Hráč Novotný Martin

Novotný Martin

User Pic
Jméno: Novotný Martin
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2179
Elo mezinárodní: 2044
ID: 39766
FIDE ID: 383600
Rok narození: 2003
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 Klub šachistů Říčany 1925 2044 2179 Brezmen Pavel Sokol Kolín 2099 2077 1
2019/2020 2 Klub šachistů Říčany 1925 2044 2179 Kučera Petr ŠK Zikuda Turnov C 2216 2225 0
2019/2020 1 Klub šachistů Říčany 1925 2062 2179 Kadeřábek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou 2127 2118 1
2019/2020 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 2062 2179 Hába Zdeněk ŠS Kostelec nad Černými lesy A 2159 2152 0
2019/2020 4 KŠ Říčany 1925 2062 2179 Hurtík Matěj 1.Novoborský ŠK 1924 1931 0
2019/2020 3 KŠ Říčany 1925 2062 2179 Finěk Václav Desko Liberec 2072 2006 0
2019/2020 2 KŠ Říčany 1925 2062 2179 Skýpala Ondřej TJ Kobylisy 2016 2015 1
2019/2020 1 KŠ Říčany 1925 2062 2179 Přibylová Sofie ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 2104 2001 ½
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 2088 1962 Šolc Filip TJ Spartak Vlašim 1998 2022 1
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 2088 1962 Vavřínková Eliška ŠK Staré Město 1845 1819 ½
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 2088 1962 Frank Adam BŠŠ Frýdek-Místek A 2015 2067 0
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 2088 1962 Nehyba Martin 2222 ŠK Polabiny 2113 2097 ½
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 1970 1962 Martirosyan Ara ŠK PORG Praha 1911 1923 1
2018/2019 2 Klub šachistů Říčany 1925 1916 2000 Kůsa Jakub Šachklub Sokol Klatovy 1883 2081 1
2018/2019 1 Klub šachistů Říčany 1925 2016 2000 Fojt Petr ŠK AD Jičín 1821 1865 ½
2018/2019 11 KŠ Říčany 1925 „B“ 2069 1962 Grill Roman ŠACHklub NN Písek 2075 2085 1
2018/2019 10 KŠ Říčany 1925 „B“ 2069 1962 Döring Robert TJ Bohemians Praha 2166 2159 ½
2018/2019 9 KŠ Říčany 1925 „B“ 2070 1962 Stluka František Šachový klub Příbram-Baník 2134 2116 1
2018/2019 8 KŠ Říčany 1925 „B“ 2070 1962 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 1985 1971 0
2018/2019 7 KŠ Říčany 1925 „B“ 1970 1962 Hrdina Robin TJ Spartak Vlašim 2268 2252 1
2018/2019 6 KŠ Říčany 1925 „B“ 1970 1962 Blecha Miroslav Šachový klub Líně 2180 2180 1
2018/2019 4 KŠ Říčany 1925 „B“ 1916 2000 Fojtů Jan Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2124 2119 1
2018/2019 2 KŠ Říčany 1925 „B“ 1989 2000 Janeba Petr ČZ Strakonice 1810 1853 1
2018/2019 1 KŠ Říčany 1925 „B“ 2016 2000 Bartoš Jan Unichess Underground 2217 2196 1
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 1970 1962 Kůsa Jakub Šachklub Sokol Klatovy 1932 2025 1
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 1970 1962 Martirosyan Ara ŠK PORG Praha 1911 1923 1
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 1916 2000 Žižka Petr TJ Bohemians Praha 1964 1910 1
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 2016 2000 Pavelka Hubert Jan Desko Liberec 1768 1778 0
2018/2019 2 Klub šachistů Říčany 1925 2016 2000 Růžička Filip TJ Kobylisy 1699 1700 ½
2018/2019 1 Klub šachistů Říčany 1925 2016 2000 Fojt Petr ŠK AD Jičín 1821 1865 ½
2017/2018 7 Klub Šachistů Říčany 1925 1839 1830 Kopcová Ludmila SK Slavia Orlová 1935 1900 ½
2017/2018 6 Klub Šachistů Říčany 1925 1839 1830 Vítová Anna ŠK AD Jičín 1836 1664 1
2017/2018 5 Klub Šachistů Říčany 1925 1839 1830 Němec Jakub ŠK Kuřim 1771 1773 ½
2017/2018 4 Klub Šachistů Říčany 1925 1839 1830 Hronek Martin ŠK Staré Město 1895 1857 0
2017/2018 3 Klub Šachistů Říčany 1925 1831 1830 Srba Stanislav ŠK Karlovy Vary 1783 1719 1
2017/2018 2 Klub Šachistů Říčany 1925 1832 1830 Svačina Tobiáš PROMAT OAZA Praha 1416 1248 1
2017/2018 1 Klub Šachistů Říčany 1925 1879 1915 Steinbauer Filip ŠA VŠTE České Budějovice 1844 1811 0
2017/2018 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 1839 1830 Vlková Anežka Spartak Vlašim B 1953 1894 1
2017/2018 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 1832 1830 Macháček Otakar Kostelec nad Černými lesy A 2017 1959 ½
2017/2018 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 1838 1830 Cozl David Český lev Kolešovice A 1983 1968 ½
2017/2018 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 1832 1830 Kastner Jan Šachklub města Dobrovice A 1917 1926 1
2017/2018 11 KŠ Říčany 1925 D 1839 1830 Buriánek Petr Caissa Roztoky B 1836 1843 ½
2017/2018 8 KŠ Říčany 1925 D 1838 1830 Drahorád Daniel ŠK Medvědi Zvole A 1960 1963 0
2017/2018 6 KŠ Říčany 1925 D 1831 1830 Svoboda Jaromír JAWA Brodce A 1981 1967 1
2017/2018 5 KŠ Říčany 1925 D 1832 1830 Doležal Vít TJ AERO Odolena Voda A 2021 2024 0
2017/2018 4 KŠ Říčany 1925 D 1832 1830 Tvrdý Jindřich ŠK Řevnice A 1861 1901 ½
2017/2018 2 KŠ Říčany 1925 D 1832 1830 Doležel Radovan ŠK KDJS Sedlčany A 2068 2070 0
2017/2018 1 KŠ Říčany 1925 D 1879 1915 Vaněček Jiří SK DDM Slaný-ŠK Velvary A 2042 2025 1
2017/2018 7 Klub Šachistů Říčany 1925 1831 1830 Hung Do Desko Liberec 1758 1757 0
2017/2018 6 Klub Šachistů Říčany 1925 1831 1830 Svačina Tobiáš PROMAT OAZA Praha 1422 1248 1
2017/2018 5 Klub Šachistů Říčany 1925 1832 1830 Steinbauer Filip ŠA VŠTE České Budějovice 1879 1839 0
2017/2018 4 Klub Šachistů Říčany 1925 1879 1915 Srba Stanislav ŠK Karlovy Vary 1964 1979 1
2017/2018 3 Klub Šachistů Říčany 1925 1879 1915 Molkanov Oleg TJ Kobylisy 1967 1879 1
2017/2018 2 Klub Šachistů Říčany 1925 1879 1915 Simet Martin Šachklub Sokol Klatovy 2281 2255 0
2017/2018 1 Klub Šachistů Říčany 1925 1879 1915 Žižka Petr TJ Bohemians Praha 1939 1954 0
2016/2017 8 Bohemia Poděbrady A 1512 1562 Řebíček Miroslav Sokol Sendražice A 1789 1813 1
2016/2017 2 Bohemia Poděbrady A 1512 1562 Kalík Jan Sokol Kolín B 1919 1823 1
2015/2016 10 DDM Symfonie Poděbrady B 1512 1562 Šulc Radovan Sokol Kolín D 1577 0
2015/2016 8 DDM Symfonie Poděbrady B 1512 1562 Zelenka Jiří TJ Sokol Sendražice C 1268 1
2015/2016 7 DDM Symfonie Poděbrady B 1512 1562 Trmal Milan ŠK Kostelec nad Č. lesy C 1000 1
2015/2016 1 DDM Symfonie Poděbrady B 1512 1562 Němeček Václav Slavoj Čáslav B 1286 1
2015/2016 9 DDM Symfonie Poděbrady A 1512 1562 Hála Viktor Sokol Kolín C 2048 2047 1
2015/2016 8 DDM Symfonie Poděbrady A 1512 1562 Zima Tomáš TJ Sokol Nymburk C 1828 1821 0
2015/2016 7 DDM Symfonie Poděbrady A 1512 1562 Sobotka Bohumil TS Sokol Sendražice B 1705 ½
2015/2016 6 DDM Symfonie Poděbrady A 1512 1562 Berger Tomáš TJ Slavoj Čáslav A 1765 1
2015/2016 5 DDM Symfonie Poděbrady A 1512 1562 Voborník Bořivoj ŠK JOLY Lysá nad Labem F 1813 1766 ½
2015/2016 4 DDM Symfonie Poděbrady A 1512 1562 Novotný Roman Sparta Kutná Hora B 1816 1792 0
2015/2016 3 DDM Symfonie Poděbrady A 1512 1562 Záběhlický Jiří ŠK Český Brod B 1497 1541 ½
2015/2016 1 DDM Symfonie Poděbrady A 1512 1562 Závůrka Vladimír TJ Kavalier Sázava A 1632 1706 ½
2015/2016 10 DDM Symfonie Poděbrady 1512 1562 Daněk Jakub Panda Rychnov n. Kn. 1220 1192 1
2015/2016 9 DDM Symfonie Poděbrady 1512 1562 Vítová Anna ŠK Ortex Hradec Králové 1582 1653 0
2015/2016 7 DDM Symfonie Poděbrady 1512 1562 Pražák Viktor ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1238 1435 ½
2015/2016 6 DDM Symfonie Poděbrady 1512 1562 Doubek Jakub Novoborská šachová akademie 1487 1533 ½
2015/2016 5 DDM Symfonie Poděbrady 1512 1562 Sajdl Jan ŠK AD Jičín 1658 1601 0
2015/2016 4 DDM Symfonie Poděbrady 1512 1562 Kupsa Matěj ŠKM Lanškroun 1693 1690 1
2015/2016 3 DDM Symfonie Poděbrady 1512 1562 Holásek Vít ŠK Ústí n. O. 1514 1584 ½
2015/2016 2 DDM Symfonie Poděbrady 1512 1562 Vašková Marie ŠK Hlinsko 1384 1515 0
2015/2016 1 DDM Symfonie Poděbrady 1512 1562 Zeman Daniel TJ Štefanydes Polička B 1549 1596 1
2014/2015 11 DDM Symfonie Poděbrady 1335 Hartinger Pavel TJ ŠK Libina 1080 1
2014/2015 10 DDM Symfonie Poděbrady 1335 Simon Michal TJ Štefanydes Polička B 1518 0
2014/2015 9 DDM Symfonie Poděbrady 1335 Doleček Matěj ŠKM Lanškroun 1455 1502 ½
2014/2015 8 DDM Symfonie Poděbrady 1335 Holásek Vojtěch ŠK Ústí n. O. 1489 1523 ½
2014/2015 7 DDM Symfonie Poděbrady 1335 Žižka Petr TJ Bohemians Praha B 1721 1771 0
2014/2015 6 DDM Symfonie Poděbrady 1335 Formánek Matěj 2222 ŠK Polabiny C 1293 1
2014/2015 5 DDM Symfonie Poděbrady 1335 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny B 1713 1754 ½
2014/2015 4 DDM Symfonie Poděbrady 1335 Gloser David ŠK Lípa 1539 0
2014/2015 3 DDM Symfonie Poděbrady 1335 Dus Albert ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1319 1
2014/2015 2 DDM Symfonie Poděbrady 1335 Fojt Petr ŠK AD Jičín 1527 1535 1
2014/2015 1 DDM Symfonie Poděbrady 1335 Daněk Jakub Panda Rychnov n. Kn. 1399 1
2014/2015 7 TJ Bohemia Poděbrady A 1335 Chybný Zdeněk Sokol Český Brod A 1812 1830 0