Hráč Duczynski Martin

Duczynski Martin

User Pic
Jméno: Duczynski Martin
Oddíl: Šachový klub Jičín z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2116
Elo mezinárodní: 2116
ID: 6137
FIDE ID: 314013
Rok narození: 1972
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 SK AD Jicin 2126 2123 Haase Pavel TJ Desko Liberec 2137 2136 0
2018/2019 7 SK AD Jicin 2126 2123 Vokoun Jan TJ Pankrac B 2133 2137 ½
2018/2019 6 SK AD Jicin 2126 2123 Horák Otakar Sokol Mlada Boleslav 2103 2106 ½
2017/2018 11 ŠK AD Jičín 2137 2127 Pařízek Vojtěch TJ Kobylisy 2092 2053 0
2017/2018 7 ŠK AD Jičín 2129 2127 Cakl Zdeněk Sokol Bakov nad Jizerou 2065 2066 1
2017/2018 3 ŠK AD Jičín 2137 2127 Jandourek Lukáš TJ Neratovice "C" 2224 2228 ½
2016/2017 5 ŠK AD Jičín "D" 2118 2114 Šafařík Jakub TJ Jiskra Hořice 2112 2121 ½
2016/2017 2 ŠK AD Jičín "D" 2118 2114 Lochman Václav Sokol Mladá Boleslav 2003 1984 ½
2015/2016 11 ŠK AD Jičín "C" 2118 2114 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov "B" 2214 2198 ½
2015/2016 10 ŠK AD Jičín "C" 2118 2114 Chaloupka Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2085 2109 ½
2015/2016 5 ŠK AD Jičín "C" 2118 2114 Kryšpín Libor Sokol Bakov nad Jizerou 2126 2130 1
2015/2016 4 ŠK AD Jičín "C" 2118 2114 Popper Tomáš Unichess "B" 2033 2032 ½
2015/2016 11 ŠK AD Jičín D 2118 2114 Sněžka TJ Náchod A 1
2015/2016 9 ŠK AD Jičín D 2118 2114 Jaeger Luděk TJ Sokol Hradec Králové A 2026 2031 ½
2015/2016 1 ŠK AD Jičín D 2118 2114 Pavlíček Miroslav Region Panda B 2054 2043 0
2014/2015 8 Šachklub AD Jičín "C" 2133 2131 Šváb Jan CHESS MOST "A" 2042 2051 1
2014/2015 7 Šachklub AD Jičín "C" 2133 2131 Drábek Vojtěch NERATOVICE 2156 2147 0
2014/2015 5 Šachklub AD Jičín "C" 2133 2131 Chaloupka Vladimír ŠK Slavoj Litoměřice 2074 2084 0
2014/2015 10 ŠK AD Jičín B 2133 2131 Valenta Vít TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 2153 2131 0
2014/2015 4 ŠK AD Jičín B 2133 2131 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1952 1938 1
2014/2015 1 ŠK AD Jičín B 2133 2131 Veselý Tomáš AKIS Pardubice 2105 2106 1
2013/2014 10 ŠK AD Jičín B 2145 2143 Šafařík Jakub ŠK ZVU Engineering Lípa A 2055 2058 1
2013/2014 9 ŠK AD Jičín B 2145 2143 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2036 2038 1
2013/2014 8 ŠK AD Jičín B 2145 2143 Melichar Vojtěch 2222 ŠK Polabiny C 1939 1975 ½
2013/2014 6 ŠK AD Jičín B 2145 2143 Zeman Arnošt TJ Štefanydes Polička 2002 1980 ½
2013/2014 5 ŠK AD Jičín B 2145 2143 Tichý Miroslav TJ Slavia Hradec Králové B 2028 2036 1
2013/2014 4 ŠK AD Jičín B 2145 2143 Mesiarik Rudolf Region Panda Rychnov n. K. 2157 2150 0
2013/2014 3 ŠK AD Jičín B 2145 2143 Törvenyi Roman 2222 ŠK Polabiny B 2027 2020 ½
2013/2014 1 ŠK AD Jičín B 2145 2143 Reichel Tomáš TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1927 1906 1
2013/2014 9 ŠK AD Jičín 2145 2143 Forman Štěpán AD Mahrla 2310 2291 0
2013/2014 6 ŠK AD Jičín 2145 2143 Bicek Richard Karlovarský šachklub Tietz 1983 2013 ½
2013/2014 3 ŠK AD Jičín 2145 2143 Vevera Radek TJ Bohemians Praha 2120 2118 0
2012/2013 10 ŠK AD Jičín “B“ 2150 2148 Kopecký Jiří Káva Longberry Kralupy 1969 1946 ½
2012/2013 9 ŠK AD Jičín “B“ 2150 2148 Papay Jindřich SK Děčín 1956 1906 1
2012/2013 8 ŠK AD Jičín “B“ 2150 2148 Krtouš Zdeněk Desko Liberec 2021 2017 ½
2012/2013 7 ŠK AD Jičín “B“ 2150 2148 Sýkora Petr Šachový oddíl TJ DUKLA Praha 1964 1958 1
2012/2013 6 ŠK AD Jičín “B“ 2150 2148 Matonoha Ctirad TJ Jiskra Hořice 2049 2058 1
2012/2013 3 ŠK AD Jičín “B“ 2150 2148 Kotek Daniel Šachový klub Spartak Ústí n.L. 2271 2264 ½
2012/2013 2 ŠK AD Jičín “B“ 2150 2148 Hácha Aleš ŠK Zikuda Turnov “B“ 2073 2072 ½
2012/2013 1 ŠK AD Jičín “B“ 2150 2148 Káňa Pavel ŠK ERA Poštovní spořitelna “B“ 2043 2052 ½
2012/2013 8 ŠK AD Jičín 2150 2148 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác 2153 2182 0
2012/2013 4 ŠK AD Jičín 2150 2148 Kohout Vratislav Sokol Praha - Vršovice 2144 2152 ½
2012/2013 3 ŠK AD Jičín 2150 2148 Stejskal Pavel TJ Sokol Praha - Kobylisy 2032 2019 ½
2011/2012 8 ŠK AD Jičín 2139 2134 Vacek Martin TJ Slavia Hradec Králové 2259 2253 1
2011/2012 6 ŠK AD Jičín 2139 2134 Zimák Karel ŠK Holdia DP Praha B 1996 1959 1
2011/2012 11 ŠK AD Jičín B 2139 2134 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad B 1998 2042 0
2011/2012 10 ŠK AD Jičín B 2139 2134 Matějovský Ondřej TRW autoelektronika Vlašim 2005 1996 ½
2011/2012 9 ŠK AD Jičín B 2139 2134 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 2018 2002 1
2011/2012 8 ŠK AD Jičín B 2139 2134 Luštinec Vladimír TJ Jiskra Hořice 2017 1992 1
2011/2012 7 ŠK AD Jičín B 2139 2134 Janda Jiří TJ Sokol Praha Kobylisy 2232 2217 ½
2011/2012 6 ŠK AD Jičín B 2139 2134 Souček Milan Sokol Kolín 2186 2188 1
2011/2012 5 ŠK AD Jičín B 2139 2134 Trávník Petr ŠK Zikuda Turnov C 1810 1
2011/2012 3 ŠK AD Jičín B 2139 2134 Laštovka Jan Desko Liberec 2134 2108 ½
2011/2012 1 ŠK AD Jičín B 2139 2134 Linhart Jan TJ Sparta Kutná Hora 1956 1979 0
2010/2011 11 ŠK AD Jičín "B" 2127 Michálek František Sokol Kolín 2078 1
2010/2011 10 ŠK AD Jičín "B" 2127 Novák Jan Desko Liberec 1936 ½
2010/2011 7 ŠK AD Jičín "B" 2127 Lizner Milan TJ Pankrác "B" 2056 ½
2010/2011 6 ŠK AD Jičín "B" 2127 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové "B" 2039 ½
2010/2011 4 ŠK AD Jičín "B" 2127 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 2028 1
2010/2011 3 ŠK AD Jičín "B" 2127 Švejdar Luděk Sokol Bakov nad Jizerou 1982 1
2010/2011 2 ŠK AD Jičín "B" 2127 Drahoňovský Ivo ŠK Zikuda Turnov "B" 1918 1
2010/2011 9 ŠK AD Jičín 2127 Markovič Milan TJ Sokol Praha Vršovice 2192 0
2010/2011 8 ŠK AD Jičín 2127 Čižinský Petr 1. Novoborský ŠK "B" 2180 ½
2010/2011 6 ŠK AD Jičín 2127 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové 2296 ½
2010/2011 4 ŠK AD Jičín 2127 Janoušek Petr Šakal Kozolupy 2176 ½
2009/2010 11 ŠK AD Jičín B 2134 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem 1856 1
2009/2010 9 ŠK AD Jičín B 2134 Ježek Adam Panda Veolia ARTCO RnK B 1830 1
2009/2010 8 ŠK AD Jičín B 2134 Šmíd Jaroslav ŠK Polymar Lípa B 2066 ½
2009/2010 7 ŠK AD Jičín B 2134 Kalenský Jakub TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 1485 1
2009/2010 6 ŠK AD Jičín B 2134 Rutter Lidmila TJ Jiskra Jaroměř 1917 0
2009/2010 5 ŠK AD Jičín B 2134 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice B 1847 1
2009/2010 3 ŠK AD Jičín B 2134 Cerha Michal Sněžka TJ Náchod 2068 1
2009/2010 2 ŠK AD Jičín B 2134 Čáp Jaroslav TJ Hronov 1799 ½
2009/2010 1 ŠK AD Jičín B 2134 Kulhánek František Slovan Broumov 1504 1
2009/2010 11 ŠK AD Jičín 2134 Kaisler Martin ŠK ZVU Engineering Lípa 2036 ½
2009/2010 9 ŠK AD Jičín 2134 TJ Dukla Praha 1
2008/2009 10 ŠK Polymar Lípa B 2115 Jecha Petr TJ Slavia Hradec Králové C 1998 1
2008/2009 7 ŠK Polymar Lípa B 2115 Mrověc Jan TJ Dvůr Králové nad Labem 1991 0
2008/2009 6 ŠK Polymar Lípa B 2115 Machek Ivo NIKI TJ Náchod C 1931 1
2008/2009 11 Šachklub AD Jičín 2115 Němcová Kristýna SK OAZA Praha 2049 0
2008/2009 10 Šachklub AD Jičín 2115 Jirk Aleš JOLY Lysá nad Labem B 2142 ½
2008/2009 9 Šachklub AD Jičín 2115 Záhorbenský Jaroslav Sokol Mladá Boleslav 2145 ½
2008/2009 7 Šachklub AD Jičín 2115 Domlátil Jiří ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2134 ½
2008/2009 6 Šachklub AD Jičín 2115 Jiruše Josef TJ Slavia Hradec Králové B"" 2107 1
2008/2009 5 Šachklub AD Jičín 2115 Zeinert Michal ŠK Rapid Pardubice 2126 0
2008/2009 4 Šachklub AD Jičín 2115 Chalupecký Vladimír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2041 1
2008/2009 3 Šachklub AD Jičín 2115 Souček Milan Sokol Kolín 2160 ½
2008/2009 2 Šachklub AD Jičín 2115 Straka Jaroslav TJ Tourist Biomedica Říčany 2133 ½
2008/2009 1 Šachklub AD Jičín 2115 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov B"" 2220 1
2007/2008 11 TJ Nová Paka 2112 Back Tomáš Jiskra Jaroměř 1993 1
2007/2008 10 TJ Nová Paka 2112 Mrověc Jan TJ Hronov 2049 ½
2007/2008 9 TJ Nová Paka 2112 Volman Václav TJ Lomnice nad Popelkou 1938 ½
2007/2008 8 TJ Nová Paka 2112 Dostál Pavel Slovan Broumov 2118 1
2007/2008 7 TJ Nová Paka 2112 Jirásek Pavel ŠK Lípa 2251 ½
2007/2008 6 TJ Nová Paka 2112 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod B 2122 1
2007/2008 5 TJ Nová Paka 2112 Tichý Miroslav Slavia Hradec Králové C 2047 ½
2007/2008 4 TJ Nová Paka 2112 Špaček Libor TJ Dvůr Králové nad Labem 2139 1
2007/2008 2 TJ Nová Paka 2112 Kracík Tomáš Panda Rychnov nad Kněžnou B 2028 ½
2007/2008 1 TJ Nová Paka 2112 Voloshin Leonid Šachklub AD Jičín 2449 0
2007/2008 11 ŠK AD Jičín B 2112 Vaněk Petr Jiskra RMSK Nový Bydžov 2037 1
2007/2008 8 ŠK AD Jičín B 2112 Hubáček Jaroslav ORTEX RETA Hradec Králové 1806 1
2007/2008 4 ŠK AD Jičín B 2112 Novák Luděk ŠK Lípa C 2001 ½
2007/2008 3 ŠK AD Jičín B 2112 Mrázek Vladimír ŠK Lípa B 2032 0
2007/2008 1 ŠK AD Jičín B 2112 Kraus Tomáš TJ Lázně Bělohrad 2072 ½
2006/2007 9 ŠK AD Jičín B 2099 Wenke Oldřich TJ Dvůr Králové nad Labem B 2006 1
2006/2007 6 ŠK AD Jičín B 2099 Jedlička Luboš ŠK Lípa C 2042 ½
2006/2007 4 ŠK AD Jičín B 2099 Kraus Tomáš TJ Lázně Bělohrad 1890 1
2006/2007 11 TJ Nová Paka 2099 Bažant Zdeněk Sokol Náchod 1891 1
2006/2007 10 TJ Nová Paka 2099 Matonoha Ctirad Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2105 ½
2006/2007 9 TJ Nová Paka 2099 Macháček Luděk Slovan Broumov 1970 ½
2006/2007 8 TJ Nová Paka 2099 Zatloukal Václav Panda Rychnov nad Kněžnou B 2037 ½
2006/2007 7 TJ Nová Paka 2099 Mejzlík Vojtěch Slavia Hradec Králové C 2101 0
2006/2007 6 TJ Nová Paka 2099 Ringel Zbyněk Sněžka TJ Náchod 2236 0
2006/2007 5 TJ Nová Paka 2099 Soural Karel TJ Hronov 2113 1
2006/2007 4 TJ Nová Paka 2099 Tejkal Lubomír ŠK AD Jičín 2144 1
2006/2007 3 TJ Nová Paka 2099 Jecha Vratislav Jiskra Jaroměř 1960 1
2006/2007 2 TJ Nová Paka 2099 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem 2027 1
2006/2007 1 TJ Nová Paka 2099 Pavlíček Miroslav ŠK Lípa 2122 0
2005/2006 11 TJ Nová Paka 2113 John Jiří TJ Jiskra Hořice B 1853 ½
2005/2006 10 TJ Nová Paka 2113 Špinka Petr TJ Lomnice nad Popelkou 1867 ½
2005/2006 9 TJ Nová Paka 2113 Kořínek Pavel TJ Lázně Bělohrad 1866 ½
2005/2006 8 TJ Nová Paka 2113 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem B 1930 0
2005/2006 6 TJ Nová Paka 2113 Urlich Martin SK policie Valdice 1
2005/2006 5 TJ Nová Paka 2113 Benda Robert ŠK AD Jičín B 1972 1
2005/2006 4 TJ Nová Paka 2113 Albrecht Zdeněk Baník Žacléř 1757 1
2005/2006 3 TJ Nová Paka 2113 Neubauer Vilém ŠK HSM Trutnov 1987 1
2005/2006 2 TJ Nová Paka 2113 Jedlička Luboš ŠK Lípa D 2032 1
2005/2006 1 TJ Nová Paka 2113 Vaněk Petr Jiskra RMSK Nový Bydžov 2002 ½
2004/2005 11 TJ Nová Paka 2092 Martinovský Miroslav Jiskra Jaroměř 1924 1
2004/2005 10 TJ Nová Paka 2092 Humlíček Vojtěch ŠK Lípa B 1961 ½
2004/2005 9 TJ Nová Paka 2092 Dušek Martin Jiskra Hořice v P. 2066 1
2004/2005 8 TJ Nová Paka 2092 Kohout Jan ŠK AD Jičín 1983 ½
2004/2005 7 TJ Nová Paka 2092 Kuchař Jiří Sokol Náchod 1964 1
2004/2005 6 TJ Nová Paka 2092 Jonáš Vlastimil Panda Rychnov B 2028 ½
2004/2005 5 TJ Nová Paka 2092 Gogela Jan TJ Hronov 1927 1
2004/2005 4 TJ Nová Paka 2092 Fiedler Bedřich ŠK Lípa A 2176 ½
2004/2005 3 TJ Nová Paka 2092 Rybák Milan Sněžka TJ Náchod 2212 ½
2004/2005 2 TJ Nová Paka 2092 Krejčová Kateřina TJ Dvůr Králové 2024 1
2004/2005 1 TJ Nová Paka 2092 Štěpán Michal Slovan Broumov 1977 ½
2003/2004 11 Sokol Nová Paka Fiedler Bedřich ŠK Lípa A 0
2003/2004 10 Sokol Nová Paka Štěpán Michal Slovan Broumov 1
2003/2004 9 Sokol Nová Paka Novotný Josef Spartak Panda RWT Rychnov nad Kněžnou B ½
2003/2004 8 Sokol Nová Paka Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1
2003/2004 7 Sokol Nová Paka 2059 Möller Kamil Jiskra Jaroměř 1927 0
2003/2004 6 Sokol Nová Paka 2059 Dušek Martin Jiskra Hořice v Podkrkonoší 2112 1
2003/2004 5 Sokol Nová Paka 2059 Šretr Josef ŠK Lípa B 1856 1
2003/2004 4 Sokol Nová Paka 2059 Vacek Martin Slavia Hradec Králové B 2267 1
2003/2004 3 Sokol Nová Paka 2059 Kohout Jan ŠK AD Jičín 1966 1
2003/2004 2 Sokol Nová Paka 2059 Čeřovský Marek TJ Dvůr Králové nad Labem 1860 1
2003/2004 1 Sokol Nová Paka 2059 Killar Marek DDM Lokomotiva Trutnov 1972 1