Hráč Petruň Milan

Petruň Milan

User Pic
Jméno: Petruň Milan
Oddíl: Šachklub města Dobrovice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1902
Elo mezinárodní: 1899
ID: 14955
FIDE ID: 332267
Rok narození: 1980
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 Šachklub města Dobrovice A 1899 1902 Řezáč Jindřich Šachklub města Dobrovice B 1796 1784 0
2019/2020 1 Šachklub města Dobrovice A 1893 1902 Kubíče Jakub Joly Lysá nad Labem F 1743 1732 1
2018/2019 11 Šachklub města Dobrovice A 1905 1939 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 C 1910 1933 0
2018/2019 10 Šachklub města Dobrovice A 1906 1939 Maláč Petr Sokol Mladá Boleslav B 1990 1999 ½
2018/2019 9 Šachklub města Dobrovice A 1906 1939 Moravec Michal DDM Sokol Nymburk A 2183 2213 0
2018/2019 8 Šachklub města Dobrovice A 1909 1939 Bargel Martin Cayman Pharma Neratovice C 2089 2093 0
2018/2019 7 Šachklub města Dobrovice A 1909 1939 Pauch Jan JOLY Lysá nad Labem E 1996 2020 ½
2018/2019 6 Šachklub města Dobrovice A 1921 1939 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 D 2119 2115 0
2018/2019 5 Šachklub města Dobrovice A 1921 1939 Bechyně Jaroslav ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2013 2019 0
2018/2019 4 Šachklub města Dobrovice A 1916 1945 Vanka Miloslav TJ Kralupy nad Vltavou A 2118 2131 ½
2018/2019 3 Šachklub města Dobrovice A 1927 1945 Přibyl Viktor Český lev Kolešovice A 2083 1997 0
2018/2019 2 Šachklub města Dobrovice A 1927 1945 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou B 2132 2121 0
2018/2019 10 TJ Bohemians Praha D 1899 1902 Kasalický Petr Dukla C 2092 2069 1
2018/2019 8 TJ Bohemians Praha D 1899 1902 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad F 2147 2145 0
2018/2019 7 TJ Bohemians Praha D 1899 1902 Hradecký Ivo TJ Pankrác E 2033 2044 0
2018/2019 4 TJ Bohemians Praha D 1899 1902 Vlček Dalibor Šachový klub Bohnice - A 1944 1955 0
2018/2019 3 TJ Bohemians Praha D 1899 1902 Anaškin Arsenij ŠK AURORA 2240 2230 0
2018/2019 1 TJ Bohemians Praha D 1899 1902 Wichs Jakub TJ Kobylisy D 2117 2099 0
2018/2019 9 TJ Bohemians Praha F 1899 1902 Škuthan Jiří ŠK Viktoria Žižkov C 1969 1977 0
2018/2019 7 TJ Bohemians Praha F 1899 1902 Stojković Andreja ŠK DP Praha E - VŠFS 1929 0 0
2018/2019 6 TJ Bohemians Praha F 1899 1902 Svrček Luboš Sokol Praha Vršovice D 2027 0 0
2018/2019 2 TJ Bohemians Praha F 1899 1902 Lhotský František TJ Pankrác F 1953 1909 1
2017/2018 11 TJ Bohemians Praha D 1899 1902 Bürgermeister Michal Kbel.�ach. reprezentace A 1831 1830 ½
2017/2018 10 TJ Bohemians Praha D 1899 1902 Koubek Václav �K Viktoria �i�kov B 2053 2042 0
2017/2018 9 TJ Bohemians Praha D 1899 1902 Vedral Oldřich SK OAZA Praha B 2270 2232 0
2017/2018 6 TJ Bohemians Praha D 1899 1902 Krischke Arnold �K Loko Praha B 1999 2000 0
2017/2018 4 TJ Bohemians Praha D 1899 1902 Pesr Jaromír �K DP Praha C - V�FS I 1961 1973 ½
2017/2018 3 TJ Bohemians Praha D 1899 1902 Strnad Jakub TJ Kobylisy E 2007 2013 0
2017/2018 7 TJ Bohemians Praha F 1899 1902 Hromas Jan ŠK Viktoria Žižkov D 1936 1945 1
2017/2018 5 TJ Bohemians Praha F 1899 1902 Šípek Robert ŠK Loko Praha D 0 1417 1
2017/2018 1 TJ Bohemians Praha F 1899 1902 Dědina Miroslav Šachový klub Praha 4 C 0 1568 1
2017/2018 10 Šachklub města Dobrovice A 1982 1973 Hrubant Ivan Klub šachistů Říčany 1925 C 1987 2003 ½
2017/2018 8 Šachklub města Dobrovice A 1984 1973 Hradecký Ivo Spartak Vlašim B 2111 2092 0
2017/2018 7 Šachklub města Dobrovice A 1984 1973 Nový Filip Kostelec nad Černými lesy A 2152 2201 ½
2017/2018 5 Šachklub města Dobrovice A 1984 1973 Žamboch Roman ŠK Kralupy A 2031 2042 1
2017/2018 4 Šachklub města Dobrovice A 1982 1973 Krejčí Martin Klub šachistů Říčany 1925 B 2072 2092 0
2017/2018 3 Šachklub města Dobrovice A 1982 1973 Čermák Michal JOLY Lysá nad Labem E 2105 2120 ½
2017/2018 2 Šachklub města Dobrovice A 1982 1973 Tesař Patrik Sokol Nymburk A 2069 2027 0
2017/2018 1 Šachklub města Dobrovice A 1986 1973 Urbánek Štěpán Český lev Kolešovice A 2068 2059 1
2016/2017 6 TJ Bohemians Praha D 1899 1902 Krischke Arnold ŠK Loko Praha B 1999 2000 0
2016/2017 4 TJ Bohemians Praha D 1899 1902 Pesr Jaromír ŠK DP Praha C - VŠFS I 1961 1973 ½
2016/2017 3 TJ Bohemians Praha D 1899 1902 Strnad Jakub TJ Kobylisy E 2007 2013 0
2015/2016 10 TJ Bohemians Praha E 1957 1947 Schmid Jaroslav ŠK Smíchov C 2017 2089 0
2015/2016 7 TJ Bohemians Praha E 1957 1947 Padevět Pavel TJ Praga Praha B 1897 1922 ½
2015/2016 5 TJ Bohemians Praha E 1957 1947 Čížek Martin Unichess F 1986 2016 0
2015/2016 11 TJ Bohemians Praha D 1957 1947 Babiš Milan ŠK Sokol Vyšehrad F 1892 1892 1
2015/2016 10 TJ Bohemians Praha D 1957 1947 Pirklová Hana SK OAZA Praha C 2123 2108 0
2015/2016 9 TJ Bohemians Praha D 1957 1947 Sviták David SK OAZA Praha D 2025 2022 ½
2015/2016 8 TJ Bohemians Praha D 1957 1947 Hruška Jan Unichess D 2113 2109 ½
2015/2016 6 TJ Bohemians Praha D 1957 1947 Benda Aleš ŠK Loko Praha B 2120 2141 0
2015/2016 5 TJ Bohemians Praha D 1957 1947 Zámorský Ladislav Kbelská šachová reprezentace 1816 1862 0
2015/2016 3 TJ Bohemians Praha D 1957 1947 Komprda Pavel USK Praha A 2051 2062 1
2015/2016 2 TJ Bohemians Praha D 1957 1947 Kroužel Jaroslav TJ Pankrác D 2165 2150 0
2015/2016 1 TJ Bohemians Praha D 1957 1947 Šárek Pavel Sokol Praha-Kobylisy D 1937 ½
2015/2016 10 Šachklub města Dobrovice 1954 1947 Švach Jan ŠK Řevnice 1884 1881 0
2015/2016 8 Šachklub města Dobrovice 1954 1947 Štursa Jan Caissa Úholičky 2054 2066 0
2015/2016 7 Šachklub města Dobrovice 1954 1947 Rujder Tibor Šachový klub Zdice 1855 1871 1
2015/2016 6 Šachklub města Dobrovice 1954 1947 Jelagin Konstantin Šachový klub Příbram Baník 1872 1910 1
2015/2016 4 Šachklub města Dobrovice 1954 1947 Dudek Jaromír DDM Sokol Nymburk 1993 1984 0
2015/2016 3 Šachklub města Dobrovice 1954 1947 Čermák Michal JOLY Lysá nad Labem E 2120 2142 ½
2015/2016 2 Šachklub města Dobrovice 1954 1947 Bechyně Jaroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 2088 2079 ½
2015/2016 1 Šachklub města Dobrovice 1954 1947 Filip Vojtěch Spartak Vlašim B 2068 2061 0
2014/2015 9 Bohemians Praha E 1981 1975 Bartoň Milan TJ Praga Praha C 1762 1785 1
2014/2015 7 Bohemians Praha E 1981 1975 Strnad Pavel ŠK Černý Baron A 1913 0
2014/2015 3 Bohemians Praha E 1981 1975 Žamboch Roman ŠK Mlejn A 2011 1981 0
2014/2015 2 Bohemians Praha E 1981 1975 Karkuš Dušan Sokol Vršovice D 1864 0
2014/2015 1 Bohemians Praha E 1981 1975 Galandauer Jan ŠK Smíchov M 1914 1
2014/2015 11 Šachklub města Dobrovice 1981 1975 Bargel Martin Cayman Pharma Neratovice B 2101 2095 0
2014/2015 10 Šachklub města Dobrovice 1981 1975 Čermák Michal JOLY Lysá nad Labem D 2019 2069 0
2014/2015 9 Šachklub města Dobrovice 1981 1975 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 2079 2046 1
2014/2015 7 Šachklub města Dobrovice 1981 1975 Strejc Josef SK Pyrit Příbram 2157 2154 1
2014/2015 6 Šachklub města Dobrovice 1981 1975 Horák Martin Spartak Vlašim B 2066 1978 ½
2014/2015 5 Šachklub města Dobrovice 1981 1975 Jarrah Kamal ŠK Kralupy nad Vltavou 2044 2054 ½
2014/2015 4 Šachklub města Dobrovice 1981 1975 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 C 1985 1974 ½
2014/2015 3 Šachklub města Dobrovice 1981 1975 Beneš Petr DDM Sokol Nymburk 2117 2122 1
2014/2015 1 Šachklub města Dobrovice 1981 1975 Plášek Zdeněk ŠK Kostelec nad Černými lesy 2016 2023 0
2014/2015 2 TJ Lanškroun 1981 1975 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto B 2013 2027 0
2013/2014 11 Bohemians Praha E 1933 1942 Plašil Petr Sokol Praha-Kobylisy C 1991 1985 0
2013/2014 10 Bohemians Praha E 1933 1942 Štěpánek Svatopluk ŠK Sokol Vyšehrad G 1752 1751 1
2013/2014 9 Bohemians Praha E 1933 1942 Líška Milan SK Loko Praha D 1849 0
2013/2014 8 Bohemians Praha E 1933 1942 Rakovský Adam Sokol Praha-Vršovice C 2017 1954 0
2013/2014 7 Bohemians Praha E 1933 1942 Nepustil František SK Motorlet Praha A 1885 ½
2013/2014 6 Bohemians Praha E 1933 1942 Votruba Petr SK Rapid Praha A 1871 1946 ½
2013/2014 5 Bohemians Praha E 1933 1942 Fuchs Lukáš USK Praha B 1815 1
2013/2014 3 Bohemians Praha E 1933 1942 Hromas Jan ŠK Viktoria Žižkov C 1832 1
2013/2014 2 Bohemians Praha E 1933 1942 Kaiser Rudolf Sokol Praha-Vršovice E 1893 ½
2013/2014 11 Šachklub města Dobrovice 1933 1942 Koyš Milan ŠK Kostelec nad Černými lesy 2126 2128 0
2013/2014 10 Šachklub města Dobrovice 1933 1942 Rusnák Jan Klub šachistů Říčany 1925 B 1988 1986 1
2013/2014 9 Šachklub města Dobrovice 1933 1942 Žamboch Roman ŠK Kralupy nad Vltavou 2043 2042 1
2013/2014 8 Šachklub města Dobrovice 1933 1942 Čáp Adam Šachový klub Rakovník 2075 2081 0
2013/2014 6 Šachklub města Dobrovice 1933 1942 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2132 2127 0
2013/2014 5 Šachklub města Dobrovice 1933 1942 Pýcha Patrik Dolní Kralovice 1994 1999 0
2013/2014 4 Šachklub města Dobrovice 1933 1942 Seifert Milan DDM Sokol Nymburk 2044 2119 ½
2013/2014 2 Šachklub města Dobrovice 1933 1942 Doležal Karel TJ Bohemia Poděbrady 1992 2005 0
2013/2014 3 TJ Lanškroun 1933 1942 Trojan Luboš ŠK Ústí nad Orlicí B 2018 2008 1
2013/2014 1 TJ Lanškroun 1933 1942 Havrlík Pavel SK + Sokol Žamberk 1902 1925 ½
2012/2013 11 Šachklub města Dobrovice 1911 1929 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 B 2096 2088 0
2012/2013 10 Šachklub města Dobrovice 1911 1929 Pištík Petr DDM Sokol Nymburk 2019 2034 1
2012/2013 9 Šachklub města Dobrovice 1911 1929 Dušek Vladimír Sokol Kolín B 1685 1722 1
2012/2013 7 Šachklub města Dobrovice 1911 1929 Ďúran Tomáš Sokol Bakov nad Jizerou 2175 2169 0
2012/2013 6 Šachklub města Dobrovice 1911 1929 Palas Aleš Caissa Úholičky 2020 2010 1
2012/2013 4 Šachklub města Dobrovice 1911 1929 Novák Jindřich ŠK Kostelec nad Černými lesy 2029 2024 1
2012/2013 2 Šachklub města Dobrovice 1911 1929 Jeřábek Pavel TJ Bohemia Poděbrady 1878 1907 1
2011/2012 11 Šachklub Města Dobrovice A 1888 1903 Valtera Jiří ŠK Kralupy n.Vlt.B 1990 1944 1
2011/2012 10 Šachklub Města Dobrovice A 1888 1903 Ulrich David TJ AŠ Mladá Boleslav A 1967 1872 1
2011/2012 9 Šachklub Města Dobrovice A 1888 1903 Rous Daniel TJ Neratovice B 1960 2000 ½
2011/2012 7 Šachklub Města Dobrovice A 1888 1903 Kůs Petr Sokol na Mělníce A 1999 1967 ½
2011/2012 6 Šachklub Města Dobrovice A 1888 1903 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice A 1788 1845 1
2011/2012 5 Šachklub Města Dobrovice A 1888 1903 Matouš Rudolf Sokol Hostivice A 1865 1882 1
2011/2012 4 Šachklub Města Dobrovice A 1888 1903 Šoltys Roman Šachklub Města Dobrovice B 1828 1797 1
2011/2012 3 Šachklub Města Dobrovice A 1888 1903 Netík Josef TJ AERO Odolena Voda 1921 1921 ½
2011/2012 2 Šachklub Města Dobrovice A 1888 1903 Novák Jindřich ŠK Kladno B 2063 2086 ½
2011/2012 1 Šachklub Města Dobrovice A 1888 1903 Přibyl Jaroslav Caissa Úholičky B 1968 1893 0
2010/2011 11 TJ Lanškroun 1970 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto "C" 1852 1
2010/2011 10 TJ Lanškroun 1970 Lipavský Dušan ŠK Vysoké Mýto "B" 2015 0
2010/2011 9 TJ Lanškroun 1970 Vobořil Pavel Rapid Pardubice 2025 ½
2010/2011 8 TJ Lanškroun 1970 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř 2264 0
2010/2011 7 TJ Lanškroun 1970 Felcman Tomáš SK + Sokol Žamberk 2010 1
2010/2011 6 TJ Lanškroun 1970 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny "C" 2174 ½
2010/2011 5 TJ Lanškroun 1970 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 1930 0
2010/2011 4 TJ Lanškroun 1970 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2077 ½
2010/2011 3 TJ Lanškroun 1970 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim "B" 2082 0
2010/2011 2 TJ Lanškroun 1970 Smola Jan TJ Jiskra Ústí nad Orlicí "B" 1876 1
2010/2011 1 TJ Lanškroun 1970 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1884 0
2010/2011 11 Šachklub města Dobrovice A 1970 Seifarth Robert Sokol na Mělníce A 2124 0
2010/2011 9 Šachklub města Dobrovice A 1970 Tričkov Vasil TJ Sokol Hostivice A 2316 0
2010/2011 8 Šachklub města Dobrovice A 1970 Hampl Jiří TJ AŠ Mladá Boleslav A 1948 1
2010/2011 6 Šachklub města Dobrovice A 1970 Baran Peter TJ Neratovice B 2067 0
2010/2011 4 Šachklub města Dobrovice A 1970 Jerman Richard ŠK Kladno B 2110 1
2010/2011 3 Šachklub města Dobrovice A 1970 Přibyl Josef ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 2342 0
2010/2011 2 Šachklub města Dobrovice A 1970 Doležal Vít AERO Odolena Voda A 1972 ½
2010/2011 1 Šachklub města Dobrovice A 1970 Bauer Jindřich Český lev Kolešovice A 1903 0
2009/2010 10 TJ Lanškroun 1929 Trhal Michal ŠK Vysoké Mýto B"" 1958 1
2009/2010 8 TJ Lanškroun 1929 Krejčík Tomáš CHS Chotěboř 1916 ½
2009/2010 7 TJ Lanškroun 1929 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny D"" 1676 0
2009/2010 5 TJ Lanškroun 1929 Wiesinger Wolfgang TJ Jiskra Ústí nad Orlicí B"" 1787 1
2009/2010 4 TJ Lanškroun 1929 Kotva Milan Lokomotiva Česká Třebová 2063 0
2009/2010 3 TJ Lanškroun 1929 Outulný Pavel Synpo Pardubice 2146 ½
2009/2010 2 TJ Lanškroun 1929 Šilar Lubomír 2222 ŠK Polabiny C"" 2183 0
2009/2010 1 TJ Lanškroun 1929 Mikyska Kamil TJ Spartak OEZ Letohrad 1892 0
2008/2009 11 TJ Lanškroun 1974 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 1983 0
2008/2009 10 TJ Lanškroun 1974 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička 2060 ½
2008/2009 9 TJ Lanškroun 1974 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto B 1956 0
2008/2009 7 TJ Lanškroun 1974 Veselý Petr TJ Spartak OEZ Letohrad 1925 1
2008/2009 6 TJ Lanškroun 1974 Kokeš Bohuslav TJ ŠO a DDM Chrudim B 2048 ½
2008/2009 5 TJ Lanškroun 1974 Pečinka Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2072 0
2008/2009 4 TJ Lanškroun 1974 Krejčík Tomáš CHS Chotěboř 1897 1
2008/2009 3 TJ Lanškroun 1974 Felcman Tomáš SK + Sokol Žamberk 1764 0
2008/2009 2 TJ Lanškroun 1974 Vondra Lukáš Lokomotiva Česká Třebová 2005 1
2008/2009 1 TJ Lanškroun 1974 Krejčová Kateřina 2222 ŠK Polabiny D 1939 ½
2007/2008 11 TJ Lanškroun 1719 Janko Jan AKIS Pardubice 1790 1
2007/2008 10 TJ Lanškroun 1719 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomyšl 1758 0
2007/2008 8 TJ Lanškroun 1719 Mazura Miloš SK Žamberk 1908 1
2007/2008 7 TJ Lanškroun 1719 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1875 1
2007/2008 6 TJ Lanškroun 1719 Honek Jan SYNPO Pardubice 1811 1
2007/2008 4 TJ Lanškroun 1719 Mareš Petr TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2115 1
2007/2008 3 TJ Lanškroun 1719 Škorpík Jan 2222 ŠK Polabiny D 1895 0
2007/2008 2 TJ Lanškroun 1719 Švécar Jiří ŠK Vysoké Mýto B 1927 1
2007/2008 1 TJ Lanškroun 1719 Němec Bohumil ŠO Chrudim B 1833 0
2006/2007 7 TJ Lanškroun 1673 Vobořil Pavel SYNPO Pardubice 2019 0
2006/2007 2 TJ Lanškroun 1673 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička B 1870 0
2006/2007 1 TJ Lanškroun 1673 Kameník David Jiskra Ústí nad Orlicí B 1819 ½
2005/2006 8 TJ Lanškroun B 1652 Pečinka Martin Jiskra Ústí nad Orlicí D 1709 ½
2005/2006 7 TJ Lanškroun B 1652 Palla Stanislav Tropic Lanškroun 1695 1
2005/2006 5 TJ Lanškroun B 1652 Riedl Vladimír ŠK Svitavy B 1617 1
2005/2006 3 TJ Lanškroun B 1652 Vavroušek Petr Spartak Choceň B 1846 0
2004/2005 11 TJ Lanškroun B 1636 Štěpán Stanislav ŠO K a.s. Kunvald B 1644 ½
2004/2005 10 TJ Lanškroun B 1636 Pelcl Karel Lokomotiva Česká Třebová C 1558 ½
2004/2005 8 TJ Lanškroun B 1636 Strachoň Lukáš ŠK Svitavy B 1700 0
2004/2005 5 TJ Lanškroun B 1636 Petráž Martin Lokomotiva Česká Třebová B 1644 1
2004/2005 3 TJ Lanškroun B 1636 Dudla Martin Jiskra Ústí nad Orlicí D 1530 1
2004/2005 2 TJ Lanškroun B 1636 Veselý Petr Spartak OEZ Letohrad B 1778 0