Hráč Štolba Miloš

Štolba Miloš

User Pic
Jméno: Štolba Miloš
Oddíl: TJ Sparta Kutná Hora
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2043
Elo mezinárodní: 2037
ID: 1512
FIDE ID: 321303
Rok narození: 1974
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č ŠK Mahrla Praha B 2037 2043 Umanec Filip GROP Classical Chess 2216 2224 ½
2017/2018 10 B ŠK Mahrla Praha B 2037 2043 Dvouletý Pavel SK OAZA Praha C 2093 2100 0
2017/2018 9 Č ŠK Mahrla Praha B 2037 2043 Slovák Kilián TJ Kobylisy D 2288 2281 ½
2017/2018 7 Č ŠK Mahrla Praha B 2037 2043 Vlasák Lukáš ŠK Sokol Vyšehrad F 2399 2380 0
2017/2018 6 B ŠK Mahrla Praha B 2037 2043 Šiktanc Petr ŠO TJ Dukla Praha C 2073 2101 0
2017/2018 5 B ŠK Mahrla Praha B 2037 2043 ŠK Praha - Smíchov A 1
2017/2018 4 Č ŠK Mahrla Praha B 2037 2043 Vrabec Miloš Sokol Praha Vršovice C 2124 2129 ½
2017/2018 3 B ŠK Mahrla Praha B 2037 2043 Movsesian Julia ŠK Aurora 2324 0 0
2017/2018 2 Č ŠK Mahrla Praha B 2037 2043 Kulišťák Milan TJ Pankrác E 2153 2147 0
2017/2018 1 B ŠK Mahrla Praha B 2037 2043 Šlampa Jan Unichess D 2218 2206 0
2017/2018 10 Č Sparta Kutna Hora 2066 2050 Hála Viktor Sokol Kolin 2031 2012 ½
2017/2018 9 B Sparta Kutna Hora 2059 2050 Šplíchal Petr Unichess Vyletna 1967 1983 1
2017/2018 8 Č Sparta Kutna Hora 2059 2050 Voříšek Jakub TJ Spartak Vlasim 2078 1932 0
2017/2018 7 B Sparta Kutna Hora 2051 2050 Skalický Tomáš Klub sachistu Ricany 1925 2155 2147 ½
2017/2018 6 Č Sparta Kutna Hora 2051 2050 Rolinek František Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1881 1870 1
2017/2018 4 Č Sparta Kutna Hora 2066 2050 Lýsek Lukáš TJ Dukla Praha 1967 1966 ½
2017/2018 3 B Sparta Kutna Hora 2066 2050 Salač Jiří TJ Pankrac B 2026 2008 ½
2017/2018 2 Č Sparta Kutna Hora 2066 2050 Klicnar Martin SACHklub Pisek 2148 2121 ½
2017/2018 1 Č Sparta Kutna Hora 2058 2054 Brom Jiří Sokol Tabor 2041 2038 1
2017/2018 11 Č TJ CHS Chotebor 2065 2050 Komárková Magdaléna TJ Stefanydes Policka 2018 2000 ½
2016/2017 9 Č TJ CHS Chotebor 2041 2077 Starý Lukáš Jiskra Hermanuv Mestec 1864 1885 1
2016/2017 7 B TJ CHS Chotebor 2041 2077 Smejkal Jan TJ Stefanydes Policka B 1855 1894 0
2016/2017 6 Č TJ CHS Chotebor 2041 2077 Lipavský Dušan SK Vysoke Myto B 1970 1977 ½
2016/2017 5 B TJ CHS Chotebor 2041 2077 Ambrožová Lucie SK Svitavy 1815 1902 ½
2016/2017 4 Č TJ CHS Chotebor 2041 2077 Prokop Matěj SK Rapid Pardubice C 1915 1897 1
2016/2017 2 Č TJ CHS Chotebor 2041 2077 Vodička Pavel SK Bohemia Pardubice 1996 1992 1
2016/2017 1 B TJ CHS Chotebor 2041 2077 Šimek Zdeněk SK Usti nad Orlici B 1911 1925 ½
2015/2016 11 Č TJ CHS Chotěboř 2041 2077 Krušina Patrik ŠK Svitavy 1883 1854 1
2015/2016 10 B TJ CHS Chotěboř 2041 2077 Veselý Emanuel ŠK Rapid Pardubice C 1800 1796 0
2015/2016 9 Č TJ CHS Chotěboř 2041 2077 Černý Jan 2222 ŠK Polabiny D 1998 2002 ½
2015/2016 8 B TJ CHS Chotěboř 2041 2077 Pelcl Karel Proplast Česká Třebová 1832 1853 1
2015/2016 7 Č TJ CHS Chotěboř 2041 2077 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 2130 2116 0
2015/2016 5 B TJ CHS Chotěboř 2041 2077 Novák Aleš ŠK Bohemia Pardubice 2075 2054 0
2015/2016 4 Č TJ CHS Chotěboř 2041 2077 Výprachtický David TJ Lanškroun 2203 2165 0
2015/2016 3 B TJ CHS Chotěboř 2041 2077 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička B 1917 1912 ½
2015/2016 2 Č TJ CHS Chotěboř 2041 2077 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2049 2065 ½
2015/2016 1 B TJ CHS Chotěboř 2041 2077 Meleško Andrij TJ Slovan Moravská Třebová 1930 1946 ½
2015/2016 11 B TJ Sparta Kutná Hora 2041 2077 Řehák Martin Sokol Praha-Vršovice 2088 2085 ½
2015/2016 10 Č TJ Sparta Kutná Hora 2041 2077 Daniel Jiří ŠK JOLY Lysá nad Labem D 1963 1922 ½
2015/2016 9 B TJ Sparta Kutná Hora 2041 2077 Voříšek Jaroslav Bohemians Texbase.cz Praha 2177 2175 1
2015/2016 6 Č TJ Sparta Kutná Hora 2041 2077 Matějka Radek ŠACHklub Písek 2044 2037 0
2015/2016 5 B TJ Sparta Kutná Hora 2041 2077 Kolář Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2221 2197 0
2015/2016 2 Č TJ Sparta Kutná Hora 2041 2077 Žilavý Jan Sokol Tábor 2016 2033 ½
2015/2016 1 B TJ Sparta Kutná Hora 2041 2077 Pick Štěpán TJ Pankrác B 2036 2052 ½
2015/2016 9 B ŠK Mahrla Praha C 2041 2077 Kříž Pavel SK Újezd nad Lesy 1979 1870 ½
2015/2016 8 Č ŠK Mahrla Praha C 2041 2077 Černoch Vít Kbelská šachová reprezentace C 1706 1
2015/2016 7 B ŠK Mahrla Praha C 2041 2077 Láska Zdeněk ŠK Mlejn B 1869 1847 1
2015/2016 6 Č ŠK Mahrla Praha C 2041 2077 Schuster Jan ŠK DP Praha - EA Hotels II 1894 1899 1
2015/2016 4 Č ŠK Mahrla Praha C 2041 2077 Kindler Mikhail Steinitz - Makabi Praha 2164 1
2015/2016 3 B ŠK Mahrla Praha C 2041 2077 Rakintsev Serhiy SK OAZA Praha F 1711 1764 1
2015/2016 2 Č ŠK Mahrla Praha C 2041 2077 Hájek Jiří Šachový klub Praha 4 B 1784 0
2015/2016 1 Č ŠK Mahrla Praha C 2041 2077 Jagur Jurij ŠK Sokol Vyšehrad I 1000 1
2014/2015 10 Č ŠK Mahrla Praha B 2170 2167 Janoušek Roman SK Rapid Praha A 1904 1
2014/2015 9 B ŠK Mahrla Praha B 2170 2167 Noha Michal SK OAZA Praha D 1982 1983 1
2014/2015 8 Č ŠK Mahrla Praha B 2170 2167 Istel Oldřich TJ Praga Praha D 1724 1726 1
2014/2015 7 B ŠK Mahrla Praha B 2170 2167 Štohanzl Nikola Viktoria Žižkov C 1776 1825 1
2014/2015 5 Č ŠK Mahrla Praha B 2170 2167 Fiala Jan Sokol Vršovice E 1828 0
2014/2015 3 Č ŠK Mahrla Praha B 2170 2167 Škvařil Michal Bohemians Praha F 1771 1760 1
2014/2015 1 Č ŠK Mahrla Praha B 2170 2167 Jarrah Kamal GROP C 2044 2054 ½
2014/2015 11 Č TJ CHS Chotěboř A 2170 2167 Hrnčiarik Karel ŠK Rapid Pardubice C 1872 1904 ½
2014/2015 10 B TJ CHS Chotěboř A 2170 2167 Proplast Česká Třebová 1
2014/2015 9 Č TJ CHS Chotěboř A 2170 2167 Grepl Pavel TJ Slovan Moravská Třebová 1858 1857 ½
2014/2015 8 B TJ CHS Chotěboř A 2170 2167 SK + Sokol Žamberk 1
2014/2015 7 B TJ CHS Chotěboř A 2170 2167 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny C 2018 2018 0
2014/2015 6 Č TJ CHS Chotěboř A 2170 2167 Švub Jan TJ Lanškroun 1933 1938 ½
2014/2015 5 B TJ CHS Chotěboř A 2170 2167 Hájek Jaroslav Sokol Zaječice 1950 1947 1
2014/2015 4 Č TJ CHS Chotěboř A 2170 2167 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2007 2013 ½
2014/2015 3 B TJ CHS Chotěboř A 2170 2167 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto B 1858 1867 ½
2014/2015 2 Č TJ CHS Chotěboř A 2170 2167 Zvěřina Jan TJ CHS Chotěboř B 1872 1858 0
2014/2015 1 B TJ CHS Chotěboř A 2170 2167 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2035 2028 1
2014/2015 11 B TJ Sparta Kutná Hora 2170 2167 Cuhra Martin SK OAZA Praha 2247 2250 ½
2014/2015 10 Č TJ Sparta Kutná Hora 2170 2167 Kopička Karel TJ Bohemians Praha B 2092 2092 0
2014/2015 8 Č TJ Sparta Kutná Hora 2170 2167 Kostroun Petr Sokol Praha-Kobylisy B 1884 1915 ½
2014/2015 7 B TJ Sparta Kutná Hora 2170 2167 Movsesian Julia ŠK GROP Praha 2345 2327 0
2014/2015 6 Č TJ Sparta Kutná Hora 2170 2167 Michálek František Sokol Kolín 2056 2080 1
2014/2015 5 Č TJ Sparta Kutná Hora 2170 2167 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 2052 2054 ½
2014/2015 4 B TJ Sparta Kutná Hora 2170 2167 Filip Vojtěch Dolní Kralovice 1950 2011 0
2014/2015 3 Č TJ Sparta Kutná Hora 2170 2167 Husárik Braňko ŠK Joly Lysá nad Labem C 2156 2150 ½
2014/2015 2 B TJ Sparta Kutná Hora 2170 2167 Kratochvíl Vít Silko Gambit Jihlava 2118 2111 1
2014/2015 1 Č TJ Sparta Kutná Hora 2170 2167 Švanda Pavel ŠK Gordic 2136 2131 1
2013/2014 10 Č ŠK Mahrla Praha B 2161 2163 Vrabec Miloš ŠO TJ Dukla Praha C 2220 2213 ½
2013/2014 8 Č ŠK Mahrla Praha B 2161 2163 Sedláček Tomáš SK Loko Praha B 2093 2094 ½
2013/2014 7 B ŠK Mahrla Praha B 2161 2163 Kratochvíl Jakub TJ Pankrác D 2145 2137 0
2013/2014 6 Č ŠK Mahrla Praha B 2161 2163 Fuka Miroslav Stavby mostů Praha A 2025 2036 1
2013/2014 5 B ŠK Mahrla Praha B 2161 2163 Klaus Jan ŠK PORG Classical Chess 2059 2033 1
2013/2014 4 Č ŠK Mahrla Praha B 2161 2163 Veselský Michal USK Praha A 2160 2160 1
2013/2014 1 Č ŠK Mahrla Praha B 2161 2163 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 2188 2191 0
2013/2014 11 Č TJ CHS Chotěboř 2161 2163 Meleško Andrij TJ Lokomotiva Česká Třebová 1994 1970 0
2013/2014 10 B TJ CHS Chotěboř 2161 2163 Novotný Aleš ŠK Rapid Pardubice C 1834 1807 1
2013/2014 9 B TJ CHS Chotěboř 2161 2163 Palla Stanislav TJ Lanškroun 1803 1757 1
2013/2014 8 Č TJ CHS Chotěboř 2161 2163 Paščenko Jaromír TJ Štefanydes Polička B 2108 2120 1
2013/2014 7 B TJ CHS Chotěboř 2161 2163 Hájek Jiří Sokol Zaječice 2074 2068 1
2013/2014 6 Č TJ CHS Chotěboř 2161 2163 Kylar Pavel ŠK Ústí nad Orlicí B 1890 1845 1
2013/2014 5 B TJ CHS Chotěboř 2161 2163 Dungl Petr SK + Sokol Žamberk 1870 1874 1
2013/2014 4 Č TJ CHS Chotěboř 2161 2163 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice 2023 2005 0
2013/2014 3 B TJ CHS Chotěboř 2161 2163 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto B 1974 1961 ½
2013/2014 2 Č TJ CHS Chotěboř 2161 2163 Doseděl Jiří TJ Jiskra Litomyšl 2036 2038 ½
2013/2014 1 B TJ CHS Chotěboř 2161 2163 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim B 1994 2001 ½
2013/2014 11 Č Sparta Kutná Hora 2161 2163 Dvořák Jan Sokol Praha - Kobylisy 2214 2208 ½
2013/2014 10 B Sparta Kutná Hora 2161 2163 Sedláček Oldřich ŠK Gordic 2196 2193 ½
2013/2014 9 Č Sparta Kutná Hora 2161 2163 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad C 2097 2090 ½
2013/2014 8 B Sparta Kutná Hora 2161 2163 Vojta Pavel TRW autoelektronika Vlašim 2225 2217 ½
2013/2014 7 Č Sparta Kutná Hora 2161 2163 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2098 2096 ½
2013/2014 6 B Sparta Kutná Hora 2161 2163 Postupa Pavel ŠK Joly Lysá nad Labem C 2237 2239 1
2013/2014 5 Č Sparta Kutná Hora 2161 2163 Voráček Miroslav Klub šachistů Říčany 1925 2238 2227 ½
2013/2014 4 B Sparta Kutná Hora 2161 2163 Jaščenko Olga ŠK ERA Poštovní spořitelna C 2173 ½
2013/2014 3 Č Sparta Kutná Hora 2161 2163 Rosenzweig Vladimír Sokol Tábor 2093 2090 1
2013/2014 2 B Sparta Kutná Hora 2161 2163 Novotný Jaroslav ŠO TJ Dukla Praha 2173 2167 0
2013/2014 1 Č Sparta Kutná Hora 2161 2163 Jurek Miroslav Gambit Jihlava 2104 2102 1
2012/2013 10 B Sokol Kolín A 2149 2155 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Černými lesy 2029 2024 1
2012/2013 9 B Sokol Kolín A 2149 2155 Volf Jaromír Šachový klub Rakovník 2110 2111 1
2012/2013 7 B Sokol Kolín A 2149 2155 Stluka Petr SK Pyrit Příbram 2199 2200 0
2012/2013 6 Č Sokol Kolín A 2149 2155 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 B 2096 2088 1
2012/2013 5 B Sokol Kolín A 2149 2155 Hora Milan DDM Sokol Nymburk 2095 2101 0
2012/2013 4 Č Sokol Kolín A 2149 2155 Franc Lubor Sokol Kolín B 1904 1868 1
2012/2013 3 B Sokol Kolín A 2149 2155 Joukl Zdeněk Šachklub města Dobrovice 2068 2046 1
2012/2013 2 Č Sokol Kolín A 2149 2155 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2107 2096 ½
2012/2013 1 B Sokol Kolín A 2149 2155 Vevera Radek Caissa Úholičky 2109 2108 ½
2012/2013 11 B Sparta Kutná Hora 2149 2155 Pick Štěpán TJ Pankrác B 2130 2124 ½
2012/2013 10 Č Sparta Kutná Hora 2149 2155 Hrdina Robin TRW autolektronika Vlašim 2007 1988 1
2012/2013 9 B Sparta Kutná Hora 2149 2155 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad B 2067 2063 1
2012/2013 8 Č Sparta Kutná Hora 2149 2155 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2293 2286 ½
2012/2013 7 B Sparta Kutná Hora 2149 2155 Mindl Josef Sokol Tábor A 2087 2082 ½
2012/2013 6 Č Sparta Kutná Hora 2149 2155 Korostenski František ŠK Český Krumlov 2178 2160 0
2012/2013 5 B Sparta Kutná Hora 2149 2155 Škoda Martin SFiala Gambit Jihlava 2017 2062 ½
2012/2013 4 Č Sparta Kutná Hora 2149 2155 Grill Roman ŠACHklub Písek 2190 2190 ½
2012/2013 3 Č Sparta Kutná Hora 2149 2155 Šmíd Miroslav TJ Bohemians Praha B 2126 2123 ½
2012/2013 2 B Sparta Kutná Hora 2149 2155 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 1960 1927 1
2012/2013 1 Č Sparta Kutná Hora 2149 2155 Havlůj Zdeněk Sokol Tábor B 1929 1907 ½
2011/2012 11 Č TJ Sparta Kutná Hora 2114 2126 Jančařík Joel TJ Sokol Praha Kobylisy 2226 2228 ½
2011/2012 10 B TJ Sparta Kutná Hora 2114 2126 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2093 2088 1
2011/2012 9 Č TJ Sparta Kutná Hora 2114 2126 Lamač Stanislav ŠK Zikuda Turnov C 1805 1824 1
2011/2012 8 B TJ Sparta Kutná Hora 2114 2126 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov B 2211 2208 1
2011/2012 7 Č TJ Sparta Kutná Hora 2114 2126 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2078 2086 1
2011/2012 6 B TJ Sparta Kutná Hora 2114 2126 Pick Štěpán TJ Pankrác B 2169 2160 ½
2011/2012 5 B TJ Sparta Kutná Hora 2114 2126 Baláž René TJ Jiskra Hořice 2113 2105 ½
2011/2012 4 Č TJ Sparta Kutná Hora 2114 2126 Straka Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad B 2246 2238 0
2011/2012 3 B TJ Sparta Kutná Hora 2114 2126 Horák Vladimír TRW autoelektronika Vlašim 2012 1987 ½
2011/2012 2 Č TJ Sparta Kutná Hora 2114 2126 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 1978 2075 ½
2011/2012 1 B TJ Sparta Kutná Hora 2114 2126 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín B 2235 2238 ½
2011/2012 10 B Sokol Kolín B 2114 2126 Šturz Ota JOLY Lysá nad Labem C 2131 2127 ½
2011/2012 9 Č Sokol Kolín B 2114 2126 Koyš Milan ŠK Kostelec nad Černými lesy 2074 2071 ½
2011/2012 8 B Sokol Kolín B 2114 2126 Lochman Václav Sokol Mladá Boleslav B 2036 2023 1
2011/2012 7 Č Sokol Kolín B 2114 2126 Drábek Vojtěch Sokol Mladá Boleslav A 2150 2135 ½
2011/2012 6 B Sokol Kolín B 2114 2126 Horníček Jiří TJ Sokol Nymburk 2121 2098 ½
2011/2012 4 B Sokol Kolín B 2114 2126 Hlaváček Jiří SK Pyrit Příbram 2196 2202 1
2011/2012 3 Č Sokol Kolín B 2114 2126 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady 2074 2088 1
2011/2012 2 B Sokol Kolín B 2114 2126 Pospíšil Evžen Klub šachistů Říčany 1925 B 2084 2097 ½
2011/2012 1 Č Sokol Kolín B 2114 2126 Vanka Miloslav Caissa Úholičky 2113 2117 0
2010/2011 11 Č Sokol Kolín B 2112 Koyš Milan ŠK Kostelec nad Černými lesy 2079 1
2010/2011 10 B Sokol Kolín B 2112 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 B 2042 1
2010/2011 9 Č Sokol Kolín B 2112 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2120 0
2010/2011 8 B Sokol Kolín B 2112 Stluka František SK Pyrit Příbram 2098 ½
2010/2011 7 Č Sokol Kolín B 2112 Hroník Petr JAWA Brodce 2006 1
2010/2011 5 Č Sokol Kolín B 2112 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady 2049 ½
2010/2011 4 B Sokol Kolín B 2112 Lizner Milan Klub šachistů Říčany 1925 A 2056 ½
2010/2011 3 Č Sokol Kolín B 2112 Slapnička Karel ŠK Kralupy nad Vltavou 2038 1
2010/2011 2 B Sokol Kolín B 2112 Hruška Tomáš Caissa Úholičky 2040 1
2010/2011 1 B Sokol Kolín B 2112 Postupa Martin JOLY Lysá nad Labem C 2049 ½
2010/2011 10 Č Stadion Kutná Hora 2112 Neckář Lubomír JOLY Lysá nad Labem "B" 2349 0
2010/2011 9 B Stadion Kutná Hora 2112 Hořínek Karel TJ Neratovice 2054 1
2010/2011 8 Č Stadion Kutná Hora 2112 Pick Štěpán TJ Pankrác "B" 2165 ½
2010/2011 7 B Stadion Kutná Hora 2112 Novák Radomír TJ Slavia Hradec Králové "B" 2146 ½
2010/2011 6 Č Stadion Kutná Hora 2112 Zvára David TRW autoelektronika Vlašim 1983 1
2010/2011 5 B Stadion Kutná Hora 2112 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice 1948 0
2010/2011 4 Č Stadion Kutná Hora 2112 Rigo Imrich Sokol Bakov nad Jizerou 1992 ½
2010/2011 3 B Stadion Kutná Hora 2112 Maršálek Zdeněk ŠK Zikuda Turnov "B" 2228 0
2010/2011 2 Č Stadion Kutná Hora 2112 Michálek František Sokol Kolín 2078 ½
2010/2011 1 Č Stadion Kutná Hora 2112 Lechtýnský Jiří ŠK AD Jičín "B" 2380 ½
2009/2010 11 Č Kutná Hora B 2056 Postupa Pavel JOLY Lysá n.L. C 2083 1
2009/2010 10 B Kutná Hora B 2056 Moravec Vít Sokol Český Brod 2053 1
2009/2010 9 Č Kutná Hora B 2056 Forman Miroslav Kostelec n.Č.l. 2073 ½
2009/2010 8 B Kutná Hora B 2056 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2131 1
2009/2010 7 Č Kutná Hora B 2056 Doležal Karel Bohemia Poděbrady 2048 0
2009/2010 6 B Kutná Hora B 2056 Hora Milan Sokol Nymburk 2157 ½
2009/2010 5 Č Kutná Hora B 2056 Novotný Roman AŠ Mladá Boleslav 2058 1
2009/2010 4 B Kutná Hora B 2056 Bargel Martin Sokol Bakov n.J. 2177 ½
2009/2010 3 Č Kutná Hora B 2056 Drábek Vojtěch Sokol na Mělníce 2165 0
2009/2010 2 B Kutná Hora B 2056 Valtr Tomáš JOLY Lysá n.L. D 1890 ½
2009/2010 1 Č Kutná Hora B 2056 Baláček Tadeáš Sokol Kolín B 2133 ½
2009/2010 11 B Stadion Kutná Hora 2056 Muroň Miroslav TJ Dukla Praha 2179 ½
2009/2010 10 Č Stadion Kutná Hora 2056 Doležal Radoslav TJ Tourist Biomedica Říčany 1986 1
2009/2010 9 B Stadion Kutná Hora 2056 Michálek František Sokol Kolín 2138 ½
2009/2010 8 Č Stadion Kutná Hora 2056 Jirk Aleš JOLY Lysá nad Labem B"" 2184 ½
2009/2010 7 B Stadion Kutná Hora 2056 Sýkora Ondřej ŠK Zikuda Turnov B"" 2179 0
2009/2010 5 B Stadion Kutná Hora 2056 Škaloud Dušan TJ Slavia Hradec Králové B"" 1938 1
2009/2010 4 Č Stadion Kutná Hora 2056 Novák Luděk ŠK ZVU Engineering Lípa 2027 1
2008/2009 11 B Kutná Hora 2105 Šedivý Ondřej Sokol Český Brod 1711 1
2008/2009 10 Č Kutná Hora 2105 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav 1971 0
2008/2009 9 B Kutná Hora 2105 Břečka František Sokol na Mělníce 1968 1
2008/2009 8 Č Kutná Hora 2105 Řebíček Miroslav Sokol Sendražice 1825 1
2008/2009 7 B Kutná Hora 2105 Mazánek David JOLY Lysá n.L. C 1914 ½
2008/2009 6 Č Kutná Hora 2105 Soltys Darius AŠ Mladá Boleslav 0
2008/2009 5 Č Kutná Hora 2105 Doležal Jan Bohemia Poděbrady 1939 ½
2008/2009 4 B Kutná Hora 2105 Bouček Vlastimil Kostelec n.Č.lesy 2017 1
2008/2009 3 Č Kutná Hora 2105 Švejdar Luděk Sokol Bakov n.J. 1988 1
2008/2009 2 B Kutná Hora 2105 Hála Viktor Sokol Kolín B 2063 ½
2008/2009 1 Č Kutná Hora 2105 Sobotka Jiří Sokol Nymburk 1913 1
2007/2008 11 Č TJ Stadion Kutná Hora 2099 Kaplan Daniel Sokol Kolín 2052 0
2007/2008 10 B TJ Stadion Kutná Hora 2099 Špaček Libor TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2139 0
2007/2008 9 Č TJ Stadion Kutná Hora 2099 Vaculík Martin TJ Zikuda Turnov B"" 2260 0
2007/2008 8 B TJ Stadion Kutná Hora 2099 Neckář Lubomír ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2325 0
2007/2008 7 Č TJ Stadion Kutná Hora 2099 Vaňková Marcela ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2041 1
2007/2008 6 B TJ Stadion Kutná Hora 2099 Zeinert Michal ŠK Rapid Pardubice 2133 ½
2007/2008 5 Č TJ Stadion Kutná Hora 2099 Fojtů Petr TJ Tourist Biomedica Říčany 2121 0
2007/2008 4 B TJ Stadion Kutná Hora 2099 Záhorbenský Jaroslav Sokol Mladá Boleslav 2161 ½
2007/2008 3 Č TJ Stadion Kutná Hora 2099 Kořínek Ondřej TJ Slavia Hradec Králové B"" 2254 ½
2007/2008 2 B TJ Stadion Kutná Hora 2099 Jandourek Lukáš TJ Neratovice 2261 ½
2007/2008 1 Č TJ Stadion Kutná Hora 2099 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2129 ½
2005/2006 10 Č Kutná Hora 2099 Šedý Pavel Benešov 2215 ½
2005/2006 9 B Kutná Hora 2099 Říha Jaroslav Říčany B 2075 ½
2005/2006 8 Č Kutná Hora 2099 Baláček Tadeáš Kolín B 1819 ½
2005/2006 7 B Kutná Hora 2099 Matějovský Ondřej Vlašim 2039 ½
2005/2006 6 Č Kutná Hora 2041 2077 Kalík Jan Sendražice 1919 1823 ½
2005/2006 5 B Kutná Hora 2099 Macek Kamil Poděbrady 1930 ½
2005/2006 3 B Kutná Hora 2099 Rychtář Pavel SE Ml.Boleslav C 1989 ½
2005/2006 2 Č Kutná Hora 2099 Masák Radim Nymburk 1914 0
2005/2006 1 B Kutná Hora 2099 Vávra Jan Brodce 2100 1
2004/2005 11 B Sokol Sendražice A 2085 Čejkovský Petr Sokol Český Brod A 1869 ½
2004/2005 10 Č Sokol Sendražice A 2085 Koper Štefan Sokol Benešov A 1997 1
2004/2005 9 Č Sokol Sendražice A 2085 Vavřinec Tomáš Biomedica Říčany B 2072 1
2004/2005 8 B Sokol Sendražice A 2085 Holub Milan Jawa Brodce A 2079 0
2004/2005 7 Č Sokol Sendražice A 2085 Forman Miroslav Kostelec n/ČL A 2048 1
2004/2005 6 B Sokol Sendražice A 2085 Pištík Petr Sokol Nymburk A 2130 ½
2004/2005 5 Č Sokol Sendražice A 2085 Doležal Karel Bohemia PoděbradyA 1992 0
2004/2005 4 B Sokol Sendražice A 2085 Eisner Michal Sokol Pečky A 1992 1
2004/2005 2 B Sokol Sendražice A 2085 Marek Miroslav Sokol Kolín C 2105 1
2004/2005 1 Č Sokol Sendražice A 2085 Horák Vladimír TRW A. Vlašim A 2155 ½
2004/2005 11 Č Stadion Kutná Hora 2085 Šimek Petr Sokol Praha - Kobylisy 2240 1
2004/2005 10 B Stadion Kutná Hora 2085 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny 2269 0
2004/2005 9 Č Stadion Kutná Hora 2085 Roško Luboš Slavia Hradec Králové B 2151 1
2004/2005 8 B Stadion Kutná Hora 2085 Movsesian Mouseg Synthesia Pardubice B 2175 1
2004/2005 4 Č Stadion Kutná Hora 2085 Chalupecký Vladimír Sklípek Spartak Vrchlabí 2001 0
2004/2005 3 B Stadion Kutná Hora 2085 Knížek Jan ŠK JOLY Lysá nad Labem 2215 ½
2004/2005 2 Č Stadion Kutná Hora 2085 Pirklová Hana Panda Rychnov nad Kněžnou 2155 0
2004/2005 1 B Stadion Kutná Hora 2085 Zdeněk Petr TJ Praga Praha 2229 0
2003/2004 11 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2093 Vodička Vlastimil Emerge Mladá Boleslav 2316 0
2003/2004 10 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2093 Kastner Oldřich Synthesia Pardubice B 2187 ½
2003/2004 9 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2093 Hála Viktor Sokol Kolín C 2094 ½
2003/2004 8 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2093 Vaněk Petr Sokol Vyšehrad C 2207 0
2003/2004 7 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2093 Rydl František Panda Rychnov nad Kněžnou 2147 ½
2003/2004 6 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2093 Štursa Jan Spartak Vrchlabí 2214 0
2003/2004 5 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2093 Dušek Martin Spartak Vlašim 2112 ½
2003/2004 4 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2093 Kolář Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem 2157 ½
2003/2004 3 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2093 Jandečka Tomáš Viktoria Žižkov 2176 ½
2003/2004 1 Č TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2093 Roško Luboš ŠK Polabiny Pardubice 2149 0
2003/2004 11 Č Stad. Kutná Hora A 2093 Srba Milan Sokol Benešov A 2090 1
2003/2004 10 B Stad. Kutná Hora A 2093 Kostelec n/ČL A 1
2003/2004 9 Č Stad. Kutná Hora A 2093 Mejzlík Ondřej Spartak Vlašim B 2064 ½
2003/2004 8 B Stad. Kutná Hora A 2093 Šindelář Pavel Sokol Český Brod A 1976 0
2003/2004 7 Č Stad. Kutná Hora A 2093 Fialka Miroslav Jawa Brodce A 2101 ½
2003/2004 6 B Stad. Kutná Hora A 2093 Voráček Zdeněk Biomedica Říčany B 2060 1
2003/2004 5 Č Stad. Kutná Hora A 2093 Feierfeil Jiří Sokol Benešov B 1908 ½
2003/2004 4 B Stad. Kutná Hora A 2093 Dlouhý Ondřej Sokol Nymburk A 2108 1
2003/2004 3 B Stad. Kutná Hora A 2093 Jirk Aleš Joly Lysá n/L B 2138 ½
2003/2004 2 Č Stad. Kutná Hora A 2093 Brezmen Pavel Sokol Pečky A 1998 0
2003/2004 1 B Stad. Kutná Hora A 2093 Pospíšil Evžen Biomedica Říčany A 2141 ½