Hráč Krejčí Martin

Krejčí Martin

User Pic
Jméno: Krejčí Martin
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2073
Elo mezinárodní: 2074
ID: 28709
FIDE ID: 343790
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2017/2018 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 2072 2092 Tichý Josef Sokol Mladá Boleslav B 2012 2001 ½ soutěž
2017/2018 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 2080 2092 Kopecký Jiří ŠK Kralupy A 1932 1941 ½ soutěž
2017/2018 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 2097 2092 Daniel Jiří JOLY Lysá nad Labem E 1944 1947 0 soutěž
2017/2018 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2072 2092 Petruň Milan Šachklub města Dobrovice A 1982 1973 1 soutěž
2017/2018 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 2072 2092 Hlaváček Jiří Příbram Baník A 2078 2111 1 soutěž
2017/2018 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 2072 2092 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 C 1960 1939 1 soutěž
2017/2018 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 2071 2072 Sedlák Luděk Caissa Roztoky A 1930 1911 1 soutěž
2017/2018 11 Klub sachistu Ricany 1925 2071 2092 Rolinek Dominik Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1996 1956 ½ soutěž
2017/2018 10 Klub sachistu Ricany 1925 2072 2092 Seidl Antonín Gambit Jihlava 2085 2069 ½ soutěž
2017/2018 9 Klub sachistu Ricany 1925 2080 2092 Novák Petr TJ Dukla Praha 2227 0 0 soutěž
2017/2018 8 Klub sachistu Ricany 1925 2080 2092 Vokoun Jan TJ Pankrac B 2149 2162 ½ soutěž
2017/2018 7 Klub sachistu Ricany 1925 2097 2092 Běloušek Michal Sparta Kutna Hora 1990 2022 0 soutěž
2017/2018 6 Klub sachistu Ricany 1925 2097 2092 Mészáros Luděk Sokol Tabor 2108 2098 ½ soutěž
2017/2018 5 Klub sachistu Ricany 1925 2072 2092 Hejda Antonín Eurovia Praha 1992 2035 1 soutěž
2017/2018 4 Klub sachistu Ricany 1925 2072 2092 Přibyl Viktor Sokol Kolin 2041 1983 ½ soutěž
2017/2018 3 Klub sachistu Ricany 1925 2072 2092 Šplíchal Petr Unichess Vyletna 1953 1983 ½ soutěž
2015/2016 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 2049 2064 Lochman Václav Šachklub města Dobrovice 2003 1984 ½ soutěž
2015/2016 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 2049 2064 Plášek Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 2087 2062 ½ soutěž
2015/2016 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 2049 2064 Filip Vojtěch Spartak Vlašim B 2068 2061 1 soutěž
2015/2016 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 2049 2064 Husárik Braňko JOLY Lysá nad Labem E 2138 2140 0 soutěž
2015/2016 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 2049 2064 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav B 1991 2001 1 soutěž
2015/2016 11 Klub šachistů Říčany 1925 2049 2064 Seifarth Robert ŠK Dopravní podnik Praha B 2155 2166 0 soutěž
2015/2016 10 Klub šachistů Říčany 1925 2049 2064 Mészáros Luděk Sokol Tábor 2083 2090 0 soutěž
2015/2016 9 Klub šachistů Říčany 1925 2049 2064 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác B 2167 2150 0 soutěž
2015/2016 8 Klub šachistů Říčany 1925 2049 2064 Černovský Jiří TJ Sparta Kutná Hora 2073 2075 ½ soutěž
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 2049 2064 Hostička František ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2192 2171 0 soutěž
2015/2016 6 Klub šachistů Říčany 1925 2049 2064 Voříšek Jaroslav Bohemians Texbase.cz Praha 2177 2175 0 soutěž
2014/2015 11 KŠ Říčany 1925 D 2061 2061 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav B 2087 2102 ½ soutěž
2014/2015 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 2061 2061 Vevera Radek Caissa Úholičky 2077 2086 1 soutěž
2014/2015 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 2061 2061 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Černými lesy 2169 2173 0 soutěž
2014/2015 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 2061 2061 Postupa Martin Šachklub města Dobrovice 2060 2058 0 soutěž
2014/2015 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 2061 2061 Kolář Pavel JOLY Lysá nad Labem D 2154 2150 0 soutěž
2014/2015 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 2061 2061 Purnoch Josef Cayman Pharma Neratovice B 2188 2185 0 soutěž
2014/2015 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 2061 2061 Kotyk Václav Šachový klub Rakovník 1967 1964 1 soutěž
2014/2015 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 2061 2061 Hlaváček Jiří SK Pyrit Příbram 2169 2169 ½ soutěž
2014/2015 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2061 2061 Staněk Ondřej Spartak Vlašim B 1888 1935 1 soutěž
2014/2015 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 2061 2061 Kopecký Jiří ŠK Kralupy nad Vltavou 1929 1922 ½ soutěž
2014/2015 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 2061 2061 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2022 2025 1 soutěž
2014/2015 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 2061 2061 Beneš Petr DDM Sokol Nymburk 2117 2122 0 soutěž
2014/2015 10 Klub šachistů Říčany 1925 2061 2061 Jelínek Michal SK OAZA Praha 1904 1956 ½ soutěž
2014/2015 9 Klub šachistů Říčany 1925 2061 2061 Daniel Martin TJ Bohemians Praha B 2087 2073 1 soutěž
2014/2015 8 Klub šachistů Říčany 1925 2061 2061 Vodička Vlastimil ŠK Sokol Vyšehrad B 2080 2077 0 soutěž
2014/2015 7 Klub šachistů Říčany 1925 2061 2061 Kostelecký Daniel Sokol Praha-Kobylisy B 1773 1917 1 soutěž
2014/2015 6 Klub šachistů Říčany 1925 2061 2061 Sharashenidze Akaki ŠK GROP Praha 2306 2310 0 soutěž
2014/2015 5 Klub šachistů Říčany 1925 2061 2061 Černovský Jiří TJ Sparta Kutná Hora 2129 2126 1 soutěž
2014/2015 4 Klub šachistů Říčany 1925 2061 2061 Souček Milan Sokol Kolín 2071 2049 1 soutěž
2014/2015 3 Klub šachistů Říčany 1925 2061 2061 Pýcha Patrik Dolní Kralovice 2035 2020 0 soutěž
2014/2015 2 Klub šachistů Říčany 1925 2061 2061 Munk Petr ŠK Joly Lysá nad Labem C 2129 2125 ½ soutěž
2014/2015 1 Klub šachistů Říčany 1925 2061 2061 Kratochvíl Vít Silko Gambit Jihlava 2118 2111 0 soutěž
2013/2014 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 1984 1989 Slanec Jan Český Lev Kolešovice A 1951 1967 ½ soutěž
2013/2014 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 1984 1989 Pýchová Nela Spartak Vlašim B 1970 2034 ½ soutěž
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 1984 1989 Fialka Miroslav JAWA Brodce A 2065 2097 0 soutěž
2013/2014 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 1984 1989 Veselský Michal Sokol Hostivice A 2160 2160 ½ soutěž
2013/2014 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 1984 1989 Schmalz Michal Sokol Buštěhrad A 2068 2075 ½ soutěž
2013/2014 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 1984 1989 Pýcha Patrik Dolní Kralovice 1994 1999 1 soutěž
2013/2014 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 1984 1989 Lochman Václav Šachklub města Dobrovice 2056 2030 1 soutěž
2013/2014 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 1984 1989 Baran Peter TJ Neratovice B 2130 2120 0 soutěž
2013/2014 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 1984 1989 Doležal Jan TJ Bohemia Poděbrady 1944 1951 ½ soutěž
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 1984 1989 Maršálek Luboš Caissa Úholičky 1985 1973 1 soutěž
2013/2014 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 1984 1989 Plášek Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 2038 2036 1 soutěž
2013/2014 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 1984 1989 Seifert Milan DDM Sokol Nymburk 2044 2119 ½ soutěž
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 1984 1989 Žamboch Roman ŠK Kralupy nad Vltavou 2043 2042 1 soutěž
2013/2014 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 1984 1989 Volf Jaromír Šachový klub Rakovník 2093 2097 ½ soutěž
2013/2014 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 1984 1989 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2132 2127 1 soutěž
2013/2014 11 Klub šachistů Říčany 1925 1984 1989 Postupa Martin ŠK Joly Lysá nad Labem C 2054 2063 1 soutěž
2013/2014 5 Klub šachistů Říčany 1925 1984 1989 Šplíchal Petr Sparta Kutná Hora 1987 1985 1 soutěž
2013/2014 4 Klub šachistů Říčany 1925 1984 1989 Mindl Josef Sokol Tábor 2069 2064 ½ soutěž
2013/2014 3 Klub šachistů Říčany 1925 1984 1989 Polanský Jiří Gambit Jihlava 1790 1825 ½ soutěž
2013/2014 2 Klub šachistů Říčany 1925 1984 1989 Vincze Roman ŠK Gordic 2131 2137 ½ soutěž
2012/2013 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 1934 1942 Lochman Václav Šachklub města Dobrovice 2026 1977 1 soutěž
2012/2013 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 1934 1942 Bargel Martin Sokol Bakov nad Jizerou 2121 2111 1 soutěž
2012/2013 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 1934 1942 Vanka Miloslav Caissa Úholičky 2137 2126 0 soutěž
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 1934 1942 Bechyně Jaroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 2057 2022 ½ soutěž
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 1934 1942 Moravec Michal Sokol Kolín A 2268 2265 0 soutěž
2012/2013 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 1934 1942 Doležal Jan TJ Bohemia Poděbrady 1903 1912 ½ soutěž
2012/2013 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 1934 1942 Hlaváček Jiří SK Pyrit Příbram 2171 2175 0 soutěž
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 1934 1942 Macek Kamil DDM Sokol Nymburk 1989 2003 1 soutěž
2012/2013 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 1934 1942 Gabriel Jan Sokol Kolín B 1910 1910 0 soutěž
2012/2013 11 Klub šachistů Říčany 1925 1934 1942 Matějka Radek ŠACHklub Písek 2011 2019 1 soutěž
2012/2013 9 Klub šachistů Říčany 1925 1934 1942 Mašek Miroslav TJ Pankrác B 2174 2166 1 soutěž
2012/2013 8 Klub šachistů Říčany 1925 1934 1942 Horák Vladimír TRW autolektronika Vlašim 2003 1972 ½ soutěž
2012/2013 7 Klub šachistů Říčany 1925 1934 1942 ŠK Sokol Vyšehrad B 1 soutěž
2012/2013 6 Klub šachistů Říčany 1925 1934 1942 Němcová Kristýna SK OAZA Praha 2039 2058 1 soutěž
2012/2013 5 Klub šachistů Říčany 1925 1934 1942 Janda Pavel Sokol Tábor A 2116 2097 0 soutěž
2012/2013 2 Klub šachistů Říčany 1925 1934 1942 Šplíchal Petr Sparta Kutná Hora 2041 2052 ½ soutěž
2011/2012 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 1883 1898 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1898 1913 0 soutěž
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 1883 1898 Vodička Vlastimil Sokol Mladá Boleslav A 2086 2086 0 soutěž
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 1883 1898 Mišičko Ján Šachový klub Rakovník 2058 2050 1 soutěž
2011/2012 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 1883 1898 Štěpánek Stanislav TJ Bohemia Poděbrady 1905 1913 ½ soutěž
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 1883 1898 Hruška Tomáš Caissa Úholičky 2026 2039 0 soutěž
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 1883 1898 Kolář Pavel JOLY Lysá nad Labem C 2126 2127 ½ soutěž
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 1883 1898 Klein Milan Sokol Mladá Boleslav B 1909 0 soutěž
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 1883 1898 Dlouhý Ondřej TJ Sokol Nymburk 2002 1985 ½ soutěž
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 1883 1898 Richter Martin Sokol Bakov nad Jizerou 2012 2016 1 soutěž
2011/2012 11 Klub šachistů Říčany 1925 D 1883 1898 Groh Jiří Sokol Sendražice A 2117 2116 1 soutěž
2011/2012 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 1883 1898 Filip Vojtěch Spartak Vlašim B 1801 1902 ½ soutěž
2011/2012 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 1883 1898 Sochor Martin Sokol Pečky A 1849 1869 0 soutěž
2011/2012 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 1883 1898 Čermák Michal JOLY Lysá n.L. D 2031 2070 ½ soutěž
2011/2012 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 1883 1898 Doležel Radovan SK Pyrit Příbram B 2080 2087 ½ soutěž
2011/2012 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 1883 1898 Kaplan Tomáš Sokol Kolín C 2019 1970 1 soutěž
2011/2012 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 1883 1898 Procházka Petr JAWA Brodce A 1998 2000 1 soutěž
2011/2012 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 1883 1898 Koyš Milan ŠK Kostelec nad Č.l. B 2074 2071 ½ soutěž
2011/2012 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 1883 1898 Pospěch Roman Klub šachistů Říčany 1925 C 1982 1997 1 soutěž
2011/2012 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 1883 1898 Bednařík Radovan Sokol Český Brod A 1927 1964 0 soutěž
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 1818 Otruba Pavel Caissa Úholičky 1975 0 soutěž
2010/2011 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 1818 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 2010 ½ soutěž
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 B 1818 Bouček Vlastimil ŠK Kostelec nad Černými lesy 2008 1 soutěž
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 1818 Zeman Martin SK Pyrit Příbram 1993 0 soutěž
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 1818 Sládek Oldřich JAWA Brodce 2056 1 soutěž
2010/2011 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 1818 Cozl David Šachový klub Rakovník 2022 ½ soutěž
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 1818 Dušek Richard TJ Bohemia Poděbrady 1920 1 soutěž
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 B 1818 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 A 2010 0 soutěž
2010/2011 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 1818 Palas Aleš ŠK Kralupy nad Vltavou 1979 0 soutěž
2010/2011 11 Klub šachistů Říčany 1925 D 1818 Vokolek Jaroslav Stadion Kutná Hora B 1876 ½ soutěž
2010/2011 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 1818 Kožený Pavel JOLY Lysá n.Labem D 2056 ½ soutěž
2010/2011 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 1818 Pištík Petr Sokol Nymburk A 1997 ½ soutěž
2010/2011 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 1818 Forman Daniel Kostelec nad Č.l. B 1951 ½ soutěž
2010/2011 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 1818 Novák Josef Jan Sokol Český Brod A 1935 0 soutěž
2010/2011 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 1818 Kaplan Tomáš Sokol Kolín C 1977 0 soutěž
2010/2011 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 1818 Zeman Martin SK Pyrit Příbram B 1993 0 soutěž
2010/2011 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 1818 Tomíšek Petr Sokol Struhařov A 1872 1 soutěž
2009/2010 7 TJ Spartak Vlašim 1846 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov 1816 ½ soutěž
2009/2010 6 TJ Spartak Vlašim 1846 Horníček Pavel ŠŠ Panda Rychnov n.Kn. 1780 0 soutěž
2009/2010 5 TJ Spartak Vlašim 1846 Novotný Richard Sokol Bedřichov 1782 0 soutěž
2009/2010 4 TJ Spartak Vlašim 1846 Zpěváková Jana ŠK Staré Město 1632 ½ soutěž
2009/2010 3 TJ Spartak Vlašim 1846 Kopřiva Martin TJ Union Plzeň 1463 ½ soutěž
2009/2010 2 TJ Spartak Vlašim 1846 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 1717 0 soutěž
2009/2010 1 TJ Spartak Vlašim 1846 Hanzlík Daniel ŠK Most 1681 1 soutěž
2009/2010 7 TJ Spartak Vlašim 1846 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1847 ½ soutěž
2009/2010 6 TJ Spartak Vlašim 1846 Frýda Lukáš TJ Desko Liberec 1877 ½ soutěž
2009/2010 5 TJ Spartak Vlašim 1846 Němcová Karolína SK OAZA Praha 1892 0 soutěž
2009/2010 4 TJ Spartak Vlašim 1846 Kopřiva Martin TJ Union Plzeň 1463 ½ soutěž
2009/2010 3 TJ Spartak Vlašim 1846 Růžička Václav ŠK Sokol Klatovy 2082 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Spartak Vlašim 1846 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice 1717 0 soutěž
2009/2010 1 TJ Spartak Vlašim 1846 Hanzlík Daniel ŠK Most 1681 1 soutěž
2009/2010 11 Biomedica Říčany C 1846 Tomíšek Petr Sokol Struhařov 1904 ½ soutěž
2009/2010 10 Biomedica Říčany C 1846 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno B 2002 0 soutěž
2009/2010 9 Biomedica Říčany C 1846 Procházka Petr JAWA Brodce 1964 1 soutěž
2009/2010 8 Biomedica Říčany C 1846 Konvalinka Vladislav Kralupy n.Vltavou B 1873 ½ soutěž
2009/2010 4 Biomedica Říčany C 1846 Novák Jindřich Caissa Úholičky 2146 0 soutěž
2009/2010 1 Biomedica Říčany C 1846 Vojta Pavel TRW autoel. Vlašim 2159 0 soutěž
2009/2010 11 BIOMEDICA Říčany D 1846 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Č.l. 2157 0 soutěž
2009/2010 9 BIOMEDICA Říčany D 1846 Březina Jindřich TJ Sokol Sendražice A 1926 1 soutěž
2009/2010 8 BIOMEDICA Říčany D 1846 Valtera Jiří Sokol Český Brod B 1987 0 soutěž
2009/2010 7 BIOMEDICA Říčany D 1846 Chromovský Hynek BIOMEDICA Říčany F 1790 1 soutěž
2009/2010 5 BIOMEDICA Říčany D 1846 Hroník Petr JAWA Brodce B 1967 0 soutěž
2009/2010 4 BIOMEDICA Říčany D 1846 Skácel Jan TJ Sokol Benešov 2043 ½ soutěž
2009/2010 3 BIOMEDICA Říčany D 1846 Hudec Ondřej TJ Sokol Pečky A 1920 0 soutěž
2009/2010 2 BIOMEDICA Říčany D 1846 Pospíšil Martin BIOMEDICA Říčany E 1910 ½ soutěž
2009/2010 1 BIOMEDICA Říčany D 1846 Horák Vladimír Spartak Vlašim B 2045 ½ soutěž
2008/2009 7 Biomedica Říčany 1761 Romaňák Jan ŠK Zlín 1577 ½ soutěž
2008/2009 6 Biomedica Říčany 1761 Pfeffer Erik SK Boršice 1769 0 soutěž
2008/2009 5 Biomedica Říčany 1761 Kaser Jiří Dirickx Bohemia - Jiskra Havlíčkův Brod 1557 1 soutěž
2008/2009 4 Biomedica Říčany 1761 Němec Šimon Sokol Bedřichov 1513 1 soutěž
2008/2009 3 Biomedica Říčany 1761 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 1571 ½ soutěž
2008/2009 2 Biomedica Říčany 1761 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1724 1 soutěž
2008/2009 1 Biomedica Říčany 1761 Horníček Pavel Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1618 1 soutěž
2008/2009 10 Biomedica Říčany C 1761 Pyrit Příbram B 1 soutěž
2008/2009 8 Biomedica Říčany C 1761 Berg Antonín Sokol Struhařov 1911 0 soutěž
2008/2009 7 Biomedica Říčany C 1761 Mašek Miroslav Spartak Žebrák 2200 0 soutěž
2008/2009 6 Biomedica Říčany C 1761 Voráčková Jarmila Biomedica Říčany D 1926 1 soutěž
2008/2009 5 Biomedica Říčany C 1761 Horák Vladimír TRW autoel. Vlašim 2073 ½ soutěž
2008/2009 4 Biomedica Říčany C 1761 Sedlák Luděk Caissa Úholičky 1918 0 soutěž
2008/2009 2 Biomedica Říčany C 1761 Vlach Josef Biomedica Říčany B 1847 ½ soutěž
2008/2009 11 Biomedica Říčany F 1761 Fiala Jan Sokol Český Brod B 1633 ½ soutěž
2008/2009 10 Biomedica Říčany F 1761 Innemann František Spartak Vlašim B 1924 0 soutěž
2008/2009 9 Biomedica Říčany F 1761 Franc Lubor Sokol Kolín C 1942 ½ soutěž
2008/2009 8 Biomedica Říčany F 1761 Procházka Petr JAWA Brodce B 1956 0 soutěž
2008/2009 7 Biomedica Říčany F 1761 Vokolek Jaroslav Stadion Kutná Hora B 1879 ½ soutěž
2008/2009 6 Biomedica Říčany F 1761 Fekete František Sokol Pečky A 1719 1 soutěž
2008/2009 5 Biomedica Říčany F 1761 Macků Emil Sokol Benešov A 1995 ½ soutěž
2008/2009 3 Biomedica Říčany F 1761 Berger Tomáš Slavoj Čáslav 1716 1 soutěž
2008/2009 2 Biomedica Říčany F 1761 Hlaváčová Lucie Biomedica Říčany E 1808 ½ soutěž
2008/2009 7 Biomedica Říčany 1761 Sabolová Gabriela ŠK Most 1904 0 soutěž
2008/2009 6 Biomedica Říčany 1761 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice 1571 ½ soutěž
2008/2009 5 Biomedica Říčany 1761 Hájek Jiří Šachklub Sokol Klatovy 1808 ½ soutěž
2008/2009 4 Biomedica Říčany 1761 Kohout Martin Jiskra RMSK Nový Bydžov 1724 1 soutěž
2008/2009 3 Biomedica Říčany 1761 Němcová Karolína SK OAZA Praha 1869 ½ soutěž
2008/2009 2 Biomedica Říčany 1761 Horníček Pavel Panda Veolia ESAB RWT ARTCO Rychnov n.K. 1618 1 soutěž
2008/2009 1 Biomedica Říčany 1761 Prokopová Jiřina TJ Jiskra Hořice 1933 0 soutěž
2007/2008 11 Biomedica Říčany B 1393 Dušek Vladimír QCC DKV Č. Budějovice 1100 1 soutěž
2007/2008 10 Biomedica Říčany B 1393 Krásenský Jakub Sokol Bedřichov 1292 ½ soutěž
2007/2008 9 Biomedica Říčany B 1393 Macková Veronika ŠK Smíchov - Praha 1270 1 soutěž
2007/2008 8 Biomedica Říčany B 1393 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice 1250 1 soutěž
2007/2008 7 Biomedica Říčany B 1393 Chytrý Lukáš SK OAZA Praha B 1000 1 soutěž
2007/2008 6 Biomedica Říčany B 1393 Srostlík Zdeněk TJ Sokol Kobylisy 1100 ½ soutěž
2007/2008 5 Biomedica Říčany B 1393 Novotný František Sokol Tábor 1371 1 soutěž
2007/2008 4 Biomedica Říčany B 1393 Knotek Petr Šachklub Tábor 1250 ½ soutěž
2007/2008 3 Biomedica Říčany B 1393 Zvára Filip TRW Autoelektronika Vlašim 1250 1 soutěž
2007/2008 2 Biomedica Říčany B 1393 Zavadilová Karolína ŠK Duras BVK - Královo Pole 1471 0 soutěž
2006/2007 11 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1250 Müller Petr TRW autoelektronika Vlašim 1490 ½ soutěž
2006/2007 10 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1250 Kaser Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1367 ½ soutěž
2006/2007 9 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1250 Ries Vilém ŠK Smíchov Praha 1613 0 soutěž
2006/2007 8 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1250 Solil Lukáš ŠK Sokol Vyšehrad A 1315 ½ soutěž
2006/2007 6 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1250 Hlaváček Ondřej Slavoj České Budějovice A 1250 0 soutěž
2006/2007 5 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1250 Šebo Igor SK OAZA Praha B 1250 0 soutěž
2006/2007 4 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1250 Hurych Martin Sokol Bedřichov - Jihlava 1487 1 soutěž
2006/2007 3 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1250 Homola Tomáš TJ Náměšť nad Oslavou 1250 ½ soutěž
2006/2007 2 TJ Tourist Biomedica Říčany B 1250 Zicha Marek ŠK Lokomotiva Brno A 1250 1 soutěž
2006/2007 7 Biomedica Říčany F 1250 Sokol Benešov C 1 soutěž
2006/2007 6 Biomedica Říčany F 1250 Kurel Josef Sokol Struhařov B 1 soutěž
2005/2006 11 Biomedica Říčany F 1250 Sladovník Adam Medvědi Zvole B 1 soutěž
2005/2006 10 Biomedica Říčany F 1250 Wagner Krištof SK Kamenice ½ soutěž
2005/2006 5 Biomedica Říčany F 1250 Zvára Josef Spartak Vlašim C 1 soutěž
2005/2006 4 Biomedica Říčany F 1250 Frischmann Otto Jawa Brodce C 1489 0 soutěž
2005/2006 3 Biomedica Říčany F 1250 Sokol Benešov C 1 soutěž