Hráč Suchý Ladislav

Suchý Ladislav

User Pic
Jméno: Suchý Ladislav
Oddíl: Šachový spolek Kostelec nad Černými lesy
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1823
Elo mezinárodní: 1788
ID: 13250
FIDE ID: 342882
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1803 1836 Verner Jan Cayman Pharma Neratovice C 1788 1762 ½
2018/2019 7 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1806 1836 Bartoš Václav Klub šachistů Říčany 1925 D 1764 1809 0
2018/2019 6 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1803 1836 Lánský Petr TJ Kralupy nad Vltavou A 1705 1669 1
2018/2019 5 ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1803 1836 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice A 1857 1817 0
2018/2019 11 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1803 1836 Čermák Jan ŠK Český Brod A 2029 2055 0
2018/2019 10 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1803 1836 Bartoš Václav KŠ Říčany 1925 E 1782 1809 0
2018/2019 9 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1806 1836 Malý Dušan KŠ Říčany 1925 F 1752 1781 1
2018/2019 6 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1803 1836 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 1972 1948 ½
2017/2018 11 Kostelec nad Černými lesy A 1837 1847 Lánský Petr ŠK Kralupy A 1663 1612 ½
2017/2018 8 Kostelec nad Černými lesy A 1850 1847 Kaplan Daniel Sokol Nymburk A 2052 2056 0
2017/2018 7 Kostelec nad Černými lesy A 1850 1847 Skokan František Šachklub města Dobrovice A 1979 1937 0
2017/2018 6 Kostelec nad Černými lesy A 1848 1847 Petras Milan Příbram Baník A 2035 2016 0
2017/2018 5 Kostelec nad Černými lesy A 1848 1847 Kasalický Petr Klub šachistů Říčany 1925 C 2022 2008 0
2017/2018 2 Kostelec nad Černými lesy A 1837 1847 Bauer Jindřich Český lev Kolešovice A 2088 2096 0
2017/2018 1 Kostelec nad Černými lesy A 1869 1862 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav B 1891 1893 1
2017/2018 9 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1850 1847 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice B 1762 1783 0
2017/2018 8 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1850 1847 Grečný Karol Sokol Kolín B 1886 1900 1
2017/2018 7 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1848 1847 Dudek Jaromír DDM Sokol Nymburk B 1952 1950 1
2017/2018 5 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1837 1847 Hlína Miloš TJ AŠ Mladá Boleslav A 1836 1792 0
2017/2018 4 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1837 1847 Burda Roman Cayman Pharma Neratovice D 2069 2068 0
2017/2018 1 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1869 1862 Urban Miroslav ŠK Český Brod A 1850 1890 0
2016/2017 11 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1883 1859 Franc Lubor Sokol Kolín B 1849 1843 ½
2016/2017 9 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1883 1859 Gabriel Patrik TJ AŠ Mladá Boleslav A 1768 1759 0
2016/2017 8 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1883 1859 Suchý František Šachklub města Dobrovice B 1840 1790 ½
2016/2017 7 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1883 1859 Novák Václav Bohemia Poděbrady A 1957 1964 ½
2016/2017 6 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1883 1859 Březina Jindřich Sokol Sendražice A 1823 1844 0
2016/2017 5 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1883 1859 Macháček Otakar JAWA Brodce A 2015 2007 1
2016/2017 4 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1883 1859 Chybný Zdeněk ŠK Český Brod A 1778 1808 0
2016/2017 3 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1883 1859 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2031 2015 1
2016/2017 2 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1883 1859 Richter Martin Sokol Bakov n.Jiz. B 1981 2003 0
2016/2017 1 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1883 1859 Všetečka Jiří DDM Sokol Nymburk B 1753 1758 ½
2015/2016 11 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1883 1859 Vlková Anežka Spartak Vlašim B 1635 1800 0
2015/2016 10 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1883 1859 Vystrčil Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 1976 2000 0
2015/2016 9 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1883 1859 Hanzlík Adam ŠK Řevnice 1435 1533 1
2015/2016 8 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1883 1859 Novák Ivan Sokol Mladá Boleslav B 1840 1812 ½
2015/2016 7 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1883 1859 Framberk Jan Caissa Úholičky 2004 2045 1
2015/2016 6 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1883 1859 Turický David Šachový klub Zdice 1859 1806 0
2015/2016 5 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1883 1859 Saxlová Markéta Šachový klub Příbram Baník 1622 1
2015/2016 4 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1883 1859 Zamrazil Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 1919 1884 ½
2015/2016 11 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1883 1859 Helebrand František Spartak Vlašim C 1851 1856 1
2015/2016 10 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1883 1859 Žigmund David TJ Sokol Nymburk B 1886 1897 1
2015/2016 8 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1883 1859 Novák Jiří Sokol Sendražice A 1970 1933 1
2015/2016 7 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1883 1859 Skála Radim Sokol Struhařov A 1576 1
2015/2016 6 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1883 1859 Radics Robert ŠK Český Brod A 1787 1773 1
2015/2016 4 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1883 1859 Gabriel Jan Sokol Kolín B 1855 1896 1
2015/2016 3 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1883 1859 Kastner Jan Šachklub města Dobrovice B 1875 1888 1
2015/2016 2 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1883 1859 Hlína Miloš TJ AŠ Mladá Boleslav A 1777 1788 0
2015/2016 1 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1883 1859 Jeřábek Pavel TJ Bohemia Poděbrady A 1863 1903 0
2014/2015 11 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1840 1832 Levinský Ladislav TJ Sokol Nymburk B 1644 1600 1
2014/2015 9 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1840 1832 Skála Radim Sokol Struhařov A 1576 ½
2014/2015 8 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1840 1832 Franc Lubor Sokol Kolín B 1872 1857 1
2014/2015 7 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1840 1832 Řebíček Miroslav Sokol Sendražice A 1775 1807 ½
2014/2015 5 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1840 1832 Kastner Jan JOLY Lysá n.L. E 1878 1894 ½
2014/2015 4 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1840 1832 Jirounek Miroslav Sokol Mladá Boleslav B 1738 1
2014/2015 3 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1840 1832 Gabriel Patrik TJ AŠ Mladá Boleslav A 1823 1829 1
2014/2015 2 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1840 1832 Dušek Richard TJ Bohemia Poděbrady A 1851 1881 0
2014/2015 1 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1840 1832 Čech Lubomír KŠ Říčany 1925 D 1614 1
2014/2015 11 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1840 1832 Mazánek David JOLY Lysá nad Labem D 1932 1878 1
2014/2015 9 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1840 1832 Kozlovský Libor Šachový klub Rakovník 1998 1964 1
2014/2015 8 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1840 1832 Čížek Ondřej SK Pyrit Příbram 1857 1878 0
2014/2015 7 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1840 1832 Vlková Anežka Spartak Vlašim B 1515 1637 ½
2014/2015 5 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1840 1832 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2087 2081 0
2014/2015 4 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1840 1832 Masák Radim DDM Sokol Nymburk 1968 1965 1
2014/2015 3 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1840 1832 Buriánek Petr Caissa Úholičky 1866 1847 0
2014/2015 2 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1840 1832 Netušil Jaroslav Cayman Pharma Neratovice B 1997 2011 ½
2014/2015 1 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1840 1832 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice 1607 1794 ½
2013/2014 11 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1813 1813 Mrázek Vladimír Sokol Sendražice A 1906 1859 1
2013/2014 10 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1813 1813 Valtr Tomáš JOLY Lysá nad Labem D 1989 1972 ½
2013/2014 9 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1813 1813 Suchý František Šachklub města Dobrovice B 1829 1838 1
2013/2014 8 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1813 1813 Borůvka Radim Sokol Struhařov A 1849 1822 0
2013/2014 6 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1813 1813 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav B 1920 1879 0
2013/2014 5 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1813 1813 Parpel Petr Cayman Pharma C 1744 1750 ½
2013/2014 4 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1813 1813 Voborník Bořivoj JOLY Lysá nad Labem E 1904 1853 ½
2013/2014 2 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1813 1813 Franc Lubor Sokol Kolín B 1897 1873 1
2013/2014 1 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1813 1813 Němec Stanislav Sokol na Mělníce A 1902 1893 0
2013/2014 10 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1813 1813 Nejedlý Jiří TJ Neratovice B 1796 0
2013/2014 8 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1813 1813 Vaic Miroslav Caissa Úholičky 2003 2012 1
2013/2014 7 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1813 1813 Daniel Jiří DDM Sokol Nymburk 1932 1919 0
2013/2014 4 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1813 1813 Hinz František Šachový klub Rakovník 1909 1917 1
2013/2014 3 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1813 1813 Jelagin Konstantin SK Pyrit Příbram 1904 1904 ½
2013/2014 2 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1813 1813 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2030 2022 0
2012/2013 10 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1819 1839 Stehlík Jiří Sokol Kolín A 1994 1999 0
2012/2013 9 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1819 1839 Dušek Richard TJ Bohemia Poděbrady 1901 0
2012/2013 8 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1819 1839 Čížek Ondřej SK Pyrit Příbram 1870 1841 1
2012/2013 7 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1819 1839 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 B 1963 1948 0
2012/2013 6 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1819 1839 Daniel Jiří DDM Sokol Nymburk 1943 1922 0
2012/2013 5 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1819 1839 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1866 1874 0
2012/2013 3 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1819 1839 Richter Martin Sokol Bakov nad Jizerou 2023 2025 1
2012/2013 2 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1819 1839 Framberk Jan Caissa Úholičky 1971 1993 ½
2012/2013 1 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1819 1839 Berg Antonín TJ Sokol Struhařov 1810 1827 ½
2012/2013 9 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1819 1839 Kovaříková Kristýna Dolní Kralovice A 1988 2001 ½
2012/2013 8 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1819 1839 Šoltys Roman Šachklub města Dobrovice B 1719 1742 ½
2012/2013 7 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1819 1839 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav B 1947 1899 0
2012/2013 6 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1819 1839 Macek Kamil Sokol Kolín C 1989 2003 0
2012/2013 5 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1819 1839 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 D 1733 1720 0
2012/2013 4 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1819 1839 Hamrník Jan Sokol Sendražice A 1819 0
2012/2013 3 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1819 1839 Rubeš Zdeněk Sokol Pečky A 1842 1814 ½
2012/2013 2 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1819 1839 Procházka Jaroslav JAWA Brodce A 1832 1873 1
2012/2013 1 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1819 1839 Nedoma Marek TJ AŠ Mladá Boleslav A 1827 ½
2011/2012 11 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1865 1858 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 1914 1895 ½
2011/2012 10 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1865 1858 Garšic Petr Sokol Bakov nad Jizerou 2015 1972 0
2011/2012 8 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1865 1858 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav A 2101 2105 0
2011/2012 7 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1865 1858 Mišičko Ján Šachový klub Rakovník 2058 2050 0
2011/2012 10 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1865 1858 Daniel Jiří JOLY Lysá n.L. D 1868 1871 ½
2011/2012 9 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1865 1858 Vít Martin Klub šachistů Říčany 1925 C 1961 1961 0
2011/2012 8 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1865 1858 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1857 1886 0
2011/2012 7 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1865 1858 Řebíček Miroslav Sokol Sendražice A 1820 ½
2011/2012 5 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1865 1858 Štegl Petr Sokol Pečky A 1758 1787 ½
2011/2012 4 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1865 1858 Nosek Filip Sokol Struhařov A 2048 2029 0
2011/2012 3 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1865 1858 Jiroušek Filip Klub šachistů Říčany 1925 D 1849 1777 1
2011/2012 2 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1865 1858 Štufka Karel SK Pyrit Příbram B 1801 1848 1
2011/2012 1 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1865 1858 Tomek Bohuslav Sokol Kolín C 1967 1997 0
2010/2011 11 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1709 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1882 ½
2010/2011 10 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1709 Valenta Zdeněk JOLY Lysá nad Labem C 1946 ½
2010/2011 8 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1709 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2029 0
2010/2011 7 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1709 Pechoč Bohumil SK Pyrit Příbram 2067 ½
2010/2011 6 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1709 Smolka Josef JAWA Brodce 1914 0
2010/2011 5 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1709 Dočekal Vladimír Šachový klub Rakovník 1890 ½
2010/2011 11 Kostelec nad Č.l. B 1709 Hochman Jan SK Pyrit Příbram B 1655 ½
2010/2011 10 Kostelec nad Č.l. B 1709 Grečný Karol Sokol Struhařov A 2008 0
2010/2011 9 Kostelec nad Č.l. B 1709 Rubeš Zdeněk Sokol Pečky A 1873 ½
2010/2011 8 Kostelec nad Č.l. B 1709 Stehlík Jiří Stadion Kutná Hora B 1833 0
2010/2011 7 Kostelec nad Č.l. B 1709 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 D 1831 ½
2010/2011 6 Kostelec nad Č.l. B 1709 Mazánek David JOLY Lysá n.Labem D 1909 1
2010/2011 5 Kostelec nad Č.l. B 1709 Dudek Jaromír Sokol Nymburk A 1960 0
2010/2011 4 Kostelec nad Č.l. B 1709 Procházka Jaroslav JAWA Brodce B 1901 1
2010/2011 3 Kostelec nad Č.l. B 1709 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1904 ½
2010/2011 2 Kostelec nad Č.l. B 1709 Gabriel Jan Sokol Kolín C 1809 1
2009/2010 11 ŠK Kostelec nad Č.l. 1676 Stárek Stanislav BIOMEDICA Říčany D 1696 1
2009/2010 10 ŠK Kostelec nad Č.l. 1676 Říha František BIOMEDICA Říčany F 1437 1
2009/2010 9 ŠK Kostelec nad Č.l. 1676 Tyko Josef Sokol Kolín C 1856 ½
2009/2010 8 ŠK Kostelec nad Č.l. 1676 Frischmann Otto JAWA Brodce B 1691 1
2009/2010 7 ŠK Kostelec nad Č.l. 1676 Pavelka Vladimír TJ Sokol Benešov 1640 ½
2009/2010 5 ŠK Kostelec nad Č.l. 1676 Blümel Michal BIOMEDICA Říčany E 1697 0
2009/2010 4 ŠK Kostelec nad Č.l. 1676 Vonderka Lukáš Spartak Vlašim B 1796 1
2009/2010 2 ŠK Kostelec nad Č.l. 1676 Kutil Pavel ŠK KDJS Sedlčany A 1444 1
2009/2010 1 ŠK Kostelec nad Č.l. 1676 Uhlíř Václav TJ Sokol Sendražice A 1816 0
2009/2010 11 Kostelec n.Č.l. 1676 Daniel Jiří JOLY Lysá n.L. D 1806 0
2009/2010 10 Kostelec n.Č.l. 1676 Čermák Michal JOLY Lysá n.L. C 2055 ½
2009/2010 9 Kostelec n.Č.l. 1676 Jelínek Václav Kutná Hora B 1699 1
2009/2010 7 Kostelec n.Č.l. 1676 Klos Jiří AŠ Mladá Boleslav 1729 0
2009/2010 5 Kostelec n.Č.l. 1676 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 2008 ½
2009/2010 3 Kostelec n.Č.l. 1676 Jirounek Miroslav Sokol Mladá Boleslav 1703 ½
2008/2009 11 Kostelec nad Černými lesy B 1676 Stehlík Jiří Stadion Kutná Hora B 1857 ½
2008/2009 10 Kostelec nad Černými lesy B 1676 Dobiáš Jaroslav Sokol Pečky A 1515 ½
2008/2009 9 Kostelec nad Černými lesy B 1676 Kubaljak Jaromír Sokol Benešov A 1948 1
2008/2009 8 Kostelec nad Černými lesy B 1676 Dušek Vladimír Sokol Sendražice B 1581 ½
2008/2009 7 Kostelec nad Černými lesy B 1676 Hruban Vladimír Slavoj Čáslav 1483 1
2008/2009 5 Kostelec nad Černými lesy B 1676 Frischmann Otto JAWA Brodce B 1666 ½
2008/2009 4 Kostelec nad Černými lesy B 1676 Fiala Jan Sokol Český Brod B 1633 0
2008/2009 3 Kostelec nad Černými lesy B 1676 Staněk Ondřej Spartak Vlašim B 1726 0
2008/2009 2 Kostelec nad Černými lesy B 1676 Gabriel Jan Sokol Kolín C 1807 0
2008/2009 1 Kostelec nad Černými lesy B 1676 Pilný Jiří Biomedica Říčany F 1590 ½
2008/2009 11 Kostelec n.Č.lesy 1676 Hála Viktor Sokol Kolín B 2063 0
2008/2009 9 Kostelec n.Č.lesy 1676 Šedivý Ondřej Sokol Český Brod 1711 ½
2008/2009 8 Kostelec n.Č.lesy 1676 Herčík Petr Sokol Mladá Boleslav 1617 0
2008/2009 7 Kostelec n.Č.lesy 1676 Pokorný Ludvík Sokol na Mělníce 1687 0
2008/2009 6 Kostelec n.Č.lesy 1676 Uhlíř Václav Sokol Sendražice 1827 1
2008/2009 5 Kostelec n.Č.lesy 1676 Kastner Jan JOLY Lysá n.L. C 1768 ½
2008/2009 4 Kostelec n.Č.lesy 1676 Skála Jaromír Kutná Hora 2080 ½
2007/2008 11 ŠK Kostelec n/ČL B 1684 Kolesov Valerij Pavlovic ŠK města Dobrovice A 1818 0
2007/2008 9 ŠK Kostelec n/ČL B 1684 Hampl Jiří AŠ Mladá Boleslav B 1974 ½
2007/2008 8 ŠK Kostelec n/ČL B 1684 Linhart Jiří Sokol Bakov n/Jiz. B 1707 ½
2007/2008 7 ŠK Kostelec n/ČL B 1684 Klein Milan ŠK Sokol Mladá Boleslav C 1909 0
2007/2008 6 ŠK Kostelec n/ČL B 1684 Mates Miroslav TJ Sokol Nymburk B 1687 1
2007/2008 5 ŠK Kostelec n/ČL B 1684 Hrubčík Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1504 ½
2007/2008 4 ŠK Kostelec n/ČL B 1684 Prášil Adam AŠ Mladá Boleslav C 1492 0
2007/2008 3 ŠK Kostelec n/ČL B 1684 Urban Miroslav ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1573 0
2007/2008 2 ŠK Kostelec n/ČL B 1684 Fabián Vladimír TJ Sokol Český Brod B 1716 0
2007/2008 1 ŠK Kostelec n/ČL B 1684 Linhart Ondřej Sokol Brandýs n/L A 1553 1
2007/2008 7 Kostelec nad Č.lesy 1684 Koller Martin Sokol Český Brod 1681 1
2007/2008 2 Kostelec nad Č.lesy 1684 Šmejkal Josef Auto Škoda Mladá Boleslav 1877 ½
2006/2007 11 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1710 Vávra Stanislav TJ Spartak Vlašim B 1726 1
2006/2007 10 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1710 Fabián Vladimír Sokol Český Brod A 1791 ½
2006/2007 9 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1710 Stehlík Jiří TJ Stadion Kutná Hora B 1825 ½
2006/2007 8 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1710 Háněl Jaromír ŠK Medvědi Zvole A 1609 ½
2006/2007 7 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1710 Laubacher Luděk Sokol Neveklov 1519 0
2006/2007 6 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1710 Štoček Jiří BIOMEDICA Říčany D 1655 0
2006/2007 5 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1710 Nigrin Jiří TJ Sokol Pečky B 1651 ½
2006/2007 4 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1710 Filip Jaroslav TJ Sokol Benešov B ½
2006/2007 3 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1710 Baláček Tadeáš Sokol Kolín C 1765 0
2006/2007 2 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1710 Smolka Josef JAWA Brodce B 1877 0
2006/2007 1 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1710 Hromas Jan BIOMEDICA Říčany E 1775 1
2006/2007 8 Kostelec n.Č.l. C 1710 Vesecký Martin Sokol Pečky E 1567 0
2006/2007 7 Kostelec n.Č.l. C 1710 Fabián Vladimír Sokol Č. Brod B 1791 1
2006/2007 1 Kostelec n.Č.l. C 1710 Král Vojtěch Slavoj Čáslav 1526 0
2005/2006 11 Kostelec n.Č.l. B 1698 Sysel Jan Sokol Benešov B 1690 ½
2005/2006 10 Kostelec n.Č.l. B 1698 Eisner Michal Sokol Pečky A 2002 0
2005/2006 9 Kostelec n.Č.l. B 1698 Mejzlík Jiří Sokol Postupice 1504 1
2005/2006 8 Kostelec n.Č.l. B 1698 Štoček Jiří Biomedica Říčany D 1610 0
2005/2006 7 Kostelec n.Č.l. B 1698 Smolka Josef Jawa Brodce B 1842 ½
2005/2006 6 Kostelec n.Č.l. B 1698 Král Pavel Sokol Neveklov 1565 1
2005/2006 5 Kostelec n.Č.l. B 1698 Berg Antonín Sokol Struhařov 1832 1
2005/2006 4 Kostelec n.Č.l. B 1698 Prokop Jiří Spartak Vlašim B 1856 0
2005/2006 3 Kostelec n.Č.l. B 1698 Šimurda Jan Biomedica Říčany E 1548 0
2005/2006 2 Kostelec n.Č.l. B 1698 Maroušek Jiří ŠK KDJS Sedlčany 1754 ½
2005/2006 1 Kostelec n.Č.l. B 1698 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod A 1755 ½
2005/2006 11 Kostelec A 1698 Matoušek Libor Kutná Hora 1786 ½
2005/2006 8 Kostelec A 1698 Ambrož Jan Říčany C 2005 1
2004/2005 11 Kostelec n/ČL A 1706 Říha Jaroslav Biomedica Říčany A 2045 0
2004/2005 8 Kostelec n/ČL A 1706 Fabián Vladimír Sokol Český Brod A 1738 0
2004/2005 7 Kostelec n/ČL A 1706 Uhlíř Václav Sokol Sendražice A 1845 ½
2004/2005 6 Kostelec n/ČL A 1706 Hlína Miloš Biomedica Říčany B 1802 1
2004/2005 11 Kostelec n.Č.l.B 1706 Havlík František BIOMEDICA Říčany D 1845 0
2004/2005 10 Kostelec n.Č.l.B 1706 Stehlík Jiří Stad.Kutná Hora B 1850 0
2004/2005 9 Kostelec n.Č.l.B 1706 Daniel Jiří Sokol Nymburk B 1374 0
2004/2005 7 Kostelec n.Č.l.B 1706 Křenek Pavel Sokol Sendražice B 1725 1
2004/2005 6 Kostelec n.Č.l.B 1706 Blažek Karel Kavalier Sázava A 1621 1
2004/2005 5 Kostelec n.Č.l.B 1706 Malý Dušan BIOMEDICA Říčany E 1629 ½
2004/2005 3 Kostelec n.Č.l.B 1706 Mengr Miroslav BOHEMIA PoděbradyB 0
2004/2005 2 Kostelec n.Č.l.B 1706 Sezemský Miroslav BIOMEDICA Říčany C 1642 0
2004/2005 1 Kostelec n.Č.l.B 1706 Nigrin Jiří Sokol Pečky B 1652 0
2003/2004 11 Kostelec n.Č.l. B 1672 Mládek Zdeněk Biomedica Říčany C 1823 0
2003/2004 8 Kostelec n.Č.l. B 1672 Kašpar Michal Sokol Kolín G 1505 0
2003/2004 6 Kostelec n.Č.l. B 1672 Fojtů Jan Biomedica Říčany D 1809 1
2003/2004 5 Kostelec n.Č.l. B 1672 Drašner František Sokol Sendražice A 1925 0
2003/2004 4 Kostelec n.Č.l. B 1672 Laubacher Luděk Sokol Neveklov 1491 1
2003/2004 3 Kostelec n.Č.l. B 1672 Vokolek Jaroslav Stad.Kutná Hora B 0
2003/2004 2 Kostelec n.Č.l. B 1672 Staněk Ondřej Spartak Vlašim C 1666 1
2003/2004 1 Kostelec n.Č.l. B 1672 Havlíček Pavel Biomedica Říčany E 1647 1
2003/2004 1 Kostelec n.Č.l. B 1672 Havlíček Pavel Biomedica Říčany E 1647 1
2003/2004 9 Kostelec n/ČL A 1672 Lejnar Karel Sokol Pečky A 1876 0
2003/2004 8 Kostelec n/ČL A 1672 Lizner Jaroslav Biomedica Říčany A 1987 ½
2003/2004 6 Kostelec n/ČL A 1672 Postupa Pavel Joly Lysá n/L B 1826 0
2003/2004 5 Kostelec n/ČL A 1672 Hašek Tomáš Spartak Vlašim B 1738 1
2003/2004 3 Kostelec n/ČL A 1672 Vacek Josef Jawa Brodce A 1762 0
2003/2004 1 Kostelec n/ČL A 1672 Kudrna Ivo Sokol Benešov B 1518 1