Hráč Saxl Jiří

Saxl Jiří

User Pic
Jméno: Saxl Jiří
Oddíl: Šachový klub Příbram-Baník, spolek
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1787
Elo mezinárodní: 1762
ID: 3868
FIDE ID: 325783
Rok narození: 1957
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 Příbram Baník "B" 1762 1787 Šimák Ivo ŠK KDJS Sedlčany "B" 1551 1562 1
2019/2020 3 Příbram Baník "B" 1762 1787 Žáček Petr Sokol Hostivice "B" 1512 1471 ½
2019/2020 2 Příbram Baník "B" 1762 1787 Galandák Daniel Mníšek pod Brdy "A" 0 1662 1
2019/2020 1 Příbram Baník "B" 1762 1787 Beneš Karel Příbram Baník "C" 1659 1659 1
2018/2019 10 Šachový klub Příbram-Baník 1745 1790 Fiala Jan ŠACHklub NN Písek 2002 2009 0
2018/2019 8 Šachový klub Příbram-Baník 1748 1790 Kopička Karel TJ Bohemians Praha 2045 2050 0
2018/2019 9 Šachový klub Příbram Baník B 1745 1790 Lalouček Miroslav TJ Kavalier Sázava A 1733 1696 1
2018/2019 8 Šachový klub Příbram Baník B 1748 1790 Galandák Daniel Mníšek pod Brdy 0 1624 1
2018/2019 7 Šachový klub Příbram Baník B 1748 1790 Králová Josefina KŠ Stříbrná Skalice A 1505 1575 0
2018/2019 6 Šachový klub Příbram Baník B 1748 1790 Hampl David Klub šachistů Říčany 1925 G 1375 1317 1
2018/2019 5 Šachový klub Příbram Baník B 1748 1790 Jukl Karel JAWA Brodce B 1763 1653 ½
2018/2019 4 Šachový klub Příbram Baník B 1748 1790 Maroušek Jiří ŠK KDJS Sedlčany B 0 1678 0
2018/2019 3 Šachový klub Příbram Baník B 1748 1790 Gernert Otakar TJ SOKOL Struhařov A 2050 2040 ½
2018/2019 2 Šachový klub Příbram Baník B 1748 1790 Košata František Klub šachistů Říčany 1925 FB 1711 1646 1
2018/2019 1 Šachový klub Příbram Baník B 1748 1790 Barták Josef ŠK Řevnice A 1457 1457 1
2018/2019 7 Šachový klub Příbram - Baník D 1748 1790 Láska Zdeněk ŠK Kovohutě Příbram 1840 1775 0
2018/2019 4 Šachový klub Příbram - Baník D 1748 1790 Hinz František Český lev Kolešovice D 1876 1851 ½
2017/2018 10 Příbram Baník A 1759 1790 Urban Tomáš Český lev Kolešovice A 1779 1785 1
2017/2018 9 Šachový klub Příbram Baník B 1759 1790 Tvrdý Jindřich KŠ Stříbrná Skalice A 1861 1901 ½
2017/2018 8 Šachový klub Příbram Baník B 1759 1790 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 F 1756 1770 1
2017/2018 7 Šachový klub Příbram Baník B 1759 1790 Zvolenský David JAWA Brodce B 1895 1874 0
2017/2018 6 Šachový klub Příbram Baník B 1759 1790 Bezwald Petr Šachový klub Příbram Baník C 0 1663 ½
2017/2018 5 Šachový klub Příbram Baník B 1759 1790 Evan Jan TJ Sokol Struhařov A 2042 2003 0
2017/2018 4 Šachový klub Příbram Baník B 1759 1790 Kotzot Jiří TJ Kavalier Sázava A 2100 1944 ½
2017/2018 3 Šachový klub Příbram Baník B 1759 1790 Říha Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 G 2010 2027 0
2017/2018 2 Šachový klub Příbram Baník B 1759 1790 Hlaváček Ondřej ŠK KDJS Sedlčany B 1800 1800 1
2017/2018 1 Šachový klub Příbram Baník B 1759 1790 Král Pavel Sokol Neveklov 1827 1811 1
2016/2017 11 Příbram Baník A 1833 1884 Pšenička Tomáš SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1605 1
2016/2017 8 Příbram Baník A 1833 1884 Hořínek Jiří ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1823 0
2016/2017 5 Příbram Baník A 1833 1884 Kacafírek Miroslav TJ Neratovice C 1870 1916 ½
2016/2017 4 Příbram Baník A 1833 1884 Utratil Ferdinand TJ Neratovice D 1531 1
2016/2017 3 Příbram Baník A 1833 1884 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1869 1831 1
2016/2017 1 Příbram Baník A 1833 1884 Spousta Jan Sokol Hostivice A 1750 1876 0
2015/2016 9 ŠK Příbram-Baník C 1833 1884 Mareš Václav ŠK Hostomice A 1929 1927 1
2015/2016 7 ŠK Příbram-Baník C 1833 1884 Sadil Jan ŠK KDJS Sedlčany B 1726 1708 ½
2015/2016 6 ŠK Příbram-Baník C 1833 1884 Kafura Juraj ŠK Kovohutě Příbram 1688 ½
2015/2016 3 ŠK Příbram-Baník C 1833 1884 Paukert Jan ŠK Řevnice B 1904 1874 0
2015/2016 2 ŠK Příbram-Baník C 1833 1884 Čuvala Ota ŠK Zdice B 1632 1
2015/2016 5 Šachový klub Příbram Baník 1833 1884 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1946 1946 0
2015/2016 4 Šachový klub Příbram Baník 1833 1884 Matějovský Ondřej Spartak Vlašim B 1995 1963 ½
2015/2016 7 ŠK Příbram - Baník B 1833 1884 Zadina Jiří ŠK Jince A 1615 0
2015/2016 6 ŠK Příbram - Baník B 1833 1884 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 F 1843 1821 1
2015/2016 3 ŠK Příbram - Baník B 1833 1884 Tvrdý Jindřich Stříbrná Skalice 1856 1857 0
2015/2016 2 ŠK Příbram - Baník B 1833 1884 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov A 1983 1962 0
2015/2016 1 ŠK Příbram - Baník B 1833 1884 Vohnout Pavel ŠK KDJS Sedlčany A 2004 2030 ½
2015/2016 3 ŠK Příbram - Baník B 1833 1884 Kamlach Miroslav ŠK KDJS Sedlčany A 2103 2101 0
2015/2016 2 ŠK Příbram - Baník B 1833 1884 Zamrazil Jan Klub šachistů Říčany 1925 E 1919 1884 0
2015/2016 1 ŠK Příbram - Baník B 1833 1884 Holub Milan JAWA Brodce B 1991 1943 ½
2014/2015 11 ŠK Příbram Baník A 1803 1881 Polák Jiří ŠK Medvědi Zvole A 1893 1926 0
2014/2015 10 ŠK Příbram Baník A 1803 1881 Votruba Petr TJ Sokol Hostivice B 1900 1953 0
2014/2015 9 ŠK Příbram Baník A 1803 1881 Zadina Tomáš TJ Jince A 1749 0
2014/2015 8 ŠK Příbram Baník A 1803 1881 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1859 1855 0
2014/2015 6 ŠK Příbram Baník A 1803 1881 Svoboda Jaromír Sokol Neveklov A 1958 1982 1
2014/2015 5 ŠK Příbram Baník A 1803 1881 Holub Milan JAWA Brodce B 2045 2016 1
2014/2015 3 ŠK Příbram Baník A 1803 1881 Vrecion Jiří ŠK Zdice B 1808 1889 0
2014/2015 2 ŠK Příbram Baník A 1803 1881 Müller Jan ŠK Rakovník B 1786 1782 1
2014/2015 1 ŠK Příbram Baník A 1803 1881 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice B 1680 1839 1
2013/2014 11 ŠK Příbram Baník A 1756 1873 Bukovský Petr Sokol Hostivice B 1765 1
2013/2014 10 ŠK Příbram Baník A 1756 1873 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad B 1828 1918 ½
2013/2014 9 ŠK Příbram Baník A 1756 1873 Franc Ondřej ŠK Řevnice B 1909 2128 0
2013/2014 8 ŠK Příbram Baník A 1756 1873 Němec David SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1998 2039 0
2013/2014 7 ŠK Příbram Baník A 1756 1873 Krafka Jan ŠK Merkur Kladno B 1966 1882 ½
2013/2014 6 ŠK Příbram Baník A 1756 1873 Hataš Radim Sokol Buštěhrad C 1695 1727 1
2013/2014 5 ŠK Příbram Baník A 1756 1873 Jerman Richard ŠO TP Nova Kladno A 2104 2132 ½
2013/2014 4 ŠK Příbram Baník A 1756 1873 Bauer Ondřej ŠK Rakovník B 1760 1807 1
2013/2014 3 ŠK Příbram Baník A 1756 1873 Bauer Jindřich ŠK Jince A 2006 2040 1
2013/2014 2 ŠK Příbram Baník A 1756 1873 Hrdlička Jan ŠK Zlonice A 1855 0
2013/2014 1 ŠK Příbram Baník A 1756 1873 Šmíd Ondřej ŠK Zdice B 1927 1960 1
2012/2013 11 ŠK Příbram Baník A 1765 1889 Arnolt Jiří ŠK Mníšek pod Brdy 1564 1
2012/2013 10 ŠK Příbram Baník A 1765 1889 Mašek Jaroslav ŠK Merkur Kladno B 1673 1
2012/2013 9 ŠK Příbram Baník A 1765 1889 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1930 1852 1
2012/2013 8 ŠK Příbram Baník A 1765 1889 Dbalý Václav TJ Sokol Hostivice B 1685 1831 1
2012/2013 6 ŠK Příbram Baník A 1765 1889 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 F 2044 2060 1
2012/2013 4 ŠK Příbram Baník A 1765 1889 Šmíd Ondřej TJ Lokomotiva Beroun A 1975 1975 0
2012/2013 3 ŠK Příbram Baník A 1765 1889 Zemanová Jana Sokol Buštěhrad B 1916 1908 ½
2012/2013 2 ŠK Příbram Baník A 1765 1889 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole A 1790 0
2012/2013 1 ŠK Příbram Baník A 1765 1889 Havelka Jan ŠK Řevnice B 1779 1833 ½
2011/2012 11 ŠK Příbram - Baník "A" 1720 1891 Steiner Juraj ŠK Řevnice "A" 1913 ½
2011/2012 10 ŠK Příbram - Baník "A" 1720 1891 Hochman Jan ŠK Kladno "C" 2008 1933 0
2011/2012 9 ŠK Příbram - Baník "A" 1720 1891 Erban Jiří TJ Lokomotiva Beroun "A" 2061 2051 0
2011/2012 8 ŠK Příbram - Baník "A" 1720 1891 Doležal Vít ŠOTP NOVA Kladno "A" 2070 2073 0
2011/2012 7 ŠK Příbram - Baník "A" 1720 1891 Urban Tomáš ŠK Rakovník "B" 1788 1845 1
2011/2012 6 ŠK Příbram - Baník "A" 1720 1891 Vytáček Martin Sokol Buštěhrad "B" 1612 1701 1
2011/2012 5 ŠK Příbram - Baník "A" 1720 1891 Vaic Miroslav Caissa Úholičky "C" 1837 0
2011/2012 4 ŠK Příbram - Baník "A" 1720 1891 Šnajdr Tomáš ŠK Merkur Kladno "A" 1968 1938 1
2011/2012 3 ŠK Příbram - Baník "A" 1720 1891 Bauer Jindřich ŠK Zdice "A" 1961 1992 ½
2011/2012 2 ŠK Příbram - Baník "A" 1720 1891 Němec David Slovan Velvary 2026 1999 0
2011/2012 1 ŠK Příbram - Baník "A" 1720 1891 Vítek Jan SK DDM Slaný 1871 ½
2011/2012 11 SK Pyrit Příbram B 1720 1891 Doležal Jan Sokol Český Brod A 1915 1928 ½
2011/2012 10 SK Pyrit Příbram B 1720 1891 Sobotka Bohumil Sokol Sendražice A 1720 ½
2011/2012 9 SK Pyrit Příbram B 1720 1891 Pýcha Patrik Spartak Vlašim B 1789 1892 1
2011/2012 8 SK Pyrit Příbram B 1720 1891 Kubíček Miloš Sokol Pečky A 1646 1
2011/2012 7 SK Pyrit Příbram B 1720 1891 Gernert Otakar Sokol Struhařov A 2081 2088 0
2011/2012 5 SK Pyrit Příbram B 1720 1891 Voborník Bořivoj JOLY Lysá n.L. D 1930 1875 ½
2011/2012 4 SK Pyrit Příbram B 1720 1891 Franc Lubor Sokol Kolín C 1930 1868 0
2011/2012 3 SK Pyrit Příbram B 1720 1891 Sládek Oldřich JAWA Brodce A 1996 2023 0
2011/2012 2 SK Pyrit Příbram B 1720 1891 Pataridis Janis ŠK Kostelec nad Č.l. B 1869 1866 1
2010/2011 11 ŠK Příbram Baník A 1835 Stolz Lubor ŠK Zdice A 1923 1
2010/2011 10 ŠK Příbram Baník A 1835 Lažánek Jan Joly Lysá nad Labem E 1928 1
2010/2011 9 ŠK Příbram Baník A 1835 Mejzlík Ondřej Spartak Dolní Kralovice A 2225 0
2010/2011 8 ŠK Příbram Baník A 1835 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 F 1835 1
2010/2011 7 ŠK Příbram Baník A 1835 Straka Vojtěch ŠK Medvědi Zvole A 2058 0
2010/2011 6 ŠK Příbram Baník A 1835 Kraisl Vlastimil SK Pyrit Příbram C 1688 1
2010/2011 5 ŠK Příbram Baník A 1835 Steiner Juraj ŠK Řevnice A 1936 1
2010/2011 4 ŠK Příbram Baník A 1835 Vojta Pavel TJ Spartak Vlašim B 2164 0
2010/2011 3 ŠK Příbram Baník A 1835 Košata František Klub šachistů Říčany 1925 E 1843 1
2010/2011 2 ŠK Příbram Baník A 1835 Blažek Ladislav TJ Sokol Benešov A 1722 ½
2010/2011 1 ŠK Příbram Baník A 1835 Král Pavel Sokol Neveklov A 1662 0
2010/2011 11 SK Pyrit Příbram B 1835 Forman Daniel Kostelec nad Č.l. B 1951 ½
2010/2011 10 SK Pyrit Příbram B 1835 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod A 1901 0
2010/2011 9 SK Pyrit Příbram B 1835 Franc Lubor Sokol Kolín C 1847 ½
2010/2011 8 SK Pyrit Příbram B 1835 Zamrazil Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 1906 ½
2010/2011 7 SK Pyrit Příbram B 1835 Smolka Josef JAWA Brodce B 1914 0
2010/2011 6 SK Pyrit Příbram B 1835 Berchtold Petr Sokol Struhařov A 1800 1
2010/2011 5 SK Pyrit Příbram B 1835 Rubeš Zdeněk Sokol Pečky A 1873 ½
2010/2011 4 SK Pyrit Příbram B 1835 Vokolek Jaroslav Stadion Kutná Hora B 1876 0
2010/2011 2 SK Pyrit Příbram B 1835 Voborník Bořivoj JOLY Lysá n.Labem D 1962 1
2009/2010 11 ŠK Příbram Baník A 1862 Erban Jiří Český Lev Kolešovice A 2057 0
2009/2010 9 ŠK Příbram Baník A 1862 Grulich Jiří ŠK Rakovník B 2032 ½
2009/2010 8 ŠK Příbram Baník A 1862 Švach Jan ŠK Řevnice A 1909 1
2009/2010 7 ŠK Příbram Baník A 1862 Fejtek Petr ŠK Kladno C 1820 ½
2009/2010 6 ŠK Příbram Baník A 1862 Šnajdr Tomáš ŠK Merkur Kladno 1913 ½
2009/2010 5 ŠK Příbram Baník A 1862 Kasl Tomáš Lokomotiva Beroun A 1795 0
2009/2010 4 ŠK Příbram Baník A 1862 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram B 2208 0
2009/2010 3 ŠK Příbram Baník A 1862 Straka Ondřej ŠK Medvědi Zvole A 1909 ½
2009/2010 2 ŠK Příbram Baník A 1862 Bukovský Petr Sokol Hostivice B 1742 0
2009/2010 1 ŠK Příbram Baník A 1862 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2008 0
2008/2009 11 ŠK Příbram-Baník A 1854 Matějka Vladimír ŠK Řevnice A 1787 0
2008/2009 10 ŠK Příbram-Baník A 1854 Šos Václav Lokomotiva Beroun A 1872 ½
2008/2009 9 ŠK Příbram-Baník A 1854 Chaloupka Bedřich ŠK Medvědi Zvole A 1838 1
2008/2009 8 ŠK Příbram-Baník A 1854 Mareš Vladimír ŠK Pyrit Příbram C 1971 0
2008/2009 7 ŠK Příbram-Baník A 1854 Šnajdr Tomáš ŠK Hotel Merkur Kladno 1919 1
2008/2009 6 ŠK Příbram-Baník A 1854 Wasserbauer Radek ŠK Rakovník B 1887 ½
2008/2009 4 ŠK Příbram-Baník A 1854 Plháček Václav Sokol Hostivice B 1862 1
2008/2009 3 ŠK Příbram-Baník A 1854 Krafka Jan ŠK Kladno C 2018 1
2008/2009 2 ŠK Příbram-Baník A 1854 Hinz František Český Lev Kolešovice A 2102 0
2008/2009 1 ŠK Příbram-Baník A 1854 Rutter Lidmila ŠK Zdice A 1938 0
2008/2009 8 Pyrit Příbram B 1854 Horák Vladimír TRW autoel. Vlašim 2073 1
2008/2009 7 Pyrit Příbram B 1854 Sedlák Luděk Caissa Úholičky 1918 ½
2008/2009 6 Pyrit Příbram B 1854 Mišičko Ján Rakovník 2138 ½
2008/2009 5 Pyrit Příbram B 1854 Hlavnička Karel Biomedica Říčany B 1953 ½
2008/2009 4 Pyrit Příbram B 1854 Holub Milan JAWA Brodce A 2102 0
2008/2009 3 Pyrit Příbram B 1854 Maršálek Luboš ŠK Kralupy 1941 1
2008/2009 2 Pyrit Příbram B 1854 Cozl David Spartak Žebrák 1930 0
2007/2008 9 Alva Příbram B 1857 Vávra Jan JAWA Brodce 2013 ½
2007/2008 6 Alva Příbram B 1857 Kopecký Jiří MONTAKO Kralupy n.V. A 2021 ½
2007/2008 4 Alva Příbram B 1857 Berg Antonín Sokol Struhařov 1877 1
2007/2008 11 Šachový klub Příbram-Baník A 1857 Rosenbaum Vít Lokomotiva Zdice A 1879 1
2007/2008 10 Šachový klub Příbram-Baník A 1857 Plháček Václav TJ Sokol Hostivice A 1848 ½
2007/2008 9 Šachový klub Příbram-Baník A 1857 Holovčák Jiří NOVA Kladno A 1888 ½
2007/2008 8 Šachový klub Příbram-Baník A 1857 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1882 ½
2007/2008 7 Šachový klub Příbram-Baník A 1857 Štufka Karel ŠK Alva Příbram C 1762 ½
2007/2008 6 Šachový klub Příbram-Baník A 1857 Habada Jindřich ŠK Kladno C 1908 0
2007/2008 5 Šachový klub Příbram-Baník A 1857 Hinz František TJ Český Lev Kolešovice A 1992 0
2007/2008 4 Šachový klub Příbram-Baník A 1857 Hofner František ŠO Stochov 1860 ½
2007/2008 3 Šachový klub Příbram-Baník A 1857 Adolf Petr TJ Lokomotiva Beroun A 1951 0
2007/2008 2 Šachový klub Příbram-Baník A 1857 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1881 1
2007/2008 1 Šachový klub Příbram-Baník A 1857 Haman Jakub ŠK Kladno D 1873 1
2006/2007 10 ŠK Příbram - Baník A 1852 Fojtík Václav TJ Český lev Kolešovice 1871 0
2006/2007 9 ŠK Příbram - Baník A 1852 Buk Václav Sokol Buštěhrad A 1891 0
2006/2007 8 ŠK Příbram - Baník A 1852 Bauer Jindřich Spartak Žebrák B 1738 ½
2006/2007 7 ŠK Příbram - Baník A 1852 Šos Václav Lokomotiva Beroun A 1886 ½
2006/2007 6 ŠK Příbram - Baník A 1852 Mašek Jaroslav ŠK Kladno D 1678 1
2006/2007 5 ŠK Příbram - Baník A 1852 Holovčák Jiří NOVA Kladno A 1929 ½
2006/2007 4 ŠK Příbram - Baník A 1852 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1840 0
2006/2007 1 ŠK Příbram - Baník A 1852 Třešňák Lukáš Lokomotiva Zdice A 1614 1
2006/2007 10 ŠK Alva Pb Příbram - B 1852 Růžička Václav ŠK Kladno "B" 1788 ½
2006/2007 6 ŠK Alva Pb Příbram - B 1852 Gruber Miloš ŠK Kralupy nad Vltavou A 1962 ½
2006/2007 5 ŠK Alva Pb Příbram - B 1852 Habada Jindřich ŠK Kladno "A" 1903 1
2006/2007 4 ŠK Alva Pb Příbram - B 1852 Šilhan Petr TJ Sokol Mělník A 1911 0
2006/2007 1 ŠK Alva Pb Příbram - B 1852 Jirk Aleš ŠK Joly Lysá n.L. B 2056 0
2005/2006 11 SOU Příbram A 1791 Kabát Jiří ŠO Stochov 1808 0
2005/2006 10 SOU Příbram A 1791 Netík Jiří TJ Kolešovice 1745 1
2005/2006 9 SOU Příbram A 1791 Hovorka Jakub Spartak Žebrák B 1991 1
2005/2006 8 SOU Příbram A 1791 Zelenka Pavel ŠK Kladno D 1689 0
2005/2006 7 SOU Příbram A 1791 Kováč Martin TJ Jince A 1737 1
2005/2006 6 SOU Příbram A 1791 Bouda Karel SK DDM Slaný A 1723 ½
2005/2006 5 SOU Příbram A 1791 Holovčák Jiří NOVA Kladno A 1964 1
2005/2006 4 SOU Příbram A 1791 Müller Jan ŠK Rakovník B 1821 1
2005/2006 3 SOU Příbram A 1791 Šos Václav Lokomotiva BerounA 1870 ½
2005/2006 2 SOU Příbram A 1791 Vimmer Miloš ŠK Kladno C 1861 1
2005/2006 1 SOU Příbram A 1791 Štufka Karel ŠK Alva Příbram C 1793 1
2005/2006 11 Alva Pb Příbram B 1791 Parpel Petr TJ Sokol Mělník A 1798 1
2005/2006 9 Alva Pb Příbram B 1791 Matouš Mário S.E. Ml.Boleslav B 2055 1
2005/2006 7 Alva Pb Příbram B 1791 Postupa Martin ŠK Joly Lysá n.L.B 1843 1
2005/2006 5 Alva Pb Příbram B 1791 Doubek Martin ŠK Kladno B 1697 1
2005/2006 4 Alva Pb Příbram B 1791 Halla Jiří Caissa Úholičky A 1810 0
2005/2006 3 Alva Pb Příbram B 1791 Hampl Jiří TJ Auto Škoda MB A 1727 1
2005/2006 2 Alva Pb Příbram B 1791 Kopecký Jiří ŠK Kralupy n.Vlt.A 1986 ½
2005/2006 1 Alva Pb Příbram B 1791 Garšic Petr Sokol Bakov nad J. 2144 0
2004/2005 11 TJ SOU Příbram A 1758 Kraisl Vlastimil TJ Jince A 1746 1
2004/2005 9 TJ SOU Příbram A 1758 Mejzlík Ondřej Dolní Kralovice A 2165 0
2004/2005 8 TJ SOU Příbram A 1758 Feierfeil Jiří TJ Sokol Benešov B 1902 1
2004/2005 7 TJ SOU Příbram A 1758 Boštík Vladimír ŠK KDJS Sedlčany A 1816 1
2004/2005 6 TJ SOU Příbram A 1758 Paukert Jan ŠK Řevnice A 1866 0
2004/2005 5 TJ SOU Příbram A 1758 Rujder Tibor Spartak Žebrák A 1963 0
2004/2005 4 TJ SOU Příbram A 1758 Procházka Petr Sokol Neveklov 1978 0
2004/2005 3 TJ SOU Příbram A 1758 Bašta Jan Spartak Vlašim B 1819 1
2004/2005 2 TJ SOU Příbram A 1758 Fialka Miroslav JAWA Brodce B 2106 0
2004/2005 1 TJ SOU Příbram A 1758 Kalivoda Libor ŠK ALVA Příbram C 1845 1
2004/2005 11 SOU Dubno B 1758 Krejčí Jan TJ Jince C 1692 1
2004/2005 10 SOU Dubno B 1758 Stluka František Alva Příbram E 2121 0
2004/2005 8 SOU Dubno B 1758 Šinágl Martin ŠK Liteň 1458 1
2004/2005 7 SOU Dubno B 1758 Rosenbaum Pavel Loko Zdice 1968 1
2004/2005 6 SOU Dubno B 1758 Kováč Martin TJ Jince B 1722 0
2004/2005 5 SOU Dubno B 1758 Klán František ŠK OB Hostomice 1595 1
2004/2005 4 SOU Dubno B 1758 Noha Petr Alva Příbram D 1737 0
2004/2005 3 SOU Dubno B 1758 Vicka Václav Loko Beroun B 1762 ½
2004/2005 2 SOU Dubno B 1758 Kafura Juraj Kovohutě Příbram 1750 ½
2003/2004 9 SOU Příbram A 1773 Satranský Jaroslav Rakovník B 2193 0
2003/2004 8 SOU Příbram A 1773 Cozl David Spartak Žebrák A 1911 0
2003/2004 7 SOU Příbram A 1773 Choleva Zdeněk Caissa Úholičky B 2240 0
2003/2004 6 SOU Příbram A 1773 Kalivoda Libor ALVA Příbram C 1821 1
2003/2004 5 SOU Příbram A 1773 Krejčí Jan ALVA Příbram D 1602 1
2003/2004 4 SOU Příbram A 1773 Veselý Roman ŠK Liteň 1602 1
2003/2004 3 SOU Příbram A 1773 Ledvinka Jiří Řevnice A 1784 1
2003/2004 2 SOU Příbram A 1773 Šurnický Milan KDJS Sedlčany A 1818 0
2003/2004 1 SOU Příbram A 1773 Jopek Petr Kolešovice A 1699 1