Hráč Jirman Pavel

Jirman Pavel

User Pic
Jméno: Jirman Pavel
Oddíl: ŠK Sokol Vyšehrad
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1977
Elo mezinárodní: 1966
ID: 1163
FIDE ID: 339563
Rok narození: 1976
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 10 ŠK Sokol Vyšehrad C 1965 1984 Fišer Jiří Unichess D 1935 1909 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Sokol Vyšehrad C 1965 1984 Novák Václav ŠK Loko Praha A 2048 2027 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Sokol Vyšehrad C 1965 1984 Hromas Jan ŠK Viktoria Žižkov B 1936 1945 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Sokol Vyšehrad C 1965 1984 Körschner Miroslav TJ Pankrác D 2084 2067 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK Sokol Vyšehrad C 1965 1984 Cantier Jean-Francois GROP - B 1912 1903 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Sokol Vyšehrad C 1965 1984 Straka Jaroslav TJ Pankrác C 1935 1912 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Sokol Vyšehrad E 1965 1984 Rakouš Pavel DDM Praha 6 B 1970 1838 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Sokol Vyšehrad E 1965 1984 Šiktanc Petr Dukla C 2038 2073 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Sokol Vyšehrad E 1965 1984 Zajíček Karel ŠK Sokol Vyšehrad D 1935 1944 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Sokol Vyšehrad E 1965 1984 Strnad Jakub TJ Kobylisy D 2030 2028 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 1965 1984 Vitvar Zdeněk Sokol Vršovice C 1870 1893 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Sokol Vyšehrad E 1965 1984 Vavřík Jiří SK OAZA Praha C 2044 2037 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Sokol Vyšehrad E 1965 1984 Padevět Pavel ŠO Praga Praha A 1919 1918 ½ soutěž
2019/2020 11 ŠK Sokol Vyšehrad "B 1971 1984 Jakuš Lubomír ŠK Mahrla Praha 1524 1530 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Sokol Vyšehrad "B 1976 1984 Soucha Štěpán ČZ Strakonice 1803 1785 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Sokol Vyšehrad "B 1965 1984 Černý Václav TJ Sokol Domažlice 2001 2011 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Sokol Vyšehrad "B 1977 1993 Straka Jaroslav TJ Pankrác "B" 1923 1903 0 soutěž
2018/2019 11 ŠK Sokol Vyšehrad E 2053 2055 Hackel Luděk TJ Kobylisy E 1932 1957 ½ soutěž
2018/2019 10 ŠK Sokol Vyšehrad E 2053 2055 Čejková Miroslava ŠK Mahrla B 2047 2047 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Sokol Vyšehrad E 2053 2055 Pospíšil Evžen Sokol Praha Vršovice C 2033 2042 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Sokol Vyšehrad E 2053 2055 Jirsa Lukáš TJ Bohemians Praha E 2005 2003 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Sokol Vyšehrad E 2053 2055 Horák Aleš Unichess D 2106 2096 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Sokol Vyšehrad E 2053 2055 Rada Jan Dukla D 1880 1935 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Sokol Vyšehrad E 2053 2055 Růžička Aleš ŠK Sokol Vyšehrad D 2066 2063 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 2053 2055 Novák Václav ŠK Loko Praha B 2049 2024 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Sokol Vyšehrad E 2053 2055 Dvořák Jan TJ Kobylisy C 2217 2209 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Sokol Vyšehrad E 2053 2055 Čermák Jan ŠK Smíchov A 1932 1964 ½ soutěž
2018/2019 13 ŠK Sokol Vyšehrad C 2053 2055 Šimeček Alexej ŠK Viktoria Žižkov A 1921 1946 0 soutěž
2018/2019 12 ŠK Sokol Vyšehrad C 2053 2055 Pirklová Hana SK OAZA Praha B 2114 2107 ½ soutěž
2018/2019 11 ŠK Sokol Vyšehrad C 2053 2055 Pokorný Ondřej DDM Praha 6 A 2026 2034 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Sokol Vyšehrad C 2053 2055 Huřťák Otto TJ Bohemians Praha B 2002 1995 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Sokol Vyšehrad C 2053 2055 Pospěch Radim Dukla B 1981 2009 0 soutěž
2018/2019 6 ŠK Sokol Vyšehrad C 2053 2055 Vrtal Vlastimil TJ Pankrác D 1940 1972 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Sokol Vyšehrad C 2053 2055 Kičmer Libor GROP - B 1984 2047 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Sokol Vyšehrad C 2053 2055 Plášek Zdeněk Sokol Praha Vršovice B 2007 1998 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Sokol Vyšehrad C 2053 2055 Hejsek Lukáš TJ Bohemians Praha C 1730 1737 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Sokol Vyšehrad C 2053 2055 Strnad Jakub TJ Kobylisy B 2003 2013 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2053 2055 Vavřinec Tomáš KŠ Říčany 1925 „B“ 2048 2017 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2034 2036 Vlková Anežka TJ Spartak Vlašim 1963 1931 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2034 2036 Janočko Petr Šachový klub Líně 2068 2060 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2026 2036 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 1955 1932 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Sokol Vyšehrad E 2046 2058 Matějka Vladimír ŠK DP Praha C - VŠFS I 1957 1972 ½ soutěž
2017/2018 10 ŠK Sokol Vyšehrad E 2046 2058 Procházka Dalibor ŠO Praga Praha A 2128 2123 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Sokol Vyšehrad E 2046 2058 Krůta Jaroslav Kbel.šach. reprezentace A 1854 1854 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Sokol Vyšehrad E 2046 2058 Bicek Richard ŠK Viktoria Žižkov B 2110 2093 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠK Sokol Vyšehrad E 2046 2058 Valeš Václav ŠK Bohnice A 2138 2121 0 soutěž
2017/2018 5 ŠK Sokol Vyšehrad E 2046 2058 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad D 2093 2080 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Sokol Vyšehrad E 2046 2058 Novák Václav ŠK Loko Praha B 2041 2040 0 soutěž
2017/2018 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 2046 2058 Veselský Michal USK Praha A 2034 2061 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Sokol Vyšehrad E 2046 2058 Vašek Daniel TJ Bohemians Praha D 1988 2000 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Sokol Vyšehrad E 2046 2058 Hrbek Štěpán TJ Kobylisy E 2007 1997 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Sokol Vyšehrad C 2046 2058 Molkanov Oleg TJ Kobylisy C 1912 1892 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Sokol Vyšehrad C 2046 2058 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha C 1892 1891 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Sokol Vyšehrad C 2046 2058 Kozák Martin ŠK DP Praha B - EA Hotels 1799 1881 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Sokol Vyšehrad C 2046 2058 Rondoš Jakub TJ Pankrác D 1909 1962 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Sokol Vyšehrad C 2046 2058 Pospěch Radim ŠO TJ Dukla Praha B 2096 2082 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Sokol Vyšehrad C 2046 2058 Svačina Petr TJ Pankrác C 2024 2066 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Sokol Vyšehrad C 2046 2058 Čejková Miroslava ŠK Mahrla Praha A 2052 2044 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2046 2058 Klímek Petr TJ Baník Sokolov ŠO 1820 1812 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2040 2058 Kohout Vratislav TJ Sokol Praha-Vršovice 2006 2024 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 2040 2058 Mišičko Ján ŠK Kladno 2065 2064 ½ soutěž
2016/2017 11 ŠK Sokol Vyšehrad E 1967 2017 Malá Anna Sokol Kobylisy E 1886 1922 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Sokol Vyšehrad E 1967 2017 Krischke Arnold ŠK Loko Praha B 2064 2039 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Sokol Vyšehrad E 1967 2017 Kohout Vratislav Sokol Praha Vršovice B 2065 2080 0 soutěž
2016/2017 6 ŠK Sokol Vyšehrad E 1967 2017 Zajíček Karel ŠK Sokol Vyšehrad D 1944 1956 ½ soutěž
2016/2017 5 ŠK Sokol Vyšehrad E 1967 2017 Vavřík Jiří SK OAZA Praha B 2044 2037 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Sokol Vyšehrad E 1967 2017 Kučera Tomáš ŠK DP Praha - VŠFS I 2045 2010 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 1967 2017 Sháněl Jaroslav Unichess D 2139 2132 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Sokol Vyšehrad E 1967 2017 Prachař Josef GROP D 1933 1873 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Sokol Vyšehrad E 1967 2017 Partl Miloslav Kbel.šach. reprezentace 1784 1789 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Sokol Vyšehrad E 1966 1977 Řehák Martin ŠK Sokol Vyšehrad D 1972 1994 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Sokol Vyšehrad E 1966 1977 Novák Václav ŠK Loko Praha B 2043 2027 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 1966 1977 Veselský Michal USK Praha A 2095 2098 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Sokol Vyšehrad E 1966 1977 Vašek Daniel TJ Bohemians Praha D 1992 2002 ½ soutěž
2016/2017 1 ŠK Sokol Vyšehrad E 1966 1977 Hrbek Štěpán TJ Kobylisy E 2212 2165 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Sokol Vyšehrad E 1967 2017 Kovář Josef ŠK Praha - Smíchov A 2018 2028 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Sokol Vyšehrad E 1967 2017 Vlček Dalibor ŠK Bohnice A 1941 1965 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Sokol Vyšehrad E 1967 2017 Vimpel Jiří SK Lokomotiva Radlice A 1911 1877 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Sokol Vyšehrad E 1967 2017 Pirklová Hana SK OAZA Praha B 2126 2108 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Sokol Vyšehrad E 1967 2017 Hába Zdeněk ŠK Mahrla Praha B 2227 2193 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Sokol Vyšehrad E 1967 2017 Pergner Jiří LISA A 1891 1895 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Sokol Vyšehrad E 1967 2017 Pesr Jaromír ŠK DP Praha - VŠFS I 2067 2064 0 soutěž
2015/2016 4 ŠK Sokol Vyšehrad E 1967 2017 Nentvich Libor Sokol Praha Vršovice C 1912 1926 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 1967 2017 Krutina Ivan ŠO TJ Dukla Praha C 1985 1989 0 soutěž
2015/2016 2 ŠK Sokol Vyšehrad E 1967 2017 Špaček Michal GROP Classical Chess 2008 2001 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Sokol Vyšehrad E 1967 2017 Zdrubecký Miroslav ŠK Sokol Vyšehrad D 1953 1953 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Sokol Vyšehrad E 1979 2030 Hollan Martin SK OAZA Praha B 2012 2006 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Sokol Vyšehrad E 1979 2030 Šišák Richard ŠK Sokol Vyšehrad D 1984 1990 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Sokol Vyšehrad E 1979 2030 Omelka Antonín ŠK Bohnice B 1927 1921 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Sokol Vyšehrad E 1979 2030 Krutina Ivan ŠO TJ Dukla Praha C 1955 1964 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Sokol Vyšehrad E 1979 2030 Matocha Pavel GROP Classic.Chess 2003 2040 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Sokol Vyšehrad E 1979 2030 Tvrdý Jindřich TJ Pankrác E 1872 1908 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Sokol Vyšehrad E 1979 2030 Kunc Jan ŠK Smíchov A 1825 1734 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Sokol Vyšehrad E 1979 2030 Hadžala Daniel SK Lokomotiva Radlice A 2061 2023 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Sokol Vyšehrad E 1979 2030 Plašil Petr Sokol Kobylisy C 2027 2015 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2017 Bach Ulf-Gunter TJ Krásná Lípa 2000 1 soutěž
2009/2010 5 TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2017 Barták Pavel ŠK Libštát 1939 1 soutěž
2009/2010 4 TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2017 Konopka Lukáš ŠK Zikuda Turnov "C" 1896 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2017 Gombos Ladislav Desko Liberec "B" 1775 1 soutěž
2009/2010 1 TJ Bižuterie Jablonec n.N. 2017 Matůšů Dalibor TJ Lokomotiva Liberec "A" 1858 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK Sokol Vyšehrad 2027 Oreský Jan 1. Novoborský ŠK B"" 2084 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2027 Hozda David Marty Baník Most 2016 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2027 Körschner Miroslav ŠK Teplice 2201 0 soutěž
2008/2009 6 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2027 Bažantová Marie ŠK Sp.Ústí n.L."A" 1912 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2027 Bicek Richard Karlovarský šachklub Tietz"A" 2021 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Sokol Vyšehrad"B" 2027 Matějka Petr TJ Bohemians Praha"B" 2128 1 soutěž
2007/2008 11 TJ Zikuda Turnov B"" 2010 Netušil Jaroslav TJ Neratovice 2090 ½ soutěž
2007/2008 2 TJ Zikuda Turnov B"" 2010 Novák Aleš ŠK Rapid Pardubice 2064 0 soutěž
2006/2007 10 TJ Zikuda Turnov "B" 2012 Novák Jan Desko Liberec "B" 1925 ½ soutěž
2006/2007 7 TJ Zikuda Turnov "B" 2012 Šlechta Jan ŠK Libštát 1814 ½ soutěž
2006/2007 6 TJ Zikuda Turnov "B" 2012 Merhaut Antonín TJ Krásná Lípa "B" 1566 1 soutěž
2006/2007 4 TJ Zikuda Turnov "B" 2012 Jína Jiří 1.Novoborský ŠK "C" 2135 ½ soutěž
2004/2005 10 Autobrzdy Jablonec 2002 Kučera Petr Novoborský ŠK B" 1965 0 soutěž
2004/2005 6 Autobrzdy Jablonec 2002 Havlíček Zdeněk Nové Město p. Smrk 1598 1 soutěž
2004/2005 4 Autobrzdy Jablonec 2002 Zboroň Karol TJ Semily 1953 1 soutěž
2004/2005 3 Autobrzdy Jablonec 2002 Švasta Lukáš ŠK Česká Lípa 1838 1 soutěž
2004/2005 2 Autobrzdy Jablonec 2002 Paldus Petr Desko Liberec A" 2023 ½ soutěž
2004/2005 1 Autobrzdy Jablonec 2002 Kopal Ivan Desko Liberec C" 1917 1 soutěž
2003/2004 10 TJ Autobrzdy 1998 Grzegorzová Karolína Semily A 1714 1 soutěž
2003/2004 9 TJ Autobrzdy 1998 Kraus Jan Bižuterie Jbl A 1776 ½ soutěž
2003/2004 8 TJ Autobrzdy 1998 Ježek Luděk Slavie Turnov B 1871 1 soutěž
2003/2004 7 TJ Autobrzdy 1998 Loch Petr ŠK Česká Lípa B 1968 ½ soutěž
2003/2004 6 TJ Autobrzdy 1998 Kubát Jiří Spartak Rokytnice 1811 1 soutěž
2003/2004 4 TJ Autobrzdy 1998 Kolář Jaroslav Jiskra Tanvald A 1827 ½ soutěž
2003/2004 3 TJ Autobrzdy 1998 Vancl Jakub Desko Liberec C 1576 1 soutěž
2003/2004 2 TJ Autobrzdy 1998 Průdek Jiří Krásná Lípa A 1973 1 soutěž
2003/2004 1 TJ Autobrzdy 1998 Grindler Václav ŠK Česká Lípa C 1672 1 soutěž
2003/2004 7 LIAZ Jablonec 1998 Havlíček Zdeněk Textilana N. Město 1546 0 soutěž
2003/2004 5 LIAZ Jablonec 1998 Kokta Marcel Loko Liberec A 1839 1 soutěž
2003/2004 3 LIAZ Jablonec 1998 Kolář Jaroslav Jiskra Tanvald B 1827 1 soutěž