Hráč Soural Jan

Soural Jan

User Pic
Jméno: Soural Jan
Oddíl: TJ Pankrác
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2193
Elo mezinárodní: 2206
ID: 1987
FIDE ID: 311928
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 TJ Pankrac 2200 2201 Turner Jan TJ Sakal Kozolupy 2334 2308 ½
2018/2019 7 TJ Pankrac 2200 2201 Kučera Petr SK Zikuda Turnov B 2188 2196 ½
2018/2019 5 TJ Pankrac 2210 2201 Worek Joanna 2222 SK Polabiny 2308 2294 0
2018/2019 4 TJ Pankrac 2199 2165 Lechtýnský Jiří QCC Ceske Budejovice 2347 2343 ½
2018/2019 3 TJ Pankrac 2178 2165 Burdalev Kirill SK Dopravni podnik Praha 2359 2353 ½
2018/2019 2 TJ Pankrac 2178 2165 Jelínek Michal SK OAZA Praha 2073 2102 1
2018/2019 12 TJ Pankrác D 2206 2193 Srba Milan Sokol Praha Vršovice B 2153 2139 ½
2018/2019 10 TJ Pankrác D 2206 2193 Formánek Martin TJ Kobylisy B 2222 2215 ½
2018/2019 8 TJ Pankrác D 2206 2193 Hollan Martin SK OAZA Praha B 2413 2418 0
2018/2019 7 TJ Pankrác D 2206 2193 Štross František DDM Praha 6 A 2260 2294 0
2018/2019 4 TJ Pankrác D 2206 2193 Bauma Jiří Dukla B 2183 2195 ½
2018/2019 3 TJ Pankrác D 2206 2193 Haase Pavel ŠK Loko Praha A 2128 2133 1
2018/2019 1 TJ Pankrác D 2206 2193 Doležal Radoslav TJ Pankrác C 2370 2371 ½
2018/2019 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2200 2201 Horák Michal CHESS Most 2310 2313 ½
2018/2019 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2210 2201 Burdalev Kirill TJ Tatran Podbořany 2349 2348 0
2018/2019 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2210 2201 Hinks-Edwards Thomas R J TJ Kobylisy 2363 2368 ½
2018/2019 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2199 2165 Babička Michal SK Děčín 2046 2037 1
2018/2019 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2199 2165 Přibyl Josef ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2245 2228 ½
2018/2019 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2178 2165 Kůsa Jakub Karlovarský šachklub Tietz "B" 1995 2081 ½
2018/2019 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2178 2165 Hagarová Zuzana Karlovarský šachklub Tietz "A" 2301 0 1
2018/2019 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2166 2165 Toman Ondřej TJ Sokol Údlice 2242 2229 1
2017/2018 11 TJ Pankrác D 2206 2193 Šindler Michal ŠK Loko Praha A 2160 2170 ½
2017/2018 10 TJ Pankrác D 2206 2193 Špaček Petr ŠK Mahrla Praha A 2352 2338 1
2017/2018 9 TJ Pankrác D 2206 2193 Srba Milan Sokol Praha Vršovice B 2153 2139 0
2017/2018 8 TJ Pankrác D 2206 2193 Hinks-Edwards Thomas R J TJ Kobylisy B 2351 2349 1
2017/2018 7 TJ Pankrác D 2206 2193 Netušil Miloslav ŠK Sokol Vyšehrad C 2170 2198 ½
2017/2018 4 TJ Pankrác D 2206 2193 Pařízek Vojtěch TJ Kobylisy C 2190 2190 0
2017/2018 3 TJ Pankrác D 2206 2193 Štross František DDM Praha 6 A 2260 2294 ½
2017/2018 1 TJ Pankrác D 2206 2193 Plešek Jiří TJ Pankrác C 2097 2111 ½
2017/2018 11 TJ Pankrac B 2187 2215 Moravec Michal Sokol Kolin 2216 2225 ½
2017/2018 10 TJ Pankrac B 2193 2215 Kuba Jindřich Unichess Vyletna 2306 2301 ½
2017/2018 7 TJ Pankrac B 2227 2215 Novotný Michal Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 2294 2276 0
2017/2018 4 TJ Pankrac B 2193 2215 Stinka Jakub SACHklub Pisek 2137 2050 1
2017/2018 2 TJ Pankrac B 2193 2215 Zeman Matyáš Sokol Tabor 2240 2207 ½
2017/2018 1 TJ Pankrac B 2177 2179 Neckář Lubomír Eurovia Praha 2309 2305 ½
2017/2018 11 TJ Pankrac 2187 2215 Vrbata Zbyněk Bartos Unichess 2346 2311 ½
2017/2018 10 TJ Pankrac 2193 2215 Buločkin Martin 2222 SK Polabiny B 2099 2120 ½
2017/2018 9 TJ Pankrac 2193 2215 Novotný Michal QCC Ceske Budejovice 2311 2276 0
2017/2018 8 TJ Pankrac 2192 2215 Gregor Jiří TJ Neratovice B 2250 2224 ½
2017/2018 7 TJ Pankrac 2192 2215 Döring Robert TJ Bohemians Praha 2161 2134 ½
2017/2018 6 TJ Pankrac 2227 2215 Plischki Sebastian SK Dopravni podnik Praha 2395 0 0
2017/2018 5 TJ Pankrac 2227 2215 Kolář Pavel SK JOLY Lysa nad Labem C 2169 2168 ½
2017/2018 4 TJ Pankrac 2193 2215 Šuráň Jan SK Sokol Vysehrad 2419 2414 0
2017/2018 3 TJ Pankrac 2193 2215 Výprachtický David SK OAZA Praha 2282 2259 ½
2017/2018 2 TJ Pankrac 2193 2215 Hinks-Edwards Thomas R J TJ Neratovice A 2370 2390 ½
2017/2018 1 TJ Pankrac 2177 2179 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Kralove 2316 2335 ½
2016/2017 11 TJ Pankrác D 2164 2167 Čech Pavel ŠK Mahrla Praha A 2383 2368 0
2016/2017 10 TJ Pankrác D 2164 2167 Formánek Martin Sokol Kobylisy B 2154 2155 0
2016/2017 9 TJ Pankrác D 2164 2167 Hrdina Robin Sokol Kobylisy C 2160 2106 ½
2016/2017 8 TJ Pankrác D 2164 2167 Štolc Martin ŠK Viktoria Žižkov A 2047 2043 1
2016/2017 7 TJ Pankrác D 2164 2167 Procházka Dalibor ŠO Praga Praha A 2195 2194 ½
2016/2017 6 TJ Pankrác D 2164 2167 Bauma Jiří ŠO TJ Dukla Praha B 2281 2269 ½
2016/2017 5 TJ Pankrác D 2164 2167 Rut Vojtěch Unichess C 2128 2111 0
2016/2017 4 TJ Pankrác D 2164 2167 Vaculík Martin GROP B 2290 2277 ½
2016/2017 3 TJ Pankrác D 2164 2167 Šindler Michal ŠK Loko Praha A 2196 2175 ½
2016/2017 2 TJ Pankrác D 2164 2167 Rubal Adam DDM Praha 6 A 2310 2295 ½
2016/2017 1 TJ Pankrác D 2164 2167 Doležal Radoslav TJ Pankrác C 2400 2414 ½
2016/2017 11 TJ Pankrac 2164 2167 Borkovec Milan QCC Ceske Budejovice 2226 2199 0
2016/2017 10 TJ Pankrac 2164 2167 Klaus Jan GROP Praha 1996 2008 1
2016/2017 9 TJ Pankrac 2164 2167 Havelka Jan TJ Neratovice 2167 2117 ½
2016/2017 7 TJ Pankrac 2164 2167 Česal Jaroslav SK Sokol Vysehrad 2200 2214 1
2016/2017 6 TJ Pankrac 2164 2167 Rodshtein Tereza SK ZIKUDA Turnov 2263 2270 ½
2016/2017 5 TJ Pankrac 2164 2167 Kukel Imre Bohemians Texbase.cz Praha 2240 2277 ½
2016/2017 3 TJ Pankrac 2164 2167 Forman Štěpán SK AD Jicin B 2292 2302 1
2016/2017 2 TJ Pankrac 2164 2167 Ptáček Tomáš TJ Slavia Hradec Kralove 2077 2023 1
2016/2017 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2164 2167 Horák Michal CHESS MOST 2330 2293 ½
2016/2017 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2164 2167 Richterová Nataša TJ Jiskra Hořice 2187 2104 1
2016/2017 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2164 2167 Braun Marek Desko Liberec 2195 2215 1
2016/2017 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2164 2167 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2242 2262 ½
2016/2017 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2164 2167 Maník Mikuláš SK Děčín 2422 2433 ½
2016/2017 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2164 2167 Čech Pavel ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2383 2368 0
2016/2017 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2164 2167 Rubeš Jan ŠK Teplice 2231 2249 0
2016/2017 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2164 2167 Fiala Jaroslav ŠK AD Jičín "D" 2207 2191 ½
2015/2016 11 TJ Pankrác D 2166 2167 Fusek Lukáš SK OAZA Praha D 1994 2038 ½
2015/2016 10 TJ Pankrác D 2166 2167 Matras Ondřej Sokol Praha Vršovice B 2262 2217 ½
2015/2016 9 TJ Pankrác D 2166 2167 Řehák Pavel Kbelská šachová reprezentace 2172 2131 1
2015/2016 8 TJ Pankrác D 2166 2167 Veselský Michal USK Praha A 2061 2083 1
2015/2016 7 TJ Pankrác D 2166 2167 Kostelecký Daniel Sokol Praha-Kobylisy D 1804 1871 1
2015/2016 6 TJ Pankrác D 2166 2167 Hollan Petr SK OAZA Praha C 2290 2170 1
2015/2016 5 TJ Pankrác D 2166 2167 Jaščenko Olga Unichess D 2154 2154 ½
2015/2016 4 TJ Pankrác D 2166 2167 Holub Jan ŠK Loko Praha B 2083 2086 1
2015/2016 3 TJ Pankrác D 2166 2167 Jandečka Tomáš Viktoria Žižkov B 2182 2184 1
2015/2016 2 TJ Pankrác D 2166 2167 Vašek Daniel TJ Bohemians Praha D 2005 2003 0
2015/2016 1 TJ Pankrác D 2166 2167 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad F 2156 2166 ½
2015/2016 11 TJ Praha-Pankrác 2164 2167 Tázlar Petr AD Jičín 2218 2209 0
2015/2016 7 TJ Praha-Pankrác 2164 2167 Hollan Martin GROP Praha 2214 2171 ½
2015/2016 5 TJ Praha-Pankrác 2164 2167 Boleslav Petr 1. Novoborský ŠK B 2042 2015 ½
2015/2016 3 TJ Praha-Pankrác 2164 2167 Blažek Jiří QCC České Budějovice 2182 2183 0
2015/2016 2 TJ Praha-Pankrác 2164 2167 Tuma Jakub ŠK Sokol Vyšehrad 2296 2304 0
2015/2016 1 TJ Praha-Pankrác 2164 2167 Čižinský Petr 2222 ŠK Polabiny 2190 2225 0
2015/2016 10 TJ Pankrác B 2164 2167 Tričkov Vasil Bohemians Texbase.cz Praha 2328 2346 ½
2015/2016 7 TJ Pankrác B 2164 2167 Pták Pavel ŠACHklub Písek 2123 2118 ½
2015/2016 5 TJ Pankrác B 2164 2167 Chmiel Pavel Sokol Kolín 2217 2209 ½
2015/2016 4 TJ Pankrác B 2164 2167 Přibyl Josef ŠK Dopravní podnik Praha B 2269 2238 ½
2015/2016 3 TJ Pankrác B 2164 2167 Ilandzis Spyridon Sokol Tábor 2217 0
2015/2016 1 TJ Pankrác B 2164 2167 Tůma Jan TJ Sparta Kutná Hora 2053 1999 1
2014/2015 11 TJ Pankrác B 2143 2160 Popper Tomáš Unichess ČSOB D 1998 1954 ½
2014/2015 10 TJ Pankrác B 2143 2160 Bartoš Jan Unichess ČSOB C 2194 2165 ½
2014/2015 9 TJ Pankrác B 2143 2160 Adámek Zdeněk Holdia DP Praha C 2236 2237 0
2014/2015 8 TJ Pankrác B 2143 2160 Burdík Lubomír Viktoria Žižkov A 2140 2160 ½
2014/2015 7 TJ Pankrác B 2143 2160 Pekárek Aleš Bohemians Praha C 2332 2265 0
2014/2015 6 TJ Pankrác B 2143 2160 Jurásek Miroslav GROP B 2284 2257 0
2014/2015 5 TJ Pankrác B 2143 2160 Rut Vojtěch ŠK Sokol Vyšehrad C 2083 2119 1
2014/2015 4 TJ Pankrác B 2143 2160 Větrovský Michal SK Loko Praha A 2236 2235 1
2014/2015 3 TJ Pankrác B 2143 2160 Paulovič Tomáš TJ Praga Praha A 2137 2076 1
2014/2015 2 TJ Pankrác B 2143 2160 Křivánek Vladimír DDM Praha 6 A 2135 2145 ½
2014/2015 1 TJ Pankrác B 2143 2160 Lhotský Michal TJ Pankrác C 2112 2118 ½
2014/2015 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2143 2160 Mikeš Jan ŠK Spartak Ústí nad Labem 2066 2115 ½
2014/2015 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2143 2160 Gregor Jiří NERATOVICE 2200 2252 1
2014/2015 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2143 2160 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2271 2283 1
2014/2015 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2143 2160 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2250 2261 1
2014/2015 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2143 2160 Čech Pavel ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2410 2413 1
2014/2015 5 ŠK Slavoj Litoměřice 2143 2160 Juřek Josef Šachklub AD Jičín "C" 2301 2261 0
2014/2015 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2143 2160 Řehořek Martin Sokol Mladá Boleslav 2293 2294 0
2014/2015 2 ŠK Slavoj Litoměřice 2143 2160 Kameník Martin CHESS MOST "B" 2022 2025 1
2014/2015 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2143 2160 Rubeš Jan ŠK Teplice 2206 2240 1
2014/2015 11 TJ Praha-Pankrác 2143 2160 Petr Jan TJ Bohemians Praha 2099 2183 ½
2014/2015 10 TJ Praha-Pankrác 2143 2160 Forman Štěpán ŠK AD Jičín 2272 2260 ½
2014/2015 9 TJ Praha-Pankrác 2143 2160 Vojta Pavel TJ Spartak Vlašim 2203 2202 ½
2014/2015 8 TJ Praha-Pankrác 2143 2160 Šafařík Jakub TJ Slavia Hradec Králové 2104 2095 0
2014/2015 7 TJ Praha-Pankrác 2143 2160 Vykouk Jan Karlovarský šachklub Tietz 2238 2197 1
2014/2015 6 TJ Praha-Pankrác 2143 2160 Šplíchal Petr Unichess B 1990 2009 0
2014/2015 5 TJ Praha-Pankrác 2143 2160 Filipi Štěpán ŠK Sokol Vyšehrad 2122 2122 1
2014/2015 4 TJ Praha-Pankrác 2143 2160 Bostl František QCC České Budějovice 2205 2193 0
2013/2014 11 TJ Pankrác C 2178 2177 Šmejc Jiří DDM Praha 6 A 2002 1982 1
2013/2014 10 TJ Pankrác C 2178 2177 Herejk Petr Bohemians Praha C 2220 2212 ½
2013/2014 9 TJ Pankrác C 2178 2177 Adámek Zdeněk Holdia DP Praha C 2227 2230 ½
2013/2014 8 TJ Pankrác C 2178 2177 Šmíd Miroslav Bohemians Praha D 2131 2122 0
2013/2014 6 TJ Pankrác C 2178 2177 Pilař Miloslav SK Loko Praha A 2254 2252 1
2013/2014 5 TJ Pankrác C 2178 2177 Šeleljo Daniel Sokol Praha-Vršovice B 2196 2207 1
2013/2014 4 TJ Pankrác C 2178 2177 Jandečka Tomáš ŠK Viktoria Žižkov A 2175 2185 ½
2013/2014 3 TJ Pankrác C 2178 2177 Londýn Radek ŠK PORG A 2341 2349 0
2013/2014 2 TJ Pankrác C 2178 2177 Routner Jakub Sokol Praha-Kobylisy B 2145 2143 1
2013/2014 11 Sokol Struhařov A 2178 2177 Baláček Tadeáš JOLY Lysá nad Labem D 2205 2197 ½
2013/2014 5 Sokol Struhařov A 2178 2177 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem E 2017 2012 1
2013/2014 2 Sokol Struhařov A 2178 2177 Picek Miroslav Sokol na Mělníce A 1962 1937 1
2013/2014 10 ŠK Slavoj Litoměřice 2178 2177 Voříšek Jaroslav TJ BOHEMIANS PRAHA "B" 2257 2252 ½
2013/2014 9 ŠK Slavoj Litoměřice 2178 2177 Klement Lukáš ŠK Teplice 2223 2223 ½
2013/2014 8 ŠK Slavoj Litoměřice 2178 2177 Braun Marek Desko Liberec 2229 2227 ½
2013/2014 7 ŠK Slavoj Litoměřice 2178 2177 Šlampa Jan TJ SOKOL LITVÍNOV - LOM 2097 2126 1
2013/2014 6 ŠK Slavoj Litoměřice 2178 2177 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2265 2284 ½
2013/2014 4 ŠK Slavoj Litoměřice 2178 2177 Kučera Petr 1. Novoborský ŠK "C" 2337 2340 1
2013/2014 3 ŠK Slavoj Litoměřice 2178 2177 Balín Jan ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2309 2319 0
2013/2014 1 ŠK Slavoj Litoměřice 2178 2177 Sejkora Vlastimil SK Děčín 2234 2220 0
2012/2013 11 TJ Sokol Struhařov 2209 2213 Jirovský Pavel Sokol Kolín A 2331 2321 0
2012/2013 10 TJ Sokol Struhařov 2209 2213 Kaplan Daniel TJ Bohemia Poděbrady 2066 2074 ½
2012/2013 9 TJ Sokol Struhařov 2209 2213 Pinc Miroslav SK Pyrit Příbram 2239 2239 1
2012/2013 8 TJ Sokol Struhařov 2209 2213 Stárek Stanislav Klub šachistů Říčany 1925 B 2013 1921 ½
2012/2013 7 TJ Sokol Struhařov 2209 2213 Seifert Milan DDM Sokol Nymburk 2126 2145 1
2012/2013 6 TJ Sokol Struhařov 2209 2213 Žák Zbyněk Sokol Kolín B 2078 2055 ½
2012/2013 5 TJ Sokol Struhařov 2209 2213 Crha Ondřej Šachklub města Dobrovice 2123 2130 ½
2012/2013 4 TJ Sokol Struhařov 2209 2213 Mudra Pavel Sokol Bakov nad Jizerou 2222 2255 1
2012/2013 3 TJ Sokol Struhařov 2209 2213 Štursa Jan Caissa Úholičky 2135 2134 1
2012/2013 2 TJ Sokol Struhařov 2209 2213 Haman Jakub Šachový klub Rakovník 2129 2143 1
2012/2013 1 TJ Sokol Struhařov 2209 2213 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Černými lesy 2207 2197 0
2011/2012 11 Sokol Struhařov A 2213 2228 Macků Emil Spartak Vlašim B 1995 1948 1
2011/2012 10 Sokol Struhařov A 2213 2228 Eisner Michal Sokol Pečky A 2083 2067 1
2011/2012 9 Sokol Struhařov A 2213 2228 Postupa Pavel JOLY Lysá n.L. D 2039 2076 ½
2011/2012 8 Sokol Struhařov A 2213 2228 Skácel Jan Klub šachistů Říčany 1925 D 2080 2127 1
2011/2012 7 Sokol Struhařov A 2213 2228 Trmal Jaroslav SK Pyrit Příbram B 2184 2192 ½
2011/2012 6 Sokol Struhařov A 2213 2228 Macek Kamil Sokol Kolín C 2006 1981 ½
2011/2012 5 Sokol Struhařov A 2213 2228 Vávra Jan JAWA Brodce A 2066 2061 1
2011/2012 4 Sokol Struhařov A 2213 2228 Vrabec Miloš ŠK Kostelec nad Č.l. B 2175 2159 ½
2011/2012 3 Sokol Struhařov A 2213 2228 Pospěch Roman Klub šachistů Říčany 1925 C 1982 1997 0
2011/2012 2 Sokol Struhařov A 2213 2228 Koudelka Ivan Sokol Český Brod A 2012 2008 ½
2011/2012 1 Sokol Struhařov A 2213 2228 Groh Jiří Sokol Sendražice A 2117 2116 1
2010/2011 6 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2223 Vágner Tomáš DDM Most"A" 2271 0
2010/2011 2 TJ Slavoj Litoměřice"A" 2223 Horák Jiří Slovan Jirkov"A" 2251 1
2010/2011 4 TJ Pankrác 2223 Vichnar David ŠK Sokol Vyšehrad 2223 0
2009/2010 11 TJ Sj.Litoměřice"A" 2217 Paganik Pavel TJ Sokol Údlice 2294 0
2009/2010 10 TJ Sj.Litoměřice"A" 2217 Janda Zdeněk Ulimex Svádov-Olšinky"A" 2161 1
2009/2010 9 TJ Sj.Litoměřice"A" 2217 Friml Antonín ŠK Teplice"B" 2145 ½
2009/2010 8 TJ Sj.Litoměřice"A" 2217 Nudčenko Karel ŠK Union Louny"A" 2100 ½
2009/2010 7 TJ Sj.Litoměřice"A" 2217 Soukal Vladimír TJ Chlumec"A" 2012 1
2009/2010 6 TJ Sj.Litoměřice"A" 2217 Bayer Radek ŠK Teplice"C" 2085 1
2009/2010 4 TJ Sj.Litoměřice"A" 2217 Balín Jan ŠO TJ Tatran Podbořany"A" 2328 0
2009/2010 3 TJ Sj.Litoměřice"A" 2217 Vágner Tomáš TJ Lokomotiva Most 2305 0
2009/2010 2 TJ Sj.Litoměřice"A" 2217 Hozda David ŠK Most"A" 2039 1
2009/2010 1 TJ Sj.Litoměřice"A" 2217 Nechyba Ilja ŠK Střelnice Kadaň 2005 1
2008/2009 10 Sokol Struhařov 2201 Tričkov Vasil Sokol Hostivice A 2346 0
2008/2009 8 Sokol Struhařov 2201 Fojtů Jan Biomedica Říčany C 2115 1
2008/2009 7 Sokol Struhařov 2201 Vavřinec Tomáš Biomedica Říčany D 2047 ½
2008/2009 6 Sokol Struhařov 2201 Mejzlík Ondřej TRW autoel. Vlašim 2248 ½
2008/2009 5 Sokol Struhařov 2201 Vanka Miloslav Caissa Úholičky 2179 ½
2008/2009 4 Sokol Struhařov 2201 Kozlovský Libor Rakovník 1994 ½
2008/2009 3 Sokol Struhařov 2201 Voráček Zdeněk Biomedica Říčany B 2084 1
2008/2009 2 Sokol Struhařov 2201 Vyhlídal Josef JAWA Brodce A 2104 ½
2008/2009 1 Sokol Struhařov 2201 Štursa Jan ŠK Kralupy 2160 1
2007/2008 11 Sokol Struhařov 2234 Palas Aleš MONTAKO Kralupy n.V. B 2055 ½
2007/2008 10 Sokol Struhařov 2234 Vanka Miloslav Caissa Úholičky 2183 0
2007/2008 9 Sokol Struhařov 2234 Lizner Jaroslav Biomedica Říčany B 2048 1
2007/2008 8 Sokol Struhařov 2234 Vyhlídal Josef JAWA Brodce 1
2007/2008 7 Sokol Struhařov 2234 Šindelář Pavel Biomedica Říčany C 2045 1
2007/2008 6 Sokol Struhařov 2234 Satranský Jaroslav ŠK Kladno A 2186 1
2007/2008 5 Sokol Struhařov 2234 Štursa Jan MONTAKO Kralupy n.V. A 2154 1
2007/2008 4 Sokol Struhařov 2234 Trmal Jaroslav Alva Příbram B 2245 ½
2007/2008 3 Sokol Struhařov 2234 Rujder Tibor Spartak Žebrák 2047 1
2007/2008 2 Sokol Struhařov 2234 Vojta Tomáš TRW autoelektronika Vlašim 2317 0
2007/2008 1 Sokol Struhařov 2234 Krafka Jan ŠK Kladno B 1880 1
2006/2007 11 TJ Pankrác B 2186 Blaháček Evžen Desko Liberec 2075 0
2006/2007 10 TJ Pankrác B 2186 Záhorbenský Jaroslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2160 ½
2006/2007 9 TJ Pankrác B 2186 Kaplan Daniel Sokol Kolín 2072 ½
2006/2007 7 TJ Pankrác B 2186 Bujnoch Radek 2222 ŠK Polabiny B 2250 0
2006/2007 6 TJ Pankrác B 2186 Ringel Zbyněk Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2236 0
2006/2007 4 TJ Pankrác B 2186 Pták Pavel Biomedica Říčany 2153 ½
2006/2007 3 TJ Pankrác B 2186 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Králové B 2203 1
2006/2007 2 TJ Pankrác B 2186 Tejkal Lubomír TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2144 0
2006/2007 1 TJ Pankrác B 2186 Knížek Jan JOLY Lysá nad Labem 2182 1
2005/2006 11 Sokol Struhařov 2147 Vonderka Lukáš Spartak Vlašim B 1728 1
2005/2006 10 Sokol Struhařov 2147 Šindelář Pavel Biomedica Říčany E 1981 ½
2005/2006 9 Sokol Struhařov 2147 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany 2015 1
2005/2006 8 Sokol Struhařov 2147 Koudelka Ivan Sokol Český Brod A 1970 ½
2005/2006 7 Sokol Struhařov 2147 Skácel Jan Sokol Benešov B 2098 ½
2005/2006 6 Sokol Struhařov 2147 Michálek František Sokol Pečky A 2164 ½
2005/2006 5 Sokol Struhařov 2147 Vrabec Miloš Kostelec n.Č.l. B 2164 ½
2005/2006 4 Sokol Struhařov 2147 Adamík František Biomedica Říčany D 1859 1
2005/2006 3 Sokol Struhařov 2147 Holub Milan Jawa Brodce B 2066 0
2005/2006 2 Sokol Struhařov 2147 Procházka Petr Sokol Neveklov 2023 1
2005/2006 1 Sokol Struhařov 2147 Innemann František Sokol Postupice 1946 1
2004/2005 11 Sokol Struhařov 2162 Souček Milan Sokol Kolín D ½
2004/2005 10 Sokol Struhařov 2162 Doležal Karel BOHEMIA PoděbradyB 1992 0
2004/2005 9 Sokol Struhařov 2162 Vlach Josef BIOMEDICA Říčany C 1790 1
2004/2005 8 Sokol Struhařov 2162 Vrabec Miloš Kostelec n.Č.l.B 2146 0
2004/2005 7 Sokol Struhařov 2162 Oulovský Pavel BIOMEDICA Říčany D 2158 1
2004/2005 6 Sokol Struhařov 2162 Kopecký Tomáš Stad.Kutná Hora B 1972 1
2004/2005 4 Sokol Struhařov 2162 Eisner Michal Sokol Pečky B 1992 1
2004/2005 3 Sokol Struhařov 2162 Drašner František Sokol Sendražice B 1919 0
2004/2005 2 Sokol Struhařov 2162 Listopad Martin Kavalier Sázava A 1902 1
2004/2005 1 Sokol Struhařov 2162 Hrubant Ivan BIOMEDICA Říčany E 2113 1
2003/2004 8 TJ Pankrác 2162 Onderek David ŠO+DDM Chrudim 2117 ½
2003/2004 5 TJ Pankrác 2162 Černý Martin TJ Slávie Turnov 2212 0
2003/2004 2 TJ Pankrác 2162 Kaplan Tomáš Sokol Kolín B 2051 ½