Hráč Lampíř Tomáš

Lampíř Tomáš

User Pic
Jméno: Lampíř Tomáš
Oddíl: ŠK Caissa Třebíč z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2051
Elo mezinárodní: 2036
ID: 11130
FIDE ID: 322164
Rok narození: 1987
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 Pivovar Dalešice 2036 2051 Vala Filip ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 2194 2172 ½
2019/2020 1 Pivovar Dalešice 2041 2051 Richterová Nataša Náměšť nad Oslavou A 2212 2197 0
2018/2019 11 Caissa Pivovar Dalesice 2057 2056 Hlaváček Robert TJ SO Chrudim 2117 2120 0
2018/2019 10 Caissa Pivovar Dalesice 2057 2056 Kosek Marek SK Vysoke Myto 2145 2126 0
2018/2019 9 Caissa Pivovar Dalesice 2056 2056 Mičulka David TJ Namest n/Oslavou 2053 2033 ½
2018/2019 8 Caissa Pivovar Dalesice 2056 2056 Lorenc Oldřich TJ Stefanydes Policka 2091 2073 ½
2018/2019 6 Caissa Pivovar Dalesice 2047 2056 Páral Stanislav OREL Orechov 1994 2020 1
2018/2019 4 Caissa Pivovar Dalesice 2039 2068 Jun Rudolf TJ CHS Chotebor 1971 1893 1
2018/2019 2 Caissa Pivovar Dalesice 2035 2068 Kulovaná Eva Lokomotiva Brno 2171 2205 ½
2017/2018 10 Caissa Pivovar Dalesice 2063 2075 Cerha Michal TJ Snezka Nachod 2029 2024 0
2017/2018 8 Caissa Pivovar Dalesice 2059 2075 Bujnoch Radek 2222 SK Polabiny C 2198 2207 ½
2017/2018 7 Caissa Pivovar Dalesice 2060 2075 Tůma Jan TJ CHS Chotebor 2040 2029 ½
2017/2018 5 Caissa Pivovar Dalesice 2063 2075 Kosek Jiří SK Vysoke Myto 2116 2115 0
2017/2018 4 Caissa Pivovar Dalesice 2063 2075 Mrazík Tomáš TJ Namest n/Oslavou 1955 1945 ½
2017/2018 3 Caissa Pivovar Dalesice 2063 2075 Celý Jaroslav TJ Zdar nad Sazavou 2017 2003 1
2017/2018 1 Caissa Pivovar Dalesice 2077 2099 Kourek Josef SK Lipa 2059 2060 0
2016/2017 9 Caissa Pivovar Dalesice 2030 2080 Švub Jan TJ Lanskroun 1920 1931 1
2016/2017 8 Caissa Pivovar Dalesice 2030 2080 Malivánek Jiří SK Rapid Pardubice B 2104 2108 1
2016/2017 5 Caissa Pivovar Dalesice 2030 2080 Pavliš Jaromír TJ Zdar nad Sazavou 1901 1901 1
2015/2016 9 ŠK Caissa Třebíč B 2030 2080 Mičulka Petr TJ Náměšť nad Oslavou 2014 2028 ½
2015/2016 4 ŠK Caissa Třebíč B 2030 2080 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou A 2053 2048 0
2015/2016 2 ŠK Caissa Třebíč B 2030 2080 Slavětínský Jaroslav TJ Spartak Pelhřimov A 1859 1
2015/2016 10 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2030 2080 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno B 2238 2175 0
2015/2016 9 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2030 2080 Semenova Elena ŠK Duras BVK B 2248 0
2015/2016 8 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2030 2080 Handl Martin ŠK GARDE Lipovec 2090 2107 ½
2015/2016 6 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2030 2080 Kubát Pavel OREL Ořechov 1998 1986 1
2015/2016 5 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2030 2080 Musil Vítězslav A64 PROCLIENT Grygov B 1939 1948 1
2015/2016 3 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2030 2080 Bukáček Lubomír Silko Gambit Jihlava 2092 2092 1
2015/2016 1 ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2030 2080 Zvoníček Václav SK Prostějov 1790 1876 1
2014/2015 11 Bohemians Praha C 2080 2092 Pokorný Ondřej DDM Praha 6 A 2069 2055 1
2014/2015 8 Bohemians Praha C 2080 2092 Jaščenko Olga Unichess ČSOB C 2164 2107 0
2014/2015 7 Bohemians Praha C 2080 2092 Mašek Miroslav TJ Pankrác B 2215 2211 1
2014/2015 6 Bohemians Praha C 2080 2092 Štolc Martin Viktoria Žižkov A 2006 2011 0
2014/2015 4 Bohemians Praha C 2080 2092 Krátký Jiří GROP B 2174 2158 ½
2014/2015 3 Bohemians Praha C 2080 2092 Illetško Jaroslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2185 2186 0
2014/2015 2 Bohemians Praha C 2080 2092 Jablečník Gustav SK Loko Praha A 2127 2130 ½
2014/2015 7 TJ Bohemians Praha B 2080 2092 Husárik Braňko ŠK Joly Lysá nad Labem C 2156 2150 0
2014/2015 4 TJ Bohemians Praha B 2080 2092 Jelínek Michal SK OAZA Praha 1904 1956 0
2014/2015 2 TJ Bohemians Praha B 2080 2092 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad B 2045 2050 0
2014/2015 1 TJ Bohemians Praha B 2080 2092 Stejskal Pavel Sokol Praha-Kobylisy B 1992 1983 ½
2013/2014 11 Bohemians Praha D 2054 2077 Štolc Martin ŠK Viktoria Žižkov A 2040 2046 ½
2013/2014 10 Bohemians Praha D 2054 2077 Hinz František Holdia DP Praha C 1909 1917 1
2013/2014 9 Bohemians Praha D 2054 2077 Seifarth Robert ŠK PORG A 2124 2119 1
2013/2014 8 Bohemians Praha D 2054 2077 Vacek Radomír TJ Pankrác C 2079 2074 1
2013/2014 7 Bohemians Praha D 2054 2077 Routner Jakub Sokol Praha-Kobylisy B 2145 2143 1
2013/2014 6 Bohemians Praha D 2054 2077 Krischke Arnold TJ Praga Praha A 2071 2069 0
2013/2014 5 Bohemians Praha D 2054 2077 Mašek Miroslav TJ Pankrác B 2189 2183 0
2013/2014 4 Bohemians Praha D 2054 2077 Jablečník Gustav SK Loko Praha A 2090 2096 ½
2013/2014 3 Bohemians Praha D 2054 2077 Valíčková Martina DDM Praha 6 A 2038 2039 ½
2013/2014 2 Bohemians Praha D 2054 2077 Kudela Stanislav Sokol Praha-Vršovice B 1929 1857 0
2013/2014 11 TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2054 2077 Novotný Roman TJ NERATOVICE 2030 2046 1
2013/2014 9 TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2054 2077 Cichý Miroslav CHESS MOST 2136 2127 1
2013/2014 7 TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2054 2077 Kotrba Matěj ŠK Teplice 1952 1969 0
2013/2014 4 TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2054 2077 Švejdar Luděk Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2013 2010 1
2013/2014 2 TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2054 2077 Majstr Jiří 1. Novoborský ŠK "C" 1857 1866 1
2013/2014 1 TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2054 2077 Říha Jaroslav ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2028 2067 ½
2012/2013 11 TJ Bohemians Praha B 2045 2081 Pikhart Miroslav Sokol Tábor B 1860 1
2012/2013 10 TJ Bohemians Praha B 2045 2081 Melich Jindřich TJ Pankrác B 2089 2098 ½
2012/2013 7 TJ Bohemians Praha B 2045 2081 Čmiko Jakub SK OAZA Praha 2027 2050 1
2012/2013 5 TJ Bohemians Praha B 2045 2081 Muzikář Jan ŠK Český Krumlov 2053 2001 ½
2012/2013 4 TJ Bohemians Praha B 2045 2081 Škoda Martin SFiala Gambit Jihlava 2017 2062 0
2012/2013 3 TJ Bohemians Praha B 2045 2081 Skála Jaromír Sparta Kutná Hora 2046 2035 1
2012/2013 2 TJ Bohemians Praha B 2045 2081 Vlach Martin ŠACHklub Písek 1950 1923 0
2012/2013 1 TJ Bohemians Praha B 2045 2081 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 2044 2060 ½
2011/2012 11 TJ Náměšť nad Oslavou 2028 2070 Volák Michal Spartak Pelhřimov A 2171 2191 0
2011/2012 4 TJ Náměšť nad Oslavou 2028 2070 Fiala Zdeněk ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 2006 2024 0
2011/2012 2 TJ Náměšť nad Oslavou 2028 2070 Tesař Jan ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 2106 2120 0
2010/2011 8 TJ Náměšť nad Oslavou 2056 Vondra Aleš SFIALA Gambit Jihlava A 1531 1
2010/2011 2 TJ Náměšť nad Oslavou 2056 Uher Vladimír ŠK Caissa Třebíč C 2103 ½
2009/2010 11 TJ Náměšť nad Oslavou A 2032 Jána Martin Jiskra Humpolec A 1775 ½
2009/2010 9 TJ Náměšť nad Oslavou A 2032 Janáček Jaroslav ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1961 1
2009/2010 2 TJ Náměšť nad Oslavou A 2032 Mezlík Stanislav TJ Spartak Třebíč A 1906 1
2008/2009 10 TJ Náměšť nad Oslavou A 2022 Uher Vladimír TJ Spartak Třebíč A 2081 ½
2008/2009 9 TJ Náměšť nad Oslavou A 2022 Tesař Jan ŠK Caissa Třebíč C 2094 ½
2008/2009 4 TJ Náměšť nad Oslavou A 2022 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou B 2060 ½
2008/2009 3 TJ Náměšť nad Oslavou A 2022 Fiala Zdeněk ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1941 1
2007/2008 10 TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2030 Riška Lubomír ŠK CAISSA TŘEBÍČ A 2246 0
2007/2008 4 TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2030 Ptáček Luboš ŠK VYSOKÉ MÝTO A 2066 0
2007/2008 3 TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU A 2030 Rychtecký Miroslav ŠK DURAS BVK -KRÁLOVO POLE C 2085 ½
2006/2007 11 TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2029 Vachtfeidl Petr ŠK GORDIC JIHLAVA B 2023 ½
2006/2007 9 TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2029 Houška Bronislav TJ ŠTEFANYDES POLIČKA A 2068 0
2006/2007 7 TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2029 Fajstl František ŠK GARDE LIPOVEC 2149 0
2006/2007 5 TJ NÁMĚŠŤNAD OSLAVOU 2029 Ptáček Luboš TJ SOKOL ZAJEČICE 2091 0
2005/2006 10 TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2017 Kosek Jiří SOKOL ZAJEČICE 2101 0
2005/2006 9 TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2017 Červený Petr DURAS BRNO B 2129 0
2005/2006 6 TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2017 Řehůřek Lukáš LOKOMOTIVA BRNO C 2186 0
2005/2006 5 TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2017 Jelínek Václav GORDIC JIHLAVA B 2099 0
2005/2006 4 TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2017 Cetkovský Petr OREL OŘECHOV 2132 ½
2005/2006 2 TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2017 Loubal Pavel SOKOL RUDICE 2002 1
2005/2006 1 TJ NÁMĚŠŤ NAD OSLAVOU 2017 Fojtík Tomáš SPgŠ+G ZNOJMO 2037 1
2005/2006 11 TJ Náměšť nad Osl. B 2017 Krondráf Karel Žďas Žďár nad Sáz. B 2126 ½
2005/2006 8 TJ Náměšť nad Osl. B 2017 Motáček Vladimír Gambit Jihlava A 2055 ½
2005/2006 6 TJ Náměšť nad Osl. B 2017 Říha Otmar Sokol Jámy A 1972 1
2004/2005 11 TJ Náměšť n/Osl. B 1997 Milostný Miloš TJ Třebíč 1910 ½
2004/2005 9 TJ Náměšť n/Osl. B 1997 Siebenbürger Jiří Žďas Žďár n/Sáz. C 1848 0
2004/2005 6 TJ Náměšť n/Osl. B 1997 Rozvoda Luboš MC Softw. Humpolec 1842 ½
2004/2005 5 TJ Náměšť n/Osl. B 1997 Netušil Jakub Jiskra Havl.Brod A 1984 1
2003/2004 10 Náměšť n.Osl.B 1999 Celý Jaroslav Jámy A 2123 ½
2003/2004 9 Náměšť n.Osl.B 1999 Voglová Eva Havlíčkův Brod B 1657 1
2003/2004 8 Náměšť n.Osl.B 1999 Bílek Roman Žďár B 1998 ½
2003/2004 7 Náměšť n.Osl.B 1999 Pavliš Jaromír Žďár C 2090 0
2003/2004 6 Náměšť n.Osl.B 1999 Velké Meziříčí A 1
2003/2004 5 Náměšť n.Osl.B 1999 Buchníček Petr Třebíč 2300 0
2003/2004 4 Náměšť n.Osl.B 1999 Žák Martin Dukovany A 1639 0
2003/2004 3 Náměšť n.Osl.B 1999 Královský Martin Gambit Jihlava A 2006 ½
2003/2004 2 Náměšť n.Osl.B 1999 Volák Michal Pelhřimov A 2166 1