Hráč Čížek Ondřej

Čížek Ondřej

User Pic
Jméno: Čížek Ondřej
Oddíl: Šachový klub Viktoria Žižkov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1877
Elo mezinárodní: 1846
ID: 14243
FIDE ID: 336068
Rok narození: 1987
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 11 Šachový klub Příbram Baník 1821 1844 Sedlák Luděk Caissa Úholičky 1987 1983 ½
2015/2016 10 Šachový klub Příbram Baník 1821 1844 Třešňák Lukáš Šachový klub Zdice 1837 1858 1
2015/2016 8 Šachový klub Příbram Baník 1821 1844 Lizner Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2031 2015 0
2015/2016 7 Šachový klub Příbram Baník 1821 1844 Sobotka Jiří DDM Sokol Nymburk 1937 1924 ½
2015/2016 6 Šachový klub Příbram Baník 1821 1844 Pospíšil Jiří Šachklub města Dobrovice 2011 2024 0
2015/2016 3 Šachový klub Příbram Baník 1821 1844 Otruba Marek Klub šachistů Říčany 1925 B 1659 1763 0
2015/2016 2 Šachový klub Příbram Baník 1821 1844 Boháč Pavel ŠK Řevnice 1731 1734 1
2015/2016 1 Šachový klub Příbram Baník 1821 1844 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1909 1907 ½
2015/2016 5 ŠK Příbram - Baník B 1821 1844 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 E 1750 1718 1
2015/2016 10 Viktoria Žižkov C 1827 1849 Hřebíček Petr ŠK Bohnice B 2059 1906 1
2015/2016 9 Viktoria Žižkov C 1827 1849 Novotný Miroslav TJ Praga Praha D 1778 1
2015/2016 8 Viktoria Žižkov C 1827 1849 Kolář Dan ŠO TJ Dukla Praha D 1875 1910 ½
2015/2016 7 Viktoria Žižkov C 1827 1849 Nepustil František TJ Pankrác E 1847 ½
2015/2016 6 Viktoria Žižkov C 1827 1849 Zanikov Konstantin ŠK Praha - Smíchov B 2153 2155 0
2015/2016 5 Viktoria Žižkov C 1827 1849 Král Petr Sokol Praha Vršovice D 1877 ½
2015/2016 4 Viktoria Žižkov C 1827 1849 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha F 1871 1917 0
2015/2016 3 Viktoria Žižkov C 1827 1849 Bartoň Milan TJ Praga Praha C 1809 0
2015/2016 2 Viktoria Žižkov C 1827 1849 Jahoda Ladislav DDM Praha 6 B 1936 1892 0
2015/2016 2 ŠK Příbram - Baník B 1821 1844 Otruba Marek Klub šachistů Říčany 1925 E 1659 1763 1
2014/2015 8 ŠK Zdice A 1857 1878 Civín Dominik ŠK Řevnice A 1697 1777 ½
2014/2015 6 ŠK Zdice A 1857 1878 Žák Jiří DDM Slaný-ŠK Velvary 1776 1753 ½
2014/2015 5 ŠK Zdice A 1857 1878 Chromovský Hynek KŠ Říčany 1925 E 1797 1734 1
2014/2015 4 ŠK Zdice A 1857 1878 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1929 1947 0
2014/2015 11 Viktoria Žižkov B 1857 1878 Koukolík Alexander Sokol Vršovice C 2004 1980 ½
2014/2015 7 Viktoria Žižkov B 1857 1878 Keprta Stanislav Bohemians Praha D 1901 1916 1
2014/2015 6 Viktoria Žižkov B 1857 1878 Ursta Lubomír ŠK Bohnice A 1894 1942 0
2014/2015 5 Viktoria Žižkov B 1857 1878 Vrtal Vlastimil TJ Pankrác D 1962 1989 ½
2014/2015 4 Viktoria Žižkov B 1857 1878 Rakintsev Serhiy SK OAZA Praha C 1744 1821 0
2014/2015 3 Viktoria Žižkov B 1857 1878 Talpa Pavel Unichess ČSOB E 1884 1830 ½
2014/2015 1 Viktoria Žižkov B 1857 1878 Soukal Rudolf ŠO TJ Dukla Praha B 2048 2026 0
2014/2015 11 SK Pyrit Příbram 1857 1878 Kasalický Petr Klub šachistů Říčany 1925 C 2021 2022 0
2014/2015 9 SK Pyrit Příbram 1857 1878 Buriánek Petr Caissa Úholičky 1866 1847 0
2014/2015 8 SK Pyrit Příbram 1857 1878 Suchý Ladislav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1840 1832 1
2014/2015 6 SK Pyrit Příbram 1857 1878 Daniel Jiří JOLY Lysá nad Labem D 1948 1940 ½
2014/2015 5 SK Pyrit Příbram 1857 1878 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 2079 2046 0
2014/2015 4 SK Pyrit Příbram 1857 1878 Grulich Jiří Šachový klub Rakovník 1954 1945 ½
2014/2015 3 SK Pyrit Příbram 1857 1878 Cayman Pharma Neratovice B 1
2014/2015 2 SK Pyrit Příbram 1857 1878 Staněk Ondřej Spartak Vlašim B 1888 1935 ½
2014/2015 1 SK Pyrit Příbram 1857 1878 Martinec Karel ŠK Kralupy nad Vltavou 1912 1866 ½
2013/2014 11 ŠK Viktoria Žižkov B 1856 1863 Mihál Sergej ŠK PORG C 1859 ½
2013/2014 10 ŠK Viktoria Žižkov B 1856 1863 Novák Josef SK Lokomotiva Radlice B 1730 1
2013/2014 9 ŠK Viktoria Žižkov B 1856 1863 Kovářová Oxana Sokol Praha-Kobylisy D 1745 1
2013/2014 8 ŠK Viktoria Žižkov B 1856 1863 Radics Robert TJ Praga Praha C 1753 1822 ½
2013/2014 7 ŠK Viktoria Žižkov B 1856 1863 Svoboda Zdeněk SK Loko Praha C 1666 1
2013/2014 6 ŠK Viktoria Žižkov B 1856 1863 Nentvich Libor Sokol Praha-Vršovice D 1822 ½
2013/2014 5 ŠK Viktoria Žižkov B 1856 1863 Peter Jakub Steinitz-Makabi A 1775 1
2013/2014 4 ŠK Viktoria Žižkov B 1856 1863 Žáček Martin ŠK Černý Baron B 1370 1
2013/2014 3 ŠK Viktoria Žižkov B 1856 1863 Hřebíček Petr ŠK Bohnice B 2118 1886 0
2013/2014 2 ŠK Viktoria Žižkov B 1856 1863 Novák Vratislav DDM Praha 6 B 1569 1
2013/2014 1 ŠK Viktoria Žižkov B 1856 1863 Plesnivý Martin SK OAZA Praha D 1802 1712 1
2013/2014 11 SK Pyrit Příbram 1856 1863 Homola Karel Šachový klub Rakovník 1681 1
2013/2014 9 SK Pyrit Příbram 1856 1863 Kubín Vladimír Sokol Mladá Boleslav 2017 2024 ½
2012/2013 8 SK Pyrit Příbram 1870 1841 Suchý Ladislav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1819 1839 0
2012/2013 6 SK Pyrit Příbram 1870 1841 Štěpánek Stanislav TJ Bohemia Poděbrady 1866 1871 0
2012/2013 1 SK Pyrit Příbram 1870 1841 Skokan František Šachklub města Dobrovice 1947 1920 0
2011/2012 7 Slovan Ostrava 1848 1859 Peřík Alois Dynamo DP Ostrava,,A" 1861 1825 ½
2011/2012 5 Slovan Ostrava 1848 1859 Pšenička Pavel Sokol Polanka n./O 1955 1999 0
2011/2012 2 Slovan Ostrava 1848 1859 Klíma Václav HTJ Odra Ostrava 1811 0
2011/2012 1 Slovan Ostrava 1848 1859 Herman Pavel Dynamo DP Ostrava ,,B" 1677 1799 0
2011/2012 9 SK Pyrit Příbram B 1848 1859 Filip Vojtěch Spartak Vlašim B 1801 1902 ½
2011/2012 8 SK Pyrit Příbram B 1848 1859 Kubíček Jindřich Sokol Pečky A 1772 ½
2011/2012 6 SK Pyrit Příbram B 1848 1859 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 D 1799 1766 ½
2011/2012 1 SK Pyrit Příbram B 1848 1859 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 C 1759 0
2010/2011 9 Slovan Ostrava A 1845 Herman Pavel Dynamo DP Ostrava B 1816 0
2010/2011 8 Slovan Ostrava A 1845 Stračánek Jaroslav Slavoj Poruba C 1829 1
2010/2011 6 Slovan Ostrava A 1845 Klíma Václav HTJ Odra Ostrava 1774 ½
2010/2011 4 Slovan Ostrava A 1845 Rafaj Oldřich Dynamo DP Ostrava A 1926 ½
2010/2011 1 Slovan Ostrava A 1845 Jaroš Bohumil TJ Mariánské Hory C 1894 ½
2010/2011 7 SK Pyrit Příbram B 1845 Procházka Jaroslav JAWA Brodce B 1901 1
2009/2010 9 Slovan Ostrava 1852 Dobeš Luděk VOKD Poruba F 2045 0
2009/2010 8 Slovan Ostrava 1852 Broskevič Lumír ŠK Šenov 1763 1
2009/2010 6 Slovan Ostrava 1852 Kudla Richard TJ Mariánské Hory F 1951 ½
2009/2010 5 Slovan Ostrava 1852 Pšenička Pavel Mittal Ostrava 1848 1
2009/2010 4 Slovan Ostrava 1852 Skočková Kateřina Sokol Polanka n/O 1718 ½
2009/2010 3 Slovan Ostrava 1852 Bagar Miroslav Sokol Vítkovice B 1563 1
2009/2010 2 Slovan Ostrava 1852 Scharbert Martin TJ Mariánské Hory G 1565 1
2009/2010 1 Slovan Ostrava 1852 Bolacký Jiří Slavoj Poruba 2248 0
2009/2010 9 Slovan Ostrava A 1852 Folta Jaroslav Dynamo DP Ostrava B 1800 1
2009/2010 8 Slovan Ostrava A 1852 Šíma Nikola TJ Mariánské Hory C 1916 ½
2009/2010 6 Slovan Ostrava A 1852 Vašek Vladimír ŠK Šenov B 1947 0
2009/2010 5 Slovan Ostrava A 1852 Třetina Zdeněk VOKD Poruba D 1771 ½
2009/2010 4 Slovan Ostrava A 1852 Cyroň Karel Dynamo DP Ostrava A 1842 1
2009/2010 3 Slovan Ostrava A 1852 Klečka Ivo HTJ Odra Ostrava A 1680 1
2009/2010 2 Slovan Ostrava A 1852 Major Robert Mittal Ostrava E 1832 ½
2009/2010 1 Slovan Ostrava A 1852 Jarolím Jan VOKD Poruba E 1833 ½
2009/2010 6 SK Pyrit Příbram B 1852 Rosenbaum Pavel ŠK Zdice A 1960 ½
2009/2010 5 SK Pyrit Příbram B 1852 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice A 1708 0
2009/2010 4 SK Pyrit Příbram B 1852 Donner Petr ŠK Příbram Baník A 1487 1
2008/2009 11 Slovan Ostrava "A" 1852 Chrostek Lukáš Mittal Ostrava-junioři 1733 ½
2008/2009 10 Slovan Ostrava "A" 1852 Dobeš Luděk VOKD Poruba 2082 0
2008/2009 6 Slovan Ostrava "A" 1852 Pšenička Pavel Mittal Ostrava 1832 1
2008/2009 1 Slovan Ostrava "A" 1852 Skočková Kateřina Sokol Polanka 1819 ½
2008/2009 11 Slovan Ostrava "A" 1852 Lamper Vlastimil Sokol Vítkovice "A" 1943 0
2008/2009 10 Slovan Ostrava "A" 1852 Sedlář Jaroslav VOKD Poruba "D" 1887 0
2008/2009 9 Slovan Ostrava "A" 1852 Kotlář Jarmil ŠK Šenov "B" 1905 0
2008/2009 8 Slovan Ostrava "A" 1852 Zinglar David ŠK Hošťálkovice "A 1962 0
2008/2009 6 Slovan Ostrava "A" 1852 Herman Pavel Dynamo DP Ostrava "B" 1838 0
2008/2009 5 Slovan Ostrava "A" 1852 Kondula Lukáš VOKD Poruba "E" 1908 ½
2008/2009 4 Slovan Ostrava "A" 1852 Pohludka Ondřej ŠK Šenov "C" 2129 0
2008/2009 3 Slovan Ostrava "A" 1852 Tatarčík Vladimír TJ Mariánské Hory "A" 1889 0
2008/2009 2 Slovan Ostrava "A" 1852 Petrov Bogoljub HTJ Odra Ostrava "A" 1974 0
2008/2009 1 Slovan Ostrava "A" 1852 Rafaj Oldřich Dynamo DP Ostrava "A" 1958 ½
2008/2009 11 Pyrit Příbram B 1852 Tomíšek Petr Sokol Struhařov 1916 ½
2008/2009 3 Pyrit Příbram B 1852 Háse Pavel ŠK Kralupy 2074 0
2007/2008 8 ŠK Alva Příbram C 1770 Hůrka Jiří ŠK Kladno C 1782 ½
2007/2008 3 ŠK Alva Příbram C 1770 Haman Martin ŠK Kladno D 1675 ½
2007/2008 1 ŠK Alva Příbram C 1770 Matouš Rudolf TJ Sokol Hostivice A 1891 0
2007/2008 10 Slovan Ostrava "A" 1770 Folta Jaroslav Dynamo DP Ostrava 1808 ½
2007/2008 7 Slovan Ostrava "A" 1770 Jurčaga František TJ Mariánské Hory 1370 1
2007/2008 6 Slovan Ostrava "A" 1770 Týn Marek Mittal Ostrava 1669 0
2007/2008 5 Slovan Ostrava "A" 1770 Kořínek Jaroslav ŠK Svinov "D" 1802 1
2007/2008 4 Slovan Ostrava "A" 1770 Mladějovský Miroslav Slovan Ostrava "B" 1705 1
2007/2008 11 Slovan Ostrava "A" 1770 Zinglar David ŠK Hošťálkovice 1880 0
2007/2008 10 Slovan Ostrava "A" 1770 Maceček Pavel HTJ Odra Ostrava "A" 1765 ½
2007/2008 8 Slovan Ostrava "A" 1770 Týn Ondřej Mittal Ostrava "E" 1848 ½
2007/2008 7 Slovan Ostrava "A" 1770 Hričko Martin ŠK Šenov "C" 1968 0
2007/2008 6 Slovan Ostrava "A" 1770 Dobeš Luděk VOKD Poruba "D" 2048 ½
2007/2008 5 Slovan Ostrava "A" 1770 Kamaryt Zdeněk TJ Mariánské Hory "A" 1795 ½
2007/2008 4 Slovan Ostrava "A" 1770 Pektor Vítězslav Sokol Vítkovice "A" 1782 ½
2007/2008 3 Slovan Ostrava "A" 1770 Petrovský Jan Dynamo DP Ostrava "A" 1766 1
2007/2008 2 Slovan Ostrava "A" 1770 Nešpor Ivan ŠK Šenov "B" 1805 1
2007/2008 1 Slovan Ostrava "A" 1770 Raiman Tom VOKD Poruba "E" 1678 1
2006/2007 7 ŠK Alva Pb Příbram C 1709 Buk Pavel Sokol Buštěhrad A 1689 1
2006/2007 5 ŠK Alva Pb Příbram C 1709 Rotter Vojtěch Lokomotiva Beroun A 1723 1
2006/2007 1 ŠK Alva Pb Příbram C 1709 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1983 1
2006/2007 11 ŠK Alva Pb Příbram - B 1709 TJ Spartak Žebrák A 1
2006/2007 9 ŠK Alva Pb Příbram - B 1709 Řezáč Jindřich TJ Auto Škoda Mladá Boleslav A 1635 ½
2005/2006 11 ŠK Alva Příbram C 1533 Hrbáč Petr Spartak Žebrák B 1
2005/2006 9 ŠK Alva Příbram C 1533 Slavík Antonín TJ Jince A 1407 1
2005/2006 8 ŠK Alva Příbram C 1533 Slezák Jaroslav SK DDM Slaný A 1612 ½
2005/2006 7 ŠK Alva Příbram C 1533 Spěváček Jiří NOVA Kladno A 1574 ½
2005/2006 6 ŠK Alva Příbram C 1533 Grulich Jiří ŠK Rakovník B 1882 0
2005/2006 5 ŠK Alva Příbram C 1533 Langr Tomáš Lokomotiva BerounA 1556 1
2005/2006 4 ŠK Alva Příbram C 1533 Minařík Petr ŠK Kladno C 1723 ½
2005/2006 3 ŠK Alva Příbram C 1533 Bielik Ladislav TJ Kolešovice 1469 1
2005/2006 2 ŠK Alva Příbram C 1533 Honzík Jiří ŠO Stochov 1555 1
2005/2006 11 ŠK Alva Pb Příbram D 1533 Homola Karel ŠK Rakovník C 1782 0
2005/2006 10 ŠK Alva Pb Příbram D 1533 Brůna Pavel ŠK Kovohutě Příbram A 1865 ½
2005/2006 8 ŠK Alva Pb Příbram D 1533 Turický David Lokomotiva Zdice B 1250 0
2005/2006 7 ŠK Alva Pb Příbram D 1533 Budil Stanislav ŠK Hostomice A 1443 1
2005/2006 5 ŠK Alva Pb Příbram D 1533 Maršálek Miroslav TJ Jince B 1587 1
2005/2006 4 ŠK Alva Pb Příbram D 1533 Žbánek Jan ŠK Alva Pb Příbram E 1100 0
2005/2006 3 ŠK Alva Pb Příbram D 1533 Rutter Lidmila Lokomotiva Zdice A 1650 1
2005/2006 2 ŠK Alva Pb Příbram D 1533 Hlavsa Miroslav TJ SOU Příbram B 1485 1
2005/2006 1 ŠK Alva Pb Příbram D 1533 Fuchs Jan ŠK Liteň A 1000 1
2004/2005 7 Alva Pb Příbram B 1555 Pokorný Ludvík TJ Sokol Mělník A 1727 ½
2004/2005 5 Alva Pb Příbram B 1555 Lažánek Jan Joly Lysá n.L. B 1885 0
2004/2005 9 ŠK ALVA Příbram C 1555 Cihlář Oldřich ŠK KDJS Sedlčany A 1582 0
2004/2005 8 ŠK ALVA Příbram C 1555 ŠK Řevnice A 1
2004/2005 7 ŠK ALVA Příbram C 1555 Tschunko Oldřich Spartak Žebrák A 1969 0
2004/2005 6 ŠK ALVA Příbram C 1555 Škvor Jiří Sokol Neveklov 1476 ½
2004/2005 4 ŠK ALVA Příbram C 1555 Staněk Ondřej JAWA Brodce B 1
2004/2005 1 ŠK ALVA Příbram C 1555 Saxl Jiří TJ SOU Příbram A 1538 0
2003/2004 9 ALVA Příbram C 1599 Ledvinka Jiří Řevnice A 1784 ½
2003/2004 8 ALVA Příbram C 1599 Netík Jiří Kolešovice A 1756 0
2003/2004 7 ALVA Příbram C 1599 Mareš Jiří Spartak Žebrák A 1872 0
2003/2004 6 ALVA Příbram C 1599 Beneš Karel SOU Příbram A 1551 0
2003/2004 5 ALVA Příbram C 1599 Baťková Zuzana ŠK Liteň 1
2003/2004 4 ALVA Příbram C 1599 Maroušek Jiří KDJS Sedlčany A 1736 0
2003/2004 3 ALVA Příbram C 1599 Agartanov Vladimír Rakovník B 1775 ½
2003/2004 2 ALVA Příbram C 1599 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1813 ½
2003/2004 1 ALVA Příbram C 1599 Sedlák Vratislav ALVA Příbram D 1606 ½
2003/2004 10 Alva Pb Pribram B 1599 Stružka Vlastimil SK Rakovnik 1752 1
2003/2004 9 Alva Pb Pribram B 1599 Sladovník Tomáš TJ CeSTV Jince 1423 ½
2003/2004 8 Alva Pb Pribram B 1599 Němec David SK Kladno B 1732 0