáš Lokomotiva Beroun A 1841 1
2008/2009 4 ŠK Řevnice A 1930 Straka Vojtěch ŠK Medvědi Zvole A 2039 ½
2008/2009 3 ŠK Řevnice A 1930 Hoch Václav ŠK Pyrit Příbram C 1815 0
2008/2009 2 ŠK Řevnice A 1930 Kazimour František ŠK Hotel Merkur Kladno 1915 1
2008/2009 1 ŠK Řevnice A 1930 Vondrášek Ondřej ŠK Rakovník B 1921 ½
2007/2008 11 Spartak Žebrák 1927 Vlach Josef Biomedica Říčany C 1824 ½
2007/2008 10 Spartak Žebrák 1927 Čižinský Jiří ŠK Kladno B 1901 0
2007/2008 9 Spartak Žebrák 1927 Jeníček Jiří ŠK Kladno A 2098 ½
2007/2008 8 Spartak Žebrák 1927 Lavrinčík Pavel MONTAKO Kralupy n.V. B 1839 1
2007/2008 6 Spartak Žebrák 1927 Novák Jindřich Caissa Úholičky 2038 ½
2007/2008 5 Spartak Žebrák 1927 Černohorský Ladislav Alva Příbram B 2012 0
2007/2008 4 Spartak Žebrák 1927 Pospěch Roman Biomedica Říčany B 1987 1
2007/2008 3 Spartak Žebrák 1927 Tomíšek Petr Sokol Struhařov 1966 0
2007/2008 2 Spartak Žebrák 1927 Procházka Jaroslav JAWA Brodce 1935 0
2007/2008 1 Spartak Žebrák 1927 Gergelits Václav TRW autoelektronika Vlašim 2047 0
2007/2008 11 ŠK Řevnice A 1927 Kasl Tomáš TJ Lokomotiva Beroun A 1843 ½
2007/2008 10 ŠK Řevnice A 1927 Hinz František TJ Český Lev Kolešovice A 1992 0
2007/2008 9 ŠK Řevnice A 1927 Sokol Roman ŠK Kladno D 1935 0
2007/2008 8 ŠK Řevnice A 1927 Rosenbaum Pavel Lokomotiva Zdice A 1992 1
2007/2008 7 ŠK Řevnice A 1927 Forman Štěpán TJ Sokol Hostivice A 2277 0
2007/2008 6 ŠK Řevnice A 1927 Holovčák Jiří NOVA Kladno A 1888 1
2007/2008 5 ŠK Řevnice A 1927 Novák Jindřich Caissa Úholičky B 2038 0
2007/2008 4 ŠK Řevnice A 1927 Kalivoda Libor ŠK Alva Příbram C 1866 0
2007/2008 3 ŠK Řevnice A 1927 Kural Jaroslav ŠK Kladno C 1977 ½
2007/2008 2 ŠK Řevnice A 1927 Novák Milan Šachový klub Příbram-Baník A 1968 1
2007/2008 1 ŠK Řevnice A 1927 Vlk Miroslav ŠO Stochov 0
2006/2007 10 TJ Spartak Žebrák A 1911 Čermák Michal ŠK Joly Lysá n.L. B 2031 1
2006/2007 9 TJ Spartak Žebrák A 1911 Netušil Jaroslav Sokol Tišice "A" 2070 0
2006/2007 8 TJ Spartak Žebrák A 1911 Růžička Václav ŠK Kladno "B" 1788 1
2006/2007 7 TJ Spartak Žebrák A 1911 Kryšpín Libor TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 2046 1
2006/2007 6 TJ Spartak Žebrák A 1911 Rakouš Pavel Caissa Úholičky A 1998 1
2006/2007 5 TJ Spartak Žebrák A 1911 Klain Václav Sokol Emerge Mlada Boleslav B 1961 0
2006/2007 4 TJ Spartak Žebrák A 1911 Burda Roman ŠK Kralupy nad Vltavou A 2015 0
2006/2007 3 TJ Spartak Žebrák A 1911 Kazimour František ŠK Kladno "A" 1985 1
2006/2007 2 TJ Spartak Žebrák A 1911 Břečka František TJ Sokol Mělník A 1970 0
2006/2007 1 TJ Spartak Žebrák A 1911 Švejdar Luděk Sokol Bakov nad Jizerou 1946 0
2005/2006 11 Spartak Žebrák A 1895 Obrázek Karel TJ Sokol Hostivice 1863 1
2005/2006 10 Spartak Žebrák A 1895 Gášek Stanislav Alva Pb Příbram B 1819 1
2005/2006 9 Spartak Žebrák A 1895 Tomandl Ivo Caissa Úholičky A 1942 0
2005/2006 8 Spartak Žebrák A 1895 Lachman Václav TJ Auto Škoda MB A 1973 1
2005/2006 7 Spartak Žebrák A 1895 Žamboch Roman ŠK Kralupy n.Vlt.A 2031 ½
2005/2006 6 Spartak Žebrák A 1895 Mudra Pavel Sokol Bakov nad J. 2082 0
2005/2006 5 Spartak Žebrák A 1895 Parpel Petr TJ Sokol Mělník A 1798 0
2005/2006 4 Spartak Žebrák A 1895 Habada Jindřich ŠK Kladno B 1915 1
2005/2006 3 Spartak Žebrák A 1895 Crha Josef S.E. Ml.Boleslav B 2120 ½
2005/2006 2 Spartak Žebrák A 1895 Baran Peter NeratoviceVyvolení 2129 0
2005/2006 1 Spartak Žebrák A 1895 Vaněk Petr ŠK Joly Lysá n.L.B 2002 ½
2004/2005 10 Spartak Žebrák A 1909 Kaucký Jaroslav Sokol Neveklov 1689 ½
2004/2005 9 Spartak Žebrák A 1909 Vykouk Ondřej Spartak Vlašim B 1634 1
2004/2005 8 Spartak Žebrák A 1909 Procházka Jaroslav JAWA Brodce B 1956 0
2004/2005 7 Spartak Žebrák A 1909 Štefany Jan ŠK ALVA Příbram C 1622 ½
2003/2004 9 Spartak Žebrák A 1911 Hejda Václav Kolešovice A 1785 ½
2003/2004 8 Spartak Žebrák A 1911 Saxl Jiří SOU Příbram A 1773 1
2003/2004 7 Spartak Žebrák A 1911 Kalivoda Libor ALVA Příbram C 1821 ½
2003/2004 5 Spartak Žebrák A 1911 Havelka Petr KDJS Sedlčany A 1874 0
2003/2004 4 Spartak Žebrák A 1911 Satranský Jaroslav Rakovník B 2193 1
2003/2004 3 Spartak Žebrák A 1911 Vaněček Jiří Caissa Úholičky B 2012 0
2003/2004 2 Spartak Žebrák A 1911 Noha Petr ALVA Příbram D 1799 1
2003/2004 1 Spartak Žebrák A 1911 Ratzinger Patrik Řevnice A 1930 0
2003/2004 11 TJ Loko Beroun 1911 Palas Aleš Easy Engl. Kralupy 2020 0
2003/2004 10 TJ Loko Beroun 1911 Umanec Filip SK Mělník 1885 1956 0
2003/2004 9 TJ Loko Beroun 1911 Pšenička Oldřich Spol. Neratovice B 1893 ½
2003/2004 7 TJ Loko Beroun 1911 Szabo Jiří SK Kladno C 1891 1
2003/2004 6 TJ Loko Beroun 1911 Kováč Martin TJ CeSTV Jince 1693 1
2003/2004 5 TJ Loko Beroun 1911 Mudra Pavel Sokol Bakov n.J. 2021 ½
2003/2004 4 TJ Loko Beroun 1911 Jeřábek Jindřich AS Mlada Boleslav 2017 0
2003/2004 3 TJ Loko Beroun 1911 Plíva Vojtěch SK Rakovnik 2042 ½
2003/2004 2 TJ Loko Beroun 1911 Gášek Stanislav Alva Pb Pribram B 1873 1
2003/2004 1 TJ Loko Beroun 1911 Žáček Petr SK Kladno B 1998 0