Hráč Říha Jaroslav

Říha Jaroslav

User Pic
Jméno: Říha Jaroslav
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1994
Elo mezinárodní: 2005
ID: 816
FIDE ID: 311405
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 Č Klub šachistů Říčany 1925 D 2010 1994 Buriánek Tomáš Sokol Mladá Boleslav B 1838 1856 ½
2018/2019 1 Č KŠ Říčany 1925 E 2010 1994 Lochman Václav Šachklub města Dobrovice B 1996 1991 ½
2017/2018 9 Č Klub šachistů Říčany 1925 G 2010 2027 Fialka Miroslav JAWA Brodce B 2010 2029 ½
2017/2018 8 B Klub šachistů Říčany 1925 G 2020 2027 Bezwald Petr Šachový klub Příbram Baník C 0 1663 1
2017/2018 7 Č Klub šachistů Říčany 1925 G 2020 2027 Grečný Karol TJ Sokol Struhařov A 1886 1900 ½
2017/2018 6 B Klub šachistů Říčany 1925 G 2038 2027 Daneš Filip TJ Kavalier Sázava A 0 1927 ½
2017/2018 4 Č Klub šachistů Říčany 1925 G 2010 2027 Doležel Radovan ŠK KDJS Sedlčany B 2068 2070 0
2017/2018 3 B Klub šachistů Říčany 1925 G 2010 2027 Saxl Jiří Šachový klub Příbram Baník B 1759 1790 1
2017/2018 2 Č Klub šachistů Říčany 1925 G 2010 2027 Remeš Šimon KŠ Stříbrná Skalice A 1644 1568 1
2017/2018 1 B Klub šachistů Říčany 1925 G 2035 2024 Már Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 F 1753 1714 1
2017/2018 11 B KŠ Říčany 1925 D 2016 2027 Šavrda Jan Caissa Roztoky B 1788 1791 ½
2017/2018 10 Č KŠ Říčany 1925 D 2010 2027 Stolz Lubor ŠK Zdice A 1863 1879 1
2017/2018 9 B KŠ Říčany 1925 D 2020 2027 Dbalý Václav TJ Hostivice A 1787 1783 1
2017/2018 8 Č KŠ Říčany 1925 D 2020 2027 Woitsch Marek ŠK Medvědi Zvole A 1878 1840 0
2017/2018 7 B KŠ Říčany 1925 D 2038 2027 Plicka Petr ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1744 1811 0
2017/2018 6 Č KŠ Říčany 1925 D 2038 2027 Holub Milan JAWA Brodce A 1986 1954 ½
2017/2018 5 B KŠ Říčany 1925 D 2010 2027 Pšenička Oldřich TJ AERO Odolena Voda A 1877 1867 1
2017/2018 4 Č KŠ Říčany 1925 D 2010 2027 Kolařík Leoš ŠK Řevnice A 1760 1798 1
2017/2018 3 B KŠ Říčany 1925 D 2010 2027 Švadlenka Jaroslav Český Lev Kolešovice B 1933 1918 ½
2017/2018 2 Č KŠ Říčany 1925 D 2010 2027 Hlaváček Ondřej ŠK KDJS Sedlčany A 1800 1800 ½
2017/2018 1 Č KŠ Říčany 1925 D 2035 2024 Žáček Petr SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 1889 1909 1
2016/2017 10 B Klub šachistů Říčany 1925 C 2077 2070 Levinský Ladislav DDM Sokol Nymburk B 1544 1609 1
2016/2017 9 Č Klub šachistů Říčany 1925 C 2077 2070 Pech Hynek Sokol Kolín B 1796 1745 1
2016/2017 8 B Klub šachistů Říčany 1925 C 2077 2070 Teska Jan Sparta Kutná Hora B 1460 1
2016/2017 7 Č Klub šachistů Říčany 1925 C 2077 2070 Gabriel Patrik TJ AŠ Mladá Boleslav A 1768 1759 ½
2016/2017 6 B Klub šachistů Říčany 1925 C 2077 2070 Novotný Petr Šachklub města Dobrovice B 1704 1744 1
2016/2017 5 Č Klub šachistů Říčany 1925 C 2077 2070 Němeček Pavel Bohemia Poděbrady A 1775 1795 ½
2016/2017 2 B Klub šachistů Říčany 1925 C 2077 2070 Chybný Zdeněk ŠK Český Brod A 1778 1808 ½
2016/2017 1 B Klub šachistů Říčany 1925 C 2077 2070 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1785 1790 1
2015/2016 11 B Klub šachistů Říčany 1925 B 2077 2070 Novotný Petr Šachklub města Dobrovice 1704 1744 ½
2015/2016 10 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2077 2070 Jíša Luboš ŠK Kostelec nad Černými lesy 1694 1621 1
2015/2016 9 B Klub šachistů Říčany 1925 B 2077 2070 Vlková Anežka Spartak Vlašim B 1635 1800 1
2015/2016 8 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2077 2070 JOLY Lysá nad Labem E 1
2015/2016 7 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2077 2070 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice 1736 1829 1
2015/2016 6 B Klub šachistů Říčany 1925 B 2077 2070 Novák Ivan Sokol Mladá Boleslav B 1840 1812 1
2015/2016 5 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2077 2070 Framberk Jan Caissa Úholičky 2004 2045 0
2015/2016 3 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2077 2070 Pelikán Tomáš Šachový klub Příbram Baník 1878 1
2015/2016 2 B Klub šachistů Říčany 1925 B 2077 2070 Říhová Kamila Klub šachistů Říčany 1925 C 1690 1684 1
2015/2016 1 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2077 2070 Sobotka Jiří DDM Sokol Nymburk 1937 1924 ½
2015/2016 11 Č Klub šachistů Říčany 1925 2077 2070 Pesr Jaromír ŠK Dopravní podnik Praha B 2067 2064 0
2014/2015 11 Č KŠ Říčany 1925 E 2087 2081 Vimpel Jiří Sokol na Mělníce A 1885 1846 ½
2014/2015 10 B KŠ Říčany 1925 E 2087 2081 Paukert Jindřich ŠK Řevnice A 1835 1803 1
2014/2015 9 Č KŠ Říčany 1925 E 2087 2081 Míšek Jiří ŠK Merkur Kladno A 1985 2007 ½
2014/2015 8 B KŠ Říčany 1925 E 2087 2081 Hofner František DDM Slaný-ŠK Velvary 1838 1
2014/2015 7 B KŠ Říčany 1925 E 2087 2081 Holub Milan JAWA Brodce A 2045 2016 ½
2014/2015 6 Č KŠ Říčany 1925 E 2087 2081 Framberk Jan Caissa Úholičky B 2027 2022 ½
2014/2015 5 B KŠ Říčany 1925 E 2087 2081 Rosenbaum Vít ŠK Zdice A 2056 2064 ½
2014/2015 4 Č KŠ Říčany 1925 E 2087 2081 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad A 1840 1858 ½
2014/2015 3 B KŠ Říčany 1925 E 2087 2081 Doležal Vít TJ Neratovice C 2031 2025 0
2014/2015 2 Č KŠ Říčany 1925 E 2087 2081 Cozl David Český Lev Kolešovice A 2009 2000 ½
2014/2015 1 B KŠ Říčany 1925 E 2087 2081 Votruba Petr Sokol Hostivice A 1900 1953 1
2014/2015 11 B Klub šachistů Říčany 1925 C 2087 2081 Pechoč Bohumil SK Pyrit Příbram 1934 1930 1
2014/2015 10 Č Klub šachistů Říčany 1925 C 2087 2081 Vávra Stanislav Spartak Vlašim B 1833 1
2014/2015 9 B Klub šachistů Říčany 1925 C 2087 2081 Popelka Pavel ŠK Kralupy nad Vltavou 1931 1939 1
2014/2015 8 Č Klub šachistů Říčany 1925 C 2087 2081 Netušil Jaroslav Cayman Pharma Neratovice B 1997 2011 ½
2014/2015 7 Č Klub šachistů Říčany 1925 C 2087 2081 Tesař Patrik DDM Sokol Nymburk 1795 1848 1
2014/2015 6 B Klub šachistů Říčany 1925 C 2087 2081 Vaic Miroslav Caissa Úholičky 1863 1935 ½
2014/2015 5 Č Klub šachistů Říčany 1925 C 2087 2081 Suchý Ladislav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1840 1832 1
2014/2015 3 Č Klub šachistů Říčany 1925 C 2087 2081 Valtr Tomáš JOLY Lysá nad Labem D 1980 1977 1
2014/2015 2 B Klub šachistů Říčany 1925 C 2087 2081 Vavřinec Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 B 2079 2046 0
2014/2015 1 Č Klub šachistů Říčany 1925 C 2087 2081 Grulich Jiří Šachový klub Rakovník 1954 1945 1
2013/2014 10 Č Klub šachistů Říčany 1925 C 2089 2080 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1818 1830 1
2013/2014 9 Č Klub šachistů Říčany 1925 C 2089 2080 Paukert Jindřich ŠK Řevnice A 1832 1794 1
2013/2014 8 B Klub šachistů Říčany 1925 C 2089 2080 Prášek Vladimír ŠK Zdice A 1796 1819 ½
2013/2014 7 Č Klub šachistů Říčany 1925 C 2089 2080 Černý Michal Sokol Buštěhrad A 1919 1983 ½
2013/2014 6 B Klub šachistů Říčany 1925 C 2089 2080 Havlík Josef ŠK Liběhrad Libčice A 1647 1
2013/2014 5 Č Klub šachistů Říčany 1925 C 2089 2080 Cozl David Český Lev Kolešovice A 1987 1996 ½
2013/2014 4 B Klub šachistů Říčany 1925 C 2089 2080 Havlík František Klub šachistů Říčany 1925 D 1995 1980 ½
2013/2014 3 Č Klub šachistů Říčany 1925 C 2089 2080 Hašek Tomáš Spartak Vlašim B 1791 1839 1
2013/2014 2 B Klub šachistů Říčany 1925 C 2089 2080 Procházka Jaroslav JAWA Brodce A 1822 1855 1
2013/2014 1 Č Klub šachistů Říčany 1925 C 2089 2080 Obrázek Karel Sokol Hostivice A 1923 1926 1
2013/2014 11 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2089 2080 Vávra Stanislav Dolní Kralovice 1774 1
2013/2014 9 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2089 2080 Hadžala Daniel TJ Neratovice B 2069 2055 0
2013/2014 7 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2089 2080 Hruška Tomáš Caissa Úholičky 2032 2036 1
2013/2014 5 B Klub šachistů Říčany 1925 B 2089 2080 Masák Radim DDM Sokol Nymburk 1981 1970 1
2013/2014 2 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2089 2080 Stluka František SK Pyrit Příbram 2073 2067 0
2012/2013 11 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2055 2043 Skokan František Šachklub města Dobrovice 1947 1920 1
2012/2013 10 B Klub šachistů Říčany 1925 B 2055 2043 Švejdar Luděk Sokol Bakov nad Jizerou 2023 2031 1
2012/2013 9 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2055 2043 Sedlák Luděk Caissa Úholičky 1883 1918 ½
2012/2013 8 B Klub šachistů Říčany 1925 B 2055 2043 Gernert Otakar TJ Sokol Struhařov 2084 2085 ½
2012/2013 7 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2055 2043 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Černými lesy 1896 1896 1
2012/2013 6 B Klub šachistů Říčany 1925 B 2055 2043 Beneš Petr Sokol Kolín A 2114 2127 0
2012/2013 5 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2055 2043 Rubeš Zdeněk TJ Bohemia Poděbrady 1842 1814 1
2012/2013 4 B Klub šachistů Říčany 1925 B 2055 2043 Jelagin Konstantin SK Pyrit Příbram 1878 ½
2012/2013 3 B Klub šachistů Říčany 1925 B 2055 2043 Homola Karel Šachový klub Rakovník 1662 1
2012/2013 2 Č Klub šachistů Říčany 1925 B 2055 2043 Sobotka Jiří DDM Sokol Nymburk 1964 1910 1
2012/2013 1 B Klub šachistů Říčany 1925 B 2055 2043 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1866 1874 ½
2012/2013 10 Č Klub šachistů Říčany 1925 C 2055 2043 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad A 1774 1
2012/2013 9 B Klub šachistů Říčany 1925 C 2055 2043 Kůs Petr Sokol na Mělníce A 2006 1977 ½
2012/2013 8 Č Klub šachistů Říčany 1925 C 2055 2043 Matouš Rudolf Sokol Hostivice A 1881 1904 1
2012/2013 6 B Klub šachistů Říčany 1925 C 2055 2043 Kacafírek Miroslav TJ Neratovice B 1943 2024 1
2012/2013 3 Č Klub šachistů Říčany 1925 C 2055 2043 Sedlák Luděk Caissa Úholičky B 1883 1918 1
2012/2013 2 B Klub šachistů Říčany 1925 C 2055 2043 Šmíd Ondřej Český Lev Kolešovice A 1975 1975 1
2012/2013 1 Č Klub šachistů Říčany 1925 C 2055 2043 Gýra Jiří TJ AERO Odolena Voda A 1808 1808 1
2011/2012 10 Č Klub šachistů Říčany 1925 E 2054 2054 Plháček Václav ŠK Medvědi Zvole A 1863 1871 1
2011/2012 8 Č Klub šachistů Říčany 1925 E 2054 2054 Hroník Petr JAWA Brodce B 1966 1966 1
2011/2012 6 B Klub šachistů Říčany 1925 E 2054 2054 Skácel Jan TJ Sokol Benešov 2080 2127 ½
2011/2012 5 Č Klub šachistů Říčany 1925 E 2054 2054 Vocilka Jiří TJ Sparta Kutná Hora B 1889 1902 1
2011/2012 3 Č Klub šachistů Říčany 1925 E 2054 2054 Mejzlík Vojtěch Dolní Kralovice A 2077 2098 0
2011/2012 2 B Klub šachistů Říčany 1925 E 2054 2054 Košata František Klub šachistů Říčany 1925 F 1880 1824 ½
2011/2012 1 Č Klub šachistů Říčany 1925 E 2054 2054 Procházka Petr Sokol Neveklov 1998 2000 ½
2011/2012 11 B Klub šachistů Říčany 1925 C 2054 2054 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1846 1862 1
2011/2012 10 Č Klub šachistů Říčany 1925 C 2054 2054 Procházka Petr JAWA Brodce A 1998 2000 ½
2011/2012 9 B Klub šachistů Říčany 1925 C 2054 2054 Bouček Vlastimil ŠK Kostelec nad Č.l. B 2080 2025 1
2011/2012 8 Č Klub šachistů Říčany 1925 C 2054 2054 Pauch Jan JOLY Lysá n.L. D 1977 2054 ½
2011/2012 7 Č Klub šachistů Říčany 1925 C 2054 2054 Urban Miroslav Sokol Český Brod A 1857 1886 1
2011/2012 6 B Klub šachistů Říčany 1925 C 2054 2054 Novák Jiří Sokol Sendražice A 1962 1914 0
2011/2012 5 Č Klub šachistů Říčany 1925 C 2054 2054 Filip Vojtěch Spartak Vlašim B 1801 1902 ½
2011/2012 4 B Klub šachistů Říčany 1925 C 2054 2054 Sochor Martin Sokol Pečky A 1849 1869 1
2011/2012 3 Č Klub šachistů Říčany 1925 C 2054 2054 Srba Milan Sokol Struhařov A 2152 2147 0
2011/2012 2 B Klub šachistů Říčany 1925 C 2054 2054 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 D 1854 1803 1
2011/2012 1 Č Klub šachistů Říčany 1925 C 2054 2054 Pechoč Bohumil SK Pyrit Příbram B 2084 2065 ½
2010/2011 11 Č Klub šachistů Říčany 1925 A 2017 Soukal Roman SK Pyrit Příbram 1907 1
2010/2011 8 B Klub šachistů Říčany 1925 A 2017 Jeřábek Pavel TJ Bohemia Poděbrady 1919 ½
2010/2011 11 Č Klub šachistů Říčany 1925 C 2017 Fiala Jan Sokol Český Brod A 1886 1
2010/2011 10 B Klub šachistů Říčany 1925 C 2017 Vlasák Jiří Sokol Kolín C 1882 1
2010/2011 9 B Klub šachistů Říčany 1925 C 2017 Černý Jiří JAWA Brodce B 1823 1
2010/2011 8 Č Klub šachistů Říčany 1925 C 2017 Kalivoda Libor SK Pyrit Příbram B 1965 ½
2010/2011 7 B Klub šachistů Říčany 1925 C 2017 Tomíšek Petr Sokol Struhařov A 1872 1
2010/2011 6 Č Klub šachistů Říčany 1925 C 2017 Štegl Petr Sokol Pečky A 1814 1
2010/2011 5 B Klub šachistů Říčany 1925 C 2017 Matoušek Libor Stadion Kutná Hora B 1751 1
2010/2011 3 B Klub šachistů Říčany 1925 C 2017 Voborník Bořivoj JOLY Lysá n.Labem D 1962 1
2010/2011 2 Č Klub šachistů Říčany 1925 C 2017 Dlouhý Ondřej Sokol Nymburk A 2007 1
2010/2011 1 B Klub šachistů Říčany 1925 C 2017 Pataridis Janis Kostelec nad Č.l. B 1913 1
2009/2010 11 B Biomedica Říčany B 1991 Plháček Václav Sokol Hostivice 1841 ½
2009/2010 10 Č Biomedica Říčany B 1991 Otruba Pavel Caissa Úholičky 1996 ½
2009/2010 7 Č Biomedica Říčany B 1991 Staněk Ondřej TRW autoel. Vlašim 2020 1
2009/2010 5 Č Biomedica Říčany B 1991 Abraham Karel ŠK Kladno B 1875 1
2009/2010 4 B Biomedica Říčany B 1991 Feierfeil Jiří JAWA Brodce 1924 0
2009/2010 3 Č Biomedica Říčany B 1991 Hánl František Kralupy n.Vltavou B 1345 1
2009/2010 1 Č Biomedica Říčany B 1991 Strejc Josef Pyrit Příbram 2149 ½
2009/2010 11 Č BIOMEDICA Říčany E 1991 Macek Kamil Sokol Kolín C 1887 0
2009/2010 10 B BIOMEDICA Říčany E 1991 Holub Milan JAWA Brodce B 2104 1
2009/2010 9 Č BIOMEDICA Říčany E 1991 Kubaljak Jaromír TJ Sokol Benešov 1928 1
2009/2010 8 B BIOMEDICA Říčany E 1991 Nigrin Jiří TJ Sokol Pečky A 1702 1
2009/2010 7 B BIOMEDICA Říčany E 1991 Fiala Jan Sokol Český Brod B 1877 1
2009/2010 6 Č BIOMEDICA Říčany E 1991 Zvára David Spartak Vlašim B 1967 0
2009/2010 5 B BIOMEDICA Říčany E 1991 Forman Daniel ŠK Kostelec nad Č.l. 1942 ½
2009/2010 4 Č BIOMEDICA Říčany E 1991 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1919 ½
2009/2010 3 B BIOMEDICA Říčany E 1991 Novák Jiří TJ Sokol Sendražice A 1987 1
2009/2010 2 Č BIOMEDICA Říčany E 1991 Hlína Miloš BIOMEDICA Říčany D 1856 1
2009/2010 1 B BIOMEDICA Říčany E 1991 Sezemský Miroslav BIOMEDICA Říčany F 1578 1
2008/2009 11 Č Biomedica Říčany C 2053 Háse Pavel ŠK Kralupy 2074 0
2008/2009 10 B Biomedica Říčany C 2053 Štufka Karel Pyrit Příbram B 1807 ½
2008/2009 9 Č Biomedica Říčany C 2053 Al Masani Abdul Sokol Hostivice A ½
2008/2009 8 B Biomedica Říčany C 2053 Grečný Karol Sokol Struhařov 2018 1
2008/2009 7 B Biomedica Říčany C 2053 Hašpl Miroslav Spartak Žebrák 2064 1
2008/2009 5 B Biomedica Říčany C 2053 Mejzlík Ondřej TRW autoel. Vlašim 2248 ½
2008/2009 4 Č Biomedica Říčany C 2053 Mintěl Milan Caissa Úholičky 2003 0
2008/2009 3 B Biomedica Říčany C 2053 Grulich Jiří Rakovník 2017 ½
2008/2009 1 B Biomedica Říčany C 2053 Vávra Jan JAWA Brodce A 2027 ½
2008/2009 10 B TJ Tourist Biomedica Říčany 2053 ŠK Rapid Pardubice 1
2008/2009 6 Č TJ Tourist Biomedica Říčany 2053 Ďúran Tomáš ŠK Zikuda Turnov B"" 2167 0
2008/2009 4 Č TJ Tourist Biomedica Říčany 2053 Munk Petr JOLY Lysá nad Labem B 2185 0
2008/2009 2 Č TJ Tourist Biomedica Říčany 2053 Urban Zdeněk Šachklub AD Jičín 2129 0
2007/2008 11 B Biomedica Říčany C 2065 Hašpl Miroslav Spartak Žebrák 2034 ½
2007/2008 10 Č Biomedica Říčany C 2065 Satranský Jaroslav ŠK Kladno A 2186 ½
2007/2008 9 B Biomedica Říčany C 2065 Kopecký Jiří MONTAKO Kralupy n.V. A 2021 ½
2007/2008 8 Č Biomedica Říčany C 2065 Sladovník Tomáš Alva Příbram B 1888 ½
2007/2008 7 B Biomedica Říčany C 2065 Nosek Filip Sokol Struhařov 2009 0
2007/2008 6 Č Biomedica Říčany C 2065 Mejzlík Ondřej TRW autoelektronika Vlašim 2212 1
2007/2008 5 B Biomedica Říčany C 2065 Šáfr Jan ŠK Kladno B 1690 0
2007/2008 4 Č Biomedica Říčany C 2065 Bulva Stanislav MONTAKO Kralupy n.V. B 1909 1
2007/2008 2 Č Biomedica Říčany C 2065 Lizner Jaroslav Biomedica Říčany B 2048 ½
2007/2008 1 B Biomedica Říčany C 2065 Fialka Miroslav JAWA Brodce 2123 ½
2007/2008 8 B TJ Tourist Biomedica Říčany 2065 Kaplan Tomáš Sokol Kolín 2023 ½
2007/2008 7 Č TJ Tourist Biomedica Říčany 2065 Duda Antonín TJ Zikuda Turnov B"" 2037 0
2006/2007 11 Č BIOMEDICA Říčany D 2053 Valtera Jiří Sokol Český Brod A 2004 ½
2006/2007 10 B BIOMEDICA Říčany D 2053 Snížek Květoslav TJ Stadion Kutná Hora B 2024 1
2006/2007 8 B BIOMEDICA Říčany D 2053 Havelka Petr Sokol Neveklov 1969 ½
2006/2007 7 B BIOMEDICA Říčany D 2053 Sochor Martin TJ Sokol Pečky B 1772 0
2006/2007 6 Č BIOMEDICA Říčany D 2053 Vrabec Miloš ŠK Kostelec n.Č.l. B 2109 1
2006/2007 5 B BIOMEDICA Říčany D 2053 Macků Emil TJ Sokol Benešov B 1947 1
2006/2007 4 Č BIOMEDICA Říčany D 2053 Souček Milan Sokol Kolín C 2113 ½
2006/2007 3 B BIOMEDICA Říčany D 2053 Holub Milan JAWA Brodce B 2110 ½
2006/2007 2 Č BIOMEDICA Říčany D 2053 Vít Martin BIOMEDICA Říčany E 1956 ½
2006/2007 1 B BIOMEDICA Říčany D 2053 Procházka Petr TJ Spartak Vlašim B 1963 1
2005/2006 11 B TJ Tourist Biomedica Říčany 2075 Hadžala Daniel Praga Praha 2087 0
2005/2006 7 B TJ Tourist Biomedica Říčany 2075 Hallerová Eva Sokol Plzeň Letná 2141 0
2005/2006 6 Č TJ Tourist Biomedica Říčany 2075 Novák Jaromír Šachklub Sokol Klatovy 2035 1
2005/2006 4 Č TJ Tourist Biomedica Říčany 2075 Routner Jakub TJ Sokol Praha Kobylisy 2114 0
2005/2006 11 Č Říčany B 2075 Horníček Jiří Nymburk 2202 ½
2005/2006 9 Č Říčany B 2075 Štolba Miloš Kutná Hora 2099 ½
2005/2006 8 B Říčany B 2075 Skácel Jan Benešov 2098 ½
2005/2006 7 B Říčany B 2075 Valtera Jiří Kostelec A 2016 ½
2005/2006 6 Č Říčany B 2077 2070 Souček Milan Kolín B 2055 2023 ½
2005/2006 5 B Říčany B 2075 Horák Vladimír Vlašim 2138 1
2005/2006 4 Č Říčany B 2075 Hamrník Jan Sendražice 1753 ½
2004/2005 11 Č Biomedica Říčany A 2045 Suchý Ladislav Kostelec n/ČL A 1706 1
2004/2005 9 Č Biomedica Říčany A 2045 Pavlíček Jan Bohemia PoděbradyA 1817 1
2004/2005 8 B Biomedica Říčany A 2045 Bednařík Radovan Sokol Pečky A 1810 1
2004/2005 7 B Biomedica Říčany A 2045 Blažek Ladislav Sokol Benešov A 1715 ½
2004/2005 6 Č Biomedica Říčany A 2045 Tyko Josef Sokol Kolín C 1929 0
2004/2005 5 B Biomedica Říčany A 2045 Matějovský Ondřej TRW A. Vlašim A 2103 ½
2004/2005 4 Č Biomedica Říčany A 2045 Šimek Václav Sokol Český Brod A 1764 1
2004/2005 3 B Biomedica Říčany A 2045 Křenek Pavel Sokol Sendražice A 1725 1
2004/2005 2 Č Biomedica Říčany A 2045 Hlína Miloš Biomedica Říčany B 1802 1
2004/2005 1 B Biomedica Říčany A 2045 Smolka Josef Jawa Brodce A 1826 1
2004/2005 7 B BIOMEDICA Říčany E 2045 Štěpánek Stanislav BOHEMIA PoděbradyB 1956 1
2004/2005 2 Č BIOMEDICA Říčany E 2045 Zima Tomáš Sokol Nymburk B 1817 1
2003/2004 11 B Biomedica Říčany A 2083 Píša Ivo Sokol Pečky A 1780 1
2003/2004 10 Č Biomedica Říčany A 2083 Lažánek Jan Joly Lysá n/L B 1896 ½
2003/2004 9 Č Biomedica Říčany A 2083 Skácel Jan Sokol Benešov A 2083 0
2003/2004 8 B Biomedica Říčany A 2083 Tejkal Jiří Kostelec n/ČL A 2003 ½
2003/2004 7 Č Biomedica Říčany A 2083 Pecháček Stanislav Spartak Vlašim B 2087 1
2003/2004 5 Č Biomedica Říčany A 2083 Svoboda Jaromír Jawa Brodce A 1987 1
2003/2004 3 Č Biomedica Říčany A 2083 Vejvoda Radek Sokol Benešov B 1698 0
2003/2004 2 B Biomedica Říčany A 2083 Kaplan Daniel Sokol Nymburk A 1932 0
2003/2004 1 Č Biomedica Říčany A 2083 Vinklárek Ondřej Stad. Kutná Hora A 1955 1