Hráč Krupička Josef

Krupička Josef

User Pic
Jméno: Krupička Josef
Oddíl: ŠK Praha-Smíchov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2073
Elo mezinárodní: 2072
ID: 34357
FIDE ID: 360503
Rok narození: 1998
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 7 ŠK Smíchov A 2066 2069 Kovář Jan Sokol Vršovice C 1819 1862 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Smíchov A 2066 2069 Klíma Jan SK OAZA Praha C 1906 1943 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Smíchov A 2066 2069 Sakař Miloš Dukla C 1926 1934 1 soutěž
2018/2019 10 ŠK Smíchov A 2052 2060 Mach Jan TJ Bohemians Praha E 1721 1709 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Smíchov A 2052 2060 Heller Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 1892 1892 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Smíchov A 2052 2060 Světlý Jiří Dukla D 1879 1863 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Praha - Smíchov A 2058 2067 Kučera Tomáš ŠK DP Praha D - VŠFS II 1912 1932 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Praha - Smíchov A 2058 2067 Hostička František TJ Pankrác E 2124 2102 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Praha - Smíchov A 2058 2067 Vlasák Lukáš ŠK Sokol Vyšehrad F 2373 2362 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Praha - Smíchov A 2058 2067 Bartoš Jan Unichess D 2197 2192 0 soutěž
2017/2018 7 ŠK Praha - Smíchov A 2058 2067 Krutina Ivan ŠO TJ Dukla Praha C 1945 1972 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Praha - Smíchov A 2058 2067 Umanec Filip GROP Classical Chess 2256 2256 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Praha - Smíchov A 2058 2067 Štěrba Karel SK OAZA Praha C 1877 1879 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Praha - Smíchov A 2058 2067 Vrabec Miloš Sokol Praha Vršovice C 2118 2117 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Praha - Smíchov A 2058 2067 Pařízek Vojtěch TJ Kobylisy D 2007 2053 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Praha - Smíchov A 2058 2067 Anaškin Arsenij ŠK Aurora 2122 2160 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Praha-Smíchov 2058 2067 Chalupa Ivan ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2170 2166 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Praha-Smíchov 2058 2067 Kalous Miroslav TJ Bohemians Praha "B" 1988 1989 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Praha-Smíchov 2058 2067 Fric Pavel Karlovarský šachklub Tietz 2032 2064 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Praha-Smíchov 2058 2067 Procházka Jiří TJ Sokol Praha-Vršovice 2044 2056 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Praha-Smíchov 2061 2070 Volf Jaromír ŠK Kladno 2089 2051 1 soutěž
2016/2017 11 ŠK Praha - Smíchov B 2017 2016 Hořínek Karel ŠK Bohnice B 2012 1975 ½ soutěž
2016/2017 10 ŠK Praha - Smíchov B 2017 2016 Kotrba Tomáš ŠK Viktoria Žižkov C 2099 2089 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Praha - Smíchov B 2017 2016 Jirsa Lukáš TJ Bohemians Praha F 2003 2020 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Praha - Smíchov B 2017 2016 Svrček Luboš Sokol Praha Vršovice D 2087 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Praha - Smíchov B 2017 2016 Štolba Miloš ŠK Mahrla Praha B 2041 2077 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Praha - Smíchov A 2017 2016 Bicek Richard ŠK Viktoria Žižkov B 2033 2043 1 soutěž
2016/2017 11 SK AD JC Smichov 2017 2016 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2253 2244 0 soutěž
2016/2017 10 SK AD JC Smichov 2017 2016 Hausner Ivan QCC Ceske Budejovice 2331 2344 0 soutěž
2016/2017 8 SK AD JC Smichov 2017 2016 Doležal Radoslav TJ Pankrac 2400 2414 ½ soutěž
2016/2017 6 SK AD JC Smichov 2017 2016 Petrán Peter SK Sokol Vysehrad 2342 2325 ½ soutěž
2016/2017 5 SK AD JC Smichov 2017 2016 Konopka Michal SK ZIKUDA Turnov 2416 2407 ½ soutěž
2016/2017 4 SK AD JC Smichov 2017 2016 Jirka Jiří Bohemians Texbase.cz Praha 2420 2411 0 soutěž
2016/2017 3 SK AD JC Smichov 2017 2016 Jedlička Aleš 2222 SK Polabiny 2280 2260 0 soutěž
2016/2017 2 SK AD JC Smichov 2017 2016 Kočiščák Jiří SK AD Jicin B 2454 2469 0 soutěž
2016/2017 1 SK AD JC Smichov 2017 2016 Prymula Roman TJ Slavia Hradec Kralove 2263 2253 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Praha - Smíchov A 2017 2016 Forman Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad E 1946 1946 1 soutěž
2015/2016 10 ŠK Praha - Smíchov A 2017 2016 Heller Jan ŠK Sokol Vyšehrad D 1931 1907 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Praha - Smíchov A 2017 2016 Vavřinec Tomáš ŠK Bohnice A 1980 1929 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Praha - Smíchov A 2017 2016 Frouz Petr SK Lokomotiva Radlice A 1900 1904 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Praha - Smíchov A 2017 2016 Pokorný Jan SK OAZA Praha B 1860 1860 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Praha - Smíchov A 2017 2016 Janáček Jaroslav ŠK Mahrla Praha B 1992 2011 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Praha - Smíchov A 2017 2016 Pergner Jiří LISA A 1891 1895 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Praha - Smíchov A 2017 2016 Zimák Karel ŠK DP Praha - VŠFS I 1789 1771 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Praha - Smíchov A 2017 2016 Smolka Josef Sokol Praha Vršovice C 1855 1860 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Praha - Smíchov A 2017 2016 Klaus Václav GROP Classical Chess 1917 1944 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Smíchov B 1985 2012 Herdin Stanislav SK Lokomotiva Radlice B 1859 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Smíchov B 1985 2012 Vitouš Milan Viktoria Žižkov C 1845 1891 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Smíchov B 1985 2012 Janáček Jaroslav ŠK Mahrla Praha B 2007 2011 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Smíchov B 1985 2012 Šaur František Sokol Vršovice E 1823 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Smíchov B 1985 2012 Daňhel Lukáš Bohemians Praha F 1773 1826 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Smíchov A 1985 2012 SK Lokomotiva Radlice A 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Smíchov A 1985 2012 Kočiščáková Alexandra Sokol Kobylisy C 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Smíchov A 1985 2012 Kučera Jan SK LISA A 1970 1968 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Smíchov A 1985 2012 Toulec Stanislav Sokol Vršovice B 2064 2061 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Smíchov A 1985 2012 Čmiko Jakub SK OAZA Praha B 2081 2109 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Smíchov A 1985 2012 Zdrubecký Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad D 1938 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Smíchov A 1985 2012 Doležal Martin ŠK Sokol Vyšehrad E 2047 2063 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Smíchov A 1985 2012 Špaček Michal GROP Classic.Chess 2025 2018 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Smíchov A 1985 2012 Tvrdý Jindřich TJ Pankrác E 1872 1908 0 soutěž
2014/2015 3 Sokol Buštěhrad 1985 2012 Havelka Josef TJ Bohemians Praha 2019 2056 0 soutěž
2014/2015 7 Sokol Buštěhrad 1985 2012 Havelka Josef TJ Bohemians Praha 2019 2056 0 soutěž
2014/2015 6 Sokol Buštěhrad 1985 2012 Eret Jonáš Šachklub Sokol Klatovy 2054 2074 0 soutěž
2014/2015 5 Sokol Buštěhrad 1985 2012 Kastl Daniel CHESS Most 1814 1804 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Smíchov A 1879 1901 Procházka Ivan USK Praha A 1798 1 soutěž
2013/2014 10 ŠK Smíchov A 1879 1901 Šebo Igor SK OAZA Praha B 1726 1907 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Smíchov A 1879 1901 Strnad Josef ŠK Mahrla Praha B 1948 1927 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Smíchov A 1879 1901 Sargsyan Karen ŠK Sokol Vyšehrad E 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK Smíchov A 1879 1901 Zdeněk Petr SK Lokomotiva Radlice A 2107 2089 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Smíchov A 1879 1901 Matyska Jiří ŠO TJ Dukla Praha C 1950 1956 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Smíchov A 1879 1901 Vala Filip ŠK ERA Poštovní spořitelna D 2110 2118 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Smíchov A 1879 1901 Pavlíček Petr SK Loko Praha B 1975 1963 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Smíchov A 1879 1901 Melich Jindřich TJ Pankrác D 2083 2092 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Smíchov A 1879 1901 Smolka Josef Stavby mostů Praha A 1822 1842 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Smíchov A 1879 1901 Cantier Jean-Francois ŠK PORG Classical Chess 1971 1987 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1901 Humlíček Vojtěch ŠK Lípa B 2001 1995 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1901 Macháček Luděk Slovan Broumov 1979 1969 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1901 Gorecki Janusz TJ Hronov 1878 1949 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1901 Soural Karel TJ Dvůr Králové n. Labem 1967 1968 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1901 Hejzlar Zdeněk NIKI TJ Náchod B 1869 1833 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1901 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř A 1968 1966 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1901 Šedivý Martin TJ Jiskra Hořice 1946 1927 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1901 Pultar Stanislav TJ Jiskra Jaroměř B 1842 1837 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1901 Baťka Jan DDM Třebechovice p. Orebem 1918 1887 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1901 Kohout Jan ŠK AD Jičín C 2002 1984 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Sobotka 2009, o.s. 1879 1901 Kopička Karel Sněžka TJ Náchod A 2119 2121 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Praha Smíchov 1879 1901 Krutský Martin ŠK Teplice 1760 1778 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Praha Smíchov 1879 1901 Pavelka Hubert Jan ŠK Spartak Ústí n.L. 1615 1557 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Praha Smíchov 1879 1901 Štich Jan CHESS Most B 1654 1726 ½ soutěž
2013/2014 8 ŠK Praha Smíchov 1879 1901 Kapila Patrick Sokol Buštěhrad B 1675 1586 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Praha Smíchov 1879 1901 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad A 1705 1810 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Praha Smíchov 1879 1901 Bui Tien Long SŠK HeřNýř 1367 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Praha Smíchov 1879 1901 Vašíček Tomáš TJ Sokol Domažlice 1517 1704 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Praha Smíchov 1879 1901 Brejník Gustav ŠK Slavoj Litoměřice 1749 1700 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Praha Smíchov 1879 1901 Škuthan Radek CHESS Most C 1429 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Praha Smíchov 1879 1901 Frai Patrik ŠK Spartak Chodov 1580 1665 ½ soutěž
2013/2014 1 ŠK Praha Smíchov 1879 1901 Brunová Blanka ŠK Karlovy Vary 1583 1628 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK Praha Smíchov 1869 1912 Bělík Jan TJ Slavoj Litoměřice 1250 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK Praha Smíchov 1869 1912 Bobek Daniel ŠK Teplice 1629 1670 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Praha Smíchov 1869 1912 Kastl Daniel Chess Most B 1706 1839 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Praha Smíchov 1869 1912 Vašíček Tomáš TJ Sokol Domažlice 1488 1565 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Praha Smíchov 1869 1912 Seják Michal ŠK Líně 1650 1711 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Praha Smíchov 1869 1912 Simon Lukáš ŠK Kralupy 1573 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Praha Smíchov 1869 1912 Čáp Adam Sokol Buštěhrad 2028 2006 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK Praha Smíchov 1869 1912 Hollan Petr SK OAZA Praha 1734 1904 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Praha Smíchov 1869 1912 Hofmann Lukáš Chess Most C 1575 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Praha Smíchov 1869 1912 Truksa Václav ŠK Tachov 1662 1666 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK Praha Smíchov 1869 1912 Vopička Miroslav ŠK Spartak Chodov 1574 1 soutěž
2011/2012 11 ŠK Praha-Smíchov 1719 1691 Horníček Pavel Panda Rychnov n. Kn. 1765 1811 1 soutěž
2011/2012 10 ŠK Praha-Smíchov 1719 1691 Ptáček Tomáš ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1835 2016 0 soutěž
2011/2012 9 ŠK Praha-Smíchov 1719 1691 Havelka Josef TJ a DDM Lanškroun 1737 1776 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK Praha-Smíchov 1719 1691 Kantor Tomáš 2222 ŠK Polabiny D 1250 1 soutěž
2011/2012 7 ŠK Praha-Smíchov 1719 1691 Novotná Barbora Desko Liberec B 1522 1615 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Praha-Smíchov 1719 1691 Draboň Filip Novoborská šachová akademie 1258 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Praha-Smíchov 1719 1691 Kaftan Petr TJ Sokol Praha-Kobylisy 1757 1769 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK Praha-Smíchov 1719 1691 Rous Daniel ŠK PORG Praha 1960 2000 1 soutěž
2011/2012 3 ŠK Praha-Smíchov 1719 1691 Hofman Oskar 2222 ŠK Polabiny C 1581 1581 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK Praha-Smíchov 1719 1691 Karásek Tomáš Jiskra RMSK N. Bydžov 1529 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Praha-Smíchov 1719 1691 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny B 1654 1718 ½ soutěž
2010/2011 11 ŠK Praha - Smíchov A 1719 Veselý Vítek Jiskra Havlíčkův Brod 1610 ½ soutěž
2010/2011 10 ŠK Praha - Smíchov A 1719 Krčil Aleš PROTECT.CZ Humpolec 1742 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK Praha - Smíchov A 1719 Bednář Matěj ŠACHklub SIMOPT Tábor A 1398 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK Praha - Smíchov A 1719 Filip Vojtěch Spartak Vlašim B 1858 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK Praha - Smíchov A 1719 Pospíšil Martin Klub šachistů Říčany 1925 A 1971 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠK Praha - Smíchov A 1719 Hochman Jan Klub šachistů Říčany 1925 B 1655 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK Praha - Smíchov A 1719 Franěk Jan TJ Bohemians Praha A 1839 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK Praha - Smíchov A 1719 Vojtěšek Jan TJ Bohemians Praha B 1372 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK Praha - Smíchov A 1719 Vrecion Jiří ŠK Řevnice 1631 0 soutěž
2010/2011 2 ŠK Praha - Smíchov A 1719 Dušek Vladimír QCC České Budějovice 1250 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK Praha - Smíchov A 1719 Novák Lukáš ŠACHklub SIMOPT Tábor B 1660 ½ soutěž
2009/2010 11 ŠK Smíchov - Praha A 1372 Novák Lukáš ŠACHklub SIMOPT Tábor 1351 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK Smíchov - Praha A 1372 Bureš Lubomír QCC České Budějovice 1250 ½ soutěž
2009/2010 9 ŠK Smíchov - Praha A 1372 Kratochvíl Vít TJ Náměšť nad Oslavou 1839 0 soutěž
2009/2010 8 ŠK Smíchov - Praha A 1372 Hájek Lukáš ŠK Duras BVK Brno A 1595 0 soutěž
2009/2010 7 ŠK Smíchov - Praha A 1372 Matys Jakub Biomedica Říčany C 1100 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Smíchov - Praha A 1372 Jordán Petr Biomedica Říčany A 1467 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK Smíchov - Praha A 1372 Rathouský Jakub Biomedica Říčany B 1523 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Smíchov - Praha A 1372 Pýchová Nela Spartak Vlašim B 1595 ½ soutěž
2009/2010 3 ŠK Smíchov - Praha A 1372 Abelyan Murad TJ Bohemians Praha 1613 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK Smíchov - Praha A 1250 Punčochář Michal ŠO DKV České Budějovice 1100 1 soutěž
2008/2009 10 ŠK Smíchov - Praha A 1250 Bednář Matěj ŠACHklub Tábor 1408 1 soutěž
2008/2009 8 ŠK Smíchov - Praha A 1250 Richterová Nataša ŠK Duras BVK Brno B 1250 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK Smíchov - Praha A 1250 Luxemburk Jan Biomedica Říčany C 1250 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK Smíchov - Praha A 1250 Stárek Stanislav Biomedica Říčany B 1250 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK Smíchov - Praha A 1250 Šťastný Tomáš ŠK Řevnice 1250 0 soutěž
2008/2009 4 ŠK Smíchov - Praha A 1250 Liška Vojtěch DDM Praha 6 A 1100 1 soutěž