Hráč Strnad Michael

Strnad Michael

User Pic
Jméno: Strnad Michael
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1805
Elo mezinárodní: 1868
ID: 42187
FIDE ID: 23701650
Rok narození: 2003
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 KŠ Říčany 1925 B 1823 1800 Vilímek Vít SK Petřín Plzeň 1615 1802 0 soutěž
2019/2020 10 KŠ Říčany 1925 B 1823 1800 Les Jiří ŠK64 Plzeň B 0 1264 1 soutěž
2019/2020 9 KŠ Říčany 1925 B 1823 1800 Rolinková Adéla Šachová akademie VŠTE B 1382 1462 1 soutěž
2019/2020 8 KŠ Říčany 1925 B 1823 1800 Bauer Jan Šachová akademie VŠTE A 1775 1693 1 soutěž
2019/2020 7 KŠ Říčany 1925 B 1760 1800 Vopálka Filip JAWA Brodce 1310 1397 ½ soutěž
2019/2020 6 KŠ Říčany 1925 B 1760 1800 Škutil František Eliáš ŠK Dvorec 1319 1403 0 soutěž
2019/2020 5 KŠ Říčany 1925 B 1742 1719 Placer Sebastian QCC České Budějovice 2056 2058 0 soutěž
2019/2020 4 KŠ Říčany 1925 B 1742 1719 Fuciman Ondřej ŠACHklub Tábor 1793 1793 1 soutěž
2019/2020 3 KŠ Říčany 1925 B 1710 1719 Strnadová Monika KŠ Říčany 1925 C 1488 1494 1 soutěž
2019/2020 2 KŠ Říčany 1925 B 1710 1719 Holub Adam Siesta Solution Unichess B 1549 1652 1 soutěž
2019/2020 1 KŠ Říčany 1925 B 1710 1719 Mádle Robin TJ Bohemians Praha 1481 1584 1 soutěž
2019/2020 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 1827 1800 Tesař Patrik DDM Sokol Nymburk A 2108 2079 0 soutěž
2019/2020 8 Klub šachistů Říčany 1925 D 1827 1800 Hejda Antonín JOLY Lysá nad Labem D 1930 1974 1 soutěž
2019/2020 7 Klub šachistů Říčany 1925 D 1827 1800 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 C 1913 1931 1 soutěž
2019/2020 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 1760 1719 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou B 2081 2084 ½ soutěž
2019/2020 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 1742 1719 Bechyně Jaroslav ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1967 2000 0 soutěž
2019/2020 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 1734 1719 Eliáš Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1880 1865 0 soutěž
2019/2020 2 Klub šachistů Říčany 1925 D 1734 1719 Němec Jáchym Klub šachistů Říčany 1925 B 1891 2008 0 soutěž
2019/2020 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 1710 1719 Štursa Jan TJ Kralupy nad Vltavou A 2065 2075 0 soutěž
2019/2020 9 KŠ Říčany 1925 E 1827 1800 Maláč Petr Šachklub města Dobrovice A 2007 1997 0 soutěž
2019/2020 8 KŠ Říčany 1925 E 1827 1800 Daniel Jiří Joly Lysá nad Labem E 1943 1961 0 soutěž
2019/2020 5 KŠ Říčany 1925 E 1742 1719 Hroník Petr TJ JAWA Brodce B 1920 1916 0 soutěž
2019/2020 4 KŠ Říčany 1925 E 1734 1719 Chmelík Ladislav Šachklub města Dobrovice B 1761 1766 1 soutěž
2018/2019 11 Klub sachistu Ricany B 1605 1698 Šeterle Matěj SK 64 Plzen 1697 1674 ½ soutěž
2018/2019 10 Klub sachistu Ricany B 1605 1698 Polák Michal SK Petrin Plzen 1832 1824 0 soutěž
2018/2019 9 Klub sachistu Ricany B 1605 1698 Placer Sebastian QCC Ceske Budejovice 2019 1924 0 soutěž
2018/2019 8 Klub sachistu Ricany B 1605 1698 Fuciman Ondřej SACHklub Tabor 1657 1665 1 soutěž
2018/2019 7 Klub sachistu Ricany B 1544 1698 Rolinková Lucie Sachova akademie VSTE B 1483 1478 0 soutěž
2018/2019 6 Klub sachistu Ricany B 1544 1698 Bauer Jan Sachova akademie VSTE A 1731 1719 0 soutěž
2018/2019 4 Klub sachistu Ricany B 1531 1803 Kašpar Lukáš SK Dvorec 1919 1875 0 soutěž
2018/2019 2 Klub sachistu Ricany B 1430 1803 Zvolenský David TJ JAWA Brodce 2134 2109 0 soutěž
2018/2019 1 Klub sachistu Ricany B 1430 1803 Lhotská Anna PROMAT OAZA Praha 1746 1718 0 soutěž
2018/2019 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 1558 1698 Zvára David Spartak Vlašim B 2147 2131 0 soutěž
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 C 1544 1698 Klein Milan Sokol Mladá Boleslav B 1909 1888 0 soutěž
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 C 1544 1698 Žigmund David DDM Sokol Nymburk A 1912 1898 ½ soutěž
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1531 1803 Nadrchal Tomáš Cayman Pharma Neratovice C 2087 2060 ½ soutěž
2018/2019 11 KŠ Říčany 1925 E 1574 1698 Dušek Richard TJ Bohemia Poděbrady A 1832 1820 1 soutěž
2018/2019 10 KŠ Říčany 1925 E 1574 1698 Šilhánek Jindřich ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1786 1745 1 soutěž
2018/2019 9 KŠ Říčany 1925 E 1558 1698 Musil Stanislav Joly Lysá nad Labem F 1545 1516 1 soutěž
2018/2019 7 KŠ Říčany 1925 E 1544 1698 Snížek Květoslav Sparta Kutná Hora B 1891 1899 1 soutěž
2018/2019 6 KŠ Říčany 1925 E 1544 1698 Doležal Oldřich ŠK Spartak Čelákovice A 0 0 0 soutěž
2018/2019 5 KŠ Říčany 1925 E 1531 1803 Vomáčka Miroslav ŠK Český Brod A 0 1338 1 soutěž
2018/2019 4 KŠ Říčany 1925 E 1531 1803 Lacina Ladislav KŠ Říčany 1925 F 0 1578 0 soutěž
2018/2019 3 KŠ Říčany 1925 E 1417 1803 Březina Jindřich Sokol Sendražice A 1797 1808 ½ soutěž
2018/2019 1 KŠ Říčany 1925 E 1430 1803 Paldus Jan Šachklub města Dobrovice B 1787 1818 0 soutěž
2018/2019 9 Klub šachistů Říčany 1925 G 1574 1698 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1838 1841 ½ soutěž
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 G 1558 1698 Bečvář Pavel Mníšek pod Brdy 1669 1708 1 soutěž
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 G 1417 1803 Sadil Jan ŠK KDJS Sedlčany B 1764 1768 1 soutěž
2018/2019 2 Klub šachistů Říčany 1925 G 1417 1803 Gernert Otakar TJ SOKOL Struhařov A 2050 2040 ½ soutěž
2017/2018 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 1268 1460 Šmíd Ondřej Český lev Kolešovice A 1889 1918 ½ soutěž
2017/2018 2 KŠ Říčany B 1244 1498 Jelínek František Spartak Vlašim B 1021 1384 ½ soutěž
2016/2017 11 Klub šachistů Říčany 1925 H 1103 1173 Novák Kryštof Uhlířské Janovice ½ soutěž
2016/2017 10 Klub šachistů Říčany 1925 H 1103 1173 Spartak Vlašim D 1 soutěž
2015/2016 3 KŠ Říčany 1925 B 1103 1173 Bartošová Hana KŠ Říčany 1925 C 1437 1418 ½ soutěž