Hráč Crha Josef

Crha Josef

User Pic
Jméno: Crha Josef
Oddíl: Sokol Mladá Boleslav
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2031
Elo mezinárodní: 2027
ID: 362
FIDE ID: 307211
Rok narození: 1944
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 Sokol Mladá Boleslav B 2027 2031 Pospěch Roman Klub šachistů Říčany 1925 C 1968 1978 1
2019/2020 1 Sokol Mlada Boleslav 2027 2031 Purnoch Josef TJ Neratovice B 2135 2134 0
2018/2019 11 Sokol Mladá Boleslav B 2010 2016 Bechyně Jaroslav ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1997 2019 1
2018/2019 10 Sokol Mladá Boleslav B 2017 2016 Petráž Martin Šachklub města Dobrovice A 2007 2016 0
2018/2019 9 Sokol Mladá Boleslav B 2017 2016 Bauer Jindřich Český lev Kolešovice A 2119 2121 0
2018/2019 8 Sokol Mladá Boleslav B 2014 2016 Rigo Imrich Sokol Bakov nad Jizerou B 1994 2008 1
2018/2019 7 Sokol Mladá Boleslav B 2014 2016 Pýchová Nela Spartak Vlašim B 2158 2199 0
2018/2019 6 Sokol Mladá Boleslav B 2006 2016 Kasalický Petr Klub šachistů Říčany 1925 C 2037 2024 0
2018/2019 5 Sokol Mladá Boleslav B 2006 2016 Slapnička Karel TJ Kralupy nad Vltavou A 1988 1986 1
2018/2019 4 Sokol Mladá Boleslav B 1994 2000 Tesař Patrik DDM Sokol Nymburk A 2054 2039 1
2018/2019 3 Sokol Mladá Boleslav B 1971 2000 Bargel Martin Cayman Pharma Neratovice C 2114 2104 1
2018/2019 2 Sokol Mladá Boleslav B 1971 2000 Daniel Jiří JOLY Lysá nad Labem E 1937 1938 1
2018/2019 1 Sokol Mladá Boleslav B 1982 2000 Lhotský Zdeněk Klub šachistů Říčany 1925 D 1942 1930 0
2018/2019 11 Sokol Mlada Boleslav 2017 2016 Valtr Tomáš SK JOLY Lysa nad Labem D 1915 1947 1
2018/2019 10 Sokol Mlada Boleslav 2017 2016 Svrček Luboš Sokol Praha Vrsovice 2027 0 1
2018/2019 8 Sokol Mlada Boleslav 2014 2016 Bradáč Daniel TJ Desko Liberec 2020 1979 ½
2018/2019 7 Sokol Mlada Boleslav 2006 2016 Tesař Martin Sokol Bakov nad Jizerou 1984 1984 1
2018/2019 6 Sokol Mlada Boleslav 2006 2016 Černoch Vít SK AD Jicin 1955 1982 ½
2017/2018 11 Sokol Mladá Boleslav B 1986 2023 Wasserbauer Radek Český lev Kolešovice A 2170 2168 0
2017/2018 10 Sokol Mladá Boleslav B 1994 2023 Žamboch Roman ŠK Kralupy A 2030 2042 0
2017/2018 9 Sokol Mladá Boleslav B 1994 2023 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 2138 2147 0
2017/2018 8 Sokol Mladá Boleslav B 1997 2023 Musil Martin JOLY Lysá nad Labem E 2001 1999 0
2017/2018 7 Sokol Mladá Boleslav B 1997 2023 Horníček Jiří Sokol Nymburk A 2142 2129 0
2017/2018 6 Sokol Mladá Boleslav B 2008 2023 Pospíšil Jiří Šachklub města Dobrovice A 2032 2041 0
2017/2018 5 Sokol Mladá Boleslav B 2008 2023 Příborský Marek Příbram Baník A 2193 2212 0
2017/2018 4 Sokol Mladá Boleslav B 1994 2023 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 C 1960 1939 0
2017/2018 3 Sokol Mladá Boleslav B 1994 2023 Vanka Miloslav Caissa Roztoky A 2132 2142 ½
2017/2018 2 Sokol Mladá Boleslav B 1994 2023 Vojta Tomáš Spartak Vlašim B 2342 2336 0
2017/2018 1 Sokol Mladá Boleslav B 2033 2042 Doležal Radoslav Kostelec nad Černými lesy A 1982 1972 ½
2017/2018 11 Sokol Mladá Boleslav 1986 2023 Cakl Zdeněk Sokol Bakov nad Jizerou 2039 2066 ½
2017/2018 10 Sokol Mladá Boleslav 1994 2023 Lešák Ondřej SK Děčín 1907 1895 1
2017/2018 9 Sokol Mladá Boleslav 1997 2023 Nováček Jan ŠK Slavoj Litoměřice 2089 2108 1
2017/2018 7 Sokol Mladá Boleslav 2008 2023 Purnoch Josef TJ Neratovice "C" 2155 2154 ½
2017/2018 5 Sokol Mladá Boleslav 1994 2023 Kudrlička Ladislav ŠK Teplice 2034 2047 ½
2017/2018 4 Sokol Mladá Boleslav 1994 2023 Janda Jiří TJ Kobylisy 2157 2184 0
2017/2018 1 Sokol Mladá Boleslav 2033 2042 Vltavský Vladimír ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2173 2174 0
2016/2017 11 Sokol Mladá Boleslav 2003 2058 Fultner Jaromír CHESS MOST 2005 1983 0
2016/2017 9 Sokol Mladá Boleslav 2003 2058 Cakl Zdeněk Desko Liberec 2100 2083 ½
2016/2017 4 Sokol Mladá Boleslav 2003 2058 Vrbata Zbyněk Bartoš Unichess "B" 2327 2302 0
2016/2017 3 Sokol Mladá Boleslav 2003 2058 Cominetti Marco ŠK Teplice 1621 1
2015/2016 10 Sokol Mladá Boleslav 2003 2058 Krutský Martin ŠK Teplice 2044 2022 1
2015/2016 7 Sokol Mladá Boleslav 2003 2058 Hadrava Jaroslav Unichess "B" 1961 1974 0
2015/2016 6 Sokol Mladá Boleslav 2003 2058 Ďúran Tomáš ŠK Zikuda Turnov "B" 2180 2159 0
2015/2016 5 Sokol Mladá Boleslav 2003 2058 Fultner Jaromír CHESS Most 2005 1983 0
2015/2016 4 Sokol Mladá Boleslav 2003 2058 Štolc Martin ŠK AD Jičín "B" 2047 2043 1
2015/2016 1 Sokol Mladá Boleslav 2003 2058 Boreš Roman SK Děčín 2132 2113 0
2015/2016 11 Sokol Mladá Boleslav B 2003 2058 Franěk Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 1937 2012 1
2015/2016 10 Sokol Mladá Boleslav B 2003 2058 Horníček Jiří DDM Sokol Nymburk 2144 2138 0
2015/2016 9 Sokol Mladá Boleslav B 2003 2058 Hulín Petr Šachklub města Dobrovice 2078 2052 0
2015/2016 8 Sokol Mladá Boleslav B 2003 2058 Koyš Milan ŠK Kostelec nad Černými lesy 2150 2113 1
2015/2016 7 Sokol Mladá Boleslav B 2003 2058 Pýcha Patrik Spartak Vlašim B 2062 2091 ½
2015/2016 6 Sokol Mladá Boleslav B 2003 2058 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 2115 2088 0
2015/2016 5 Sokol Mladá Boleslav B 2003 2058 Paukert Jan ŠK Řevnice 1904 1874 1
2015/2016 4 Sokol Mladá Boleslav B 2003 2058 Neckář Lubomír JOLY Lysá nad Labem E 2324 2310 ½
2015/2016 2 Sokol Mladá Boleslav B 2003 2058 Čáp Adam Šachový klub Zdice 2346 2302 0
2015/2016 1 Sokol Mladá Boleslav B 2003 2058 Bodický Michal Šachový klub Příbram Baník 1961 1991 ½
2014/2015 11 Sokol Mladá Boleslav B 2087 2102 Krejčí Martin KŠ Říčany 1925 D 2061 2061 ½
2014/2015 10 Sokol Mladá Boleslav B 2087 2102 Tesař Patrik TJ Sokol Nymburk B 1795 1848 1
2014/2015 9 Sokol Mladá Boleslav B 2087 2102 Koudelka Ivan Sokol Český Brod A 2057 2029 1
2014/2015 8 Sokol Mladá Boleslav B 2087 2102 Velík Jan Sokol Struhařov A 2024 2037 0
2014/2015 7 Sokol Mladá Boleslav B 2087 2102 Stehlík Jiří Sokol Kolín B 1887 1890 0
2014/2015 6 Sokol Mladá Boleslav B 2087 2102 Groh Jiří Sokol Sendražice A 2059 2093 0
2014/2015 5 Sokol Mladá Boleslav B 2087 2102 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice B 1861 1833 1
2014/2015 4 Sokol Mladá Boleslav B 2087 2102 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2094 2089 ½
2014/2015 3 Sokol Mladá Boleslav B 2087 2102 Musil Martin JOLY Lysá n.L. E 2022 2018 1
2014/2015 2 Sokol Mladá Boleslav 2087 2102 Hadraba Vladimír ŠK Teplice 2194 2190 0
2014/2015 1 Sokol Mladá Boleslav 2087 2102 Němec Petr ŠK Spartak Ústí nad Labem 2040 2008 0
2013/2014 11 Sokol Mladá Boleslav B 2090 2112 Picek Miroslav Sokol na Mělníce A 1962 1937 1
2013/2014 10 Sokol Mladá Boleslav B 2090 2112 Groh Jiří Sokol Sendražice A 2052 2084 0
2013/2014 9 Sokol Mladá Boleslav B 2090 2112 Kořenek František JOLY Lysá nad Labem D 2122 2089 0
2013/2014 8 Sokol Mladá Boleslav B 2090 2112 Masák Radim Šachklub města Dobrovice B 1981 1970 ½
2013/2014 7 Sokol Mladá Boleslav B 2090 2112 Evan Jan Sokol Struhařov A 2085 2030 1
2013/2014 6 Sokol Mladá Boleslav B 2090 2112 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Č.lesy B 2220 2213 1
2013/2014 4 Sokol Mladá Boleslav B 2090 2112 Hadžala Daniel Cayman Pharma C 2069 2055 1
2013/2014 3 Sokol Mladá Boleslav B 2090 2112 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem E 2017 2012 1
2013/2014 2 Sokol Mladá Boleslav B 2090 2112 Žák Zbyněk Sokol Pečky A 2057 2046 1
2013/2014 1 Sokol Mladá Boleslav B 2090 2112 Kaplan Tomáš Sokol Kolín B 1983 1936 ½
2013/2014 9 Sokol Mladá Boleslav 2090 2112 Stluka František SK Pyrit Příbram 2073 2067 0
2013/2014 4 Sokol Mladá Boleslav 2090 2112 Štěpánek Stanislav TJ Bohemia Poděbrady 1875 1881 0
2013/2014 2 Sokol Mladá Boleslav 2090 2112 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1880 1878 1
2013/2014 1 Sokol Mladá Boleslav 2090 2112 Rusnák Jan Klub šachistů Říčany 1925 B 1988 1986 0
2012/2013 11 Sokol Mladá Boleslav 2091 2120 Vyhnálek Bohuslav ŠK Zikuda Turnov “B“ 2150 2134 0
2012/2013 9 Sokol Mladá Boleslav 2091 2120 Jirk Aleš JOLY Lysá nad Labem “C“ 2173 2162 1
2012/2013 8 Sokol Mladá Boleslav 2091 2120 Kopecký Jiří Káva Longberry Kralupy 1969 1946 1
2012/2013 10 Sokol Mladá Boleslav B 2091 2120 Kaplan Daniel Sokol Kolín C 2066 2074 1
2012/2013 7 Sokol Mladá Boleslav B 2091 2120 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1896 1896 ½
2012/2013 6 Sokol Mladá Boleslav B 2091 2120 Svoboda Jaromír JAWA Brodce A 1994 2010 1
2012/2013 5 Sokol Mladá Boleslav B 2091 2120 Diviš Jaroslav TJ AŠ Mladá Boleslav A 2026 2034 1
2012/2013 4 Sokol Mladá Boleslav B 2091 2120 Koudelka Ivan Sokol Český Brod A 2032 2030 0
2012/2013 2 Sokol Mladá Boleslav B 2091 2120 Pýchová Nela Dolní Kralovice A 1795 1916 0
2012/2013 1 Sokol Mladá Boleslav B 2091 2120 Masák Radim Šachklub města Dobrovice B 1987 1962 ½
2011/2012 3 Sokol Mladá Boleslav A 2098 2126 Kolář Pavel JOLY Lysá nad Labem C 2126 2127 0
2011/2012 2 Sokol Mladá Boleslav A 2098 2126 Novák Ivan Sokol Mladá Boleslav B 1814 1
2010/2011 11 Sokol Mladá Boleslav B 2143 Obrázek Karel TJ Sokol Hostivice A 2028 ½
2010/2011 10 Sokol Mladá Boleslav B 2143 Tocháček Michal ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2010 ½
2010/2011 9 Sokol Mladá Boleslav B 2143 Kryšpín Libor TJ AŠ Mladá Boleslav A 2071 0
2010/2011 8 Sokol Mladá Boleslav B 2143 Staněk Václav AERO Odolena Voda A 1942 1
2010/2011 7 Sokol Mladá Boleslav B 2143 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice A 1776 1
2010/2011 6 Sokol Mladá Boleslav B 2143 Hinz František Český lev Kolešovice A 1983 1
2010/2011 5 Sokol Mladá Boleslav B 2143 Kacafírek Miroslav TJ Neratovice B 2002 1
2010/2011 4 Sokol Mladá Boleslav B 2143 Šilhan Petr Sokol na Mělníce A 2041 0
2010/2011 3 Sokol Mladá Boleslav B 2143 Palas Aleš ŠK Kralupy B 1979 1
2010/2011 2 Sokol Mladá Boleslav B 2143 Otruba Pavel Caissa Úholičky B 1975 0
2010/2011 1 Sokol Mladá Boleslav B 2143 Švadlenka Jaroslav ŠK Kladno B 1973 0
2009/2010 10 Sokol Mladá Boleslav 2100 Brezmen Pavel Sokol Kolín B 2103 ½
2009/2010 9 Sokol Mladá Boleslav 2100 Valtera Jiří Sokol Český Brod 1987 1
2009/2010 8 Sokol Mladá Boleslav 2100 Novák Jiří Kutná Hora B 1987 1
2009/2010 7 Sokol Mladá Boleslav 2100 Pištík Petr Sokol Nymburk 2023 ½
2009/2010 6 Sokol Mladá Boleslav 2100 Jandourek Lukáš Sokol Bakov n.J. 2173 1
2009/2010 5 Sokol Mladá Boleslav 2100 Valtr Tomáš JOLY Lysá n.L. D 1890 1
2009/2010 4 Sokol Mladá Boleslav 2100 Janíček Jindřich JOLY Lysá n.L. C 2082 ½
2009/2010 3 Sokol Mladá Boleslav 2100 Koper Štefan Kostelec n.Č.l. 2042 0
2009/2010 2 Sokol Mladá Boleslav 2100 Doležal Jan Bohemia Poděbrady 1960 1
2009/2010 1 Sokol Mladá Boleslav 2100 Kryšpín Libor AŠ Mladá Boleslav 2070 1
2009/2010 10 ŠK Sokol Mladá Boleslav 2100 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem B"" 2083 0
2009/2010 9 ŠK Sokol Mladá Boleslav 2100 Vacek Radomír ŠK Zikuda Turnov B"" 2099 1
2009/2010 2 ŠK Sokol Mladá Boleslav 2100 Sýkora Petr TJ Dukla Praha 2072 0
2008/2009 5 Sokol Mladá Boleslav 2142 Pištík Petr Sokol Nymburk 2043 1
2008/2009 4 Sokol Mladá Boleslav 2142 Moravec Vít Sokol Český Brod 2055 1
2008/2009 3 Sokol Mladá Boleslav 2142 Diviš Jaroslav AŠ Mladá Boleslav 1992 0
2008/2009 2 Sokol Mladá Boleslav 2142 Drábek Vojtěch Sokol na Mělníce 2148 0
2007/2008 11 Sokol Mladá Boleslav B 2126 Vinklárek Ondřej Sokol Sendražice 2110 1
2007/2008 5 Sokol Mladá Boleslav B 2126 Vichnar David Auto Škoda Mladá Boleslav 2177 0
2007/2008 4 Sokol Mladá Boleslav B 2126 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou 2113 1
2007/2008 3 Sokol Mladá Boleslav B 2126 Valtera Jiří Sokol Český Brod 2004 1
2007/2008 2 Sokol Mladá Boleslav B 2126 Hora Milan Sokol Nymburk 2157 0
2007/2008 1 Sokol Mladá Boleslav B 2126 Postupa Martin Joly Lysá n.L. D 2094 1
2007/2008 11 Sokol Mladá Boleslav 2126 Vajčner Jiří ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 1908 1
2006/2007 11 Sokol Emerge Mlada Boleslav B 2114 Burda Roman ŠK Kralupy nad Vltavou A 2015 1
2006/2007 4 Sokol Emerge Mlada Boleslav B 2114 Doubek Martin ŠK Kladno "B" 1739 1
2006/2007 3 Sokol Emerge Mlada Boleslav B 2114 Diviš Jaroslav TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1875 ½
2006/2007 2 Sokol Emerge Mlada Boleslav B 2114 Macháček Martin Caissa Úholičky A 2115 1
2005/2006 5 S.E. Ml.Boleslav B 2120 Mudra Pavel Sokol Bakov nad J. 2082 0
2005/2006 3 S.E. Ml.Boleslav B 2120 Cozl David Spartak Žebrák A 1895 ½
2005/2006 1 S.E. Ml.Boleslav B 2120 Kučera Vladimír NeratoviceVyvolení 2106 1
2004/2005 10 S.Emerge Ml.Bol. B 2121 Gruber Miloš E.E.Kralupy n.V. A 1967 1
2004/2005 2 S.Emerge Ml.Bol. B 2121 Müller Jan ŠK Rakovník B 1796 ½
2003/2004 11 Sok.Emer.Ml.BolB" 2148 Mrnka Jan Marty Baník Most 1923 ½
2003/2004 5 Sok.Emer.Ml.BolB" 2148 Košnar Pavel ŠK Čes.LípaA" 2019 0
2003/2004 4 Sok.Emer.Ml.BolB" 2148 Jeníček Emil Bonex TepliceA" 2040 0
2003/2004 3 Sok.Emer.Ml.BolB" 2148 Klátil Karel SK Demas DěčínA" 2042 ½
2003/2004 2 Sok.Emer.Ml.BolB" 2148 Melzer Jan ŠK SmíchovA" 2085 0
2003/2004 1 Sok.Emer.Ml.BolB" 2148 Paulovič Tomáš Sokol KobylisyA" 2169 1