Hráč Kawulok Marek

Kawulok Marek

User Pic
Jméno: Kawulok Marek
Oddíl: Slavoj Český Těšín
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2175
Elo mezinárodní: 2196
ID: 28180
FIDE ID: 337005
Rok narození: 1993
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 Slavoj Český Těšín 2196 2175 Horák Jan Panda Rychnov n. K. 2011 2057 1
2019/2020 3 Slavoj Český Těšín 2167 2175 Klíma Lukáš ŠK Slavoj Poruba "B" 2341 2329 0
2019/2020 2 Slavoj Český Těšín 2167 2175 Žigo Viktor ŠK Gordic 2250 2255 1
2019/2020 4 TJ Neratovice B 2167 2175 Novotný Martin Klub šachistů Říčany 1925 2044 2179 1
2019/2020 3 TJ Neratovice B 2167 2175 Jüptner Jan ŠK JOLY Lysá nad Labem C 2303 2284 1
2019/2020 2 TJ Neratovice B 2167 2175 Soukup Václav TJ Kobylisy B 2123 2109 1
2019/2020 1 TJ Neratovice B 2179 2175 Horák Otakar Sokol Mladá Boleslav 2089 2096 0
2018/2019 11 Slavoj Cesky Tesin 2179 2193 Chytilek Roman SK DURAS BVK Kralovo Pole 2331 2333 0
2018/2019 9 Slavoj Cesky Tesin 2179 2193 Vesselovsky Serguei Beskydska sachova skola 2335 2327 ½
2018/2019 8 Slavoj Cesky Tesin 2198 2193 Kovář Vojtěch Siesta Solution Unichess A 2237 2240 ½
2018/2019 7 Slavoj Cesky Tesin 2198 2193 Žilka Štěpán 1. Novoborsky SK 2533 2518 0
2018/2019 6 Slavoj Cesky Tesin 2204 2193 Sharashenidze Akaki SK Slavoj Poruba 2375 2351 ½
2018/2019 5 Slavoj Cesky Tesin 2204 2193 Biolek Richard Labortech Ostrava 2405 2392 0
2018/2019 3 Slavoj Cesky Tesin 2215 2200 Neuman Petr GASCO Pardubice 2431 2413 ½
2018/2019 2 Slavoj Cesky Tesin 2215 2200 Šuráň Jan Vystaviste Lysa nad Labem 2420 2422 ½
2018/2019 1 Slavoj Cesky Tesin 2215 2200 Šlampa Jan Siesta Solution Unichess B 2234 2206 0
2018/2019 11 Cayman Pharma Neratovice C 2179 2193 Meduna Eduard JOLY Lysá nad Labem E 2380 2387 0
2018/2019 10 Cayman Pharma Neratovice C 2183 2193 Vystrčil Martin Klub šachistů Říčany 1925 D 2083 2090 0
2018/2019 9 Cayman Pharma Neratovice C 2183 2193 Hába Zdeněk ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2142 2161 1
2018/2019 8 Cayman Pharma Neratovice C 2198 2193 Postupa Martin Šachklub města Dobrovice A 2080 2099 0
2018/2019 5 Cayman Pharma Neratovice C 2204 2193 Vojta Tomáš Spartak Vlašim B 2351 2339 0
2018/2019 4 Cayman Pharma Neratovice C 2203 2200 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 C 2026 1978 ½
2018/2019 3 Cayman Pharma Neratovice C 2215 2200 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav B 2278 2272 0
2017/2018 11 Slavoj Český Těšín 2162 2153 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1979 1956 ½
2017/2018 10 Slavoj Český Těšín 2147 2153 Hladík Oto TJ Ostrava "A" 2171 2176 1
2017/2018 9 Slavoj Český Těšín 2147 2153 Zpěváková Jana ŠK Staré Město 2093 2036 ½
2017/2018 8 Slavoj Český Těšín 2141 2153 Horák Jan Panda Rychnov nad Kněžnou A 1885 1833 ½
2017/2018 6 Slavoj Český Těšín 2153 2153 Karlík Ondřej Šachy Hošťálková 2185 2192 ½
2017/2018 5 Slavoj Český Těšín 2153 2153 Kapusta Petr Slavia Kroměříž 2140 2111 0
2017/2018 4 Slavoj Český Těšín 2147 2153 Rambousek Jan KVS Ekodivize Opava 2012 2001 1
2017/2018 3 Slavoj Český Těšín 2147 2153 Fargač Martin TŽ Třinec 2227 2249 0
2017/2018 2 Slavoj Český Těšín 2147 2153 Zatloukal Petr Agentura 64 Grygov 2065 2051 ½
2017/2018 1 Slavoj Český Těšín 2172 2168 Hába Zdeněk ŠK Gordic 2171 2171 ½
2017/2018 11 TJ Neratovice "C" 2162 2153 Körschner Miroslav ŠK Spartak Ústí n. L. 2082 2055 ½
2017/2018 10 TJ Neratovice "C" 2147 2153 Jareš Jiří ŠK SLAVIA Liberec 1998 1980 1
2017/2018 9 TJ Neratovice "C" 2141 2153 Kučera Petr ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2286 2278 ½
2017/2018 8 TJ Neratovice "C" 2141 2153 Kryšpín Libor Sokol Bakov nad Jizerou 2067 2082 1
2017/2018 7 TJ Neratovice "C" 2153 2153 Crha Pavel Sokol Mladá Boleslav 2086 2079 ½
2017/2018 6 TJ Neratovice "C" 2153 2153 Trejbal Stanislav ŠK Slavoj Litoměřice 2141 2131 ½
2017/2018 5 TJ Neratovice "C" 2147 2153 Soukup Václav ŠK Viktoria Žižkov 2156 2136 0
2017/2018 2 TJ Neratovice "C" 2147 2153 Ta Van Duy ŠK Teplice 2056 2055 1
2017/2018 1 TJ Neratovice "C" 2172 2168 Pařízek Vojtěch TJ Kobylisy 2129 2136 0
2016/2017 11 Slavoj Český Těšín 2142 2153 Filipík Jaroslav TJ ŠK DUE POP Uničov 1983 1882 1
2016/2017 10 Slavoj Český Těšín 2142 2153 Šobáň Jaroslav Tatran Litovel "B" 2095 2093 ½
2016/2017 9 Slavoj Český Těšín 2142 2153 Gnida Patrik TJ Sokol Velké Losiny 2064 2119 1
2016/2017 8 Slavoj Český Těšín 2142 2153 Fojtík Vlastislav Sokol Vrbno p/P 2104 2042 1
2016/2017 6 Slavoj Český Těšín 2142 2153 Sikorová Olga TŽ Třinec "B" 2222 2236 0
2016/2017 5 Slavoj Český Těšín 2142 2153 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2144 2125 ½
2016/2017 4 Slavoj Český Těšín 2142 2153 Kostka Vít SK Slavia Orlová 2148 2129 ½
2016/2017 3 Slavoj Český Těšín 2142 2153 Veselý Libor ŠK Slavoj Poruba "B" 2215 2209 1
2016/2017 1 Slavoj Český Těšín 2142 2153 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2115 2132 ½
2015/2016 11 Slavoj Český Těšín 2142 2153 Dungl Martin Sokol Postoupky 2087 2068 0
2015/2016 10 Slavoj Český Těšín 2142 2153 Stachoň Martin Slavia Kroměříž "B" 2187 2201 1
2015/2016 9 Slavoj Český Těšín 2142 2153 Chlevišťan Jakub ŠK Slavoj Poruba "B" 2158 2158 ½
2015/2016 8 Slavoj Český Těšín 2142 2153 Hodovský Jiří Sokol Hošťálková 2099 2107 0
2015/2016 7 Slavoj Český Těšín 2142 2153 Kičmer Petr Baník Havířov 2206 2197 0
2015/2016 5 Slavoj Český Těšín 2142 2153 Viták Pavel Zbrojovka Vsetín 2252 2231 0
2015/2016 4 Slavoj Český Těšín 2142 2153 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov 2188 2140 ½
2015/2016 3 Slavoj Český Těšín 2142 2153 Kocián Karel TŽ Třinec "B" 2187 2206 0
2015/2016 2 Slavoj Český Těšín 2142 2153 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2115 2132 1
2015/2016 1 Slavoj Český Těšín 2142 2153 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava "B" 2230 2213 0
2015/2016 11 SK Slavie Orlová "C" 2142 2153 Koždoň Petr Viktorie Bohumín 1974 1965 ½
2015/2016 10 SK Slavie Orlová "C" 2142 2153 Mužík Martin Slezan Opava "B" 2198 2142 0
2015/2016 9 SK Slavie Orlová "C" 2142 2153 Dobrovolský Ladislav Slavoj Poruba "C" 2284 2256 ½
2015/2016 8 SK Slavie Orlová "C" 2142 2153 Kaňok Jaroslav TJ Ostrava "B" 2149 2181 1
2015/2016 6 SK Slavie Orlová "C" 2142 2153 Milat Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2073 2073 1
2015/2016 4 SK Slavie Orlová "C" 2142 2153 Kolář Stanislav ŠK Šenov "A" 2080 2075 1
2015/2016 3 SK Slavie Orlová "C" 2142 2153 Weissmann Lukáš Sokol Dobrá 2144 2125 1
2015/2016 2 SK Slavie Orlová "C" 2142 2153 Lizak Jakub ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2126 ½
2014/2015 5 Slavoj Český Těšín "B" 2171 2174 Kosňovský Radim OS Rychvald "C" 1571 ½
2014/2015 3 Slavoj Český Těšín "B" 2171 2174 Moravčík Ladislav TJ Baník Havířov "E" 1619 1
2014/2015 1 Slavoj Český Těšín "B" 2171 2174 Sakmar Jan TJ Slovan Havířov "D" 1516 1
2014/2015 11 Slavoj Český Těšín 2171 2174 Kolář Stanislav TJ Ostrava "B" 2083 2079 1
2014/2015 10 Slavoj Český Těšín 2171 2174 Bednarz Valdemar SK Slavia Orlová "C" 1927 1922 ½
2014/2015 9 Slavoj Český Těšín 2171 2174 Slanina Miroslav BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2135 2137 ½
2014/2015 8 Slavoj Český Těšín 2171 2174 Hrtánek Jiří TJ Mariánské Hory "A" 2014 2041 0
2014/2015 7 Slavoj Český Těšín 2171 2174 Papán Cyril TJ Nový Jičín "A" 2014 2002 0
2014/2015 6 Slavoj Český Těšín 2171 2174 Solný Michal Orel Opava "A" 1971 1968 1
2014/2015 5 Slavoj Český Těšín 2171 2174 Vaněk Ladislav Sokol Vrbno p/P 2184 2184 0
2014/2015 4 Slavoj Český Těšín 2171 2174 Borovička Bohumil ŠK ASK Tatra Kopřivnice "A" 2007 2012 0
2014/2015 3 Slavoj Český Těšín 2171 2174 Baier Pavel Baník Havířov "B" 2091 2090 ½
2014/2015 2 Slavoj Český Těšín 2171 2174 Kudla Richard Slavoj Poruba "C" 2075 2080 1
2014/2015 1 Slavoj Český Těšín 2171 2174 Rakús Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2187 2174 1
2014/2015 11 SK Slavia Orlová "B" 2171 2174 Vaněk Ladislav Tatran Litovel "B" 2184 2184 1
2014/2015 10 SK Slavia Orlová "B" 2171 2174 Kretek Břetislav ŠO TJ Mosty u Jablunkova 2216 2209 ½
2014/2015 9 SK Slavia Orlová "B" 2171 2174 Štukner Šimon Sokol Dobrá 2121 2120 0
2014/2015 8 SK Slavia Orlová "B" 2171 2174 Obrusnik Michal TJ Slovan Havířov 2324 0
2014/2015 7 SK Slavia Orlová "B" 2171 2174 Švancara Petr Agentura 64 Grygov "B" 2080 2073 1
2014/2015 4 SK Slavia Orlová "B" 2171 2174 Kufa Pavel ŠK Slavoj Poruba "B" 2198 2198 0
2014/2015 2 SK Slavia Orlová "B" 2171 2174 Fiřt Stanislav Labortech Ostrava "B" 2242 2226 1
2013/2014 11 Slavoj Český Těšín 2088 2118 Macíček Jan BŠŠ Frýdek-Místek "E" 2147 2150 1
2013/2014 10 Slavoj Český Těšín 2088 2118 Svoboda Matěj BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1943 1912 1
2013/2014 9 Slavoj Český Těšín 2088 2118 Holeksa Miloš TJ Baník Havířov "C" 2023 1999 1
2013/2014 7 Slavoj Český Těšín 2088 2118 Cudnik Andrzej OS Rychvald "A" 2039 ½
2013/2014 6 Slavoj Český Těšín 2088 2118 Pilch Roman TŽ Třinec "C" 2119 2114 ½
2013/2014 5 Slavoj Český Těšín 2088 2118 Kraus František TJ Vendryně 2013 2017 1
2013/2014 4 Slavoj Český Těšín 2088 2118 Blahut Jaroslav SK Slavia Orlová "D" 1905 1952 1
2013/2014 3 Slavoj Český Těšín 2088 2118 Vacek Antonín TJ Viktorie Bohumín "A" 2053 2067 ½
2013/2014 2 Slavoj Český Těšín 2088 2118 Pazdziora Michal SK Stonava 2228 2246 ½
2013/2014 1 Slavoj Český Těšín 2088 2118 Szotek Josef ŠK Karviná "B" 2036 2030 ½
2013/2014 11 SK Slavia Orlová “A“ 2088 2118 Majer Jiří ŠK Duras BVK Královo Pole “A“ 2201 2208 ½
2013/2014 3 SK Slavia Orlová “A“ 2088 2118 Neoral Antonín TJ Tatran Litovel “B“ 2148 2146 ½
2013/2014 10 SK Slavia Orlová "C" 2088 2118 Weissmann Lukáš BŠŠ Frýdek-Místek "C" 2134 2140 0
2013/2014 8 SK Slavia Orlová "C" 2088 2118 Vízner Jaroslav Baník Havířov "B" 1941 1939 ½
2013/2014 7 SK Slavia Orlová "C" 2088 2118 Banasik Krzysztof TJ Město Albrechtice "A" 2246 0
2013/2014 6 SK Slavia Orlová "C" 2088 2118 Karhánek Pavel TJ Ostrava "B" 2142 2170 ½
2013/2014 5 SK Slavia Orlová "C" 2088 2118 Kocur Valter ŠK TP Hrabyně "A" 2055 2060 ½
2013/2014 4 SK Slavia Orlová "C" 2088 2118 Hrtánek Jiří TJ Mariánské Hory "A" 2065 2086 ½
2013/2014 2 SK Slavia Orlová "C" 2088 2118 Matějka Pavel ŠK TJ MSA Dolní Benešov "A" 2193 2193 ½
2013/2014 1 SK Slavia Orlová "C" 2088 2118 Potomák Vladimír Slavoj Poruba "B" 2161 2159 ½
2012/2013 11 SK Slavia Orlová “A“ 2057 2095 Tesař Jan ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2087 2092 ½
2012/2013 10 SK Slavia Orlová “A“ 2057 2095 Kubík Michael Beskydská šachová škola o.s. “B“ 2136 2196 0
2012/2013 10 SK Slavia Orlová "B" 2057 2095 Dungl Martin Sokol Postoupky 2016 2048 1
2012/2013 8 SK Slavia Orlová "B" 2057 2095 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov 1902 1920 0
2012/2013 6 SK Slavia Orlová "B" 2057 2095 Bulava Petr Baník Havířov "A" 2075 2068 1
2012/2013 5 SK Slavia Orlová "B" 2057 2095 Didi Jan TJ Ostrava 2065 2054 1
2012/2013 3 SK Slavia Orlová "B" 2057 2095 Mikulec Jiří Sokol Dobrá 2014 2024 1
2012/2013 2 SK Slavia Orlová "B" 2057 2095 Záleský Karel KVS EKODIVIZE Opava 2137 2121 1
2012/2013 1 SK Slavia Orlová "B" 2057 2095 Kvíčala Miroslav TŽ Třinec 2035 2051 ½
2011/2012 11 SK Slavia Orlová "B" 1986 2013 Hrtánek Jiří TJ Mariánské Hory "A" 2117 2151 1
2011/2012 10 SK Slavia Orlová "B" 1986 2013 Vašek Vladimír ŠK Šenov 1956 2008 ½
2011/2012 9 SK Slavia Orlová "B" 1986 2013 Šindler Michal VOKD Poruba "B" 2195 2194 0
2011/2012 8 SK Slavia Orlová "B" 1986 2013 Pardy Martin Slezan Opava "B" 2020 2047 1
2011/2012 6 SK Slavia Orlová "B" 1986 2013 Melecký Jaroslav MSA Dolní Benešov "B" 2006 2020 ½
2011/2012 5 SK Slavia Orlová "B" 1986 2013 Malinovský Petr TJ Město Albrechtice 1998 2027 1
2011/2012 4 SK Slavia Orlová "B" 1986 2013 Mužík Martin Orel Opava "A" 2132 2139 0
2011/2012 3 SK Slavia Orlová "B" 1986 2013 Worek Andrzej ŠO TJ Mosty u Jablunkova "A" 2006 ½
2011/2012 2 SK Slavia Orlová "B" 1986 2013 Týn Ondřej Mittal Ostrava "B" 1894 1877 ½
2011/2012 1 SK Slavia Orlová "B" 1986 2013 Miturová Magdaléna TŽ Třinec "C" 2042 2004 ½
2011/2012 11 Baník Havířov B 1986 2013 Židek Václav TJ VOKD Poruba 2176 2162 1
2011/2012 10 Baník Havířov B 1986 2013 Pacl Václav TJ Slovan Havířov 2179 2166 ½
2011/2012 9 Baník Havířov B 1986 2013 Sikora Jan TŽ Třinec 2251 2253 1
2011/2012 8 Baník Havířov B 1986 2013 Sikora-Lerch Jan Tatra Kopřivnice 2207 2194 0
2011/2012 7 Baník Havířov B 1986 2013 Poloch Petr Mittal Ostrava 2276 2259 0
2011/2012 5 Baník Havířov B 1986 2013 Kriebel Rudolf MSA Dolní Benešov 1886 1853 1
2011/2012 4 Baník Havířov B 1986 2013 Macíček Jakub BŠŠ o.s. Frýdek-Místek 2159 2164 ½
2011/2012 3 Baník Havířov B 1986 2013 Beil Zdeněk Garde Calcio Olomouc 2256 2230 0
2011/2012 2 Baník Havířov B 1986 2013 Slanina Miroslav Sokol Dobrá 2140 2135 ½
2011/2012 1 Baník Havířov B 1986 2013 Kičmer Petr Baník Havířov A 2225 2223 ½
2010/2011 9 Slavoj Český Těšín 2055 Chmiel František TJ Sokol Chotěbuz 1956 1
2010/2011 8 Slavoj Český Těšín 2055 Tomeček Jan TJ Baník Havířov "C" 2202 0
2010/2011 6 Slavoj Český Těšín 2055 Melzer Patrik TJ Slovan Havířov "D" 1997 ½
2010/2011 5 Slavoj Český Těšín 2055 Broda Michal Jäkl Karviná "C" 1864 ½
2010/2011 4 Slavoj Český Těšín 2055 Brezík Petr OS Rychvald "B" 1826 1
2010/2011 2 Slavoj Český Těšín 2055 Szmek Milan SK Slavia Orlová "D" 1881 1
2010/2011 11 SK Slavia Orlová "C" 2055 Rechtenberg Karel BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1904 1
2010/2011 10 SK Slavia Orlová "C" 2055 Zimniok Lubomír Inter Petrovice 2053 ½
2010/2011 9 SK Slavia Orlová "C" 2055 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "E" 1975 1
2010/2011 8 SK Slavia Orlová "C" 2055 Zimniok Zdeněk Jäkl Karviná "B" 1866 1
2010/2011 6 SK Slavia Orlová "C" 2055 Szotkowski Jakub TJ Slovan Havířov "B" 1941 1
2010/2011 5 SK Slavia Orlová "C" 2055 Kukuczka Milan TJ Vendryně 2025 1
2010/2011 4 SK Slavia Orlová "C" 2055 Remeš Radek TJ Sokol Fryčovice 1972 1
2010/2011 1 SK Slavia Orlová "C" 2055 Kantor Petr ŠO TJ Sokol Mosty u Jablunkova 2111 ½
2009/2010 7 SK Slavia Orlová 1966 Růžička Václav ŠK Sokol Klatovy 2082 ½
2009/2010 6 SK Slavia Orlová 1966 Frýda Lukáš TJ Desko Liberec 1877 1
2009/2010 5 SK Slavia Orlová 1966 Němcová Karolína SK OAZA Praha 1892 1
2009/2010 4 SK Slavia Orlová 1966 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice v Podkr. 1847 0
2009/2010 3 SK Slavia Orlová 1966 Miturová Magdaléna BŠŠ Frýdek-Místek 1982 ½
2009/2010 2 SK Slavia Orlová 1966 Kolomazníková Barbora SK Boršice 1947 ½
2009/2010 1 SK Slavia Orlová 1966 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1852 ½
2009/2010 7 SK Slavia Orlova 1966 Miturová Magdaléna BŠŠ Frýdek-Místek 1982 ½
2009/2010 6 SK Slavia Orlova 1966 Macháň Jan ŠŠ Panda Rychnov n/Kn. 1805 0
2009/2010 5 SK Slavia Orlova 1966 Langnerová Karolína TJ Slovan Havířov 1881 ½
2009/2010 4 SK Slavia Orlova 1966 Fusek Lukáš ŠK Staré Město 1796 1
2009/2010 3 SK Slavia Orlova 1966 Kolomazníková Barbora SK Boršice 1947 ½
2009/2010 2 SK Slavia Orlova 1966 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno 1852 ½
2009/2010 1 SK Slavia Orlova 1966 Novotný Richard Sokol Bedřichov 1782 1
2009/2010 11 TŽ Třinec D 1966 Baier Pavel SK Slavia Orlová B 2204 ½
2009/2010 10 TŽ Třinec D 1966 Bureš Martin Mittal Ostrava C 2129 1
2009/2010 9 TŽ Třinec D 1966 Káňa Pavel ŠK ASK Tatra Kopřivnice A 2080 ½
2009/2010 8 TŽ Třinec D 1966 Suchánek Miroslav MSA Dolní Benešov C 2028 0
2009/2010 7 TŽ Třinec D 1966 Premus Jan Slezan Opava B 2068 ½
2009/2010 6 TŽ Třinec D 1966 Vrátný Radim TJ Mariánské Hory A 2196 ½
2009/2010 4 TŽ Třinec D 1966 Řezníček Marcel Slavia Havířov 2035 ½
2009/2010 3 TŽ Třinec D 1966 Dobrovolský Ladislav ŠK Šenov A 2365 0
2009/2010 2 TŽ Třinec D 1966 Orzechowski Jacek MSA Dolní Benešov B 2286 ½
2009/2010 1 TŽ Třinec D 1966 Caletka Radomír KVS EKODIVIZE Opava 2287 0
2009/2010 11 TŽ Třinec C 1966 Miturová Magdaléna BŠŠ FM B 1982 ½
2009/2010 10 TŽ Třinec C 1966 Sekáč Martin Baník Havířov 2052 0
2009/2010 8 TŽ Třinec C 1966 Kopecký Roman T.J. Sokol Šumperk 1900 1
2009/2010 6 TŽ Třinec C 1966 Vacek Antonín TJ Mittal B 2089 ½
2009/2010 5 TŽ Třinec C 1966 Fuksík Jakub A64 PROCLIENT Grygov B 2158 1
2009/2010 3 TŽ Třinec C 1966 Kalivoda Jiří Sokol Dobrá 2138 1
2009/2010 2 TŽ Třinec C 1966 Židek Václav TJ VOKD Poruba 2048 0
2008/2009 11 TZ Trinec 1911 Lessy Tomáš SK Stare Mesto "B" 1359 1
2008/2009 10 TZ Trinec 1911 Dobeš Vojtěch SK Stare Mesto "A" 1848 1
2008/2009 9 TZ Trinec 1911 Sikora Lukáš SK Lokomotiva Brno "B" 1655 1
2008/2009 8 TZ Trinec 1911 Krejčí David SK Lokomotiva Brno "C" 1533 1
2008/2009 7 TZ Trinec 1911 Premus Jan ŠK TJ MSA Dolni Benesov 1955 0
2008/2009 6 TZ Trinec 1911 Jodl Daniel SK Rošáda Prostějov 1640 1
2008/2009 5 TZ Trinec 1911 Hájek Oskar TJ Tatran Postorna 1250 1
2008/2009 4 TZ Trinec 1911 Ryšavý Jan TJ Sokol Postoupky 1969 1
2008/2009 3 TZ Trinec 1911 Čáp Šimon SO TJ VOKD Poruba 1386 1
2008/2009 2 TZ Trinec 1911 Janska Petr SK Borsice "B" 1268 1
2008/2009 1 TZ Trinec 1911 Šimoník Adam TJ ŠK Veseli nad Moravou 1574 0
2008/2009 10 TŽ Třinec E 1911 Geffert Michal Baník Havířov B 1958 1
2008/2009 8 TŽ Třinec E 1911 Turoň Petr TJ Vendryně 2040 ½
2008/2009 7 TŽ Třinec E 1911 Kopecký Břetislav ŠK Inter Petrovice 2126 1
2008/2009 6 TŽ Třinec E 1911 Szotek Josef Jäkl Karviná B 1979 ½
2008/2009 5 TŽ Třinec E 1911 Čubok Milan Sokol Dobrá B 1914 0
2008/2009 4 TŽ Třinec E 1911 Polák Radim Viktoria Bohumín 1904 1
2008/2009 3 TŽ Třinec E 1911 Ovesný Radim Slavia Havířov 1996 ½
2008/2009 2 TŽ Třinec E 1911 Čujdík Jiří SK Stonava 2013 1
2008/2009 1 TŽ Třinec E 1911 Hričko Martin Slovan Havířov 1995 0
2007/2008 11 TŽ Třinec D 1844 Kotouček Jiří Slavia Havířov 1812 1
2007/2008 8 TŽ Třinec D 1844 Mareš Petr Baník Havířov C 1669 1
2007/2008 6 TŽ Třinec D 1844 Šuta Petr Viktarie Bohumín 1382 1
2007/2008 11 BSS Frydek-Mistek D 1844 Svoboda Karel SK Lokomotiva Brno B 2031 1
2007/2008 10 BSS Frydek-Mistek D 1844 Prášek Tomáš TJ Tatran Postorna 1468 ½
2007/2008 9 BSS Frydek-Mistek D 1844 Pfeffer Erik SK Borsice B 1717 ½
2007/2008 8 BSS Frydek-Mistek D 1844 Salvadori Marco TJ Sokol Postoupky B 1381 1
2007/2008 7 BSS Frydek-Mistek D 1844 Bílek Petr TJ SK Veseli nad Moravou 1838 1
2007/2008 6 BSS Frydek-Mistek D 1844 Lapčík Václav SK SSS Stare Mesto B 1486 1
2007/2008 5 BSS Frydek-Mistek D 1844 Premus Jan SK TJ MSA Dolni Benesov 1806 0
2007/2008 4 BSS Frydek-Mistek D 1844 Hričko Martin TJ Slovan Havirov 1968 ½
2007/2008 3 BSS Frydek-Mistek D 1844 Pavelek Tomáš BSS Frydek-Mistek C 1794 ½
2007/2008 2 BSS Frydek-Mistek D 1844 Jarolím Jan SO TJ VOKD Ostrava-Poruba 1528 0
2007/2008 1 BSS Frydek-Mistek D 1844 Ryšavý Jan TJ Sokol Postoupky A 1812 0
2007/2008 11 TŽ Třinec"E" 1844 Turek Miroslav TJ Sokol Skalice"A" 1821 1
2007/2008 10 TŽ Třinec"E" 1844 Bok Zdeněk TJ Sokol Dobrá"C" 1458 1
2007/2008 9 TŽ Třinec"E" 1844 Sedláček Jiří BŠŠ Frýdek-Místek"D" 1774 1
2007/2008 8 TŽ Třinec"E" 1844 Kvíčala Miroslav Mosty u Jablunkova 2030 0
2007/2008 7 TŽ Třinec"E" 1844 Chwastek Otto ŠK Bystřice n.Olší 1952 1
2007/2008 5 TŽ Třinec"E" 1844 Čubok Miroslav TJ Comfort Dobratice 1658 0
2007/2008 4 TŽ Třinec"E" 1844 Kozubek Jaroslav Sokol Brušperk 1602 1
2007/2008 3 TŽ Třinec"E" 1844 Pavelek Tomáš BŠŠ Frýdek-Místek"E" 1794 1
2007/2008 2 TŽ Třinec"E" 1844 Macíček Jan ŠS Frýdek-Místek 2111 0
2006/2007 11 BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 1712 Dvořák Martin TJ Sokol Postoupky 1971 ½
2006/2007 10 BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 1712 Staňa Marek SŠŠ Staré Město B 1791 ½
2006/2007 9 BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 1712 Přibyl Radek BVK Duras Brno 1285 1
2006/2007 8 BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 1712 Kratochvíl Jiří Tatran Poštorná 1878 0
2006/2007 7 BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 1712 Suchánek Miroslav MSA Dolní Benešov 1798 0
2006/2007 6 BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 1712 Rabatin Jakub BŠŠ DDM Frýdek-Místek C 1976 1
2006/2007 5 BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 1712 Trapl Dalibor VOKD Poruba 1824 1
2006/2007 4 BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 1712 Olšarová Karolína SK Slavia Orlová 2024 0
2006/2007 3 BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 1712 Kroupa Zdeněk Slavia Kroměříž 1445 1
2006/2007 2 BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 1712 Čuprová Iva ŠK ZŠ Brankovice 1845 0
2006/2007 1 BŠŠ DDM Frýdek-Místek D 1712 Pfeffer Erik SK Boršice B 1902 0
2005/2006 11 Slavoj Český Těšín 1541 Zygma Jiří Slovan Havířov A 1727 ½
2005/2006 10 Slavoj Český Těšín 1541 Badura Jindřich ŠK Inter Petrovice B 1794 0
2005/2006 9 Slavoj Český Těšín 1541 Novotný Vilém Slavia Havířov B 1738 0
2005/2006 7 Slavoj Český Těšín 1541 Dušek Libor Baník Havířov E 1867 ½
2005/2006 6 Slavoj Český Těšín 1541 Jabůrek Rostislav OS Rychvald B 1752 ½
2005/2006 5 Slavoj Český Těšín 1541 Pisz Břetislav SK Stonava B 1829 0
2005/2006 4 Slavoj Český Těšín 1541 Smaza Vilém Sokol Těrlicko 1677 1
2005/2006 3 Slavoj Český Těšín 1541 Wowerka Pavel Sokol Chotěbuz 1824 ½
2005/2006 2 Slavoj Český Těšín 1541 Szmek Milan Viktoria Bohumín B 1733 0
2005/2006 1 Slavoj Český Těšín 1541 Zwardoň Vojtěch Jakl Karviná C 1868 0
2004/2005 7 Č.Těšín B Hansel Jaromír Rychvald D 1603 1
2004/2005 6 Č.Těšín B Jakl Karviná E 1
2004/2005 5 Č.Těšín B Folwarczný Václav Slavia Havířov C 1827 ½
2004/2005 4 Č.Těšín B Stoklas Roman Petrovice B 1673 0
2004/2005 3 Č.Těšín B Valenčík Jozef Slovan Havířov B 1
2004/2005 1 Č.Těšín B Szymon Jakub Slavia Orlová E 0
2004/2005 11 Slavoj Český Těšín Baník Havířov E 1
2004/2005 9 Slavoj Český Těšín Strejček Stanislav Vikt.Bohumín B 1618 1
2004/2005 8 Slavoj Český Těšín Hansel Jaromír OS Rychvald C 1645 0
2004/2005 7 Slavoj Český Těšín Bogacz Hynek OS Rychvald B 1796 0