Hráč Krupička Josef

Krupička Josef

User Pic
Jméno: Krupička Josef
Oddíl: ŠK Praha-Smíchov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2068
Elo mezinárodní: 2059
ID: 34357
FIDE ID: 360503
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č ŠK Praha - Smíchov A 2059 2068 Kučera Tomáš ŠK DP Praha D - VŠFS II 1917 1954 1
2017/2018 10 B ŠK Praha - Smíchov A 2059 2068 Hostička František TJ Pankrác E 2087 2093 ½
2017/2018 9 Č ŠK Praha - Smíchov A 2059 2068 Vlasák Lukáš ŠK Sokol Vyšehrad F 2399 2380 0
2017/2018 8 B ŠK Praha - Smíchov A 2059 2068 Bartoš Jan Unichess D 2196 2181 0
2017/2018 7 Č ŠK Praha - Smíchov A 2059 2068 Krutina Ivan ŠO TJ Dukla Praha C 1881 1941 1
2017/2018 6 B ŠK Praha - Smíchov A 2059 2068 Umanec Filip GROP Classical Chess 2216 2224 0
2017/2018 4 B ŠK Praha - Smíchov A 2059 2068 Štěrba Karel SK OAZA Praha C 1873 1858 1
2017/2018 3 Č ŠK Praha - Smíchov A 2059 2068 Vrabec Miloš Sokol Praha Vršovice C 2124 2129 ½
2017/2018 2 B ŠK Praha - Smíchov A 2059 2068 Pařízek Vojtěch TJ Kobylisy D 2277 2220 0
2017/2018 1 Č ŠK Praha - Smíchov A 2059 2068 Anaškin Arsenij ŠK Aurora 2200 2190 ½
2017/2018 10 B ŠK Praha-Smíchov 2058 2067 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2170 2166 ½
2017/2018 5 B ŠK Praha-Smíchov 2058 2067 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha "B" 1988 1989 1
2017/2018 3 B ŠK Praha-Smíchov 2058 2067 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz 2032 2064 0
2017/2018 2 Č ŠK Praha-Smíchov 2058 2067 Procházka Jiří TJ Sokol Praha-Vršovice 2044 2056 0
2017/2018 1 B ŠK Praha-Smíchov 2061 2070 Volf Jaromír ŠK Kladno 2089 2051 1
2016/2017 11 Č SK AD JC Smichov 2017 2016 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2253 2244 0
2016/2017 10 B SK AD JC Smichov 2017 2016 Hausner Ivan QCC Ceske Budejovice 2331 2344 0
2016/2017 8 B SK AD JC Smichov 2017 2016 Doležal Radoslav TJ Pankrac 2400 2414 ½
2016/2017 6 Č SK AD JC Smichov 2017 2016 Petrán Peter SK Sokol Vysehrad 2342 2325 ½
2016/2017 5 B SK AD JC Smichov 2017 2016 Konopka Michal SK ZIKUDA Turnov 2416 2407 ½
2016/2017 4 Č SK AD JC Smichov 2017 2016 Jirka Jiří Bohemians Texbase.cz Praha 2420 2411 0
2016/2017 3 B SK AD JC Smichov 2017 2016 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny 2280 2260 0
2016/2017 2 Č SK AD JC Smichov 2017 2016 Kočiščák Jiří SK AD Jicin B 2454 2469 0
2016/2017 1 B SK AD JC Smichov 2017 2016 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Kralove 2263 2253 ½
2015/2016 11 B ŠK Praha - Smíchov A 2017 2016 Forman Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 1905 1946 1
2015/2016 10 Č ŠK Praha - Smíchov A 2017 2016 Heller Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 1931 1907 1
2015/2016 9 Č ŠK Praha - Smíchov A 2017 2016 Vavřinec Tomáš ŠK Bohnice A 1940 1929 1
2015/2016 8 B ŠK Praha - Smíchov A 2017 2016 Frouz Petr SK Lokomotiva Radlice A 1900 1904 1
2015/2016 7 Č ŠK Praha - Smíchov A 2017 2016 Pokorný Jan SK OAZA Praha B 1860 1860 1
2015/2016 6 B ŠK Praha - Smíchov A 2017 2016 Janáček Jaroslav ŠK Mahrla Praha B 1992 2011 1
2015/2016 5 Č ŠK Praha - Smíchov A 2017 2016 Pergner Jiří LISA A 1891 1895 1
2015/2016 4 B ŠK Praha - Smíchov A 2017 2016 Zimák Karel ŠK DP Praha - VŠFS I 1789 1771 1
2015/2016 3 Č ŠK Praha - Smíchov A 2017 2016 Smolka Josef Sokol Praha Vršovice C 1850 1860 1
2015/2016 1 Č ŠK Praha - Smíchov A 2017 2016 Klaus Václav GROP Classical Chess 1910 1944 ½
2014/2015 3 B Sokol Buštěhrad 1985 2012 Havelka Josef TJ Bohemians Praha 2019 2056 0
2014/2015 11 B ŠK Smíchov B 1985 2012 Herdin Stanislav SK Lokomotiva Radlice B 1859 1
2014/2015 5 B ŠK Smíchov B 1985 2012 Vitouš Milan Viktoria Žižkov C 1845 1891 0
2014/2015 4 Č ŠK Smíchov B 1985 2012 Janáček Jaroslav ŠK Mahrla Praha B 2007 2011 ½
2014/2015 3 B ŠK Smíchov B 1985 2012 Šaur František Sokol Vršovice E 1823 1
2014/2015 1 Č ŠK Smíchov B 1985 2012 Daňhel Lukáš Bohemians Praha F 1773 1826 ½
2014/2015 11 Č ŠK Smíchov A 1985 2012 SK Lokomotiva Radlice A 1
2014/2015 10 B ŠK Smíchov A 1985 2012 Zvariková Alexandra Sokol Kobylisy C 2043 1
2014/2015 9 Č ŠK Smíchov A 1985 2012 Kučera Jan SK LISA A 1970 1968 1
2014/2015 8 B ŠK Smíchov A 1985 2012 Toulec Stanislav Sokol Vršovice B 2064 2061 1
2014/2015 7 Č ŠK Smíchov A 1985 2012 Čmiko Jakub SK OAZA Praha B 2081 2109 1
2014/2015 6 B ŠK Smíchov A 1985 2012 Zdrubecký Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad D 1938 1
2014/2015 4 B ŠK Smíchov A 1985 2012 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2047 2063 1
2014/2015 3 Č ŠK Smíchov A 1985 2012 Špaček Michal GROP Classic.Chess 2025 2018 ½
2014/2015 2 B ŠK Smíchov A 1985 2012 Tvrdý Jindřich TJ Pankrác E 1872 1908 0
2014/2015 7 B Sokol Buštěhrad 1985 2012 Havelka Josef TJ Bohemians Praha 2019 2056 0
2014/2015 6 Č Sokol Buštěhrad 1985 2012 Eret Jonáš Šachklub Sokol Klatovy 2054 2074 0
2014/2015 5 Č Sokol Buštěhrad 1985 2012 Kastl Daniel CHESS Most 1814 1804 0
2013/2014 11 Č ŠK Smíchov A 1879 1901 Procházka Ivan USK Praha A 1798 1
2013/2014 10 B ŠK Smíchov A 1879 1901 Šebo Igor SK OAZA Praha B 1726 1907 0
2013/2014 9 Č ŠK Smíchov A 1879 1901 Strnad Josef ŠK Mahrla Praha B 1948 1927 1
2013/2014 8 B ŠK Smíchov A 1879 1901 Sargsyan Karen ŠK Sokol Vyšehrad E 1969 1
2013/2014 7 Č ŠK Smíchov A 1879 1901 Zdeněk Petr SK Lokomotiva Radlice A 2107 2089 1
2013/2014 6 B ŠK Smíchov A 1879 1901 Matyska Jiří ŠO TJ Dukla Praha C 1950 1956 0
2013/2014 5 B ŠK Smíchov A 1879 1901 Vala Filip ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2110 2118 0
2013/2014 4 Č ŠK Smíchov A 1879 1901 Pavlíček Petr SK Loko Praha B 1975 1963 1
2013/2014 3 B ŠK Smíchov A 1879 1901 Melich Jindřich TJ Pankrác D 2083 2092 ½
2013/2014 2 Č ŠK Smíchov A 1879 1901 Smolka Josef Stavby mostů Praha A 1822 1842 1
2013/2014 1 B ŠK Smíchov A 1879 1901 Cantier Jean-Francois ŠK PORG Classical Chess 1971 1987 ½
2013/2014 11 B ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1901 Humlíček Vojtěch ŠK Lípa B 2001 1995 ½
2013/2014 10 Č ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1901 Macháček Luděk Slovan Broumov 1979 1969 ½
2013/2014 9 B ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1901 Gorecki Janusz TJ Hronov 1878 1949 0
2013/2014 8 Č ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1901 Soural Karel TJ Dvůr Králové n. Labem 1967 1968 0
2013/2014 7 B ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1901 Hejzlar Zdeněk NIKI TJ Náchod B 1869 1833 ½
2013/2014 6 Č ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1901 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř A 1968 1966 0
2013/2014 5 Č ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1901 Šedivý Martin TJ Jiskra Hořice 1946 1927 1
2013/2014 4 B ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1901 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř B 1842 1837 1
2013/2014 3 Č ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1901 Baťka Jan DDM Třebechovice p. Orebem 1918 1887 1
2013/2014 2 B ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1901 Kohout Jan ŠK AD Jičín C 2002 1984 ½
2013/2014 1 Č ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1901 Kopička Karel Sněžka TJ Náchod A 2119 2121 1
2013/2014 11 Č ŠK Praha Smíchov 1879 1901 Krutský Martin ŠK Teplice 1760 1778 ½
2013/2014 10 B ŠK Praha Smíchov 1879 1901 Pavelka Hubert Jan ŠK Spartak Ústí n.L. 1615 1557 1
2013/2014 9 Č ŠK Praha Smíchov 1879 1901 Štich Jan CHESS Most B 1654 1726 ½
2013/2014 8 B ŠK Praha Smíchov 1879 1901 Kapila Patrick Sokol Buštěhrad B 1675 1586 0
2013/2014 7 Č ŠK Praha Smíchov 1879 1901 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad A 1705 1810 ½
2013/2014 6 Č ŠK Praha Smíchov 1879 1901 Bui Tien Long SŠK HeřNýř 1367 1
2013/2014 5 B ŠK Praha Smíchov 1879 1901 Vašíček Tomáš TJ Sokol Domažlice 1517 1704 ½
2013/2014 4 Č ŠK Praha Smíchov 1879 1901 Brejník Gustav ŠK Slavoj Litoměřice 1749 1700 ½
2013/2014 3 B ŠK Praha Smíchov 1879 1901 Škuthan Radek CHESS Most C 1429 1
2013/2014 2 Č ŠK Praha Smíchov 1879 1901 Frai Patrik ŠK Spartak Chodov 1580 1665 ½
2013/2014 1 B ŠK Praha Smíchov 1879 1901 Brunová Blanka ŠK Karlovy Vary 1583 1628 1
2012/2013 11 B ŠK Praha Smíchov 1869 1912 Bělík Jan TJ Slavoj Litoměřice 1250 1
2012/2013 10 Č ŠK Praha Smíchov 1869 1912 Bobek Daniel ŠK Teplice 1629 1670 1
2012/2013 9 Č ŠK Praha Smíchov 1869 1912 Kastl Daniel Chess Most B 1706 1839 1
2012/2013 8 B ŠK Praha Smíchov 1869 1912 Vašíček Tomáš TJ Sokol Domažlice 1488 1565 1
2012/2013 7 Č ŠK Praha Smíchov 1869 1912 Seják Michal ŠK Líně 1650 1711 1
2012/2013 6 Č ŠK Praha Smíchov 1869 1912 Simon Lukáš ŠK Kralupy 1573 1
2012/2013 5 B ŠK Praha Smíchov 1869 1912 Čáp Adam Sokol Buštěhrad 2028 2006 0
2012/2013 4 Č ŠK Praha Smíchov 1869 1912 Hollan Petr SK OAZA Praha 1734 1904 ½
2012/2013 3 B ŠK Praha Smíchov 1869 1912 Hofmann Lukáš Chess Most C 1575 1
2012/2013 2 B ŠK Praha Smíchov 1869 1912 Truksa Václav ŠK Tachov 1662 1666 ½
2012/2013 1 Č ŠK Praha Smíchov 1869 1912 Vopička Miroslav ŠK Spartak Chodov 1574 1
2011/2012 11 Č ŠK Praha-Smíchov 1719 1691 Horníček Pavel Panda Rychnov n. Kn. 1765 1811 1
2011/2012 10 B ŠK Praha-Smíchov 1719 1691 Ptáček Tomáš ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1835 2016 0
2011/2012 9 Č ŠK Praha-Smíchov 1719 1691 Havelka Josef TJ a DDM Lanškroun 1737 1776 1
2011/2012 8 B ŠK Praha-Smíchov 1719 1691 Kantor Tomáš 2222 ŠK Polabiny D 1250 1
2011/2012 7 B ŠK Praha-Smíchov 1719 1691 Novotná Barbora Desko Liberec B 1522 1615 1
2011/2012 6 Č ŠK Praha-Smíchov 1719 1691 Draboň Filip Novoborská šachová akademie 1258 1
2011/2012 5 B ŠK Praha-Smíchov 1719 1691 Kaftan Petr TJ Sokol Praha-Kobylisy 1757 1769 1
2011/2012 4 Č ŠK Praha-Smíchov 1719 1691 Rous Daniel ŠK PORG Praha 1960 2000 1
2011/2012 3 Č ŠK Praha-Smíchov 1719 1691 Hofman Oskar 2222 ŠK Polabiny C 1581 1581 1
2011/2012 2 Č ŠK Praha-Smíchov 1719 1691 Karásek Tomáš Jiskra RMSK N. Bydžov 1529 0
2011/2012 1 B ŠK Praha-Smíchov 1719 1691 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny B 1654 1718 ½
2010/2011 11 Č ŠK Praha - Smíchov A 1719 Veselý Vítek Jiskra Havlíčkův Brod 1610 ½
2010/2011 10 B ŠK Praha - Smíchov A 1719 Krčil Aleš PROTECT.CZ Humpolec 1742 ½
2010/2011 9 B ŠK Praha - Smíchov A 1719 Bednář Matěj ŠACHklub SIMOPT Tábor A 1398 1
2010/2011 8 Č ŠK Praha - Smíchov A 1719 Filip Vojtěch Spartak Vlašim B 1858 0
2010/2011 7 Č ŠK Praha - Smíchov A 1719 Pospíšil Martin Klub šachistů Říčany 1925 A 1971 ½
2010/2011 6 B ŠK Praha - Smíchov A 1719 Hochman Jan Klub šachistů Říčany 1925 B 1655 0
2010/2011 5 B ŠK Praha - Smíchov A 1719 Franěk Jan TJ Bohemians Praha A 1839 0
2010/2011 4 Č ŠK Praha - Smíchov A 1719 Vojtěšek Jan TJ Bohemians Praha B 1372 1
2010/2011 3 Č ŠK Praha - Smíchov A 1719 Vrecion Jiří ŠK Řevnice 1631 0
2010/2011 2 B ŠK Praha - Smíchov A 1719 Dušek Vladimír QCC České Budějovice 1250 1
2010/2011 1 Č ŠK Praha - Smíchov A 1719 Novák Lukáš ŠACHklub SIMOPT Tábor B 1660 ½
2009/2010 11 Č ŠK Smíchov - Praha A 1372 Novák Lukáš ŠACHklub SIMOPT Tábor 1351 ½
2009/2010 10 B ŠK Smíchov - Praha A 1372 Bureš Lubomír QCC České Budějovice 1250 ½
2009/2010 9 B ŠK Smíchov - Praha A 1372 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 1839 0
2009/2010 8 Č ŠK Smíchov - Praha A 1372 Hájek Lukáš ŠK Duras BVK Brno A 1595 0
2009/2010 7 Č ŠK Smíchov - Praha A 1372 Matys Jakub Biomedica Říčany C 1100 1
2009/2010 6 B ŠK Smíchov - Praha A 1372 Jordán Petr Biomedica Říčany A 1467 0
2009/2010 5 B ŠK Smíchov - Praha A 1372 Rathouský Jakub Biomedica Říčany B 1523 ½
2009/2010 4 Č ŠK Smíchov - Praha A 1372 Pýchová Nela Spartak Vlašim B 1595 ½
2009/2010 3 B ŠK Smíchov - Praha A 1372 Abelyan Murad TJ Bohemians Praha 1613 ½
2008/2009 11 Č ŠK Smíchov - Praha A 1250 Punčochář Michal ŠO DKV České Budějovice 1100 1
2008/2009 10 B ŠK Smíchov - Praha A 1250 Bednář Matěj ŠACHklub Tábor 1408 1
2008/2009 8 Č ŠK Smíchov - Praha A 1250 Richterová Nataša ŠK Duras BVK Brno B 1250 1
2008/2009 7 B ŠK Smíchov - Praha A 1250 Luxemburk Jan Biomedica Říčany C 1250 1
2008/2009 6 Č ŠK Smíchov - Praha A 1250 Stárek Stanislav Biomedica Říčany B 1250 ½
2008/2009 5 Č ŠK Smíchov - Praha A 1250 Šťastný Tomáš ŠK Řevnice 1250 0
2008/2009 4 B ŠK Smíchov - Praha A 1250 Liška Vojtěch DDM Praha 6 A 1100 1