Hráč Jirovský Pavel

Jirovský Pavel

User Pic
Jméno: Jirovský Pavel
Oddíl: Sokol Kolín
Výkonnostní třída / Titul: IM
Elo národní: 2290
Elo mezinárodní: 2306
ID: 83
FIDE ID: 303291
Rok narození: 1973
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 11 Sokol Kolín 2308 2296 Schula Michal TJ Neratovice B 2238 2275 ½ soutěž
2019/2020 10 Sokol Kolín 2308 2296 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2314 2300 ½ soutěž
2019/2020 9 Sokol Kolín 2306 2296 Sodoma Jan ŠK Zikuda Turnov C 2303 2335 ½ soutěž
2019/2020 8 Sokol Kolín 2306 2296 Vološin Leon Sokol Bakov nad Jizerou 2380 2398 ½ soutěž
2019/2020 7 Sokol Kolín 2309 2296 Mukashev Assan ŠK AD Jičín 2243 2235 ½ soutěž
2019/2020 6 Sokol Kolín 2309 2296 Žilka Štěpán Sparta Kutná Hora 2546 2508 0 soutěž
2019/2020 5 Sokol Kolín 2316 2313 Bělaška Přemysl Desko Liberec 2225 2229 ½ soutěž
2019/2020 4 Sokol Kolín 2319 2313 Výprachtický David SK OAZA Praha B 2259 2253 0 soutěž
2019/2020 3 Sokol Kolín 2319 2313 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 2217 2195 ½ soutěž
2019/2020 2 Sokol Kolín 2319 2313 Meduna Eduard ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2373 2365 ½ soutěž
2019/2020 1 Sokol Kolín 2320 2313 Svatoš Jan TJ Kobylisy B 2216 2217 ½ soutěž
2019/2020 9 DDM Sokol Nymburk A 2306 2296 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 D 1951 1952 1 soutěž
2019/2020 3 DDM Sokol Nymburk A 2319 2313 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav B 2101 2096 ½ soutěž
2018/2019 4 DDM Sokol Nymburk A 2336 2344 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav B 2277 2272 ½ soutěž
2018/2019 1 DDM Sokol Nymburk A 2339 2344 Meduna Eduard JOLY Lysá nad Labem E 2403 2400 ½ soutěž
2018/2019 11 Sokol Kolin 2329 2340 Jacko Vladimír OREL Orechov 2324 0 ½ soutěž
2018/2019 10 Sokol Kolin 2329 2340 Říha Vojtěch TJ CHS Chotebor 2219 2141 0 soutěž
2018/2019 9 Sokol Kolin 2333 2340 Dvořák Adam Lokomotiva Brno 2147 2155 ½ soutěž
2018/2019 8 Sokol Kolin 2333 2340 Jedlička Aleš TJ SO Chrudim 2228 2211 ½ soutěž
2018/2019 7 Sokol Kolin 2336 2340 Kratochvíl Vít TJ Namest n/Oslavou 2220 2225 ½ soutěž
2018/2019 6 Sokol Kolin 2336 2340 Prandstetter Eduard Rapid Pardubice 2217 2208 ½ soutěž
2018/2019 5 Sokol Kolin 2336 2344 Fišar Josef Caissa Pivovar Dalesice 2089 2106 1 soutěž
2018/2019 4 Sokol Kolin 2336 2344 Karásek Lukáš TJ Sparta Kutna Hora 2288 2271 ½ soutěž
2018/2019 3 Sokol Kolin 2340 2344 Kočiščák Jiří Moravska Slavia Brno B 2487 2484 0 soutěž
2018/2019 2 Sokol Kolin 2340 2344 Sabol Marian SK Vysoke Myto 2291 2291 ½ soutěž
2018/2019 1 Sokol Kolin 2339 2344 Červený Petr TJ Stefanydes Policka 2327 2328 ½ soutěž
2017/2018 6 Sokol Nymburk A 2327 2326 Skřivánek Jan ŠK Kralupy A 2157 2146 1 soutěž
2017/2018 3 Sokol Nymburk A 2335 2326 Wasserbauer Radek Český lev Kolešovice A 2166 2168 ½ soutěž
2017/2018 11 Sokol Kolin 2338 2326 Sokolov Alexander TJ Pankrac B 2380 0 ½ soutěž
2017/2018 10 Sokol Kolin 2335 2326 Moravec Vít Sparta Kutna Hora 2211 2195 1 soutěž
2017/2018 9 Sokol Kolin 2331 2326 Borkovec Milan Sokol Tabor 2213 2208 1 soutěž
2017/2018 8 Sokol Kolin 2331 2326 Meduna Eduard Eurovia Praha 2407 2400 ½ soutěž
2017/2018 7 Sokol Kolin 2327 2326 Jansa Vlastimil SACHklub Pisek 2443 2440 0 soutěž
2017/2018 6 Sokol Kolin 2327 2326 Kuba Jindřich Unichess Vyletna 2307 2301 1 soutěž
2017/2018 5 Sokol Kolin 2335 2326 Rýdl Jiří TJ Spartak Vlasim 2422 2426 ½ soutěž
2017/2018 4 Sokol Kolin 2335 2326 Baláček Tadeáš Klub sachistu Ricany 1925 2307 2315 ½ soutěž
2017/2018 3 Sokol Kolin 2335 2326 Richtrová Eliška Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2180 2199 1 soutěž
2017/2018 2 Sokol Kolin 2335 2326 Seidl Štěpán Gambit Jihlava 2215 2190 ½ soutěž
2017/2018 1 Sokol Kolin 2327 2326 Orság Milan TJ Dukla Praha 2346 2354 ½ soutěž
2015/2016 11 Sokol Kolín 2318 2313 Pýchová Nela ŠK Světlá nad Sázavou 2074 2054 ½ soutěž
2015/2016 10 Sokol Kolín 2318 2313 Jansa Vlastimil ŠACHklub Písek 2447 2477 1 soutěž
2015/2016 9 Sokol Kolín 2318 2313 Meduna Eduard ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2392 2402 ½ soutěž
2015/2016 8 Sokol Kolín 2318 2313 Svatoš Jan Sokol Praha-Vršovice 2268 2260 ½ soutěž
2015/2016 7 Sokol Kolín 2318 2313 Carlsson Pontus ŠK Dopravní podnik Praha B 2428 ½ soutěž
2015/2016 6 Sokol Kolín 2318 2313 Borkovec Milan Sokol Tábor 2226 2199 ½ soutěž
2015/2016 5 Sokol Kolín 2318 2313 Constantinou Peter TJ Pankrác B 2288 ½ soutěž
2015/2016 4 Sokol Kolín 2318 2313 Moravec Vít TJ Sparta Kutná Hora 2193 2182 1 soutěž
2015/2016 3 Sokol Kolín 2318 2313 Baláček Tadeáš ŠK JOLY Lysá nad Labem D 2307 2294 ½ soutěž
2015/2016 2 Sokol Kolín 2318 2313 Jirka Jiří Bohemians Texbase.cz Praha 2420 2411 ½ soutěž
2015/2016 1 Sokol Kolín 2318 2313 Doležal Radoslav Klub šachistů Říčany 1925 2400 2414 ½ soutěž
2014/2015 8 TJ Praha-Pankrác 2316 2304 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové 2356 2343 0 soutěž
2014/2015 5 TJ Praha-Pankrác 2316 2304 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad 2263 2262 0 soutěž
2014/2015 3 TJ Praha-Pankrác 2316 2304 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK B 2252 2252 ½ soutěž
2014/2015 1 TJ Praha-Pankrác 2316 2304 Řehořek Martin Unichess A 2293 2294 0 soutěž
2014/2015 11 Sokol Kolín 2316 2304 Meduna Eduard ŠK Joly Lysá nad Labem C 2370 2363 ½ soutěž
2014/2015 10 Sokol Kolín 2316 2304 Kovář Vojtěch Sokol Praha-Kobylisy B 2230 2239 ½ soutěž
2014/2015 9 Sokol Kolín 2316 2304 Seidl Štěpán Silko Gambit Jihlava 2211 2225 ½ soutěž
2014/2015 7 Sokol Kolín 2316 2304 Hába Petr ŠK Gordic 2500 2483 ½ soutěž
2014/2015 6 Sokol Kolín 2316 2304 Tůma Jiří TJ Sparta Kutná Hora 2322 2317 ½ soutěž
2014/2015 5 Sokol Kolín 2316 2304 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2319 2308 1 soutěž
2014/2015 4 Sokol Kolín 2316 2304 Doležal Radoslav Klub šachistů Říčany 1925 2361 2371 ½ soutěž
2014/2015 3 Sokol Kolín 2316 2304 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha B 2429 2415 ½ soutěž
2014/2015 2 Sokol Kolín 2316 2304 Mejzlík Ondřej Dolní Kralovice 2326 2339 ½ soutěž
2014/2015 1 Sokol Kolín 2316 2304 Dočekal Jan ŠK Sokol Vyšehrad B 2299 2296 1 soutěž
2013/2014 10 Sokol Kolín 2319 2305 Orság Milan ŠO TJ Dukla Praha 2378 2405 ½ soutěž
2013/2014 9 Sokol Kolín 2319 2305 Šimek Petr Sokol Praha - Kobylisy 2392 2390 0 soutěž
2013/2014 8 Sokol Kolín 2319 2305 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad C 2108 2103 1 soutěž
2013/2014 7 Sokol Kolín 2319 2305 Tůma Jiří Sparta Kutná Hora 2326 2327 ½ soutěž
2013/2014 6 Sokol Kolín 2319 2305 Doležal Radoslav Klub šachistů Říčany 1925 2344 2376 ½ soutěž
2013/2014 5 Sokol Kolín 2319 2305 Borkovec Milan Sokol Tábor 2208 2219 ½ soutěž
2013/2014 4 Sokol Kolín 2319 2305 Seidl Štěpán Gambit Jihlava 2212 2261 ½ soutěž
2013/2014 3 Sokol Kolín 2319 2305 Píza Vlastimil ŠK Gordic 2244 2247 ½ soutěž
2013/2014 2 Sokol Kolín 2319 2305 Vojta Tomáš TRW autoelektronika Vlašim 2343 2331 ½ soutěž
2013/2014 1 Sokol Kolín 2319 2305 Špaček Petr ŠK Joly Lysá nad Labem C 2398 2394 ½ soutěž
2012/2013 11 Sokol Kolín A 2331 2321 Soural Jan TJ Sokol Struhařov 2209 2213 1 soutěž
2012/2013 9 Sokol Kolín A 2331 2321 Wasserbauer Radek Šachový klub Rakovník 2190 2246 ½ soutěž
2012/2013 7 Sokol Kolín A 2331 2321 Pinc Miroslav SK Pyrit Příbram 2239 2239 ½ soutěž
2012/2013 6 Sokol Kolín A 2331 2321 Rosenbaum Vít Klub šachistů Říčany 1925 B 2058 2076 ½ soutěž
2012/2013 5 Sokol Kolín A 2331 2321 Keller Daniel DDM Sokol Nymburk 2159 2151 1 soutěž
2012/2013 3 Sokol Kolín A 2331 2321 Hostička František Šachklub města Dobrovice 2228 2218 ½ soutěž
2012/2013 2 Sokol Kolín A 2331 2321 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2222 2255 0 soutěž
2012/2013 1 Sokol Kolín A 2331 2321 Maršálek Luboš Caissa Úholičky 2043 2037 ½ soutěž
2011/2012 11 Sokol Kolín 2313 2321 Svoboda Svatopluk TJ Pankrác B 2285 2315 ½ soutěž
2011/2012 10 Sokol Kolín 2313 2321 Moravec Vít TJ Sparta Kutná Hora 2144 2116 1 soutěž
2011/2012 9 Sokol Kolín 2313 2321 Straka Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad B 2246 2238 1 soutěž
2011/2012 8 Sokol Kolín 2313 2321 Mejzlík Ondřej TRW autoelektronika Vlašim 2243 2259 ½ soutěž
2011/2012 7 Sokol Kolín 2313 2321 Šťastný Jan Klub šachistů Říčany 1925 2246 2271 ½ soutěž
2011/2012 6 Sokol Kolín 2313 2321 Vološin Leon ŠK AD Jičín B 2449 2465 0 soutěž
2011/2012 5 Sokol Kolín 2313 2321 Hinks-Edwards Thomas R J TJ Sokol Praha Kobylisy 2391 2383 ½ soutěž
2011/2012 4 Sokol Kolín 2313 2321 Jirásek Pavel TJ Jiskra Hořice 2258 2285 ½ soutěž
2011/2012 2 Sokol Kolín 2313 2321 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov B 2463 2472 ½ soutěž
2011/2012 1 Sokol Kolín 2313 2321 Braun Marek Desko Liberec 2129 2152 ½ soutěž
2010/2011 9 Sokol Kolín 2318 Bednář Marcel Desko Liberec 2199 ½ soutěž
2010/2011 8 Sokol Kolín 2318 Shilov Sergej ŠK Bohemia Pardubice 2241 ½ soutěž
2010/2011 7 Sokol Kolín 2318 Priehoda Vítězslav JOLY Lysá nad Labem "B" 2385 ½ soutěž
2010/2011 6 Sokol Kolín 2318 Řehořek Martin Sokol Bakov nad Jizerou 2280 ½ soutěž
2010/2011 5 Sokol Kolín 2318 Umanec Filip TJ Neratovice 2206 ½ soutěž
2010/2011 4 Sokol Kolín 2318 Vltavský Vladimír ŠK Zikuda Turnov "B" 2205 ½ soutěž
2010/2011 3 Sokol Kolín 2318 Schula Michal TJ Pankrác "B" 2300 ½ soutěž
2010/2011 2 Sokol Kolín 2318 Daneš Jaroslav Stadion Kutná Hora 2285 ½ soutěž
2010/2011 1 Sokol Kolín 2318 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové "B" 2356 ½ soutěž
2010/2011 11 Šakal Kozolupy 2318 Plát Vojtěch TJ Slavia Hradec Králové 2416 0 soutěž
2010/2011 8 Šakal Kozolupy 2318 Votava Jan ŠK Holdia DP Praha "B" 2569 ½ soutěž
2010/2011 7 Šakal Kozolupy 2318 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2438 ½ soutěž
2010/2011 4 Šakal Kozolupy 2318 Spirin Oleg ŠK AD Jičín 2464 0 soutěž
2010/2011 1 Šakal Kozolupy 2318 Jirovský Miloš TJ Pankrác 2475 ½ soutěž
2009/2010 10 Sokol Kolín 2323 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B"" 2390 ½ soutěž
2009/2010 9 Sokol Kolín 2323 Tůma Jiří Stadion Kutná Hora 2282 ½ soutěž
2009/2010 6 Sokol Kolín 2323 Vedral Oldřich SK OAZA Praha 2303 ½ soutěž
2009/2010 5 Sokol Kolín 2323 Orság Milan TJ Dukla Praha 2429 0 soutěž
2009/2010 4 Sokol Kolín 2323 Hába Zdeněk TJ Tourist Biomedica Říčany 2258 ½ soutěž
2009/2010 3 Sokol Kolín 2323 Jirásek Pavel ŠK ZVU Engineering Lípa 2257 ½ soutěž
2009/2010 2 Sokol Kolín 2323 Priehoda Vítězslav JOLY Lysá nad Labem B"" 2402 ½ soutěž
2008/2009 11 Sokol Kolín 2325 Šklíba Martin ŠK Rapid Pardubice 2318 ½ soutěž
2008/2009 10 Sokol Kolín 2325 Jüptner Jan TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2332 ½ soutěž
2008/2009 9 Sokol Kolín 2325 Efler Lukáš 2222 ŠK Polabiny C"" 2256 ½ soutěž
2008/2009 8 Sokol Kolín 2325 Vojta Tomáš TJ Tourist Biomedica Říčany 2341 1 soutěž
2008/2009 7 Sokol Kolín 2325 Možný Miloš ŠK Zikuda Turnov B"" 2375 ½ soutěž
2008/2009 6 Sokol Kolín 2325 Němcová Kateřina SK OAZA Praha 2369 ½ soutěž
2008/2009 5 Sokol Kolín 2325 Priehoda Vítězslav JOLY Lysá nad Labem B 2361 ½ soutěž
2008/2009 3 Sokol Kolín 2325 Spirin Oleg Šachklub AD Jičín 2438 ½ soutěž
2008/2009 2 Sokol Kolín 2325 Tichý Vladimír ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2256 ½ soutěž
2008/2009 1 Sokol Kolín 2325 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B"" 2380 ½ soutěž
2007/2008 9 Sokol Kolín 2326 Kolář Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2155 ½ soutěž
2007/2008 7 Sokol Kolín 2326 Nun Jiří TJ Slavia Hradec Králové B"" 2385 ½ soutěž
2007/2008 6 Sokol Kolín 2326 Mojžíš Jan Sněžka TJ Náchod 2122 ½ soutěž
2007/2008 5 Sokol Kolín 2326 Jüptner Jan TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2358 ½ soutěž
2007/2008 4 Sokol Kolín 2326 Priehoda Vítězslav ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2376 ½ soutěž
2007/2008 3 Sokol Kolín 2326 Šklíba Martin ŠK Rapid Pardubice 2255 ½ soutěž
2007/2008 2 Sokol Kolín 2326 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2348 ½ soutěž
2007/2008 1 Sokol Kolín 2326 Bargel Martin TJ Neratovice 2168 1 soutěž
2006/2007 11 Sokol Kolín 2349 Fiala Jaroslav TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2261 ½ soutěž
2006/2007 10 Sokol Kolín 2349 Polák Benedikt Desko Liberec 2114 ½ soutěž
2006/2007 7 Sokol Kolín 2349 Vojta Pavel TRW Autoelektronika Vlašim 2194 ½ soutěž
2006/2007 2 Sokol Kolín 2349 Kačírek Petr Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2360 ½ soutěž
2006/2007 9 Sokol Plzeň I. Ingem 2349 Walek Milan TJ TŽ Třinec 2327 ½ soutěž
2006/2007 8 Sokol Plzeň I. Ingem 2349 Pakleza Zbigniew Labortech Ostrava ½ soutěž
2006/2007 6 Sokol Plzeň I. Ingem 2349 Jaček Martin ŠK Sokol Vyšehrad 2188 ½ soutěž
2005/2006 10 Sokol Kolín 2354 Orság Milan ŠK Dům armády 2408 ½ soutěž
2005/2006 9 Sokol Kolín 2354 Nun Jiří Slavia Hradec Kr. 2376 0 soutěž
2005/2006 7 Sokol Kolín 2354 Votava Jan ŠK DP Holdia 2545 0 soutěž
2005/2006 3 Sokol Kolín 2354 Petr Martin Synthesia Pardub. 2387 ½ soutěž
2005/2006 1 Sokol Kolín 2354 Vološin Leon ŠK JOLY Lysá n.L. 2470 ½ soutěž
2005/2006 6 Sokol Plzeň Ingem 2354 Jacková Jana TŽ Třinec 2389 ½ soutěž
2005/2006 5 Sokol Plzeň Ingem 2354 Jedynak Radoslaw Labortech Ostrava 2431 0 soutěž
2005/2006 2 Sokol Plzeň Ingem 2354 Tibenský Róbert A64 Hagemann Opava 2432 ½ soutěž
2005/2006 1 Sokol Plzeň Ingem 2354 Pisk Petr ŠK SK Zlín 2345 0 soutěž
2004/2005 7 Sokol Kolín-Abner 2378 Malík Jan Slavoj Ostrava 2240 ½ soutěž
2004/2005 6 Sokol Kolín-Abner 2378 Fiřt Stanislav IPM Color Ostrava 2353 ½ soutěž
2004/2005 5 Sokol Kolín-Abner 2378 Kopal Josef TJ Zikuda Turnov 2266 ½ soutěž
2004/2005 3 Sokol Kolín-Abner 2378 Michálek Jan Sokol Plzeň Ingem 2363 ½ soutěž
2004/2005 2 Sokol Kolín-Abner 2378 Londýn Radek ŠK Sokol Vyšehrad 2304 ½ soutěž
2004/2005 1 Sokol Kolín-Abner 2378 Doležal Radoslav ŠK Mahrla Praha 2420 0 soutěž
2004/2005 9 Sokol Kolín B 2378 Šimek Petr Sokol Praha - Kobylisy 2240 ½ soutěž
2004/2005 4 Sokol Kolín B 2378 Bernard Borek AVE - Kontakt Pardubice 2288 ½ soutěž
2004/2005 1 Sokol Kolín B 2378 Vološin Leon ŠK JOLY Lysá nad Labem 2479 0 soutěž
2003/2004 11 Sokol Kolín 2400 Fedorchuk Sergey A. ŠK Mahrla Praha 2561 0 soutěž
2003/2004 10 Sokol Kolín 2400 Mikhaletz Lubomir Visus Vyšehrad 2471 ½ soutěž
2003/2004 9 Sokol Kolín 2400 Blatný Pavel Hagemann Opava 2494 ½ soutěž
2003/2004 8 Sokol Kolín 2400 Jaworski Miroslaw IPM Color Ostrava 2368 ½ soutěž
2003/2004 7 Sokol Kolín 2400 Sabol Marian Slavia Hr.Králové 2302 ½ soutěž
2003/2004 6 Sokol Kolín 2400 Láznička Viktor Bauset Pardubice 2437 0 soutěž
2003/2004 5 Sokol Kolín 2400 Tibenský Róbert Sokol Plzeň Ingem 2405 ½ soutěž
2003/2004 4 Sokol Kolín 2400 Kantorík Marián TJ Jakl Karviná 2353 ½ soutěž
2003/2004 3 Sokol Kolín 2400 Rašík Vítězslav TŽ Třinec 2461 ½ soutěž
2003/2004 2 Sokol Kolín 2400 Obšivač Josef SC A64 Grygov 2361 ½ soutěž
2003/2004 1 Sokol Kolín 2400 David Pavel ŠK SK Trinom Zlín 2423 0 soutěž