Hráč Veselý Tomáš

Veselý Tomáš

User Pic
Jméno: Veselý Tomáš
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2083
Elo mezinárodní: 2054
ID: 1559
FIDE ID: 309648
Rok narození: 1971
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 1 2222 ŠK Polabiny "C" 2076 2083 Pavlíček Miroslav Panda Rychnov n. K. 1984 1975 1
2018/2019 4 Rapid Pardubice 2054 2083 Kredl Karel Moravska Slavia Brno B 2096 2104 ½
2018/2019 3 Rapid Pardubice 2058 2083 Lipavský Dušan SK Vysoke Myto 1955 1946 ½
2018/2019 2 Rapid Pardubice 2058 2083 Komárková Magdaléna TJ Stefanydes Policka 2020 2013 ½
2018/2019 1 Rapid Pardubice 2076 2083 Kubíček Pavel OREL Orechov 1972 1965 1
2017/2018 11 Eurobit 2088 2082 Kourek Josef SK Lipa 2069 2066 0
2017/2018 10 Eurobit 2093 2082 Marek Petr TJ Slavia Hradec Kralove B 1920 1938 ½
2017/2018 9 Eurobit 2082 2082 Zahálka Jan TJ Snezka Nachod 1895 1885 1
2017/2018 8 Eurobit 2082 2082 Sodomka Adam TJ Stefanydes Policka 1912 1912 1
2017/2018 7 Eurobit 2070 2082 Trojan Luboš 2222 SK Polabiny C 2013 2003 1
2017/2018 6 Eurobit 2070 2082 Košut Tomáš Caissa Pivovar Dalesice 1819 1797 1
2017/2018 5 Eurobit 2093 2082 Linhart Jan TJ CHS Chotebor 2051 2054 1
2017/2018 4 Eurobit 2093 2082 Kučera Jan SK Vysoke Myto 1935 1922 1
2017/2018 3 Eurobit 2093 2082 Feldvábl Vilém TJ Namest n/Oslavou 1661 1685 ½
2017/2018 2 Eurobit 2093 2082 Svoboda Ivo TJ Zdar nad Sazavou 1924 1910 1
2017/2018 1 Eurobit 2047 2068 Kopecký Roman SK Velke Losiny 1975 1972 1
2016/2017 1 SK Rapid Pardubice C 2069 2063 Houška Bronislav TJ Stefanydes Policka B 2012 2058 0
2016/2017 2 SK Rapid Pardubice B 2069 2063 Vařejčko Josef SK Lipa 2230 2209 0
2016/2017 1 SK Rapid Pardubice B 2069 2063 Mojžíš Jaroslav 2222 SK Polabiny B 2144 2118 1
2015/2016 5 TJ Štefanydes Polička 2069 2063 Kulovaná Eva Lokomotiva Brno "A" 2163 2250 0
2015/2016 11 ŠK Rapid Pardubice C 2069 2063 Hájek Jiří TJ Sokol Zaječice 2069 2086 ½
2015/2016 8 ŠK Rapid Pardubice C 2069 2063 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička B 1943 1935 ½
2015/2016 6 ŠK Rapid Pardubice C 2069 2063 Meleško Andrij TJ Slovan Moravská Třebová 1930 1946 1
2015/2016 2 ŠK Rapid Pardubice C 2069 2063 Mareš Jan Proplast Česká Třebová 1990 1977 1
2015/2016 1 ŠK Rapid Pardubice C 2069 2063 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2105 2077 1
2015/2016 11 ŠK Rapid Pardubice B 2069 2063 Buločkin Martin Region Panda Rychnov n. Kněž. 1941 2058 0
2015/2016 10 ŠK Rapid Pardubice B 2069 2063 Rošková Kateřina 2222 ŠK Polabiny B 1925 1923 ½
2015/2016 9 ŠK Rapid Pardubice B 2069 2063 Grundman Václav ŠK Ústí nad Orlicí 2033 2046 1
2015/2016 8 ŠK Rapid Pardubice B 2069 2063 Němec Pavel TJ ŠO Chrudim 2214 2241 1
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice B 2069 2063 Možný Miloš TJ Slavia Hradec Králové B 2295 2263 0
2015/2016 6 ŠK Rapid Pardubice B 2069 2063 Lorenc Oldřich ŠK Vysoké Mýto 2063 2068 1
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice B 2069 2063 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny C 2055 2019 0
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice B 2069 2063 Doležel Jaromír ŠK 1921 Zábřeh 2068 2047 ½
2015/2016 1 ŠK Rapid Pardubice B 2069 2063 Neoral Antonín Tatran Litovel B 2139 2136 0
2014/2015 7 ŠK Rapid Pardubice C 2105 2106 Ptáček Luboš ŠK Vysoké Mýto B 2122 2112 0
2014/2015 4 ŠK Rapid Pardubice C 2105 2106 Jedlička Aleš 2222 ŠK Polabiny C 2249 2251 0
2014/2015 3 ŠK Rapid Pardubice C 2105 2106 Hurt Lukáš Proplast Česká Třebová 2103 2103 1
2014/2015 11 AKIS Pardubice 2105 2106 Opravil Karel ŠK 1921 Zábřeh 2091 2062 ½
2014/2015 10 AKIS Pardubice 2105 2106 Česenek Jan TJ Štefanydes Polička B 1865 1877 1
2014/2015 9 AKIS Pardubice 2105 2106 Pokorný Tomáš TJ Štefanydes Polička A 2266 2284 0
2014/2015 8 AKIS Pardubice 2105 2106 Šmíd Jaroslav ŠK Vysoké Mýto 2084 2092 0
2014/2015 7 AKIS Pardubice 2105 2106 Němec Zbyněk TJ Slavia Hradec Králové B 2215 2204 0
2014/2015 6 AKIS Pardubice 2105 2106 Fiedler Bedřich ŠK ZVU Engineering Lípa A 2118 2115 ½
2014/2015 5 AKIS Pardubice 2105 2106 Vaculík Jakub TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1966 1966 1
2014/2015 4 AKIS Pardubice 2105 2106 Holásek Pavel Šachový klub Ústí nad Orlicí 2009 2018 0
2014/2015 3 AKIS Pardubice 2105 2106 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou A 2078 2049 1
2014/2015 2 AKIS Pardubice 2105 2106 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny B 2118 2126 0
2014/2015 1 AKIS Pardubice 2105 2106 Duczynski Martin ŠK AD Jičín B 2133 2131 0
2013/2014 10 ŠK Rapid Pardubice C 2092 2094 Tůma Jiří TJ CHS Chotěboř 2326 2327 0
2013/2014 5 ŠK Rapid Pardubice C 2092 2094 Yakimenko Alexander A. ŠK Bohemia Pardubice 2212 2211 0
2013/2014 3 ŠK Rapid Pardubice C 2092 2094 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 2151 2166 0
2013/2014 2 ŠK Rapid Pardubice C 2092 2094 Komárková Magdaléna TJ ŠO Chrudim B 2030 2025 1
2013/2014 1 ŠK Rapid Pardubice C 2092 2094 Krátký Josef TJ Lokomotiva Česká Třebová 2020 2044 1
2013/2014 11 AKIS Pardubice 2092 2094 Pochinkov Andrey ŠK AD Jičín B 2123 2127 1
2013/2014 10 AKIS Pardubice 2092 2094 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny C 1856 1837 ½
2013/2014 9 AKIS Pardubice 2092 2094 Vaculík Jakub TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2026 2014 1
2013/2014 8 AKIS Pardubice 2092 2094 Komárková Magdaléna TJ Štefanydes Polička 2030 2025 1
2013/2014 7 AKIS Pardubice 2092 2094 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové B 2035 2048 1
2013/2014 6 AKIS Pardubice 2092 2094 Machlowski Slawomir Region Panda Rychnov n. K. 2107 2155 0
2013/2014 5 AKIS Pardubice 2092 2094 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny B 2001 1997 1
2013/2014 4 AKIS Pardubice 2092 2094 Pečinka Martin ŠK Ústí nad Orlicí 2083 2085 0
2013/2014 3 AKIS Pardubice 2092 2094 Veselý Vítek TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1857 1953 1
2013/2014 2 AKIS Pardubice 2092 2094 Řezníček Jan ŠK Vysoké Mýto 2172 2170 0
2013/2014 1 AKIS Pardubice 2092 2094 Hájek Jiří ŠK ZVU Engineering Lípa A 2074 2068 ½
2013/2014 3 Rapid Pardubice 2092 2094 Šuráň Jan Výstaviště Lysá nad Labem 2359 2337 ½
2012/2013 11 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2140 2148 Hurt Lukáš TJ Lokomotiva Česká Třebová 2109 2109 ½
2012/2013 10 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2140 2148 Pečinka Martin Šachový klub Ústí nad Orlicí 2087 2090 0
2012/2013 9 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2140 2148 Švancara Petr Agentura Garde Calcio Olomouc 2127 2121 ½
2012/2013 8 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2140 2148 Nývlt Otto TJ Náchod 1980 1962 0
2012/2013 7 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2140 2148 Kožúšek Daniel Šachová škola Panda Rychnov n. Kn. 2043 2106 1
2012/2013 6 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2140 2148 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim 2207 2206 0
2012/2013 5 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2140 2148 Trhal Tomáš ŠK Vysoké Mýto 2119 2133 0
2012/2013 4 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2140 2148 Gnida Patrik TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1927 2046 ½
2012/2013 3 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2140 2148 Špaček Libor TJ Slavia Hradec Králové B 2208 2186 0
2012/2013 2 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2140 2148 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 2061 2042 1
2012/2013 1 ŠK Rapid Pardubice, o.s. B 2140 2148 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny C 2010 1981 0
2012/2013 11 2222 ŠK Polabiny “B“ 2140 2148 Žigo Viktor ŠK Gordic Jihlava 2240 2236 ½
2012/2013 10 2222 ŠK Polabiny “B“ 2140 2148 Gibiec Ernest Šachový klub Karviná “A“ 2229 2223 0
2012/2013 9 2222 ŠK Polabiny “B“ 2140 2148 Kratochvíl Josef ŠK Caissa RHEA Třebíč “A“ 2264 2264 1
2012/2013 8 2222 ŠK Polabiny “B“ 2140 2148 Zatloukal Petr A64 PROCLIENT Grygov “B“ 2160 2135 ½
2012/2013 5 2222 ŠK Polabiny “B“ 2140 2148 Hodovský Jiří ŠK Zlín “A“ 2098 2087 ½
2012/2013 4 2222 ŠK Polabiny “B“ 2140 2148 Stachoň Martin Slavia Kroměříž “A“ 2127 2180 ½
2012/2013 3 2222 ŠK Polabiny “B“ 2140 2148 Strašil Pavel Tatran Litovel “B“ 2094 2093 ½
2012/2013 2 2222 ŠK Polabiny “B“ 2140 2148 Kuboš Rostislav SK Slavia Orlová “A“ 2215 2203 0
2012/2013 1 2222 ŠK Polabiny “B“ 2140 2148 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město “A“ 2178 2190 0
2011/2012 11 AKIS Pardubice 2128 2142 Mezlík Stanislav ŠK Caissa COLAIR Třebíč B 1893 1907 0
2011/2012 9 AKIS Pardubice 2128 2142 Hájek Jaroslav Sokol Zaječice 1958 1957 1
2011/2012 8 AKIS Pardubice 2128 2142 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno A 1920 1912 1
2011/2012 7 AKIS Pardubice 2128 2142 Tajovský Martin ŠK Duras BVK Brno - Královo Pole B 2175 2179 ½
2011/2012 6 AKIS Pardubice 2128 2142 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny C 2032 2001 1
2011/2012 5 AKIS Pardubice 2128 2142 Kratochvíl Josef ŠK Caissa RHEA Třebíč A 2233 2223 ½
2011/2012 4 AKIS Pardubice 2128 2142 Doseděl Jiří ŠK Vysoké Mýto 2071 2065 ½
2011/2012 3 AKIS Pardubice 2128 2142 Nun Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2269 2223 1
2011/2012 2 AKIS Pardubice 2128 2142 Komárek David TJ ŠO Chrudim 2136 2147 0
2011/2012 1 AKIS Pardubice 2128 2142 Mareš Petr Šachový klub Ústí nad Orlicí 2003 2032 ½
2011/2012 10 Rapid Pardubice C 2128 2142 Šimek Jan TJ Lokomotiva Česká Třebová 2206 2211 0
2011/2012 7 Rapid Pardubice C 2128 2142 Bujnoch Radek TJ ŠO Chrudim B 2203 2203 1
2011/2012 5 Rapid Pardubice C 2128 2142 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2090 2080 1
2011/2012 4 Rapid Pardubice C 2128 2142 Komárek David TJ Štefanydes Polička 2136 2147 ½
2011/2012 2 Rapid Pardubice C 2128 2142 Vodička Pavel ŠK Bohemia Pardubice 2082 2090 0
2011/2012 1 Rapid Pardubice C 2128 2142 Černý Karel TJ Slovan Moravská Třebová 2125 2046 1
2010/2011 11 ŠK Polymar Lípa A 2160 Dostál Pavel Slovan Broumov 2097 0
2010/2011 10 ŠK Polymar Lípa A 2160 Tázlar Petr TJ Jiskra Hořice A 1996 1
2010/2011 9 ŠK Polymar Lípa A 2160 Šedivý Martin TJ Jiskra Hořice B 1879 1
2010/2011 8 ŠK Polymar Lípa A 2160 Horníček Pavel Panda Rychnov n. Kněžnou B 1763 1
2010/2011 6 ŠK Polymar Lípa A 2160 Nývlt Otto Sněžka TJ Náchod 1958 ½
2010/2011 4 ŠK Polymar Lípa A 2160 Marek Petr TJ Slavia Hradec Králové C 2002 1
2010/2011 3 ŠK Polymar Lípa A 2160 Pražák Luděk TJ Hronov 1992 1
2010/2011 11 AKIS Pardubice 2160 Mičulka Petr SK Caissa Trebic B 2006 ½
2010/2011 10 AKIS Pardubice 2160 Škeřík Karel Jiskra Litomysl 2053 1
2010/2011 9 AKIS Pardubice 2160 Paleček Peter 2222 SK Polabiny B 2240 ½
2010/2011 8 AKIS Pardubice 2160 Rusnák Jan SK Vysoke Myto 2043 ½
2010/2011 7 AKIS Pardubice 2160 Poslušný Martin Jiskra Usti nad Orlici 1998 ½
2010/2011 6 AKIS Pardubice 2160 Kratochvíl Josef SK Caissa Trebic A 2234 ½
2010/2011 5 AKIS Pardubice 2160 Schwarz Milan SK Duras BVK Brno Kralovo Pole B 2129 1
2010/2011 4 AKIS Pardubice 2160 Seidl Antonín Sokol Bedrichov 1997 0
2010/2011 3 AKIS Pardubice 2160 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno 2153 0
2010/2011 2 AKIS Pardubice 2160 Němec Pavel SK Chrudim 2255 ½
2009/2010 11 Synpo Pardubice 2166 Lorenc Oldřich TJ Štefanydes Polička 2111 0
2009/2010 9 Synpo Pardubice 2166 Šimek Jan Lokomotiva Česká Třebová 2192 1
2009/2010 8 Synpo Pardubice 2166 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A"" 2151 ½
2009/2010 6 Synpo Pardubice 2166 Černý Karel TJ Spartak OEZ Letohrad 2135 1
2009/2010 4 Synpo Pardubice 2166 Hájek Lukáš ŠK Vysoké Mýto B"" 2120 1
2009/2010 3 Synpo Pardubice 2166 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2253 ½
2009/2010 2 Synpo Pardubice 2166 Petrus Luděk CHS Chotěboř 2018 1
2009/2010 1 Synpo Pardubice 2166 Mojžíš Martin 2222 ŠK Polabiny D"" 2048 1
2009/2010 11 AKIS Pardubice 2166 Kourek Josef 2222 ŠK Polabiny "B" 2131 ½
2009/2010 10 AKIS Pardubice 2166 Uher Vladimír ŠK Caissa COLAIR Třebíč "B" 2088 ½
2009/2010 9 AKIS Pardubice 2166 Pakosta Miroslav Šachový klub Lokomotiva Brno "B" 2126 ½
2009/2010 8 AKIS Pardubice 2166 Mudra Tomáš ŠK DURAS BVK - Královo Pole "B" 2178 ½
2009/2010 7 AKIS Pardubice 2166 Pirklová Hana Panda Veolia ARTCO Rychnov nad Kněžnou 2190 ½
2009/2010 6 AKIS Pardubice 2166 Přibyl Radomír TJ Spartak Pelhřimov 2075 1
2009/2010 5 AKIS Pardubice 2166 Kratochvíl Josef ŠK Caissa RHEA Třebíč "A" 2202 0
2009/2010 4 AKIS Pardubice 2166 Hájek Jiří TJ SOKOL Zaječice 2178 ½
2009/2010 3 AKIS Pardubice 2166 Fišar Josef TJ Žďár nad Sázavou 2087 1
2009/2010 2 AKIS Pardubice 2166 Zeman Martin TJ Jiskra Litomyšl 2020 ½
2009/2010 1 AKIS Pardubice 2166 Horáček Michal ŠK Bohemia Pardubice 2028 1
2008/2009 11 ŠK Lípa A 2110 Kánský Josef NIKI TJ Náchod C 1774 1
2008/2009 10 ŠK Lípa A 2110 Šedivý Aleš TJ Jiskra Hořice 2077 1
2008/2009 9 ŠK Lípa A 2110 Kracík Tomáš ŠŠ Panda Veolia ESAB RWT RnK B 2087 ½
2008/2009 8 ŠK Lípa A 2110 Pultar Petr Sněžka TJ Náchod B 1713 1
2008/2009 6 ŠK Lípa A 2110 Krňávek Michal Šachklub AD Jičín B 1996 1
2008/2009 5 ŠK Lípa A 2110 Macháček Luděk Slovan Broumov 2076 ½
2008/2009 4 ŠK Lípa A 2110 Hubáček Ondřej TJ Slavia Hradec Králové C 2005 1
2008/2009 1 ŠK Lípa A 2110 Neubauer Vilém TJ Dvůr Králové nad Labem 1878 1
2008/2009 11 ŠK Rapid Pardubice 2110 Souček Milan Sokol Kolín 2160 ½
2008/2009 10 ŠK Rapid Pardubice 2110 Fojtů Jan TJ Tourist Biomedica Říčany 2115 0
2008/2009 8 ŠK Rapid Pardubice 2110 Čmiko Jakub SK OAZA Praha 2099 1
2008/2009 7 ŠK Rapid Pardubice 2110 Postupa Pavel JOLY Lysá nad Labem B 2154 1
2008/2009 6 ŠK Rapid Pardubice 2110 Jaček Miloslav Sokol Mladá Boleslav 2148 ½
2008/2009 5 ŠK Rapid Pardubice 2110 Dolenský Milan Šachklub AD Jičín 2088 0
2008/2009 4 ŠK Rapid Pardubice 2110 Horák Karel ŠK Sokol Vyšehrad C"" 2015 1
2008/2009 1 ŠK Rapid Pardubice 2110 Štursa Jan TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2160 1
2007/2008 11 ŠK Bohemia Pardubice 2123 Volf Jaroslav TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2119 ½
2007/2008 10 ŠK Bohemia Pardubice 2123 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2060 ½
2007/2008 9 ŠK Bohemia Pardubice 2123 Hrubeš Pavel TJ Lanškroun 2165 0
2007/2008 6 ŠK Bohemia Pardubice 2123 Pekař Václav TJ Jiskra Litomyšl 1947 1
2007/2008 5 ŠK Bohemia Pardubice 2123 Beneš Milan ŠK Vysoké Mýto B 1911 0
2007/2008 4 ŠK Bohemia Pardubice 2123 Havrlík Pavel SK Žamberk 1988 ½
2007/2008 3 ŠK Bohemia Pardubice 2123 Houška Bronislav TJ Štefanydes Polička B 2070 1
2007/2008 2 ŠK Bohemia Pardubice 2123 Pačovský Martin SYNPO Pardubice 1967 1
2007/2008 1 ŠK Bohemia Pardubice 2123 Petráž Martin TJ Lokomotiva Česká Třebová 2015 0
2007/2008 11 ŠK Rapid Pardubice 2123 Vavřinec Tomáš TJ Tourist Biomedica Říčany 2009 1
2007/2008 9 ŠK Rapid Pardubice 2123 Hradecký Ivo Sněžka TJ Náchod 2136 1
2007/2008 8 ŠK Rapid Pardubice 2123 Špaček Libor TJ Sklípek Spartak Vrchlabí 2139 ½
2007/2008 7 ŠK Rapid Pardubice 2123 Londýn Radek ŠK JOLY Lysá nad Labem A"" 2254 ½
2007/2008 6 ŠK Rapid Pardubice 2123 Keller Daniel TJ Stadion Kutná Hora 2139 ½
2007/2008 5 ŠK Rapid Pardubice 2123 Záhorbenský Jaroslav Sokol Mladá Boleslav 2161 0
2007/2008 4 ŠK Rapid Pardubice 2123 Umanec Filip TJ Neratovice 2125 ½
2007/2008 3 ŠK Rapid Pardubice 2123 Moravec Michal Sokol Kolín 2275 0
2007/2008 2 ŠK Rapid Pardubice 2123 Ďúran Tomáš TJ Zikuda Turnov B"" 2175 0
2007/2008 1 ŠK Rapid Pardubice 2123 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem B"" 2075 1
2006/2007 11 AVE-Kontakt Pardubice 2171 Roško Luboš TJ Slavia Hradec Králové B 2203 ½
2006/2007 10 AVE-Kontakt Pardubice 2171 Munk Petr JOLY Lysá nad Labem 2220 0
2006/2007 9 AVE-Kontakt Pardubice 2171 Mudra Pavel Sokol Emerge Mladá Boleslav 2122 0
2006/2007 8 AVE-Kontakt Pardubice 2171 Mrkos Miroslav TJ Pankrác B 2131 0
2006/2007 7 AVE-Kontakt Pardubice 2171 Vedral Oldřich Panda Aqua RWT Rychnov n. Kn. 2223 0
2006/2007 6 AVE-Kontakt Pardubice 2171 Fojtů Jan Biomedica Říčany 2059 ½
2006/2007 5 AVE-Kontakt Pardubice 2171 Špaček Libor TJ Spartak Sklípek Vrchlabí 2171 1
2006/2007 4 AVE-Kontakt Pardubice 2171 Vacek Radomír Desko Liberec 2116 1
2006/2007 3 AVE-Kontakt Pardubice 2171 Hála Viktor Sokol Kolín 2074 0
2006/2007 2 AVE-Kontakt Pardubice 2171 Bujnoch Radek 2222 ŠK Polabiny B 2250 1
2006/2007 1 AVE-Kontakt Pardubice 2171 Vinklárek Ondřej TRW Autoelektronika Vlašim 2078 1
2006/2007 11 SYNPO Pardubice 2171 Komárková Magdaléna ŠO Chrudim B 2056 0
2006/2007 10 SYNPO Pardubice 2171 Škeřík Karel TJ Jiskra Litomyšl 2148 1
2006/2007 9 SYNPO Pardubice 2171 Ondráček Ondřej TJ CHS Chotěboř 2059 1
2006/2007 8 SYNPO Pardubice 2171 Zeinert Michal Jiskra Ústí nad Orlicí A 2146 ½
2006/2007 7 SYNPO Pardubice 2171 Pokorný Tomáš TJ Lanškroun 2279 ½
2006/2007 6 SYNPO Pardubice 2171 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny D 2045 ½
2006/2007 5 SYNPO Pardubice 2171 Vařejčko Josef ŠK Vysoké Mýto 2186 0
2006/2007 4 SYNPO Pardubice 2171 Kastner Oldřich TJ Štefanydes Polička B 2126 1
2006/2007 3 SYNPO Pardubice 2171 Blaško Štěpán Jiskra Ústí nad Orlicí B 1946 1
2006/2007 2 SYNPO Pardubice 2171 Belobrad Ivan SK Žamberk 2069 ½
2006/2007 1 SYNPO Pardubice 2171 Petuchov Sergej KONTAX Pardubice 2236 1
2005/2006 11 AVE-Kontakt Pardubice 2150 Mašek Miroslav TJ Sokol Praha Vršovice 2191 0
2005/2006 10 AVE-Kontakt Pardubice 2150 Zikmund Daniel TJ Bohemians Praha B 1966 ½
2005/2006 9 AVE-Kontakt Pardubice 2150 Kastner Oldřich TJ Synthesia Pardubice B 2177 1
2005/2006 8 AVE-Kontakt Pardubice 2150 Flek Vladislav TJ Pankrác B 2072 0
2005/2006 7 AVE-Kontakt Pardubice 2150 Rydl František Panda Rychnov nad Kněžnou 2107 ½
2005/2006 6 AVE-Kontakt Pardubice 2150 Groh Jiří ŠK Sokol Vyšehrad C 2141 1
2005/2006 5 AVE-Kontakt Pardubice 2150 Bujnoch Radek 2222 ŠK Polabiny 2196 ½
2005/2006 4 AVE-Kontakt Pardubice 2150 Koubek Václav TJ Praga Praha B 2153 ½
2005/2006 3 AVE-Kontakt Pardubice 2150 Jiruše Josef TJ Slavia Hradec Králové B 2127 1
2005/2006 2 AVE-Kontakt Pardubice 2150 Crha Pavel Sokol Emerge Mladá Boleslav 2175 0
2005/2006 1 AVE-Kontakt Pardubice 2150 Klicnar Martin Sněžka TJ Náchod 2170 ½
2005/2006 10 Kavárna Evropa Pardubice 2150 Daniel Martin TJ Jiskra Litomyšl 2054 1
2005/2006 9 Kavárna Evropa Pardubice 2150 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2209 1
2005/2006 7 Kavárna Evropa Pardubice 2150 Roušar Zdeněk TJ DDM Hlinsko 2034 1
2005/2006 6 Kavárna Evropa Pardubice 2150 Tuvšinbajar Dorjkhú SK Žamberk 2107 ½
2005/2006 5 Kavárna Evropa Pardubice 2150 Volf Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí 2138 ½
2005/2006 3 Kavárna Evropa Pardubice 2150 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2287 1
2005/2006 1 Kavárna Evropa Pardubice 2150 Krys Jaromír TJ + DDM Chrudim B 2126 1
2004/2005 11 Synpo Pardubice 2109 Hába Petr Sokol Zaječice 2521 0
2004/2005 10 Synpo Pardubice 2109 Lorenc Oldřich Štefanydes Polička A 2163 1
2004/2005 8 Synpo Pardubice 2109 Červený Petr Štefanydes Polička B 2116 ½
2004/2005 6 Synpo Pardubice 2109 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2131 1
2004/2005 5 Synpo Pardubice 2109 Volf Jaroslav Jiskra Ústí nad Orlicí A 2168 0
2004/2005 4 Synpo Pardubice 2109 Zeinert Michal Jiskra Ústí nad Orlicí B 2115 1
2004/2005 3 Synpo Pardubice 2109 Belobrad Ivan SK Žamberk 2057 ½
2004/2005 1 Synpo Pardubice 2109 Mojžíš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny B 2225 0
2004/2005 11 AVE - Kontakt Pardubice 2109 Zedek Alois TJ Praga Praha 2141 1
2004/2005 10 AVE - Kontakt Pardubice 2109 Janda Jiří Sokol Praha - Kobylisy 2127 1
2004/2005 9 AVE - Kontakt Pardubice 2109 Just Pavel 2222 ŠK Polabiny 2104 1
2004/2005 8 AVE - Kontakt Pardubice 2109 Novák Radomír Slavia Hradec Králové B 2112 ½
2004/2005 7 AVE - Kontakt Pardubice 2109 Trojan Luboš Synthesia Pardubice B 2066 0
2004/2005 6 AVE - Kontakt Pardubice 2109 Snížek Květoslav Stadion Kutná Hora 1942 1
2004/2005 5 AVE - Kontakt Pardubice 2109 Hajný Miloslav Sokol Emerge Mladá Boleslav 2135 1
2004/2005 4 AVE - Kontakt Pardubice 2109 Marek Miroslav Sokol Kolín B 2105 0
2004/2005 2 AVE - Kontakt Pardubice 2109 Hora Milan ŠK JOLY Lysá nad Labem 2113 ½
2004/2005 1 AVE - Kontakt Pardubice 2109 Rydl František Panda Rychnov nad Kněžnou 2133 1
2003/2004 11 AVE - Kontakt Pardubice 2048 Marek Miroslav Sokol Kolín C 2111 1
2003/2004 10 AVE - Kontakt Pardubice 2048 Rychlik Piotr Panda Rychnov nad Kněžnou 2109 ½
2003/2004 9 AVE - Kontakt Pardubice 2048 Prokop Jiří Spartak Vlašim 1823 1
2003/2004 8 AVE - Kontakt Pardubice 2048 Vohnout Pavel Viktoria Žižkov 2008 1
2003/2004 7 AVE - Kontakt Pardubice 2048 Vávra Radim ŠK Polabiny Pardubice 2055 0
2003/2004 6 AVE - Kontakt Pardubice 2048 Kastner Vojtěch Synthesia Pardubice B 1928 1
2003/2004 5 AVE - Kontakt Pardubice 2048 Janda Pavel Sokol Vyšehrad C 2118 ½
2003/2004 4 AVE - Kontakt Pardubice 2048 Špaček Libor Spartak Vrchlabí 2174 0
2003/2004 3 AVE - Kontakt Pardubice 2048 Jirk Aleš ŠK JOLY Lysá nad Labem 2138 1
2003/2004 2 AVE - Kontakt Pardubice 2048 Pertl Jaroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1869 ½
2003/2004 1 AVE - Kontakt Pardubice 2048 Vaněček Stanislav Emerge Mladá Boleslav 1945 0
2003/2004 11 Plzeňka Pardubice 2048 Krumer Miroslav TJ Lokomotiva Česká Třebová 1914 1
2003/2004 10 Plzeňka Pardubice 2048 Pech Hynek SK Žamberk 1250 1
2003/2004 9 Plzeňka Pardubice 2048 Petrus Luděk CHS Chotěboř 1881 0
2003/2004 8 Plzeňka Pardubice 2048 Černý Jan 2222 ŠK Rosignano Polabiny B 2091 1
2003/2004 7 Plzeňka Pardubice 2048 Kastner Vojtěch TJ Štefanydes Polička 1928 1
2003/2004 4 Plzeňka Pardubice 2048 Šmajzr Martin TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2165 ½
2003/2004 3 Plzeňka Pardubice 2048 Karaba David TJ Synthesia Pardubice C 2025 1
2003/2004 2 Plzeňka Pardubice 2048 Šklíba Martin Eurokomplex Autoskla Pardubice 2177 0
2003/2004 1 Plzeňka Pardubice 2048 Kosek Jiří ŠK Vysoké Mýto 2101 0