Hráč Papay Marek

Papay Marek

User Pic
Jméno: Papay Marek
Oddíl: SK Děčín
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1935
Elo mezinárodní: 1951
ID: 32818
FIDE ID: 330043
Rok narození: 1995
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 2 B SK Děčín "C" 1951 1935 Bažantová Marie ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1934 1924 1
2017/2018 8 B SK Děčín"B" 1976 1990 Hanzlík Daniel TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 1864 1878 0
2017/2018 6 B SK Děčín"B" 1981 1990 Černíková Alena Šachy Povrly 1939 1942 ½
2017/2018 4 B SK Děčín"B" 1950 1990 Hutař Josef ŠO TJ Klášterec n.O 1656 1703 1
2017/2018 3 Č SK Děčín"B" 1950 1990 Chaloupka František ŠK Sj.Litoměřice"B" 1983 2011 ½
2017/2018 2 B SK Děčín"B" 1950 1990 Šmíd Pavel ŠK Sp.Ústí n.L"B" 1870 1945 1
2017/2018 1 B SK Děčín"B" 1957 1977 Carboch Ladislav Sportis Svádov-Olšinky"A" 1725 1728 1
2017/2018 8 B SK Děčín "C" 1976 1990 Sláma Lukáš ŠK Spartak Ústí n. L. "C" 1848 1853 0
2017/2018 6 B SK Děčín "C" 1981 1990 Zaťko Michal ŠK Slavie Děčín 1840 1824 ½
2017/2018 3 Č SK Děčín "C" 1950 1990 Čermák Jan ŠK MOSAD Česká Kamenice 1857 1890 1
2017/2018 2 B SK Děčín "C" 1950 1990 Beneš Petr ASK Lovosice "A" 2091 2036 0
2017/2018 1 B SK Děčín "C" 1957 1977 Bublík František ŠK Teplice "B" 1849 1853 1
2017/2018 11 Č SK Děčín 1950 1990 Vrchotka Josef ŠK Teplice 1996 2002 ½
2016/2017 9 Č SK Děčín 1974 1995 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2027 2066 0
2016/2017 4 B SK Děčín 1974 1995 Šala Dalibor CHESS MOST 1815 1913 0
2015/2016 10 B SK Děčín 1974 1995 Schula Michal ŠK AD Jičín "B" 2315 2286 0
2015/2016 9 Č SK Děčín 1974 1995 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín "C" 1912 1861 0
2015/2016 8 B SK Děčín 1974 1995 Kovář Ladislav ŠK Slavoj Litoměřice 1820 1904 ½
2015/2016 4 Č SK Děčín 1974 1995 Fráňa Tomáš ŠK Zikuda Turnov "C" 2034 2062 0
2015/2016 7 B SK Decin "C" 1974 1995 Krivoš Rudolf SVAH Vseborice 1856 1858 1
2015/2016 6 Č SK Decin "C" 1974 1995 Pavelka Hubert Jan SK Spartak Usti n. L. "B" 1999 1974 ½
2015/2016 3 B SK Decin "C" 1974 1995 Strauss Jindřich SK Slavie Decin 1946 2001 ½
2015/2016 2 Č SK Decin "C" 1974 1995 Mareš Otakar SK Mosad Ceska Kamenice 1816 1820 1
2015/2016 1 B SK Decin "C" 1974 1995 Říha Jaroslav TJ CSAD Libouchec 2062 2034 ½
2015/2016 11 B SK Děčín"B" 1974 1995 Sekerka Luděk Sokol Údlice"B" 1719 1787 1
2015/2016 9 B SK Děčín"B" 1974 1995 Reitingerová Iveta ŠK Union Louny"A" 2037 2040 ½
2015/2016 8 Č SK Děčín"B" 1974 1995 Häusler Milan SK Šachy Chlumec"A" 1981 2003 ½
2015/2016 7 B SK Děčín"B" 1974 1995 Richter Miroslav ŠK Teplice"B" 1904 1924 1
2015/2016 6 Č SK Děčín"B" 1974 1995 Nudčenko Karel Sokol Údlice"A" 2145 2093 0
2015/2016 5 B SK Děčín"B" 1974 1995 Šulc Jaromír Šachy Povrly 2028 2055 0
2015/2016 4 Č SK Děčín"B" 1974 1995 Přibyl Jakub ŠK Sp.Ústí n.L"A" 2095 2105 0
2015/2016 3 Č SK Děčín"B" 1974 1995 Hořan Tomáš Chess Most"C" 1901 1896 1
2015/2016 2 B SK Děčín"B" 1974 1995 Krajíc Karel Chess Most"B" 2042 2054 0
2015/2016 1 Č SK Děčín"B" 1974 1995 Křehla Milan ŠK Teplice"C" 1763 1778 1
2014/2015 11 Č SK Děčín 2006 2015 Peníška Pavel TJ Lokomotiva Liberec 1922 1910 ½
2014/2015 9 Č SK Děčín 2006 2015 Friml Antonín CHESS MOST "A" 2068 2099 ½
2014/2015 7 B SK Děčín 2006 2015 Chaloupka František ŠK Slavoj Litoměřice 2078 2083 ½
2014/2015 6 Č SK Děčín 2006 2015 Tázlar Petr Šachklub AD Jičín "C" 2225 2236 0
2014/2015 10 B SK Děčín "C" 2006 2015 Orsák Karel ŠK Teplice "C" 1688 1714 1
2014/2015 8 B SK Děčín "C" 2006 2015 Tureček Václav Sportis Svádov - Olšinky "A" 1928 1932 0
2014/2015 11 Č SK Děčín "B" 2006 2015 Blažek Jaroslav TJ Tatran Podbořany "A" 1756 1719 ½
2014/2015 10 B SK Děčín "B" 2006 2015 Urban Miroslav Union Louny "A" 1832 1832 1
2014/2015 8 B SK Děčín "B" 2006 2015 Kubánek Martin Šachy Povrly 1906 1906 ½
2014/2015 7 B SK Děčín "B" 2006 2015 Kujal Gustav TJ Sokol Litvínov - Lom "A" 1828 1844 1
2013/2014 10 B SK Děčín "B" 1964 1980 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 2012 1983 1
2013/2014 9 B SK Děčín "B" 1964 1980 Škuthan Jiří Chess Most "C" 1820 1726 1
2013/2014 8 Č SK Děčín "B" 1964 1980 Mazánek Kamil ŠO TJ Klášterec n.O. 2129 2133 ½
2013/2014 7 B SK Děčín "B" 1964 1980 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice "A" 1985 1979 1
2013/2014 6 Č SK Děčín "B" 1964 1980 Hoke Petr ŠK Sj.Litoměřice "B" 2027 2002 ½
2013/2014 5 B SK Děčín "B" 1964 1980 Kameník Martin Chess Most "B" 2035 2045 1
2013/2014 4 Č SK Děčín "B" 1964 1980 Král David ŠK Teplice "B" 2013 1996 ½
2013/2014 3 B SK Děčín "B" 1964 1980 Trnka Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany "A" 2016 2023 1
2013/2014 2 Č SK Děčín "B" 1964 1980 Bažantová Marie ŠK Sp. Ústí n.L. "B" 1963 1955 0
2013/2014 1 B SK Děčín "B" 1964 1980 Reitinger Petr ŠK Union Louny "A" 2054 2070 ½
2013/2014 11 Č SK Děčín 1964 1980 Richter Martin Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2017 2018 1
2013/2014 10 B SK Děčín 1964 1980 Kameník Martin CHESS MOST 2035 2045 ½
2013/2014 9 Č SK Děčín 1964 1980 Boukal Petr ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2206 2194 ½
2013/2014 8 B SK Děčín 1964 1980 Daňhel Lukáš TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 1670 1692 0
2013/2014 6 B SK Děčín 1964 1980 Kovář Jan ŠK Teplice 2003 2011 ½
2013/2014 4 B SK Děčín 1964 1980 Laštovka Jan Desko Liberec 2136 2119 0
2013/2014 3 Č SK Děčín 1964 1980 Trmal Jaroslav TJ NERATOVICE 2218 2225 ½
2012/2013 11 Č SK Děčín 1942 1957 Kučera Jaroslav Desko Liberec 2007 2025 0
2012/2013 10 B SK Děčín 1942 1957 Pospěch Radim Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2024 2023 1
2012/2013 9 Č SK Děčín 1942 1957 Šnorek Milan ŠK AD Jičín “B“ 2173 2153 1
2012/2013 5 Č SK Děčín 1942 1957 Brouček Tomáš ŠK Zikuda Turnov “B“ 2076 2095 0
2012/2013 4 B SK Děčín 1942 1957 Káňa Pavel ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2043 2052 ½
2012/2013 3 Č SK Děčín 1942 1957 Kolář Pavel JOLY Lysá nad Labem “C“ 2128 2141 0
2012/2013 1 B SK Děčín 1942 1957 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 2049 2058 ½
2012/2013 11 Č SK Děčín"B" 1942 1957 Klakurka Stanislav ŠK Union Louny"A" 1972 1978 ½
2012/2013 10 B SK Děčín"B" 1942 1957 Šlampa Jan TJ Sokol Údlice"A" 2024 2065 ½
2012/2013 9 B SK Děčín"B" 1942 1957 Vykouk Jan Chess Most"D" 1962 1985 0
2012/2013 8 Č SK Děčín"B" 1942 1957 Pecka František Slovan Jirkov"A" 2052 2075 ½
2012/2013 7 B SK Děčín"B" 1942 1957 Richter Miroslav ŠK Teplice"B" 2022 2022 0
2012/2013 6 Č SK Děčín"B" 1942 1957 Hula Lukáš Slavoj Litoměřice"A" 2094 2100 ½
2012/2013 5 B SK Děčín"B" 1942 1957 Hořan Tomáš Chess Most"C" 1951 1936 1
2012/2013 4 Č SK Děčín"B" 1942 1957 Bürgermeister Michal TJ Šachy Povrly 1784 1786 1
2012/2013 3 B SK Děčín"B" 1942 1957 Erban Dušan ŠK Sp.Ústí n.L"B" 2074 2096 ½
2012/2013 2 Č SK Děčín"B" 1942 1957 Pichert Miroslav ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 1811 1791 1
2012/2013 1 B SK Děčín"B" 1942 1957 Šebesta Jan SKD Průmstav-stavby SO"A" 1879 1894 ½
2011/2012 11 Č SK Děčín "B" 1922 1949 Uhlík Bohumil TJ Slavia SČE Děčín 1880 1
2011/2012 10 B SK Děčín "B" 1922 1949 Strašlipka Jiří ŠK Bystřanští jezdci Bystřany "A" 1785 1766 1
2011/2012 8 B SK Děčín "B" 1922 1949 Dusbaba Karel TJ Chlumec "B" 2101 2128 0
2011/2012 7 Č SK Děčín "B" 1922 1949 Froněk Vítězslav TJ Slavoj Litoměřice "B" 2095 2112 ½
2011/2012 3 B SK Děčín "B" 1922 1949 Říha Jaroslav TJ ČSAD Libouchec 1988 1996 0
2011/2012 7 B Chess Most 1922 1949 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1874 1872 0
2011/2012 6 Č Chess Most 1922 1949 Blahynka Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 2098 2146 0
2011/2012 5 B Chess Most 1922 1949 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město 2061 2052 0
2011/2012 4 Č Chess Most 1922 1949 Volčík Luděk SK Boršice 2034 2060 ½
2011/2012 3 B Chess Most 1922 1949 Suchomel Aleš Desko Liberec 1996 2033 0
2011/2012 2 B Chess Most 1922 1949 Pospíšil Martin KŠ Říčany 1925 2055 2081 ½
2011/2012 1 B Chess Most 1922 1949 Haman Jakub ŠK Kladno 2134 2183 0
2011/2012 7 Č Chess Most 1922 1949 Kraus Tomáš TJ Jiskra Hořice 2197 2222 0
2011/2012 6 B Chess Most 1922 1949 Suchomel Aleš Desko Liberec 1996 2033 0
2011/2012 5 B Chess Most 1922 1949 Rubeš Jan Sokol Údlice 2116 2155 ½
2011/2012 4 Č Chess Most 1922 1949 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny 2178 2186 0
2011/2012 3 B Chess Most 1922 1949 Pospíšil Martin KŠ Říčany 1925 2055 2081 ½
2011/2012 2 Č Chess Most 1922 1949 Baláček Tadeáš TRW Autoelektronika Vlašim 2245 2202 0
2011/2012 1 B Chess Most 1922 1949 Haman Jakub ŠK Kladno 2134 2183 0
2011/2012 11 B SK Děčín 1922 1949 Kupšovský Václav Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2045 1975 1
2011/2012 9 Č SK Děčín 1922 1949 Burda Roman TJ Neratovice 2149 2105 0
2011/2012 6 B SK Děčín 1922 1949 Skřivánek Jan ŠK Kralupy 2117 2136 ½
2011/2012 5 Č SK Děčín 1922 1949 Holeš Michal ŠK Teplice 1946 1979 1
2011/2012 4 B SK Děčín 1922 1949 Hlaváček Tomáš Karlovarský šachklub Tietz 2022 2018 1
2011/2012 2 B SK Děčín 1922 1949 Pešek Radomír CHESS MOST 2046 2058 1
2011/2012 1 Č SK Děčín 1922 1949 Tryhuba Jaroslav 1. Novoborský ŠK "C" 1851 1812 1
2010/2011 11 B SK Děčín 2029 Holeš Michal TJ Baník Hexion Sokolov 1923 ½
2010/2011 10 Č SK Děčín 2029 Krejčík Jiří Karlovarský šachklub Tietz 2087 0
2010/2011 9 B SK Děčín 2029 Friml Antonín ŠK Viamont Teplice 2138 0
2010/2011 8 Č SK Děčín 2029 Vavřinec Tomáš 1. Novoborský ŠK "C" 2010 1
2010/2011 7 B SK Děčín 2029 Červinka Jan ŠO TJ Tatran ZKZ Podbořany 1834 1
2010/2011 6 Č SK Děčín 2029 Soukal Rudolf Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 2093 ½
2010/2011 5 B SK Děčín 2029 Kuba Jindřich ERA-Poštovní spořitelna "B" 2209 0
2010/2011 4 Č SK Děčín 2029 Štefanik Oldřich TJ Krásná Lípa 1870 ½
2010/2011 3 B SK Děčín 2029 Chmelík Jiří MARTY BANÍK Most 2068 0
2010/2011 2 Č SK Děčín 2029 Bažantová Marie Šachový klub Spartak Ústí n.L. 1974 1
2010/2011 1 B SK Děčín 2029 Šulc Jaromír ŠK Kladno 2070 0
2010/2011 11 Č DDM Most A 2029 Budíková Kateřina Sokol Buštěhrad 1767 1
2010/2011 10 B DDM Most A 2029 Jánská Jitka ŠK Sokol Klatovy 1846 1
2010/2011 9 B DDM Most A 2029 Rubeš Jan ŠK Viamont Teplice 2043 0
2010/2011 6 B DDM Most A 2029 Horák Aleš Sokol Údlice B 1569 1
2010/2011 4 B DDM Most A 2029 Mazur Dominik DDM Most B 1537 1
2010/2011 3 Č DDM Most A 2029 Mikeš Jan Spartak Ústín.L. 1874 1
2010/2011 2 B DDM Most A 2029 Kopřiva Martin TJ Sokol Domažlice A 1668 1
2010/2011 1 Č DDM Most A 2029 Truksa Václav TJ Sokol Domažlice B 1453 1
2010/2011 11 B DDM Most"B" 2029 Friml Antonín TJ Sokol Litvínov-Lom"A" 2138 ½
2010/2011 10 Č DDM Most"B" 2029 Kupšovský Václav ŠK Sp.Ústí n.L "B" 2003 ½
2010/2011 9 B DDM Most"B" 2029 Nudčenko Karel ŠK Union Louny"A" 2092 1
2010/2011 7 B DDM Most"B" 2029 Sochor Jiří TJ Šachy Povrly 2293 ½
2010/2011 6 Č DDM Most"B" 2029 Procházka Václav TJ Sokol Litvínov-Lom"C" 1852 1
2010/2011 5 B DDM Most"B" 2029 Trejbal Stanislav TJ Slavoj Litoměřice"A" 2117 0
2010/2011 4 Č DDM Most"B" 2029 Hlavatý Jiří SKD Průmstav-stavby SO"A" 2047 ½
2010/2011 2 Č DDM Most"B" 2029 Šišák Richard ŠK Střelnice Kadaň 2080 1
2010/2011 1 B DDM Most"B" 2029 Vágner Tomáš DDM Most"A" 2271 0
2009/2010 9 B SK Děčín "B" 1987 Málek Jiří Slavia SČE Děčín 1692 1
2009/2010 8 Č SK Děčín "B" 1987 Batelková Lucie Spartak UL "C" 1708 0
2009/2010 7 B SK Děčín "B" 1987 Teufel Jan Sportis Svádov Olšinky "B" 1813 1
2009/2010 6 Č SK Děčín "B" 1987 Weiss Josef TJ ČSAD Libouchec 1788 1
2009/2010 3 Č SK Děčín "B" 1987 Klátil Karel TJ Šachy Povrly 1970 1
2009/2010 2 B SK Děčín "B" 1987 Kostišče Ján Ulimex Svádov Olšinky "C" 1707 1
2009/2010 1 Č SK Děčín "B" 1987 Purkyt Jaroslav SK Děčín "C" 1836 ½
2009/2010 5 Č SK Děčín 1987 Šlampa Jan DDM Most "A" 1717 1
2009/2010 4 B SK Děčín 1987 Sliva Richard ŠK Spartak Ústí .L. "B" 1544 1
2009/2010 3 Č SK Děčín 1987 Kalužný Matyáš Sokol Údlice "C" 1774 0
2009/2010 2 B SK Děčín 1987 Sarközi Ali DDM Most "B" 1250 1
2009/2010 1 Č SK Děčín 1987 Bartoš Václav SK Teplice "B" 1250 ½
2009/2010 11 B ŠK Spartak Ústí n.L. 1987 Seják Michal ŠK Líně 1250 1
2009/2010 10 Č ŠK Spartak Ústí n.L. 1987 Kaňák Nicholas ŠK Sokol Klatovy B 1100 1
2009/2010 9 B ŠK Spartak Ústí n.L. 1987 Čáp Adam ŠK Kladno 1628 ½
2009/2010 8 B ŠK Spartak Ústí n.L. 1987 Vykouk Jan Sokol Údlice B 1675 1
2009/2010 7 Č ŠK Spartak Ústí n.L. 1987 Škuthan Jiří ŠK Most B 1510 0
2009/2010 6 Č ŠK Spartak Ústí n.L. 1987 Fiala Adam ŠK Karlovy Vary 1425 1
2009/2010 5 B ŠK Spartak Ústí n.L. 1987 Stuška Přemysl TJ Spartak Chodov 1100 1
2009/2010 4 B ŠK Spartak Ústí n.L. 1987 Tilgner Marcel ŠK Teplice 1675 ½
2009/2010 3 Č ŠK Spartak Ústí n.L. 1987 Paukert Jindřich ŠK Řevnice 1575 ½
2009/2010 2 Č ŠK Spartak Ústí n.L. 1987 Bruna Martin ŠK DDM Planá 1250 1
2009/2010 1 B ŠK Spartak Ústí n.L. 1987 Krchňák Jan TJ Sokol Domažlice 1718 1
2009/2010 11 B SK Děčín A 1987 Řezníček Jindřich Slovan Jirkov 2037 1
2009/2010 10 Č SK Děčín A 1987 Kučera Jaroslav 1. Novoborský ŠK C 1993 1
2008/2009 9 B SK Děčín "C" 1776 Svoboda Josef TJ Chlumec "B" 1712 1
2008/2009 8 Č SK Děčín "C" 1776 Tureček Václav TJ Svádov-Olšinky "A" 1975 0
2008/2009 7 B SK Děčín "C" 1776 Strauss Jindřich Slavie SČE Děčín "A" 1865 0
2008/2009 5 Č SK Děčín "C" 1776 Viola Jan TJ ČSAD Libouchec 1856 1
2008/2009 4 B SK Děčín "C" 1776 Jersák Jiří ŠK Mosad Česká Kamenice 1759 0
2008/2009 3 Č SK Děčín "C" 1776 Kolář Daniel Spartak UL "D" 1792 1
2008/2009 2 B SK Děčín "C" 1776 Wichs Jakub TJ Šachy Povrly 2055 0
2008/2009 1 Č SK Děčín "C" 1776 Papay Jindřich SK Děčín "B" 2047 ½
2008/2009 10 B Spartak Ústí n.L. B 1776 Špaček Jan Union Plzeň 1566 0
2008/2009 9 Č Spartak Ústí n.L. B 1776 Špererová Kateřina ŠK Karlovy Vary 1692 0
2008/2009 8 Č Spartak Ústí n.L. B 1776 Rozšafný Michal ŠK Most B 1676 ½
2008/2009 7 B Spartak Ústí n.L. B 1776 Rubeš Jan ŠK Teplice 1937 0
2008/2009 3 Č Spartak Ústí n.L. B 1776 Váchal Pavel Sokol Domažlice A 1586 1
2008/2009 2 Č Spartak Ústí n.L. B 1776 Kalista Radek Šachklub Klatovy B 1250 ½
2008/2009 1 B Spartak Ústí n.L. B 1776 Lorenc David ŠK Líně 1705 ½
2008/2009 11 B SK Děčín"A" 1776 Švarc Ladislav TJ Tatran Podbořany"A" 1609 0
2008/2009 10 Č SK Děčín"A" 1776 Hořan Tomáš TJ Lokomotiva Most 1942 ½
2008/2009 7 B š.o. SK Děčín 1776 Kňava Jakub DDM Most "B" 1000 1
2008/2009 6 Č š.o. SK Děčín 1776 Šaffová Michaela DDM Most "A" 1474 ½
2008/2009 5 B š.o. SK Děčín 1776 Tilgner Marcel ŠK Teplice "B" 1528 ½
2008/2009 4 Č š.o. SK Děčín 1776 Sliva Michal ŠK Spartak Ústí n.L."C" 1473 1
2008/2009 3 B š.o. SK Děčín 1776 Kalužný Matyáš Sokol Údlice "B" 1571 0
2007/2008 11 B Šachklub Povrly 1386 Vojtko Jan Union Plzeň 1250 ½
2007/2008 10 Č Šachklub Povrly 1386 Špačková Martina Sokol Klatovy B 1527 ½
2007/2008 9 Č Šachklub Povrly 1386 Faltýn Václav Sokol Domažlice B 1250 1
2007/2008 8 Č Šachklub Povrly 1386 Kolář Daniel ŠK Spartak Ústí n.L. 1677 0
2007/2008 7 B Šachklub Povrly 1386 Rýdl Jiří Montako Kralupy 1250 0
2007/2008 6 Č Šachklub Povrly 1386 Šoltysová Andrea Auto Škoda Ml.Boleslav 1455 ½
2007/2008 5 Č Šachklub Povrly 1386 Rozšafný Michal Šachový klub Most B 1509 1
2007/2008 4 B Šachklub Povrly 1386 Fedor Ondřej Sokol Údlice 1609 0
2007/2008 3 B Šachklub Povrly 1386 Honka Adam Sokol Domažlice A 1389 0
2007/2008 2 Č Šachklub Povrly 1386 Frühauf David DDM Praha 6 1343 0
2007/2008 3 Č SK Děčín "E" 1386 Chudina Jan TJ Svádov-Olšinky"D" 1468 1
2007/2008 2 B SK Děčín "E" 1386 Horák Jan Karko Ústí 1609 0
2007/2008 7 Č SK Děčín "E" Šourková Irena Karko Ústí ½
2007/2008 5 B SK Děčín "E" Chudina Jan TJ Svádov-Olšinky"D" 0
2007/2008 3 B SK Děčín "E" Král Jaromír TJ Svadov-Olšinky"C" ½
2007/2008 2 Č SK Děčín "E" Hrdlička Ondřej SK Děčín "D" 1
2007/2008 1 B SK Děčín "E" Charousek Dan TJ Chlumec "B" ½
2007/2008 5 Č SK Narnie Děčín 1386 Kolář Daniel ŠK Spartak Ústí n.L. "B" 1677 ½
2007/2008 4 B SK Narnie Děčín 1386 Horáček Vladimír ŠK Spartak Ústí n.L."C" 1000 1
2007/2008 3 Č SK Narnie Děčín 1386 Kalužný Matyáš TJ Sokol Údlice "B" 1644 ½
2007/2008 2 B SK Narnie Děčín 1386 Šaffová Michaela DDM Most 1519 1
2007/2008 1 Č SK Narnie Děčín 1386 Hanzlík Daniel ŠK Most "C" 1250 1
2006/2007 8 Č SK Děčín "E" Zima Tomáš ŠK Spartak Ústí n. L. "F" 1100 0
2006/2007 7 B SK Děčín "E" Šiller Jan TJ Chlumec "B" 0
2006/2007 6 Č SK Děčín "E" Stárek Martin ŠK Mosad Česká Kamenice "B" 1558 ½
2006/2007 5 B SK Děčín "E" Krausz Milan TJ Svádov Olšinky "D" 1385 ½
2006/2007 4 Č SK Děčín "E" Adamovský Petr TJ Start Karko Ústí n. L. 1486 ½
2006/2007 3 B SK Děčín "E" Rážek Jiří TJ Lokomotiva Ústí n. L. "B" 1452 0